FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 28 marca 2024, 19:46 - czw

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 grudnia 2013, 13:55 - pt 
[quote="sp.z.o.o"]Nie do końca się zgodzę z tymi stawkami dla prof. ale jakby nie było cena delikatnie zaporowa tym bardziej, że wcześniej była "promocja" 100zł opłaty konferencyjnej a później następna "promocja" 50% droższa.
Ceny posiłków też powalają na kolana :thank: Wiadomo, że jak ktoś ma przyjechać to i tak przyjedzie, ale ceny powinny być bardziej przystępne dla kieszeni pszczelarzy.quote]

Stawki za wyżywienie i zakwaterowanie to suwerenna decyzja Pszczelej Woli. Nie mam na to wpływu. Osobiście uważam, że stawka za wyżywienie jest stanowczo za wysoka. Stawka za dzienne wyżywienie nie powinna być droższa jak 30 zł. Tak osobiście uważam. tym bardziej, że jest to żywienie zbiorowe.


Na górę
  
 
Post: 20 grudnia 2013, 13:58 - pt 

Rejestracja: 23 lipca 2012, 12:21 - pn
Posty: 736
Lokalizacja: południowe mazowsze
Ule na jakich gospodaruję: WL,WP,WZ,LN3/4,D,LZ:)
Panowie, ocknijcie się 150 to cena zaporowa????
Za trzy dni konferencji w tym dwa od rana do nocy????
To wychodzi 50 złotych dziennie, tyle co bilet do kina.
Popatrzcie na ceny innych konferencji.
Zobaczcie ile kosztuje pierwszy lepszy skrypt uczelniany.
Więcej chętnych???
To impreza z ograniczoną ilością miejsc.

Czarku, głowa do góry robisz kawał dobrej roboty i ja płacę za to bez mrugnięcia.
Wiele osób nie zdaje sobie niestety sprawy z trudności i ogromu pracy potrzebnej dla stworzenia imprezy cyklicznej tej rangi co Twoja.

Pozdrawiam
Przemek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 grudnia 2013, 14:08 - pt 
GÓRAL pisze:
Czarku, głowa do góry robisz kawał dobrej roboty i ja płacę za to bez mrugnięcia.
Wiele osób nie zdaje sobie niestety sprawy z trudności i ogromu pracy potrzebnej dla stworzenia imprezy cyklicznej tej rangi co Twoja.

Pozdrawiam
Przemek


Wielkie dzięki za słowa uznania.

Ja tą konferencją żyję od 5 lat. Z niektórymi prelegentami umawiam się na wykład z rocznym wyprzedzeniem.

Pozdrawiam wszystkich pszczelarzy i zapraszam na V Lubelską Konferencję Pszczelarską.

Cezary Kruk


Na górę
  
 
Post: 20 grudnia 2013, 15:33 - pt 

Rejestracja: 28 grudnia 2012, 18:48 - pt
Posty: 2450
Lokalizacja: Kraków/Jura
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
A ja to przyjadę, posłucham, popatrzę, zjem i dopiero będę narzekać albo chwalić. Wiadomo że lepiej by było taniej niż drożej, ale bez przesady.
BTW więcej będzie mnie kosztował dojazd niż sama konferencja.

_________________
Jedynie cenzor cesarski Jüang, Co umie dać się we znaki,
Nie żałuje swej pięknie haftowanej sukni, Pył ściera z uwagą, czyta. [Bo Juyi, Wiersze na ścianie]
http://www.pasiekatilia.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 grudnia 2013, 19:14 - pt 

Rejestracja: 15 stycznia 2011, 21:23 - sob
Posty: 1178
Lokalizacja: Beskid Wyspowy
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
Dziękuje Czarku za Twój wkład organizacyjny i wyjaśnienie wątpliwości . Nie chodziło mi o wysokość opłaty za konferencje bo wszystko kosztuje i nic mi do tego ile kto ma za wykład tylko o całą sytuację . To mniej więcej tak wygląda jakby do mnie klient zadzwonił z pytaniem ile kosztuje miód a jak już przyjechał to bym mu policzył 5zł więcej bo przecież pusto z powrotem nie pojedzie. Może to norma w naszym "dzikim kraju" , ale ja tego nie akceptuje. Pozdrawiam wszystkich podobnie myślących.

_________________
http://www.beskidzkabarc.pl/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 grudnia 2013, 19:42 - pt 
ADMINISTRATOR

Rejestracja: 24 listopada 2011, 23:28 - czw
Posty: 111
Lokalizacja: Podkarpacie
Ule na jakich gospodaruję: wielkop.korp.
O ile się nie mylę za szkolenie podatek VAT wynosi 0%, to do mnie nie przemawia, po prostu czysta komercja, za dużo chętnych yło w latach poprzednich i chcecie zroić interes to niema nic wspólnego z normalnym szkoleniem. W takim razie ja w tym roku podziękuję i nie dlatego, że mnie nie stać lecz dlatego, że traktujecie słuchaczy nie fer oni i tak zapłacą.
Pozdrawiam Panie Cezary a tak fajnie yło.

_________________
Hary


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 grudnia 2013, 20:02 - pt 

Rejestracja: 20 grudnia 2010, 16:37 - pn
Posty: 3036
Lokalizacja: Sokołow/ Warszawa
zaczoł się nowy okres PROW, może EU coś by dała dla tej incjatywy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 grudnia 2013, 00:24 - sob 

Rejestracja: 09 lipca 2010, 19:25 - pt
Posty: 589
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Ule na jakich gospodaruję: inny
:arrow: Szacunek i uznanie za twój wysiłek organizacyjny i zaangażowanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 grudnia 2013, 09:32 - pn 
Hary pisze:
O ile się nie mylę za szkolenie podatek VAT wynosi 0%, to do mnie nie przemawia, po prostu czysta komercja, za dużo chętnych yło w latach poprzednich i chcecie zroić interes to niema nic wspólnego z normalnym szkoleniem. W takim razie ja w tym roku podziękuję i nie dlatego, że mnie nie stać lecz dlatego, że traktujecie słuchaczy nie fer oni i tak zapłacą.
Pozdrawiam Panie Cezary a tak fajnie yło.


Kolego,

Od każdej zebranej złotówki trzeba odprowadzić do Skarbu Państwa 23%.

Też byłbym za tym aby szkolenie było nie opodatkowane. Ale na prawo obowiązujące wpływu nie mam.


Na górę
  
 
Post: 05 stycznia 2014, 20:52 - ndz 

Rejestracja: 11 stycznia 2010, 01:33 - pn
Posty: 2667
Lokalizacja: Śląsk...ale Dolny ;)
Jako, że się wybieram, to lekko odświeżę temat pytaniem: kto z Was koleżanki i koledzy będzie ?

_________________
https://t.me/pump_upp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 stycznia 2014, 20:53 - ndz 

Rejestracja: 21 czerwca 2013, 15:47 - pt
Posty: 306
Lokalizacja: SZCZECIN
Ule na jakich gospodaruję: dadant
Ja jade :jupi: :jupi: :pl:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 stycznia 2014, 22:11 - ndz 

Rejestracja: 15 stycznia 2011, 21:23 - sob
Posty: 1178
Lokalizacja: Beskid Wyspowy
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
Ja też.

_________________
http://www.beskidzkabarc.pl/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2014, 01:47 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 grudnia 2010, 13:04 - pn
Posty: 1015
Lokalizacja: olsztyn
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
i ja

_________________
Ule Langstroth, Dadant stanowią 90% uli używanych w pszczelarstwie światowym pozostałe 10%stanowią tysiące modeli i form ozdobnych. J.Guth


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2014, 12:29 - pn 

Rejestracja: 10 stycznia 2011, 17:43 - pn
Posty: 764
Lokalizacja: łódzkie
I ja :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2014, 16:47 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lutego 2011, 19:48 - śr
Posty: 78
Lokalizacja: Darłowo
Ule na jakich gospodaruję: wlkp/ostr
witam
skoro EU dokłada do kursu dla pszczelarzy I i II stopnia w Szczecinie od kilku lat w tym roku 2014 też -sam brałem udział w takim kursie- płacę tylko dojazd na zajęcia resztę za frii tj hotel + papu + wykładowcy i inne koła jak się starają to dostają pieniądze na szkolenia to takie szkolenie z taką renomą na pewno- 100% -dostało dofinansowanie do tej imprezy.
pozdrawiam

_________________
www.pasiekaumaciusia.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2014, 17:04 - pn 

Rejestracja: 21 czerwca 2013, 15:47 - pt
Posty: 306
Lokalizacja: SZCZECIN
Ule na jakich gospodaruję: dadant
maciuś pisze:
witam
skoro EU dokłada do kursu dla pszczelarzy I i II stopnia w Szczecinie od kilku lat w tym roku 2014 też -sam brałem udział w takim kursie- płacę tylko dojazd na zajęcia resztę za frii tj hotel + papu + wykładowcy i inne koła jak się starają to dostają pieniądze na szkolenia to takie szkolenie z taką renomą na pewno- 100% -dostało dofinansowanie do tej imprezy.
pozdrawiam


maciuś w tym roku zobacz dobrze w Szczecinie trzeba już dopłacać 400-500 zł do szkolenia wtam tym roku było za darmo w tym już płatne :pl:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2014, 17:11 - pn 

Rejestracja: 27 lutego 2011, 11:46 - ndz
Posty: 158
Lokalizacja: Pajęczno
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
:D Też będę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 stycznia 2014, 22:10 - wt 

Rejestracja: 19 maja 2008, 12:20 - pn
Posty: 24
Lokalizacja: Nałęczów
Ule na jakich gospodaruję: wz i wl
I ja też.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 stycznia 2014, 18:10 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 grudnia 2010, 13:04 - pn
Posty: 1015
Lokalizacja: olsztyn
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Posiadamy 2 miejsca w samochodzie na wyjazd do Pszczelej wyjazd w czwartek z Olsztyna jeśli ktoś zainteresowany prosze o wiadomość na pw lub telefonicznie 784181243 poz

_________________
Ule Langstroth, Dadant stanowią 90% uli używanych w pszczelarstwie światowym pozostałe 10%stanowią tysiące modeli i form ozdobnych. J.Guth


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 stycznia 2014, 10:32 - wt 
Nie ma już miejsc w internacie w Pszczelej Woli. pomimo to przyjmujemy zgłoszenia na konferencję. Polecamy do zakwaterowania się w dniach 23-26 stycznia 2014 bursę w Lublinie na ul. Muzycznej 8

Cezary Kruk
----------------------------------------------------------------------------------
Bursa w Lublinie

Zakwaterowanie gości z V Lubelskiej Konferencji Pszczelarskiej- 23- 26 stycznia 2014 r.,

Kontakt: Kierownik administracyjny- Danuta Węgrowska, Tel. 507-754-080, 509-454-671, fax 81-53-291-04, fax- 81-53-404-45, ul. Muzyczna 8,

Bursa mieści się w dzielnicy Śródmieście, skrzyżowanie: Narutowicza, Głęboka, Nadbystrzycka, Muzyczna, 200- 300 m od skrzyżowania

Dojazd do BURSY od strony Pszczelej Woli- Bursa mieści się w dzielnicy Śródmieście. Dojechać do Lublina od Pszczelej Woli, skręcić w lewo w ulicę Diamentową, Jechać ul. Diamentową, potem ul. Nadbystrzycką, do skrzyżowania 4 ulic: Nadbystrzycka, Głęboka, Narutowicza, Muzyczna. Skręcić w prawo w Muzyczną. Bursa jest 200- 300 m od skrzyżowania.

Koszt noclegu w części hotelowej- 35 zł (pokoje z łazienkami), 30 miejsc

Koszt części internackiej- 30 zł (łazienki na korytarzu), 70 miejsc.

Parking: obok bursy jest duży parking na samochody z bramą zamykaną na pilota. Parking jest bezpieczny.


Na górę
  
 
Post: 14 stycznia 2014, 10:41 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 16:05 - czw
Posty: 1054
Lokalizacja: Góry Świętokrzyskie
Ule na jakich gospodaruję: dadant i 18,5 D
Ja również posiadam 3 miejsca w samochodzie. Wyjazd w piątek rano. Jak ktoś chętny pisać na PW

_________________
Pasieka "Łapa" http://llapka.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 stycznia 2014, 10:41 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lipca 2010, 10:15 - sob
Posty: 2911
Lokalizacja: Pogórze Izerskie
Ule na jakich gospodaruję: 1/2 dadanta
Czy treść wykładów V Konferencji będzie publikowana z tłumaczeniem czy w wersji oryginalnej?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 stycznia 2014, 11:22 - wt 
Nie ma już miejsc w internacie w Pszczelej Woli!

Pomimo to przyjmujemy zgłoszenia na konferencję.

Polecamy do zakwaterowania się Bursę w Lublinie na ul. Muzycznej 8

Zakwaterowanie się i rezerwacja noclegów jest wyłącznie na własną rękę.

Cezary Kruk
-------------------------------------------
Bursa w Lublinie ul. Muzyczna 8

Zakwaterowanie gości z V Lubelskiej Konferencji Pszczelarskiej- 23- 26 stycznia 2014 r.,

Kontakt: Kierownik administracyjny- Danuta Węgrowska, Tel. 507-754-080, 509-454-671, fax 81-53-291-04, fax- 81-53-404-45, ul. Muzyczna 8,

Bursa mieści się w dzielnicy Śródmieście, skrzyżowanie: Narutowicza, Głęboka, Nadbystrzycka, Muzyczna, 200- 300 m od skrzyżowania

Dojazd do BURSY od strony Pszczelej Woli- Bursa mieści się w dzielnicy Śródmieście. Dojechać do Lublina od Pszczelej Woli, skręcić w lewo w ulicę Diamentową, Jechać ul. Diamentową, potem ul. Nadbystrzycką, do skrzyżowania 4 ulic: Nadbystrzycka, Głęboka, Narutowicza, Muzyczna. Skręcić w prawo w Muzyczną. Bursa jest 200- 300 m od skrzyżowania.

Koszt noclegu w części hotelowej- 35 zł (pokoje z łazienkami), 30 miejsc

Koszt części internackiej- 30 zł (łazienki na korytarzu), 70 miejsc.

Parking: obok bursy jest duży parking na samochody z bramą zamykaną na pilota. Parking jest bezpieczny.


Na górę
  
 
Post: 14 stycznia 2014, 13:20 - wt 

Rejestracja: 03 listopada 2011, 20:45 - czw
Posty: 970
Lokalizacja: zachód Poznania
Ule na jakich gospodaruję: 12r wielkopolski
A jak z wyżywieniem? Też trzeba już sobie własne organizować?

_________________
Zapraszam na stronę na FACEBOOK-u
Moje zdjęcia przyrodnicze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 stycznia 2014, 14:51 - wt 
Bartkowiak pisze:
A jak z wyżywieniem? Też trzeba już sobie własne organizować?


Można zamówić posiłki w Pszczelej Woli.

Każdy kto uczestniczy w Konferencji powinien wypełnić kartę zgłoszeniową i przysłać ją na adres:

pulawy@wodr.konskowola.pl

Każdy kto uczestniczy powinien zarezerwować sobie posiłki, zaznaczając to na KARCIE ZGŁOSZENIOWEJ

Miejsc w Pszczelej Woli już nie ma, ale można zdobyć zakwaterowanie w BURSIE w Lublinie, na ul. Muzycznej 8. Jest to 15 km od Pszczelej Woli.

Telefon do BURSY to: 507-754-080, 509-454-671

Bursa jest w Lublinie 200 m od skrzyżowania 4 ulic: Nadbystrzycka, Głęboka, Narutowicza, Muzyczna. Łatwo trafić!

Cezary Kruk


Na górę
  
 
Post: 16 stycznia 2014, 08:48 - czw 
Informujemy, że lista osób zainteresowanych konferencją jest już zamknięta z braku miejsc. Zapraszamy na konferencję za rok. Jest zgłoszone 320 osób.


Na górę
  
 
Post: 17 stycznia 2014, 00:04 - pt 

Rejestracja: 30 listopada 2007, 19:28 - pt
Posty: 85
Ule na jakich gospodaruję: .
Czarku,dla części uczestników będziesz musiał zorganizować "warsztaty" w podgrupach :piwko: bo nie sądzę by udało się upchać 300 osób -w niewielkiej przecież-salce wykładowej.UPRzejmie pozdrawiam-SławekLewkowicz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 stycznia 2014, 09:15 - pn 
Komunikat konferencyjny

Uprzejmie informuję, że na Konferencję wstęp będą miały jedynie te osoby które na adres LODR przysłały karty zgłoszeniowe oraz opłaciły opłatę konferencyjną do 15 stycznia 2014 roku.

Pszczelarze którzy przyjadą, a którzy nie opłacili opłaty konferencyjnej niestety nie będą mogli wejść na salę wykładową.

Bardzo nam przykro ale sala wykładowa nie pomieści więcej osób.

Cezary Kruk


Na górę
  
 
Post: 22 stycznia 2014, 08:55 - śr 
Uwaga!

W dniu 23 stycznia 2014 (CZWARTEK) Pszczela Wola nie zapewnia wyżywienia uczestnikom Konferencji.

Można zjeść posiłek w Barze w Żabiej Woli.

Bar oddalony jest od Pszczelej Woli o około 1 km w kierunku na Lublin.

Cezary Kruk
Tel. 518-482-726


Na górę
  
 
Post: 22 stycznia 2014, 20:30 - śr 

Rejestracja: 04 lipca 2010, 13:22 - ndz
Posty: 143
Lokalizacja: Warmia / Okolice Reszla
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Damy radę .
Kiedy - jak kiedy , ale jutro "prowiantu" nam nie zabraknie :piwko:

Odliczanie rozpoczęte .
Do wyjazdu zostało 12 godzin :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 stycznia 2014, 13:41 - czw 

Rejestracja: 11 stycznia 2010, 01:33 - pn
Posty: 2667
Lokalizacja: Śląsk...ale Dolny ;)
Ostre zapalenie miedniczek nerkowych :załamka: :głupek ze mnie: ...żegnaj konferencjo :placz: :placz:

_________________
https://t.me/pump_upp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 stycznia 2014, 23:21 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 czerwca 2012, 23:26 - wt
Posty: 167
Lokalizacja: mazowieckie, pow. siedlecki
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie korpusowe.
Jak wrażenia po konferencji :?: Ogólnie jestem zadowolony, ale mam kilka zastrzeżeń organizacyjnych. :pala:

_________________
FanPage Facebook


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 stycznia 2014, 08:37 - pn 
Witam!

Są już zamieszczone materiały konferencyjne z V Lubelskiej Konferencji Pszczelarskiej na stronie internetowej Apis Polonia:

http://apis-polonia.eu/

Na stronie internetowej są umieszczone materiały ze wszystkich Lubelskich Konferencji Pszczelarskich (I, II, III, IV, V).

Wyrażam zgodę na kopiowanie materiałów konferencyjnych ze wszystkich konferencji pszczelarskich.

Cezary Kruk
mail: apis.polonia@wp.pl
www.apis-polonia.eu
Tel. 518-482-726


Na górę
  
 
Post: 27 stycznia 2014, 11:11 - pn 

Rejestracja: 04 lipca 2010, 13:22 - ndz
Posty: 143
Lokalizacja: Warmia / Okolice Reszla
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
sp.z.o.o pisze:
Jak wrażenia po konferencji :?: Ogólnie jestem zadowolony, ale mam kilka zastrzeżeń organizacyjnych. :pala:

Zgadza się .
Ten obiekt nie jest przygotowany na tak duże imprezy !!!
Jak we wszystkim , co związane z pszczelarstwem ...
Kasa !
Idzie się coraz bardziej na ilość i zyski , a jakość odchodzi na plan dalszy .

Na szczęście zajęcia w podgrupach były lepiej zorganizowane ...
Szczególnie za sprawą forumowiczów-banitów - wyrzuconych z tego forum . - Choć oczywiście nie tylko ...
Przy okazji pozdrawiam wszystkich . :D
Do zobaczenia .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 stycznia 2014, 12:06 - pn 

Rejestracja: 13 lipca 2009, 22:16 - pn
Posty: 148
Lokalizacja: Dolne Powiśle, Malbork
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski, Ostrowskiej
Nie wszyscy mogli pojechać na V Lubelską Konferencję Pszczelarską i nie dla wszystkich zapewne starczyłoby miejsca na sali wykładowej.
Chciałbym dlatego w tym miejscu serdecznie podziękować koledze Czarkowi, który to wszystko organizuje i udostępnia materiały konferencyjne na stronie internetowej również dla tych nieobecnych na konferencji. :brawo: :thank:

_________________
https://www.facebook.com/pages/Zielona- ... 5433771673


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 stycznia 2014, 12:16 - pn 

Rejestracja: 23 lipca 2012, 12:21 - pn
Posty: 736
Lokalizacja: południowe mazowsze
Ule na jakich gospodaruję: WL,WP,WZ,LN3/4,D,LZ:)
Robi_Robson pisze:
Jak we wszystkim , co związane z pszczelarstwem ...
Kasa !
Idzie się coraz bardziej na ilość i zyski , a jakość odchodzi na plan dalszy .


Robi_Robson, wybacz ale dziwnie się czyta takie stwierdzenia, kiedy Autor przyjeżdża na Konferencję handlować wiaderkami :D

Odmówiono około 200 osobom, część z nich się wręcz obraziła.
Co byś zrobił na miejscu organizatorów?? odmówił jeszcze 200-tu osobom ??


Jak dla mnie impreza bardzo udana, wykłady ciekawsze jak w zeszłym roku.
Serdeczne podziękowania dla organizatorów za serdeczne przyjęcie i gościnę.
Szczególne podziękowania dla Czarka Kruka - Spiritus Movens całego przedsięwzięcia, bez którego nie byłoby okazji spotkać się w tak szacownym gronie.

Pozdrawiam
Przemek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 stycznia 2014, 12:18 - pn 
piotr_fs pisze:
Nie wszyscy mogli pojechać na V Lubelską Konferencję Pszczelarską i nie dla wszystkich zapewne starczyłoby miejsca na sali wykładowej.
Chciałbym dlatego w tym miejscu serdecznie podziękować koledze Czarkowi, który to wszystko organizuje i udostępnia materiały konferencyjne na stronie internetowej również dla tych nieobecnych na konferencji. :brawo: :thank:


Dziękuję kolego za słowa uznania.

Taka jest moja idea. Wiedza ma być tania i ogólnie dostępna. Dlatego udostępniam materiały pszczelarskie dla wszystkich pszczelarzy.

Co do strony Apis Polonia to pragnę poinformować, że strona ta była dostępna przez kilka lat pod innym adresem. Materiały konferencyjne pobrało 1300 osób. Niestety rok temu spóźniłem się z opłatą za stronę i adres strony podkupiła firma niemiecka. Następnie strona została wystawiona przez tą firmę na sprzedaż za grube pieniądze.

Rad nie rad musiałem na nowo zakładać nową stronę pod nowym adresem. Nowa strona jest aktywna od początku grudnia 2013 roku. Miesięcznie odwiedza ją około 500 osób.

Zachęcam do darmowego kopiowania materiałów ze wszystkich konferencji Lubelskich Konferencji Pszczelarskich (I, II, III, IV, V). Materiały te zachęcam do zamieszczania na stronach internetowych Związków i Kół Pszczelarskich. Niech wiedza pszczelarska krąży.

Pozdrawiam wszystkich pszczelarzy.

Cezary Kruk
Mail: apis.polonia@wp.pl
http://www.apis-polonia.eu
Tel. 518-482-726


Na górę
  
 
Post: 27 stycznia 2014, 12:29 - pn 

Rejestracja: 04 lipca 2010, 13:22 - ndz
Posty: 143
Lokalizacja: Warmia / Okolice Reszla
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
GÓRAL pisze:
Odmówiono około 200 osobom, część z nich się wręcz obraziła.
Co byś zrobił na miejscu organizatorów?? odmówił jeszcze 200-tu osobom ??

Skoro pytasz Przemku , to ja będąc organizatorem mając salę na 200 osób i stołówkę na 120 osób z góry założyłbym , że jest to impreza na 200osób i decyduje kolejność zgłoszeń .
200 pierwszych bierze udział i ewentualnie byłaby "lista rezerwowa" .
Bo kiedy poważni ludzie stoją jak za Gierka w półgodzinnej kolejce do rejestracji , na stołówkę , po kawę , to już jest wg. mnie w pewnym sensie upokarzające .
Obrazek
Dla Cezarego ukłony , bo wiem , że jest świadom , że jest nie do końca tak jak ma być , ale też jest bezsilny , bo ktoś inny podejmuje ważniejsze decyzje , na które On nie ma wpływu .
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 stycznia 2014, 12:44 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 16:05 - czw
Posty: 1054
Lokalizacja: Góry Świętokrzyskie
Ule na jakich gospodaruję: dadant i 18,5 D
Też byłem widziałem i jestem ogólnie zadowolony. Co prawda spodziewałem się czegoś bardziej adekwatnego do poziomu takiej konferencji ale ma to też swój urok... zajęcie dodatkowe, w podgrupach, rozmowy korytarzowe, kawowe, kolejkowe i inne.
Czekam na program następnej konferencji i może jej lokalizacja się zmieni?

_________________
Pasieka "Łapa" http://llapka.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 stycznia 2014, 12:50 - pn 

Rejestracja: 13 lipca 2009, 22:16 - pn
Posty: 148
Lokalizacja: Dolne Powiśle, Malbork
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski, Ostrowskiej
bonluk pisze:
Czekam na program następnej konferencji i może jej lokalizacja się zmieni?

Jak tak wielkie zainteresowanie konferencją, to może pomyślmy o Stadionie Narodowym :haha:

_________________
https://www.facebook.com/pages/Zielona- ... 5433771673


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 stycznia 2014, 12:57 - pn 

Rejestracja: 04 lipca 2010, 13:22 - ndz
Posty: 143
Lokalizacja: Warmia / Okolice Reszla
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
bonluk pisze:
Też byłem widziałem i jestem ogólnie zadowolony. Co prawda spodziewałem się czegoś bardziej adekwatnego do poziomu takiej konferencji ale ma to też swój urok... zajęcie dodatkowe, w podgrupach, rozmowy korytarzowe, kawowe, kolejkowe i inne.
Czekam na program następnej konferencji i może jej lokalizacja się zmieni?

Jeszcze jedna fotka z "rozmów korytarzowych" :D
Obrazek
I z forum dyskusyjnego z p.Zieniewiczem
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 stycznia 2014, 13:04 - pn 

Rejestracja: 10 stycznia 2011, 17:43 - pn
Posty: 764
Lokalizacja: łódzkie
A ktoś pisał że jak taka droga konferencja to nie bedzie chętnych.
Jak widać co roku jest co raz więcej chętnych.
Pewnie jak by było zorganizowane w innym miejscu nie było by takiego klimatu i zdecydowanie droższe. Nawet gdyby to było na sali gimnastycznej to już będzie nie to. Za rok takie są plany.
Po prostu 350 miejsc i koniec.
A konferencja naprawdę fajna i tematy wykładów i klimat towarzyski a i klimat na zewnątrz jak co roku :cold: .
Czarek tak trzymać gratuluję. (nikt nie jest doskonały) :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 stycznia 2014, 13:13 - pn 

Rejestracja: 10 stycznia 2014, 23:19 - pt
Posty: 241
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Toruń
DROBNY pisze:
Po prostu 350 miejsc i koniec.

Będzie jak z bitcoinami!
Co rok to drożej :D

piotr_fs pisze:
Nie wszyscy mogli pojechać na V Lubelską Konferencję Pszczelarską i nie dla wszystkich zapewne starczyłoby miejsca na sali wykładowej.
Chciałbym dlatego w tym miejscu serdecznie podziękować koledze Czarkowi, który to wszystko organizuje i udostępnia materiały konferencyjne na stronie internetowej również dla tych nieobecnych na konferencji.

Właśnie tak! Dziękujemy!
Ja już czytam :)
Pozdrawiam, Piotr

_________________
To musiało nastąpić! Zakładam pasiekę :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 stycznia 2014, 17:27 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 czerwca 2012, 23:26 - wt
Posty: 167
Lokalizacja: mazowieckie, pow. siedlecki
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie korpusowe.
Śmiać mi się chciało jak wyszedłem na kawę przed planowaną przerwą a pani mówi, że muszę czekać 7 min. bo tak program przewiduje. :thank: :haha:
Wkurzyłem się gdy po przyjeździe okazało się, że zostaliśmy zakwaterowani w Piotrowicach mimo zapewnień organizatorów, że będę zakwaterowany na miejscu. Było to spore utrudnienie tym bardziej, że na dworze mróz. :cold:

_________________
FanPage Facebook


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 stycznia 2014, 19:21 - pn 

Rejestracja: 27 stycznia 2014, 18:30 - pn
Posty: 2
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Legnica
Byłam na Konferencji pierwszy raz. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, chociaż wróciłam do domu bardzo niewyspana :wink:
Ukłony dla Pana Czarka za organizację, wspaniałe prowadzenie forum oraz udostępnianie za darmo materiałów z konferencji na stronce :kwiaty:
Aczkolwiek muszę się przyznać,że bardzo ciężko było mi się wbić pod prysznic... trochę brakowało tej łazienki tylko dla pań :D
Te kolejki też mnie czasami "rozwalały", ale znalazłam sposób.. szłam do pokoju, albo o dziwo :cold: na spacer, za jakieś 40 min wracałam i spoko..od razu weszłam :) ...najlepsza była pani od kawy.. mi kazała czekać 5 min, bo "rozlewa" od 16 ;) szacun;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 stycznia 2014, 21:15 - pn 

Rejestracja: 04 lipca 2010, 13:22 - ndz
Posty: 143
Lokalizacja: Warmia / Okolice Reszla
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
sp.z.o.o pisze:
wyszedłem na kawę przed planowaną przerwą a pani mówi, że muszę czekać 7 min. bo tak program przewiduje. :thank: :haha:

HaniaM pisze:
pani od kawy.. mi kazała czekać 5 min, bo "rozlewa" od 16 ;) szacun;)

Miałem to samo .
A jak już przyszedł czas na kawę , to zrobił się taki tłok , że nie szło się dopchać .
Jak się rozluźniło i podszedłem , to dostałem od jakiegoś młodego człowieka zjebkę , że powinienem podejść z drugiej strony filara , bo tu jest miejsce dla koleżanek , które nalewają kawę .
Jak z drugiej strony filara odstałem swoje , to woda się skończyła .
Jak wodę donieśli . . . to skończyła się przerwa kawowa .
Dobrze że łaskawie dali po przerwie :mrgreen:

HaniaM pisze:
muszę się przyznać,że bardzo ciężko było mi się wbić pod prysznic... trochę brakowało tej łazienki tylko dla pań :D

Żebym wiedział ...
Obrazek Wywalczyłbym dla Koleżanki najlepszą miejscówkę pod prysznicem :D
A czy to Koleżanka była może w sobotę w zielonym ubranku ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 stycznia 2014, 21:40 - pn 

Rejestracja: 20 maja 2009, 18:07 - śr
Posty: 1680
Lokalizacja: Kraków, Połaniec
Ule na jakich gospodaruję: WP, WZ ---> wlkp
Robi_Robson pisze:
Miałem to samo .
A jak już przyszedł czas na kawę , to zrobił się taki tłok , że nie szło się dopchać .
Jak się rozluźniło i podszedłem , to dostałem od jakiegoś młodego człowieka zjebkę , że powinienem podejść z drugiej strony filara , bo tu jest miejsce dla koleżanek , które nalewają kawę .
Jak z drugiej strony filara odstałem swoje , to woda się skończyła .
Jak wodę donieśli . . . to skończyła się przerwa kawowa .
Dobrze że łaskawie dali po przerwie :mrgreen:
:thank: :thank: :thank: :haha:

_________________
Matki i odkłady pszczele

Ramki pszczele


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 stycznia 2014, 23:24 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 maja 2009, 00:27 - wt
Posty: 513
Lokalizacja: JODLOWA
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
GÓRAL pisze:
Robi_Robson, wybacz ale dziwnie się czyta takie stwierdzenia, kiedy Autor przyjeżdża na Konferencję handlować wiaderkami :D
i dobrze zrobił ze wziął ze sobą jadać na konferencje odpadły koszty przesyłki i nabijanie kabzy wielkim firmom
ciekawie było i warto jechać a zajęcia w podgrupach nie zapomniane !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 stycznia 2014, 23:43 - pn 

Rejestracja: 20 maja 2009, 18:07 - śr
Posty: 1680
Lokalizacja: Kraków, Połaniec
Ule na jakich gospodaruję: WP, WZ ---> wlkp
skorpion, ale czy aby napewno dla wszystkich "nie zapomniane" ? :mrgreen:

_________________
Matki i odkłady pszczele

Ramki pszczele


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 stycznia 2014, 00:12 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 16:05 - czw
Posty: 1054
Lokalizacja: Góry Świętokrzyskie
Ule na jakich gospodaruję: dadant i 18,5 D
xsiek pisze:
skorpion, ale czy aby napewno dla wszystkich "nie zapomniane" ? :mrgreen:


Jacyś malkontenci zawsze się znajdą ale klimat miejsca, ludzi i to wszystko rekompensuje niedogodności i nawet Robson to potwierdzi

_________________
Pasieka "Łapa" http://llapka.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji