FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 23 kwietnia 2024, 17:48 - wt

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Post: 13 stycznia 2015, 12:55 - wt 

Rejestracja: 20 lipca 2011, 18:20 - śr
Posty: 47
Lokalizacja: Dobrcz
Ule na jakich gospodaruję: własne
Witam wszystkich dyskutujących na temat kupna odkładów przez ,,olx,. Powiem ,że nie ważne co by nie kupić przez ,,olx,,pszczoły, kwiaty ,okna itd zasada ta sama.Kupujący i sprzedający muszą szanować własne słowo i zawsze ! bez względu na wszystko( chyba że wypadek losowy)wywiązać się z danego słowa.Kupuje dużo przez allegro i chyba jeden raz zostałam oszukana..ale i to po dłuższych negocjacjach dało się wyprowadzić na prostą. Kupuje też przez ,,olx,, i na ogół płacę z góry całość sumy- jeszcze nikt mnie nie wykiwał. Raz ostatnio się nie zgodziłam na zapłatę tylko dopiero przy dostawie towaru...no był kłopot, gdyż sprzedawca obawiał się ,że nie odbiorę towaru mimo ,że on dostarczył towar..w końcu przywiózł ale obawy miał do końca.Kupując odkład czy rodzinę pszczelą nie zawsze jest blisko i proszę o wysyłkę przez pocztę. Towaru nie widzę i proszę o opis ( rasa matki , wielkość rodziny itd)Wierzę ,że sprzedający jest uczciwy i sprzeda mi to co opisuje i w takim stanie jak mówi -bez jakichkolwiek umów.Wiadomo ,że jedna i druga strona może oszukać ale...trochę wiary że,, ludzi dobrej woli jest więcej,. Apropo rodzinek pszczelich. Szukam pszczelarza , który wysłał by mi 2 rodziny pszczele lub przezimowane silne odkłady w niewygórowanej cenie na ramce wielkopolskiej. Chyba ,że w pobliżu mojego miejsca zamieszkani- wtedy sama odbiorę.Pozdrawiam całą brać pszczelarską..i więcej wiary w człowieka.

_________________
kaja


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji