FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 27 kwietnia 2024, 14:09 - sob

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 29 stycznia 2024, 08:05 - pn 

Rejestracja: 27 lutego 2017, 23:07 - pn
Posty: 46
Lokalizacja: Parcele Rębków 1
Ule na jakich gospodaruję: wielkoplskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Warszawa
Najpierw moje publikacje na temat pszczół:
Pszczelarstwo 1984-7 Siudalski J. S. - Ule styropianowe
Pszczelarstwo 1984 Siudalski J. S. - Pszczoły mówią 14 (IX) czyli rozpoznawanie stanu rodziny pszczelej po odgłosach jakie ona wydaje gdy jest celowo zaniepokojona,
Pszczelarstwo 1984 Siudalski J. S. — "Rozszerzenie możliwości przeglądu rodzin pszczelich" 12 (X)
Pszczelarstwo 1984 Siudalski J. S. — Przewożę pszczoły z otwartymi wylotkami 12 (X)
Pszczelarstwo 1985-8 "Podgrzewanie rodzin pszczelich" str. 13 metoda podgrzewania rodzin pszczelich w celu przyspieszenia rozwoju wiosennego oraz wydłużenia na jesieni czasu w jakim można produkować ziołomiody, nagroda za metodę podgrzewania uli w pasiece z przed 40 lat,
6. Zeszyty historyczne Ludowe Towarzystwo Naukowo-Kulturalne nr 17 2011 S. J. Siudalski, "Bartnictwo w okolicach Garwolina - ziemia czerska"
7. "Pszczelarstwo" - 2022 nr 6 " artykuły o podgrzewaniu uli - powrót do tematu podgrzewania po 37 latach, kolejno "Podgrzewanie rodzin pszczelich" str. 19
8. "Pszczelarstwo" - 2022" nr 7 "Podgrzewanie rodzin pszczelich cz.2" str 18
9. "Pszczelarstwo" - 2022" nr 8 "Podgrzewanie rodzin pszczelich cz.3 - grzałki samoregulujące" str 20
10. "Pszczelarstwo" - 2022" nr 9 "Podgrzewanie rodzin pszczelich" cz.4 - Różnice między gospodarką w ulach niepodgrzewanych a ogrzewanych" str 19
11. książka 2024 rok " 108 stron "Nowoczesna gospodarka pasieczna Podgrzewanie rodzin pszczelich jako czynnik zmniejszania strat i podnoszenia miodności. Informacje, instrukcje i procedury dla pasiek podgrzewających ule"
- plik 3,6 MB unikalna publikacja która krok po kroku wprowadza w tajniki termiki uli
- jest to rewolucja w prowadzeniu pasiek
A co więcej o mnie?
Mam swoją stronę w internecie http://pszczoly.siudalski.pl
Na You Tube jest ponad 200 moich filmów o pszczołach - od miesiąca dostęp jest tylko płatny - a przez 12 lat był darmowy
Jestem z wykształcenia elektronikiem i mam w dorobku ponad 470 artykułów z różnych dziedzin i 14 książek oraz kilka patentów.
Interesuję się oprócz pszczelarstwa także - historią, bronią, radiestezją... przez 27 lat byłem biegłym sądowym z dziedziny ochrony mienia.
Podzieliłem swój czas i pół roku mieszkam w Hiszpanii a pół roku w Polsce...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 stycznia 2024, 10:47 - pn 
Nowo zarejestrowani użytkownicy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 maja 2020, 10:41 - pn
Posty: 29
Lokalizacja: Lublin
Ule na jakich gospodaruję: Wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Warszawa
Gratulacje Stefan!
100 lat !
Tylko w skrytości ducha mam nadzieję, żebyś przez te następne 50 poczuł miętę do innego tematu, niż grzanie ula za pszczoły...
Wiesz chyba jakiego... :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji