FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 25 kwietnia 2024, 11:15 - czw

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 23 marca 2011, 15:54 - śr 

Rejestracja: 06 czerwca 2008, 23:01 - pt
Posty: 1139
Lokalizacja: Stargard Szczec.
Ule na jakich gospodaruję: wlkp/wlkp 18cm
PszczeliPark, to są jakieś żarty ?? mariuszk, chce skorzystać z dofinansowania, o czym tu gadać?? Znasz odpowiedz na jego pytanie, to mów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 marca 2011, 16:01 - śr 
swiwojtek pisze:
PszczeliPark, to są jakieś żarty ?? mariuszk, chce skorzystać z dofinansowania, o czym tu gadać?? Znasz odpowiedz na jego pytanie, to mów.

Z tego co napisał mariuszk wynika, że również chce zarobić na refundacji. A mi osobiście nie "leży" pomoc dla cwaniaczków. Tyle w temacie.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 23 marca 2011, 16:09 - śr 

Rejestracja: 06 czerwca 2008, 23:01 - pt
Posty: 1139
Lokalizacja: Stargard Szczec.
Ule na jakich gospodaruję: wlkp/wlkp 18cm
PszczeliPark pisze:
swiwojtek pisze:
PszczeliPark, to są jakieś żarty ?? mariuszk, chce skorzystać z dofinansowania, o czym tu gadać?? Znasz odpowiedz na jego pytanie, to mów.

Z tego co napisał mariuszk wynika, że również chce zarobić na refundacji. A mi osobiście nie "leży" pomoc dla cwaniaczków. Tyle w temacie.

Każde wyciągnięcie kasy (czytaj zgłoszenie się po dotacje) jest spowodowane chęcią wzbogacenia się czyli zarobienia pieniędzy. No chyba że Pan robi to by dotrzymać towarzystwa innym to wtedy ok, rozumiem. Czapki z głów !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 marca 2011, 17:21 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 października 2009, 12:44 - czw
Posty: 3145
Lokalizacja: Olsztyn
Ule na jakich gospodaruję: KLASYCZNY WIELKOPOLSKI
Każdy odbierający dofinansowanie zarabia.PszczeliPark, Pan także


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 marca 2011, 18:09 - śr 
mendalinho pisze:
Każdy odbierający dofinansowanie zarabia.PszczeliPark, Pan także
Nie korzystałem z dofinansowania i nie będę korzystał :zeby:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 23 marca 2011, 19:32 - śr 
mariuszk pisze:
35 uli razy 50 zł , to było by 1750 zł .
to by się zgadzało trzeba było wpisać w kole 50 rodzin to by dawało 2500zł i wtedy trzeba było brać miodarke za 5000zł


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 23 marca 2011, 20:53 - śr 

Rejestracja: 21 kwietnia 2010, 22:45 - śr
Posty: 98
Lokalizacja: Grudziądz
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie 12r, Dadant
bo ja uważam nadal ze tylko cześć osób zarobi na tej refundacji



nie śledzę tematu od początku ale też tak uważam tz: powstające i intensywnie powiększ jace się pasieki są w plecy na refundacji np:na refundowane odkłady nie dostaniemy refundacji za leczenie no chyba że zgłosimy je wiosna zanim otrzymamy i zapłacimy ulowe...........abstrahując tak samo jest ze sprzętem jeżeli mam pasiekę 40 rodzin i powiększam ją co rok o 50% to w tym roku mogę kupić miodarkę z refundacją za5000zł netto (o ile otrzymam 50zł na rodzinę)i muszę mieć ją przez 5 lat jednak wtedy będę miał już ok 200 rodzin i ta miodarka możne okazać się niewystarczająca a ma dopiero 5 lat jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 marca 2011, 13:37 - czw 

Rejestracja: 30 kwietnia 2009, 00:01 - czw
Posty: 226
Lokalizacja: lubelskie
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
PszczeliPark, Nie widze w tym cwaniactwa , jak by tak było to wszyscy co korzystają z refundacji w Twoich oczach są cwaniakami :) . Mi chodzi tylko o to dlaczego jedni korzystają z pomocy a inni nie mogą , bo np. starsi pszczelarze mają pierwszeństwo , albo zbyt wąskie plecy żeby cokolwiek dostać , dzielą pieniądze jak im pasuje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 marca 2011, 15:10 - czw 
Mario1 pisze:
to moje zamówienie nie będzie zrealizowane, ponieważ BZP ma swoją preferowana listę producentów odkładów i tylko z niej będą realizowane zamówienia. Czy mogę mimo to domagać się w BZP, aby moje zamówienie zostało zrealizowane z pasieki którą wcześniej wybrałem?

Oczywiście że możesz
Mogę Ci podesłać odpowiedź ARR na ten temat co oni o tym sądzą ;-)
Następna Nadinterpretacja przepisów ze strony BZP Możesz Gdzie chcesz byle producent był zgłoszony A durne wytłumaczenie o kontroli jakości odkładów i własnych producentach niech wsadzą sobie w 4 litery


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 24 marca 2011, 15:11 - czw 

Rejestracja: 13 lipca 2009, 22:16 - pn
Posty: 148
Lokalizacja: Dolne Powiśle, Malbork
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski, Ostrowskiej
PszczeliPark nie za bardzo wiem o co ci chodzi z tym, że robisz jakieś zarzuty mariuszk.
Zachowujesz się tak jak przysłowiowy pies ogrodnika ... :do bani:
Czy to jest coś złego w tym, że ktoś chce skorzystać z refundacji ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 marca 2011, 15:27 - czw 

Rejestracja: 30 kwietnia 2009, 00:01 - czw
Posty: 226
Lokalizacja: lubelskie
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
konradziu, nie mogłem wpisać stan pasieki jaki mi pasował , bo stan brany był z początku roku , a zgłoszenia do refundacji były na jesień , a po drugie dlaczego mam zawyżać , ja chce tylko to co mi sie uczciwie należy, ale o czym ja mówię , jaka uczciwość .....w naszym kraju :).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 marca 2011, 15:28 - czw 
mariuszk pisze:
jak by tak było to wszyscy co korzystają z refundacji w Twoich oczach są cwaniakami :) . Mi chodzi tylko o to dlaczego jedni korzystają z pomocy a inni nie mogą ,

Kolego w przepisach ARR jest wyraźnie napisane
Maksymalna wysokość pomocy przekazanej jednemu końcowemu odbiorcy ( pszczelarzowi) w ramach tego działania, w okresie jednego sezonu nie przekroczy 50 zł w przeliczeniu na jedną rodzinę pszczelą i nie będzie wyższa niż 8 000 zł.

A Ty obecnie masz 35 rodzin więc przelicz sobie ile Ci si należy
gdybyś opłacił więcej to byś mógł mieć pretensje
Ja Cie rozumie że przepis jest do bani ale mogłeś wcześnie pomyśleć i np opłacić rodziny o które w tym roku zwiększą twoją pasiekę


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 24 marca 2011, 15:31 - czw 
piotr_fs pisze:
PszczeliPark nie za bardzo wiem o co ci chodzi z tym, że robisz jakieś zarzuty mariuszk.
Zachowujesz się tak jak przysłowiowy pies ogrodnika ... :do bani:
Czy to jest coś złego w tym, że ktoś chce skorzystać z refundacji ?

Skorzystać z refundacji, a zarobić na refundacji to są dwa różne tematy. Wystarczy tylko inaczej sformułować treść wypowiedzi i sprawa jest rozwiązana. Czepiłem się tylko jednego słowa - "zarobić" na refundacji. Wielokrotnie w życiu spotkałem się z różnego rodzaju "przekrętami" więc już w tej chwili nic mnie nie zdziwi.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 24 marca 2011, 15:47 - czw 

Rejestracja: 30 kwietnia 2009, 00:01 - czw
Posty: 226
Lokalizacja: lubelskie
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
BoCiAnK, No ale chyba w takim przypadku dostaje mniej , a wykładam wiekszą swoją kasę , po prostu mniejszy procent dostane do tej miodarki ? chyba że ja coś źle rozumiem i tak jak piszesz , przepisy do bani .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 marca 2011, 10:30 - pt 

Rejestracja: 18 sierpnia 2010, 21:23 - śr
Posty: 28
Lokalizacja: Jaworze
BoCiAnK jakbyś mógł to podeślij mi opinię ARR na temat wyboru producenta odkładów. W niedzielę mam zebranie w kole, a do końca miesiąca muszę tą sprawę załatwić. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 marca 2011, 12:26 - pt 
Mario1 pisze:
BoCiAnK jakbyś mógł to podeślij mi opinię ARR na temat wyboru producenta odkładów. W niedzielę mam zebranie w kole, a do końca miesiąca muszę tą sprawę załatwić. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Człowieku! Takie sprawy załatwiaj na privie, a nie na forum!
Sorki, ale ja wysiadam.... gdzie ja trafiłem????


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 25 marca 2011, 12:49 - pt 

Rejestracja: 23 października 2007, 18:57 - wt
Posty: 1219
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Mario1 pisze:
BoCiAnK jakbyś mógł to podeślij mi opinię ARR na temat wyboru producenta odkładów
PszczeliPark pisze:
Człowieku! Takie sprawy załatwiaj na privie, a nie na forum!
Sorki, ale ja wysiadam.... gdzie ja trafiłem????

Mario grzecznie poprosił . Forma przekazu zależy od BoCianka - czy na priva , czy na forum .
Sorki , co złego widzisz w upublicznieniu opinii ARR ? Czy ma klauzule tajności ?
Może jest niewygodna ale to już inna bajka !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 marca 2011, 13:18 - pt 
lalux5 pisze:
Mario1 pisze:
BoCiAnK jakbyś mógł to podeślij mi opinię ARR na temat wyboru producenta odkładów
PszczeliPark pisze:
Człowieku! Takie sprawy załatwiaj na privie, a nie na forum!
Sorki, ale ja wysiadam.... gdzie ja trafiłem????

Mario grzecznie poprosił . Forma przekazu zależy od BoCianka - czy na priva , czy na forum .
Sorki , co złego widzisz w upublicznieniu opinii ARR ? Czy ma klauzule tajności ?
Może jest niewygodna ale to już inna bajka !

Dlaczego? Ponieważ kolega Mario zwrócił się tylko do jednej osoby, a nie do uczestników forum. Czy to jest już dla Ciebie jasne?


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 25 marca 2011, 13:44 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 października 2009, 12:44 - czw
Posty: 3145
Lokalizacja: Olsztyn
Ule na jakich gospodaruję: KLASYCZNY WIELKOPOLSKI
PszczeliPark pisze:
Sorki, ale ja wysiadam.... gdzie ja trafiłem????

Nie ma problemu możesz wysiąść uczestnictwo w forum jest dobrowolne nikt Cię nie będzie zatrzymywał.Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 marca 2011, 14:16 - pt 

Rejestracja: 30 kwietnia 2009, 00:01 - czw
Posty: 226
Lokalizacja: lubelskie
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
PszczeliPark, zachowujesz sie jak kobieta w te dni :leży_uśmiech: , wszystkiego sie czepiasz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 marca 2011, 14:33 - pt 
mariuszk pisze:
PszczeliPark, zachowujesz sie jak kobieta w te dni :leży_uśmiech: , wszystkiego sie czepiasz.

ktoś musi :oczko: Nie bierz tego do siebie, dyskusja wywoła spore zamieszanie i możemy się dużo dowiedzieć... no chyba że wszyscy zamilkną ...;)


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 25 marca 2011, 15:02 - pt 

Rejestracja: 30 kwietnia 2009, 00:01 - czw
Posty: 226
Lokalizacja: lubelskie
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
Ktoś musi mieć to nie wdzięczne zadanie :oczko: , nie biorę do siebie , tylko jeszcze jak bym dostał odpowiedź na swoje pytanie to był bym szczęśliwy :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 marca 2011, 16:16 - pt 
mariuszk - zacząłeś zabawę z refundacją od dupnej strony. Przywaliłeś z grubej rury - miodarka za 5 tysięcy złotych do 35 pniowej pasieki - od razu widać, że to jest śmierdząca sprawa. Powinieneś zrobić to malutkimi kroczkami. W swoim projekcie powinieneś ująć sprzęt o mniejszej wartości, ale żeby to był zróżnicowany asortyment - miodarka, stół do odsklepiania, odstojniki, falowniki, pompy - i miałbyś sprawę załatwioną jeszcze w tym roku. A tak - wywaliłeś w projekcie MIODARKĘ za 5 tysi i co? i nic. Mają cię na widelcu i w ogóle możesz nic nie dostać do końca istnienia refundacji.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 25 marca 2011, 17:14 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 grudnia 2007, 01:11 - ndz
Posty: 643
Lokalizacja: Tarnów
Dlaczego niby moze nic juz nie dostac czy zlamal jakies prawo lub przepisy?
Pszczoly dla czesci z nas to hobby do ktorego dodajemy troche kasy nie patrzac na to czy z punktu ekonomicznego to sluszne czy nie np miodarka za 5tys do 35pniowej pasieki a skoro jest refundacja dla pszczelarzy to chyba nie ma znaczenia jaki to pszczelarz maly czy duzy wazne zeby to bylo zgodne z przepisami

I dlaczego uwazasz ze to smierdzaca sprawa? Chcial kupic zgodnie z obecnymi przepisami korzystajac z nich bo wkoncu po to sa by ulatwic pszczelarzom taki zakup a Ty uwazasz ze on co na handel ja chce(a przeciez musi ja miec przez 5 lat wg przepisow) co Ci tu smierdzi?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 marca 2011, 17:38 - pt 
makak pisze:
Dlaczego niby moze nic juz nie dostac czy zlamal jakies prawo lub przepisy?
Pszczoly dla czesci z nas to hobby do ktorego dodajemy troche kasy nie patrzac na to czy z punktu ekonomicznego to sluszne czy nie np miodarka za 5tys do 35pniowej pasieki a skoro jest refundacja dla pszczelarzy to chyba nie ma znaczenia jaki to pszczelarz maly czy duzy wazne zeby to bylo zgodne z przepisami

I dlaczego uwazasz ze to smierdzaca sprawa? Chcial kupic zgodnie z obecnymi przepisami korzystajac z nich bo wkoncu po to sa by ulatwic pszczelarzom taki zakup a Ty uwazasz ze on co na handel ja chce(a przeciez musi ja miec przez 5 lat wg przepisow) co Ci tu smierdzi?

Przeczytaj wszystko od początku i może się domyślisz o co chodzi... chociaż w to wątpię :smutny:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 25 marca 2011, 18:09 - pt 

Rejestracja: 30 kwietnia 2009, 00:01 - czw
Posty: 226
Lokalizacja: lubelskie
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
Na prawdę nic śmierdzącego w tym nie widzę , złożyłem zamówienie na taką miodarkę dlatego bo cały czas powiększam pasiekę ,za rok albo dwa , okaże sie że będzie za mała. W tam tym roku miałem 35 , a teraz mam 60 pni . A po drugie po jaki piernik przyjmowali takie zamówienie , jak wiedzieli że to nie zgodne z przepisami , dopiero teraz zorientowali się że mi sie nie należy :), drobniejszy sprzęt to ja mam , to po co mi drugi :). PszczeliPark, nie mierz mnie swoją miarką , może zrobiłbyś na tym interes , ale nie ja .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 marca 2011, 18:09 - pt 
e tam ja wiruje 80 pniowa pasieke 4 ramkową miodarką , kiedyś wirowałem 3 plastrowa ręczną 120 pni było co krecić , a ile razy urywał sie gwózdz czasami było tez i co rozkrecać. :leży_uśmiech:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 25 marca 2011, 18:50 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 grudnia 2007, 01:11 - ndz
Posty: 643
Lokalizacja: Tarnów
mariuszk pisze:
Chciałem skorzystać z refundacji do sprzętu i zamówiłem sobie miodarke za 5000 zł , zarejestrowane mam 35 uli , cały czas myślałem że jakieś pieniądze dostane , a teraz okazało sie , że nic z tego , powiedziano mi , że zamówiłem zbyt drogą miodarkę , jak bym zamówił coś tańszego to bym dostał. Skoro zamówienie było zbyt duże aby pokryc te 60 % , to chyba powinienem dostać trochę mnie , adekwatne , do posiadanych uli , czyli 35 uli razy 50 zł , to było by 1750 zł . Co wy na to ,? bo ja uważam nadal ze tylko cześć osób zarobi na tej refundacji


PszeliPark rozumiem ze chodzi Ci o ta wypowiedz i niefortunne uzycie slowa zarobi tylko za mocno sie uczepiles tego slowa nie zauwazajac calosci wypowiedzi. Kolega chce kupic pozadna miodarke a przy okazji skorzystac z refundacji bo ma do tego prawo(chyba ze ineczej uwazasz) Kupujac z refundacja "zarobil" by a dokladniej nie stracil by kasy tyle ile bez. A Ty tutaj sugerujesz ze on chce za darmoche wyposazenie pracowni chociaz co w tym bylo by zlego jak by tylko taki program byl no ale nie ma. Natomiast jest refundacja z ktorej kto moze i chce korzysta nie ma w tym nic zlego.
Poza tym jak ma zarobic sprzeda miodarke? Przeciez musi ja miec przez 5 lat no chyba ze myslisz ze chce teraz kupic zeby po 5 latach odsprzedac z wielkim zyskiem?

Kober wirowac mozna tak jak piszesz w 4 ramkowej przy 80 pniach ale mozna tak jak Bociank miec przy niewiele wiekszej pasiece 2 miodarki na 20 ramek kwestia komfortu pracy i szybkosci


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 marca 2011, 19:30 - pt 

Rejestracja: 15 września 2009, 23:27 - wt
Posty: 6074
Lokalizacja: Stara Słupia
Ule na jakich gospodaruję: Langstroth 3/4
Miejscowość z jakiej piszesz: Słupia
Dzisiaj 11:26
PszczeliPark pisze:
Sorki, ale ja wysiadam.... gdzie ja trafiłem????


:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:
:placz:


http://www.youtube.com/watch?v=YIA8cBiIzwY


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 marca 2011, 19:32 - pt 

Rejestracja: 30 kwietnia 2009, 00:01 - czw
Posty: 226
Lokalizacja: lubelskie
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
makak, na jesień przyjęli zamówienie i nic nie mówili że zamawiam zbyt drogi sprzęt , wszystko było w porządku , tylko dostali mało pieniędzy i musieli komuś urwać , żeby dostali wybrani , myśleli jak to zrobić , mowa była o daniu najpierw starszym pszczelarzom , no i chyba tak zrobili , nie wnikałem kto dostał a kto nie . Nie liczyłem na dużą pomoc , bo wiedziałem ile na koło przydzielono pieniedzy , ale myślałem że uczciwie to podzielą . Z ich pomocą , czy bez i tak wyposażę pracownie, może lepiej nie korzystać z refundacji ....żeby nikt nie powiedział że zarabiam na tym :oczko:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 marca 2011, 21:10 - pt 
PszczeliPark pisze:
Człowieku! Takie sprawy załatwiaj na privie, a nie na forum!
Sorki, ale ja wysiadam.... gdzie ja trafiłem????



ach ci "krawaciarze" chyba nigdy się nie zmienią :do bani:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 25 marca 2011, 21:47 - pt 

Rejestracja: 05 lutego 2011, 19:51 - sob
Posty: 144
Lokalizacja: miechów
mariuszk, I trudno się z tobą nie zgodzić sam myślałem właśnie o takiej miodarce
i być morze taką właśnie kupie. ale na refundacie nie liczę skoro i tak muszę zapłacić za tą miodarkę gotówką . I przez 5 lat myśleć czy przyjdą na tą kontrol czy nie! Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 marca 2011, 01:13 - sob 

Rejestracja: 18 sierpnia 2010, 21:23 - śr
Posty: 28
Lokalizacja: Jaworze
Kolego PszczeliPark. Nie uważam sprawy, którą poruszyłem za ściśle tajną. Z rozmów z innymi Pszczelarzami wiem, że podobna sytuacja występuje również w innych kołach. Może im przyda się również opinia ARR. A forma przekazu i tak zależy od BoCiAnKa


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 marca 2011, 18:37 - wt 

Rejestracja: 18 sierpnia 2010, 21:23 - śr
Posty: 28
Lokalizacja: Jaworze
Mam już odpowiedź z ARR. Tak ,że nie ma już tematu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 marca 2011, 22:49 - wt 

Rejestracja: 22 stycznia 2008, 21:06 - wt
Posty: 91
Lokalizacja: Wrocław
Dziś dostałem z firmy Anna zakupioną w ramach refundacji 4-plastrową miodarkę elektryczną.Dostawa przesunęła się o kilka dni ale załapałem się jeszcze na niższą cenę tj.1700zł.(obecna1800 zł).Po obejrzeniu i uruchomieniu napędu muszę przyznać,że robi dobre wrażenie.Silnik ma stosunkowo dużą moc 250W i jest zasilany napięciem stałym 24V.Gdy minie szał zakupów miodarek postaram się dokupić do niej u tego samego producenta kosz do wirowania radialnego ramek 1/2 wlkp.
Stanisław S


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 marca 2011, 21:27 - śr 

Rejestracja: 18 sierpnia 2010, 21:23 - śr
Posty: 28
Lokalizacja: Jaworze
Osoba w ARR powiedziała mi, że mój Związek musi zwrócić się (nawet telefonicznie) o dopisanie pasieki X do listy tych kilku pasiek wybranych przez siebie, co ARR potwierdzi w formie aneksu.
Chodzi tylko o dobrą wolę BZP.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 marca 2011, 21:32 - śr 

Rejestracja: 18 sierpnia 2010, 21:23 - śr
Posty: 28
Lokalizacja: Jaworze
Osoba w ARR powiedziała mi, że mój Związek musi zwrócić się (nawet telefonicznie) o dopisanie pasieki X do listy tych kilku pasiek wybranych przez siebie, co ARR potwierdzi w formie aneksu.
Chodzi tylko o dobrą wolę BZP.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji