FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 24 kwietnia 2024, 05:19 - śr

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 11 sierpnia 2013, 21:14 - ndz 

Rejestracja: 19 listopada 2011, 21:23 - sob
Posty: 50
Lokalizacja: opolskie
Szanowni Koledzy i Koleżanki Pszczelarze.

Na moją prośbę biuro podróży z Opola przygotowało ofertę wyjazdu na targi na Ukrainę.
Oferta była przytrzymana dla pszczelarzy z woj.Opolskiego ale okazało się że chętnych ostatecznie nie jest tylu żeby zapełnić cały autokar. Jest więc jeszcze sporo miejsc wolnych. W załączniku tej wiadomości podaję program wyjazdu i pobytu na Ukrainie oraz rozpiskę co wchodzi w cenę wyjazdu a co nie. Jeśli ktoś nie będzie mógł otworzyć tego załącznika niech pisze do mnie na PW. Osobiście uważam że cena nie jest wygórowana. Osoby chętne na wyjazd mogą kontaktować się bezpośrednio z biurem podróży. Całokształtem zajmuje się tam Pani Marta Bednarz-Białowąs, proszę pytać o tę osobę. Ja ze swojej strony mogę zapewnić że biuro jest wiarygodne bo już jeździłem z nimi w różne miejsca i teraz też się wybieram na te targi. Z tego co się zorientowałem to nie powinno być kłopotu ze zbiórką ludzi po trasie autokaru jeśli będą chętni z różnych miejsc południa kraju. Wrocław-Opole-Katowice-Kraków-Rzeszów. Co do chętnych z innych miejsc to pewnie trzeba by dojechać do tych większych miast. Kolejne targi w Europie będą za 5 lat i nie koniecznie tak blisko. Jak by się uzbierał autokar pełen forumowiczów mogło by być ciekawie :)
Pozdrawiam
settlersik
Rafał Malczewski


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 września 2013, 13:39 - wt 

Rejestracja: 04 stycznia 2009, 13:20 - ndz
Posty: 99
Lokalizacja: Augustow
Witam!
Z Augustowa zapisało się 8 osób. Wycieczka odbędzie się jeżeli zgłosi się jeszcze ok. 15 chętnych. Dotyczy terminu do końca tygodnia.
Do zobaczenia w autokarze AzA


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji