FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 23 kwietnia 2024, 23:47 - wt

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Post: 02 stycznia 2017, 16:27 - pn 

Rejestracja: 24 sierpnia 2011, 23:35 - śr
Posty: 4140
Lokalizacja: Ełk
Ule na jakich gospodaruję: 1/2D
I ten śmiech jest najważniejszy :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 stycznia 2017, 18:09 - pn 
Pszczelarz Roku 2019
Pszczelarz Roku 2019
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 listopada 2008, 23:00 - pn
Posty: 4573
Lokalizacja: stare polichno
andrzejkowski100
Życzę Ci w tym Nowym Roku , oprócz fantastycznego fizycznego zdrowia , wzrostu inteligencji ponad przeciętność , pozwalającą na wyciąganie morałów z każdej , nawet tej prawdziwej bajki .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 stycznia 2017, 19:00 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 stycznia 2010, 12:21 - pt
Posty: 3523
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Bydgoszcz
[quote="henry650"] [color=#660099][b]pawel.[/b][/color], mogą pisac co chca ale sama nazwa to wielkie oszustwo [/quote]

Można nazwę zmienić na ziołowe lekarstwo .druga sprawa to pozyskanie sr owca w odpowiedni sposób czyli soku do produkcji i najważniejsza sprawa to pobieranie przez pszczoły ,które musi się odbywać tak jak by zlizywały spadź ,pawel


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 stycznia 2017, 19:08 - pn 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 września 2007, 18:41 - sob
Posty: 5356
Lokalizacja: Czaszyn /Londyn
Ule na jakich gospodaruję: ,wielkopolski i 435x250
Miejscowość z jakiej piszesz: Czaszyn
andrzejkowalski100, akuret w to co napisał paraglider to uwierze bo kiedys były takie artykuły ze we Francji pszczelarze mieli miód niebieski ale jak sie okazało to nosiły z fabryki m&m's z kolorowych odpadów a tu znosiły sok z owoców nie raz widziałem jak pszczolki zbierały sok z malin ale nie tak duzo zeby był kolor widoczny w ulu


henry

_________________
https://www.facebook.com/10000202901431 ... zMQagKKAl/
henry


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 stycznia 2017, 21:17 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lutego 2008, 11:45 - pn
Posty: 796
Lokalizacja: Kopcie
Ule na jakich gospodaruję: 360x200
andrzejkowalski100 pisze:
paraglider, bajki to pięknie potrafisz pisać, brakuje mi tylko morału. Czy sytuacja o jakiej piszesz możliwa jest w przyrodzie do zaobserwowania?
Kolejny raz człowiek zamieszał pszczołom i twoim klientom w głowie no cóż komuna wpływała na rzeczywistość.
Piszesz: Był miód malinowy , porzeczkowy , winogronowy , jarzębinowy , jabłkowy a nawet o smaku marchwi . Nazwałem je w uproszczeniu "miodami z przetwórni"
A może ,, substytut miodu z przetwórni,, swoją drogą zabrakło mi w tym wykazie wykwintnego smaku substytutu miodu z buraka :haha:
Rozmarzyłeś się chłopie w tym nowym 2017 roku.
Co jak co ale koledze nie trzeba przypominać definicji miodu
Pozdrawiam :pl:


No cóż komuna jaka była to była.Za komuny czerpaliśmy pszczelarską wiedzę garściami.Same hity z badań.
Jeden feler-trzeba było chcieć tej wiedzy i czytać.

Treść powyższego postu uważam za niestosowną w stosunku do kolegi Paraglidera.
Kolega Paraglider nie należy do bajkopisarzy.Ma ogromny wkład w to forum.Przyznaję że czytam Jego posty z uwagą.
Pozdrawiam

_________________
http://slomianapasieka.ovh.org


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 stycznia 2017, 21:40 - pn 

Rejestracja: 19 marca 2009, 22:27 - czw
Posty: 166
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Jak nie mylę w tamtym roku była informacja, że we Francji pszczelarz odwirował "NIEBIESKI MIÓD". Po przeprowadzonym dochodzeniu okazało się, ze w zasięgu lotu pszczół jest zakład produkujący niebieskie cukierki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 stycznia 2017, 22:11 - pn 

Rejestracja: 25 grudnia 2013, 20:29 - śr
Posty: 2539
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: opole
paraglider, dzięki za życzenia .

henry650, wierzę w to co napisałeś i pewnie było tak jak pisze paraglider.

Wiele spraw mnie w życiu jeszcze zaskoczy wyobrażnia człowieka jest przeogromna . Nie zmienia to jednak faktu, że miód pozostanie miodem.
Nazywanie miodem substytutów ,czy innych substancji przetworzonych przez pszczoły z czynnym udziałem człowieka jest nadużyciem.
Jak tak dalej będziemy kombinować to w te bajki uwierzą nawet dorośli.
Kilku już chyba uwierzyło :haha:
Takie traktowanie sprawy szkodzi pszczołom i braci pszczelarskiej.
Pozdrawiam :pl:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 stycznia 2017, 03:18 - wt 

Rejestracja: 24 października 2016, 15:06 - pn
Posty: 32
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Poznań
Normalnie cyrk na kółkach.
A najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że to przeciwnicy ziołomiodów je wylansowali.
Przez kilkadziesiąt lat w kółko wałkowali ten temat a przy okazji słowo
ziołomiód padło tyle razy, że byłoby niemożliwe żeby się nie utrwaliło.
No ale na szczęście oni o tym niewiedzą więc cichosza, niech nadal robią swoje :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 stycznia 2017, 11:28 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lutego 2008, 11:45 - pn
Posty: 796
Lokalizacja: Kopcie
Ule na jakich gospodaruję: 360x200
kalope pisze:
Normalnie cyrk na kółkach.
A najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że to przeciwnicy ziołomiodów je wylansowali.
Przez kilkadziesiąt lat w kółko wałkowali ten temat a przy okazji słowo
ziołomiód padło tyle razy, że byłoby niemożliwe żeby się nie utrwaliło.
No ale na szczęście oni o tym niewiedzą więc cichosza, niech nadal robią swoje :lol:


Podpisuję się obydwoma rekami pod tym.

Być może niektórym przeciwnikom ziołomiodów przyjdzie wirować miód np:z soku czereśni,mali,śliw,grusz,winogron itd. w czasie złej koniunktury na te owoce[nie będą zbierane].
Jestem ciekaw co wtedy powiedzą.

Nawet kłamstwo wielokrotnie powtarzane staje się prawdą.
Róbcie nadal swoje-jak pisze,, kalope".

Pozdrawiam

_________________
http://slomianapasieka.ovh.org


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 stycznia 2017, 11:34 - wt 

Rejestracja: 03 listopada 2014, 11:11 - pn
Posty: 544
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: sieradzkie
meteor pisze:
Treść powyższego postu uważam za niestosowną w stosunku do kolegi Paraglidera.
Kolega Paraglider nie należy do bajkopisarzy.Ma ogromny wkład w to forum.Przyznaję że czytam Jego posty z uwagą.
Pozdrawiam


:brawo: :brawo: :brawo:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 stycznia 2017, 12:32 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Podajcie pszczołom zioła i miód i temat zamknięty.
Ale nie!!, bo jak tu przyciąć(zerżnąć) klienta jak przebitka za mała ,lepiej dowalić cukru i dopisać miód a klientowi wmawiać że to jest właśnie miód co sobie pszczółki naniosły a my tylko ziółka podali, pomijając fakt dodania zukru za 2 zł .Ziołomiód kosztuje tyle ile w skupie 8 zł i taka jest jego wartość .kalope, wraz ze swoim nadwornym "czopkiem"jeszcze nie raz zaskoczysz na forum,tak jak ktos to już zauważył po twoich wpisach "jad po banie".

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 stycznia 2017, 12:47 - wt 
bo lubię pisze:
Podajcie pszczołom zioła i miód i temat zamknięty.
Ale nie!!, bo jak tu przyciąć(zerżnąć) klienta jak przebitka za mała ,lepiej dowalić cukru i dopisać miód a klientowi wmawiać że to jest właśnie miód co sobie pszczółki naniosły a my tylko ziółka podali, pomijając fakt dodania zukru za 2 zł .Ziołomiód kosztuje tyle ile w skupie 8 zł i taka jest jego wartość .


:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: No wreszcie jeden kolega napisał co ma by pod nazwa ziołomiód :thank: :piwko:


Na górę
  
 
Post: 03 stycznia 2017, 18:05 - wt 

Rejestracja: 11 stycznia 2010, 01:33 - pn
Posty: 2667
Lokalizacja: Śląsk...ale Dolny ;)
kalope, jeśli Ty nie potrafisz odróżnić tego o czym pisze paraglider, od tego o czym Ty piszesz to właściwie nie ma o czym dyskutować. On pozyskał produkt z soków owoców i skorzystał z całego bogactwa ich zawartości a ty piszesz o wlewaniu do uli rozpuszczonej sacharozy która nie zawiera nic dobrego... O przepraszam, ma fajną cenę dzięki czemu można bardziej kasę nabić, jak pisałem wyżej - śmierdzi korporacją nie robisz nic innego jak tylko obniżasz koszty... Tak Chińczycy parę lat temu poprawiali mleko...
Te Twoje "naturalne ziołomiody", przypomniały mi coś o czym już kiedyś pisałem. Znajomy postawił pszczoły w lesie na jakimś pożytku, korpusy szybko się zapełniły tylko jak sprawdził czym to się zdziwił, bo ten "miód" miał smak i zapach czekolady. Okazało się że w okolicy był zakład produkujący słodycze, pszczoły znalazły lukę i natargały ile mogły. Wkurzony był jak cholera bo mu to ramki zapaskudziło i nie przypominam sobie by to co pozyskał nazywał miodem.
Jak dla mnie produkuj co chcesz tylko nie mów ludziom, że jest to produkt naturalny. Co jest naturalne opisują w tym przypadku definicje. Jeśli półprodukty dla produktu finalnego wytworzył człowiek w fabryce to tego produktu nie można nazwać naturalnym. To mówię ludziom gdy pytają o ziołomiody, Ty jak chcesz możesz oszukiwać swoich klientów.bo lubię, wyjaśnił na czym polega to co robisz i usiłujesz promować tak dokładnie, że prościej już nie mozna. Pozdrawiam

_________________
https://t.me/pump_upp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 stycznia 2017, 18:23 - wt 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 września 2007, 18:41 - sob
Posty: 5356
Lokalizacja: Czaszyn /Londyn
Ule na jakich gospodaruję: ,wielkopolski i 435x250
Miejscowość z jakiej piszesz: Czaszyn
bagisek1, ale jestes nie sprawiedliwy ja tez podobnie wczesniej napisałem hehe ale to prawda ze wiekszosc ludzi dla kasy da sobie ogolic na sucho


henry

_________________
https://www.facebook.com/10000202901431 ... zMQagKKAl/
henry


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 stycznia 2017, 19:39 - wt 
henry650 pisze:
bagisek1, ale jestes nie sprawiedliwy ja tez podobnie wczesniej napisałem hehe ale to prawda ze wiekszosc ludzi dla kasy da sobie ogolic na sucho

henry


Przepraszam kolegę Henry , jeśli tak napisałeś , to też jesteś super pszczelarz , ceniący jakość , uczciwość . A takich niestety , coraz mniej.A Czaszyn , to w jakim rejonie Polski??


Na górę
  
 
Post: 03 stycznia 2017, 19:41 - wt 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 września 2007, 18:41 - sob
Posty: 5356
Lokalizacja: Czaszyn /Londyn
Ule na jakich gospodaruję: ,wielkopolski i 435x250
Miejscowość z jakiej piszesz: Czaszyn
bagisek1, Polska południowo wschodnia zapraszam na drineczka miodowego sorki spadziowego

henry

_________________
https://www.facebook.com/10000202901431 ... zMQagKKAl/
henry


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 stycznia 2017, 19:46 - wt 
henry650 pisze:
bagisek1, Polska południowo wschodnia zapraszam na drineczka miodowego sorki spadziowego

henry


Jeśli i miód jest bez dodatków , jak w ziołomiodach , to może kiedyś odwiedzę Twoje strony i spróbujemy drineczka :thank:


Na górę
  
 
Post: 03 stycznia 2017, 20:19 - wt 

Rejestracja: 10 maja 2016, 17:07 - wt
Posty: 376
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Beskidy
bo lubię pisze:
Podajcie pszczołom zioła i miód i temat zamknięty.
Ale nie!!, bo jak tu przyciąć(zerżnąć) klienta jak przebitka za mała ,lepiej dowalić cukru i dopisać miód a klientowi wmawiać że to jest właśnie miód co sobie pszczółki naniosły a my tylko ziółka podali, pomijając fakt dodania zukru za 2 zł .Ziołomiód kosztuje tyle ile w skupie 8 zł i taka jest jego wartość .kalope, wraz ze swoim nadwornym "czopkiem"jeszcze nie raz zaskoczysz na forum,tak jak ktos to już zauważył po twoich wpisach "jad po banie".


Ja tam za bardzo nie chcę filozofować, ale nie wiem czy wyjściem z tej patowej sytuacji między ortodoksami, a zwolennikami ziołomiodów nie powinno być prawidłowe oznakowanie ziołomiodu. Skoro już ten nieszczęsny ziołomiód ma taką, uświęconą upływem czasu, nazwę to może w oznakowaniu powinno stać np: Składniki: syrop cukrowy (tu można dodać przetworzony przez pszczoły, aby nieco przybliżyć, że nie jest syrop zmieszany w garncu z ziołami) no i np wyciąg z pokrzywy 20-60% w zależności ile tego tam jest...

Pozdrawiam Beeskit


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 stycznia 2017, 11:42 - śr 
Beeskit, ale cały czas o to chodzi. Jeśli jest to wyrób z syropu cukrowego , nie powinno w nazwie być słowa miód.Bo jaki to miód.??
Nie wiem , jak to nazwać , ale z pewnością nie zasługuje coś takiego na nazwę ZIOŁOMIÓD :!: To wprowadza w błąd kupujących .


Na górę
  
 
Post: 04 stycznia 2017, 12:40 - śr 
Pszczelarz Roku 2019
Pszczelarz Roku 2019
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 listopada 2008, 23:00 - pn
Posty: 4573
Lokalizacja: stare polichno
henry650 pisze:
to prawda ze wiekszosc ludzi dla kasy da sobie ogolic na sucho

No może nie większość , ale są tacy którzy to zrobią . Choć może się zdarzyć , że niektórzy wyprodukują miód z cukru nieświadomie , ja też do tych należę . Doświadczony pszczelarz twierdził , że na wiosnę kiedy następuje pierwszy pożytek i stawiamy do jego zgromadzenia nadstawkę , pszczoły z gniazda nadmiaru zasklepionego , zimowego pokarmu z cukru do nadstawek nie przenoszą . W związku z tym , że byłem niedoświadczonym pszczelarzem a miałem /dopiero po pewnym czasie/ wątpliwości , przeprowadziłem następujący eksperyment. Zebrałem wszystkie nadliczbowe ramki z zimowym pokarmem z dziesięciu uli i zgromadziłem ich po 5 w nowych 5-ciu kondygnacjach . Połowa z tych dziesięciu uli otrzymała taką kondygnacje z zimowym pokarmem pod gniazdo . Kondygnacje z pokarmem zostały przykryte folią z trzy centymetrową przerwą dla przemieszczania się pszczół do nowej kondygnacji i wylotka . Wszystkie dziesięć uli otrzymało półnadstawki na miód , bo pojawił się nektar z wierzb . Po trzech tygodniach okazało się , że zimowy pokarm z podstawionych 5-ciu nadstawek pod gniazda zniknął i był już w fazie zasklepiania w półnadstawkach , które były pełne . W pozostałych znajdowało się na środkowych ramkach półnadstawek , zaledwie trochę niezasklepionego nakropu . Od tamtej pory w momencie stawiania miodni , wycofuję wszystkie nadliczbowe ramki z zimowym pokarmem z gniazd . Wykorzystuję je potem przy produkcji odkładów .
Tych świadomie nieuczciwych pszczelarzy jest garstka i prędzej czy później ich proceder się ujawnia . Spotkałem nawet takiego zawodowego pszczelarza , który po wywiezieniu pszczół na rzepak wstawiał w nim miski z syropem cukrowym . To dopiero był ziołomiód . Kiedy zwierzyłem się koledze z mego odkrycia , odpowiedział : To ty nie wiesz , on zawsze tak robi . Dzisiaj to jest nie możliwe z powodu stałych kontroli , jakie są przeprowadzane w tym zakresie .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 stycznia 2017, 12:52 - śr 

Rejestracja: 10 maja 2016, 17:07 - wt
Posty: 376
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Beskidy
bagisek1 pisze:
Beeskit, ale cały czas o to chodzi. Jeśli jest to wyrób z syropu cukrowego , nie powinno w nazwie być słowa miód.Bo jaki to miód.??
Nie wiem , jak to nazwać , ale z pewnością nie zasługuje coś takiego na nazwę ZIOŁOMIÓD :!: To wprowadza w błąd kupujących .


Nie ma co walczyć z nazwą, bo nazwa "ziołomiód" jest już utrwalona tradycją. Przykład pierwszy z brzegu: Kawa zbożowa czy Herbatka owocowa, ma tyle wspólnego z kawą czy herbatą, ile moja małżonka z Claudią Schiffer. A jednak produkty takie legalnie funkcjonują w obrocie, właśnie z racji tego, że jest to nazwa zwyczajowa, przyjęta od lat. Ale po to właśnie wyszczególnia się "Składniki", aby klienta nie wprowadzać w błąd.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 stycznia 2017, 13:00 - śr 
Beeskit pisze:
Nie ma co walczyć z nazwą, bo nazwa "ziołomiód" jest już utrwalona tradycją. Przykład pierwszy z brzegu: Kawa zbożowa czy Herbatka owocowa, ma tyle wspólnego z kawą czy herbatą, ile moja małżonka z Claudią Schiffer. A jednak produkty takie legalnie funkcjonują w obrocie, właśnie z racji tego, że jest to nazwa zwyczajowa, przyjęta od lat. Ale po to właśnie wyszczególnia się "Składniki", aby klienta nie wprowadzać w błąd.


I dlatego należy zmienić te nazwę , która jednak wprowadza w błąd , a dla handlujących tym towarem , jak najbardziej pasuje. Ludzie nie czytają , albo w większości tego nie robią , więc wystarczy im na etykiecie ZIOŁOMIÓD i już łykają bez czytania , szczególnie na Biesiadach Miodowych.
A co do Claudii, to żona Twoja jest ,aż tak brzydka :haha: :haha:


Na górę
  
 
Post: 04 stycznia 2017, 13:43 - śr 
Pszczelarz Roku 2019
Pszczelarz Roku 2019
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 listopada 2008, 23:00 - pn
Posty: 4573
Lokalizacja: stare polichno
bagisek1 pisze:
A co do Claudii, to żona Twoja jest ,aż tak brzydka :haha: :haha:

bagisek1 - przeciągasz strunę . Czuje sentyment do Claudii a ty patrzysz pobieżnie . Spróbuj zaglądnąć głębiej , wtedy zobaczysz jej prawdziwą piękność kobiecą . Twoja żona też by chciała poczuć takie głębsze spojrzenie , pełne miodu - nie cukru. :pala:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 stycznia 2017, 13:58 - śr 

Rejestracja: 10 maja 2016, 17:07 - wt
Posty: 376
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Beskidy
paraglider pisze:
bagisek1 pisze:
A co do Claudii, to żona Twoja jest ,aż tak brzydka :haha: :haha:

bagisek1 - przeciągasz strunę . Czuje sentyment do Claudii a ty patrzysz pobieżnie . Spróbuj zaglądnąć głębiej , wtedy zobaczysz jej prawdziwą piękność kobiecą . Twoja żona też by chciała poczuć takie głębsze spojrzenie , pełne miodu - nie cukru. :pala:


Cóż, grunt, że ja kocham mojego zeppelinka, Ona swojego Quasimodo :|

Pozdrawiam Beeskit


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 stycznia 2017, 15:07 - śr 

Rejestracja: 10 stycznia 2011, 21:51 - pn
Posty: 997
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Ule na jakich gospodaruję: 1/2 dadan
A jak nazwiecie produkt ktory jest otrzymany z soku po ściętej trzcinie cukrowej??!! Czytalem, że pszczoły potrafia w jeden dzień przynieść nawet dwa pełne korpusy wielkopolskie, lecz nie sa w stanie tego odparować, więć przczelarze odwirowują co jest w korpusach i odparowuja grzejac w garach. Sok z trzciny jest prokuktem jak najbardziej naturalny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 stycznia 2017, 17:05 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Beeskit pisze:
Ale po to właśnie wyszczególnia się "Składniki", aby klienta nie wprowadzać w błąd.
Ta już to widzę ziołomiód, składniki cukier i zioła.
Bo na pewno nie napiszą tego co na miodach , pyłek ,nektar taki a taki,a tto właśnie sugerują

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 stycznia 2017, 20:30 - śr 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 września 2007, 18:41 - sob
Posty: 5356
Lokalizacja: Czaszyn /Londyn
Ule na jakich gospodaruję: ,wielkopolski i 435x250
Miejscowość z jakiej piszesz: Czaszyn
zento, a czy pszczoły sa w stanie pobrac sok z czciny cukrowej jak człowiek jej nie scina ?


henry

_________________
https://www.facebook.com/10000202901431 ... zMQagKKAl/
henry


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 stycznia 2017, 21:16 - śr 
Beeskit pisze:

Cóż, grunt, że ja kocham mojego zeppelinka, Ona swojego Quasimodo :|

Pozdrawiam Beeskit


:brawo: :brawo: :brawo: :róża: :piwko:


Na górę
  
 
Post: 04 stycznia 2017, 21:20 - śr 
paraglider pisze:
,
bagisek1[/b][/color] - przeciągasz strunę . Czuje sentyment do Claudii a ty patrzysz pobieżnie . Spróbuj zaglądnąć głębiej , wtedy zobaczysz jej prawdziwą piękność kobiecą . Twoja żona też by chciała poczuć takie głębsze spojrzenie , pełne miodu - nie cukru. :pala:


Hm. I jak tu Tobie odpisać.? Wykreowali maszkarona na cud - miód - malina. Kariera przez łóżko , mało atrakcyjna Pani, ale to moje zdanie . Ty jako doświadczony pszczelarz , facet możesz mieć inne spojrzenie , nawet te z miodem :mrgreen:i dodatkiem ziół. Mumia tego potrzebuje :haha:( Tzn Claudia ) :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 05 stycznia 2017, 10:50 - czw 
Pszczelarz Roku 2019
Pszczelarz Roku 2019
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 listopada 2008, 23:00 - pn
Posty: 4573
Lokalizacja: stare polichno
Nie będę kontynuował z tobą dalszej dyskusji w temacie " miód i cukier " , bo widzę , że nie mam żadnych szans na zmianę twoich poglądów , które jakie by one nie były , zawsze szanuję :thank:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 stycznia 2017, 12:55 - czw 
paraglider pisze:
Nie będę kontynuował z tobą dalszej dyskusji w temacie " miód i cukier " , bo widzę , że nie mam żadnych szans na zmianę twoich poglądów , które jakie by one nie były , zawsze szanuję :thank:


Janusz , wiesz , ja jestem dość często żartowniś , więc przepraszam , jeżeli podniosłem Tobie ciśnienie. Ja szanuję bardzo Ciebie , Twoje posty , są super czytelne i zrozumiałe. Ja tam cienki Bolek w temacie , więc nie wnerwiaj się. A na zgodę :piwko: :piwko: :piwko: :piwko:


Na górę
  
 
Post: 05 stycznia 2017, 15:41 - czw 
Nowo zarejestrowani użytkownicy

Rejestracja: 04 stycznia 2017, 11:12 - śr
Posty: 1
Ule na jakich gospodaruję: dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Tarnów
tak, dokładnie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 stycznia 2017, 17:28 - czw 
Pszczelarz Roku 2019
Pszczelarz Roku 2019
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 listopada 2008, 23:00 - pn
Posty: 4573
Lokalizacja: stare polichno
Odkąd rzuciłem palenie /40lat temu/ jestem niesamowicie spokojnym człowiekiem i nic i nikt nie jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi :D
ps: Mimo szczerych chęci
bagisek1 pisze:
A na zgodę :piwko: :piwko: :piwko: :piwko:
zmuszono mnie do abstynencji


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji