FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 29 marca 2024, 09:13 - pt

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Post: 11 czerwca 2020, 20:58 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 stycznia 2011, 17:54 - śr
Posty: 3365
Lokalizacja: Lubelskie.51°10'51.50"N 22°35'32.23"E
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski DanLan 435/170
kudlaty, Staszku ja to wszystko wiem i tego nie zmienisz ty ani ja , bo to tak jak by zostać królobójcą dlatego nie można zamykać ani zbytnio karać poprzedniej władzy Pis zabrnął i tak za daleko dlatego unia tak mocno nam dokuczała . Popatrz na zachód tam nie ma słów krytyki na poprzednią władzę każdy czeka tylko na swoją kolej aby się nachapać przed kolejnymi wyborami . Kościół to jedno wielkie zboczenie a
największe w kanadzie i ameryce tam studia i święcenia w ramach sponsoringu i każdy o tym wiedział to temat znany w środowisku klerykalnym od dziesiątek lat . Niech sobie mieszają glinę :haha: Naście a może więcej lat temu u nas komendant wojewódzki był tak zaprzyjaźniony
z biskupem że dwa razy w tygodniu grali w pokera chyba rozbieranego :haha: bo jak go odbierał jego kierowca to musiał mu pomagać wciągnąć spodnie !
bo lubię, Księciunio jest zwyczajnie rozgoryczony faktem że niema już tyle ile by chciał mieć , niestety tytuł księcia przypada tylko adeptom ! przechodzonego pedała nikt nie chce
sponsorować i teraz nagle poczuł się ofiarą pedofilii - ciekawe ?
Co do przekrętów to wiem jedno załóż fundację , znajdź dobrych naganiaczy i sponsorów a będzie ci się wiodło .

_________________
Wiesiek33

TANKUJĘ TYLKO NA-PKN ORLEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 czerwca 2020, 21:21 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
wiesiek33 pisze:
Co do przekrętów to wiem jedno załóż fundację , znajdź dobrych naganiaczy i sponsorów a będzie ci się wiodło .
Nie spłycaj, czekam już kilka lat na posadzenie wataszków z Po miałem nadzieję tak jak te kilka milionów ludzi ,że ktoś odpowie za znikajace miliony ,te znikajace miliony zostały tylko zmieniły kierunek przepływu.Właśnie dzięki takim pominietym dowiadujemy się jak to się odbywa.

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 czerwca 2020, 21:47 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 stycznia 2011, 17:54 - śr
Posty: 3365
Lokalizacja: Lubelskie.51°10'51.50"N 22°35'32.23"E
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski DanLan 435/170
bo lubię pisze:
Nie spłycaj
Nie da się inaczej , temat jest tak rozległy że ta magisterka która w wojsku napisałem dla swojego dowódcy za 5 dni urlopu to tak jak postawienie kropki nad i . Również miałem nadzieję że posypią się wyroki ale cóż sądy były i w znacznym stopniu we władaniu PO . następna sprawa to to że unia sobie tego nie życzy , co dała wyraźnie do zrozumienia . Kasa zawsze znikała bo każdy rząd tworzył tworzył przepisy
z tak zwanymi dziurami prawnymi a sądy pilnowały aby te dziury były tylko dla uprzywilejowanych , i w zasadzie wszystko odbywało się "zgodnie z prawem ,, Teraz w zasadzie nadarza się możliwość rozliczenia poprzednich
władz tyle że jeszcze nie wiadomo kto wygra wybory .

_________________
Wiesiek33

TANKUJĘ TYLKO NA-PKN ORLEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 czerwca 2020, 22:25 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
wiesiek33 pisze:
bo lubię pisze:
Nie spłycaj
Nie da się inaczej , temat jest tak rozległy że ta magisterka która w wojsku napisałem dla swojego dowódcy za 5 dni urlopu to tak jak postawienie kropki nad i . Również miałem nadzieję że posypią się wyroki ale cóż sądy były i w znacznym stopniu we władaniu PO . następna sprawa to to że unia sobie tego nie życzy , co dała wyraźnie do zrozumienia . Kasa zawsze znikała bo każdy rząd tworzył tworzył przepisy
z tak zwanymi dziurami prawnymi a sądy pilnowały aby te dziury były tylko dla uprzywilejowanych , i w zasadzie wszystko odbywało się "zgodnie z prawem ,, Teraz w zasadzie nadarza się możliwość rozliczenia poprzednich
władz tyle że jeszcze nie wiadomo kto wygra wybory .


to nie jacyś tam sedziowie jakiejś tam partii tylko konkretni ludzie "elita" w większości potomkowie przydupasów moskiewskich których przywieziono w wagonach razem z ich rodzinami w liczbie ok 200tys z zsrr, nasze elity przedwojenne zostały wymordowane przez niemców i ruskich, od tych przywiezionych trudno było oczekiwać lojalności wobec Polaków skoro oni sie za Polaków nie czuli , kiedyś moskwa teraz berlin i bruksela jest drogowskazem, dla takich Polacy to tylko wypełniacze jak w parówkach za kilka złotych, sędziowie itp to grupy zamknięte dla szarych obywateli stanowiska sie dziedziczy i zobowiązania trudno oczekiwać od kogoś kto wychował sie w takich rodzinach z takimi układami i znajomościami aby działali przeciw interesom kolegów, znajomych, przyjacieli rodziny itp pociotków,żyją we własnym sosie sami siebie sędziami, tylko sie nazwy parti zmienieją a cały czas te same twarze i nazwiska

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 czerwca 2020, 22:56 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 stycznia 2011, 17:54 - śr
Posty: 3365
Lokalizacja: Lubelskie.51°10'51.50"N 22°35'32.23"E
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski DanLan 435/170
kudlaty pisze:
żyją we własnym sosie sami siebie sędziami, tylko sie nazwy parti zmienieją a cały czas te same twarze i nazwiska

Zawsze znajdzie się jakaś siła , drewniany klin namoczony wodą rozsadza skały! już od czasów solidarności kaczory były odsuwane na boczny tor , bali się ich wszyscy włącznie z bolkiem bo wiedzieli że z nimi żartów niema to ludzie małego wzrostu ale wielkiego charakteru Jarek żywemu nie przepuści jest złośliwy , zawzięty , pamiętliwy i chce być najlepszy ! nie da się tak usunąć jak Olszewski który chciał zrobić czystkę , niestety nie wiedział że większość ma brudne ręce ,no i przyszła nocna zmiana wybrali sobie na premiera pawlaczka aby dało się sterować przynajmniej dopóki w pióra nie obrośnie .

_________________
Wiesiek33

TANKUJĘ TYLKO NA-PKN ORLEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 czerwca 2020, 08:12 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
wiesiek33 pisze:
Zawsze znajdzie się jakaś siła , drewniany klin namoczony wodą rozsadza skały!


cosik tam już się kluje :mrgreen: tylko skutecznie są przemilczani w mediach głównego ścieku na szczęście rządzą w internetach, bo to oni pierwsi wpadli na pomysł aby go wykorzystywać do własnych celów, gdyby nie to do głowy by mi nie przyszło że może być coś takiego jak inteligentny poseł czy polityk, niektórzy już otwierają oczy powoli że głosując na 4 główne partie nic się nie zmieni bo to jedno i to samo towarzystwo jak by sie nie nazywali, jak mu pocisnął :haha:

https://youtu.be/uaRe7gerRp0?t=105

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 czerwca 2020, 11:56 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 stycznia 2011, 17:54 - śr
Posty: 3365
Lokalizacja: Lubelskie.51°10'51.50"N 22°35'32.23"E
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski DanLan 435/170
kudlaty pisze:
samo towarzystwo jak by sie nie nazywali, jak mu pocisnął
90% Polityków ma tylko jeden cel nachapać się puki koryto pełne .
Nie wież w cuda i obietnice tych młodych nowicjuszy politycznych bo utrzymanie państwa kosztuje krocie a zarządzanie państwem nie jest proste wymaga doświadczenia i wykształcenia obiecywać można wszystko . . Pis przynajmniej tworzy rezerwy finansowe więc po co zmieniać to co się sprawdza , lepiej nie będzie bo może być tylko gorzej .

_________________
Wiesiek33

TANKUJĘ TYLKO NA-PKN ORLEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 czerwca 2020, 16:28 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
wiesiek33 pisze:
tworzy rezerwy finansowe


??? to tak jak z rezerwami złota w usa wszyscy mówią nikt nie widział, dla nas jedynym ratunkiem jest ograniczenie biurokracji czytaj ilości etatów w budżetówce bo ktoś na to musi zarobić a oni produkują papier i zamieniają kawe w mocz, ci młodzi mają przynajmniej przygotowanie i są inteligentni co od razu słychać w dyskusjach z ich udziałem reszta to pachołki partyjne tylko guziki potrafią naciskać jak im ktoś wcześniej powie który zeby było zgodnie z linia partii

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 czerwca 2020, 22:17 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 stycznia 2011, 17:54 - śr
Posty: 3365
Lokalizacja: Lubelskie.51°10'51.50"N 22°35'32.23"E
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski DanLan 435/170
kudlaty pisze:
??? to tak jak z rezerwami złota w usa wszyscy mówią nikt nie widział
:haha: Kiedyś cyklinowałem podłogę u wojewody lubelskiego i jego żona powiedziała mi że pieniądze to mają ci którzy ich nie pokazują ! :haha: Ta biurokracja nie jest aż tak wielka jak to było za komuny . Statystycznie jesteśmy na średniej pozycji w UE .
Z praktycznego punktu widzenia to przecież coś trzeba zrobić z tym bezrobociem .

_________________
Wiesiek33

TANKUJĘ TYLKO NA-PKN ORLEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 czerwca 2020, 22:49 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
wiesiek33, u mnie cała gmina na papierze ma ok 3,2tys ludzi, a w gminie pracuje ok sto osób, wójt kasuje co miesiąc ok 16tys pln poprzednik wypłacił sobie po skończeniu kadencji 100tys odprawy mimo że zostawił po sobie wyzerowane konto a dokładniej pod kreską, do tego masz powiatowych wojewódzkich itp ciekawi mi ile mamy ostatecznie urzędników na tysiąc mieszkańców a jak sie doliczy służby lekarzy pielegniarki z tym powiązane etaciki itp to wyjdzie dopiero ciekawie,
w angli pare lat temu doszli do takiego absurdu że urzędników mają więcej w kraju niż osób pracujących na nich, a co do tej kasy to prawda najwięcej sie obnoszą że mają ci co nie mają :mrgreen:

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji