FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 04 czerwca 2024, 23:44 - wt

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: ZPP
Post: 16 marca 2016, 11:25 - śr 
ZPP- Związek Pszczelarzy Polskich czy Zjednoczenie Pszczelarzy Polskich
Gdzieś coś mi się zasłyszało :wink:
Nie tak dawno byłem na Walnym WZP Kraków gdzie powstała dość burzliwa dyskusja Odejść czy Tkwić w PZP
Jedni zdecydowanie wypowiedzieli się za odejściem
Inni Protestowali nie podając nawet sensownych powodów pozostania
Jednego z delegatów zbulwersowała dyskusja o odejściu gdyż jego odznaki i medale jakie mu dostały nadane stracą sens i status PZP ....! jak by to było najważniejsze w całym życiu pszczelarskim szok !!!
Pod koniec walnego przyjęto uchwałę i zobligowano delegatów o przedstawienie i przeprowadzenie dyskusji w Kołach na temat czy Dostać czy Odejść z PZP
Nie tak dawno na tym forum poruszony był temat
viewtopic.php?f=55&t=16583
A może by warto na zebraniach tych wymienionych tam Organizacji podjąć i zobligować Prezesów na temat miano Okrągłego Stołu i Stworzyć Nową silną mówiącą jednym Głosem Organizację pod Wyżej Podanymi Inicjałami !


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 16 marca 2016, 11:32 - śr 

Rejestracja: 07 marca 2013, 17:54 - czw
Posty: 627
Lokalizacja: Baćkowice
Ule na jakich gospodaruję: WP=> Wlkp
A jakie powody aby odejsc podawali Ci ktorzy odchodza i czy po odejsciu zapisza sie do innej organizacji oraz co ta organizacja zapewni im lepszego od PZP. Latwo krzyczec, trudniej wyjasnic

_________________
Nie mów że coś jest niemożliwe
jeśli tego nie próbowałeś


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 16 marca 2016, 11:52 - śr 

Rejestracja: 05 lutego 2011, 19:51 - sob
Posty: 144
Lokalizacja: miechów
Moim skromnym zdaniem odstąpienie od struktur PZP nie wiąże się jakoś zbytnio z utratą czegokolwiek no morze dla niektórych bo to co można stracić honory i odznaczenia ale nie jest to chyba najistotniejsze :D Kolesiostwu i dalszemu zadłużaniu trzeba powiedzieć stop :pl:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 16 marca 2016, 11:55 - śr 
Dominikkuchniak pisze:
A jakie powody aby odejsc podawali Ci ktorzy odchodza

Mogę Ci udzielić odpowiedzi , Jakie zyski zyskały te Związki co odeszły
przede wszystkim ich budżet zyskał dodatkowe środki finansowe których nie muszą odprowadzić do PZP a za które mogą rozwinąć własną działalność gospodarczą z zyskiem dla zrzeszających pszczelarzy
Co Ci daje przynależność do PZP ? to że któryś rok z rzędu spłacamy zadłużenie jak nie Nieudolnej transakcji Cukrowej to Niekompetentnego zagospodarowania Domu Pszczelarza !
Czy Kiedykolwiek Sabat stanął w Obronie Pszczelarza ?
Jest Bardzo wiele czynników które przemawiają " Dość Prywatnego Folwarku Sabata "


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 16 marca 2016, 14:30 - śr 

Rejestracja: 22 marca 2010, 22:34 - pn
Posty: 340
Lokalizacja: dolnośląskie
BoCiAnK pisze:
Dominikkuchniak pisze:
A jakie powody aby odejsc podawali Ci ktorzy odchodza

Mogę Ci udzielić odpowiedzi , Jakie zyski zyskały te Związki co odeszły
przede wszystkim ich budżet zyskał dodatkowe środki finansowe których nie muszą odprowadzić do PZP a za które mogą rozwinąć własną działalność gospodarczą z zyskiem dla zrzeszających pszczelarzy
Co Ci daje przynależność do PZP ? to że któryś rok z rzędu spłacamy zadłużenie jak nie Nieudolnej transakcji Cukrowej to Niekompetentnego zagospodarowania Domu Pszczelarza !
Czy Kiedykolwiek Sabat stanął w Obronie Pszczelarza ?
Jest Bardzo wiele czynników które przemawiają " Dość Prywatnego Folwarku Sabata "


Witam, już wielokrotnie na tym forum pisałem o swojej niechęci do PZP, choć swoje pierwsze kroki - jak zaczynałem do tej organizacji się zapisałem. Po 11 latach dostrzegłem że, to dryfujący statek i w dodatku tonący. Dlatego pozwoliłem sobie założyć temat : viewtopic.php?f=43&t=17027

Miałem kiedyś okazję spotkać się i porozmawiać z Panem Prezesem Gmyrkiem z Opolskiego związku, który jest poza strukturami PZP. Powiedział mi że, dzięki odejściu mógł zorganizować tak liczne spotkanie z pszczelarzami, ponieważ go było na to stać - czytaj związek.

Jeszcze parę lat temu niejaki Pan Rysiewicz pisał piękne artykuły na temat PZP i ich afer. Szybko zapomniało się o tym.
Skoro jest tak dobrze, to dlaczego grupa 300 członków PZP ze Świętokrzyskiego odeszła w tym roku? Jeszcze raz powtórzę, skoro jest tak dobrze to dlaczego WZP Kraków podejmuje temat PZP? Nie jest dobrze. Co roku słyszy się o oderwaniu się kolejnych kół, związków. Dlaczego? Wydaje mi się że, PZP nie ma wizji na przyszłość. Ciągłe długi, spłaty, zaciąganie pożyczek, zastawianie hipotek, itd.

A i jeszcze jedno mamienie ludzi odznaczeniami, statuetkami, dyplomikami to relikt przeszłości. Łapie się ludzi i mami.

Dlatego też, Bogdanie, należy wypunktować, co poniekąd to zrobiłeś i przemyśleć, czy przynależność do PZP to zaszczyt czy przymus?

1. "to że któryś rok z rzędu spłacamy zadłużenie jak nie Nieudolnej transakcji Cukrowej to Niekompetentnego zagospodarowania Domu Pszczelarza !"
2. "Czy Kiedykolwiek Sabat stanął w Obronie Pszczelarza ?"
3. "Dość Prywatnego Folwarku Sabata"

4. ......
5. .....
6. .....
i tu proszę o konkretne punktowanie was drodzy Formowicze, bo mi już nie wypada ponieważ to nie jest moja organizacja. Jestem przekonany że, dalsze punktowanie będzie dodatkowym argumentem dla pozostałych członków PZP


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 16 marca 2016, 18:03 - śr 
kazio,
Owszem można wszystko wypunktować dla tych co nadal wierzą w Reinkarnację starej Nazwy PZP
Ja napisałem ten temat między innymi po to choć chyba się nie doczekam
wypowiedzi czy odpowiedzi !
Moim skromnym zdaniem należało by doprowadzić do spotkania Przedstawicieli Organizacji które odeszły jak i Organizacji Nowo Powstałych aby dojść do porozumienia i działać jako silna Prężna jednostka licząca się w MR czy ARR która by reprezentowała godnie pszczelarzy na Światowym Rynku !


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 16 marca 2016, 18:42 - śr 

Rejestracja: 05 lutego 2011, 19:51 - sob
Posty: 144
Lokalizacja: miechów
Moim skromnym zdaniem należało by doprowadzić do spotkania Przedstawicieli Organizacji które odeszły jak i Organizacji Nowo Powstałych aby dojść do porozumienia i działać jako silna Prężna jednostka licząca się w MR czy ARR która by reprezentowała godnie pszczelarzy na Światowym Rynku !Boguś pięknie to napisałeś tylko że nie napisałeś jeszcze jak to zrobić :) Nie mam na to pomysłu chociaż myślę ze nie ma co przekonywać tych już przekonanych czas powalczyć o tych którzy mają jeszcze wątpliwości. A co do WZP Kraków i odstąpieniu od struktur PZP to uważam ze jest to jedyna i słuszna droga :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 16 marca 2016, 19:05 - śr 
pepsi pisze:
Boguś pięknie to napisałeś tylko że nie napisałeś jeszcze jak to zrobić

W bardzo prosty sposób
Usiąść za jednym Stołem i porozmawiać !
Zwołać w umówione Miejsce wszystkich Przedstawicieli Organizacji które Odeszły a mających chęć stworzenia w jedności nowej Jednostki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 16 marca 2016, 19:41 - śr 

Rejestracja: 05 lutego 2011, 19:51 - sob
Posty: 144
Lokalizacja: miechów
Boguś zgadzam się z tobą w 100 % i dwie ręce w górze za tym ażeby taki stół utworzyć bo zawsze w jedności jest siła :pl: :pl: :pl:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 16 marca 2016, 22:22 - śr 

Rejestracja: 22 marca 2010, 22:34 - pn
Posty: 340
Lokalizacja: dolnośląskie
Bogdanie, to co napisałeś jest już realizowane. Nie wszystkie organizacje, które są poza PZP są zainteresowane takim spotkaniem. Wierz mi, każdy koń w swoją stronę ciagnie. Jestem przekonany że te organizacje które chcą już wypracowaną plan działania. Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 17 marca 2016, 10:41 - czw 

Rejestracja: 10 stycznia 2011, 17:43 - pn
Posty: 764
Lokalizacja: łódzkie
kazio pisze:
Bogdanie, to co napisałeś jest już realizowane. Nie wszystkie organizacje, które są poza PZP są zainteresowane takim spotkaniem. Wierz mi, każdy koń w swoją stronę ciagnie. Jestem przekonany że te organizacje które chcą już wypracowaną plan działania. Pozdrawiam

Właśnie każdy koń ciągnie w swoja stronę.
Tym którym nie zależy na polskim pszczelarstwie doprowadzają do rozwalania, dzielenia i konfliktowania pszczelarzy. Pszczelarze między sobą doskonale się dogadują (no może poza jednym wyjątkiem :wink: ) problem jest z tymi których wybieracie na Prezesów to ich dziwne ambicje nie pozwalają się dogadywać z innymi i w efekcie przedstawiciele pszczelarzy zaczęli się kłócić miedzy sobą zamiast załatwiać sprawy pszczelarzy. Ja osobiście mam dostyć tego stanu który jest obecnie, bo nie jest wykorzystywany potencjał jaki tkwi w tym, że jeszcze mamy jedną dużą organizacje i możliwości jakie daje taki układ. Każde rozdrobnienie i wyjścia będzie powodowało, że pszczelarstwo nie będzie miało takiej siły przebicia jaką może mieć siłą swoich członków i organizacji mówiących jednym wspólnym głosem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 17 marca 2016, 10:52 - czw 

Rejestracja: 07 marca 2013, 17:54 - czw
Posty: 627
Lokalizacja: Baćkowice
Ule na jakich gospodaruję: WP=> Wlkp
Temat dobry, ale za malo w nim konkretow. Moze ktos napisac co zmienilo sie dla niego po odejsciu od PZP i zapisaniu sie do innej organizacji? No bo refundacja sprzetu jest zapewne taka sama wszedzie. A gdyby nie bylo doplat to przynaleznosc do jakiejs organizacji oraz oplacanie skladek traci sens, takie jest moje zdanie

_________________
Nie mów że coś jest niemożliwe
jeśli tego nie próbowałeś


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 17 marca 2016, 14:35 - czw 

Rejestracja: 22 marca 2010, 22:34 - pn
Posty: 340
Lokalizacja: dolnośląskie
Dominikkuchniak pisze:
Temat dobry, ale za malo w nim konkretow. Moze ktos napisac co zmienilo sie dla niego po odejsciu od PZP i zapisaniu sie do innej organizacji? No bo refundacja sprzetu jest zapewne taka sama wszedzie. A gdyby nie bylo doplat to przynaleznosc do jakiejs organizacji oraz oplacanie skladek traci sens, takie jest moje zdanie


Szanowny kolego. Zapytam przewrotnie. Napisz proszę, co Ciebie trzyma w PZP? Proszę napisz chodź 5 punktów.
W zamian ja napiszę swoje 5 punktów co mnie skłoniło do odejścia z PZP.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 17 marca 2016, 15:17 - czw 

Rejestracja: 10 stycznia 2011, 17:43 - pn
Posty: 764
Lokalizacja: łódzkie
Są pszczelarze lub miłośnicy pszczół którzy nie widza sensu należenia do żadnej organizacji mają takie prawo ich wybór, ale czerpią korzyści z tego co załatwią przedstawiciele tych organizacji do których oni należeć nie chcą.
Większość PZP kojarzy z odznaczeniami uroczystościami i takimi tam reprezentacyjnymi pierdołami no i z Sabatem.
Cała struktura organizacyjna i zadania jest trochę inna.
Koła są od tego aby wspierać, jednoczyć, działać lokalnie na szczeblu powiatu lub gminy dla dobra swoich członków i inne takie w zależności od chęci i zaangażowania ludzi w zarządzie. Interweniowanie w sprawach pszczelarskich u lokalnych władz np. w sprawie nasadzeń roślin miododajnych, władza inaczej rozmawia z przedstawicielami organizacji która skupia kilkadziesiąt osób i to różnych profesji, bo większość z nas oprócz tego, że jest pszczelarzami wykonuje i inne zawody i ma swoje znajomości. Z pojedynczym Kowalskim mniej się liczą niż z organizacją. Wiele miast ma zapisany zakaz utrzymywania zwierząt gospodarskich (także pszczół) w miastach i zawsze może znaleźć radny który zażąda egzekwowania przepisu i tu rola zarządu koła aby się takim procederom przeciwstawić i zapisy uchwał niekorzystne dla pszczelarzy usuwać. Mógłbym takich rzeczy jeszcze wymieniać ale to zależy od wyobraźni zarządu koła. Jak to mówią w kupie siła.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 17 marca 2016, 15:33 - czw 

Rejestracja: 07 marca 2013, 17:54 - czw
Posty: 627
Lokalizacja: Baćkowice
Ule na jakich gospodaruję: WP=> Wlkp
kazio pisze:
Dominikkuchniak pisze:
Temat dobry, ale za malo w nim konkretow. Moze ktos napisac co zmienilo sie dla niego po odejsciu od PZP i zapisaniu sie do innej organizacji? No bo refundacja sprzetu jest zapewne taka sama wszedzie. A gdyby nie bylo doplat to przynaleznosc do jakiejs organizacji oraz oplacanie skladek traci sens, takie jest moje zdanie


Szanowny kolego. Zapytam przewrotnie. Napisz proszę, co Ciebie trzyma w PZP? Proszę napisz chodź 5 punktów.
W zamian ja napiszę swoje 5 punktów co mnie skłoniło do odejścia z PZP.

Nie jestem w PZP i nigdy nie bylem. Ale nie ukrywam ze na szkolenia do sandomierza czasem jezdze. Nie wyganiaja, a wrecz zapraszaja.
Chcial bym sie gdzies zapisac, tez nie ukrywam ze chodzi o refundacje. Tylko jest pytanie: gdzie?

_________________
Nie mów że coś jest niemożliwe
jeśli tego nie próbowałeś


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 17 marca 2016, 19:54 - czw 

Rejestracja: 22 marca 2010, 22:34 - pn
Posty: 340
Lokalizacja: dolnośląskie
No widzisz kolego, wiele kół, związków oderwało się od PZP. Jestem przekonany że, były to świadome decyzje. Ja tylko Ci napiszę że, ponad 70 % mojego koła odeszło ze Związku. Mam nadzieję że, nie żałują podjętej decyzji. A ja jako lider, napiszę Ci że, nie to był strzał w przysłowiową 10. Mam nadzieję, że koledzy z mojego Klubu myślą podobnie. Klub się rozwija i już zastanawiamy się, ażeby ograniczyć przyjmowanie nowych członków, ponieważ w Centrum Edukacji Pszczelarskiej, gdzie się spotykamy jest coraz mniej miejsca.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 17 marca 2016, 20:08 - czw 

Rejestracja: 10 stycznia 2011, 17:43 - pn
Posty: 764
Lokalizacja: łódzkie
To co takiego macie czego nie mieliście wcześniej czy może tylko zmienił się ten który to wszystko ogarnia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 17 marca 2016, 20:55 - czw 

Rejestracja: 22 marca 2010, 22:34 - pn
Posty: 340
Lokalizacja: dolnośląskie
DROBNY pisze:
To co takiego macie czego nie mieliście wcześniej czy może tylko zmienił się ten który to wszystko ogarnia.


http://www.walbrzych.cba.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 18 marca 2016, 09:40 - pt 

Rejestracja: 07 marca 2013, 17:54 - czw
Posty: 627
Lokalizacja: Baćkowice
Ule na jakich gospodaruję: WP=> Wlkp
Kazio bardzo fajnie to u was wyglada, oby tak dalej :)

_________________
Nie mów że coś jest niemożliwe
jeśli tego nie próbowałeś


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 18 marca 2016, 09:49 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lipca 2008, 11:02 - pt
Posty: 5589
Lokalizacja: Łaziska Górne
Ule na jakich gospodaruję: wlkp.
DROBNY pisze:
To co takiego macie czego nie mieliście wcześniej czy może tylko zmienił się ten który to wszystko ogarnia.


w realiach samodzielnych związków

plusy to sporo lepsze warunki finansowe, spłaszczona struktura z dużo mniejszą nadbudową, krótsza droga między "masami" a władzą :).

minus to dużo słabszy głos pszczelarzy jako środowiska w przepychankach rządowo/sejmowych.

Wydaje mi się, że konflikt ma bardzo mocne personalne podstawy związane z szeroko rozumianymi władzami PZP. A że wszyscy okopali się na swoich pozycjach to i zmiany ruszą chyba dopiero wtedy jak zmienią stosowną ustawę z 1982 roku.

_________________
"Zawsze spodziewaj się niespodziewanego..."

https://www.youtube.com/channel/UCosWos ... OWqAAL66fg
https://www.facebook.com/tomek.kasiak.5


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 18 marca 2016, 10:18 - pt 

Rejestracja: 10 stycznia 2011, 17:43 - pn
Posty: 764
Lokalizacja: łódzkie
CYNIG pisze:
w realiach samodzielnych związków

Związki już od ponad 15 albo i więcej lat są samodzielne już dawno PZP jako jedna organizacja została rozwalona. PZP jest to federacja niezależnych organizacji pszczelarskich.
CYNIG pisze:
plusy to sporo lepsze warunki finansowe, spłaszczona struktura z dużo mniejszą nadbudową, krótsza droga między "masami" a władzą :).

No tak zdecydowanie wam finansowo się poprawiło bo 0,4 złotego od ula przestały Katowice płacić do Warszawy i to jest jedyna zmiana jaka się mogła dokonać na plus bo reszta to .......
Co do nadbudowy to te siedem osób które mają reprezentować w rozmowach z władzami polskie pszczelarstwo, rzeczywiście o 7 za dużo lepiej niech jeździ 70 przedstawicieli (tylko po jednym z samodzielnego związku) na każde spotkanie w MinRol czy w Sejmie lub ARR ciekawe kto ich będzie słuchał i co z tego wyjdzie. A jak jeszcze weźmiemy koszty takiej eskapady kilkanaście razy w roku jednorazowo jakieś 35 tyś za wszystkich wyjdzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 18 marca 2016, 10:25 - pt 

Rejestracja: 10 stycznia 2011, 17:43 - pn
Posty: 764
Lokalizacja: łódzkie
CYNIG pisze:
Wydaje mi się, że konflikt ma bardzo mocne personalne podstawy związane z szeroko rozumianymi władzami PZP. A że wszyscy okopali się na swoich pozycjach to i zmiany ruszą chyba dopiero wtedy jak zmienią stosowną ustawę z 1982 roku.

Problem nie jest w ustawie czy statucie tylko w ludziach którzy są wybierani na reprezentantów w Kole, regionie- województwie czy do zarządu PZP.
Jeżeli zamiast służyć i reprezentować pszczelarstwo chce się im tylko władzy i zaszczytów to potem wychodzą konflikty i problemy.
Trzeba szukać ludzi którzy maja wiedzę, wyobraźnie oraz chęć do działania na rzecz środowiska pszczelarskiego. Coraz trudniej o takich a jeszcze żeby to chcieli robić za free kosztem swojej pasieki i rodziny było by super.
Dlatego albo nastąpi zmiana w myśleniu i w osobach które nas reprezentują albo każdy będzie tylko panem w swojej pasiece a poza będzie nam ciężko się przebić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 18 marca 2016, 12:11 - pt 

Rejestracja: 22 marca 2010, 22:34 - pn
Posty: 340
Lokalizacja: dolnośląskie
,,...napiszę Ci że, nie to był strzał w przysłowiową 10. " przepraszam, miało być napisane że to był strzał w 10.

Wracając do tematu. Zgadzam się z kolegą CYNIG. Jeszcze dużo wody w Wisle musi upłynąć zanim coś się zmieni w PZP. Widzicie PZP się kruszy, a władze nie ponoszą konsekwencji.
Mi jak polecą rodziny pszczele w zimie to muszę się więcej starać i pracować. A w PZP jak jest? Czyja głowa poleciala? Nie, jeszcze statuetka sie należy.
Cóż, jeszcze są tysiące w PZP.... do czasu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 18 marca 2016, 12:11 - pt 

Rejestracja: 22 marca 2010, 22:34 - pn
Posty: 340
Lokalizacja: dolnośląskie
Dobrze jest, że dyskusja trwa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 18 marca 2016, 20:21 - pt 

Rejestracja: 05 lutego 2011, 19:51 - sob
Posty: 144
Lokalizacja: miechów
Kazio tylko ten czas dla PZP się kończy Ci którzy tego nie zrozumieją będą jak przysłowiowy Titanic pójdą na dno . Czy warto szczerze wydaje mi się że nie :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 19 marca 2016, 16:31 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 grudnia 2011, 19:29 - pn
Posty: 207
Lokalizacja: Maków Podhalański
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
BoCiAnK pisze:
Jest Bardzo wiele czynników które przemawiają " Dość Prywatnego Folwarku Sabata "

i dlatego po nadzwyczajnym walnym nie będziemy już członkami PZP
i zgadzam się z p.Bogdanem dziwne były argumenty za pozostaniem w PZP

_________________
Pozdrawiam Mariusz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 19 marca 2016, 23:35 - sob 

Rejestracja: 22 marca 2010, 22:34 - pn
Posty: 340
Lokalizacja: dolnośląskie
mauro pisze:
BoCiAnK pisze:
Jest Bardzo wiele czynników które przemawiają " Dość Prywatnego Folwarku Sabata "

i dlatego po nadzwyczajnym walnym nie będziemy już członkami PZP
i zgadzam się z p.Bogdanem dziwne były argumenty za pozostaniem w PZP

A możesz napisać kolego jakie były argumenty za pozostaniem w PZP?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 20 marca 2016, 03:33 - ndz 

Rejestracja: 10 stycznia 2011, 17:43 - pn
Posty: 764
Lokalizacja: łódzkie
mauro pisze:
BoCiAnK pisze:
Jest Bardzo wiele czynników które przemawiają " Dość Prywatnego Folwarku Sabata "

i dlatego po nadzwyczajnym walnym nie będziemy już członkami PZP
i zgadzam się z p.Bogdanem dziwne były argumenty za pozostaniem w PZP

Dziwne to jest zachowanie WZP Kraków dzięki któremu ( głównie) od paru nastu lat PZP podąża w tym kierunku jakim jest obecnie, zamiast starać się naprawić to co popsuli wasi przedstawiciele to zostawiają bałagan i chcą uciekać. :nonono: :nonono: :nonono:
A może to chodzi o coś innego :?:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 20 marca 2016, 21:44 - ndz 

Rejestracja: 05 lutego 2011, 19:51 - sob
Posty: 144
Lokalizacja: miechów
W PZP niema już czego naprawiać wcześniej czy pużniej całe to towarzystwo się rozleci i nie ma na to rady :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ZPP
Post: 20 marca 2016, 22:08 - ndz 

Rejestracja: 22 marca 2010, 22:34 - pn
Posty: 340
Lokalizacja: dolnośląskie
pepsi pisze:
W PZP niema już czego naprawiać wcześniej czy pużniej całe to towarzystwo się rozleci i nie ma na to rady :)

Być może kolego masz rację, nie mniej jednak chciałbym wiedzieć co przemawia za pozostanim w tej federacji PZP. Mam tylko nadzieję, że ni są to dyplomoki, medale, statuetki. :haha:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji