FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 26 kwietnia 2024, 08:06 - pt

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Podmor
Post: 14 lutego 2020, 23:16 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lutego 2011, 23:40 - śr
Posty: 1088
Lokalizacja: Chełm- lubelskie
Widzieliście takie cuda??? Facet sprzedaje osyp zimowy po 50zł za litr pszczół, 1200 osób wyświetliło ogłoszenie, ciekawe czy ktoś był zainteresowany kupnem...? Tylko czy te pszczoły z osypu są takie zdrowe, przecież tam i jelita były niewypróżnione...
https://www.olx.pl/oferta/martwe-pszczo ... 27a91191cd


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Podmor
Post: 14 lutego 2020, 23:21 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 listopada 2014, 19:36 - sob
Posty: 2205
Lokalizacja: Janów Lubelski
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Zamosc
Inny sprzedaje telefony z psychiatryka . Wzór cegła pełna czerwona :haha:

_________________
Pasieka Knieja .https://www.youtube.com/channel/UCZZuAq ... subscriber


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Podmor
Post: 14 lutego 2020, 23:28 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lipca 2010, 10:15 - sob
Posty: 2911
Lokalizacja: Pogórze Izerskie
Ule na jakich gospodaruję: 1/2 dadanta
Myślę że jak ktoś ma przerost prostaty to kupi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Podmor
Post: 14 lutego 2020, 23:33 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8680
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
KNIEJA pisze:
Inny sprzedaje telefony z psychiatryka . Wzór cegła pełna czerwona :haha:

kilka lat temu dzwonił do mnie gość i bardzo mu zależalo na tym abym mu dostarczył osobiście bo nie moze samodzielnie odebrać choć to kilkanaście km od ciemnogrodu, a że jestem ciekaw świata to zapytałem o powody tej niemożności, okazało się że jest w psychiatryku, straciłem klienta :oops: a mam taki dobry miód że można oszaleć :haha:

_________________
sprzedam korpusy wielkopolskie i dadant produkcja babik nowe i używane 724227381


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Podmor
Post: 14 lutego 2020, 23:33 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
emka24 pisze:
...........jak ktoś ma przerost prostaty ..........
Czy to tak zwany płat czołowy ?

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Podmor
Post: 14 lutego 2020, 23:38 - pt 

Rejestracja: 24 sierpnia 2011, 23:35 - śr
Posty: 4140
Lokalizacja: Ełk
Ule na jakich gospodaruję: 1/2D
zbycho81 pisze:
Tylko czy te pszczoły z osypu są takie zdrowe, przecież tam i jelita były niewypróżnione...

pomarańcz w jelitach to najmniejszy problem co może zawierać truchło pszczoły zimowej , bo mogła być poddawana np. uporczywej terapii apiwarolem - a to nie jest opcja ekstremalna. Najgorsze co może spotkać pszczołę to ambitny pszczelarz. :kapelan:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Podmor
Post: 14 lutego 2020, 23:42 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lipca 2010, 10:15 - sob
Posty: 2911
Lokalizacja: Pogórze Izerskie
Ule na jakich gospodaruję: 1/2 dadanta
Bo lubię

U niektórych (dotyczy młodszych )jest rzeczywiście w oklicy centrum decyzyjnego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Podmor
Post: 15 lutego 2020, 09:25 - sob 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6444
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Podmore jeden z bardzo aktywnych produktów pszczelich .
Kwestia zawartości pozostałości chemicznych w produktach pszczelich to b.ważna sprawa . I każdy pozyskując którykolwiek produkt powinien o tym pamiętać .
Np. kit pozyskujemy przed zabiegami a nie po
Co z miodem rzepakowym z sadów i z pyłkami tych roślin ?
O spadź się nie martwię ,bo jak zrobią oprysk na komara to wszystkie mszyce giną .
Stety i niestety.

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Podmor
Post: 15 lutego 2020, 12:57 - sob 
Pszczelarz Roku 2019
Pszczelarz Roku 2019
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 listopada 2008, 23:00 - pn
Posty: 4573
Lokalizacja: stare polichno
Ku przestrodze !!!
emka24 pisze:
Myślę że jak ktoś ma przerost prostaty to kupi.

bo lubię pisze:
Czy to tak zwany płat czołowy ?

Żarty odchodzą na bok w momencie , gdy ta przypadłość bezpośrednio nas dopadnie , a dopada większość mężczyzn . Niewłaściwie leczona kończy się rakiem prostaty , cierpieniem i szybkim zgonem .
Ośmiu moich najbliższych przyjaciół w ten sposób skończyło . Nie byłem wyjątkiem . Piętnaście lat leczyli mnie na prostatę specjaliści narodowego funduszu zdrowia . Regularne wizyty dwa razy w roku u urologa , trwające nie dłużej niż 5 min / 60-cu delikwentów do przyjęcia w ciągu 3 h / - przypisanie "leków" , wyznaczenie następnego terminu spotkania , odfajkowanie obecności pacjenta i na tym koniec . Wreszcie przyszedł moment , że zostałem przez chorobę przyparty do muru . Postanowiłem odżałować 100 zł i poszedłem prywatnie do jednego z tych urologów , który leczył mnie przez NFZ a wydawał mi się najlepszy . Po prześwietleniu mojej przerośniętej prostaty zapytał ; Dlaczego zgłaszam się do niego tak późno - jak to się wyraził : " za pięć dwunasta " . Już nie chciałem mu przypominać , że " leczył " mnie przez kilkanaście lat / nie pamiętał nawet mojej twarzy / . Powiedział w końcu : Jedynym lekiem na przerost prostaty jest jej laparoskopowe usunięcie - im wcześniej , tym lepiej . Choć zgłosiłem się do niego zbyt późno , spróbuje i ze mną - może się uda . W ciągu tygodnia znalazłem się w szpitalu i byłem po ............. . Udało się !!!
Dzięki temu , udanemu zabiegowi żyję już o dwadzieścia lat dłużej od moich świętej pamięci rówieśników , którzy nieświadomi skutków tej przypadłości , przegapili moment całkowicie bezpiecznego i prostego wyleczenia .
https://www.youtube.com/watch?v=5xXfueQvDIE .
Dlatego namawiam gorąco wszystkich starszych mężczyzn cichaczem myślących o "podmorze" : Nie czekajcie dłużej !!!
Oby ten " Podmor " stał się w waszym życiu momentem zwrotnym - czego wam z całego serca życzę .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Podmor
Post: 15 lutego 2020, 17:07 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8680
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
paraglider,

bardzo nieładnie postąpiłeś bo wykolegowałeś ZUS uszczuplając i narażając na straty skarb państwa :oops: , mój dziadek żył na złość zusowi całe 94 lata ta złość na niesprawiedliwość społeczną chyba go trzymała przy życiu :haha: , dopiero kilka lat przed śmiercią wypadła mu z zęba plomba którą mu założył dentysta podczas przymusowych "wczasów" w austrii w czasie II wojny światowej za 4 lata niewolniczej pracy "dostał"odszkodowanie w wysokości ca 2 tysiące złotych polskich czyli około 500 złotych za rok pracy o obecnie w czasach postępu i dobrobytu ogólnego dentyści odwalają fuszerki które często nie trzymają się nawet tygodnia , drugi dziadek pierwszy raz w życiu u lekarza był tydzień przed swoją śmiercią zmarł niestety w szpitalu, wnioski są takie że jak się chce to można pożyć byle z daleka od "darmowej" służby "zdrowia"i nfz-tu, całe życie pracowali od rana do wieczora i nie mieli czasu na zastanawianie sie co ich boli czy choroby

_________________
sprzedam korpusy wielkopolskie i dadant produkcja babik nowe i używane 724227381


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Podmor
Post: 16 lutego 2020, 11:13 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lutego 2011, 23:40 - śr
Posty: 1088
Lokalizacja: Chełm- lubelskie
paraglider pisze:
Ku przestrodze !!!
emka24 pisze:
Myślę że jak ktoś ma przerost prostaty to kupi.

bo lubię pisze:
Czy to tak zwany płat czołowy ?

Żarty odchodzą na bok w momencie , gdy ta przypadłość bezpośrednio nas dopadnie , a dopada większość mężczyzn . Niewłaściwie leczona kończy się rakiem prostaty , cierpieniem i szybkim zgonem .
Ośmiu moich najbliższych przyjaciół w ten sposób skończyło . Nie byłem wyjątkiem . Piętnaście lat leczyli mnie na prostatę specjaliści narodowego funduszu zdrowia . Regularne wizyty dwa razy w roku u urologa , trwające nie dłużej niż 5 min / 60-cu delikwentów do przyjęcia w ciągu 3 h / - przypisanie "leków" , wyznaczenie następnego terminu spotkania , odfajkowanie obecności pacjenta i na tym koniec . Wreszcie przyszedł moment , że zostałem przez chorobę przyparty do muru . Postanowiłem odżałować 100 zł i poszedłem prywatnie do jednego z tych urologów , który leczył mnie przez NFZ a wydawał mi się najlepszy . Po prześwietleniu mojej przerośniętej prostaty zapytał ; Dlaczego zgłaszam się do niego tak późno - jak to się wyraził : " za pięć dwunasta " . Już nie chciałem mu przypominać , że " leczył " mnie przez kilkanaście lat / nie pamiętał nawet mojej twarzy / . Powiedział w końcu : Jedynym lekiem na przerost prostaty jest jej laparoskopowe usunięcie - im wcześniej , tym lepiej . Choć zgłosiłem się do niego zbyt późno , spróbuje i ze mną - może się uda . W ciągu tygodnia znalazłem się w szpitalu i byłem po ............. . Udało się !!!
Dzięki temu , udanemu zabiegowi żyję już o dwadzieścia lat dłużej od moich świętej pamięci rówieśników , którzy nieświadomi skutków tej przypadłości , przegapili moment całkowicie bezpiecznego i prostego wyleczenia .
https://www.youtube.com/watch?v=5xXfueQvDIE .
Dlatego namawiam gorąco wszystkich starszych mężczyzn cichaczem myślących o "podmorze" : Nie czekajcie dłużej !!!
Oby ten " Podmor " stał się w waszym życiu momentem zwrotnym - czego wam z całego serca życzę .

https://www.youtube.com/watch?v=-U5b52bu8Ws https://www.youtube.com/watch?v=NNPXzmHIECE
Ja bym próbował wszystkiego.... A i najważniejsze to zachować spokój ducha bo stres (długotrwały) to parszywe dziadostwo co wykańcza powoli każdego co go przechodzi... Może czasami lepiej zrezygnować z czegoś co go przynosi...???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Podmor
Post: 17 lutego 2020, 16:55 - pn 
Pszczelarz Roku 2019
Pszczelarz Roku 2019
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 listopada 2008, 23:00 - pn
Posty: 4573
Lokalizacja: stare polichno
A czy wiesz dlaczego sodę oczyszczoną z melasą popija się dopiero wieczorem przed snem ? Bo tylko o tej porze opowiada się dzieciom bajki na dobranoc . Gdybym w to uwierzył , już dano gryzł bym ziemię , a na mym grobie bujnie rosła by fioletowa wierzbówka . Z tą wierzbówką to uważaj , bo jest jej 222 gatunków i nie wiadomo na którą trafisz . Zwykły śmiertelnik nie potrafi nawet rozpoznać podstawowe dwa gatunki : wierzbownicę kosmatą i wierzbówkę kiprzycę - obie są miododajne - szczególnie ta druga - kiprzyca / do 400kg z hektara miodu daje / . Jest również wykorzystywana do produkcji polskiej herbaty , tak zwanej : "Iwan czaj" - nawiasem mówiąc bardzo smaczna .
https://www.youtube.com/watch?v=JtfA1Nkhk6I


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Podmor
Post: 17 lutego 2020, 20:14 - pn 

Rejestracja: 24 sierpnia 2011, 23:35 - śr
Posty: 4140
Lokalizacja: Ełk
Ule na jakich gospodaruję: 1/2D
paraglider pisze:
Gdybym w to uwierzył , już dano gryzł bym ziemię

To też nie jest takie proste. Przypadek przypadkowi nierówny. Miałeś po prostu szczęście , a pewnie i przerost prostaty nie był złośliwym nowotworem. Przez nami mężczyznami jest tylko wybór : zawał czy rak . Po 80-tce wszyscy mamy przerost prostaty. Trzeba zwyczajnie dbać o zdrowie, dużo pracować fizycznie i nie obżerać się . W przypadku nowotworu najgorsze co może spotkać to nadgorliwy onkolog : otruje , oparzy i wytnie . To nie są proste decyzje i nie należy udzielać takich rad.Powikłania pooperacyjne są często bardzo poważne i bolesne. Przykładem prof. Religa , który świadomie zrezygnował z "leczenia" raka płuc - wiedział jaka to straszna kuracja .

zdrowia wszystkim życzę i wielu lat :)
manio


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji