FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 28 marca 2024, 15:18 - czw

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 219 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 października 2017, 19:29 - wt 

Rejestracja: 09 września 2013, 21:57 - pn
Posty: 199
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Rodzynek na wieczór od pewnego popularnego na youtube "pszczelarza".
Trudno odnieść się do czegokolwiek co ta osoba swoimi wypowiedziami reprezentuje i z błogą nieświadomością przedstawia światu...



Czeladź powiat będziński.
Nie życzę nikomu takiego sąsiada...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 października 2017, 20:13 - wt 
Nie wiem co wy jeszcze robicie przy pszczołach ja nie robie nic juz od półtora miesiąca, mnie to dziwiom te rolowania i inne rzeczy ,które w internecie pokazujecie i te 4 ramkowe przygotowane pszczoły do zimy :haha: Za miesiąc tam bedzie po 3-5 k pszczoły w sam raz bedą przymarzać do plastrów tak myśle.


Na górę
  
 
Post: 17 października 2017, 20:17 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sierpnia 2016, 13:20 - pn
Posty: 284
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Tarnów
Z mojego odkładu to lekką ręką kilka takich "rodzinek" można by zrobić.
A tak na poważnie to najgorsze jest to że oglądają to młodzi pszczelarze, którym wydaje się potem że taka siła rodziny jest normalna i bez problemu nie dość że przezimuje to jeszcze natarga wczesnego miodu. A tu na wiosnę ani miodu nie będzie ani pszczół a jedynie pusty ul. Ale to wina sikorek przy wylotku :lol:

_________________
http://www.facebook.com/pasiekazawadzka
Matki pszczele Nieska, Primorski


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 października 2017, 20:23 - wt 
Reklamę lewandowskiemu robi pierwszorzedna ;-)


Na górę
  
 
Post: 17 października 2017, 20:28 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sierpnia 2016, 13:20 - pn
Posty: 284
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Tarnów
Borowy pisze:
Reklamę lewandowskiemu robi pierwszorzedna ;-)

jak się jest utalentowanym to wszystko można spieprzyć nawet pszczołę od Lewandowskiego

_________________
http://www.facebook.com/pasiekazawadzka
Matki pszczele Nieska, Primorski


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 października 2017, 20:43 - wt 
To raczej szalenie nietrafione zagranie marketingowe.


Na górę
  
 
Post: 17 października 2017, 20:50 - wt 

Rejestracja: 24 sierpnia 2011, 23:35 - śr
Posty: 4140
Lokalizacja: Ełk
Ule na jakich gospodaruję: 1/2D
Siła was bulwersuje ? Nie czytacie tytułu wątku ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 października 2017, 21:30 - wt 
Pisze tam toma robert o zgnilcu w komentarzach no to musi byc fachowiec skoro takie rzeczy wyłapał od 17;51 widać ujęcie czerwiu mi jakoś ciężko coś zauwazyć bo już ślepy jestem chyba tak myśle.


Na górę
  
 
Post: 17 października 2017, 21:57 - wt 

Rejestracja: 09 września 2013, 21:57 - pn
Posty: 199
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
gientek pisze:
(...) od 17;51 widać ujęcie czerwiu mi jakoś ciężko coś zauwazyć bo już ślepy jestem chyba tak myśle.

Jakość nijaka ale nie wygląda to na resztkę zasklepionego, zwartego czerwiu w równym wieku a bardziej na próbę oczyszczenia gniazda przez resztkę pszczół która w nim dogorywa odsklepiając chore komórki. Kątem oka widać w ulu pięć ramek z czego obsiadana pewnie jedna...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 października 2017, 23:12 - wt 
Czyszczą czyszczą tak myśle pewnie już z 2 miesiące ale nawet jeden bystry mu pisał o zgnilcu już w maju w komentarzu !!!!!!!!! ,a sposób wyciągania i wkładania ramek jest dla mnie dziwny .


Na górę
  
 
Post: 18 października 2017, 00:54 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 listopada 2009, 02:01 - czw
Posty: 3699
Lokalizacja: mad górną Mierzawą
Ule na jakich gospodaruję: 1/2 D
Widać zapadnięte komórki i komórki z otworkami na środku.
Pszczoła jak się wygryza to nie robi dziurki na środku tylko zaczyna przy krawędzi.

_________________
Pozdrawiam, dziadek Józef


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 października 2017, 07:40 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
dobrzy jesteście bo robicie badanie przez ekran tylko z migawki lub często ze zdjęcia na którym nic nie widać, jak wiadomo bawi się z kwasami i teraz chyba stanęło na 4ml na uliczkę czyli te z filmu dostały 40ml mimo że jest ich może na 4-5 ramkach czyli 8ml na uliczkę, zabiegi były kilkukrotnie powtarzane to i nie może być mowy o zwartym czerwiu bo jest on najbardziej narażony na przekroczenie dawki podobnie jak młoda pszczoła,
no ale czekam na dalsze internetowe diagnozy....

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 października 2017, 08:52 - śr 
A tu jestescie obgadujecie dr kwaska hehe.
Po co to ogladac i sie denerwowac ? Facet ma misje jest w swoim swiecie :mrgreen: widac ze ma ogromne parcie na szklo zaczyna tracic kontakt ze swiatem :D

Ta rodzinka co pokazuje to straszna bieda ,zgwalcil je maksymalnie .mam kilka rodzin bf gz , ledwo mieszcza sie na 10 ramkach ,on pokazuje ramki na ktorych jest ze 25 pszczol ikomentuje ,tak pszczolki pracuja i sklepia pokarm :haha:


Na górę
  
 
Post: 18 października 2017, 10:52 - śr 
gientek pisze:
Nie wiem co wy jeszcze robicie przy pszczołach ja nie robie nic juz od półtora miesiąca, mnie to dziwiom te rolowania i inne rzeczy ,które w internecie pokazujecie i te 4 ramkowe przygotowane pszczoły do zimy Za miesiąc tam bedzie po 3-5 k pszczoły w sam raz bedą przymarzać do plastrów tak myśle.



Tomek ,Ty to masz chyba lekkiego chopla na punkcie sily rodzi i 3 korpusow :haha:
Z glupim sie przez sciane wymacales czy co :mrgreen:
Mroz nie zabije pszczol ktore sa w 4 uliczkach ,czy w 5-ciu .musza byc zdrowe i miec papu i tyle .


Na górę
  
 
Post: 18 października 2017, 10:53 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lipca 2016, 13:43 - czw
Posty: 640
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Konopiska
Widzisz Grzesiu Ty masz 86 subskrypcji, a on przeszło 1700 ;-)

_________________
Pozdrawiam
Sławek
Moje psiaki: http://www.cavaliery.com


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 października 2017, 10:55 - śr 
slaw007, Slawcio ,ja to wszystko pousowam :wink: .nagralem kilka krotkich filmow by pokazac jak sobie radze .nie zalezy mi na poklasku .bardzo lubie pszczoly i czeszy mnie to .


Na górę
  
 
Post: 18 października 2017, 11:16 - śr 
Tak myślę w jednym wcześniejszym filmie co skasował opowiadał ,że pszczoły mu się cieszą i machają skrzydełkami przed wylotkami na ziemi .Pewnie przedobrzył z kurkumom i kwasami i dobił rodziny,a zgnilec dokończy dzieła, bo pewnie od lata juz siedział w rodzinach ,a te filmy już kręci dla żartów i nikt sie nawet nie zorientował :haha: .Wspominał też we wczesniejszych komentarzach o odkładach . Tylko po co puszcza takie cos w internet nie rozumiem .troche mi jest go żal ,ale z drugiej strony kilku takich rocznych co opanowało youtuba na pewno nabrali tysiące ludzi i nawet tych z rutyną i wypszczelili pół Polski z pszczół ,a kolejni zaczynają nagrywać i głosić swoje teorie tak myśle.


Na górę
  
 
Post: 18 października 2017, 12:16 - śr 
Jednak ciut nierowno pod sufitem :haha:


Na górę
  
 
Post: 18 października 2017, 12:44 - śr 
Co do zarzutów forumowego sikajwody nie mam hopla, widze w ulach ,otwieram powałke i pszczół na 10 ramce więcej co na 3 ramce Stańczuka ,a dolny korpus???????? tam przecież też od 5 do 9 ramek siedzi :haha: tak myśle


Na górę
  
 
Post: 18 października 2017, 12:49 - śr 
gientek, juz tu byl taki co twierdzil ze zimuje 8kg pszczol :haha: :haha: :haha: gdzies w pewnym momencie wylacza sie logika a walacza sie wyobraznia , swiat basni :D ,ja nie mam takiej choroby ,tak mysle.

Ja zimuje 80 deko bo glupiutki przeciez .i dobrze mi z tym :P


Na górę
  
 
Post: 18 października 2017, 12:53 - śr 
Słabsze są co nie zauważone i dobrze sie kamuflowały to sie im upiekło juz zostają do wiosny.spokojnie w 6 uliczkach dadzą rade na 20 ramkach :) tak myśle


Na górę
  
 
Post: 18 października 2017, 13:16 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lipca 2016, 13:43 - czw
Posty: 640
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Konopiska
pisiorek pisze:
slaw007, Slawcio ,ja to wszystko pousowam :wink: .nagralem kilka krotkich filmow by pokazac jak sobie radze .nie zalezy mi na poklasku .bardzo lubie pszczoly i czeszy mnie to .

Ja to wiem.
Tylko jak widać Internet przyjmie wszystko. A Stańczuk mając taką widownie może się już uważać za profesurę pszczelarstwa mając niepełne dwa sezony za sobą. Zresztą z jego gatki wychodzi, że tylko on wie najlepiej.
Na początku go oglądałem, ale od zeszłej zimy zaczął gwiazdorzyć.

_________________
Pozdrawiam
Sławek
Moje psiaki: http://www.cavaliery.com


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 października 2017, 13:22 - śr 
slaw007, widzisz ja mialem taka przewage ze Marek wytlumaczyl mi wszystko co jak powinno wygladac i po 1 filmie dr kwaska stwierdzilem ze on na pewno nie zostanie moim idolem :pala: .duzo mlodych sie lapie na takie bzdury,szkoda ich. Starsi tez sie lapia .taki gintek na przyklad :D


Na górę
  
 
Post: 18 października 2017, 14:24 - śr 
Takich ekspertow o zgrozo jest mnustwo :shock:

https://m.youtube.com/user/tomdominik


Na górę
  
 
Post: 18 października 2017, 14:30 - śr 
Pokazujesz w filmie rodziny na 10 ramkach wielkopolskich w miarę tam pszczół jest zawiążą kłąb w 6-7 dośc mocnych uliczkach , ale wiem co potrafią pszczoły , to jest pikuś i tak. nie wiem czy sie rozumiemy. Jak na razie jestes najlepszy na forum tak myśle po nauki do ciebie jechać to zaszczyt tak myśle.ładne rodziny ma też emka 24.


Na górę
  
 
Post: 18 października 2017, 14:41 - śr 
No wiem emka 24 to solidny pszczelarz ake on mnie cos nie polubil :P


Na górę
  
 
Post: 18 października 2017, 14:41 - śr 
swoich rodzin nie bende pokazywał bo byście zbaranieli do reszty a nie chce miec nikogo na sumieniu. każda rodzina przez 3 tygodnie wrzesnia przerobiła 20 kg cukru i tyle co moge napisać.


Na górę
  
 
Post: 18 października 2017, 16:55 - śr 
gientek pisze:
każda rodzina przez 3 tygodnie wrzesnia przerobiła 20 kg cukru i tyle co moge napisać.

I jeszcze mi powiedź ze zimujesz w dwóch korpusach 2 X 10 :haha:


Na górę
  
 
Post: 18 października 2017, 17:29 - śr 
Właśnie tak zimuje moje 65 rodzin a co karzdy se pszczelarzy jak chce tak myśle.


Na górę
  
 
Post: 18 października 2017, 17:37 - śr 
gientek pisze:
Właśnie tak zimuje moje 65 rodzin a co karzdy se pszczelarzy jak chce tak myśle.



Śmiejecie się z gościa z pierwszego filmiku ja takich dupereli nie komentuję za długo mam pszczoły :wink:
Nota Bene
pisiorek pisze:
juz tu byl taki co twierdzil ze zimuje 8kg pszczol :haha: :haha: :haha: gdzies w pewnym momencie wylacza sie logika a walacza sie wyobraznia , swiat basni :D ,ja nie mam takiej choroby ,tak mysle.

Nigdy nie zimowałem w 2 korpusach i było super nie musiały na wiosnę bawić się w chowanego :haha:


Na górę
  
 
Post: 18 października 2017, 21:01 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
BoCiAnK pisze:
Nigdy nie zimowałem w 2 korpusach i było super nie musiały na wiosnę bawić się w chowanego


wspomniała babcia dziewiczy wieczór :mrgreen:

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 października 2017, 21:10 - śr 
kudlaty pisze:
BoCiAnK pisze:
Nigdy nie zimowałem w 2 korpusach i było super nie musiały na wiosnę bawić się w chowanego


wspomniała babcia dziewiczy wieczór :mrgreen:

Kudłaty jednak zdecydowałem iść na nauki i praktykę do ciebie
z 200 odkładów zrobiłeś
miodu tyle nabrałeś
2 tony cukru skarmiłeś
w setkach ule robisz
a teraz jeszcze za węzę się wiozłeś
Kiedy ty te pieniądze przesrywasz ???? :haha: wiecznie piszczysz że bieda


Na górę
  
 
Post: 18 października 2017, 21:27 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
BoCiAnK pisze:
kudlaty pisze:
BoCiAnK pisze:
Nigdy nie zimowałem w 2 korpusach i było super nie musiały na wiosnę bawić się w chowanego


wspomniała babcia dziewiczy wieczór :mrgreen:

Kudłaty jednak zdecydowałem iść na nauki i praktykę do ciebie
z 200 odkładów zrobiłeś
miodu tyle nabrałeś
2 tony cukru skarmiłeś
w setkach ule robisz
a teraz jeszcze za węzę się wiozłeś
Kiedy ty te pieniądze przesrywasz ???? :haha: wiecznie piszczysz że bieda


pieniądze szczęścia nie dają a w koło tylu potrzebujących jest, zamiast liczyć przyjedź kiedyś w maju-czerwcu, do kieszeni coś wpadnie a może i czegoś się nauczysz a ja od ciebie :mrgreen: nigdy się nie chwaliłem na forum Yutubie ani prywatnie jaki ze mnie kozak a sam wiesz jak to jest u ciebie... raz lepiej raz gorzej ale nie cisnę innym kitu że zawsze jest super i świeci słońce bo się trafiają coraz częściej takie lata jak 2014 czy ten 2017 gdzie wszystko co wpadło poszło w koszty a i pszczoły takie sobie do zimy na naszym terenie bo pożytek z tesco to nie to samo co naturalny,
pozostaje jedynie wspominać jak to było kilka lat temu, życze ci na wiosnę 2018 takiego samego widoku w ulach jak na filmie z przed kilku dobrych lat żebyś mógł nakręcić coś nowego bo to już wszyscy widzieli

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 października 2017, 21:36 - śr 
kudlaty pisze:
BoCiAnK pisze:
kudlaty pisze:
BoCiAnK pisze:
Nigdy nie zimowałem w 2 korpusach i było super nie musiały na wiosnę bawić się w chowanego


wspomniała babcia dziewiczy wieczór :mrgreen:

Kudłaty jednak zdecydowałem iść na nauki i praktykę do ciebie
z 200 odkładów zrobiłeś
miodu tyle nabrałeś
2 tony cukru skarmiłeś
w setkach ule robisz
a teraz jeszcze za węzę się wiozłeś
Kiedy ty te pieniądze przesrywasz ???? :haha: wiecznie piszczysz że bieda


pieniądze szczęścia nie dają a w koło tylu potrzebujących jest, zamiast liczyć przyjedź kiedyś w maju-czerwcu, do kieszeni coś wpadnie a może i czegoś się nauczysz a ja od ciebie :mrgreen: nigdy się nie chwaliłem na forum Yutubie ani prywatnie jaki ze mnie kozak a sam wiesz jak to jest u ciebie... raz lepiej raz gorzej ale nie cisnę innym kitu że zawsze jest super i świeci słońce bo się trafiają coraz częściej takie lata jak 2014 czy ten 2017 gdzie wszystko co wpadło poszło w koszty a i pszczoły takie sobie do zimy na naszym terenie bo pożytek z tesco to nie to samo co naturalny,
pozostaje jedynie wspominać jak to było kilka lat temu, życze ci na wiosnę 2018 takiego samego widoku jak na filmie z przed kilku dobrych lat

Nie wiedziałem żeś taki hojny Czapka z głowy :haha:
Jest takie stare przysłowie " Czego Jaś za młodu się nie nauczył tego Jan na starość umiał nie będzie "
Jak się było czym pochwalić to każdy to robił ja bym sobie też życzył by te lata chociaż co 3 były tłuste !!!


Na górę
  
 
Post: 18 października 2017, 21:39 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
BoCiAnK pisze:
Nie wiedziałem żeś taki hojny Czapka z głowy
Jest takie stare przysłowie " Czego Jaś za młodu się nie nauczył tego Jan na starość umiał nie będzie "

Bogdan damy radę jeszcze nie jesteś taki stary :wink: , mówią że dobrze tłumaczę :mrgreen:
nie bój żaby może w 18 będzie lepiej a jak nie to w 19 8) kiedyś się odkujemy

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 października 2017, 21:44 - śr 
kudlaty pisze:
Bogdan damy radę jeszcze nie jesteś taki stary :wink: , mówią że dobrze tłumaczę :mrgreen:

Wiesz że u mnie wszędzie pod górkę jak chodziłem do szkoły a były wakacje to mi się nigdy nigdzie nie chciało iść wolałem iść z Ojcem do uli :wink:


Na górę
  
 
Post: 19 października 2017, 00:46 - czw 
Mszyca odbuduje sie za 2 lata dopiero tak myśle :haha: w przyszłym roku marnie widze sezon


Na górę
  
 
Post: 20 października 2017, 10:44 - pt 
Nie mogłem się powstrzymać i skopiowałem jeden z komentarzy pod filmem doktora kwaska poniżej go wklejam poczytajcie :haha: :haha: .jak ktos zna sie na rzeczy to niemoze zdzierzyc tych meczarni i :|

Człowieku, mam tylko nadzieję, że nikt Ciebie nie naśladuje. Masz w tym korpusie 10 ramek a ta rodzina ma siłę może na trzy ramki czyli nadaje się do łączenia. Co z tego, że nachapałeś nawłoci skoro zmaltretowałeś rodzinę. Teraz robisz test na warrozę?To i leczenie pewnie teraz będziesz robił? Skoro nie wybierasz nawłoci to gdzie byłeś na początku września? Dość silna rodzina? Odkłady powinny być silniejsze a ta rodzina to maksymalna słabizna. Prysnąłeś kwasem na pszczoły w opakowaniu po płytce i to, jak mówisz wystarczy? A ta licha resztka na plastrach to od macochy? Kwasem mlekowym pryska się ramki razem z pszczołami i tym 15% wym się nie poparzysz - można go nawet wypić bez szkody. Jedyne co robisz z sensem to wyciąganie ostrożne ramek choć i tu jest błąd bo skrajną należy wyjąć jako pierwsza a włożyć jako ostatnią przed zamknięciem ula, wtedy masz miejsce i nie niszczysz pszczół... No ale Ty się tym martwić nie musisz bo jeśli wszystkie rodziny takie "mocne" u Ciebie to nie masz czego rolować. Mam nadzieję, że te 1,7 tysiąca subskrypcji to tylko fascynaci oglądacze a nie naśladowcy bo takim pokazem tylko na manowce ich sprowadzasz. kon cyt .

Widac ze gosc zagotowal :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 20 października 2017, 21:08 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 listopada 2014, 19:36 - sob
Posty: 2205
Lokalizacja: Janów Lubelski
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Zamosc
PIS-u , taka subskrypcja dobra rzecz . :haha:

_________________
Pasieka Knieja .https://www.youtube.com/channel/UCZZuAq ... subscriber


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 października 2017, 21:20 - pt 

Rejestracja: 15 lutego 2011, 20:06 - wt
Posty: 67
Lokalizacja: lubelskie
Nie dosyć że autor filmu ma kiepskie umiejętności i rodziny to jeszcze, podaje metody oceny stopnia porażenia rodzin warrozą jako swoje, a tymczasem:
https://www.youtube.com/watch?v=3f0kVjNtjMY


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 października 2017, 08:02 - sob 
KNIEJA pisze:
PIS-u , taka subskrypcja dobra rzecz .


Franio,ja naprawdw zadko zerkalem na yt ,ale teraz ogladam czesto .mozna sie posmiac :wink:


Na górę
  
 
Post: 22 października 2017, 09:35 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 października 2011, 08:27 - czw
Posty: 1457
Lokalizacja: Cała Polska
Ule na jakich gospodaruję: Wlkp korp + WZ korpusowy
Artysta film usunął ale jest inny...
https://www.youtube.com/watch?v=LWK6fMi5ZCI
11 Pazdziernika pakuje specyfik pobudzajacy zeby matka podczerwiła bo jeszcze chce wychowywac pszczołe zimową. o zgrozo...

_________________
"Szaleństwem jest robić cały czas to samo i oczekiwać innych rezultatów"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 października 2017, 12:20 - ndz 
Kolejny cytat ,poczytajcie.

11 października a Ty mówisz, że rozczerwiasz pszczoły "na pszczołę zimową". No to policzmy. Nieszczęsna matka w tym ulu została zmuszona do zniesienia jajek powiedzmy, że w tym samym dniu. młode pszczoły wygryzły się na swoje nieszczęście po 21 dniach czyli jak dobrze liczę 31 października. Z ula wyleciały dopiero 8 listopada o ile im pogoda na to pozwoliła; w tym czasie musiały walczyć o obudowanie się tłuszczem czyli zżarły niezbędny na wiosnę zapas pierzgi, ponadto ich karmienie w tym okresie wymordowało legion karmicielek niezbędnych do wychowu pszczoły na wiosnę a piszę tylko o tych z cyklem rozwojowym od 11 października... Co z tymi powiedzmy z jajeczek zniesionych 21-go? Mam propozycję, zanim zaczniesz uczyć swoich subskrybentów poczytaj Ostrowsąa, śp. Marcinkowskiego, Lampeitla, Chorbińskiego, Liebiga, nielubianego przeze mnie za wtórność i powielanie Trzybińskiego, czy nawet jak Ci nic innego w łapę nie wpadnie poradnik Grobelnego, jakbyś się bardzo spiął to może byś nawet dał radę z "Pszczelnictwem" Prabuckiego. dotarłoby wtedy do Ciebie, że gro tego co mówisz i pokazujesz to szkodnictwo i rzeź wspaniałych owadów tak jak w tym filmie gdy nazywasz pszczołą zimową tę która wygryzie się w listopadzie. Ta pszczoła to owad zmarnowany który w niewielkim procencie dotrwa do wiosny,to owad marnujący potencjał rodziny bo dla jej wychowu wykończyłeś tę prawdziwą pszczołę zimową która wyszła z plastrów końcem lipca, w sierpniu i na początku września. Poczytaj, pomyśl nad tym co robisz i zastanów się kto jest tak naprawdę hejterem i baranem - włażący Ci w d..ę ciołek typu pasieka u organisty tudzież inni cukrujący i "ochający" na widok bzdur które pokazujesz, czy ktoś kto uczciwie wskazuje na braki w wiedzy i umiejętnościach. Mam w czterech literach co zrobisz ze sobą, szkoda mi tylko pszczół i tych co jeszcze niewiele wiedzą a Ciebie nieopatrznie zaczną naśladować.
19 minut temu•


Na górę
  
 
Post: 22 października 2017, 12:30 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 października 2011, 08:27 - czw
Posty: 1457
Lokalizacja: Cała Polska
Ule na jakich gospodaruję: Wlkp korp + WZ korpusowy
Grześ ale się zagotowałeś. Podesłać ci kolejny filmik tego pana?

_________________
"Szaleństwem jest robić cały czas to samo i oczekiwać innych rezultatów"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 października 2017, 12:40 - ndz 
Tomasz2020, ja skopiowalem 1 z komentarzy spod filmu ,ja tego nie pisalem .bardzo zadko dopisyje cokolwiek pod filmami na yt :wink:


Na górę
  
 
Post: 22 października 2017, 17:24 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
pisiorek,

czytałem ostatnio na grupie na fb że jakiś naśladowca zaczął polewać kwasami 5 ramkowy odkładzik tj 30 Km na to cos i zostało mu 2 ramki pszczoły, gość się jeszcze cieszy że to mu została zdrowa pszczoła i ma zamiar te 2 ramki zimować :mrgreen:
jaka gwiazda tacy naśladowcy

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 października 2017, 17:48 - ndz 

Rejestracja: 11 stycznia 2010, 01:33 - pn
Posty: 2667
Lokalizacja: Śląsk...ale Dolny ;)
kudlaty, ale to jak to? Dopuścili Cię do zamkniętego kręgu wyznawców? :mrgreen:

_________________
https://t.me/pump_upp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 października 2017, 17:50 - ndz 
kudlaty, nie wytrzymałem i dopisałem Stańczukowi 2 komentarze pod tym filmem

https://www.youtube.com/watch?v=LWK6fMi5ZCI

to co on wyprawia i co mówi to jest jakieś nieporozumienie ,kur złapałem nerwa :pala:


Na górę
  
 
Post: 22 października 2017, 18:06 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 listopada 2014, 19:36 - sob
Posty: 2205
Lokalizacja: Janów Lubelski
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Zamosc
pisiorek pisze:
kudlaty, nie wytrzymałem i dopisałem Stańczukowi 2 komentarze pod tym filmem

https://www.youtube.com/watch?v=LWK6fMi5ZCI

to co on wyprawia i co mówi to jest jakieś nieporozumienie ,kur złapałem nerwa :pala:


Spokojnie , bo napuści swoich wyznawców i raz dwa będzie po piśiu :kapelan:

_________________
Pasieka Knieja .https://www.youtube.com/channel/UCZZuAq ... subscriber


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 października 2017, 18:08 - ndz 
Stańczuk to jeszcze nic.
Ten drugi to jest oryginał....


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 219 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji