FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 27 kwietnia 2024, 02:25 - sob

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Post: 28 grudnia 2014, 21:16 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 grudnia 2012, 21:40 - sob
Posty: 481
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski 20% reszta 18
Od nie dawna jestem jednym z częstych bywalców na tym forum. Uważam że przy odrobinie wiedzy pszczelarskiej i umiejętności wychwycenia tego co istotne i zgodne z założeniami nauki o pszczelarstwie można wiele się dowiedzieć ciekawych spraw jak inni sobie radzą z interesującymi mnie problemami i przenieść je na własne podwórko.
Nie wszystko jest tak cacy jak powinno być w związku z powyższym mam prośbę do ignorantów i impertynentów.
Jeżeli możecie to zapanujcie nad sobą i powstrzymajcie się od wszelkich docinków i ironii.
Każdy nie stosowny do tematu wpis wyzwala niepotrzebną agresję i chęć nie pozostania dłużnym w efekcie temat główny rozmydla się i zostaje zaśmiecony nie potrzebną pyskówką.
Nie ma ludzi nie omylnych i wszystko wiedzących ale po to jest to forum aby sobie wyjaśniać i pomagać a nie obrzucać się błotem.Ci co tego nie rozumieją i nie potrafią się dostosować świadczy to o braku ich kultury i chamstwie.
Jak nas widzą i czy czytają tak nas oceniają ,czy tak naprawdę chcecie być negatywnymi postaciami tego forum. Jeśli tak to miejcie choć na tyle odwagi i zrzućcie maskę anonimowości ,przedstawcie się i pokażcie swoją podobiznę , nie wiem czy znajdziecie wielu takich którzy zechcą wam podać rękę na powitanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 grudnia 2014, 22:36 - ndz 

Rejestracja: 27 listopada 2010, 00:02 - sob
Posty: 1909
Lokalizacja: Szprotawa
Ule na jakich gospodaruję: WP leżak i WP korpus
balwro, :okok: :okok: :okok:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 grudnia 2014, 22:41 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 listopada 2007, 19:39 - śr
Posty: 1622
Lokalizacja: Polska
Ule na jakich gospodaruję: 1/2 Dadanta
Znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów „fachowca”, dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą jego kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności – to znaleźć skarb.

- Waldemar Łysiak


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 grudnia 2014, 23:32 - ndz 
balwro pisze:
Każdy nie stosowny do tematu wpis wyzwala niepotrzebną agresję i chęć nie pozostania dłużnym

Masz racje .... ale widzisz nie każdy potrafi nad tym zapanować by nie odszczeknąć . a moim skromnym zdaniem więcej dokuczysz ignorancją jak dopisaniem .. wiec staram się przemilczeć choć z zasady jestem kontrowersyjny
balwro pisze:
Jeżeli możecie to zapanujcie nad sobą i powstrzymajcie się od wszelkich docinków i ironii.

Nie raz o tym pisałem ...
Że się znamy z rożnych spotkań jeden drugiego pokazuje czy w innych okolicznościach
wiec nie warto dokuczać czy ubliżać bo to tylko świadczy o piszącym którego wcześniej czy później poznamy


Na górę
  
 
Post: 28 grudnia 2014, 23:39 - ndz 

Rejestracja: 20 maja 2009, 18:07 - śr
Posty: 1680
Lokalizacja: Kraków, Połaniec
Ule na jakich gospodaruję: WP, WZ ---> wlkp
balwro pisze:
eżeli możecie to zapanujcie nad sobą i powstrzymajcie się od wszelkich docinków i ironii.
Każdy nie stosowny do tematu wpis wyzwala niepotrzebną agresję i chęć nie pozostania dłużnym w efekcie temat główny rozmydla się i zostaje zaśmiecony nie potrzebną pyskówką.
A czy Ty jesteś taki czysty i nie masz sobie nic dziś do zarzucenia... Czy wg Ciebie wyśmiewanie się z innych użytkowników i ich nicków jest ok ? Oczywiście zgadzam się z Tobą że tak powinno być ale może warto też spojrzeć na siebie :wink:

_________________
Matki i odkłady pszczele

Ramki pszczele


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 grudnia 2014, 02:19 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2014, 21:13 - śr
Posty: 1424
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Warszawa
Jerzy pisze:
Znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów „fachowca”, dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą jego kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności – to znaleźć skarb.

- Waldemar Łysiak

Ech, Jerzy, jakby była możliwość NATYCHMIASTOWEGO dodania Cię do przyjaciół, to bym to z przyjemnością zrobił:) Trafienie szóstki czy nawet dziesiątki, to przy tym zdaniu pikuś, serdecznie pozdrawiam:)
Ps. dlaczego Łysiak się sprzedaje najlepiej? Bo niestety nie jest obowiązkową lekturą:)

_________________
Życie jest poszukiwaniem właściwego konserwanta...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 grudnia 2014, 06:40 - pn 

Rejestracja: 25 września 2012, 16:47 - wt
Posty: 1286
Lokalizacja: Łódż
Ule na jakich gospodaruję: wlk
BoCiAnK pisze:
balwro pisze:
Każdy nie stosowny do tematu wpis wyzwala niepotrzebną agresję i chęć nie pozostania dłużnym

Masz racje .... ale widzisz nie każdy potrafi nad tym zapanować by nie odszczeknąć . a moim skromnym zdaniem więcej dokuczysz ignorancją jak dopisaniem .. wiec staram się przemilczeć choć z zasady jestem kontrowersyjny[quote="balwro"]
Ignorancją więcej dokuczysz jeśli jesteś strona w dyskusji.Ale jeśli jesteś Administratorem to ignorancją prostaków rozzuchwalasz .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 grudnia 2014, 11:18 - pn 
jędruś pisze:
Ignorancją więcej dokuczysz jeśli jesteś strona w dyskusji.Ale jeśli jesteś Administratorem to ignorancją prostaków rozzuchwalasz .

Nie wywalam durne wpisy i tyle nawet nie przenoszę do śmietnika bo mi się nie chce :wink:


Na górę
  
 
Post: 29 grudnia 2014, 12:38 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 grudnia 2012, 21:40 - sob
Posty: 481
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski 20% reszta 18
xsiek pisze:
A czy Ty jesteś taki czysty i nie masz sobie nic dziś do zarzucenia... Czy wg Ciebie wyśmiewanie się z innych użytkowników i ich nicków jest ok ? Oczywiście zgadzam się z Tobą że tak powinno być ale może warto też spojrzeć na siebie :wink:

Można tak to odebrać ale moim celem nie było sianie zamętu tylko tendencyjne prowokowanie zarówno autora nie cenzurowanego tekstu z nadzieją że zrozumie że nie tedy droga oraz zmobilizowanie moderatora do skuteczniejszej cenzury.
Jeśli Cię to uraziło to sorry więcej nie mam zamiaru prowokować bo myślę że pozostanie oddźwięk i co niektórzy zrozumieją ze forum nie jest po to żeby obrażać innych i otrzymywać riposty.Ci co tego nie rozumieją będą przeze mnie ignorowani bez komentarza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 grudnia 2014, 13:18 - pn 

Rejestracja: 20 maja 2009, 18:07 - śr
Posty: 1680
Lokalizacja: Kraków, Połaniec
Ule na jakich gospodaruję: WP, WZ ---> wlkp
balwro pisze:
Można tak to odebrać ale moim celem nie było sianie zamętu tylko tendencyjne prowokowanie
a nie pomyślałeś że może i inni w podobny sposób postępują ? Może czasem warto się doszukać tego przysłowiowego drugiego dna aniżeli od razu na siebie naskakiwać :wink:
balwro pisze:
Jeśli Cię to uraziło to sorry
Mnie akurat w żaden sposób bo bynajmniej nie mnie to dotyczyło a poza tym mam już na tyle "grubą skórę" :wink: że nie imają się mnie żadne tego typu komentarze... a zaznaczam to tylko bo wiem, że jest dużo osób które mogą poczuć się urażone tym podobnymi zachowaniami...

_________________
Matki i odkłady pszczele

Ramki pszczele


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji