FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 25 kwietnia 2024, 08:19 - czw

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 11 kwietnia 2009, 21:16 - sob 

Rejestracja: 05 marca 2009, 23:00 - czw
Posty: 51
Lokalizacja: Słupsk
iestem pszczelarzem z kilkudziesiecioletnia praktyka idoswiadczeniem staram sie ciagle udoskonalac i wprowadzac nowosci ,mam piekna pasieke 120 uli napewno daleko szukac takiej drugiej wiele ciekawyh rozwiazan ipomysluw obecnie trenuie nauke obslugi komputera bym mugl kolega zaproponowac pozdrawiam Slowiniec


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwietnia 2009, 21:39 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lipca 2007, 17:20 - pt
Posty: 1836
Lokalizacja: Warszawa
Ule na jakich gospodaruję: dadant
Slowiniec pisze:
iestem pszczelarzem z kilkudziesiecioletnia praktyka idoswiadczeniem staram sie ciagle udoskonalac i wprowadzac nowosci ,mam piekna pasieke 120 uli napewno daleko szukac takiej drugiej wiele ciekawyh rozwiazan ipomysluw obecnie trenuie nauke obslugi komputera bym mugl kolega zaproponowac pozdrawiam Slowiniec


trzymam za słowo :wink:

_________________
Kasa Misiu kasa coś takiego jak brać pszczelarska nie istnieje ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 kwietnia 2009, 21:33 - ndz 
Slowiniec pisze:
iestem pszczelarzem z kilkudziesiecioletnia praktyka idoswiadczeniem staram sie ciagle udoskonalac i wprowadzac nowosci ,mam piekna pasieke 120 uli napewno daleko szukac takiej drugiej wiele ciekawyh rozwiazan ipomysluw obecnie trenuie nauke obslugi komputera bym mugl kolega zaproponowac pozdrawiam Slowiniec


Wstaw Zdjęcia na forum u góry każdy ma prywatną galerię
podziel się wiadomościami i doświadczeniem Czekamy :wink:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 13 kwietnia 2009, 12:16 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 października 2008, 19:29 - śr
Posty: 2620
Lokalizacja: Stara Rudna
Slowiniec,
Miło powitać kolegę :mrgreen:
jak juz przedmówcy napisali czekamy na :shock: zdjęcia i wymianę :roll: doświadczeń,
szczególnie interesuje mnie chodowla i selekcja matek, a gdzieś pisałeś że to twoje zamiłowanie .
Pozdrawiam Szczupak :mrgreen: (zielony nie w jednym temacie)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 kwietnia 2009, 12:46 - pn 
[quote="Szczupak"]Slowiniec,
Miło powitać kolegę :mrgreen:

Naprawdę bardzo miły jest każdy kontakt z kimś o podobnych zainteresowaniach, zwłaszcza jeżeli występuje chęć podzielenia się swoim doświadczeniem . Pozdrawiam


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 11 marca 2011, 00:09 - pt 

Rejestracja: 05 marca 2009, 23:00 - czw
Posty: 51
Lokalizacja: Słupsk
Szczupak, Kolego oczekujesz informacji i zdiec od innych lecz o sobie nie chcesz za dużo pisać iak i pokazywać pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 marca 2011, 19:56 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 października 2008, 19:29 - śr
Posty: 2620
Lokalizacja: Stara Rudna
Slowiniec,
Wybacz ale mnie zaskoczyłeś :szok: (jestem zielony nie w jednym temacie) i dopiero od niedawwna choduję pszczoły
więc mało pisze no bo niby co ??? ale zdjęcia wstawiłem na forum w paru tematach około 177 sztuk :oczko:
i postów też parę napisałem 1172 :prosi:

Pozdrawoam Szczupak :zeby:

_________________
Pozdrawiam Szczupak


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 marca 2011, 23:41 - pt 

Rejestracja: 15 lutego 2011, 20:06 - wt
Posty: 67
Lokalizacja: lubelskie
No to się Kolega Slowiniec przywitał.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 marca 2011, 23:58 - pt 
hola hola kolega slowiniec miał co innego na myśli zobaczcie sobie w album tam kolega sporo zdjęc wstawił i nie jednemu szczupakowi by kopara opadła
pozdrawiam


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 12 marca 2011, 00:38 - sob 

Rejestracja: 05 marca 2009, 23:00 - czw
Posty: 51
Lokalizacja: Słupsk
Kolego Szczupak morze nie operuje jeszcze dobrze komputerem ,ale nie widzę twej galerii co do postów to nie wątpię ze dużo piszesz .W latach 70 miałem Złotą Amerykańską ,oryginał był łagodny z miodnośća się nie wyróżniał , córki w krzyżowce były już agresywne ,obecnie tylko bazie na carnice i chyba iuz pozostanę iej wierny do końca dobrze znoszą klimat nad morzem iuz zrobiły oblot i narazie na120 rodzin wypadła 1 którą wiatr przewrócił większych ubytków się nie spodziewam , Do albumu wstawie trochę starych zdiec pozdrawiam Słowiniec


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 marca 2011, 09:36 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 października 2008, 19:29 - śr
Posty: 2620
Lokalizacja: Stara Rudna
Slowiniec,
Slowiniec pisze:
Kolego Szczupak morze nie operuje jeszcze dobrze komputerem ,ale nie widzę twej galerii

Mam ten sam problem co ty - nie operuje jeszcze na tyle komputerem i ( może wstyd sie pzryznac ) niemam pojecia jak swoją galerię zrobić .
A zresztą co niby miał bym w niej pokazać 20 uli ścieśnionych na małym obszarze :do bani:
z konieczności ustawionych w różne strony swiata.
Uważam ze jak ktoś ma co pokazać i sie pochwalić to pokazuje, bo inni na dobrym przykładzie mogą sie wzorować .
To samo z pisaniem o pszczołach :oczko:
Tak że niemiej do mnie żalu Szanowny Kolego - wolę na twoją galerie popatrzeć i skorzystać z twego doświadczenia :chytry: , a moze kiedyś tak zdobytą wiedzę i doświadczenie przekarze młodszym starzem kolegom :oczko:

Ale puki co - jak na zielonego (nie w jednym temacie) :zeby: przystało zdaje pytania i się ucze

Pozdrawiam Szczupak :chytry:

_________________
Pozdrawiam Szczupak


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 marca 2011, 09:45 - sob 

Rejestracja: 15 września 2009, 23:27 - wt
Posty: 6074
Lokalizacja: Stara Słupia
Ule na jakich gospodaruję: Langstroth 3/4
Miejscowość z jakiej piszesz: Słupia
Slowiniec pisze:
Kolego Szczupak morze nie operuje jeszcze dobrze komputerem ,ale nie widzę twej galerii co do postów to nie wątpię ze dużo piszesz .W latach 70 miałem Złotą Amerykańską ,oryginał był łagodny z miodnośća się nie wyróżniał , córki w krzyżowce były już agresywne ,obecnie tylko bazie na carnice i chyba iuz pozostanę iej wierny do końca dobrze znoszą klimat nad morzem iuz zrobiły oblot i narazie na120 rodzin wypadła 1 którą wiatr przewrócił większych ubytków się nie spodziewam , Do albumu wstawie trochę starych zdiec pozdrawiam Słowiniec


W takim razie ja też się spytam, jeśli można.
Co to była za pszczoła Złota Amerykanka, kto ją wyhodował, i od którego hodowcy miałeś matki ?
Masz teraz Carnicę, czy jakąś linię/linie?

Pozdrawiam
Polbart


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 marca 2011, 10:42 - sob 
Slowiniec pisze:
W latach 70 miałem Złotą Amerykańską ,oryginał był łagodny z miodnośća się nie wyróżniał , córki w krzyżowce były już agresywne


Nie wiem co miałeś Ale ja mój Ojciec też Miał Złotą A przy f3 bywały już agresywniejsze na początku lat 2000 i ja sprowadziłem o d Hodowcy z Polski ale ten wiem że miał je z Kalifornii gdyż widziałem jej certyfikat
Powiem tyko tyle Dziś Oddał bym za Jedna Reprodukcyjną 5 innych Takiej Pszczoły pewno już nigdy miał nie będę :cry: Jej łagodności i miodności nawet nie ma z czym porównać


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 13 marca 2011, 00:45 - ndz 

Rejestracja: 05 marca 2009, 23:00 - czw
Posty: 51
Lokalizacja: Słupsk
Witam.widzę duże zainteresowanie ta pszczołą.Otrzymałem od sp. dokt. Bobreckiego zARTw Olsztynie .teraz to bym inaczej postąpił przy obecnych możliwościach .kol polbart nie powiem gdyż nie dostałem żadnych dokumentów porostu miałem takie możliwości nieraz coś z nadwyżki importowej mi skaplo to były trudne lata.obecnie w większości mam Peschetz linie laubbauun i ,fehling linie które sprowadziłem z morza północnego od Puan Klent . jest trochę Germanii ,sklenarki h 47 Prime, Geme, 2 Singerki ,kinder z Niemiec .wszystkie matki użytkowe które daia nie jednolite barwa potomstwo z miejsca likwiduje .Kolego Szczupak jeśli jesteśmy pszczelarzami to piszmy szczerze,kolega nie jest taki zielony iak pisze osobie. Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 marca 2011, 07:40 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Slowiniec, Witam od Pana mógłbym się czegoś nauczyć hehe :uśmiech:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 marca 2011, 17:44 - ndz 

Rejestracja: 15 września 2009, 23:27 - wt
Posty: 6074
Lokalizacja: Stara Słupia
Ule na jakich gospodaruję: Langstroth 3/4
Miejscowość z jakiej piszesz: Słupia
Slowiniec pisze:
Witam.widzę duże zainteresowanie ta pszczołą.Otrzymałem od sp. dokt. Bobreckiego zARTw Olsztynie .teraz to bym inaczej postąpił przy obecnych możliwościach .kol polbart nie powiem gdyż nie dostałem żadnych dokumentów porostu miałem takie możliwości nieraz coś z nadwyżki importowej mi skaplo to były trudne lata.obecnie w większości mam Peschetz linie laubbauun i ,fehling linie które sprowadziłem z morza północnego od Puan Klent . jest trochę Germanii ,sklenarki h 47 Prime, Geme, 2 Singerki ,kinder z Niemiec .wszystkie matki użytkowe które daia nie jednolite barwa potomstwo z miejsca likwiduje .Kolego Szczupak jeśli jesteśmy pszczelarzami to piszmy szczerze,kolega nie jest taki zielony iak pisze osobie. Pozdrawiam


Dzięki :thank: za info, pozdrawiam serdecznie
polbart


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 marca 2011, 18:24 - ndz 

Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:52 - pt
Posty: 393
Lokalizacja: Kujawsko Pomorskie
Witamy Kolege :brawo: z tak bogatymi doswiedczeniami . Ja jko zółtodziub postaram się jak najwięcej wykorzystać z Pana spostrzeżeń by nie powielac błędów w prowadzeniu pasieki . Cieszy mnie to i się chwali że nie należy Pan do osób które zatrzymały się w miejscu , i uważają ze wszystko wiedzą ,chęć dzielenia się wiedzą jest przejawem dojrzałości i mądrości . Pozdrawiam :oczko:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji