FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 19 marca 2024, 12:45 - wt

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zimna woja
Post: 19 lutego 2017, 11:01 - ndz 
Zimna woja coś mi tu nie gra


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Zimna woja
Post: 19 lutego 2017, 13:03 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 listopada 2009, 02:01 - czw
Posty: 3699
Lokalizacja: mad górną Mierzawą
Ule na jakich gospodaruję: 1/2 D
Większego czarodzieja dawno nie słuchałem, tylko do trzeciej minuty zdołałem dotrwać.
Nie wyjaśnił tylko jakim sposobem "Ci Źli", te jakieś niesamowicie utajnione moce, nie wiedzieć jakim sposobem potrafią zainstalować i tak zakamuflować, że nikt jak dotąd niczego materialnego nie zdołał zauważyć, nawet przy generalnych przeglądach i to na samolotach wszystkich linii lotniczych na świecie, te chemitransniczne substancje i rozpylacze.
Toż to jakaś niesamowita mafia niewidzialnych nad-istot musi być.

Żadnych dowodów nie ma, ale dla tego Pana i jemu podobnych wieszczy to jest właśnie najlepszy dowód.

_________________
Pozdrawiam, dziadek Józef


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Zimna woja
Post: 19 lutego 2017, 13:45 - ndz 

Rejestracja: 18 stycznia 2017, 12:19 - śr
Posty: 805
Lokalizacja: Kostarowce/Sanok
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Kostarowce
Pooglądałem cały filmik
Na dwoje babka wróżyła
Na pewno człowiek w pogoni za kasą niszczy środowisko i zarazem sam siebie koncerny chemiczne, farmaceutyczne, zbrojeniowe, żywieniowe nie patrzą na skutki swojej działalnością liczą się tylko słupki i wskaźniki. KASA KASA
Z drugiej strony nie bardzo wierzę w taką teorię spiskową (im więcej osób jest w daną działalność zaangażowana tym trudniej jest utrzymać to w tajemnicy) a ta teoria to zakrawa na cały świat tylko My Polacy :pl: głupi NIE to cały świat naiwny i głupi . Według tego Pana.

Czas pokarze jaka jest prawda.

Nie szukajmy winnych zniszczenie środowiska naturalnego w innych!
Sami jesteśmy po części winni, w sklepach nie patrzymy co kupujemy (skład chemiczny, miejsce produkcji, opakowanie)
Pozdrawiam Tomek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Zimna woja
Post: 19 lutego 2017, 23:17 - ndz 

Rejestracja: 16 stycznia 2015, 13:27 - pt
Posty: 324
Ule na jakich gospodaruję: WP-korpus, 1/2 WPL - nadstawka
Miejscowość z jakiej piszesz: świętokrzyskie
JM pisze:
Większego czarodzieja dawno nie słuchałem, tylko do trzeciej minuty zdołałem.........


I o to włąśnie chodzi w wojnie informacyjnej, w mega manipulacji. Tak "sprefarować rzeczywistość" by nie uwierzyć w prawdę.

A około 800 obozów koncentracyjnych w USA to też fikcja ? A rtęć w szczepionkach ? A szkodliwe działanie mikrofali ? A celowo napromieniwywana żywność ? A fluor ? Bioczipy..................


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Zimna woja
Post: 20 lutego 2017, 00:11 - pn 

Rejestracja: 15 września 2009, 23:27 - wt
Posty: 6074
Lokalizacja: Stara Słupia
Ule na jakich gospodaruję: Langstroth 3/4
Miejscowość z jakiej piszesz: Słupia
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_tech ... 2001528818

_________________
http://www.polbart.company/matki-pszczele


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Zimna woja
Post: 20 lutego 2017, 09:23 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 kwietnia 2009, 21:53 - sob
Posty: 99
Lokalizacja: kuj-pom
Ule na jakich gospodaruję: wlkp. 10-cio ramkowe
Wystarczy poszukać na YT. Niektórzy twierdzą, że Ci, którzy o tym mówią są nienormalni, albo czarodzieje.

https://www.youtube.com/watch?v=oaA9teLtyV0
https://www.youtube.com/watch?v=40E20u9DdkA
https://www.youtube.com/watch?v=lPaNRkSsKX4
https://www.youtube.com/watch?v=d7N_riDSeH4

To co z nami robią w głowie się nie mieści, jak tu żyć i do czego to doprowadzi

https://www.youtube.com/watch?v=yJ8VORmonkw


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Zimna woja
Post: 20 lutego 2017, 18:12 - pn 

Rejestracja: 16 stycznia 2015, 13:27 - pt
Posty: 324
Ule na jakich gospodaruję: WP-korpus, 1/2 WPL - nadstawka
Miejscowość z jakiej piszesz: świętokrzyskie
I ja bym to skwitował jednym zdaniem z pierwszego filmiku:
"Śpijta, śpijta i nic nie róbta !"
Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za obecny stan rzeczy, lecz najbardziej Ci, którzy są świadomi i moją możliwości przeciwdziałania - jakiegokolwiek, a nic nie robią, bo po co sie wyhylać. Jakoś tam będzie.
Druga grupa, to w/g doc Józefa Kosseckiego: "ignoranci", lub w/g tow. Lenina "pożyteczni idioci", który...i tu wole wykropkować. A trzecia: "brzuchowcy, z wypramymi mózgami" - dobrze zjeść, wyspać sie pod ciepłą kołderką, i nic nie mysleć, bo telewizja i propaganda lepiej to za mnie zrobi. Nieświadomych, nie mających możliwości - nie ma co winić.

W której jestem grupie ja lub Ty ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Zimna woja
Post: 20 lutego 2017, 19:08 - pn 

Rejestracja: 16 stycznia 2015, 13:27 - pt
Posty: 324
Ule na jakich gospodaruję: WP-korpus, 1/2 WPL - nadstawka
Miejscowość z jakiej piszesz: świętokrzyskie
lukaszmik dzięki za filmiki - "wyrąbiste !"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Zimna woja
Post: 21 lutego 2017, 07:08 - wt 

Rejestracja: 14 czerwca 2016, 08:15 - wt
Posty: 841
Ule na jakich gospodaruję: dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Białystok
Nie wiem czy w tym filmie jest choć jedno zdanie prawdy. Przyznaję, że nie obejrzałem do końca, bo szkoda czasu na bzdury. Pierwsze zdanie: Człowiek od 200 lat zrzucił Boga z ołtarzy??? Czy na pewno? I od tego czasu coś zaczął zmieniać w krajobrazie??? Cywilizacja ma co najmniej 10000 lat i w tym czasie ciągle zmieniamy krajobraz i bogowie na ołtarzach się zmieniali i będą się zmieniać, bo czemu nie. Wstaje rano, wychodzę na podwórko i co dzień jest inna pogoda. Kto tym steruje??? Pewnie ktoś, kto chce mnie otruc dla pieniędzy, ale, ale skąd weźmie pieniądze jak umrę? No bo jak żyje to wiem, że nie jeden na mnie zarabia ale po mojej śmierci to już tylko ksiądz i pogrzebowy, więc to pewnie oni zawiązali spółkę i dybią na moje życie i rozpuszczają smugi na niebie. Żenada po prostu. Jeżeli ktoś jest w stanie uwierzyć w takie bzdury, powinien zastanowić się nad sposobem swego myślenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Zimna woja
Post: 21 lutego 2017, 07:59 - wt 

Rejestracja: 25 marca 2016, 21:31 - pt
Posty: 42
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Sanok
Pszczelarstwem zajmuje się dużo starszych osób. wśród nich znajdzie się niejedna, dla której ogromna dynamika zmiany otoczenia i warunków życia jest nie do ogarnięcia. Technologie pędzą do przodu i obecnie to młodzi ludzie dysponują wiedza, a starsi czuja się zapomnieli i samotni. Towarzyszy temu ogromny lęk przed przemijaniem. Nie dziwi ich chęć oswojenia otoczenia poprzez teorie spiskowe, według których są dość ważni aby ktos chciał ich aktywnie niszczyć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Zimna woja
Post: 21 lutego 2017, 08:39 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
markus pisze:
I ja bym to skwitował jednym zdaniem z pierwszego filmiku:
"Śpijta, śpijta i nic nie róbta !"
Coś mi się wydaje że jeszcze rok dwa,i na podstawie kilku filmów z netu będzie można się z doktoryzować

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Zimna woja
Post: 21 lutego 2017, 12:20 - wt 

Rejestracja: 25 września 2012, 16:47 - wt
Posty: 1286
Lokalizacja: Łódż
Ule na jakich gospodaruję: wlk
Tak zastanawiam się ,co to jest za organizacja Prison Planet ? Po wejściu na ich stronę nie znalazłem żadnego konkretnego adresu prócz mailowego :
prisonplanet@prisonplanet.pl .Nie wiadomo kto jest właścicielem tej strony,kto tę organizację finansuje,nie figuruje w polskim KRS.
Z zamieszczonych treści na stronach Prison Planet wyłania się w mojej ocenie działanie na rzecz wzbudzenia w społeczeństwach nieufności do rządzących w krajach zachodnich a jednocześnie zachwalanie potęgi militarnej Rosji.[artykuł o nowych rakietach balistycznych i nowych czołgach Armata ]. Artykuły które przejrzałem na tej stronie z reguły mają nas przestraszyć i utwierdzić w przekonaniu że jesteśmy bezsilni wobec poczynania władz a tym samym stać się mamy apatycznymi, zrezygnowanymi, pozbawionymi inicjatywy ludźmi. Uczciwe dziennikarstwo wymaga potwierdzenia podanych informacji z kilku niezależnych źródeł. Nie znalazłem innych źródeł potwierdzających zjawisko chemtrials. Linki o nim odsyłają do kolejnych filmików lub stron których autorzy są anonimowi bez możliwości kontaktu z nimi np. Docent Company.

Dla doinformowania się o autorach artykułu „Znikanie pszczół a trwałe smugi - chemtrials. #1
Dr Jerzy Jaśkowski, dr Katarzyna Leśnikowska-Osielska, Katedra Biofizyki GUMED
Polska
2013-05-09
Zadzwoniłem dziś do GUMED gdzie powiedziano mi iż,dr Jerzy Jaśkowski nie jest pracownikiem Uniwersytetu już od ok. 10 lat i w temacie jw. „coś tam sobie robił” ale nigdy nie były to badania naukowe prowadzone przez GUMED. Pani dr Katarzyna Leśnikowska-Osielska pracuje do dziś i też coś kiedyś robiła z p. dr J. Jaśkowskim jako swoje prywatne zainteresowanie.
Dla szerszego spojrzenia na ten problem polecam poniższe strony:
https://www.youtube.com/watch?v=9t6lc_9VWIM
https://www.youtube.com/watch?v=deZdQrm0Cgs
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Zimna woja
Post: 21 lutego 2017, 12:47 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Brawo jędruś, ,a w odwróconej wersji powstają cuda ,akceptowane od(a cha :cisza: :wink: )niechcenia, bo się komuś coś objawiło .

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji