FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 29 marca 2024, 08:13 - pt

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 24 października 2018, 17:13 - śr 
Myslicie ze tam zyja pszczoly ?

https://m.youtube.com/watch?v=alX4Mua7ulI

To jest jeszcze ciekawsze :thank: :załamka:

https://m.youtube.com/watch?v=4uzIIKnpdaE


Na górę
  
 
Post: 25 października 2018, 08:39 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
wszystko zasługa zachodnich koncernów które prowadzą najbardziej uciążliwe dla środowiska etapy produkcji z dala od swojego podwórka w krajach biednych i skorumpowanych poza jakąkolwiek kontrolą etapu produkcji, u nas też nie ma lepiej bo śmieci i odpady toksyczne z całej UE trafiają do nas i są przechowywane gdzieś w starych halach (np w ubiegłym tygodniu 20km od mojej miejscowości znaleziono kilka tys ton odpadów w opuszczonej hali ) albo co jakiś czas płoną (kilka nielegalnych składowisk w ciągu każdego dnia w Polsce), mafia i ludzie na odpowiednich stanowiskach biorą kase za "utylizacje" a cierpią wszyscy luka prawna taka sama jak z vatem,
Polski się czepiają wszyscy a niemcy są największym w UE trucicielem oraz producentem materiałów radioaktywnych pochodzących z produkcji ogniw do reaktorów atomowych gdzie z jeśli mnie pamięc nie myli wyprodukowanie 1kg uranu wzbogaconego wiąże się z wyprodukowaniem tony zubożonego bardzo promieniotwórczego którego trzeba składować a to taka bomba z opóźnionym zapłonem, my nie mamy praktycznie przemysłu oni tak a w PL dominujący kierunek wiatru to jest zachodni więc cały syf od nich trafia do nas,
co do zwykłych śmieci tym którzy tak szumią o węglu i przechodzeniu na gaz w imię czystego środowiska powinno zależeć na wprowadzeniu opakowań szklanych i wielokrotnego użytku no ale widać komuś to nie na rękę i lepiej sprzedawać limity emisji i straszyć smogiem i ociepleniem klimatu, walka w imię ochrony środowiska to świetny biznes i narzędzie do sterowania gospodarkami biedniejeszych państw aby nie były zbyt konkurencyjne dla tych nielicznych uprzywilejowanych

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 października 2018, 23:55 - czw 
kudlaty, Staszek, wszystko się kręci w okół pieniądza ,kur... to jest jakaś paranoja .ludzie zjadają własny ogon :thank:
to jest żerowanie jedni na drugich ,bogacze nabijają sobie kolejne miliony kosztem biedaków .omijają przepisy ,przenoszą produkcję w ubogie regiony ,pracownikom płacą grosze a ścieki puszczają nocą bezpośrednio do rzeki :załamka:
ja pierdykam ,to jest nie do uwierzenia .

ps ,wiem żeś zarobiony ale w wolnej chwili oglądnij ten film https://www.youtube.com/watch?v=8XY6KxK4Qhk

już niedługo nie będzie pszczół i ludzi ,tak myślę ,ale czy dobrze myslę to nie wiem :wink: :wink: :wink:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji