FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 28 kwietnia 2024, 07:52 - ndz

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 16 czerwca 2011, 21:56 - czw 
mam zakupione matki jutro będzie 1 i po niedzieli też tak więc się nie martwie :oczko:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 27 czerwca 2011, 06:52 - pn 
Cześć
W tym roku pogrążyła mnie źle zaplanowana logistyka, i jak się o tym zorientowałem, to już nie było czasu by to poprawić, a szkoda. Uwierzyłem ze skrzynka mailowa posłuży mi za punkt przechowywania moich zamówień - BŁĄD, bo maili do TM przychodzi więcej jak 40 dziennie, do tego ludzie piszą bez zachowania historii rozmów - wierząc ze ja pamiętam z kim pisze, do tego cześć wiadomości lądowała w spamie itp..itp... trudno było to ogarnąć.
Teraz testuje skrypt sklepu, który automatycznie będzie trzymał w porządku zamówienia i segregował je na wysłane albo oczekujące.
Poza tym defektem ten sezon hodowlany to duży sukces, obsłużyłem masę klientów w Polsce i z za granicy (niemcy szwecja litwa ukraina) a moje dochody się podwoiły.

Bardzo jest mi przykro/wstyd z powodu, ze ktoś nie otrzymał zamówionego towaru, Przepraszam TomekMiodek.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 27 czerwca 2011, 07:21 - pn 

Rejestracja: 15 września 2009, 23:27 - wt
Posty: 6074
Lokalizacja: Stara Słupia
Ule na jakich gospodaruję: Langstroth 3/4
Miejscowość z jakiej piszesz: Słupia
Tomekmiodek pisze:
Cześć
W tym roku pogrążyła mnie źle zaplanowana logistyka, i jak się o tym zorientowałem, to już nie było czasu by to poprawić, a szkoda. Uwierzyłem ze skrzynka mailowa posłuży mi za punkt przechowywania moich zamówień - BŁĄD, bo maili do TM przychodzi więcej jak 40 dziennie, do tego ludzie piszą bez zachowania historii rozmów - wierząc ze ja pamiętam z kim pisze, do tego cześć wiadomości lądowała w spamie itp..itp... trudno było to ogarnąć.
Teraz testuje skrypt sklepu, który automatycznie będzie trzymał w porządku zamówienia i segregował je na wysłane albo oczekujące.
Poza tym defektem ten sezon hodowlany to duży sukces, obsłużyłem masę klientów w Polsce i z za granicy (niemcy szwecja litwa ukraina) a moje dochody się podwoiły.

Bardzo jest mi przykro/wstyd z powodu, ze ktoś nie otrzymał zamówionego towaru, Przepraszam TomekMiodek.


Moje gratulacje. :brawo:

Dobrze, że jeszcze miałeś siłę wklepać ten tekst w klawiaturę. :leży_uśmiech:
Pozdrawiam,
polbart :oczko:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 czerwca 2011, 18:51 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 września 2010, 21:42 - wt
Posty: 288
Lokalizacja: Grodziczno/Bydgoszcz
Ule na jakich gospodaruję: LN3/4
Tomek uszy do góry, dobrze że przyznałeś się do błędu i to się liczy najbardziej, a błędy i nie dociągnięcia zdarzają się u wszystkich tylko z tą różnicą że jedni o tym mówią i potrafią się przyznać a inni się tego wstydzą. Dziś dzwoniłem do pana Lewandowskiego by odwołać "zamówione matki w styczniu tego roku" no i na całe szczęście że chciałem je odwołać bo moje nazwisko nie było nigdzie ujęte na wysyłkę w tym tygodniu. Pozdrawiam i powodzenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 października 2011, 20:24 - sob 
Dzisiaj jak szperałem na yt znalazłem coś takiego :oczko:

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/t9tQiGkywLA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 22 października 2011, 20:34 - sob 
Uderzające podobieństwo do Tomka, nawet akcentowanie niektórych słów identyczne lub bardzo podobne, stawiam że to jego ojciec. :oczko:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 22 października 2011, 20:49 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 października 2009, 17:52 - sob
Posty: 2566
Lokalizacja: Szczecin okolice
Ule na jakich gospodaruję: Wlkp
Cordovan, to nie jest jego ojciec. Widzieliśmy rodziców Tomka. :oczko:

_________________
www.pszczolyimiod.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 października 2011, 22:13 - sob 

Rejestracja: 15 września 2009, 23:27 - wt
Posty: 6074
Lokalizacja: Stara Słupia
Ule na jakich gospodaruję: Langstroth 3/4
Miejscowość z jakiej piszesz: Słupia
Cordovan pisze:
Uderzające podobieństwo do Tomka, nawet akcentowanie niektórych słów identyczne lub bardzo podobne, stawiam że to jego ojciec. :oczko:


:szampan:

http://www.youtube.com/results?search_q ... gunda&aq=f

Ten Pan jest z Kielc.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji