FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 28 marca 2024, 21:15 - czw

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 kwietnia 2017, 20:57 - śr 

Rejestracja: 24 kwietnia 2014, 21:06 - czw
Posty: 223
Lokalizacja: Toruń
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Londyn
Witam!
Jako, że czasem pszczelarz musi coś kupić chciałbym Was przestrzec przed pewną osobą z którą miałem nieprzyjemność ostatnio próbować robić interesy.
Otóż chciałem zakupić 50 korpusów poliuretanowych (25-1 i 25-1/2)Znalazłem ofertę Pana Tomka z północy Polski, który był tutaj kiedyś na forum, a ostatnio był na wakacjach transmitowanych na YouTube. Pomyślałem, że oferta dobra warto wspierać pszczelarzy a nie całe koncerny. Żeby uniknąć przykrych niespodzianek już w lutym postanowiłem się zatroszczyć o potrzebny sprzęt. 2 lutego wysłałem do sklepu zapytanie o czas realizacji koszt wysyłki itp. Niestety odpowiedzi nie otrzymałem. Po kilku/kilkunastu dniach zadzwoniłem do pana Tomka i powiedział mi, że teraz nie ma na stanie żebym zadzwonił w połowie lutego, że wtedy będzie miał to się dogadamy. Tak też zrobiłem zadzwoniłem do Pana Tomka bodajże 23 marca. Tak tak, mam korpusy jutro zadzwonię. Po 8 dniach zadzwoniłem sam. Pan Tomek powiedział, że Panięta, ale ma teraz dużo roboty i że oddzwoni za godzinę. Nie oddzwonił. Próbowałem się dodzwonić przez 2 dni. Sprawdziłem czy moje korpusy są dostępne w sprzedaży w sklepie i były. Na 3 dzień w minioną niedziele Pan Tomek odebrał i powiedział, że właśnie pakuje moje korpusy, w sumie to ma już jedną paletę spakowaną, i że ile ja dokładnie chce tych korpusów (Od początku mówiłem że jak 50 korpusów to będzie 1,5 palety to wezmę więcej żeby nie płacić za przesyłkę w połowie pustej palety.) i Powiedział, że około 16 będzie pakował moje palety i że zadzwoni. I że na pewno następnego dnia palety będą wysłane. Nie zadzwonił nie odbierał do końca dnia. Nie odbierał też kolejnego dnia. Na 3 dzień Pan Tomek Odebrał i powiedział: wiesz Pan podrożały składniki o 40% i ja Panu tego nie sprzedam. Mówię Proszę Pana ja to zamawiałem dwa miesiące temu. Kilka razy obiecywał Pan, że wszystko otrzymam. No tak, ale mi składniki podrożały. Ja mówię: ale przecież moje korpusy są już wyprodukowane i na palecie więc cena ich produkcji nie wzrosła. Na co Pan Tomek powiedział niezrozumiałe dla mnie słowa „ jak ja panu to sprzedam to ja sobie potem rynku nie odbuduje”… Mówię że czekałem na to 2 miesiące gdzie ja sobie w tydzień teraz wszystko załatwię- niezbyt go to zainteresowało po czym powiedział nie sprzedam tego i kończymy , bo nie mam czasu. Po czym rozmowa się zakończyła…

Człowiek który mieni się wielkim pszczelarzem miesza z błotem dane słowo dla kilku srebrników. Jest to przykra sytuacja gdy pszczelarz pszczelarza wielokrotnie oszukuje, zwodzi dwa miesiące po czym wystawia do wiatru bez nawet słowa „przepraszam przykro mi, może będziemy mogli to jakoś naprawić” przekaz jaki uzyskałem od tego Pana to mam Cię w poważaniu, liczy się tylko żebym zarobił na Tobie jak najwięcej. Twoje korpusy za miesiąc sprzedam zamiast za 50 to za 70 złotych i będę miał na kolejne wakacje…
Uważam , że nie warto ufać temu panu, warto dla świętego spokoju poszukać szczęścia w innym sklepie.
Mam nadzieje, że ta niewątpliwa reklama pomoże Wam uniknąć przykrych i nerwowych sytuacji, a Panu Tomkowi „pomoże odbudować jego rynek”….


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwietnia 2017, 21:05 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 listopada 2014, 19:36 - sob
Posty: 2205
Lokalizacja: Janów Lubelski
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Zamosc
Co tam dwa miesiące , ja na matki od Niego czekam 2 lata - naprawdę .

_________________
Pasieka Knieja .https://www.youtube.com/channel/UCZZuAq ... subscriber


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwietnia 2017, 21:39 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lipca 2010, 10:15 - sob
Posty: 2911
Lokalizacja: Pogórze Izerskie
Ule na jakich gospodaruję: 1/2 dadanta
wojti1830,
może poprawi ci to humor ,ale mnie też wy...no na korpusy,co prawda nie pan Tomek ,ale też znana na forum osoba.
Swoje zamówienie złożyłem w czerwcu zeszłego roku,kilkakrotnie potwierdzałem aktualność zamówienia.Do dzisiaj zero.Najśmieszniejsze ,że osoba ta każdemu wytyka olewkę i lekceważenia klienta.
Piszę żeby cię pocieszyć -nie jesteś sam-obaj mamy nauczkę ,jak zakupy to w firmie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwietnia 2017, 21:52 - śr 
MODERATOR

Rejestracja: 07 stycznia 2017, 10:28 - sob
Posty: 3954
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: ok.Kalisza
KNIEJA pisze:
Co tam dwa miesiące , ja na matki od Niego czekam 2 lata - naprawdę .
Teraz po dwuletnim sprawdzaniu terenowym to będą zarodowe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwietnia 2017, 22:20 - śr 

Rejestracja: 27 maja 2015, 18:49 - śr
Posty: 1814
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Rudawa
Może konkretniej o którego Pana Tomka chodzi, bez domysłów. Jak ktoś jest nieuczciwy to warto przestrzegać, żeby ktoś inny nie zmarnował czasu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwietnia 2017, 22:29 - śr 
daleko szukacie a mamy na forum producenta z fajnym produktem kol.arturborat szybka dostawa i cena dobra kupowałem jestem zadowolony i następne jak będę kupował to od niego.


Na górę
  
 
Post: 05 kwietnia 2017, 22:52 - śr 

Rejestracja: 01 czerwca 2014, 22:20 - ndz
Posty: 978
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Jerzmanowice
wojti1830 pisze:
Witam!
Jako, że czasem pszczelarz musi coś kupić chciałbym Was przestrzec przed pewną osobą z którą miałem nieprzyjemność ostatnio próbować robić interesy.
Otóż chciałem zakupić 50 korpusów poliuretanowych (25-1 i 25-1/2)Znalazłem ofertę Pana Tomka z północy Polski, który był tutaj kiedyś na forum, a ostatnio był na wakacjach transmitowanych na YouTube. Pomyślałem, że oferta dobra warto wspierać pszczelarzy a nie całe koncerny. Żeby uniknąć przykrych niespodzianek już w lutym postanowiłem się zatroszczyć o potrzebny sprzęt. 2 lutego wysłałem do sklepu zapytanie o czas realizacji koszt wysyłki itp. Niestety odpowiedzi nie otrzymałem. Po kilku/kilkunastu dniach zadzwoniłem do pana Tomka i powiedział mi, że teraz nie ma na stanie żebym zadzwonił w połowie lutego, że wtedy będzie miał to się dogadamy. Tak też zrobiłem zadzwoniłem do Pana Tomka bodajże 23 marca. Tak tak, mam korpusy jutro zadzwonię. Po 8 dniach zadzwoniłem sam. Pan Tomek powiedział, że Panięta, ale ma teraz dużo roboty i że oddzwoni za godzinę. Nie oddzwonił. Próbowałem się dodzwonić przez 2 dni. Sprawdziłem czy moje korpusy są dostępne w sprzedaży w sklepie i były. Na 3 dzień w minioną niedziele Pan Tomek odebrał i powiedział, że właśnie pakuje moje korpusy, w sumie to ma już jedną paletę spakowaną, i że ile ja dokładnie chce tych korpusów (Od początku mówiłem że jak 50 korpusów to będzie 1,5 palety to wezmę więcej żeby nie płacić za przesyłkę w połowie pustej palety.) i Powiedział, że około 16 będzie pakował moje palety i że zadzwoni. I że na pewno następnego dnia palety będą wysłane. Nie zadzwonił nie odbierał do końca dnia. Nie odbierał też kolejnego dnia. Na 3 dzień Pan Tomek Odebrał i powiedział: wiesz Pan podrożały składniki o 40% i ja Panu tego nie sprzedam. Mówię Proszę Pana ja to zamawiałem dwa miesiące temu. Kilka razy obiecywał Pan, że wszystko otrzymam. No tak, ale mi składniki podrożały. Ja mówię: ale przecież moje korpusy są już wyprodukowane i na palecie więc cena ich produkcji nie wzrosła. Na co Pan Tomek powiedział niezrozumiałe dla mnie słowa „ jak ja panu to sprzedam to ja sobie potem rynku nie odbuduje”… Mówię że czekałem na to 2 miesiące gdzie ja sobie w tydzień teraz wszystko załatwię- niezbyt go to zainteresowało po czym powiedział nie sprzedam tego i kończymy , bo nie mam czasu. Po czym rozmowa się zakończyła…

Człowiek który mieni się wielkim pszczelarzem miesza z błotem dane słowo dla kilku srebrników. Jest to przykra sytuacja gdy pszczelarz pszczelarza wielokrotnie oszukuje, zwodzi dwa miesiące po czym wystawia do wiatru bez nawet słowa „przepraszam przykro mi, może będziemy mogli to jakoś naprawić” przekaz jaki uzyskałem od tego Pana to mam Cię w poważaniu, liczy się tylko żebym zarobił na Tobie jak najwięcej. Twoje korpusy za miesiąc sprzedam zamiast za 50 to za 70 złotych i będę miał na kolejne wakacje…
Uważam , że nie warto ufać temu panu, warto dla świętego spokoju poszukać szczęścia w innym sklepie.
Mam nadzieje, że ta niewątpliwa reklama pomoże Wam uniknąć przykrych i nerwowych sytuacji, a Panu Tomkowi „pomoże odbudować jego rynek”….



A Ja tam wspieram "koncern " z Kleczy :).
Wszystko co potrzeba jest na miejscu, od ręki i bez żadnej łachy .... i jakiegoś czekania.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwietnia 2017, 04:51 - czw 

Rejestracja: 06 lipca 2016, 07:31 - śr
Posty: 81
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Czestochowa
Marcin to nie ten tomek, z tego co wnioskuje to chodzi o krola internetu. Wpisz w google tomek pszczelarz to bedziesz wiedzial :haha:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwietnia 2017, 05:53 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lipca 2011, 16:47 - pt
Posty: 4332
Lokalizacja: Mrozy/mazowieckie
Ule na jakich gospodaruję: WLKP 18cm
Dlaczego wszyscy się boją napisać, co myślą, co czują, jak ich transakcja wygląda? Tylko konkretne informacje pomagają bądź poprawić działanie, bądź wykluczyć sprzedawcę z rynku. O ile pojedynczy przypadek się zdarza, to kolejne dają informację o sprzedawcy.

Zawsze zastanawiał mnie fenomen komentarzy na allegro. W obawie przed odwetem kupujący nic nie pisali. I chyba tak zostało.

Ja tam zawsze jestem ciekawy co mogę poprawić i co robię źle.. pisać, jakby co. Tylko o cenie nie piszcie, to nie wchodzi w możliwości poprawy. :D

_________________
Węza z własnego wosku.
511 110 110


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwietnia 2017, 06:24 - czw 
wojti1830,
Pewnie pana Tomka przed rozmową z tobą Agi pożądliwy i miał zły humor :pala: :haha:

A tak poważnie to dopiero teraz zauważam Ile problemów udało mi się uniknąć i jak dużo pieniędzy zaoszczędziłem przez to że zrobiłem sobie ule sam. :pl:


Na górę
  
 
Post: 06 kwietnia 2017, 07:18 - czw 
KNIEJA pisze:
Co tam dwa miesiące , ja na matki od Niego czekam 2 lata - naprawdę .

Franek :haha: :haha: :haha: a kup że sobie pędzelek dla dzieci do malowania farbkami :haha: oglądnij śmieszny filmik i zacznij wreszcie sam matki hodować :haha: :haha: :haha:


Na górę
  
 
Post: 06 kwietnia 2017, 07:35 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 stycznia 2011, 17:54 - śr
Posty: 3365
Lokalizacja: Lubelskie.51°10'51.50"N 22°35'32.23"E
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski DanLan 435/170
BoCiAnK, Ja mogę ślinić pędzelek a co mi tam oczywiście co druga matka będzie moja ok.KNIEJA,

_________________
Wiesiek33

TANKUJĘ TYLKO NA-PKN ORLEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwietnia 2017, 08:03 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 listopada 2014, 19:36 - sob
Posty: 2205
Lokalizacja: Janów Lubelski
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Zamosc
BoCiAnK pisze:
KNIEJA pisze:
Co tam dwa miesiące , ja na matki od Niego czekam 2 lata - naprawdę .

Franek :haha: :haha: :haha: a kup że sobie pędzelek dla dzieci do malowania farbkami :haha: oglądnij śmieszny filmik i zacznij wreszcie sam matki hodować :haha: :haha: :haha:


To ci się udało , i siedem stów w 20 min można wyciągnąć . https://youtu.be/akym9brvRVQ

_________________
Pasieka Knieja .https://www.youtube.com/channel/UCZZuAq ... subscriber


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwietnia 2017, 08:20 - czw 
KNIEJA,

Kolego tak sie to robi :pl: 8)
https://m.youtube.com/watch?v=3OsN0kdiyPA

Na nauke zawsze jest cas :haha:


Na górę
  
 
Post: 06 kwietnia 2017, 08:28 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Unikać " play boya "jak ognia ,każdego .Jak zacznie spadać oglądalność i zaangażowanie postronnych .to jedynie można policzki zobaczyć dla ratowania opadającej fali .Przykład ? ,pierwszy wpis.

BoCiAnK, coś Cię mało na forum ,czyżbyś książkę pisał gdzieś w którejś swojej pustelni ? :) :) na stoku?

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwietnia 2017, 08:55 - czw 

Rejestracja: 10 marca 2016, 11:05 - czw
Posty: 270
Ule na jakich gospodaruję: dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Kraków
bo lubię pisze:
czyżbyś książkę pisał
Książka byłaby bestselerem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwietnia 2017, 09:17 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Tak i ja uważam.

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwietnia 2017, 09:22 - czw 

Rejestracja: 15 sierpnia 2013, 16:42 - czw
Posty: 403
Lokalizacja: Jestem Polakiem i jestem z tego dumny
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
adamjaku pisze:
Zawsze zastanawiał mnie fenomen komentarzy na allegro. W obawie przed odwetem kupujący nic nie pisali. I chyba tak zostało.
Teraz komentarz wystawia tylko kupujący. Nie ma odwetów... Tylko co gdy kupujący wystawi niesłusznie jakiś negatyw?

Warto napisać wprost o kogo chodzi jeśli tak było faktycznie. Wiele osób nie wie kim jest Tomek i może się przejechać na jego słowności i prawdomówności. Ciekawe, czy pan celebryta netowy zająknie się na jednym ze swoich filmików o tym zdarzeniu?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwietnia 2017, 09:37 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lipca 2011, 16:47 - pt
Posty: 4332
Lokalizacja: Mrozy/mazowieckie
Ule na jakich gospodaruję: WLKP 18cm
vega pisze:
Tylko co gdy kupujący wystawi niesłusznie jakiś negatyw?


Za co może się przyczepić do Ciebie, za to że 2 minuty po zakupie dostał $. Zawsze można wytłumaczenie napisać. Chyba. I po odpowiedziach na komentarze najlepiej widać, kto ma rację.

_________________
Węza z własnego wosku.
511 110 110


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwietnia 2017, 11:38 - czw 
pisiorek pisze:
Na nauke zawsze jest cas :haha:

Fajny filmik :haha: wolał bym matki z larw przekładanych w cieniu i na mleczko pszczele :wink:
beekate pisze:
bo lubię pisze:
czyżbyś książkę pisał
Książka byłaby bestselerem

Bestselerem to było Maksiu twoje odbieranie odkładów :haha: :haha: :haha:

bo lubię,
Nie mam czasu jak Ty :haha: na siedzenie przed ekranem wpatrując się w filmiki innych i wspominając jak pszczółki pracują


Na górę
  
 
Post: 06 kwietnia 2017, 11:58 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
BoCiAnK pisze:
Fajny filmik wolał bym matki z larw przekładanych w cieniu i na mleczko pszczele
BoCiAnK, on hoduje matki na swoje potrzeby ,ta mikrocząstka miodu z pewnością potrzebna li tylko do osadzenia larwy,a mleczko to chwila i zalana po wstawieniu do rodziny wychowującej.Po za tym film nie jest instruktażowy ,pokazuje tylko jedną z metod pozyskania larw na własny użytek

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwietnia 2017, 12:03 - czw 
bo lubię pisze:
on hoduje matki na swoje potrzeby ,ta mikrocząstka miodu z pewnością potrzebna

Miód owszem słodki :mniam miodek: zawiera kwasy które uszkadzają wrażliwy nabłonek larw przez co przyjęcia są marne albo matki z wadami
wole już wodę ! bo i larwa nie wyschnie
Hieronim pisze:
KNIEJA pisze:
Co tam dwa miesiące , ja na matki od Niego czekam 2 lata - naprawdę .
Teraz po dwuletnim sprawdzaniu terenowym to będą zarodowe.

i widzisz
Franku
tak się trzepie kokosy :haha:


Na górę
  
 
Post: 06 kwietnia 2017, 13:59 - czw 
Nowo zarejestrowani użytkownicy

Rejestracja: 03 marca 2016, 00:58 - czw
Posty: 12
Ule na jakich gospodaruję: WP
Miejscowość z jakiej piszesz: Grunwald
Tomek T.....? Czy macie kogoś innego na myśli ?
W tej części Polski mamy jeszcze jednego ananaska, swego czasu chciał kupić na forum 300 pakietów.
Warto poczytać co ludzie piszą w komentarzach pszczelego imperium.....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwietnia 2017, 15:00 - czw 

Rejestracja: 03 listopada 2014, 11:11 - pn
Posty: 544
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: sieradzkie
KNIEJA pisze:
BoCiAnK pisze:
KNIEJA pisze:
Co tam dwa miesiące , ja na matki od Niego czekam 2 lata - naprawdę .

Franek :haha: :haha: :haha: a kup że sobie pędzelek dla dzieci do malowania farbkami :haha: oglądnij śmieszny filmik i zacznij wreszcie sam matki hodować :haha: :haha: :haha:


To ci się udało , i siedem stów w 20 min można wyciągnąć . https://youtu.be/akym9brvRVQ

chyba aktor tego filmu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwietnia 2017, 15:31 - czw 
Nowo zarejestrowani użytkownicy

Rejestracja: 03 marca 2016, 00:58 - czw
Posty: 12
Ule na jakich gospodaruję: WP
Miejscowość z jakiej piszesz: Grunwald
Kamień z serca, kogoś innego miałem na myśli...Niemniej jednak ost rozmawiałem z jednym z kolegów z tego forum , kupił matki od tego pana i nie narzekał.
Niemniej moi ,,bohaterowie,, głównie specjalizują się w,, podbieraniu pszczół hurtowo,,


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwietnia 2017, 18:39 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lipca 2016, 13:43 - czw
Posty: 640
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Konopiska
wojti1830, a to nie do Ciebie szła a paczka z korpusami? :D
https://youtu.be/-LWsjvu_mXg?t=81
:D

_________________
Pozdrawiam
Sławek
Moje psiaki: http://www.cavaliery.com


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwietnia 2017, 18:53 - czw 

Rejestracja: 27 maja 2015, 18:49 - śr
Posty: 1814
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Rudawa
Ten Pan jest żenujący :) Aż przykro się robi jak się tego słucha...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwietnia 2017, 21:01 - czw 

Rejestracja: 24 kwietnia 2014, 21:06 - czw
Posty: 223
Lokalizacja: Toruń
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Londyn
slaw007 pisze:
wojti1830, a to nie do Ciebie szła a paczka z korpusami? :D
https://youtu.be/-LWsjvu_mXg?t=81
:D


He he, nie to nie moje.
Myślałem, że mniej ludzi miało nieprzyjemność z tym panem. Przerażające, że tyle ludzi czuje się pokrzywdzonych. Ale niech użytkownicy forum czytają i wyciągają wnioski na przyszłość, których ja niestety nie wyciągnąłem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwietnia 2017, 21:33 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lutego 2012, 10:25 - czw
Posty: 133
Lokalizacja: Poznań/ Biedrusko
Ule na jakich gospodaruję: WLKP, WLKP-18
witajcie.
ja także zakupiłem od Tomka elementy uli i powiem szczerze że potrzebowałem je jak najszybciej i w sumie zwodził mnie tydzień... nie oddzwanial a ja dzwoniłem do niego po dwa razy dziennie i po tygodniu wysyłania przesyła w końcu doszła... ma chłop dużo nas głowie i trzeba się dopominac... Jego filmy także z ciekawością oglądam ale ostatnie filmy to tylko kasa kasa... Nie chodzi o zazdrość czy coś podobnego tylko razi jak z biegiem czasu przczelarz przestaje byc ikoną przczelarstwa a w swoich filmach więcej jest marketingu z naciskiem na kasę niż pszczół w ulu...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwietnia 2017, 23:48 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
BoCiAnK pisze:
Nie mam czasu jak Ty na siedzenie przed ekranem................
No w końcu ktoś musi tę Twoją stronę pozycjonować :google: :google: ,nieprawdaż ?.Siadłbyś w końcu na dupsko,wszystko już masz ,co Ci jeszcze trzeba ,czasu? ,tego Ci nie wypstrykam na klawiaturze,to już musisz sobie sam zorganizować. :mrgreen: :D

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwietnia 2017, 16:29 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lipca 2015, 17:01 - śr
Posty: 2286
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Ule na jakich gospodaruję: wlkp.10r+wlkp-18tka=60uli prod
Miejscowość z jakiej piszesz: Warszawa
olaf pisze:
Tomek T.....? Czy macie kogoś innego na myśli ?
W tej części Polski mamy jeszcze jednego ananaska, swego czasu chciał kupić na forum 300 pakietów.
Warto poczytać co ludzie piszą w komentarzach pszczelego imperium.....


Chodzi o Tomka - "You-Tube'ra" powszechnie znanego pod marką "Tomek Miodek" i jego "Ule Miodka" z poliuretanu - nie wiem dlaczego nikt nie chce tego wprost napisać - tu na forum miał nick chyba MB33 - jezeli nie to przepraszam za pomyłkę NICKa...

swoją drogą piana poszła 11% do góry więc lada chwila wszystkie poliuretany zdrożeją o min. 10% - tj. jak u dystrybutorów pojawi się nowa partia...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwietnia 2017, 17:49 - pt 

Rejestracja: 01 września 2013, 10:18 - ndz
Posty: 5353
Lokalizacja: woj. Śląskie, Beskid Żywiecki
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Żywiec
tomi007 pisze:
tu na forum miał nick chyba MB33 - jezeli nie to przepraszam za pomyłkę NICKa...

tomekmiodek nie MB33 :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwietnia 2017, 22:51 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 marca 2014, 00:26 - pt
Posty: 364
Lokalizacja: Osiek/Olkusz
Ule na jakich gospodaruję: wlkp. wlkp 18
Miejscowość z jakiej piszesz: Olkusz
Tomuś ma już 50-tke i chyba robi mu się kryzys wieku średniego, bo tylko bajery i kasa mu w głowie (a powinny dupy :mrgreen: ), też to zauważyłem od jakiegoś czasu że pokazuje tylko kasę a coraz mniej pszczół i obejścia koło nich, początkiem był filmik jak zarobiłem 7 stów w ileś tam minut.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwietnia 2017, 06:08 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lipca 2011, 16:47 - pt
Posty: 4332
Lokalizacja: Mrozy/mazowieckie
Ule na jakich gospodaruję: WLKP 18cm
Tomek jest producentem uli w tej chwili. Co powinien reklamować producent uli - pszczelarstwo jako dochodowy interes. Wszystko we właściwym kierunku.

_________________
Węza z własnego wosku.
511 110 110


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwietnia 2017, 07:40 - ndz 

Rejestracja: 07 października 2015, 22:47 - śr
Posty: 309
Lokalizacja: Poland
Ule na jakich gospodaruję: Dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: opolskie
dochodowy interes to będzie dla niego


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwietnia 2017, 22:27 - ndz 

Rejestracja: 05 października 2012, 01:48 - pt
Posty: 355
Ule na jakich gospodaruję: 435x170, WLKP12
Tylko przez ten dochodowy interes... później rodzą się patologie...:
- wywracanie uli
- zatykanie wylotków ziemią
- naloty
- wytrucia
- spalenia (drastyczne)
- itd...


bo? bo ja muszę mieć więcej, najwięcej... Najgorzej mają Ci co wędrują... Pomimo, że wszystko się ustali, są hektary to i tak znajdzie się idiota...

Nie mówiąc już o tych co to podkarmiaczki mają cały rok w ulach a ich posiadają 5 na krzyż a i miodami odmianowymi handlują cały rok...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2017, 18:30 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 grudnia 2012, 21:40 - sob
Posty: 481
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski 20% reszta 18
Nigdy z Tomkiem nie prowadziłem żadnych interesów i nie zamieniłem zdania, wydawało by się że nie mam nic mu do zarzucenia. Jednak pozory mylą. Swego czasy zamieścił na YouTube filmik pokazując między innymi jak wygląda jego śniadanie . Po jego obejrzeniu nabrałem do niego takiej awersji że do końca swoich dni nigdy o nic nie zwrócę się do niego i na pewno nie podam mu ręki. To co pokazał to kompletny brak wychowania i kultury oraz szacunku dla tych którzy go oglądali wcinającego arbuza i na koniec bekającego bufona. Dupa mu odrosła ,gęba się zaokrągliła a dobrobyt zaczął przewracać mu w głowie, myśli ze może wszystkich swoich fanów lekceważyć bo ma ich w kieszeni i to oni przyjdą do niego. Nie wie jak bardzo się myli i jak krótkie nogi ma chamstwo.
Tomek postępuj i rób tak dalej a wszyscy odwrócą się do ciebie jak od trędowatego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 maja 2017, 21:28 - pn 
W niektórych kulturach świata bekanie jest akurat w dobrym tonie, czy aby nie ma odrobiny zawiści w tych atakach na Tomka?.... :cry:


Na górę
  
 
Post: 08 maja 2017, 21:41 - pn 

Rejestracja: 16 listopada 2008, 15:58 - ndz
Posty: 191
Lokalizacja: RYCERKA GÓRNA
Ja mieszkam w Szwecji i tu bekanie przy posiłku jest czymś normalnym a nawet wskazane.W Polsce też się beka tylko cicho. :lol:

_________________
POZDRAWIAM CAŁĄ PSZCZELARSKĄ RODZINKĘ.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 maja 2017, 21:56 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sierpnia 2016, 13:20 - pn
Posty: 284
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Tarnów
Bolkonski pisze:
W niektórych kulturach świata bekanie jest akurat w dobrym tonie

W niektórych kulturach za normalne uznawane są również inne rzeczy, które w Polsce są nie do przyjęcia i generalnie piętnowane. U nas jednak osoby dobrze wychowane i kulturalne nie powinny się tak zachowywać - to że generalnie każdy gdzieś tam sobie beka i robi jeszcze inne rzeczy nie znaczy że mam w restauracji po posiłku wybekać się i wypierdzieć na całą sale.
pawel anczakows pisze:
Ja mieszkam w Szwecji i tu bekanie przy posiłku jest czymś normalnym a nawet wskazane.

Całe szczęście że nie mieszkam w Szwecji :thank: i nie o bekanie mi chodzi

_________________
http://www.facebook.com/pasiekazawadzka
Matki pszczele Nieska, Primorski


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 maja 2017, 22:14 - pn 
No jasne .. na szafot z Tomkiem bo sobie beknął a tu trafił na szlachecką wrażliwość, kulturkę i bułkę przez bibułkę.... :D


Na górę
  
 
Post: 08 maja 2017, 22:49 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sierpnia 2016, 13:20 - pn
Posty: 284
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Tarnów
A niby dlaczego od razu na szafot - po prostu jeśli ktoś mówi że jest to normalne to ja mówię że nie jest - a przynajmniej dla mnie - widać jestem nietolerancyjny

_________________
http://www.facebook.com/pasiekazawadzka
Matki pszczele Nieska, Primorski


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 maja 2017, 23:30 - pn 

Rejestracja: 27 maja 2015, 18:49 - śr
Posty: 1814
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Rudawa
Pamiętak jak pierwszy raz zobaczyłem jakiś film z nim. Od razu mnie odrzuciło od gościa. To że beka itp. jak to ktoś kiedyś powiedział: chamem każdemu wolno być. Jego styl, przekaz itp jest po prostu żenujący, dlatego zaskoczyło mnie to że ktoś się dał naciągnąć na kasę u niego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2017, 17:03 - wt 
astroludek
Są kraje w Europie które lżą Polaków i Polskę (Polskie obozy zagłady) a pomimo to w zębach zanosisz do ich supermarketów kaskę i nawet nie piśniesz... z tym nie masz problemu?


Na górę
  
 
Post: 09 maja 2017, 17:24 - wt 

Rejestracja: 27 maja 2015, 18:49 - śr
Posty: 1814
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Rudawa
Bolkonski pisze:
astroludek
Są kraje w Europie które lżą Polaków i Polskę (Polskie obozy zagłady) a pomimo to w zębach zanosisz do ich supermarketów kaskę i nawet nie piśniesz... z tym nie masz problemu?


Co Ty mi tu z polityką jedziesz? Rozmawiamy o tym, że ktoś kogoś oszukał.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2017, 18:27 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sierpnia 2016, 13:20 - pn
Posty: 284
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Tarnów
Bolkonski pisze:
astroludek
Są kraje w Europie które lżą Polaków i Polskę (Polskie obozy zagłady) a pomimo to w zębach zanosisz do ich supermarketów kaskę i nawet nie piśniesz... z tym nie masz problemu?

A Ty kupujesz niby tylko w Zieleniewo u Pana Juzia :D

_________________
http://www.facebook.com/pasiekazawadzka
Matki pszczele Nieska, Primorski


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2017, 20:56 - wt 

Rejestracja: 10 lutego 2013, 20:06 - ndz
Posty: 382
Lokalizacja: małopolska
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Bolkonski pisze:
astroludek
Są kraje w Europie które lżą Polaków i Polskę (Polskie obozy zagłady) a pomimo to w zębach zanosisz do ich supermarketów kaskę i nawet nie piśniesz... z tym nie masz problemu?

No kolego poczytaj może trochę historii.
Za to określenie to możesz mieć kłopoty.
Jakie to były obozy???

_________________
Jestem pszczelarzem i kolekcjonerem kapsli. Jeśli masz jakieś kapsle napisz do mnie na PW, lub maila. Moja kolekcja: http://www.janko-kapsle.prv.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2017, 21:20 - wt 

Rejestracja: 23 października 2007, 18:57 - wt
Posty: 1213
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
astroludek pisze:
Pamiętak jak pierwszy raz zobaczyłem jakiś film z nim. Od razu mnie odrzuciło od gościa

Znam gorsze produkcje :oczko: , za grube miliony .
Na szczęście każdy ma rozum i wolną wole, i nikt nie musi( jeszcze ) oglądać , co mu się nie podoba.
Jak zachował się wobec klienta ,zostało przedstawione , każdy może sobie wyrobić opinie .
Ma swoje forum i swoich,, wyznawców" , więc może było tam napisać , mógłby przedstawić swój punkt widzenia. W przeciwieństwie do tego forum , nie zamykał drażliwych dla siebie tematów , ani nie banował .
Chyba komuś zaszkodził w ......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2017, 22:26 - śr 

Rejestracja: 27 maja 2015, 18:49 - śr
Posty: 1814
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Rudawa
Bolkonski pisze:
astroludek
Chłopie zlituj się nad sobą ..jaka polityka... to jest o logicznym myśleniu :lol:
Pokazuję Ci tylko nonsens tego co tutaj wypisujesz.. jeśli nie kumasz.. nie poradzę nic... :mrgreen: :mrgreen:


Parafrazujac: rozmawiamy o truskawkach, a Ty o łodziach podwodnych zaczynasz :)
Doskonale rozumiem co napisałeś, ale nie ma to w ogóle związku z chamowatością i niesłownością głównego bohatera tego wątku ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2017, 23:59 - śr 
Znacie przysłowie:
nie rób drugiemu co Tobie niemiłe... :lol:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji