FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 25 kwietnia 2024, 05:51 - czw

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 09 września 2011, 03:21 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 stycznia 2010, 23:00 - pn
Posty: 354
Lokalizacja: Podlasie
Ule na jakich gospodaruję: Dadant
A szkoda Bogdan że wywaliłeś ten post Tomka bo wiemy że jest to Twoje forum :brawo: ale ludzie mogli by wypowiedzieć się publicznie czy kogoś akceptują czy nie :nonono:

Tomek zyskuje na Waszych radach -------popraw to popraw tamto , parę postów i o matki pszczele się zabijają ----to jest REKLAMA !!!!!!! :cisza: jedyna rada od Tomka na forum jaką pamiętam to jak poddać matki w sztucznym mateczniku --- SUPER !!!!!! , to to co pamiętam ile rad Tomek wniósł ???????????, chociaż lubię Go i podoba mi się jak ktoś potrafi wykorzystać każdą okazję aby opierdzielić swój towar.
Z kolei Przemek ......... kiedy coś się nie zapytasz na forum (nie Przemka) to zaraz jakaś rada ......przeważnie od niego jest.
Nie ,, cukruje,, tu bo mnie to pi.......rdzieli ale w następnym roku pierwszym pszczelarzem w Polsce jakich chciałbym poznać to jest Przemek ! --- nie mówię tu o kolegach z Podlasia bo to normalne że Marka i innych odwiedzę , ale następny kurs ---- Sieradz :oczko:

_________________
PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA NIE JE MIODU , PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA ŻUJE PSZCZOŁY


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 września 2011, 06:50 - pt 

Rejestracja: 25 marca 2009, 07:38 - śr
Posty: 949
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Ule na jakich gospodaruję: WP
Dobrze że są chętni na cenzorów(administratorów, moderatorów).
Czy zdajecie sobie sprawę ile to zajmuje czasu?wyważenie jakie" mądrości" zostawić a jakie wywalić?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 września 2011, 08:38 - pt 

Rejestracja: 24 maja 2011, 18:51 - wt
Posty: 754
Lokalizacja: Niemcy
Ule na jakich gospodaruję: Dadant i WLKP
Tomek mi się podoba na forum, bo zaraża optymizmem, to też się liczy. Nie wstydzi się nakręcić film i umieścić w sieci, ja nie miałbym takiej odwagi. A reklama? Trudno się reklamować między pszczelarzami, nie sądzę, żeby ktoś przez to forum kupił od Tomka miód, a na matki miał i tak za duże zapotrzebowanie i nie dał rady.
Ta cała awantura była niepotrzebna, możemy się nie zgadzać, ale zazwyczaj pszczelarze to ludzie życzliwi, więc po co to zmieniać?

Wkurzają mnie dużo bardziej odpowiedzi, że jest wyszukiwarka i żeby sobie coś samemu znaleźć, bo to już było. Nawet zdążyłem przyzwyczaić się do licznych ortografów i to też uczy mnie tolerancji. :oczko: Jednym słowem nie jest źle, bywa słodko, mjut że palce lizać. :oczko:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 września 2011, 09:40 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lutego 2008, 11:45 - pn
Posty: 796
Lokalizacja: Kopcie
Ule na jakich gospodaruję: 360x200
kazik11 pisze:
Dobrze że są chętni na cenzorów(administratorów, moderatorów).
Czy zdajecie sobie sprawę ile to zajmuje czasu?wyważenie jakie" mądrości" zostawić a jakie wywalić?

Zgadzam się z tobą.Jest to bardzo odpowiedzialna funkcja.Trzeba na zimno reagować i to bardzo szybko.A tu jeszcze porady i inne sprawy.Ciągle trzeźwy umysł.Niema mowy o piwkach przy kompie.
Co do Cordowana i Tomka to według przysłowia :kto się lubi -ten się czubi.
Coś mi się wydaje że będą dobrymi przyjaciółmi .Ich bardzo wiele łączy niż dzieli.
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 września 2011, 11:53 - pt 
Dobra koledzy kończymy ten temat, wypowiedziałem się wcześniej i nim Bogdan temat usunął mam nadzieję, że większość przeczytała i mnie rozumie. Starczy utarczek słownych. Temat zamykam a jutro sam go usunę. Zapewne wielu z tego wyniosło co nieco zarówno o mnie jak i o Tomku i jego podejściu do forumowiczów, bo co myśli czy mówi o mnie to już mało ważne. Nie ma sensu dalej tego wałkować zajmijmy się lepiej pomocą słowną pytającym, nowym forumowiczom bo wielu z nich ma dopiero pierwszy rok pszczółki i obawia się czy dobrze je przygotują do zimowoli. :oczko:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 09 września 2011, 12:03 - pt 
cezarwedkarz pisze:
A szkoda Bogdan że wywaliłeś ten post Tomka bo wiemy że jest to Twoje forum :brawo: ale ludzie mogli by wypowiedzieć się publicznie czy kogoś akceptują czy nie :nonono:


Cezar To czy ktoś kogoś Jako Admina Akceptuje czy nie mało mnie to obchodzi
bo równomiernie mnie jako właściciela Portalu forum i mojej strony może ktoś nie akceptować
Admin nie jest po to by go akceptować . Admin - pełni funkcję Strażnika jak i informatyka danej witryny czy jak tam zwał Portalu to ja wybieram komu tą funkcję powierzam i tu czyjeś sprzeciwy mnie nie INTERESUJĄ

A że tak się złożyło że Wszyscy Admini ,Moderatorzy sa pszczelarzami biorą też czynny udział w dyskusjach
Ja za niczyje wypowiedzi nie biorę odpowiedzialności ale jako Administrator a zarazem właściciel nie mam ochoty czytać przepychanek nie związanych z pszczelarstwem
Nie mam Też zamiaru czytać ani aby inni Czytający czytali Bzdurne obraźliwe słowa ,, wyleciały nie tylko Tomkowe posty ale i Cordowana ,Moje i innych nie na temat pszczelarstwa
A nie pozwolę Aby miały tu miejsce słowa czy zwroty
Typu Jesteś chory ,Jesteś Alkoholikiem czy nadajesz się do Gnoju Ładowania
Wybaczcie ale skrzętnie będę przeglądał i czytał posty a za takie zachowania udzielał Reprymendy włącznie z usunięciem z forum
Poważny Człowiek myślący logicznie nie zwraca się tak do drugiego A nie poważnych nam tu nie potrzeba
Tyle w tym temacie miałem do powiedzenia


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji