FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 28 marca 2024, 15:18 - czw

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 405 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
Post: 15 kwietnia 2015, 21:49 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 czerwca 2013, 19:07 - ndz
Posty: 127
Lokalizacja: Kaszuby
Ule na jakich gospodaruję: na razie Wielkopolski
wtrepiak pisze:
UNIA jest ok.za wylęg ptaszków pod ochroną, na moich nieużytkach , dała mi
a komu zabrała by dać Tobie??
http://niewygodne.info.pl/artykul/00272.htm


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 kwietnia 2015, 22:16 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
miodosytnik,

ciekawa strona dzieki za wrzute!

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 kwietnia 2015, 17:20 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sierpnia 2007, 09:21 - pn
Posty: 1610
Lokalizacja: Wawa
A to dzięki koledze, doradził.co i jak..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 kwietnia 2015, 18:10 - czw 
Marek Podlaskie pisze:
Dużo postów napisanych w tym temacie , ale część mija/ła się z prawdą. Tzn , temat dotyczący rachunku/ fak. vat . Nie ma problemu , gdy producent wystawia RACHUNEK , nie fakturę. Ja właśnie zakupiłem miodarkę od człowieka , co nie jest płatnikiem vat. Kwota do zapłaty na rachunku 1800 zł , a od tego refundacja 60%. Od tej właśnie kwoty , bez odejmowania żadnego vatu. Nie dajcie się , więc oszukiwać , gdyby ktoś twierdził inaczej. Warto zawsze zadzwonić do ARR i tak zasięgnąć PEWNYCH INFORMACJI :!: :!:

Prawda ale nie potrzeba nigdzie dzwonić i pytać wystarczy przeczytać podpisaną umowę, gdyż każdy chcący otrzymać refundację zakupionego sprzętu musi podpisać umowę ze związkiem (redagowaną przez ARR) w której: paragraf 5 pkt.1 mówi faktur/rachunków.
Dodam jeszcze że faktura wcale nie musi być fakturą vat.
Jeszcze cytat:
Od 1 stycznia 2014 r. fakturą jest każdy dokument, zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej, zawierający niezbędne dane przewidziane w ustawie oraz aktach wykonawczych. Nie ma znaczenia, czy dokument będzie miał nazwę „rachunek” , czy „faktura” i jeżeli będzie zawierał niezbędne dane będzie traktowany jak faktura.


Na górę
  
 
Post: 16 kwietnia 2015, 21:30 - czw 
Boczniak pisze:
Prawda ale nie potrzeba nigdzie dzwonić i pytać wystarczy przeczytać podpisaną umowę, gdyż każdy chcący otrzymać refundację zakupionego sprzętu musi podpisać umowę ze związkiem (redagowaną przez ARR) w której: paragraf 5 pkt.1 mówi faktur/rachunków.
.

Trzeba , trzeba :haha: :haha:
Witaj. Sam wiesz , jakie problemy miałem w związku , gdy prezes mówił co innego , koledzy co innego. A i w tym temacie , różne były opinie. Faktura ok , rachunek NIE. :!: Więc wyjaśniłem, jak to wyglądało u mnie.
Zanim podpiszesz umowę musisz znaleźć kogoś , kto zrobi miodarkę , a umowę to już podpisujesz , na to co wybrałeś.
W związku , przynajmniej u mnie , gdybym nie zadzwonił do Pani Agaty , nic bym się nie dowiedział , a skończyło by się na miodarce od Łysonia.Ale ja nie CHCIAŁEM , i mam taką jaka w tej chwili mi pasuje. Pozdrowionka


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 405 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji