FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 28 kwietnia 2024, 00:22 - ndz

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ] 
Autor Wiadomość
Post: 03 marca 2013, 15:31 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 stycznia 2010, 18:23 - pt
Posty: 318
Lokalizacja: Małopolska
Pojawienie się tematów z w/w wydawnictwa coś więcej proszę ?

_________________
Starajmy się zrozumieć co pszczoły ''mówią'' do Nas , a pszczelarstwo stanie się łatwiejsze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 marca 2013, 15:52 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 stycznia 2010, 18:23 - pt
Posty: 318
Lokalizacja: Małopolska
kto jest właścicielem tego pisma ?/ fizycznie osobowo /
jaki jest zamierzony cel wprowadzenia w tej formie pisma ?
czy na wprowadzeniu pisma na forum skorzysta Forum czy Czasopismo ?

_________________
Starajmy się zrozumieć co pszczoły ''mówią'' do Nas , a pszczelarstwo stanie się łatwiejsze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 marca 2013, 15:59 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lipca 2008, 11:02 - pt
Posty: 5589
Lokalizacja: Łaziska Górne
Ule na jakich gospodaruję: wlkp.
jv2m, a tak konkretnie to o co ci chodzi??
O banner reklamowy na głównej stronie??

_________________
"Zawsze spodziewaj się niespodziewanego..."

https://www.youtube.com/channel/UCosWos ... OWqAAL66fg
https://www.facebook.com/tomek.kasiak.5


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 marca 2013, 16:03 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 stycznia 2010, 18:23 - pt
Posty: 318
Lokalizacja: Małopolska
Tak najogólniej to chcę wiedzieć z kim wódkę piję !bo nie z każdym jednakowo smakuje .

_________________
Starajmy się zrozumieć co pszczoły ''mówią'' do Nas , a pszczelarstwo stanie się łatwiejsze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 marca 2013, 16:05 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 czerwca 2008, 11:35 - pn
Posty: 1851
Lokalizacja: Opolskie
Będzie jak z "mieszaczami" w PZP.

_________________
Obrazek Staram się pisać poprawnie po polsku


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 marca 2013, 16:23 - ndz 
jv2m pisze:
kto jest właścicielem tego pisma ?/ fizycznie osobowo /
jaki jest zamierzony cel wprowadzenia w tej formie pisma ?
czy na wprowadzeniu pisma na forum skorzysta Forum czy Czasopismo ?

Marku
Po Ukazaniu się w Pasiece wielu Miłych Artykułów na temat Naszego Forum
sam zaproponowałem Naczelnej współpracę
na wymianie banerów skorzysta i Forum i Pasieka
Myślę że wszyscy skorzystają a zwłaszcza Pszczelarze
piszący w odpowiednich do tego stworzonych działach


Na górę
  
 
Post: 03 marca 2013, 16:46 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 stycznia 2010, 18:23 - pt
Posty: 318
Lokalizacja: Małopolska
Ok! baner jak najbardziej , ale po wejściu na stronę Ambrozji poczułem się jak nie u NAs , jakby Pasieka współtworzyła to forum , no ale to są moje odczucia .

_________________
Starajmy się zrozumieć co pszczoły ''mówią'' do Nas , a pszczelarstwo stanie się łatwiejsze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 marca 2013, 16:49 - ndz 
jv2m pisze:
ale po wejściu na stronę Ambrozji poczułem się jak nie u NAs

Marku
Jako Pszczelarz w Wielkim Doświadczeniem liczę że W dziale Pytań do Eksperta się po produkujesz trochę :wink:


Na górę
  
 
Post: 03 marca 2013, 17:07 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 stycznia 2010, 18:23 - pt
Posty: 318
Lokalizacja: Małopolska
Marku
Jako Pszczelarz w Wielkim Doświadczeniem liczę że W dziale Pytań do Eksperta się po produkujesz trochę :wink:[/quote]


Oczywiście - :leży_uśmiech: : będę zadawał bardzo wiele pytań?

_________________
Starajmy się zrozumieć co pszczoły ''mówią'' do Nas , a pszczelarstwo stanie się łatwiejsze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 marca 2013, 18:34 - ndz 
jv2m pisze:
Oczywiście - :leży_uśmiech: : będę zadawał bardzo wiele pytań?

Nie TY Zadawał :haha: Tylko Ty Udzielał Porad :pala:


Na górę
  
 
Post: 03 marca 2013, 18:43 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 grudnia 2010, 23:05 - sob
Posty: 3002
Lokalizacja: Łódź
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
To forum to nie mój twór ,ale po apelu Administratora i odzewie na niego użytkowników forum , robienie prezentu firmie komercyjnej ....... :shock:

_________________
Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 marca 2013, 18:56 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 czerwca 2011, 11:55 - pn
Posty: 83
Lokalizacja: Agatówka - kotlina Sandomierska
Ule na jakich gospodaruję: Warszawski Zwykły
Nie widzę żadnego problemu. I faktycznie, w trakcie czytania Pasieki, kilka razy wspomnieli bardzo przychylnie o Naszym Forum.
I w pełni popieram Bogdana, bo takie akcje działają obustronnie.

_________________
Co nie jest użyteczne dla roju, nie jest też z pożytkiem dla pszczoły. Marek Aureliusz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 marca 2013, 00:29 - pn 

Rejestracja: 25 sierpnia 2011, 22:29 - czw
Posty: 1029
Lokalizacja: Włodawa
Ule na jakich gospodaruję: WLKP 12r
A daj spokój jv2m mówisz o tym małym banerku na samym dole na który nikt nie zwróciłby uwagi gdybyś go nie rozreklamował??? :mrgreen:
Prawdę mówiąc to myślałem, że ta reklama pojawiła się gdzieś na samej górze. Na dół strony mało kto zjeżdża w celu oglądnięcia reklam :haha: Taki chłit markietingowy :haha:

_________________
Cezary256


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 marca 2013, 00:46 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sierpnia 2010, 16:54 - pn
Posty: 293
Lokalizacja: Rudka k.Szczytna
Ule na jakich gospodaruję: ul Leciejewskiego
Cezary256, chodzi o cały dział, nowy który się pojawił. Też nie wiem o co w nim chodzi i może jakiś obszerniejszy opis/wyjaśnienie by się przydało.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 marca 2013, 01:04 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 czerwca 2008, 11:35 - pn
Posty: 1851
Lokalizacja: Opolskie
jv2m pisze:
kto jest właścicielem tego pisma ?/ fizycznie osobowo /
jaki jest zamierzony cel wprowadzenia w tej formie pisma ?
czy na wprowadzeniu pisma na forum skorzysta Forum czy Czasopismo ?

Przecież to możesz sam ustalić.
Ale Ci pomogę.
Tomasz Łysoń 51 udziałów
Bożena Krawczyk 51 udziałów

Prezes - Rafał Krawczyk
w-ce prezes Tomasz Łysoń

wszystko masz do sprawdzenia tu:
https://ems.ms.gov.pl/krs/danepodmiotu
KRS nr 0000102539

_________________
Obrazek Staram się pisać poprawnie po polsku


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 marca 2013, 01:08 - pn 
goral_mlody pisze:
kilka razy wspomnieli bardzo przychylnie o Naszym Forum.
:roll:

Jakie to kolegi forum? Ktoś z tego za 3-4 lata będzie miał profity ,miód i produkty pszczele będą się sprzedawały jak świeże bułeczki,a kolegi miodek będzie stał całą zimę na półkach. :wink:


Na górę
  
 
Post: 04 marca 2013, 08:00 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwietnia 2009, 22:30 - czw
Posty: 754
Lokalizacja: Wieluń
Ule na jakich gospodaruję: dadan.wlkp
A ja jako niebieski wysłałem swój baner do umieszczenia i .....? Syn zajmuje się moją stroną i namówił mnie na ten baner ale go nie widzę. A i mam pytanie czy my niebiescy też będziemy mieli zniżkę w Pasiece jak jego prenumeratorzy?

_________________
firefighter


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 marca 2013, 08:39 - pn 
zegaj pisze:
A ja jako niebieski wysłałem swój baner do umieszczenia i .....? Syn zajmuje się moją stroną i namówił mnie na ten baner ale go nie widzę.

Jak Wysłałeś Adminowi Technicznemu to musi go zamieścić ja się nie znam na tym
zegaj pisze:
A i mam pytanie czy my niebiescy też będziemy mieli zniżkę w Pasiece jak jego prenumeratorzy?

Nawet Ja nie mam żadnych zniżek ale podobno prenumeratorzy mają :wink:
Gegon pisze:
Ktoś z tego za 3-4 lata będzie miał profity ,miód i produkty pszczele będą się sprzedawały jak świeże bułeczki,

Pieprzysz jak gęś bez głowy na markę nie zarabia się reklamą po gazetach tylko wartością produktu jak już coś
Gegon pisze:
a kolegi miodek będzie stał całą zimę na półkach. :wink:
Trzeba z nim ruszyć policzki po miedzy ludzi pokazać jaki jest dobry a nie trzymać na poleczce


Na górę
  
 
Post: 04 marca 2013, 10:09 - pn 
zegaj pisze:
A ja jako niebieski wysłałem swój baner do umieszczenia i .....? Syn zajmuje się moją stroną i namówił mnie na ten baner ale go nie widzę.
Dla nadsyłających same zdjęcia - Napisałem w temacie AsistantVip iż proszę o przesłanie kodu html baneru. Samego obrazka nie da się technicznie zawiesić na stronie. Każdy mając baner powinien mieć jego zapis zdjęciowy zamieszczony na swoim serwerze i w kodzie html zawarty adres do strony by po kliknięciu na baner przeniosło do każdego z Państwa strony a ponadto w tym że kodzie musi być adres umiejscowienia zdjęcia baneru bo z czegoś musi się zaczytywać. zegaj baner będzie zamieszczony, nie zawsze jednak jest to tuż po przesłaniu baneru.

Co do działów i sekcji Wydawnictwa Pasieka to w ramach wzajemnej współpracy została utworzona ta sekcja, czytając to co małym drukiem jest pod danymi nazwami działów można wywnioskować doskonale po co dany dział istnieje. Myślę że sam użytkownik o takim samym nicku jak nazwa sekcji czyli Wydawnictwo Pasieka wiele nieścisłości rozwieje.

Zdzisław. pisze:
To forum to nie mój twór ,ale po apelu Administratora i odzewie na niego użytkowników forum , robienie prezentu firmie komercyjnej ....... :shock:


Co do szczegółów i korzyści jakie będą dla pszczelarzy to oczywiście jesteśmy na etapie negocjacji ale z pewnością nie wyjdzie to na Państwa niekorzyść. W niedługim myślę czasie zostanie to przedstawione. Pozdrawiam. SuportAdmin.


Na górę
  
 
Post: 04 marca 2013, 12:29 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 czerwca 2011, 11:55 - pn
Posty: 83
Lokalizacja: Agatówka - kotlina Sandomierska
Ule na jakich gospodaruję: Warszawski Zwykły
Gegon, nie moje forum, ale Nasze- wydaje mi się, że jednak je współtworzymy- forum.pasiekaambrozja.pl (o tym forum mówiłem). Nie wiem także skąd twoje negatywne nastawienie na cokolwiek nowego/innego co się dzieje na Naszym Forum.

Pytasz o profity? Pomyśl- tutaj nie tylko logują się pszczelarze, a nawet nie trzeba się logować, a można czytać- ktoś szuka pszczelarza z okolicy (chcę kupić produkty pszczele lub aby ktoś zabrał rój, który mu się uwiązał na wiśni, w ścianie domu czy gdzieś, szuka porady), a tu taka niespodzianka- złość, kpina z młodszych stażem, i ogólna nieuprzejmość- bardzo psuję to wizerunek pszczelarzy, którzy w mojej okolicy mają super opinię.

BoCiAnK, dzięki za wstawienie się, bo trochę to męczy, gdy chcąc się wypowiedzieć, kolega Gegon, co krok chcę bombardować czyjeś wypowiedzi, typu: "jakie to kolegi forum?"

_________________
Co nie jest użyteczne dla roju, nie jest też z pożytkiem dla pszczoły. Marek Aureliusz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 marca 2013, 14:56 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lutego 2013, 09:15 - czw
Posty: 78
Lokalizacja: Klecza Dolna
Ule na jakich gospodaruję: ---
Witam Państwa serdecznie!

Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi, natłok obowiązków nie pozwolił mi na zamieszczenie postów tak szybo jak bym chciała, czyli od razu po umieszczeniu naszej sekcji na forum.

Na początek bardzo dziękuję SuportAdminowi za tak szybką realizacją naszego pomysłu, a BoCianKowi za nawiązanie współpracy.

Oczywiście dotyczy to niejako wszystkich użytkowników, nie tylko wyżej wymienionych.
Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkim Forumowiczom może się nasza obecność na tym forum podobać - stąd pomysł na oddzielny dział, aby nie "zaśmiecać" forum.
Naszą intencją jest bycie bliżej Czytelnika "Pasieki", aby była coraz lepszym pismem i poruszała takie tematy i w taki sposób, aby była praktyczna i interesująca. Ankiety są może i jakimś wyznacznikiem tego, jak pismo jest odbierane, może i jakieś głosy w ten sposób do nas docierają, ale, moim zdaniem, to za mało i nie są tak wymierne jak właśnie... forum.
Poprzez naszą obecność na Forum chcemy poznać Państwa opinię o piśmie, posłuchać podpowiedzi i pomysłów jak je dalej realizować, jak również poznać uwagi na tematy naszych produktów.

Od jakiegoś czasu biernie czytam Forum i myślę, że wielu z was mogłoby być Autorami "Pasieki" - jeśli mają Państwo ciekawe spojrzenia na pszczelarstwo, własne sposoby na gospodarkę itp. to zachęcam do przesyłania swoich propozycji wydawniczych.
Więcej na temat współpracy postaram się napisać w poszczególnych działach sekcji "Wydawnictwa Pasieka".

Co do korzyści Forumowiczów, to myślę, że możemy sprawować coś w rodzaju "patronatu medialnego"; przykładem może posłużyć niedawny artykuł Pani Pauliny Gnatkowskiej, pt. "Pszczelarze dzieciom" czy wcześniejszy "Pszczoł@ w sieci".
Być może w przyszłości będą Państwo organizować podobne akcje, jak ta opisana przez Panią Paulinę - wtedy również możemy pomóc w "nagłośnieniu" takich działań, przez co i oddźwięk będzie większy.

Poza tym dla użytkownicy Forum z grupy Assistant Vip przygotowujemy niespodziankę. Szczegóły wkrótce.
Na pewno będą Państwo szczególnie traktowani i z korzyścią dla Państwa.

Pozdrawiam
Teresa Kobiałka

_________________
Słowo jest jak pszczoła: posiada miód i żądło (przysłowie żydowskie)

Obrazek

Sklep internetowy Pasieki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 marca 2013, 16:04 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 sierpnia 2010, 12:56 - czw
Posty: 752
Lokalizacja: Dabrowno / Mazury
Ule na jakich gospodaruję: dadant/wlkpl
Ja tez sie zdziwilem obecnoscia Pasieki na naszym forum. Na poczatku pomyslalem ze bedzie to kolejne miejsce zalewania nas reklamami - wszak Pasieka z roku na rok ma ich coraz wiecej.

Mimo ilosci reklam w papierowej wersji dalej prenumeruje ja od lat uwazajac dalej za pewnego rodzaju zrodlo informacji - dla tych co zadadza pytanie jakich informacji - ostatni temat opryskow, Dariusz Karwan wlasnie z Pasieki poradzil w jaki sposob poprzez urzedy gminy propagowac informowanie rolnikow o szkodliwosci opryskow.

Dla kontrastu Pszczelarza Polskiego odbieram wylacznie jako propagandowa tube p.Sabata.

Tak swoja droga to Pasieka wraz z kolejnym numerem moglaby wydac plakat np A3 informujacy o szkodliwosci opryskow w porze lotow pszczol.
Taki plakat , pszczelarz ktory kupi Pasieke bedzie mogl powiesic na tablicy w gminie, na drzwiach od kola rolniczego lub innym miejscu ktore odwiedzja rolnicy.Bedzie to dzialanie typowo z pozytkiem dla pszczol.

Osobiscie sam mialem takie plakaty wydrukowac ale w tym roku nie zdazylem wiec moze Pasieka zdazy.

_________________
www.pasiekadabrowno.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 marca 2013, 19:56 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 marca 2012, 21:04 - czw
Posty: 3637
Lokalizacja: Góry Sowie
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie
Tak szczerze,to powinniście dać to na zasadzie 1 dział 1 forum, reszta subfora. Tak to kilka wielkich działów i tylko stronę główną przedłuża. A to przeciąganie w dół i w dół i w dół, nudne jak flaki z olejem. Robi się gigantyczna strona główna, a już dłuuuuuuuuuuuuuga była.

_________________
"Mała jest pszczoła wśród latających stworzeń, lecz owoc jej ma pierwszeństwo pośród słodyczy." (Syr 11, 3);


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 marca 2013, 20:04 - pn 
adriannos pisze:
Tak szczerze,to powinniście dać to na zasadzie 1 dział 1 forum, reszta subfora. Tak to kilka wielkich działów i tylko stronę główną przedłuża. A to przeciąganie w dół i w dół i w dół, nudne jak flaki z olejem. Robi się gigantyczna strona główna, a już dłuuuuuuuuuuuuuga była.


:brawo:


Na górę
  
 
Post: 04 marca 2013, 20:28 - pn 
adriannos pisze:
Tak szczerze,to powinniście dać to na zasadzie 1 dział 1 forum, reszta subfora. Tak to kilka wielkich działów i tylko stronę główną przedłuża. A to przeciąganie w dół i w dół i w dół, nudne jak flaki z olejem. Robi się gigantyczna strona główna, a już dłuuuuuuuuuuuuuga była.


A później będzie smęcić że ciężko coś znaleźć :)
Dobrze jest !


Na górę
  
 
Post: 04 marca 2013, 20:41 - pn 
Myślę że większość przyzwyczaiła się do tego jak jest i nie należy na razie nic zmieniać. Dobrze jest jak jest.


Na górę
  
 
Post: 04 marca 2013, 20:47 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 marca 2012, 21:04 - czw
Posty: 3637
Lokalizacja: Góry Sowie
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie
Tazon, Smęciłem ci kiedyś?

Wyraziłem swoją opinię. Nt czasopisme nie mam wyrobionego zdania.
Mniemam, że lepiej byłoby kliknąć na ikonkę - czasopismo pasieka, a w środku na np porady od eksperta niż przeciągać w dół. Nt. dotychczasowego układu forum - tych dzialików, stwierdzam, że rozwiązanie jest WEDŁUG MNIE DO BANI I DLA MNIE JAKO UŻYTKOWNIKA NIEPORĘCZNE.

_________________
"Mała jest pszczoła wśród latających stworzeń, lecz owoc jej ma pierwszeństwo pośród słodyczy." (Syr 11, 3);


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji