FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 15 maja 2024, 18:33 - śr

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Matki pszczele
Post: 06 czerwca 2011, 19:34 - pn 
Witam.Mam pytanko o czas oczekiwania na matki pszczele.Czy jest możliwość nabycia matki od ręki.Czyli zamówienie i ewentualnie w ciągu 2-3 dni dostawa do domu. Bo ostatni ,jak dopytywałem się o matki AGA ,to najbliższy termin to 5.07? Chyba trochę długi czas oczekiwania. Może ,gdzieś są do nabycia wcześniej matki. I czy w lipcu jest sens nabywać matki jednodniówki.Może macie namiary na hodowców ,u których można nabyć dobre zaznaczam matki :jupi: ,praktycznie od ręki. . Więc niech informacja będzie na forum.Może się przydać :czatownik: :piwko:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 06 czerwca 2011, 19:49 - pn 

Rejestracja: 15 września 2009, 23:27 - wt
Posty: 6074
Lokalizacja: Stara Słupia
Ule na jakich gospodaruję: Langstroth 3/4
Miejscowość z jakiej piszesz: Słupia
Urszula i Michał Lewandowscy - Miody Ponidzia
http://miodyponidzia.fm.interia.pl/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 czerwca 2011, 19:56 - pn 

Rejestracja: 19 grudnia 2008, 21:44 - pt
Posty: 571
Lokalizacja: Kuj-pomorskie
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
Właśnie dlatego składa się zamówienia na matki na kilka tygodni przed sezonem :uśmiech:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 czerwca 2011, 20:01 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 listopada 2009, 18:07 - pn
Posty: 1904
Lokalizacja: Srodek / Niemiec
Ule na jakich gospodaruję: weza*350/200
Hallo ja to jestem cierpliwy tez czekam.Im pozniej sie dostanie tym lepiej mozna matke kontrolowac.A nie ladnie jest naciskac hodowce matek..poz d

_________________
http://www.buckfast-zucht.de/index.php?seite=shop


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 czerwca 2011, 20:04 - pn 
Baartez2006 pisze:
Właśnie dlatego składa się zamówienia na matki na kilka tygodni przed sezonem :uśmiech:

Jasne ,że się składa ,ale czasami nie przewidzisz sytuacji i chcesz dokupić matki. O to chodzi w tym temacie ,a nie że składasz zamówienie kilka tygodni wcześniej.A jak z 15 np 5 Tobie nie przyjmą i chcesz dokupić ,a tu czas oczekiwania miesiąc. Ja założyłem temat ,ponieważ należę do koła od stycznia 2011 i nie należało mi sie dofinansowanie na matki ,odkłady ,pakiety itp. Więc zamówiłem 5 matek w marcu lub kwietniu. Dostałem matki ,narazie 3 przyjęte.Ale skoro nie należała mi się refundacja to zapłaciłem 5x17 85 zł. Teraz koło dostało trochę kaski i dzwoniłem do Związku i jako ,że mam zgłoszone 32 rodziny mogę zakupić jeszcze 10 matek. Zadzwoniłem do tego samego hodowcy z pytaniem o matki ,a tu taki czas oczekiwania. Dlatego nie interesuje mnie kiedy należy zamawiać ,tylko gdzie na dzień dzisiejszy można od ręki kupić matki.
Dlatego dzięki dla Polbarta :piwko: :piwko: :pl: Tylko czy oferta aktualna ,bo tam opisany jest rok 2009?
P. s Darius skup się na temacie . Ja nie naciskam ,tylko pytam wyraźnie o hodowców ,u których maja matki od ręki.A naciskać toi można wrzód na d.......e :leży_uśmiech: :leży_uśmiech:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 06 czerwca 2011, 20:11 - pn 

Rejestracja: 19 grudnia 2008, 21:44 - pt
Posty: 571
Lokalizacja: Kuj-pomorskie
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
http://www.kchz.agro.pl/UserFiles/File/ ... pasiek.pdf

podzwoń sobie do hodowców z tej listy

Pan Krotla jutro wysyła matki (refundowane)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 czerwca 2011, 20:29 - pn 

Rejestracja: 15 września 2009, 23:27 - wt
Posty: 6074
Lokalizacja: Stara Słupia
Ule na jakich gospodaruję: Langstroth 3/4
Miejscowość z jakiej piszesz: Słupia
Marek Podlaskie pisze:
Baartez2006 pisze:
Właśnie dlatego składa się zamówienia na matki na kilka tygodni przed sezonem :uśmiech:

Jasne ,że się składa ,ale czasami nie przewidzisz sytuacji i chcesz dokupić matki. O to chodzi w tym temacie ,a nie że składasz zamówienie kilka tygodni wcześniej.A jak z 15 np 5 Tobie nie przyjmą i chcesz dokupić ,a tu czas oczekiwania miesiąc. Ja założyłem temat ,ponieważ należę do koła od stycznia 2011 i nie należało mi sie dofinansowanie na matki ,odkłady ,pakiety itp. Więc zamówiłem 5 matek w marcu lub kwietniu. Dostałem matki ,narazie 3 przyjęte.Ale skoro nie należała mi się refundacja to zapłaciłem 5x17 85 zł. Teraz koło dostało trochę kaski i dzwoniłem do Związku i jako ,że mam zgłoszone 32 rodziny mogę zakupić jeszcze 10 matek. Zadzwoniłem do tego samego hodowcy z pytaniem o matki ,a tu taki czas oczekiwania. Dlatego nie interesuje mnie kiedy należy zamawiać ,tylko gdzie na dzień dzisiejszy można od ręki kupić matki.
Dlatego dzięki dla Polbarta :piwko: :piwko: :pl: Tylko czy oferta aktualna ,bo tam opisany jest rok 2009?P. s Darius skup się na temacie . Ja nie naciskam ,tylko pytam wyraźnie o hodowców ,u których maja matki od ręki.A naciskać toi można wrzód na d.......e :leży_uśmiech: :leży_uśmiech:


Przepraszam, że Ci podkreśliłem pytanie, ale do niego się odnosżę. - Sądze, że nie powinieneś mieć problemu z kupnem matek od ręki. Zadzwoń i spytaj.
Pozdrawiam,
polbart


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 czerwca 2011, 21:18 - pn 

Rejestracja: 05 grudnia 2010, 21:54 - ndz
Posty: 1492
Lokalizacja: Wołów
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski/dadant
Marek , wejdż na alegro w pisz matki pszczele możesz zadzwonić do hodowcy i porozmawiać czas oczekiwania dwa dni

_________________
Odkłady pszczele: wielkopolskie i dadant tel.693305282 lub PW


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 czerwca 2011, 23:11 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lutego 2010, 16:16 - sob
Posty: 3884
Lokalizacja: Małopolska
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Możesz kontaktować się rónież z Panią Gembałową. Produkuje matki primy i gemy. Wysyłka od ręki. Albo na allegro pasieka "Basia", matki Nieski (kupowałem w zeszłym roku i mateczki są rekordowe, zobaczymy co w tym roku przygotowali). Również wysyłka od ręki.

_________________
Matki pszczele oraz odkłady Carnica Celle, AGT, Buckfast, Elgon z Pasieki Górskie Miody
http://www.gorskie-miody.pl/matki-pszczele/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji