FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 25 kwietnia 2024, 06:34 - czw

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 05 września 2011, 20:00 - pn 

Rejestracja: 20 grudnia 2010, 16:37 - pn
Posty: 3036
Lokalizacja: Sokołow/ Warszawa
Tomekmiodek pisze:
niech wyrażą swoja opinie

chciałem się wypowiedzieć
Cytuj:
swoją opinię
i nieszło.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 września 2011, 23:18 - pn 
BoCiAnK pisze:
Tomekmiodek pisze:
Jak są tu tacy, co się znają na sprzedarzy online, niech wyrażą swoja opinie, zawsze można dokonać zmiany. tylko zawsze proszę uzasadnić swoja opinie :oczko:

Tomek
Jedno mnie zastanawia jaki to jest Miód Wiosenny i Miód Letni
Bez obrazy ale dajesz plamę
bo to nic innego jak Wielokwiat
popracuj nad pozyskiwaniem miodów odmianowych bo nie chce mi się wierzyć że nie potrafisz
jako fachowiec używaj nazw prawidłowych bo wychodzi mydło i powidło

uważam ze te podział na miód wiosenny i letni, wyróżnia mnie z tłumu. Mogę dopisać wielokwiatowy dobry pomysł, będzie - Miód Wielokwiatowy Letni, dla mnie bomba. Sek w tym ze to co tam pisze jest prawda, bo ten miód taki jest na prawdę, i na pewno żadnej zmyłki ten teks nie wprowadza.

to na pewno będzie się jeszcze zmieniało - to taki pierwszy dzień. Na razie interesuje mnie jak klienci zaakceptują mój sklep i czy odpowiada im forma - prosta, ale to o tu chodzi. czas pokaże


Cytuj:
Szczerze? - mało przyciągający ten twój sklepik i mało czytelny.


mało czytelny? dla mnie jest wysoce czytelny. Niech ktoś jeszcze się wypowie


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 05 września 2011, 23:33 - pn 

Rejestracja: 15 września 2009, 23:27 - wt
Posty: 6074
Lokalizacja: Stara Słupia
Ule na jakich gospodaruję: Langstroth 3/4
Miejscowość z jakiej piszesz: Słupia
Tomekmiodek pisze:
BoCiAnK pisze:
Tomekmiodek pisze:
Jak są tu tacy, co się znają na sprzedarzy online, niech wyrażą swoja opinie, zawsze można dokonać zmiany. tylko zawsze proszę uzasadnić swoja opinie :oczko:

Tomek
Jedno mnie zastanawia jaki to jest Miód Wiosenny i Miód Letni
Bez obrazy ale dajesz plamę
bo to nic innego jak Wielokwiat
popracuj nad pozyskiwaniem miodów odmianowych bo nie chce mi się wierzyć że nie potrafisz
jako fachowiec używaj nazw prawidłowych bo wychodzi mydło i powidło

uważam ze te podział na miód wiosenny i letni, wyróżnia mnie z tłumu. Mogę dopisać wielokwiatowy dobry pomysł, będzie - Miód Wielokwiatowy Letni, dla mnie bomba. Sek w tym ze to co tam pisze jest prawda, bo ten miód taki jest na prawdę, i na pewno żadnej zmyłki ten teks nie wprowadza.

to na pewno będzie się jeszcze zmieniało - to taki pierwszy dzień. Na razie interesuje mnie jak klienci zaakceptują mój sklep i czy odpowiada im forma - prosta, ale to o tu chodzi. czas pokaże


Cytuj:
Szczerze? - mało przyciągający ten twój sklepik i mało czytelny.


mało czytelny? dla mnie jest wysoce czytelny. Niech ktoś jeszcze się wypowie



U nas jest bardzo popularna nazwa miód majowy. :oczko:

Nazwy potocznie używane, bardzo dobre marketingowo. W doskonały, prosty sposób wytłumaczone na stronie sklepiku. Szata graficzna dla koneserów, których interesuje tylko miód. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 września 2011, 23:34 - pn 

Rejestracja: 06 czerwca 2008, 23:01 - pt
Posty: 1139
Lokalizacja: Stargard Szczec.
Ule na jakich gospodaruję: wlkp/wlkp 18cm
Cordovan pisze:
Szczerze? - mało przyciągający ten twój sklepik i mało czytelny


Ten sklepik jest mało czytelny ?? jest tam wszystko co potrzeba nic ponadto nigdzie się nie zabłądzi bo nie ma gdzie, informacje przekazane i o to chodzi. Moim zdaniem sklepik to sklepik nie ma on wyglądać tylko ma spełniać swoją funkcję, a strona główna przyciągnie klientów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 września 2011, 01:36 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 21:44 - pn
Posty: 1593
Lokalizacja: północna wielkopolska
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Jeśli zechcesz mnie posłuchać, choć ekspertem nie jestem, to Bogdan ma rację. Miody odmianowe to postawa, ja w tych wiosennych widzę rzepakowy, malinowy i mniszkowy, a w letnich jak czarny jest to wielokwiat, to ja nigdy nie widziałem spadzi liściastej czy gryki.

Moje spostrzeżenia: brak podziału na odmiany, brak opisu każdej odmiany, brak wskazania co klient powinien kupić. Brak jasnej informacji o przesyłce i jej kosztach zanim przystąpimy do zakupów.

Tło zdjęć (ściana) brudne. Sorry.

"obecność morza". Obecność??
Ilość opadów kojarzy się z wodnistością.
Co w końcu wpływa na jakość nektaru: woda z nieba czy słońce?
Pkt 4 zupełnie bez sensu, promujesz siebie czy produkt?
"Wsadziłeś"??
Kurka, to jak kupię "wiosenny" to będę miał niespodziankę który dostanę?

Informacja na stronie głównej (blog) wymienia miody odmianowe, dlaczego tego nie kontynuujesz w sklepie?

Co traktujesz jako działalność podstawową? "Jestem zawodowym pszczelarzem, a mój biznes to sprzedaż matek pszczelich, odkłady(y? czy ów?) pszczele i miód." Jak miód będzie na końcu, nie zachęci to do jego kupowania. Target: matki i odkłady.

"Miód kojarzy się przede wszystkim jako składnik zastępczy zamiast cukru" - kurka, i to pisze pszczelarz?

Więcej jak mi dasz skrypt do sklepu :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 września 2011, 01:59 - wt 
swiwojtek, to porównaj sobie sklepik Tomka wyglądający jak zakładka bloga do wyglądającego jak faktycznie powinien wyglądać sklepik np. Bogdana www.pasiekaambrozja.pl/nsklep/ czy sklep W. Pelczara www.matki-pszczele.pl/sklepik/ czy innych np. Łukasiewicza http://pszczelnictwo.com.pl/index.php albo Łysonia http://www.lyson.com.pl/ . Te mają wygląd sklepów internetowych bynajmniej w moim odczuciu. Kolejna sprawa jak zauważył

polskipszczelarz pisze:
Tomek sklepik rusza, ty też ruszasz w świat to kto będzie na pocztę latał i ten miód rozlewał do słoików???


Obsługa sklepu on-line odbywa się w przypadku miodów cały rok a jadąc na 5 miesięcy na wakacje to marnie widzę rozkręcanie tego biznesu jeśli chodzi o obsługę klienta. Ponadto sklepik ma tylko funkcję kup, zero informacji o sposobie wysłania poza wpisem że to Poczta Polska, brak systemu potwierdzenia danych, brak 95 % funkcji jakie powinien mieć sklepik internetowy jeśli chodzi o obsługę techniczną oraz przyjazność klientowi. Zero programu lojalnościowego, zero możliwości i systemu naliczania rabatu przy zakupie większej ilości słoików no i brak informacji - co jak np. zamówi ktoś 200 lub 500 słoików albo max. czyli 999 - koszt wysyłki jest 36 zł? czy pokrywasz Tomku go z swojej kieszeni?

Jak dla mnie i jak na Twoją wiedzę to się nie postarałeś i zrobiłeś babola internetowego a nie sklepik bo stać cię na zrobienie porządnego sklepu internetowego opartego na skrypcie typowym dla sprzedaży internetowej o ile dasz radę później obsłużyć klientów.

Poza tym wpisem

Dlaczego miód z mojej pasieki jest najlepszy?

Na to pytanie uwielbiam odpowiadać. Pasieka moja położona jest w województwie zachodniopomorskim, w sąsiedztwie morza Bałtyckiego, obecność morza ma ogromne znaczenie, dla jakości produkowanych miodów. DLACZEGO?

Bałtyk wywiera łagodny wpływ na klimat, wpływa na zwiększenie ilości opadów atmosferycznych, co w efekcie poprawia jakość nektaru z okolicznych kwiatów.
W pasie nadmorskim nasłonecznienie jest większe, co sprawia, że nektar z tutejszych kwiatów jest wyjątkowo smaczny.
Pasieka moja położona jest z dala od ciągów komunikacyjnych, tylko pola, lasy i łąki.
Wszystko, w 100% robię sam, bez udziału osób z zewnątrz.


To już położyłeś wszystkich na łopatki chyba. Uprzejmie proszę o udokumentowaną analizę organoleptyczną, badania zawartości wody w miodzie, badania na zawartość pyłku w miodzie, badania czy miód czasami nie jest w 50 % inwertem i udokumentowanie, że kwiaty z twojego rejonu dają smaczniejszy nektar niż te same kwiaty rosnące w górach albo u mnie na łące. Skąd wiesz że Twój miód jest najlepszy? może dla ciebie ale tego typu hasło z marszu skreśla cię jako sprzedawcę godnego zaufania.
Co do nazw miodów to faktycznie dałeś plamę. Terminologia jakiej użyłeś to jakbyś przyrównał to do nazw: miód jesienny (czyt. inwwert w słoikach) czy miód zimowy. Nie masz czasami tam gdzieś miodku z płatków śniegu? bo pewnie u ciebie też padają bielsze niż gdzie indziej w innym rejonie Polski. Bez urazy ale myślałem że stać cie na więcej. :śmieję się z ciebie: :do bani: :oczko:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 06 września 2011, 02:46 - wt 
Wchodzę na obojetnie lepszą stronę ( potentaci , i pasieki zawodowe) odpisuje NIP albo REGON ze strony , kopiuje i wklejam do wyszukiwarki GUS-u , wtedy wiem ,ze jest to pszczelarz zawodowy na "papierze" ,a nie internetowy chwalipięta , wchodzac na stronę Pana Tomka takiej informacji zawartej o numerach NIP albo REGON nie widzę, a chciałbym sprawdzić czy prowadzi działy specjalne produkcji rolnej (no bo przecież opisuje się na stronie ,ze jest pszczelarzem zawodowym wiec min. działy załozone muszą być juz nie wspominając o firmie ,ale to mało kogo na to stać bulic do zusu 750 zeta miesiecznie) :oczko: Dobrze ,ze ludzie sie nie znają ,ale KOBER dopatrzy się kazdego szczegółu . :bosie:
Nie żebym się czepiał bo nikt na to nie zwraca uwagi itd. taka mała dygresja sprawdzam reakcje Tomka bo ja taki mały psycholożek :język:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 06 września 2011, 07:14 - wt 

Rejestracja: 14 marca 2009, 16:53 - sob
Posty: 979
Ule na jakich gospodaruję: brak
Tak jak napisałem w pierwszym poście na tej stronie w 1h sklepu nie zrobisz.
Nie chce się powtarzać, ale koledzy mają rację. Zwłaszcza z tymi miodami. Na każdym zdjęciu po 3 różne kolory miodów i co dostanie klient jak zamówi 1 słoik ?
Robisz bardzo fajne filmiki o swojej pasiece, to możesz również poświęcić trochę czasu aby zrobić ładne zdjęcia dla miodów. Może dobrym pomysłem były by dwa zdjęcia ? jedno sam słoik z miodem, aby zobaczyć jaki kolor ma miód, a drugie zdjęcie produktu gotowego do wysyłki, czyli słoik z naklejką ? Wydaje mi się że w tego typu sprzedaży naklejka jest jedną z najważniejszych rzeczy świadczących o profesjonalnym prowadzeniu firmy.


Umieszczenie sklepu na jednej stronie uważam za strzał w dziesiątkę !!!!
Ja osobiście nie lubię jak jestem na jakiejś stronie klikam sklep i przenosi mnie nie wiadomo gdzie, na zupełnie nową stronę, inny układ zupełnie inna szata graficzna. (prawie zawsze nie ma linku powrotnego do strony głównej gdzie kliknąłem sklep) Pierwsze wrażenie jest takie że przekierowało mnie zupełnie gdzieś indziej. Na czyjąś inną stronę.
Uważam że takimi przekierowaniami nie buduje się zaufania klienta do naszej strony, tym bardziej jeśli sklep umożliwia płatności.

http://pszczelnictwo.com.pl/index.php i Łysoń http://www.lyson.com.pl/ to typowe sklepy i są perfekcyjne same w sobie.

_________________
Internetowy pszczelarz z kilkoma wirtualnymi rodzinami + kolejne cztery w pokrzywach za stodołą


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 września 2011, 10:29 - wt 
Moj sklep nie musi powalać grafiką - tak jak jest mi się podoba, optymalizacja sklepu jest teraz dla mnie ważniejsza - co to znaczy? obserwuje ruch w sklepie, jak klienci poruszają się po sklepie i jakie podejmują decyzje. Jak dostrzegę problem to go usunę - poprawie optymalizacje. Czasami małe zmiany mogą być znaczące dla sprzedaży.

Dlaczego zdecydowałem się na takie rozwiązanie? Bo to nie jest mój pierwszy sklep :oczko: już od 2000 roku testuje rożne skrypty i formy sprzedaży internetowe. Oczywiście, że sklep ma wady, one wyjdą same w momencie używania i dowiem się o nich, z kontaktów z moimi klientami - trzeba mieć oczy otwarte.

Dodam nie skromnie, ze za rok właśnie ta strona, będzie w pierwszej 10ce najlepszych stron o miodzie - to nieuchronne :leży_uśmiech:

2 lata temu tomekMiodek był nie rozpoznawalny jako pszczelarz, a już dziś, się sypia zamówienia na matki i odkłady na sezon 2012 - sam nie mogę w to uwierzyć. Z miodem będzie tak samo :oczko:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 06 września 2011, 10:45 - wt 
Cordovan pisze:
swiwojtek, to porównaj sobie sklepik Tomka wyglądający jak zakładka bloga do wyglądającego jak faktycznie powinien wyglądać sklepik np. Bogdana www.pasiekaambrozja.pl/nsklep/ czy sklep W. Pelczara www.matki-pszczele.pl/sklepik/


Nie wiem z jakiej strony byś porównywał, to jest zawsze na korzyść tomkamiodka.

1. tomekmiodek.pl to poprawnie skonfigurowany skrypt - bez żadnych błędów
2. tomekmiodek.pl ma charakter mocno spersonalizowany
3. tomekmiodek.pl ma lepsze wyniki w goole na frazy z "miodem" - a będzie jeszcze lepiej


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 06 września 2011, 13:00 - wt 
Tomekmiodek, cieszy mnie to że jesteś takim optymistą ale zaczynasz zachowaniem przypominać małegodadanta. Ciekawi mnie jak będziesz z wakacji wysyłał miód klientom bo sklep i sprzedaż internetowa powinna działać cały rok a nie tylko jak jesteś w Polsce tudzież w pasiece czy pracowni przy laptopie. Zalet sklepu swojego mi nie wypisuj bo tych nie zauważyłem, wypisz błędy i niedociągnięcia bo tych masz masę w porównaniu z innymi skryptami. I zrób lepsze zdjęcia bo te miody wiosenne wyglądają jak by się zapieniły w słoikach albo zaczęły rozwarstwiać - czy to miód czy mieszanka z inwertem albo miód wykapany z ramek a nie odwirowany?.

Co do zamówień na twoje matki to wybacz że to napisze ale za dopłatą bym ich nie chciał. Pokaż mi choć jedno świadectwo pochodzenia matki pszczelej reprodukcyjnej czy zarodowej, która jest po minimum dwuletniej ocenie stacjonarnej z wpisem do rejestru lub ksiąg KCHZ oczywiście wyłączając matkę jaką masz od W. Pelczara. Jestem więcej jak pewien że ciągniesz matki po pszczole użytkowej i kiedyś ci się to zemści jak zaczną cie przeklinać klienci, których uraczyłeś lub uraczysz swoimi buckfastami. Wracając do miodów to o ile kojarzę większość miodów pisałeś że sprzedałeś kupując za niego Toyotę a tu nagle w sklepiku masz dostępne przynajmniej 3400 kg :szok: Tomku dobry z ciebie bajkopisarz ale w kwestii tworzenia stron internetowych czy sklepów ... ech nie chce mi się już tego komentować by cię bardziej nie urazić. Pamiętaj jednak że prawda zawsze w oczy kole więc ty uparcie twierdzisz że wszystko twoje (czyt. miody, matki, odkłady, itp) są naj... i podziwiam cię za swobodę podejścia do życia tylko choć tutaj się nie kompromituj takimi postami jak wyżej napisałeś.

Co do sklepiku nie tobie ma on się podobać tylko klientom by zaglądali na niego i kupowali twoje miody, które też muszą im smakować tylko nie koniecznie bryzą morską. :leży_uśmiech: :leży_uśmiech: :leży_uśmiech:

Tomekmiodek pisze:
2 lata temu tomekMiodek był nie rozpoznawalny jako pszczelarz


Ja bym powiedział że teraz jesteś rozpoznawalny bardziej jako komediant w stroju pszczelarza, szczególnie oglądając filmy z tobą w roli głównej, mało kiedy nie popłakałem się ze śmiechu i nie z tego co mówisz ale jak mówisz i jak się zachowujesz. :leży_uśmiech: :leży_uśmiech: :leży_uśmiech:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 06 września 2011, 18:05 - wt 
Tomekmiodek pisze:
Na słowo miód PasiekaAmbrozja jest na 155 miejscu w Google, a tomek miodek jest na 2 stronie, twoim zdaniem dlaczego tak jest?


Tomku sklep Bogdana obecnie na wpisane w google frazy:

- miód mniszkowy - druga strona w google
- miód wielokwiatowy - trzecia stron a w google
- miód spadziowy - czwarta strona w google
- miód nektarowo-spadziowy - pierwsza strona w google
- miód kremowy - pierwsza strona w google
- miód wielokwiatowy leśny - pierwsza strona w google

Strona W. Pelczara matki-pszczele.pl na pierwszej stronie w google mimo że poniżej Twojej ale jednak (twoja dłużej wisi w sieci) a sklepik W.Pelczara na frazę matki pszczele na drugiej stronie w google a ile istnieje, miesiąc? w kategorii miody niewiele dalej.

Na wpisane w google słowo miód Tomku twoją stronę znalazłem na 8 stronie w google, Bogdana stronę na 15 stronie w google na wpis w google miód pszczeli Bogdana strona jest na trzeciej stronie. Chyba jednak nie jest tak źle a ja robię swoje by każda strona którą robię czy zrobiłem znalazła się na pierwszych stronach google i na to mam swoje sposoby podobnie jak Ty swoje.

Zastanawia mnie czemu nic nie odpisałeś na mój poprzedni post

Cordovan pisze:
Tomekmiodek, cieszy mnie to że jesteś takim optymistą ale zaczynasz zachowaniem przypominać małegodadanta. Ciekawi mnie jak będziesz z wakacji wysyłał miód klientom bo sklep i sprzedaż internetowa powinna działać cały rok a nie tylko jak jesteś w Polsce tudzież w pasiece czy pracowni przy laptopie. Zalet sklepu swojego mi nie wypisuj bo tych nie zauważyłem, wypisz błędy i niedociągnięcia bo tych masz masę w porównaniu z innymi skryptami. I zrób lepsze zdjęcia bo te miody wiosenne wyglądają jak by się zapieniły w słoikach albo zaczęły rozwarstwiać - czy to miód czy mieszanka z inwertem albo miód wykapany z ramek a nie odwirowany?.

Co do zamówień na twoje matki to wybacz że to napisze ale za dopłatą bym ich nie chciał. Pokaż mi choć jedno świadectwo pochodzenia matki pszczelej reprodukcyjnej czy zarodowej, która jest po minimum dwuletniej ocenie stacjonarnej z wpisem do rejestru lub ksiąg KCHZ oczywiście wyłączając matkę jaką masz od W. Pelczara. Jestem więcej jak pewien że ciągniesz matki po pszczole użytkowej i kiedyś ci się to zemści jak zaczną cie przeklinać klienci, których uraczyłeś lub uraczysz swoimi buckfastami. Wracając do miodów to o ile kojarzę większość miodów pisałeś że sprzedałeś kupując za niego Toyotę a tu nagle w sklepiku masz dostępne przynajmniej 3400 kg :szok: Tomku dobry z ciebie bajkopisarz ale w kwestii tworzenia stron internetowych czy sklepów ... ech nie chce mi się już tego komentować by cię bardziej nie urazić. Pamiętaj jednak że prawda zawsze w oczy kole więc ty uparcie twierdzisz że wszystko twoje (czyt. miody, matki, odkłady, itp) są naj... i podziwiam cię za swobodę podejścia do życia tylko choć tutaj się nie kompromituj takimi postami jak wyżej napisałeś.

Co do sklepiku nie tobie ma on się podobać tylko klientom by zaglądali na niego i kupowali twoje miody, które też muszą im smakować tylko nie koniecznie bryzą morską. :leży_uśmiech: :leży_uśmiech: :leży_uśmiech:

Tomekmiodek napisał/a:
2 lata temu tomekMiodek był nie rozpoznawalny jako pszczelarz


Ja bym powiedział że teraz jesteś rozpoznawalny bardziej jako komediant w stroju pszczelarza, szczególnie oglądając filmy z tobą w roli głównej, mało kiedy nie popłakałem się ze śmiechu i nie z tego co mówisz ale jak mówisz i jak się zachowujesz. :leży_uśmiech: :leży_uśmiech: :leży_uśmiech:


Czyżbym jednak napisał prawdę, która ponownie zabolała Tomku? a przyznać komuś innemu rację niż Ty sam sobie i wyjaśnić jak to faktycznie jest z tymi twoimi matkami, miodami (ich ilością) jest ciężko? :oczko:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 06 września 2011, 20:49 - wt 
Tomekmiodek pisze:
Na słowo miód PasiekaAmbrozja jest na 155 miejscu w Google, a tomek miodek jest na 2 stronie, twoim zdaniem dlaczego tak jest?
Miód z mniszka - tu jestem daleko (miejsce 50) ale Twojej strony niema wcale. Dlaczego tak jest?


Tomeczku
Na informatyce się nie znam ale coś Ci twój komp fałszywe dane podaje
nasz popatrz masz tu zrzut zrobiony parę sekund temu bo aż mnie to zaciekawiło >>>>>> Klik <<<<<
Powiadasz Twoja ma rok moja 4 miesiąc ale nie o to biega Kochany czyja wyżej notowana i na której z podstron ustaw sobie lokalizację Polska a nie twojego województwa
Ja ze swojej strony Ci tylko szczerze życzę jednego Sprzedaj Sprzedaj co tylko możesz Nie uważam Cię za konkurenta byś my się musieli ścigać w rankingu mi na tym nie zależy dla mnie strona to coś co jest o mnie .Sklepik wcale też nie musi być na czele ,choć wpisując dany miód Tak jestem w czołówce np Miód Lipowy ,Miód Mniszkowy , czy Kremowy
mój marketing nie polega na byciu pierwszym ja mam odpowiednią etykietę która kieruje wcześniejszego nabywcę na stronę i sklepik a w sprzedaży bezpośredniej czyli w ilości imprez jakie od dawna odwiedzam z stoiskiem i jest ich coraz więcej Życzę Ci Tego ale długo mnie nie dościgniesz
A tak nawiasem miało być o rynku miodu a nie Przepychanka


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 06 września 2011, 21:27 - wt 
BoCiAnK pisze:
coraz więcej Życzę Ci Tego ale długo mnie nie dościgniesz


Napisałes to tak jakbyś wiedział ,ze uczeń przebije mistrza ja jestem nawet o tym przekonany z Tomka to niezły gagatek czekaj jak przyjedzie do Ciebie po miód spadziowy wyłozy kase na stół i wezmie tyle ile masz , chociaz z drugiej strony nie wiem czy za 5 lat czy 10lat ktoś bedzie chciał jechać do barona małopolski po miód spadziowy za 40 Euro :leży_uśmiech:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 06 września 2011, 21:57 - wt 
Tomekmiodek pisze:
bo to są bzdury, które kontynuujesz. i po co mam ci na to odpowiadać.
Wiem ze prowadzisz stronę AGA, ale zęby uprawiać taką agresywną propagandę :leży_uśmiech: , AGA nie jest zła, ale moje kundle BF KB dały więcej miodu - wiem to bo mam AGA3.


Jaki bzdury Tomku? - gdybyś miał matki reprodukcyjne u siebie nie bał byś się pokazać tego o co prosiłem. Podobnie z miodami, napisał byś innym jak to jest u ciebie z nimi i ich ilością skoro jesteś takim zawodowcem. Co do Agi to przypomnieć ci jak powiedziałeś że "tak łagodnej i miodnej pszczoły w swojej pasiece nie miałeś". Więc nie mów mi teraz że twoje kundle bf naniosły ci więcej miodu. To że prowadzę stronę AGA nie nic wspólnego z moją oceną tych pszczół. Gdyby były takie jak minnesoty, które miałem też bym je wywalił z pasieki i napisał otwarcie o tym niezależnie czy prowadzę daną stronę czy nie. Moja ocena jest szczera a nie robiona pod publiczkę. Ty natomiast unikasz odpowiedz na moje pytania które są ci nie wygodne bo trzeba napisać prawdę a prawda cię boli byś sobie reputacji nie popsuł. :oczko:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 06 września 2011, 22:18 - wt 

Rejestracja: 06 czerwca 2008, 23:01 - pt
Posty: 1139
Lokalizacja: Stargard Szczec.
Ule na jakich gospodaruję: wlkp/wlkp 18cm
Ta rozmowa nie ma sensu Tomek dobrze wie co robi.
Cordovan, sory ale kogo to obchodzi ze nie podoba ci się Tomek (to co i jak robi).
Mógłby jedynie zacząć pozyskiwać miody odmianowe bo ludzie coraz częściej zaczynają myśleć w tych kategoriach, ja także mam swój ulubiony gatunek oraz ten którego wolał bym nie musieć jeść Oba te gatunki można by zaliczyć do miodów wiosennyuch i gdybym dostał ten niedobry zamiast tego mojego ulubionego byłbym niezadowoloony.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 września 2011, 23:05 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 16:05 - czw
Posty: 1054
Lokalizacja: Góry Świętokrzyskie
Ule na jakich gospodaruję: dadant i 18,5 D
hehe a jeśli chodzi o te miody wiosenne to naprawdę też bym był niezadowolony jakbym dostał rzepakowy bo go po prostu nie znoszę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 września 2011, 23:42 - wt 
KOBER pisze:
Tomka to niezły gagatek czekaj jak przyjedzie do Ciebie po miód spadziowy wyłozy kase na stół i wezmie tyle ile masz

Kasa na stół Miód na samochód - uwielbiam Dutki Liczyć :rolf:
KOBER pisze:
chociaz z drugiej strony nie wiem czy za 5 lat czy 10lat ktoś bedzie chciał jechać do barona małopolski po miód spadziowy za 40 Euro

Hmmm a to ciekawe czy będzie po 40 za kilo czy za słoik 09l
wiesz europejskie ceny miodu są rożne np popatrz >> tuuuuuu<<<
56lb (25.4kg) bucket of honey = 56lb bucket = £148.99 (funtów ) to pomysl ile by spadź kosztowała za 5 -10 l hmmm tak daleko nie wybiegam może już pszczół nie być a miód będziemy swpominać jak Kartki na Mięso i papierosy :leży_uśmiech:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 07 września 2011, 07:27 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwietnia 2009, 22:30 - czw
Posty: 754
Lokalizacja: Wieluń
Ule na jakich gospodaruję: dadan.wlkp
panowie a gdzie skromność cnota prawdziwych pszczelarzy? zaczyna być tu jak w kampani PO i PIS

_________________
firefighter


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji