FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 28 marca 2024, 14:39 - czw

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 19 czerwca 2011, 12:52 - ndz 
Tajemnica malodadantowska -objawienie w Jastrzebiu- Zdroju ogladałem reportaz na dwójce :leży_uśmiech:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 19 czerwca 2011, 13:11 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 października 2009, 12:44 - czw
Posty: 3145
Lokalizacja: Olsztyn
Ule na jakich gospodaruję: KLASYCZNY WIELKOPOLSKI
Małydadant pisze:
ale ja swoją uczciwą pracą dokonam tego gdyż odkryłem tajemnicę:


widzę że na ostro sie kręci


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 czerwca 2011, 19:59 - ndz 
Mnie tu zalatuje na kilometr "świętojebliwością" nazwijmy to po ludzku wreszcie. Kolega małydadanat jest człowiekiem wielkiej wiary ale małego rozumku i pewnie jacyś księża mu takich pierdoł nawciskali do głowy, wiesz co kolego szkoda mi ciebie ale jeszcze bardziej szkoda mi twojej żony żeś jej zmarnował życie i tego dziecka co pomyśli sobie kiedyś jak bardzo ma kochającego (nie ją tylko pszczółki) ojca. Lecz się chłopie, bo inaczej napisać ci już nie można. :do bani:

Napisałeś

chcę pokazać całemu światu że warto być dobrym i uczciwym człowiekiem

Najpierw pokaż to swojej żonie i córce zarabiając na to by je utrzymać a nie rozdajesz biednym. Za kogo ty się uważasz? chcesz pomagać innym (obcym ludziom) sam mając smród u dupy? Świata nie zbawisz, rodzinę stracisz a twoja chęć spełnienia własnego marzenia doprowadzi cię do takiego stanu że pies na ciebie nie spojrzy bo nie będziesz tego wart. I skończ pociskać tu na forum takie głupoty bo jak mnie to zeźli całkiem to wywalę ci ten temat w śmietnik i zablokuję ci pisanie na forum. Polecam natomiast forum nadgorliwych w świętości i zapatrzonych w księży i kościół, tam cię z pewnością zrozumieją bo mają tak samo nasrane w głowach jak ty. Koniec tematu z mojej strony. :wnerw:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 19 czerwca 2011, 20:12 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 grudnia 2007, 01:11 - ndz
Posty: 643
Lokalizacja: Tarnów
Cordovan, chyba jakis "świętojebliwy" ksiadz Ci za skore zalazl :oczko:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 czerwca 2011, 20:15 - ndz 
makak, poczytaj posty małegodadanta, wkoło to samo, ja nie mam nic do księży bo omijam ich z daleka od dawna ale jego podejście do wartości rodziny i własnego sumienia...... a co będę się powtarzał. :bosie:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 19 czerwca 2011, 20:44 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 grudnia 2007, 01:11 - ndz
Posty: 643
Lokalizacja: Tarnów
Cordovan, ja Cie rozumiem bo tez nie przepadam ale kazdy ma jakies odchyly jedni mniejsze inni wieksze. Ja bym na forum tak ostro nie krytykowal, jego zycie i sam sobie je spiepszy lub nie. My tego nie zmienimy. A dzieki jego wypowiedziom forum jest jedynie barwniejsze- co przeciez nie jest szkodliwe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 czerwca 2011, 21:39 - ndz 
makak pisze:
A dzieki jego wypowiedziom forum jest jedynie barwniejsze


Barwniejsze? on powinien jak jest taki bardzo wierzący iść na Jasną Górę się pomodlić o lepszego ojca dla córki i męża dla żony bo o rozum dla niego już za późno by się modlić. Poza tym ja barwności w jego wypowiedziach nie widzę a jedynie pociskanie jakichś pierdół związanych z jego niby świętością i jeszcze pszczoły do tego miesza, napisałem by na forum kościelne się zapisał i do lekarza psychiatry niech się uda, może jeszcze mu głowę naprawią. :wnerw:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 19 czerwca 2011, 21:45 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Najpierw niech każdy sobie odpowie na jedno pytanie???

Po co i dla kogo się żyje na tym świecie???

Zapamiętajcie na zawsze!!!

Dla BOGA

niewierny tomaszu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 czerwca 2011, 21:48 - ndz 
Małydadant pisze:
Najpierw niech każdy sobie odpowie na jedno pytanie???

Po co i dla kogo się żyje na tym świecie???

Zapamiętajcie na zawsze!!!

Dla BOGA

niewierny tomaszu.


Ja mam do Ciebie wielką prośbę nie pisz mi tu o wierze tylko jak masz chęć to o pszczołach
choć jestem wierzący ale to sprawa każdego osobista
Następny post nie w temacie usunę albo temat zamknę


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 19 czerwca 2011, 21:53 - ndz 
Wy musicie wszyscy zmienic te proszki :leży_uśmiech: Jeden lepszy od drugiego . :leży_uśmiech:

Mój uczniu Cordovanie prosze nie zaczepiać ojca przeora malegodadanta. :nonono:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 19 czerwca 2011, 21:56 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2008, 08:59 - wt
Posty: 115
Lokalizacja: Małopolska
Ule na jakich gospodaruję: wielkoposkie
:leży_uśmiech: :leży_uśmiech: :leży_uśmiech:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 czerwca 2011, 22:01 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 grudnia 2007, 01:11 - ndz
Posty: 643
Lokalizacja: Tarnów
KOBER, Ty nie mow im zeby zmienili proszki tylko spytaj sie lepiej gdzie je kupic :rolf:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 czerwca 2011, 22:08 - ndz 

Rejestracja: 17 stycznia 2011, 21:58 - pn
Posty: 135
Lokalizacja: Piotrowice (św)
Ule na jakich gospodaruję: Warszawski zwykły
Odnoszę wrażenie że Małydadant chcę chyba zmartwychwstać.

Przepraszam za beszczelność.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 czerwca 2011, 22:24 - ndz 
Małydadant, jesteś debeściak, tak trzymaj :oczko:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 20 czerwca 2011, 00:28 - pn 

Rejestracja: 06 czerwca 2008, 23:01 - pt
Posty: 1139
Lokalizacja: Stargard Szczec.
Ule na jakich gospodaruję: wlkp/wlkp 18cm
Małydadant pisze:
Najpierw niech każdy sobie odpowie na jedno pytanie???

Po co i dla kogo się żyje na tym świecie???

Zapamiętajcie na zawsze!!!

Dla BOGA

niewierny tomaszu.


Co z tego, że żyjesz dla Boga. Pójdziesz do piekła bo olałeś córkę i żonę (skrzywdziłeś je). :nonono: :oczko:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 czerwca 2011, 00:55 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 czerwca 2008, 11:35 - pn
Posty: 1851
Lokalizacja: Opolskie
swiwojtek pisze:
Małydadant pisze:
Najpierw niech każdy sobie odpowie na jedno pytanie???

Po co i dla kogo się żyje na tym świecie???

Zapamiętajcie na zawsze!!!

Dla BOGA

niewierny tomaszu.


Co z tego, że żyjesz dla Boga. Pójdziesz do piekła bo olałeś córkę i żonę (skrzywdziłeś je). :nonono: :oczko:

Nie osądzaj. Nie Ty o tym decydujesz.

A kolegę Małegodadanta zostawcie w spokoju. Przecież nic Wam złego nie zrobił.
To są Jego decyzje i Jego życie.

Cordovan groźbami nic nie wskórasz. Sam musi to zrozumieć. Nie naśmiewaj się z Jego uczuć religijnych. Ty masz stać na straży porządku na forum.
Małydadant pisze w temacie "Kim jesteśmy". Swoimi wypowiedziami porusza również tematy pszczelarskie.

_________________
Obrazek Staram się pisać poprawnie po polsku


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 czerwca 2011, 03:19 - pn 

Rejestracja: 09 marca 2010, 21:31 - wt
Posty: 198
Lokalizacja: Siedlce
Małydadant piszesz że starasz się żyć uczciwie, pożyczasz pieniądze zapewne w całej rodzinie i przepuszczasz je na pierdoły, bo inaczej tego nie można nazwać, rozdajesz potrzebującym. Czy jest uczciwe robić rodzinę w bambuko, pożyczyć kasiorę i nie oddać, zmarnować grosz na bzdety. Życie ludzkie cechuję się realizacją różnych potrzeb. Jedną z najwyższych potrzeb jest potrzeba zapewnienia pożywienia, picia, dopiero dużo dalej jest potrzeba uznania samorealizacji. Nawet potrzeba seksu jest na dalszym miejscu. Nie należy zmieniać kolejności tych potrzeb. Dopiero jak zostanie zapewniony byt sobie i najbliższym, można realizować dalsze potrzeby jak np. potrzebę zabawy, uprawiania hobby jaki jest pszczelarstwo, samorealizacji. Obawiam się że u Małegodadanta kolejność realizacji potrzeb została poważnie zachwiana. Gdy żyją jeszcze rodzice, to łożą na utrzymanie dziecka nawet gdy jest już dorosłe, przeważnie rodzice kochają swoje dzieci ponad wszystko, odwrotnie to różnie bywa, stąd wcale nie rzadkie przykłady rodziców dożywających w różnych śpichlorkach, chlewikach i piwnicach, oczywiście po przepisaniu majątku dzieciom. Należy się zastanowić jak będzie wyglądało Twoje życie, życie Małegodadanta gdy zabraknie rodziców, jak zapewnisz im godny byt gdy będą nieporadni, ułomni, czy znajdzie się ktoś kto wspomoże Cię grosikiem.Tak jest świat skonstruowany ,że najpierw rodzice opiekują się dziećmi a później dzieci powinni opiekować się rodzicami, przynajmniej tak powinno to wyglądać w naszej kulturze. Obawiam się że ci których Ty wspierasz finansowo, później wesprą Cię tylko dobrym słowem, jak powszechnie wiadomo dobrym słowem dzieci się nie nakarmi.Zazwyczaj nie mieszam się do takich spraw, nie wypowiadam się na kontrowersyjne tematy, to co każdy robi z swoim życiem to jego osobista sprawa. Ale zdecydowałem się na napisanie tego postu z względu na dobro twojej rodziny Małydadant. Obudź się Małydadant, rodzina w życiu człowieka jest najważniejsza, może nie jest jeszcze za późno. Przestań się zabawiać drobiazgami, wydoroślej wreszcie. Wprawdzie forum pszczelarskie nie jest miejscem na poruszanie takich tematów ale waga tego problemu niejako upoważniła mnie do napisania tych wywodów.Być może administrator nie wyrzuci tego postu a ty to przeczytasz i zrozumiesz a co z tym wiąże się zmienisz swoje postępowanie. Obecnie wydaje mnie się że jeszcze jesteś bardzo dziecinny, pomimo że na zdjęciu wyglądasz całkiem poważnie. Wprawdzie treść tych wypocin kwalifikuje się do prywatnej korespondencji ale problem został poruszony publicznie i dlatego też piszę publicznie. Tak naprawdę to nie bardzo wiem jak pisać na PW.Ponadto być może ktoś inny skorzysta z tego co napisałem. Pamiętaj Małydadant rodzina jest najważniejsza, jest sensem życia. Nie ma większej miłości niż miłość rodziców do swojego dziecka. Zapewniam Cię że ci co twierdzą inaczej mylą się, są w jakiś sposób ułomni, skrzywdzeni przez los lub w inny sposób, może sami się skrzywdzili. Nikt Ci nie pomoże jeśli nie pomożesz sobie sam.Nie pomoże Ci żaden lekarz, żaden fałszywy doradca, przyjaciel, nikt Ci nie pomoże, tylko sam możesz sobie pomóc. Jeśli możesz napraw to co sam zepsułeś.Jeszcze raz powtórzę, rodzina jest najważniejsza, w niej w przyszłości będziesz miał oparcie. Nie są najważniejsze jakieś wydumane ideały, nie są one warte aby rujnować sobie życia. Nawet gdy nie zdołasz odbudować swojej rodziny, to istnieje poważna obawa że to samo cię spotka jeśli będziesz próbował założyć nową rodzinę. Znam osobiście mężczyznę który jak był młody to zakładał rodziny, powiedziałbym liczne rodziny, po zmajstrowaniu dziecka stwierdzał że to nie jest to co oczekiwał, oczywiście według niego to ta niedobra była żona była przyczyną rozpadu ich stadła, rozwodził się i zaczynał od nowa. Oficjalnie ma sześcioro dzieci, każde z inną mamą. Dwie następne panie zrezygnowały z pozwu o alimenty gdyż poprzedniczki biorą już 60% jego dochodów, i kwota którą przysądziłby sąd byłaby znikoma.Dopiero ostatnia kobieta wzięła jego jak to się mówi, za łeb, i człowiek się ustatkował, oczywiście zmajstrował jej dziecko. Ale to ona trzyma w swoim ręku finanse i jak zbyt późno wróci do domu to dostaje lanie. Lapidarnie mówiąc, baba leje chłopa. On godzi się na to wszystko, gdyż potrzeba uznania w rodzinie okazała się na tyle duża że zdecydował się na takie traktowanie. Ma do kogo wrócić, z kim porozmawiać, z kim zjeść kolację. Jakby był sam to na starość byłby samotny, nie miałby z kim zjeść tej przysłowiowej kolacji. Dawni znajomi pozakładali swoje rodziny, mieli swoje życie swoje problemy, a on był traktowany jak bezpański pies, przeganiany z każdego podwórka. Tylko że nad psem jeśli jest miły, to ktoś może się ulitować i przygarnąć, nad człowiekiem, jest to mało prawdopodobne. Człowiek ten był uzależniony od hazardu. Swoją drogą dziwię się co te kobiety w nim widziały i jak odważyły się na założenie z nim rodziny, mając wiedzę o jego zachowaniu się w poprzednich związkach . Małydadant, nie znamy się i zapewne nigdy się nie spotkamy, nie jest moim celem dokuczenie Ci, ośmieszenie, poniżenie, jeśli tak odczułeś to co napisałem to bardzo Cię przepraszam. Moim celem było spowodowanie abyś zmienił się, nie rujnował życia sobie i swoim najbliższym, mam tu na myśli rodziców, ewentualne rodzeństwo( dlaczego rodzeństwo, dowiesz się jak będziesz starym człowiekiem), bo nie wiem czy je masz, byłą żonę, dzieci i ewentualnie przyszłą rodzinę jeśli ją założysz. Dlatego jeszcze raz powiem, nie ma większej wartości niż szczęście najbliższych, niż miłość do dzieci, dzieci które tej miłości tak potrzebują, dlatego proszę Cię jeszcze raz, przemyśl to wszystko, może jeszcze coś da się z Twojego szczęścia i szczęścia Twojego dziecka uratować. Istnieje też możliwość że to wszystko co napisałeś o swoich problemach, to są brednie wyssane z palca a ty czytając to co piszą forumowicze, masz niezły ubaw, ale to świadczyłoby tylko o tobie. I to by było na tyle, jak to mawiał pewien artysta, wracam do czytania o pszczołach.

Jerzy K.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 czerwca 2011, 07:31 - pn 
krzysglo pisze:
Cordovan groźbami nic nie wskórasz. Sam musi to zrozumieć. Nie naśmiewaj się z Jego uczuć religijnych. Ty masz stać na straży porządku na forum.


Ja nie grożę Krzysztofie ja kolegę Małegodadanta tylko ostrzegam, czy chłopak to zrozumie nie wiem, to że jest wierzący ok w takiej wierze zostaliśmy wychowani, to że przedkłada wszystko łącznie z swoją świętoszkowatością i z nią zawiązaną czynami nad dobro rodziny świadczy tylko o tym jak słaby jest w swojej wierze, jeśli już wchodzimy na ten temat choć nie powinniśmy to gdyby kolega Małaydadant kochał Boga i żył dla niego jak sam napisał powinien być dla swojej rodziny (żony, córki, rodziców) jak Bóg dla swojej dziatwy a on co? dobroć okazuje poprzez rozdawanie pożyczonej od rodziny kasy "biednym" jak to nazwał, ciekawe czy faktycznie potrzebującym czy tym z pod monopolowego i sam z nimi spytkuje. Po drugie jeśli jego uczucia religijne są aż tak wielkie mógł iść do zakonu a nie zakładać rodzinę, która teraz przez jego zachowanie cierpi, on sprawia im ból a najbardziej wkurzające jest to że wyrządził krzywdę córce bo ta mu nigdy tego nie wybaczy.
Zero odpowiedzialności, miłości do własnego dziecka a zachowanie w którym pokazuje że pszczoły i obcy ludzie są dla niego ważniejsze/si niż rodzina pokazuje jego pychę, chciwość, lenistwo i zazdrość. Przedkładanie przyjemnego (pszczółki) nad pożyteczne (rodzina, córka, bo pszczółki też są pożyteczne ale nie w tym słowa znaczeniu tutaj to ma miejsce) nie jest, nie było i nigdy nie będzie dewizą jaką wpaja nam nasza wiara. I dobrze swiwojtek napisał bo tylko na to kolega Małydadant w obecnej chwili zasługuje. :wnerw:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 20 czerwca 2011, 09:47 - pn 

Rejestracja: 06 czerwca 2008, 23:01 - pt
Posty: 1139
Lokalizacja: Stargard Szczec.
Ule na jakich gospodaruję: wlkp/wlkp 18cm
Cordovan pisze:
I dobrze swiwojtek napisał bo tylko na to kolega Małydadant w obecnej chwili zasługuje. :wnerw:


Chciałem zażartować w tamtym poście ponieważ temat od dawna rozśmiesza mnie lepiej niż nie jedna komedia. Nie pisałem tego na serio. :oczko:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 czerwca 2011, 17:53 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Oczywiście że to moja wina ja się spóźniłem a że pszczółką zachciało się niedojrzałych jabłek to już inna sprawa :rolf:


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lipca 2011, 15:24 - sob 

Rejestracja: 03 sierpnia 2010, 08:54 - wt
Posty: 54
Lokalizacja: Zgorzelec
I za to właśnie lubię fora internetowe - gdy za oknem pada i nie ma jak zmarnować nadmiaru czasu, odpala się kompa i można poczytać teksty, które po prostu zwalają z krzesła. Nie zrozum mnie źle małydadant ale umieszczanie znaków Alfy i Omegi na elementach uli to już nieładnie wygląda. Robi się to śmeszne i nie dziw się reakcją kolegów z forum. Twoje posty nabierają wręcz charakteru prowokacji, by sprawdzić zachowania pozostałych użytkowników. Cały temat śmieszny i jeszcze raz śmieszny.

Cordovan wg mnie odpuść sobie zaglądanie do tematu, naprawdę szkoda Twoich nerwów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lipca 2011, 19:17 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Zapraszam Państwa do obejrzenia wstawki która ukazuje widok z mojej pasieki :bosie:



http://www.youtube.com/watch?v=AmuasOJ7Uls


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lipca 2011, 19:35 - pn 
Juz myslałem ,ze ten filmik bedzie odmienny od pozostałych no i tak ogladam i ogladam ,aż oplułem monitor w pewnym momencie.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 11 lipca 2011, 19:39 - pn 

Rejestracja: 15 września 2009, 23:27 - wt
Posty: 6074
Lokalizacja: Stara Słupia
Ule na jakich gospodaruję: Langstroth 3/4
Miejscowość z jakiej piszesz: Słupia
Małydadancie, Twój spot powinien lecieć wiele razy w telewizji :brawo:
Jakie to pszczoły, te całuśnice? :mniam miodek:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lipca 2011, 19:46 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
KOBER, Na piękny film pomysł mam lecz mój dom to nie hollywood :wnerw:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lipca 2011, 20:14 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 października 2009, 12:44 - czw
Posty: 3145
Lokalizacja: Olsztyn
Ule na jakich gospodaruję: KLASYCZNY WIELKOPOLSKI
Małydadant,
Fajnie to sobie urzadziłeś. Jestes zakręcony na maksa ale może własnie o to chodzi.
Acha i koniecznie dokarm kota bo ci zejdzie :oczko:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lipca 2011, 21:15 - pn 
mendalinho pisze:
Małydadant,
Fajnie to sobie urzadziłeś. Jestes zakręcony na maksa ale może własnie o to chodzi.
Acha i koniecznie dokarm kota bo ci zejdzie :oczko:


Zakręcony :leży_uśmiech: to mało powiedziane :leży_uśmiech: trzeba mieć solidnie pod czachą
Ale przesyłam wyrazy uznania filmik :brawo: jeszcze nie spotkałem równie tak zakręconego pszczelarza fantazji Ci nie brakuje byle nie okazała się tragiczną

Ps wyciąg kotu kleszcza ;-)
chyba że to nie kleszcz


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 11 lipca 2011, 22:21 - pn 

Rejestracja: 15 września 2009, 23:27 - wt
Posty: 6074
Lokalizacja: Stara Słupia
Ule na jakich gospodaruję: Langstroth 3/4
Miejscowość z jakiej piszesz: Słupia
Życie bywa czasem trudne.
Wchodzenie coraz głębiej w zakręconą sytuację do niczego nie prowadzi.
Jeśli się ma jakieś cele i do nich dąży, wtedy wychodzi się na prostą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lipca 2011, 23:50 - pn 

Rejestracja: 26 września 2010, 01:38 - ndz
Posty: 136
Lokalizacja: Warszawa
Małydadant, co to za konstrukcja stoi nad tym ulem na filmie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lipca 2011, 00:05 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 stycznia 2010, 23:00 - pn
Posty: 354
Lokalizacja: Podlasie
Ule na jakich gospodaruję: Dadant
Łapacz piorunów :cisza:

_________________
PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA NIE JE MIODU , PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA ŻUJE PSZCZOŁY


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lipca 2011, 08:04 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 października 2009, 12:44 - czw
Posty: 3145
Lokalizacja: Olsztyn
Ule na jakich gospodaruję: KLASYCZNY WIELKOPOLSKI
cezarwedkarz pisze:
Łapacz piorunów :cisza:


HE he he sam zachodzę w głowę co to jest.Żona patrzy i mówi że to jakiś maszt do łapania rojów :leży_uśmiech:
Ja obstawiam że to kablówka dla trudni. Coby im się nie nudziło :tasak:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lipca 2011, 09:51 - wt 
Mi tez wyglada na łapacz piorunów


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 12 lipca 2011, 10:33 - wt 

Rejestracja: 09 marca 2010, 21:31 - wt
Posty: 198
Lokalizacja: Siedlce
Z wyglądu, maszt teleskopowy pneumatyczny, wykonany z aluminium. Na dobudowanym stelażu. Powieś na szczycie jakąś chorągiewkę, może być o tematyce pszczelarskiej. Wywieszenie flagi w barwach narodowych regulują stosowne przepisy, aby nie podpaść pod paragraf, wskazana jest flaga pszczelarska. Na maszty "flagowe" nie jest potrzebne pozwolenie budowlane, na pozostałe w szczególności antenowe jest konieczne. Kiedyś takie maszty robili w NRD. Rosjanie robili mniejsze pompowało się to pompką jak do woza, całość jechała z anteną w górę. Potem jak Naczelni Wodzowie stwierdzili że w naszym kraju armia jest zbędna, to czołgi po takim sprzęcie jeździły przed oddaniem na złom. W innych krajach to zbędny sprzęt sprzedają każdemu kto zaoferuje cenę większą od ceny złomu, ale nie u nas, my przecież jesteśmy tacy bogaci, stać nas na niszczenie wszystkiego co komunistyczne. Podobnie myśleli komuniści, niszczyli wszystko co pańskie, zamiast w zabytkowym dworze założyć szkołę lub przedszkole to niszczono. Po rozwaleniu gotowego budynku budowano nowy i chełpiono się że 1000 szkół na 1000-lecie.Widać taka tradycja w naszym kraju.

Jerzy K.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lipca 2011, 10:36 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 listopada 2009, 11:38 - ndz
Posty: 520
Lokalizacja: Krosno, Lesko, Lutowiska
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie
Ja tam za bardzo sie nie znam na pszczelarstwie ale myślę, że ten maszt to nowy sposób na niszczenie Warozy za pomcą wyładowania atmosferycznego :oczko:

_________________
Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie, o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat najmniej się spodziewasz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lipca 2011, 10:46 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lipca 2008, 11:02 - pt
Posty: 5589
Lokalizacja: Łaziska Górne
Ule na jakich gospodaruję: wlkp.
Jerzy K pisze:
... Potem jak Naczelni Wodzowie stwierdzili że w naszym kraju armia jest zbędna, to czołgi po takim sprzęcie jeździły przed oddaniem na złom. W innych krajach to zbędny sprzęt sprzedają każdemu kto zaoferuje cenę większą od ceny złomu, ale nie u nas...

Jerzy K.


Jerzy, to co opisujesz to już jednak przeszłość, od wielu lat działa Agencja Mienia Wojskowego, która to właśnie wyprzedaje nadwyżki sprzętu wojskowego i sprzęt z wypracowanym resursem.
Przetargi na sprzedaż są jawne i każdy może sobie coś wyszukać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lipca 2011, 21:13 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Tak rzeczywiście jest to maszt teleskopowy wysuwany pneumatycznie. :brawo:
Ktoś może zapyta do czego to ma służyć?
Więc odpowiadam.
Do reklamy produktów pszczelich.
Dla ludzi którzy jeszcze nie wiedzą jaką one mają wartość i nie tylko.
Szerzenia i propagowania pszczelarstwa.
Można by jeszcze wymienić znacznie więcej.
Osobiście uważam że jest to potrzebne.
Dlatego pomimo ograniczonych środków zaczynam coś robić.
Może ktoś się wyśmieje wyszydzi zrobi ze mnie głupka obrazi i popluje.
Pszczelarskiego natchnienia i tak nikt we mnie nie zagłuszy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lipca 2011, 17:24 - czw 

Rejestracja: 26 września 2010, 01:38 - ndz
Posty: 136
Lokalizacja: Warszawa
Jak Pan chcesz reklamować produkty pszczele za pomocą tego masztu? Coś tam będzie wisiało?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lipca 2011, 17:32 - czw 
Martwa matka pszczela na powrozku jak się powiesi po zorientowaniu się w jakim dziwadle przyszło jej czerwić. :leży_uśmiech: :leży_uśmiech: :leży_uśmiech:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 14 lipca 2011, 20:40 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 czerwca 2008, 11:35 - pn
Posty: 1851
Lokalizacja: Opolskie
Cordovan pisze:
Martwa matka pszczela na powrozku jak się powiesi po zorientowaniu się w jakim dziwadle przyszło jej czerwić. :leży_uśmiech: :leży_uśmiech: :leży_uśmiech:

I po co te docinki ?

_________________
Obrazek Staram się pisać poprawnie po polsku


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lipca 2011, 21:06 - czw 
Cytuj:
I po co te docinki ?


Bo jaki ul i pomysł jego właściciela na reklamę pszczelarstwa taka i moja odpowiedź. Możecie mnie skrytykować za to ale uważam że właścicielowi ula nie potrzeba reklamowania pszczelarstwa tylko psychiatry i leczenia silnymi lekami. :oczko:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 14 lipca 2011, 22:21 - czw 
Cordovan mój uczniu zachowuj sie jak admin ,a nie jak użyszkodnik o nicku KOBER Tobie jako administratorowi tego typu docinki nie pasują .


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 14 lipca 2011, 22:26 - czw 
Ależ ja nie docinam, wręcz napisałem to co myślę i na poziomie równym koledze, który jest właścicielem tego ustrojstwa. To że jestem Adminem nie oznacza, że nie mam prawa napisać co o tym myślę ale może masz rację Kober przestanę zabierać głos w tym temacie. :oczko:


Na górę
  
 
Post: 02 czerwca 2012, 08:39 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
witam wszystkich obecnie dokładnie poznaję kratę odgrodową.
Jestem w szpitalu psychiatrycznym i poznałem kilka
wspaniałych i życzliwych ludzi.
kolega mój pszczelarz opiekuje obecnie się moją pasieką która się powiększyła.

Pozdrawiam brać pszczelarską

małydadant:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 czerwca 2012, 09:14 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 kwietnia 2008, 21:23 - czw
Posty: 344
Lokalizacja: środkowopomorskie
Ule na jakich gospodaruję: 1/2 wlkp
Małydadant, bardzo Ci współczuję z powodu utraty zdrowia i kontaktu z pszczołami. Dobrze, ze w tym szpitalu psychiatrycznym, masz dostęp do internetu i nie tracisz kontaktu z pszczelarzami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 czerwca 2012, 17:37 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sierpnia 2010, 16:54 - pn
Posty: 293
Lokalizacja: Rudka k.Szczytna
Ule na jakich gospodaruję: ul Leciejewskiego
dopiero dzisiaj trafiłem na ten temat i bardzo żałuję, że nie mogę obejrzeć filmików Małegodadanta :(
Mam nadzieję, że szybko pojawisz się na forum i pokarzesz swoje nowe pomysły.
Małydadancie, wracaj do zdrowia, wracaj do pszczół, bo nikt tak się pasieką nie zaopiekuje jak właściciel.
Pozdrawiam Marcin


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 czerwca 2012, 03:12 - pn 

Rejestracja: 09 lipca 2010, 19:25 - pt
Posty: 589
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Ule na jakich gospodaruję: inny
wracaj do zdrowia :pl:,i ciesz się spokojnym życiem trzymam za ciebie kciuki :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 czerwca 2012, 23:45 - pn 

Rejestracja: 16 października 2011, 22:24 - ndz
Posty: 1453
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Małydadant pisze:
witam wszystkich obecnie dokładnie poznaję kratę odgrodową.
Jestem w szpitalu psychiatrycznym i poznałem kilka
wspaniałych i życzliwych ludzi.
kolega mój pszczelarz opiekuje obecnie się moją pasieką która się powiększyła.

Pozdrawiam brać pszczelarską

małydadant:)


Witam
:haha: :haha: :haha:
cosik cyganisz chyba ,że byłeś na przepustce bo tak to chyba tam laptopów nie dają do łóżek?
Pozdrawiam Tomek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 czerwca 2012, 10:04 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Dziękuję bardzo za wsparcie Szanowni pszczelarze;)
Pszczółki pracują dzielnie i wytrwale.
Laptopa użyczył mi kolega z oddziału.
Pozdrawiam bardzo gorąco i życzę
obfitych zbiorów miodku :pl:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 czerwca 2012, 23:17 - czw 

Rejestracja: 16 października 2011, 22:24 - ndz
Posty: 1453
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Widzisz małydadancie , Szanowny Pan Przemek wykrakał ten psychiatryk dla Ciebie :mrgreen: Nie masz mu tego za złe ? Może teraz jakiś odwet ? ja bym tego tak nie zostawił ,nie dał bym się tak objechać przez kolesia ,który ma przerost formy nad treścią i próbuje każdego zrównać z ziemią ,a udało mu się już kilku pszczelarzy wykluczyć z tego forum ,a i gdzie kurujesz się, w którym mieście ?
Pozdrawiam Tomek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 czerwca 2012, 23:49 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 października 2008, 19:29 - śr
Posty: 2620
Lokalizacja: Stara Rudna
Małydadant, Wracaj do zdrowia :luzik:
I nic sie nie martw jak wyjdziesz wszystkiego dopilnujesz :okok:

_________________
Pozdrawiam Szczupak


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji