FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 28 marca 2024, 18:41 - czw

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wolność?
Post: 27 listopada 2017, 20:54 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lutego 2011, 23:40 - śr
Posty: 1086
Lokalizacja: Chełm- lubelskie
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/unite ... ch-2017-11
Co koledzy na to?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 27 listopada 2017, 21:44 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sierpnia 2016, 13:20 - pn
Posty: 284
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Tarnów
Ale to Europa jest zacofana i trzeba ją ubogacić kulturowo

_________________
http://www.facebook.com/pasiekazawadzka
Matki pszczele Nieska, Primorski


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 27 listopada 2017, 22:02 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
zbycho81,

no i prawidłowo, niewolnik ma kupować w sklepie z ulepszaczami bo lekarz też chce zarobić a jak chce eko to niech buli extra i niech wie ze to dla jego dobra bo wolność przecież jest i każdy może robić co chce
do nas też dojdzie ta lepsza zmiana kwestia tylko czasu korporacje które posiadają patenty na nasiona tego dopilnują i zacznie się taka sama nagonka jak w usa na rolników

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 27 listopada 2017, 22:09 - pn 

Rejestracja: 11 stycznia 2010, 01:33 - pn
Posty: 2667
Lokalizacja: Śląsk...ale Dolny ;)
Kudłaty, już się dzieje, tylko dotyczy plantacji od określonego areału. Producenci nasion i sadzeniaków powołali firmę która domaga się zapłaty za sianie w kolejnych latach nasion z materiału kupionego od nich.

_________________
https://t.me/pump_upp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 28 listopada 2017, 06:00 - wt 

Rejestracja: 25 września 2012, 16:47 - wt
Posty: 1286
Lokalizacja: Łódż
Ule na jakich gospodaruję: wlk
Klawiatura wszystko przyjmie.Na ile ta wiadomość jet prawdziwa?Czy jeszcze inne źródła ja potwierdzają.Ruskie trolle produkują nie tylko takie info.A chodzi o to żebyśmy nie mieli zaufania do nikogo.
http://www.defence24.pl/299734,wojna-in ... dow-raport
http://ojczyzna.pl/ARTYKULY/BRZESKI-R_W ... acyjna.htm


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 28 listopada 2017, 09:59 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
jędruś, pierwsze przymiarki do zakazu uprawy warzyw w przydomowych ogródkach o których wiem były w 2012 roku w nowej zeladii, w wielu krajach plany zagospodarowania przestrzennego miast zakazują umieszczania ogródków warzywnych od strony frontowej budynków i tego też przedmiodowa sprawa dotyczy małymi krokami zmierza to do tego żebyś sobie mógł kwiatki i trawkę siać dla dobra ogółu.
Co do propagandy nie potrzeba żadnych "ruskich troli" propagatorzy demokracji z za oceanu są w tym mistrzami zwłaszcza w wywoływaniu wojen i celowej destabilizacji określonych rejonów świata pod różnymi pretekstami związanymi z "wolnością i demokracją", a ruskie mogą się od nich tylko uczyć jak wywoływać konflikty, robić to z pełnym poparciem społeczeństwa i jeszcze z zaangażowaniem innych państw które ładują kasę w konflikt a nic z tego nie mają

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 28 listopada 2017, 11:30 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
kudlaty pisze:
innych państw które ładują kasę w konflikt a nic z tego nie mają
Jak to nic nie mają ?,mają ,mają ,marynarki odkurzone na plecach od klepania ,"dobry piesek,dobry",u Tuska na plecach nie zobaczysz łupieżu :haha: :haha:

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 28 listopada 2017, 12:15 - wt 

Rejestracja: 25 września 2012, 16:47 - wt
Posty: 1286
Lokalizacja: Łódż
Ule na jakich gospodaruję: wlk
kudlaty pisze:
a ruskie mogą się od nich tylko uczyć jak wywoływać konflikty,


To naziści uczyli się od ruskich jak wyniszczać ludzi w obozach koncentracyjnych. Piece mieli już swoje.
A wolność i demokrację z dopiskiem socjalistyczna to już przerabialiśmy.
Wolę taką bez przymiotników.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 28 listopada 2017, 12:30 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
jędruś,
a kim byli ci "naziści" nie byli to przypadkiem niemcy?
Jak już przy ameryce to ich banki finansowały obydwie strony konfliktu w czasie II wojny światowej, a po wojnie przytulili do siebie wszystkich których mogli przytulić, tych złych nazistów którymi tak straszą i stworzyli im warunki żeby dalej mogli rozwijać swoje badania zapoczątkowane w np obozach koncentracyjnych i nie tylko

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 28 listopada 2017, 14:31 - wt 

Rejestracja: 25 września 2012, 16:47 - wt
Posty: 1286
Lokalizacja: Łódż
Ule na jakich gospodaruję: wlk
Tak to byli niemieccy naziści.Tak jak są u nas polscy faszyści.
Nie tylko amerykańskie banki finansowały obydwie strony konfliktu w czasie II wojny światowej.Niestety życie nie jest zero jedynkowe.Dziś wspierasz szlachetny cel a jutro okazuje się że, była to pomyłka.Patrz Birma i premier
Aung San Suu Kyi która w 1991 została laureatką Pokojowej Nagrody Nobla oraz Nagrody im. Sacharowa a dziś pozwala na ludobójstwo społeczności Rohindża.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 28 listopada 2017, 22:03 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 grudnia 2010, 23:05 - sob
Posty: 3002
Lokalizacja: Łódź
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Na początku tak pięknie maszeruja z pochodniami ze duma człowieka rozpiera :haha:

_________________
Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 28 listopada 2017, 22:27 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
jędruś,
ja bym u nas faszystów nie szukał bo byli oni w niemcach, włoszech i hiszpanii nie pamiętam dokładnie czy też nie w grecji oni się mogą szczycić tym mianem my nie! kolejna sprawa niemcy podczas okupacji mieli u nas i w jugosławi problemy z partyzantką i ludnością która nie chciała kolaborować z okupantem na zachodzie nie mieli tych oporów np sami odstawiali Żydów do transportów o czym się niewiele mówi, tylko w tych dwóch krajach była kara śmierci za pomoc Żydom a mimo tego u nas jej udzielano na wielką skalę a teraz robi się z nas antysemitów i faszystów
co do obozów koncentracyjnych bo pisałeś że to pomysł naszego ex bratniego sojuzu ze wschodu to nieprawda, mało kto wie że to był wynalazek anglików
i w południowej Afryce w niesfornych mieszkańcach kolonii eksperymentowano, grupowano w obozach i wyniszczano głodem i pracą, sprawę szybko podłapali niemcy tfu II rzesza żeby było poprawnie politycznie w swoich afrykańskich koloniach gdzie doszli do perfekcji w wyciśnięciu ostatniej kropli potu przed śmiercią z ludzi którzy tam się dostali

co do 11 listopada i "faszystow" to nikt tego nie wie czy to nie była prowokacja jakich za poprzedniej zmiany nie brakowało przy okazji tego święta

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 28 listopada 2017, 22:40 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 grudnia 2010, 23:05 - sob
Posty: 3002
Lokalizacja: Łódź
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Zawsze starano się exterminowac jakies grupy ludności w rózny sposób .
Od starożytności do czasów nam współczesnych - jest jeden problem człowieczeństwo nie wszyscy sa do tego zdolni nawet w grupach uwazanych za do tego predysponowane .
Mongołowie po zdobyciu Buchary nie byli w stanie wyrznąć całej ludności tego prastarego ośrodka cywilizacji w Azji Centralnej ,spędzili wszystkich których byli w stanie pojmac do doliny Fergańskiej na okres zimowy i zamknęli wojskiem wylot doliny .
Zołnierze mieli jedno zadanie , zagłodzic i wyrznąć jak najszybciej wszystkich ,do wiosny pomimo codziennych rzezi nie byli w stanie wykonac rozkazu Chana ,nie z przyczyn "technicznych " ale siadła im psychika.

_________________
Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 29 listopada 2017, 00:00 - śr 

Rejestracja: 02 października 2012, 22:08 - wt
Posty: 478
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
kudlaty pisze:
jędruś,
ja bym u nas faszystów nie szukał bo byli oni w niemcach, włoszech i hiszpanii nie pamiętam dokładnie czy też nie w grecji oni się mogą szczycić tym mianem my nie! kolejna sprawa niemcy podczas okupacji mieli u nas i w jugosławi problemy z partyzantką i ludnością która nie chciała kolaborować z okupantem na zachodzie nie mieli tych oporów np sami odstawiali Żydów do transportów o czym się niewiele mówi, tylko w tych dwóch krajach była kara śmierci za pomoc Żydom a mimo tego u nas jej udzielano na wielką skalę a teraz robi się z nas antysemitów i faszystów
co do obozów koncentracyjnych bo pisałeś że to pomysł naszego ex bratniego sojuzu ze wschodu to nieprawda, mało kto wie że to był wynalazek anglików
i w południowej Afryce w niesfornych mieszkańcach kolonii eksperymentowano, grupowano w obozach i wyniszczano głodem i pracą, sprawę szybko podłapali niemcy tfu II rzesza żeby było poprawnie politycznie w swoich afrykańskich koloniach gdzie doszli do perfekcji w wyciśnięciu ostatniej kropli potu przed śmiercią z ludzi którzy tam się dostali

co do 11 listopada i "faszystow" to nikt tego nie wie czy to nie była prowokacja jakich za poprzedniej zmiany nie brakowało przy okazji tego święta

O goralenvolku słyszałeś?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 29 listopada 2017, 00:12 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
PawelKS3 pisze:
goralenvolku słyszałeś?


słyszałem, wiem też gdzie wypoczywali i kto chronił owych "nazistów" żeby im włos z głowy nie spadł podczas wypoczynku no ale czego jedni nie zrobią dla dutków, ze mnie taki górol jak z ciebie bo do tych złych mam tyle samo km co do krakusów,
koło mnie na rzece skawa przebiegała granica między rzeszą a GG i tu nie jeden Polak został zastrzelony podczas przemytu czy próby przedostania się do GG,

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 29 listopada 2017, 00:20 - śr 

Rejestracja: 02 października 2012, 22:08 - wt
Posty: 478
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
kudlaty, czasy były wtedy okropne i nie mamy prawa oceniać ani jednych ani drugich. My Polacy też święci nie byliśmy ale nie ma co drążyć tematu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 29 listopada 2017, 00:33 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
W europie w okresie 3500 lat tylko w okresie ok 250 lat były pokojowe ,a tak wiecznie była walka o wolność ,i ciekawostka -o wolność walczą zawsze słabsi .

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 01 grudnia 2017, 23:22 - pt 
Jędruś
a kim są Ci naziści? z jakiego to państwa? ..Nazizja..?
a stolica tego kraju to gdzie?
Podpowiedz no nam jeszcze gdzie to w Polsce są Ci faszyści...
i fajnie że do jednego wora wrzuciłeś subtelnych niemieckich nazistów i Polskich okrutnych faszystów...dlaczego nie piszesz nic o tym czyje były obozy śmierci? boisz się ?
Chłopie, albo jesteś kompletnym analfabetą albo sprzedajesz nam tutaj wredną wyrafinowaną niemiecką agitkę ...
obyś był jednak tylko historycznym analfabetą...


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 01 grudnia 2017, 23:37 - pt 

Rejestracja: 02 października 2012, 22:08 - wt
Posty: 478
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
Bolkonski, nie rozumiesz o czym piszesz, nie obrażaj się ale to jest temat znacznie bardziej złożony.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 01 grudnia 2017, 23:40 - pt 
PawelKS3
PawelKS3 pisze:
czasy były wtedy okropne i nie mamy prawa oceniać ani jednych ani drugich. My Polacy też święci nie byliśmy ale nie ma co drążyć tematu.


No proszę następna agitka niemiecka.
Ty chcesz zrównać NIEMCÓW którzy wymordowali kilkadziesiąt milionów ludzi do ich ofiar. Do Polaków i Żydów którzy byli mordowani systematycznie i planowo. Piszesz że nie ma co drążyć tematu..pozwolisz że będę go drążył i nie będzie to prawda historyczna która jest oczywista dla całego świata , będę drążył (co Tobie się absolutnie nie spodoba) Twój temat.
Na początku zastanawiając się nad tym dlaczego wypisujesz takie antypolskie brednie....
czy jest to totalna głupota niewiedza czy też niemiecka agitka?
i mam ponownie nadzieję że jest to totalna niewiedza i głupota


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 01 grudnia 2017, 23:52 - pt 

Rejestracja: 21 grudnia 2016, 16:38 - śr
Posty: 2462
Ule na jakich gospodaruję: wz, 1/2 dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Puławy
Bolkonski pisze:
PawelKS3
PawelKS3 pisze:
czasy były wtedy okropne i nie mamy prawa oceniać ani jednych ani drugich. My Polacy też święci nie byliśmy ale nie ma co drążyć tematu.


No proszę następna agitka niemiecka.
Ty chcesz zrównać NIEMCÓW którzy wymordowali kilkadziesiąt milionów ludzi do ich ofiar. Do Polaków i Żydów którzy byli mordowani systematycznie i planowo. Piszesz że nie ma co drążyć tematu..pozwolisz że będę go drążył i nie będzie to prawda historyczna która jest oczywista dla całego świata , będę drążył (co Tobie się absolutnie nie spodoba) Twój temat.
Na początku zastanawiając się nad tym dlaczego wypisujesz takie antypolskie brednie....
czy jest to totalna głupota niewiedza czy też niemiecka agitka?
i mam ponownie nadzieję że jest to totalna niewiedza i głupota


O ile możemy nie pisać na tematy polityczne, o tyle w tym przypadku nie możemy milczeć,
Brawo Bolkonski


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 01 grudnia 2017, 23:56 - pt 

Rejestracja: 02 października 2012, 22:08 - wt
Posty: 478
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
Bolkonski, brak mi słów żeby określić taką wiedzę. Trzeba odrobinę wiedzy posiadać i trochę rozumieć a tobie się jedynie wydaje, obsłuchasz się TV i sądzisz, że posiadasz jakąś wiedzę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 00:04 - sob 

Rejestracja: 02 października 2012, 22:08 - wt
Posty: 478
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
Bartek.pl, moi przodkowie walczyli i ginęli w trzech ostatnich wojnach (o tych wiem), więc wiem o czym mówię. A wojny są tylko przez to, że zwykli ludzie dają się manipulować politykom.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 00:05 - sob 

Rejestracja: 21 grudnia 2016, 16:38 - śr
Posty: 2462
Ule na jakich gospodaruję: wz, 1/2 dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Puławy
PawelKS3 pisze:
Bolkonski, brak mi słów żeby określić taką wiedzę. Trzeba odrobinę wiedzy posiadać i trochę rozumieć a tobie się jedynie wydaje, obsłuchasz się TV i sądzisz, że posiadasz jakąś wiedzę.


O jakiej wiedzy piszesz ?????????
:bosie:
"brak mi słów żeby określić taką wiedzę
Trzeba odrobinę wiedzy posiadać
i sądzisz, że posiadasz jakąś wiedzę."
buahahahah


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 00:06 - sob 

Rejestracja: 21 grudnia 2016, 16:38 - śr
Posty: 2462
Ule na jakich gospodaruję: wz, 1/2 dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Puławy
PawelKS3 pisze:
Bartek.pl, moi przodkowie walczyli i ginęli w trzech ostatnich wojnach (o tych wiem), więc wiem o czym mówię. A wojny są tylko przez to, że zwykli ludzie dają się manipulować politykom.


A po której stronie ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 00:08 - sob 

Rejestracja: 02 października 2012, 22:08 - wt
Posty: 478
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
Bartek.pl, żal mi ciebie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 00:12 - sob 
PavelKS
Tu nie idzie o to czy będzie nam Ciebie żal czy nie ale takie antypolskie agitki są obecnie opisane w kodeksie karnym i kwestia żalu czy nie nie ma tutaj nic do rzeczy. Podpowiem Ci że powinieneś pozostać przy wersji niewiedzy i głupoty


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 00:14 - sob 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6405
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
PawelKS3 pisze:
Trzeba odrobinę wiedzy posiadać i trochę rozumieć a tobie się jedynie wydaje, obsłuchasz się TV i sądzisz, że posiadasz jakąś wiedzę.


Wiedza nie zwalnia z nazywania rzeczy po imieniu .
Najeźdźca będzie najeźdźcą i tyle .

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 00:25 - sob 

Rejestracja: 02 października 2012, 22:08 - wt
Posty: 478
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
baru0 pisze:
PawelKS3 pisze:
Trzeba odrobinę wiedzy posiadać i trochę rozumieć a tobie się jedynie wydaje, obsłuchasz się TV i sądzisz, że posiadasz jakąś wiedzę.


Wiedza nie zwalnia z nazywania rzeczy po imieniu .
Najeźdźca będzie najeźdźcą i tyle .

Nikt nie kwestionuje tego kto na kogo napadł, tylko kolejne podsycanie nienawiści jest zupełnie niepotrzebne. A politykom tylko o to chodzi i zbijają na tym swój kapitał.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 01:13 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
PawelKS3 pisze:
Nikt nie kwestionuje tego kto na kogo napadł, tylko kolejne podsycanie nienawiści jest zupełnie niepotrzebne. A politykom tylko o to chodzi i zbijają na tym swój kapitał.
Mylisz pojęcia mówienia prawdy z podsycaniem do nienawiści ,prosty przykład gdybym napisał "ty głąbie kapuściany "to z pewnością byś się obraził że to mowa nienawiści z mojej strony ,a tak nie jest. :haha: :haha: :haha: :haha:
SorryPawelKS3, za przkład

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 09:12 - sob 

Rejestracja: 14 czerwca 2016, 08:15 - wt
Posty: 842
Ule na jakich gospodaruję: dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Białystok
Niestety, jeżeli fakty nie zgadzają się z ideologią to tym gorzej dla faktów.
Prawda jest taka, że w 38 r. Hitler miał 80% poparcia społecznego (NSDAP wymyśliła nie tylko wczasy ale tez badanie opinii publicznej). U nas 500+ dało jak na razie tylko 40 %. Więc sprawdźmy jak tam było w Niemczech? Czy było tam 1000+? Nie. Nawet 1+ nie było. Więc co? Hitler obiecał że obrabuje sąsiednie kraje a ich mieszkańców zamieni w niewolników (o mordowaniu jeszcze wtedy głośno nie mówiono, raczej o wysiedleniu). Na takie słowa cały naród niemiecki krzyknął "hurra" i zaczął ostrzyć noże. Cały naród. Dziś wiadomo, że nigdy nie można mieć 100% poparcia bo 10% społeczeństwa zawsze sprzeciwia się wszystkiemu.
A co działo się w Polsce? Wielopartyjność, wielokulturowość, mieszanka narodów. ONR (przodek tych co wieszają zdjęcia) był zdelegalizowany. Dziś ideologia każe niektórym mówić, że świat jest taki szarawy, że przecież nie wszyscy Niemcy robili zastrzyki z fenolu w serca dzieci. Nie wszyscy to prawda, bo brakowało im strzykawek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 09:26 - sob 

Rejestracja: 11 kwietnia 2011, 14:34 - pn
Posty: 494
Lokalizacja: Andrychów
Wiech, Mądre słowa ,Wy wszyscy wyżej dyskutujący nad nimi się zastanówcie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 09:54 - sob 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6405
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Pamiętać ,nie znaczy żyć w nienawiści .
Myślę że to powinno wybrzmieć .

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 11:27 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 grudnia 2010, 23:05 - sob
Posty: 3002
Lokalizacja: Łódź
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Pamiętac i wyciągac wnioski.

A nie podsycac własne męczeństwoi się z tym obnosić .
Kiedyś nasi przodkowie uwazali się za " przedmurze Europy" co gorsza w to uwierzyli ,wyciągając z tego faktu mylne wnioski ze nie musimy się dopasowywac do zmieniającego sie otoczenia [Europy] ale to otoczenie jest nam winne dozgonne uwielbienie .
Koniec końców staliśmy się swoistym skansenem ,otrzezwienie w czesci społeczeństwa przyszło ale za pużno i tylko w częsci .
Za ten stan naszej swiadomosci społecznej płaciły następne pokolenia cywilizujac/zasiedlając obydwie Ameryki a zwłaszcza Syberie .

_________________
Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 14:11 - sob 

Rejestracja: 25 grudnia 2013, 20:29 - śr
Posty: 2539
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: opole
Cieszę się ,że dożyłem takich czasów kiedy mogę sam dokonywać wyborów.
Pomimo manipulacji oraz wpływania na nasze zachowania wszelkimi dostępnymi metodami nie jest wielką trudnością odpowiedzieć na postawione pytanie ?Co dobre a co złe.
Innymi słowy trzeba nauczyć się ,żyć zgodnie ze złotą reguła etyczną „traktuj innych tak, jak Ty byś chciał być traktowany”; .
Wracając do sprawy wskazanej przez autora tematu, krótko mówiąc
czy wolno uprawiać ogródek przydomowy czy nie ?
Odpowiedż jest tylko jedna , prawda jest tylko jedna, wolno.
I kolejne pytanie? Czy program 500+ pomaga rodzinom posiadającym
więcej niż dwójkę dzieci? I po raz kolejny odpowiedż na tak postawione pytanie jest jedna pomaga.
Każda inna odpowiedż to już pewnego rodzaju przekłamanie, manipulacja
związana z uzyskaniem zamierzonej korzyści.
Przywoływanie historycznych wydarzeń ,licytacja kto zgładził więcej ludzi, jak tego dokonał i co nim kierowało ma drugorzędne znaczenie .
Takie wydarzenia ,skrajnie złe miały miejsce praktycznie w każdym narodzie , na każdym kontynencie i zawsze towarzyszył im jeden mianownik interes. Wszędzie tam gdzie interes jest stawiany ponad wszystko trzeba odłożyć rozważania co jest dobre a co złe .
Minęły czasy kiedy człowiek zabijał tylko dlatego ,żeby zaspokoić głód.
Dzisiaj zabija dla interesu . Czy to jest dobre czy złe ???
Pozdrawiam :pl:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 14:41 - sob 

Rejestracja: 10 stycznia 2011, 21:51 - pn
Posty: 996
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Ule na jakich gospodaruję: 1/2 dadan
Co do wejscia do uni europejskiej, jak dla mnie jest tylko jeden plus tj.moźemy się przemieszczać po calej uni bez przeszkód. Reszta to tylko straty, a największe to te, źe w obecnej chwili trujemy i jesteśmy truci chemią w kaźdej postaci, a najwięcej z źywnosci kupowanej w obcych marketach/osobiście w nich nie kupuje/, juź od kilku lat woźe znajomych po szpitalach i przeraźa mnie to ile moich rodakow choruje, to juź jest pandemia. Przestaliśmy szanować produkty od rolnikow naszych co prawie chemi nie uźywaja, jak rownieź przestaliśmy uprawiac warzywa na wlasne potrzeby, nie mówiąc o chdowli drobiu, czy zwierząt i to tylko przez to, źe w marketach ""tanio"". Robmy tak dalej a będzie tak jak powiedział nasz były prezydent, na pytanie czego oczekuje od nas unia, odpowiedział; by Polska byla zalesiona i miala tylko 15milionow mieszkancow. I to się dzieje, zapomnial dodać i zadłuzona.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 15:29 - sob 

Rejestracja: 14 czerwca 2016, 08:15 - wt
Posty: 842
Ule na jakich gospodaruję: dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Białystok
zento, Wolność podrużowania nie ma wiele wspólnego z unią. Pozostały wpis równie prawdziwy. To właśnie unia zabroniła naszym wedliniarzom wedzić na tłuszczu kapiącym na palenisko (dioksyny) a w mediach był krzyk, że zabroniono "tradycji". Ta tradycja miała kilka lat. To unia nakazała wprowadzić uszczelnienie vat, co zaczął pod presją wprowadzać rząd pani Kopacz a nie Morawiecki, on tylko kontynuuje to co nakazała Polsce unia. Gdyby nie unia byłoby na 100 % gorzej pod względem jakości żywności w sklepach. To w końcu unia naciskała na zdjęcie restrykcji ze sprzedaży bezpośredniej przez rolników. Przecież taka sprzedaż jest bardzo rozwinięta w krajach starej unii i to unia daje dotacje na zdrową żywność.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 16:28 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Wiech, :haha: tak zyskaliśmy niesamowicie jedzenie coraz lepsze i smaczniejsze 8) a ludziom się żyje dobrze a mówią że ma być jeszcze lepiej tylko się musimy bardziej zintegrować :mrgreen:

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 16:40 - sob 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 września 2007, 18:41 - sob
Posty: 5356
Lokalizacja: Czaszyn /Londyn
Ule na jakich gospodaruję: ,wielkopolski i 435x250
Miejscowość z jakiej piszesz: Czaszyn
Wiech, to unia wprowadziła limity na mleko ,cukier itd szkoda wymieniac to na polecenie uni zniszczono nasz przemysł wymieniac dalej to unia wpuściła zagraniczne markety które zrujnowały polskich sprzedawców mało jeszcze ? a autostrady uuu ale ja z nich nie kożystam a może wymieniac dalej co? zgdyby unia i poprzedni złodzieje od roku 89 nie niszczyli Polski i naszego rodzimego przemysłu i nie rozkradali to mieli byśmy prawdziwa wolność i w maire dostatek to jest mój ponkt widzenia i nikt sie nie musi z nim zgadzać


henry

_________________
https://www.facebook.com/10000202901431 ... zMQagKKAl/
henry


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 16:49 - sob 

Rejestracja: 14 czerwca 2016, 08:15 - wt
Posty: 842
Ule na jakich gospodaruję: dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Białystok
henry650 pisze:
Wiech, to unia wprowadziła limity na mleko ,cukier itd szkoda wymieniac to na polecenie uni zniszczono nasz przemysł wymieniac dalej to unia wpuściła zagraniczne markety które zrujnowały polskich sprzedawców mało jeszcze ? a autostrady uuu ale ja z nich nie kożystam a może wymieniac dalej co? zgdyby unia i poprzedni złodzieje od roku 89 nie niszczyli Polski i naszego rodzimego przemysłu i nie rozkradali to mieli byśmy prawdziwa wolność i w maire dostatek to jest mój ponkt widzenia i nikt sie nie musi z nim zgadzać


henry

Limity produkcyjne wprowadziła unia aby utrzymać opłacalnośc produkcji. Nie mają one też żadnego wpływu na jakość, bo ograniczenia są tylko ilościowe a nie jakościowe. Ludzie, nie pamiętacie jak wyglądały wioski 30 lat temu? Nie było limitów produkcyjnych a połowa ziemi albo i więcej, przynajmniej w podlaskiem, leżała ugorem. Rolnicy nie mieli pieniędzy na paliwo do ursusów a hektar ziemi kosztował tyle co wypłata robotnika w mieście. To było lepsze czy limity? Żadna decyzja unii nie zniszczyła żadnego przemysłu, prosze o fakty. Nikt z uni nie przyjechał i niczego nie ukradł. Jeżeli coś zostało ukradzione to raczej trzeba złodzieja szukać bliżej niż w Brukseli czy Berlinie. Gdyby nie unia dziś żylibyśmy ja na Ukrainie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 16:57 - sob 

Rejestracja: 10 stycznia 2011, 21:51 - pn
Posty: 996
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Ule na jakich gospodaruję: 1/2 dadan
Wiech, po 1989roku byl i jest do tej pory czas dla tych co mają moźliwości ukraść, badz brać łapówki, kradną to co pokolenia po II wojnie światowe wybudowały.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 16:59 - sob 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 września 2007, 18:41 - sob
Posty: 5356
Lokalizacja: Czaszyn /Londyn
Ule na jakich gospodaruję: ,wielkopolski i 435x250
Miejscowość z jakiej piszesz: Czaszyn
Wiech, skoro ziemia była tak tania to dlaczego jej nikt nie kupował a wtedy panowała wolnosc każdy mógł kupić ,a kto doprowadził do niszczenia stoczni czy przemysłu my czy było odgórnie ci co siedzieli przy korycie to dobrze wiedzieli co bedzie sie działo i nachapali sie i to własnie teraz ziemia lezy bo panowie maja ale jej nie uprawiaja albo uprawia ktos inny a panowie biorą dotacje dla czego nasze stocznie padły a w niemczech były wspomagane przez rzad i unie a u nas nie było wolno ,można przykłady mnożyc w nieskonczonosc dla czego nie dano ludziom pegeerów tylko sprzedano za grosze .Ale to jest tak że punkt widzenia zależny jest od punktu siedzenia


henry

_________________
https://www.facebook.com/10000202901431 ... zMQagKKAl/
henry


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 17:21 - sob 

Rejestracja: 14 czerwca 2016, 08:15 - wt
Posty: 842
Ule na jakich gospodaruję: dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Białystok
henry650, Podaj jakąś decyzję unii i jej negatywny skutek dla Polski, tylko konkretnie, fakty a nie że "wszyscy kradną" Podałeś, że wprowadziła limity produkcyjne, więc odpowiedziałem, że limity postawiły na nogi w Polsce rolnictwo. Mówisz, że unia doprowadziła do upadku stovczni, więc czekam aż podzasz w jaki sposób, że zabroniła dokładać do tego pieniędzy podatników? W normalnym świecie piekarz nie daje za darmo chleba spawaczowi w stoczni ani szewc nie szyje mu za darmo butów bo to jest właśnie złodziejstwo. Gdyby ci powiedzieli, że jest taka fajna fabryka, prokukuje statki i każdy pszczelarz ma dostarczać za darmo miód pracownikom tej stoczni to jesteś za tym?
No czekam na te konkretne decyzje unii które nam zaszkodziiły, bo na razie podałeś decyzje naszych władz, których samowolę unia stara się ograniczyć i to juz znacznie wcześniej niż przyjęto nas do tek strasznej unii.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 17:27 - sob 

Rejestracja: 14 czerwca 2016, 08:15 - wt
Posty: 842
Ule na jakich gospodaruję: dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Białystok
henry650, No i jeszcze, dlaczego nikt nie chciał ziemi kupować. pewnie już wiedzieli, że będą limity i się bali dotacji :). Po prostu koszt produkcji kilograma zboża, buraków czy kartofli był wyższy niż ceny w nielimitowanych polskich skupach w polskich przedsiębiorstwach przetwórczych. Naprawdę nie pamiętasz tego, masz 15 lat? Ja mam 47 i nie mam amnezji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 17:28 - sob 

Rejestracja: 21 grudnia 2016, 16:38 - śr
Posty: 2462
Ule na jakich gospodaruję: wz, 1/2 dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Puławy
Zdzisław. pisze:
Pamiętac i wyciągac wnioski.

A nie podsycac własne męczeństwoi się z tym obnosić .


Tu nie chodzi o ukazywanie własnego męczeństwa, tylko sprzeciwianiu się kłamstwom i pomówieniom.
To na Nas napadli, Nas mordowali, zniszczyli Naszą inteligencję, zburzyli Nasze miasta, drogi i mosty, okradli Nas z dziedzictwa narodowego, zagazowali miliony obywateli z milionów zrobili niewolników.
Do tej pory nie oddali nic, nie chcą ponosić odpowiedzialności, za dziadków, pradziadków, wujów i ojców, którzy nie ponieśli praktycznie żadnych konsekwencji.
Wmawiają nam, że to jacyś hitlerowcy i raptem 3.
Ludzie na świecie, mają swoją historię, która niestety znacznie się różni o d naszej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 17:40 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 listopada 2014, 19:36 - sob
Posty: 2205
Lokalizacja: Janów Lubelski
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Zamosc
henry , limit na cukier wreszcie znieśli , dlatego cukier tanieje .

_________________
Pasieka Knieja .https://www.youtube.com/channel/UCZZuAq ... subscriber


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 18:40 - sob 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 września 2007, 18:41 - sob
Posty: 5356
Lokalizacja: Czaszyn /Londyn
Ule na jakich gospodaruję: ,wielkopolski i 435x250
Miejscowość z jakiej piszesz: Czaszyn
KNIEJA, skoro zniesli to poco bło wprowadzac ? poto zeby rozwalic polskie cukrownie a teraz chulaj dusza zniesli bo ile jest polskich cukrowni ?Wiech, tobie podałem przykłady a ty jak nie inetersujesz sie co sie dzieje to ja na tacy nie bede podawał bo nie mam czasu szukaj jak masz czas bo choc bym ci pokazał czarne na białym to i tak byś wywracał kota ogonem

henry

_________________
https://www.facebook.com/10000202901431 ... zMQagKKAl/
henry


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 18:53 - sob 

Rejestracja: 24 sierpnia 2011, 23:35 - śr
Posty: 4140
Lokalizacja: Ełk
Ule na jakich gospodaruję: 1/2D
To nie ŁUNIA likwidowała nasz przemysł, nasze cukrownie czy inne zakłady tylko nasi nieudolni rządzący. Zawsze u nas była i jest negatywna selekcja ludzi władzy i nadal obowiązuje zasada "im pustsza głowa tym wyżej idzie" . Popatrzcie na swoich radnych , parlamentarzystów i w końcu członków rządu i nie narzekajcie na obcych . Każdy kowalem swojego losu, tyle że u nas mają obie lewe ręce. Bałagan decyzyjny, niekompetencja i złe zarządzanie - to nasze choroby, których nie uleczy nikt tylko my sami. Polacy są doskonałymi pracownikami jeśli się daje im szansę dobrze pracować, zapewni dobrą organizację pracy i zmotywuje do aktywności. Tylko tyle potrzeba. Niemcy nie pracują szybciej , u nich wolno ale solidnie i doskonała organizacja.
Posłuchajcie obatela , przecież ręce opadają , a już i jego synowie "rządzą" w polityce. Taką też i Polskę zbudują.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 19:38 - sob 

Rejestracja: 11 maja 2014, 20:40 - ndz
Posty: 370
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Nakło
Bartek.pl pisze:
PawelKS3 pisze:
Bartek.pl, moi przodkowie walczyli i ginęli w trzech ostatnich wojnach (o tych wiem), więc wiem o czym mówię. A wojny są tylko przez to, że zwykli ludzie dają się manipulować politykom.


A po której stronie ?

Moi po stronie wermachtu . I co ? masz z tym jakiś problem , bo ja nie.
Jak mieszkał i żył w Niemczech to do jakiego wojska go wcielili.
Czy to znaczy , że był "nazi". Prosty szewc i pszczelarz z Kociewia nie miał pojęcia co to słowo znaczy. Jak zmusili do walki to walczył i tyle.
Nic nie miał do powiedzenia.
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych Polaków.
Waldek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wolność?
Post: 02 grudnia 2017, 19:58 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwietnia 2009, 22:30 - czw
Posty: 751
Lokalizacja: Wieluń
Ule na jakich gospodaruję: dadan.wlkp
WIECH nie wiem skąd jesteś i może nie masz amnezji tylko krótką wybiórczą pamięć. Ja mieszkam na wsi ponad pół wieku i nie mów mi że unia uratowała polskie rolnictwo. 3/4 rolników we wsi przestała gospodarzyć, ziemię sprzedali lub dzierżawią co niektórzy pozostawili odłogiem. We wsi jest ponad 300 numerów domów kiedyś w każdym było gospodarstwo kilka szt. bydła świnie, drób itp. teraz jest jeden gospodarz co posiada krowy i musiał w zeszłym roku zapłacić karę za nadwyżkę mleka (a masło drożeje), nie wspomnę o opłacalności chowu świń. Duża część młodych ludzi wyjechała zagranicę przez unię i limity nie opłaca się im gospodarzyć. Cukrownię oddaloną o 12 km unia kazała zamknąć bo limity. Cukrownia po modernizacji w nowej technologi produkcji. Gość co ją kupił i rozebrał za stal nierdzewną wziął więcej jak zapłacił za całość z gruntami. Kiedyś każda łąka każdy kawałek ziemi był obrobiony i obsiany dzisiaj na łąkach pasą się sarny, dziki i rosną samosiejki a część zalały bobry. Gdzie widzisz tą wspaniałą unijną polską wieś? Może w traktorach i sprzęcie kupionych na raty z unijnejdotacji :thank:

_________________
firefighter


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji