FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 16 kwietnia 2024, 20:08 - wt

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Post: 15 kwietnia 2013, 11:51 - pn 

Rejestracja: 11 września 2012, 14:02 - wt
Posty: 7
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Coraz więcej zapracowanych ludzi woli każdą wolną chwilę spędzać z rodziną niż w markecie na zakupach. Szczególnie, że po zimowym letargu wybuchła nam wiosna. Zajrzałam do oferty sklepu spożywczego gdzie można zrobić zakupy przez internet. Z racji że żywo interesuję się miodem zaczęłam od tego działu. W ofercie mają trzech polskich producentów miodu, z pełna ich ofertą produkcyjną. Do tego miód od producenta z Włoch, głównie z takimi atrakcjami jak miód z kasztanowca, oraz ekskluzywny miód z Nowej Zelandii - słynny Miód Manuka. Ciekawa jestem waszej opinii o tym miodzie i jego unikalnych właściwościach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 kwietnia 2013, 15:15 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 kwietnia 2011, 08:58 - śr
Posty: 3389
Lokalizacja: Dąbrowa pow Pajęczno
Ule na jakich gospodaruję: WLKP
O miodzie manuka można powiedzieć tyle że pszczoły mniej go produkują niż się sprzedaje. :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 kwietnia 2013, 16:32 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2012, 20:51 - pn
Posty: 2203
Lokalizacja: Lubelskie
Ule na jakich gospodaruję: warszawski, ostrowskiej
biedronka, powiem Ci tak - papier wszystko przyjmie. Co napiszemy tak bedzie. :mrgreen:

biedronka pisze:
W ofercie mają trzech polskich producentów miodu
- myslę że raczej mieszaczy :D No może sie mylę, nie przegladałem tej oferty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 kwietnia 2013, 21:41 - pn 
biedronka, żadnego z tych miodów nie chciałbym nawet jak by darmo dawali, widziałem je na oczy, miałem możliwość spróbować, daleko im do prawdziwego miodu. Są sklepy pszczelarskie, mają je min. koledzy z naszego forum np.

http://www.pasiekaambrozja.pl/nsklep/

http://www.matki-pszczele.pl/sklepik/14-miody-pszczele

http://www.polskipszczelarz.pl/e-sklep/5-miod

Jak chcesz kupować w internecie to z pewnego źródła a jak napiszesz na forum w dziale kupie znajdą się tacy co wyślą ci miód bez problemu. :wink:


Na górę
  
 
Post: 15 kwietnia 2013, 21:48 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 grudnia 2010, 13:04 - pn
Posty: 1015
Lokalizacja: olsztyn
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
w drugim i trzecim sklepie zadnych miodów na sprzedarz nie widzę

_________________
Ule Langstroth, Dadant stanowią 90% uli używanych w pszczelarstwie światowym pozostałe 10%stanowią tysiące modeli i form ozdobnych. J.Guth


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 kwietnia 2013, 21:50 - pn 
6Cichy, podałem przykłady, skoro obecnie nie ma na sprzedaż widać się chłopakom pokończyły, ja tez nie mam miodu na dzień dzisiejszy bo wysłał bym koleżance bez problemu. :wink:


Na górę
  
 
Post: 15 kwietnia 2013, 21:53 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 grudnia 2010, 13:04 - pn
Posty: 1015
Lokalizacja: olsztyn
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Cordovan pisze:
6Cichy, podałem przykłady, skoro obecnie nie ma na sprzedaż widać się chłopakom pokończyły, ja tez nie mam miodu na dzień dzisiejszy bo wysłał bym koleżance bez problemu. :wink:

wiem wiem dobry miód to sie sprzedał tak tylko sobie zażartowałem poz

_________________
Ule Langstroth, Dadant stanowią 90% uli używanych w pszczelarstwie światowym pozostałe 10%stanowią tysiące modeli i form ozdobnych. J.Guth


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 kwietnia 2013, 22:29 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 października 2012, 17:46 - wt
Posty: 2279
Lokalizacja: Poznań- Trzek Mały
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie korp i 1/2
biedronka pisze:
Ciekawa jestem waszej opinii o tym miodzie i jego unikalnych właściwościach.


Unikalne właściwości ma Polski miód gryczany - niesamowity smak kolor super właściwości. Miód Lipowy z Polskich alei lipowych - super aromat lipy i niepowtarzalny smak wspomnienie lata w zimowe dni pomaga przy przeziębieniu. Miód Akacjowy - Piękny aromat niepowtarzalny kolor i smak o właściwościach nie wspomnę. Miód Rzepakowy - słodki łatwo krystalizujący super wtedy do smarowania świeżego dobrego chlebka. Biedronka brać wybierać masz dużo polskich dobrych miodów zawierających polskie pyłki które jedząc wspomagasz odczulanie własnego organizmu.

Ps. Nie wspomniałem o całej gamie innych miodów które powinny znaleźć się w każdej polskiej kuchni. Gorąco polecam i zachęcam do kupna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 kwietnia 2013, 22:37 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lutego 2010, 16:16 - sob
Posty: 3884
Lokalizacja: Małopolska
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
biedronka pisze:
Coraz więcej zapracowanych ludzi woli każdą wolną chwilę spędzać z rodziną niż w markecie na zakupach. Szczególnie, że po zimowym letargu wybuchła nam wiosna. Zajrzałam do oferty sklepu spożywczego gdzie można zrobić zakupy przez internet. Z racji że żywo interesuję się miodem zaczęłam od tego działu. W ofercie mają trzech polskich producentów miodu, z pełna ich ofertą produkcyjną. Do tego miód od producenta z Włoch, głównie z takimi atrakcjami jak miód z kasztanowca, oraz ekskluzywny miód z Nowej Zelandii - słynny Miód Manuka. Ciekawa jestem waszej opinii o tym miodzie i jego unikalnych właściwościach.


Miód manuka to przereklamowany miód. Zrobili dobrą kampanię reklamową i teraz wszyscy myślą że to super "ekskluzywny" miód. Jest taka zasada. Miód powinno się kupować z regionu w którym się mieszka wtedy wykorzystuje się jego potencjał prozdrowotny w maksymalny sposób.

_________________
Matki pszczele oraz odkłady Carnica Celle, AGT, Buckfast, Elgon z Pasieki Górskie Miody
http://www.gorskie-miody.pl/matki-pszczele/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lipca 2013, 19:57 - sob 

Rejestracja: 11 września 2012, 14:02 - wt
Posty: 7
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Cóż nasza chata skraja. Nie licytuję się jaki miód gdzie, który lepszy czy gorszy. Chyba o wyborze decyduje rynek i to jest najlepsze co mogło nas spotkać po 1989 roku. Reklama daje tryle co ma dać, dobry towar sam się zareklamuje, ale pewnie skala jest ograniczona bez reklamy. Kiedyś rozmawiałam z jednym z młodych zespołów muzycznych grających "do kotleta", czyli w pubach piwnych. Dyskutowaliśmy o zachowaniu publiczności podczas koncertów w różnych miastach i rejonach Polski. W jednych miastach, gdzie ich znają ich koncerty to prawdziwa uczta muzyczna, w innych gdzie ich nie znano nie dało się grać bo ciągle na widowni gadali. Podobno najlepiej gra im się na Podkarpaciu bo tam chociaż gadają i nie słuchają, ale po każdej piosence ładnie klaszczą. Sprawę jednak uciął solista zespołu. Jeżeli grasz tak, że gadają to znaczy że nie umiesz ich zainteresować i jesteś do bani.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji