FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 20 kwietnia 2024, 06:38 - sob

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Post: 10 grudnia 2008, 18:02 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 października 2007, 21:55 - ndz
Posty: 83
Lokalizacja: Kościerzyna
Chcialbym dowiedziec sie jak najwiecej informacji odnosnie refundacji do wyzej wymienionego tematu. Gdzie mozna znalesc liste pasiek ktore realizuja program refundacji. Prosze takze o wszelkie informacje zalety, wady, kroki jakie nalezy poczynic zeby nabyc matki, odklady, pakiety. Wiem ze temat juz byl poruszany na forum ale konkretnych informacji nie moge znalesc. Za wszystkie informacje i wskazowki z gory dziekuje. Pozdr.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 grudnia 2008, 20:12 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 października 2008, 19:29 - śr
Posty: 2620
Lokalizacja: Stara Rudna
maniek_mb, wykaz pasiek i lini refundowanych powinieneś otrzymać ze zwiazku.
Różne opinie krążą po naszym forum na temat jakości i matek i pakietów ale zamówienia były zbierane już dość dawno. Niewiem czy teraz jeszcze coś zamówisz przez związek.Ja miałem wtym roku 4 zamówione matki marniutkie przyszły.Dlatego złożyłem zamówienie prywatne bez refundacji na 8 matek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 grudnia 2008, 20:25 - śr 
maniek_mb
U góry na forum jest ikona Download - musisz być zalogowany kliknij na to i ściągnij Plik na kompa tam jest lista wszystkich Hodowców biorących udział w refundacji
Odkładów musisz szukać w kole Prezes powinien dysponować listą ktora otrzymuje się z WZP tak jest w moim przypadku


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 10 grudnia 2008, 22:24 - śr 

Rejestracja: 25 września 2008, 11:18 - czw
Posty: 590
Lokalizacja: Wymysłów
U nas w kole zamówienia przyjmowane były w zeszłym miesiącu o ile pamiętam było 5 hodowców miedzy innymi P Gembalowa .Jeśli chodzi o odkłady to u nas często praktykują że zamawiają dwa i łączą w jeden bo zazwyczaj są marniutkie .Warunkiem refundacji jest zarejestrowanie pasieki u powiatowego lekarza weterynarii
Pozdrawiam Mariusz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2010, 20:15 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 kwietnia 2010, 22:30 - śr
Posty: 806
Lokalizacja: radomsko
Ule na jakich gospodaruję: WP znadstawka 1/2 wlkp i wlkp
rejestracja pasieki czyli ??? jestem nowicjuszem. w kole jestem już zapisany. mam taka ksiazeczke-legitymacje ale u lekarza weterynarii nie bylem ???? co mam zrobić prosze o podpowiedzi gdzie mam sie udać i ile to kosztuje i jaka jest wysokośc refundacji odkladow ?? prosze o odpowiedź pozdrawiam Emil


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 czerwca 2010, 23:07 - wt 

Rejestracja: 08 lipca 2009, 23:23 - śr
Posty: 32
Lokalizacja: Zabłoto
Rejestracja pasieki kosztuje 17 zl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 czerwca 2010, 23:37 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 października 2009, 14:50 - sob
Posty: 241
Lokalizacja: Górny Śląsk, Krosno
W moim kole jest tak:
dwa razy w roku przychodzi na zebrania weterynarz ... rozdając listy odpowiednie które wypełniają pszczelarze i pobiera od nich opłatę za koszt rejestracji. Na następne zebranie przez prezesa są rozdawane członkom dokumenty - kartki a4 potwierdzające nadanie numeru weterynaryjnego - procedura całkiem prosta i wystarczy ze dowiesz się tego u swojego prezesa lub skarbnika koła.
Koszt tego juz dokładnie nie pamiętam ale wiem ze to jakieś grosze było.

refundacja matek i odkładów w kole: płacisz z góry 145 zł zwracane jest 115 zł - tak było w zeszłym roku to zależy jeszcze tez z jakiego źródła sa odkłady.
teraz troszkę inaczej bedzie u nas bo pewnie jak wam wiadomo Ślaski Związek wreszcie odłączył sie od tego :tasak: PZP z Sabatem na czele :pala: ... teraz jako śląski związek prosperuje sie o wiele lepiej - hehe szczególnie ma sie to ze składkami jakie bezsensownie odsyłało sie do PZP.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 czerwca 2010, 00:30 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8668
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
soltys pisze:
Rejestracja pasieki kosztuje 17 zl

ja nawet złotowki nie płaciłem, babka przy mnie nawet pismo sama wypisala ja sie tylko podpisałem, swoja droga to pismo to lepiej by dziecko z podstawowki napisalo widac znaja sie na obsłudze komputera... do zwiazku zapisalem sie w marcu i jakos sie moje zycie od tamtego czasu nie zmienilo... ani matek ani odkladow refundowanych nie bede mial bo zbyt pozno na wszystko.... jedyne na czym skorzystam w tym roku to lekarstwa mysle ze nim bedzie apivarol... w swiazku cos kolo 10zl kosztuje a u weterynarza 25 wiec taniej to wszystko wychodzi.....

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 czerwca 2010, 20:58 - czw 

Rejestracja: 15 listopada 2009, 14:14 - ndz
Posty: 39
Lokalizacja: Południowe Podlasie
Owszem, za zgłoszenie pasieki do powiatowego lekarza weterynanii się nie płaci, ale aby korzystać z refundacji musisz mieć weterynaryjny numer pasieki i właśnie za nadanie tego numeru płacisz 17 zł.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 czerwca 2010, 19:19 - pt 

Rejestracja: 05 czerwca 2008, 20:23 - czw
Posty: 451
Lokalizacja: podhale
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
dziwne jeden kraj a różne przepisy.ja przy rejestracji pasieki u powiatowego weterynarza nie płacilem złotówki, ani za numer też


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 czerwca 2010, 06:50 - sob 
Ja w Sieradzu płaciłem 17 zł. :(


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 05 czerwca 2010, 09:12 - sob 
jedna flaszeczka mniej i sprawa załatwiona ty masz papier który do niczego ci nie jest potrzebny a oni swiety spokoj i kase


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 05 czerwca 2010, 13:19 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8668
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Domir pisze:
Owszem, za zgłoszenie pasieki do powiatowego lekarza weterynanii się nie płaci, ale aby korzystać z refundacji musisz mieć weterynaryjny numer pasieki i właśnie za nadanie tego numeru płacisz 17 zł.

numer tez dostalem wtedy i ani zlotowki nie płaciłem

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji