FORUM PSZCZELARSKIE PASIEKI "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW
http://forum.pasiekaambrozja.pl/

Nie zamówione - dostarczone
http://forum.pasiekaambrozja.pl/viewtopic.php?f=23&t=17695
Strona 1 z 1

Autor:  wiesiek33 [ 27 maja 2016, 10:55 - pt ]
Tytuł:  Nie zamówione - dostarczone

Dzisiaj dostałem przesyłkę której nie zamawiałem !
Sklep Pasieka 24 . Klecza Dolna dostarczył mnie przesyłkę której nigdy nie zamawiałem są to etykiety na słoiki zwykłe bez kleju , oraz prenumerata półroczna czasopisma pasieka .
Przesyłkę przyjąłem bez otwierania bo żona oderwała mnie od otwartego ula a spodziewałem się innej przesyłki więc nawet dokładnie nie spojrzałem od kogo to jest koszt 112.zł szlag mnie trafia w tym momencie !!!!!!!!!!!!
Czy ktoś z kolegów miał podobny przypadek z tym sklepem ? Jeszcze nie wiem co z tym zrobię muszę trochę ochłonąć ! Telefonów oczywiście nie odbierają .!!!!!!!!!!

Autor:  tczkast [ 27 maja 2016, 11:24 - pt ]
Tytuł:  Re: Nie zamówione - dostarczone

Napisz przez kontakt ze strony https://sklep.pasieka24.pl/kontakt. Termin odbioru 2 tygodnie - oczywiście na ich koszt i z domu (nie Ty musisz biegać po pocztach), jak nie to śmietnik :)
Pozdrawiam tczkast

Autor:  wiesiek33 [ 27 maja 2016, 11:49 - pt ]
Tytuł:  Re: Nie zamówione - dostarczone

Udało się dodzwonić i pani twierdzi że ktoś zamówił telefonicznie 25 maja , oczywiście pani nie zna numeru z jakiego było zamówienie i nie jest w stanie go zlokalizować , a na przesyłce nie było żadnego numeru telefonu . Może ktoś czeka na tą przesyłkę ? Moje ostatnie zamówienie było w ubiegłym roku . Tak więc kto zamawiał na mój adres ?????????? nie będę bił niech tylko się przyzna . W poniedziałek mają podesłać kuriera .

Autor:  Drone [ 27 maja 2016, 16:40 - pt ]
Tytuł:  Re: Nie zamówione - dostarczone

ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta:
Art. 5. 1. Spełnienie świadczenia niezamówionego przez konsumenta, o którym mowa w art. 9 pkt 6 ustawy z dnia 23 sierpnia 2007 r. o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym, następuje na ryzyko przedsiębiorcy i nie nakłada na konsumenta żadnych zobowiązań.

ustawa z dnia 23 sierpnia 2007 r. o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym:
art. 9 pkt 6) żądanie natychmiastowej lub odroczonej zapłaty za produkty bądź zwrotu lub przechowania produktów, które zostały dostarczone przez przedsiębiorcę, ale nie zostały zamówione przez konsumenta.

Autor:  kudlaty [ 27 maja 2016, 21:33 - pt ]
Tytuł:  Re: Nie zamówione - dostarczone

wiesiek33,

ładne jaja żeby tak jeszcze opłacona była to by nie było problemu :mrgreen:
ciekawi mnie co oni tam biorą w tym sklepie, bo co tam jestem to odstawiają jakieś cyrki, np przyjechałem po miodarkę która miała na mnie czekać a tu ani miodarki ani faktury, po jakiejś godzinie miodarka się znalazła natomiast z fakturą były jaja bo wystawiają w innym budynku a internetu nie mieli.... ale jakoś szczęśliwie po kolejnej godzinie dostarczyli i fakturę, pomijam już fakt że jednocześnie dzwoniły do mnie 2 osoby od nich gościu i babka jedno o drugim nic nie wiedziało i to samo musiałem tłumaczyć po dwa razy a i tak nic z tego nie wynikło

Autor:  Piotr_W [ 27 maja 2016, 23:08 - pt ]
Tytuł:  Re: Nie zamówione - dostarczone

Panowie, z racji tego, że często oglądam Pingwiny z madagaskaru, taką bajkę dla dzieci, napiszę tak. ehh Kudłaty, jak Ty nic nie wiesz, to wszystko dla Twojego dobra, ....podwójne zabezpieczenie transakcji.

Popatrz na to z drugiej strony, pomyłki się zdarzają, a ludzie pracę chcą mieć :) Masz miodarkę to się nie chwal :)

Autor:  kudlaty [ 28 maja 2016, 23:14 - sob ]
Tytuł:  Re: Nie zamówione - dostarczone

air1234 pisze:
Masz miodarkę to się nie chwal


poprawka mam 3 :mrgreen: na duże miodbrania, mniejsze i w plener trzecią :wink:

Autor:  Alpejczyk [ 29 maja 2016, 13:34 - ndz ]
Tytuł:  Re: Nie zamówione - dostarczone

kudlaty pisze:
wiesiek33, <br abp="506"><br abp="507">ładne jaja żeby tak jeszcze opłacona była to by nie było problemu :mrgreen: <br abp="508">ciekawi mnie co oni tam biorą w tym sklepie, bo co tam jestem to odstawiają jakieś cyrki, np przyjechałem po miodarkę która miała na mnie czekać a tu ani miodarki ani faktury, po jakiejś godzinie miodarka się znalazła natomiast z fakturą były jaja bo wystawiają w innym budynku a internetu nie mieli.... ale jakoś szczęśliwie po kolejnej godzinie dostarczyli i fakturę, pomijam już fakt że jednocześnie dzwoniły do mnie 2 osoby od nich gościu i babka jedno o drugim nic nie wiedziało i to samo musiałem tłumaczyć po dwa razy a i tak nic z tego nie wynikło


Kto nie pracuje Ten się nie myli. :wink:

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/