FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 29 marca 2024, 15:29 - pt

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pakiety
Post: 05 lipca 2009, 22:57 - ndz 

Rejestracja: 16 maja 2008, 15:55 - pt
Posty: 54
Lokalizacja: Wieluń
Witam kolegów. Chciałbym sie dowiedzieć czy w innych regionach były juz pakiety ze związków refundowane???
pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Pakiety
Post: 05 lipca 2009, 23:07 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lipca 2007, 17:20 - pt
Posty: 1836
Lokalizacja: Warszawa
Ule na jakich gospodaruję: dadant
Jarek18 pisze:
Witam kolegów. Chciałbym sie dowiedzieć czy w innych regionach były juz pakiety ze związków refundowane???
pozdrawiam


nie wiem czy wiesz ale już niedługo połowa lipca tak więc teraz to tylko zakup silnych odkładów wchodzi w grę, oczywiście nie wnikając czy refundowane będą czy też nie :wink:

_________________
Kasa Misiu kasa coś takiego jak brać pszczelarska nie istnieje ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lipca 2009, 23:21 - sob 

Rejestracja: 31 maja 2009, 19:21 - ndz
Posty: 42
Lokalizacja: Pomorze
ale bzzy w tym poście u góry miał całkowita rację co do odkładów, że już prawie połowa lipca i tylko silne się rozwiną do jesieni, a ty od razu na niego tak naskoczyłeś :P

trochę pohamowania :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lipca 2009, 23:34 - sob 

Rejestracja: 31 maja 2009, 19:21 - ndz
Posty: 42
Lokalizacja: Pomorze
jeśli już jesteś nowym użytkownikiem to lepiej zacznij zabierać głos w sprawach związanych z pszczołami, w dyskusjach itp, a nie wytykać błędy "starym wygom" na tym forum :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lipca 2009, 23:53 - sob 

Rejestracja: 17 stycznia 2009, 09:59 - sob
Posty: 493
Lokalizacja: Mazańcowice
Bzyyku jest znany na tym forum ze specyficznego sarkazmu i nie wszystkim to przeszkadza. :mrgreen:
Pozdrówka!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lipca 2009, 00:22 - ndz 

Rejestracja: 17 stycznia 2009, 09:59 - sob
Posty: 493
Lokalizacja: Mazańcowice
Też mnie raził na początku, ale w sumie potrafi dać dobrą radę. Czasem nawet jest wesoły, mnie osobiście nie przeszkadza. Może to dlatego że z natury jestem pogodny.
Pozdrówka! :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lipca 2009, 00:33 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 stycznia 2009, 13:34 - sob
Posty: 79
Lokalizacja: Częstochowa
Ule na jakich gospodaruję: Dadant, Wielkopolski
Koledzy skąd w Was tyle agresji. Morze to wpływ słabych pożytków.
Nie jest ważny staż na forum ani ilość postów lecz to co się ma do przekazania.
Wcale nie oznacza ze ten co dużo pisze ma coś mądrego do powiedzenia.
Kolega bzzy jest osobą kontrowersyjną, Jedni go lubią inni się obrażają.
Na pewno ma dużą wiedzę o pszczelarstwie a forma w jakiej ja przekazuje morze się podobać lub nie. Dla mnie jest ważne że mądrze mówi a nie forma.
Miałem w szkole matematyka który nas obrażał, wymyślał itp. Wtedy go nienawidziłem a dzisiaj doceniam za to że nauczał mnie dobrze matematyki.
Nie warto brać wszystkiego do serca.
Miłej nocy życzę kolegom i więcej wyrozumiałości :D

_________________
Es geht kein Weg zurük!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lipca 2009, 15:21 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lipca 2007, 17:20 - pt
Posty: 1836
Lokalizacja: Warszawa
Ule na jakich gospodaruję: dadant
Spokojnie panowie taki już jestem jedni mnie lubią inni nienawidzą, a mi to odpowiada, Ci co znaleźli coś ciekawego w moich postach to miło mi, że jakoś pomogłem, tym co pokazałem, że głupoty piszą to cóż mam powiedzieć niech piszą, ale trochę nie fer, że wprowadzają innych w błąd, dwa trochę to forum się pozmieniało, bo widzę są osoby, które piszą na ilość i są posty co nie są związane z tematem, tak czy siak nasz nowy kol dabek ma racje może czas sobie wziąść urlop od pisania, bo tak naprawde to wiele osób mam na gg z którymi mogę porozmawiać o pszczołach i przynajmniej tutaj sam decyduję czy rozmawiam z ciekawą osobą czy też z fantastą co się naczytał książek i teraz stęka na forum

ps to że komuś zaproponowałem, spalić ule nie oznacza, że nie może mieć pszczół, tylko niech przeanalizuje to co mu napisałem, tzn niech poczyta forum, podyskutuje i wtedy niech zainwestuje tak aby mimo poczatkowych kosztów później mógł powiedzieć, że zrobił raz, wybrał dobry typ ula i teraz ma satysfakcję z pszczelarzenia, wiem jak wiele osób mówią, a co on gada, ja chce mieć tylko dwa, trzy ule, potem nagle jest dziesięć lub więcej i zaczyna się zabawa, tu się tego nie pisze, ale jak ktoś ma znajomych pszczelarzy co mają większe pasieki to liczą się w każdej wykonywanej czynności systemy, potem się okazuje, że dobry typ ula i dobry sprzęt pozwala na spokojną pracę w 100 pniowej pasiece, a drugi ma 10 uli i cięgle ma problemy, tak więc nie bójmy się mówić prawdy ludziom w twarz :wink:

_________________
Kasa Misiu kasa coś takiego jak brać pszczelarska nie istnieje ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lipca 2009, 21:39 - ndz 

Rejestracja: 19 września 2008, 20:44 - pt
Posty: 97
Lokalizacja: Tomaszow Maz.
Ule na jakich gospodaruję: w zwykle
dabek26

Witam .Proponuję , by Kolega zaczął od dawania dobrych porad niedoswiadczonym pszczelarzom , przy okazji ujawniając swoją wiedzę. A Kolega zaczął od "czepiania się innych".Osobiście cenię sobie uwagi Kolegi Bzzy -pisze czasem brutalną prawdę , ale prawdę -czasem potrzeba ,aby ktoś z boku trzeżwo ocenił sytuację .Pozdrawiam Lila

_________________
LWB


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lipca 2009, 00:18 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lipca 2007, 17:20 - pt
Posty: 1836
Lokalizacja: Warszawa
Ule na jakich gospodaruję: dadant
Lila pisze:
dabek26

Witam .Proponuję , by Kolega zaczął od dawania dobrych porad niedoswiadczonym pszczelarzom , przy okazji ujawniając swoją wiedzę. A Kolega zaczął od "czepiania się innych".Osobiście cenię sobie uwagi Kolegi Bzzy -pisze czasem brutalną prawdę , ale prawdę -czasem potrzeba ,aby ktoś z boku trzeżwo ocenił sytuację .Pozdrawiam Lila


kolega dabek jak sam powiedział, od dłuższego czasu śledzi forum, ostatnio nie wytrzymał przez niejakiego bzzy i stwierdził, że musi aktywnie zaistnieć na forum i to powinno nas cieszyć, zobaczymy jak będzie dalej, początek miał udany, teraz czas na pokazanie swojej wiedzy w postach, tej praktycznej, a nie książkowej, pomijam fakt, że jest dział na forum gdzie można się przedstawić na wstępie:wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lipca 2009, 11:24 - pn 
Nie powiesz debek 26 że nie jesteś kuzynem birkuta , który to popisuje się na forum paplaniem i bełkotem byle czego i byle co . Właśnie on i kilku podobnych (wiadomo rodzina) próbuje wprowadzać zamęt szukając małego potknięcia że ktoś kiedyś coś źle napisał .
Widzisz Bzzyku , Twoja wiedza i innych których birkut z rodziną wykurza jak widać jest już niepotrzebna na TYM FORUM . „Grunt to rodzina ”
Nie liczy się to co przekazałeś , a przekazałeś bardzo wiele dla takich czy innych niewdzięczników . Oni czekają jak Hiena na padlinę . W pierwszej kolejności na Twoją wiedzę a następnie żeby Cię w taki sposób unicestwiać .


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 13 lipca 2009, 15:12 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 grudnia 2007, 19:53 - śr
Posty: 1078
Lokalizacja: Kielce/Chmielnik
Ule na jakich gospodaruję: WZ, WP, wlkp
dabek26 pisze:
nie wytykam bledów tylko zwracam uwage na jego zachowanie...
jesli uwaza sie za doswiadczonego w sprawie pszczół to niech pomaga a nie wpedza w wieksze zaklopotanie i pisze ponizajace odpowiedzi. przytocze jedna sprawe kolegi pawla g. zadal kiedys pytanie nie pamietam teraz dokladnie o co chodzilo ale w odpowiedzi dostal rade aby porabal swoje ule i napalil nimi w piecu... nie uwazasz ze to chyba nie tak powinno wygladac dawanie dobrych rad??? to forum jest chyba po to aby pomagac, doradzac itp. a nie gnoic i dawac tego typu rady ??? chyba sie nie myle??? :roll:


A ja powiem tak. Jakbyś czytał forum od dłuższego czasu to byś wiedział że Bzzy ma już taką naturę i sposób bycia co wcale nie znaczy że jak radzi puścić ule z dymem np to już każdy leci z siekiera i będzie grilował pszczoły. Czytaj ze zrozumieniem bo potem wykręca się kota ogonem. Przytaczasz sprawę Pawła G. a może przytaczasz... przemilczę. Wyciągaj kolego wnioski.

Pozdrawiam Psepscółek.

_________________
Pszczelarstwo jest jak narkotyk... jak zaczniesz to nie możesz skończyć... :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lipca 2009, 21:41 - pn 
Psepscółek pisze:
dabek26 pisze:
nie wytykam bledów tylko zwracam uwage na jego zachowanie...
jesli uwaza sie za doswiadczonego w sprawie pszczół to niech pomaga a nie wpedza w wieksze zaklopotanie i pisze ponizajace odpowiedzi. przytocze jedna sprawe kolegi pawla g. zadal kiedys pytanie nie pamietam teraz dokladnie o co chodzilo ale w odpowiedzi dostal rade aby porabal swoje ule i napalil nimi w piecu... nie uwazasz ze to chyba nie tak powinno wygladac dawanie dobrych rad??? to forum jest chyba po to aby pomagac, doradzac itp. a nie gnoic i dawac tego typu rady ??? chyba sie nie myle??? :roll:


A ja powiem tak. Jakbyś czytał forum od dłuższego czasu to byś wiedział że Bzzy ma już taką naturę i sposób bycia co wcale nie znaczy że jak radzi puścić ule z dymem np to już każdy leci z siekiera i będzie grilował pszczoły. Czytaj ze zrozumieniem bo potem wykręca się kota ogonem. Przytaczasz sprawę Pawła G. a może przytaczasz... przemilczę. Wyciągaj kolego wnioski.

Pozdrawiam Psepscółek.

Bardzo ładnie napisałeś o czytaniu ze zrozumieniem. Przyjąłem do wiadomości. Jednak inna zasada mówi, że trzeba z kimś wypić beczkę piwa żeby go poznać, dla tego w kontaktach ludzi sobie nie znanych powinno się brać pod uwagę " drugą stronę" a nie tylko swoje przyzwyczajenia. No i jeszcze jedno - Dąbek26 mieszka 300m ode mnie, fajny facet. Ja swoje wypociny podpisuję swoim imieniem. Pozdrawiam Paweł G.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji