FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 28 marca 2024, 09:33 - czw

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 680 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 marca 2018, 15:10 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 października 2011, 08:27 - czw
Posty: 1457
Lokalizacja: Cała Polska
Ule na jakich gospodaruję: Wlkp korp + WZ korpusowy
LK 166 pisze:
jerzy9666 pisze:
już jest


Prawda :mrgreen:

_________________
Pozdrawiam
Leonard


Zgłoś ten post
Na górę

Gdzie?

_________________
"Szaleństwem jest robić cały czas to samo i oczekiwać innych rezultatów"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 marca 2018, 16:23 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 stycznia 2010, 12:21 - pt
Posty: 3523
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Bydgoszcz
LK 166 pisze:
jerzy9666 pisze:
już jest


Prawda :mrgreen:
Gdzie on jest macie czarodziejskie kule tym razem to nie wirze w to .pawel


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 marca 2018, 08:55 - pn 
ojciec wyszykował ursusa na tip top ,pod koniec marca siejemy facelie dla pszczółek ,wszystko już jest przygotowane do sezonu :)
ps.fajny ten mój staruszek pisiorek .szkoda tylko tych 4 rodzinek co nam się osypały :oops:


Na górę
  
 
Post: 12 marca 2018, 09:30 - pn 

Rejestracja: 14 stycznia 2011, 12:35 - pt
Posty: 647
Lokalizacja: płońsk
szymek1 pisze:
szymek1
Witaj na forum,staraj się sprawdzać co ojciec pisze ,bo to Ty teraz jesteś odpowiedzialny za treść postów.Powodzenia.

_________________
godzięba


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 marca 2018, 10:16 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Godziemba pisze:
Witaj na forum,staraj się sprawdzać co ojciec pisze ,bo to Ty teraz jesteś odpowiedzialny za treść postów.Powodzenia.
No nie żartuj ,styl pisowni jak odcisk palca , w sumie pastowany kaban to też dzik


Pisiorek zaczynasz mnie przerażać wciągając dziecko,własne,niby błahostka ale daje do myślenia.

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 marca 2018, 11:50 - pn 
bo lubię, a daj rzesz chłopie spokój :wink:
łatam ramki co mi myszy pogryzły :pala: ze 30 ramek mi poniszczyły :cry:


Na górę
  
 
Post: 12 marca 2018, 12:07 - pn 
wstyd wstawiać takie fotki .


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Na górę
  
 
Post: 12 marca 2018, 12:24 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 czerwca 2017, 09:07 - pn
Posty: 95
Lokalizacja: Tenczynek
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Tenczynek
Ładne harce na tych ramkach :)

_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 marca 2018, 14:00 - pn 

Rejestracja: 11 stycznia 2010, 01:33 - pn
Posty: 2667
Lokalizacja: Śląsk...ale Dolny ;)
szymek1 pisze:
wstyd wstawiać takie fotki .

Jak się dba o mysie rodziny to z takimi ramkami trzeba się liczyć, wiosna przyszła pogoń towarzystwo z magazynu albo zaproś kota :haha: :wink:

_________________
https://t.me/pump_upp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 marca 2018, 14:07 - pn 
Rob pisze:
szymek1 pisze:
wstyd wstawiać takie fotki .

Jak się dba o mysie rodziny to z takimi ramkami trzeba się liczyć, wiosna przyszła pogoń towarzystwo z magazynu albo zaproś kota :haha: :wink:


No niestety masz rację .To jest tylko i wyłącznie moja wina :oops:


Na górę
  
 
Post: 12 marca 2018, 14:49 - pn 

Rejestracja: 23 lutego 2015, 13:47 - pn
Posty: 195
Lokalizacja: Tervuren
Ule na jakich gospodaruję: dadant 12, 1/2D
Miejscowość z jakiej piszesz: Bruksela
Twoja, przecież to pisiorka pasieka :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 marca 2018, 19:47 - sob 

Rejestracja: 01 września 2013, 10:18 - ndz
Posty: 5353
Lokalizacja: woj. Śląskie, Beskid Żywiecki
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Żywiec


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 marca 2018, 19:52 - sob 
BARciak, :haha:

Ursus to jest sprzet :wink: ja juz swojego umylem i nawoskowalem :mrgreen: gotowy do sezonu na 110%


Na górę
  
 
Post: 24 marca 2018, 19:53 - sob 

Rejestracja: 01 września 2013, 10:18 - ndz
Posty: 5353
Lokalizacja: woj. Śląskie, Beskid Żywiecki
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Żywiec
szymek1 pisze:
BARciak, :haha:

Ursus to jest sprzet :wink: ja juz swojego umylem i nawoskowalem :mrgreen: gotowy do sezonu na 110%

To ojciec ci dał ursusa? :haha:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 marca 2018, 20:07 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 stycznia 2010, 12:21 - pt
Posty: 3523
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Bydgoszcz
BARciak pisze:
szymek1 pisze:
BARciak, :haha:

Ursus to jest sprzet :wink: ja juz swojego umylem i nawoskowalem :mrgreen: gotowy do sezonu na 110%

To ojciec ci dał ursusa? :haha:
Dał mu Ursusa dla tego żeby go umył pawel


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2018, 08:07 - czw 
tatuś wiecznie żywy :wink:
zapraszamy na film :D
https://www.youtube.com/watch?v=ifQGrLrXPP0


Na górę
  
 
Post: 09 września 2018, 10:23 - ndz 
zapraszam do siebie :P

https://www.youtube.com/watch?v=29vS8Kq ... e=youtu.be


Na górę
  
 
Post: 09 września 2018, 19:17 - ndz 
szymek1 pisze:


Pisiorek, na yt to nie mój komentarz.
Manię już jakąś masz ? :haha:
Tu pisałeś (i piszesz) bzdury i wprowadzasz w błąd więc pozwoliłam sobie skomentować.
Tam to tylko bałagan i rozpixdzie :thank: ( jak kolezanka napisała ) a to juz nie bzdury, tylko styl życia, Tobie pasuje i nic mi do tego.
A film,
rozpixxxdzie wszędzie,
Twoja sprawa
miodarka, chyba ocynk sobie na wolnym powietrzu stoi i się wietzry chyba,
mieszalnik na "sznurki" fajnie ze chodzi.
ogólnie podpisuję się, pod tym komentarzem, chociaż to nie ja :!:
Gwiazda w necie ale nie kręć filmów, tracisz na wiarygodności.


Na górę
  
 
Post: 09 września 2018, 19:37 - ndz 
szymek1, Dziękuję koleżanko za komentarz rzetelny solidny :lol: Jeszcze raz dzięki :P
Ps.Jak będę na emeryturze to będę miał wszystko wykoszone pięknie zrobione Zapiszę się do związku wystąpię o dopłaty i wszystko sobie zrobię cycuś bo na razie to mam pracę zawodową i mnóstwo obowiązków.


Na górę
  
 
Post: 09 września 2018, 19:40 - ndz 
szymek1 pisze:
Dziękuję koleżanko za komentarz rzetelny solidny

Prosisz i masz.


Na górę
  
 
Post: 09 września 2018, 19:43 - ndz 
pszczolkamaja01, Koleżanko założyłem pasiekę zupełnie spontanicznie wpakowałem w to mnóstwo pracy i mnóstwo zaangażowania przez dwie zimy w nie ogrzewanym pomieszczeniu robiłem ule .Zainwestowałem w to wszystko kilkadziesiąt tys zl,kupiłem ciągnik i osprzęt do niego .Wydaje mi się że jakoś sobie radzę byłem u wielu Pszczelarzy widziałem jak u nich sytuacja wygląda i myślę że nie mam czego się wstydzić...


Na górę
  
 
Post: 09 września 2018, 19:50 - ndz 
szymek1 pisze:
pszczolkamaja01, Koleżanko założyłem pasiekę zupełnie spontanicznie wpakowałem w to mnóstwo pracy i mnóstwo zaangażowania przez dwie zimy w nie ogrzewanym pomieszczeniu robiłem ule .Zainwestowałem w to wszystko kilkadziesiąt tys zl,kupiłem ciągnik i osprzęt do niego .Wydaje mi się że jakoś sobie radzę byłem u wielu Pszczelarzy widziałem jak u nich sytuacja wygląda i myślę że nie mam czego się wstydzić...


Nigdy nie oceniałam i nie mam ochoty oceniać, ważne że Tobie pasuje.
Teraz przestań jeszcze pisać bzdury w każdym temacie.
Bo teraz odbieram ciebie jako BETON, niezłe spoiwo forum i dalej twardy beton


Na górę
  
 
Post: 09 września 2018, 19:54 - ndz 
pszczolkamaja01, A kim ty Maju jesteś że wydajesz mi takie rozkazy i piszesz żebym się nie udzielał na forum :?: Odpowiedz mi na pytanie, jest tutaj na forum dużo bardzo fajnych solidnych pszczelarzy którzy mają po kilkaset uli i oni nigdy złego słowa mi nie napisali wręcz przeciwnie zarówno na forum jak i w komentarzach pod filmikami które kiedyś wklejalem.


Na górę
  
 
Post: 09 września 2018, 20:03 - ndz 
szymek1 pisze:
pszczolkamaja01, A kim ty Maju jesteś że wydajesz mi takie rozkazy i piszesz żebym się nie udzielał na forum :?: Odpowiedz mi na pytanie, jest tutaj na forum dużo bardzo fajnych solidnych pszczelarzy którzy mają po kilkaset uli i oni nigdy złego słowa mi nie napisali wręcz przeciwnie zarówno na forum jak i w komentarzach pod filmikami które kiedyś wklejalem.
pszczolkamaja01 pisze:
Bo teraz odbieram ciebie jako BETON, niezłe spoiwo forum i dalej twardy beton


Na górę
  
 
Post: 09 września 2018, 20:05 - ndz 
pszczolkamaja01, To jak Ty mnie odbierasz to tak szczerze napiszę to mi zwisa i powiewa tyle jeśli chodzi o polemikę z tobą :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 09 września 2018, 20:21 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sierpnia 2016, 13:20 - pn
Posty: 284
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Tarnów
pszczolkamaja01, Oceniasz kogoś na podstawie komentarzy i wpisów na temat czy nie na temat pszczół nie znając się osobiście. Ja miałem tą przyjemność poznać Grześka i jest to naprawdę spoko facet z super podejściem do życia i ręką do pszczół. Skorzystałem z niejednej jego rady i zawsze były trafne. Nie jest filozofią iść do sklepu i kupić piękne oryginalne ule, mieszadło do syropu czy milion innych nikomu nie potrzebnych rzeczy w pasiece które są w sklepach. Sztuką jest umieć zrobić samodzielnie niejednokrotnie coś z niczego.

_________________
http://www.facebook.com/pasiekazawadzka
Matki pszczele Nieska, Primorski


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 września 2018, 20:33 - ndz 
pisiorek nie zwracaj uwagi na takie komentarze pokazujesz co masz i za to ci chwała
że masz parę słoików i czegoś tam porozwalane to twoja sprawa i ewentualnie buduje to twój wizerunek
nazwij to twórczym nieładem i po sprawie


Na górę
  
 
Post: 09 września 2018, 20:40 - ndz 
Łukasz1980 pisze:
Oceniasz kogoś na podstawie komentarzy i wpisów na temat czy nie na temat

Czy ja kogoś oceniam ??????
Cieszę się, że poznałeś Grezska i masz z tego przyjemność :haha: mam nadzieję, że Grzesiek tez ma :wink:
Pisałam, ze juz nie komentuję,
ale on otwiera lodówkę i widzi Maję :haha:
"nie mój kot, nie mój płot niech se chodzi, co mnie to obchodzi :-)"


Na górę
  
 
Post: 09 września 2018, 20:41 - ndz 
Łukasz1980, :wink:
mirek., spoko ja się specjalnie tym nie przejmuję ,uwierz mi na słowo mając ponad 50 uli nie ma możliwości utrzymać super porządek ,teraz jest czas karmienia i taki bałagan utrzyma się jeszcze miesiąc .to żaden wstyd ,wiem że ludzie mają super porządek jednak mają na to czas , ja mam mnóstwo innych zajęć wszystko robię sam .


Na górę
  
 
Post: 09 września 2018, 20:44 - ndz 
pszczolkamaja01, nie nikogo nie oceniasz :mrgreen: kur jakiś wyjątkowy przypadek nam się trafił :haha: ma problem ze zrozumieniem dziecinnie prostych rzeczy .Maja włosy masz bląd? :haha: :haha: :haha:


Na górę
  
 
Post: 09 września 2018, 20:49 - ndz 
szymek1 pisze:
pszczolkamaja01, nie nikogo nie oceniasz :mrgreen: kur jakiś wyjątkowy przypadek nam się trafił :haha: ma problem ze zrozumieniem dziecinnie prostych rzeczy .Maja włosy masz bląd? :haha: :haha: :haha:


Nie grzesiu to nadal ten BETON.
Gdzie Ciebie oceniałam, no poproszę :-)


Na górę
  
 
Post: 09 września 2018, 21:04 - ndz 

Rejestracja: 27 maja 2015, 18:49 - śr
Posty: 1814
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Rudawa
szymek1, ja zinwestowałem w tym roku we Franię do mieszania pokarmu. Kostowała 80zł, wychodzi z niej jakies 40-45kg gotowego pokarmu 3:2. Miesza elegancko, mniej wychodzi z jednego wsadu niż w Twoim mieszalniku, ale mi to wystarcza. Nie bardzo mam czas do budowania swoich konstrukcji, wolałem gotowca ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 września 2018, 21:26 - ndz 
astroludek, Michal mam tez franie i to w super stanie :wink:
To mieszadlo zrobilem na chypcika ,zaswital mi pomysly ,30 min i gotowe ,zrobilem to byle jak bo to przeciez prototyp nie bylem pewny czy to zadziala .ale dziala juz kilka lat ,nie musi byc ladne


Na górę
  
 
Post: 09 września 2018, 21:28 - ndz 
beczka po glikolu z zajezdni silnik wiadomo z skąd :D


Na górę
  
 
Post: 09 września 2018, 21:29 - ndz 
mirek., beczka jest po dzemie ,kupilem ja z firny spozywczej ,50 zl kosztowala .


Na górę
  
 
Post: 09 września 2018, 22:02 - ndz 

Rejestracja: 25 grudnia 2013, 20:29 - śr
Posty: 2539
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: opole
Jak się kręci filmy i puszcza do sieci to bardzo często spotykamy się z recenzją -analizą i oceną. Tak więc kolego musisz być na to przygotowany ,że pojawiające komentarze raz bedą przychylne dla twojego postrzegania, obrazu a inne negatywne. Twój świadomy wybór.

Ale do rzeczy bo wiem ,że zależy Tobie na mojej ocenie .
Obejrzałem dwa twoje ostatnie filmy i widzę , że czas u Ciebie w zagrodzie się zatrzymał. I nic mi do tego jak sobie tam żyjesz i gospodarujesz ale nawet gdybym bardzo chciał to żadnego pozytywnego, wartego podkreślenia elementu nie znajduję /mam na myśli gospodarstwo pszczelarskie/.
Aby się nie rozpisywać, twórczego nieładu nie mylić z bałaganiarstwem.
I na koniec podpowiedż: słoiki, którymi karmisz pszczoły należy od czasu do czasu wymyć ,wyparzyć aby pleśń, która sie tam pojawia nie szkodziła pszczołom. Strzępki pleśni wytwarzają mykotoksyny, będące substancjami rakotwórczymi i mutagennymi .
Pozdrawiam :pl:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 września 2018, 22:40 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
widzę sami ludzie z problemami, najważniejsze to co jest w ulach, każdy kiedyś zaczynał i na początku różnie to bywa a często jest tak że pięknie wymalowane nowe ule równiutko ułożone są puste na wiosnę albo króluje zgnilec jak u jednego takiego co znam, jeździ na wycieczki wszystko pięknie poukładane a na pszczoły aby nimi sie zająć jak trzeba przy tym układaniu brakuje czasu, jak się nic nie robi koło domu tylko trawę kosi 2x w tygodniu to jest porządek i na wszystko czas, są rzeczy ważne i ważniejsze pracę trzeba wykonac, sprzątać można po sezonie o sprzątaniu piszą ludzie co mają kilka uli i nie wiedzą co to presja czasu przy nadmiarze zajęć i jednoczesnym braku czasu, Grześka i Szymka znam osobiście mam już zdanie na jego temat odpowiednio wyrobione dlatego utrzymuje znajomośc dalej, jedyny problem jaki mają to zbyt dobre serce dla innych nic więcej, najlepiej nic nie pokazywać nic nie pisać tylko krytykować wszystkich i wszystko a jak coś się wie to dla siebie i do grobu zabrać ze sobą a do innych apelować o dzielenie się własną wiedzą :haha:

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 września 2018, 12:45 - pn 
kudlaty pisze:
najlepiej nic nie pokazywać nic nie pisać tylko krytykować wszystkich i wszystko a jak coś się wie to dla siebie i do grobu zabrać ze sobą a do innych apelować o dzielenie się własną wiedzą :haha:


cóż tu więcej dopisać :roll: trafnie to określiłeś Staszek .
ps na maje trzeba uważać bo mi się wydaje że to jest kot w butach :lol: choćby ubrał długi płaszcz i nie wiem jak się czaił to ogon z tyłu zawsze bedzie wystawał :haha:


Na górę
  
 
Post: 10 września 2018, 18:52 - pn 

Rejestracja: 26 lipca 2011, 09:53 - wt
Posty: 203
Ule na jakich gospodaruję: Dadant/WP
Chociaż posty kolegi Szymka mogą czasem drażnić to muszę przyznać żeście się uczepili.

Gwiazdy internetu mają nieraz taki pierdzielnik, że szkoda gadać. Ja tam widzę ładna pasiekę. A słoiki są całe więc zagrożenia nie stwarzają ;)

_________________
Album


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 września 2018, 19:38 - pn 
M@riusz, Na tym podwójnym ulu faktycznie słoiki były niezbyt czyste .Szczególnie jeden tak się dzieje jak przyjdą opady a słoiki stoją wieczkiem do gory, naleję się trochę wody i zaraz glony się rozmnażają.

Ps.Co do złośliwości moich postów to ja bardzo często celowo tak pisze trochę ironizuję trochę daje do myślenia nie owijam w bawełnę taki już jestem i się nie zmienię :wink: Jestem przekonany że 50% użytkowników forum ma jeszcze gorsze pasieki jeżeli chodzi o estetykę tylko nikt nie ma odwagi tego pokazać ja nie sprzątam celowo żeby pokazać dwa wysprzątane i przygotowane wcześniej ule Idę prosto z mostu pokazuje co mam


Na górę
  
 
Post: 10 września 2018, 20:38 - pn 

Rejestracja: 26 lipca 2011, 09:53 - wt
Posty: 203
Ule na jakich gospodaruję: Dadant/WP
Czytam ciągle i wiem jak wyglądają Twoje posty :)
A słoiki każdy może zapomnieć. Nawet nie zakładałem, że w takim stanie trafia do ula.

Pozdrawiam

_________________
Album


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 września 2018, 22:24 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 stycznia 2010, 12:21 - pt
Posty: 3523
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Bydgoszcz
szymek1 pisze:
M@riusz, Na tym podwójnym ulu faktycznie słoiki były niezbyt czyste .Szczególnie jeden tak się dzieje jak przyjdą opady a słoiki stoją wieczkiem do gory, naleję się trochę wody i zaraz glony się rozmnażają.

Ps.Co do złośliwości moich postów to ja bardzo często celowo tak pisze trochę ironizuję trochę daje do myślenia nie owijam w bawełnę taki już jestem i się nie zmienię :wink: Jestem przekonany że 50% użytkowników forum ma jeszcze gorsze pasieki jeżeli chodzi o estetykę tylko nikt nie ma odwagi tego pokazać ja nie sprzątam celowo żeby pokazać dwa wysprzątane i przygotowane wcześniej ule Idę prosto z mostu pokazuje co mam
Tak masz racje nie mają odwagi pokazać bo jak by pokazali to kto wtedy by ciebie krytykował a jak byś zobaczył pasiekę pszczolkamaja01, co wtedy ty byś powiedział nic kupił byś czerwony dywan i przed ulami jej rozwiną ach jak by wtedy było tam pięknie pszczoły na czerwonym dywanie .pawel


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 września 2018, 22:25 - pn 

Rejestracja: 20 sierpnia 2017, 17:40 - ndz
Posty: 774
Ule na jakich gospodaruję: Dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Łódzki-wschodni
andrzejkowalski100 pisze:
Aby się nie rozpisywać, twórczego nieładu nie mylić z bałaganiarstwem
I nasz piękny świat też powstał z chaosu, gdyby jeszczeszymek1, vel ?? to uporządkował byłoby super, bo z niego naprawdę szczery i uczynny gość, wiem co piszę.

_________________
Pozdrawiam
Marek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 września 2018, 22:28 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 stycznia 2010, 12:21 - pt
Posty: 3523
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Bydgoszcz
Marekp57 pisze:
andrzejkowalski100 pisze:
Aby się nie rozpisywać, twórczego nieładu nie mylić z bałaganiarstwem
I nasz piękny świat też powstał z chaosu, gdyby jeszczeszymek1, vel ?? to uporządkował byłoby super, bo z niego naprawdę szczery i uczynny gość, wiem co piszę.
Po co ma porządkować jak inni mają jeszcze gorszy bałagan .pawel


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 września 2018, 22:42 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Włos wygrzebany w obcym gownie wygląda bardziej obrzydliwie jak w swoim, nie wiem czemu :załamka: :załamka: :załamka: pisiorek zajmuje się handlem pszczół a nie pozyskiwaniem miodu na rynki europejskie i światowe ,więc nie ma co sie czepiac tych,takich pierdół że miodarka itp.

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 września 2018, 22:45 - pn 
bo lubię, A twoim głównym zajęciem jest czepianie się innych... Forumowy filozofie :lol:

Ta miodarka to jest stary dziad którego wystawiłem w celu wywiezienia na złom wstyd by mi było nawet ją komuś odsprzedać w domu mam piękną miodarke za 5000 :P


Na górę
  
 
Post: 10 września 2018, 22:51 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
szymek1 pisze:
bo lubię, A twoim głównym zajęciem jest czepianie się innych... Forumowy filozofie :lol:
Ej pisiorek o co Ci chodzi ?

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 września 2018, 23:23 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
słuchałem sobie podczas pracy mojego radia plus kraków nic by w tym nie było dziwnego gdyby podczas wiadomości o godzinie chyba 16 nie pojawił się temat zawodów motorniczych w Krk no i wywiad z pisiorkiem w roli głównej, kto by pomyślał że znam taką gwiazde :mrgreen: a tu się chłopy słoika uczepili, jak tak dalej się kariera będzie rozwijała to te brudne słoiki pójdą jak ciepłe bułeczki niczym pamiątki po Michaelu Jackson, jeszcze raz moje gratulacje :thank:

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 września 2018, 23:56 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 stycznia 2010, 12:21 - pt
Posty: 3523
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Bydgoszcz
kudlaty pisze:
słuchałem sobie podczas pracy mojego radia plus kraków nic by w tym nie było dziwnego gdyby podczas wiadomości o godzinie chyba 16 nie pojawił się temat zawodów motorniczych w Krk no i wywiad z pisiorkiem w roli głównej, kto by pomyślał że znam taką gwiazde :mrgreen: a tu się chłopy słoika uczepili, jak tak dalej się kariera będzie rozwijała to te brudne słoiki pójdą jak ciepłe bułeczki niczym pamiątki po Michaelu Jackson, jeszcze raz moje gratulacje :thank:
Słoika się uczepili bo takiego o takim kształcie nie mają tu nie chodzi że trochę coś się do niego przeczepiło tu chodzi jak sprowokować szymek1, by ten słoik zniszczył oj nie ładnie koledzy tak prowokować .pawel


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 września 2018, 08:51 - wt 
Pawle, poczytaj od czego zaczęła się dyskusja, pisiorek na siłę chce się podobać wszystkim i wszyscy maja go chwalić lub sie nie odzywać.
Więc się nie odzywałam, to sam zaczął prosić mnie osobiście o komentarz, więc by nie robić mu złego ,pijaru, skomentowałam film na forum.
Ma parcie na szkło, koniecznie chce coś pokazać młodym pszczelarzom i dowiedzieliśmy się, że :
ma ursusa i pług trzyskibowy,
ładna pasiekę ze stertą starych gaci
zbiera słoiki
rzuciliśmy okiem na ładny odkład,
następnie miodarkę na złom :-)
beczkę plastikową z wycieraczkami i super junaka w wersji Honda.
A na koniec poznaliśmy Szymka.
Jeśli mnie pytasz czy mi się podobało to powiem, że nie, bo mi się to nie podobało.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 680 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji