FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 25 kwietnia 2024, 17:14 - czw

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 06 stycznia 2015, 03:48 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2014, 21:13 - śr
Posty: 1424
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Warszawa
Rob pisze:
jest wiele do zrobienia...Huraoptymizm to nie jest właściwa droga...

I nigdy nie była. Od kiedy się zrobiła? Jak psychiatra stanął na czele MON.
WSI dokończyło resztę. Pozdrawiam.

_________________
Życie jest poszukiwaniem właściwego konserwanta...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2015, 11:11 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 grudnia 2010, 23:05 - sob
Posty: 3002
Lokalizacja: Łódź
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Warszawiak, przyznam sie w wielkiej tajemnicy skad moja polszczyzna tak słaba [temat/zagadnienie było na tym forum definitywnie rozstrzygane pare lat wstecz] nie jestem Prawdziwym Polakiem :haha:brak we mnie tęsknoty za ......
To jakaś epidemia z tymi wieszczami apokalipsy jak mnie pamieć nie myli to zeszłej zimy wieszczył w podobnym stylu ktoś ze Swietokrzyskiego .

_________________
Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2015, 11:50 - wt 

Rejestracja: 14 stycznia 2011, 12:35 - pt
Posty: 647
Lokalizacja: płońsk
Jak ktoś tak często mówi o psychiatrii,to coś w tym musi być,a tak przy okazji, podobno wróbel też ukończył konserwatorium zaocznie.Pozdrowienia dla tramwajarzy.

_________________
godzięba


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2015, 12:00 - wt 

Rejestracja: 25 września 2012, 16:47 - wt
Posty: 1286
Lokalizacja: Łódż
Ule na jakich gospodaruję: wlk
Warszawiak.Ostro jedziesz.Walisz populistyczne slogany nie poparte żadnymi dowodami.Czuć nacjonalizm, konserwatyzm i lęk przed postępem.Znajdź w historii Polskę większych szans niż obecnie.Nie wszystkie są wykorzystane przez rządzących ale takich jako społeczeństwo wybieramy od 89 roku.I tak się zdarza w tej naszej historii że ilekroć naród odzyskał swoje państwo
tylekroć już po kilku latach,gdy tylko obeschły łzy niepodległego wzruszenia
odzyskane państwo staje się wspólnym kłopotem i wspólnym problemem.To widać także dziś.Bojkot prezydenta [bo to nie jest mój wybrany ] ,"sfałszowane wybory" bo za długo liczono itp.działania to powolny demontaż
ostatnich zdobyczy podcinający dążenie do budowy silnego i sprawnego państwa.A pierwszy cios zadał ten kto ogłosił wojnę na górze czym zapoczątkował upadek społecznej solidarności i odpowiedzialności za to dobro
ogólne.Na zakończenie chciałbym zwrócić uwagę na różnicę pomiędzy słowikiem a wróblem polegającą na tym że słowik skończył konserwatorium
dzienne a wróbel zaoczne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2015, 12:05 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sierpnia 2007, 09:21 - pn
Posty: 1610
Lokalizacja: Wawa
Godziemba ...ty się już tranwajarzy i tranwaji nie czepiaj....lepiej zobacz co robią ci w białych fartuchach
Nie dość że zabierają składki ...nie pytają i nie masz do kogo pójść po głupią receptę ... Zastanówcie się do czego dążą !!!!!?????.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2015, 12:30 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 grudnia 2010, 23:05 - sob
Posty: 3002
Lokalizacja: Łódź
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
wtrepiak, na chłopski rozum ,do tego samego co ci od wybuchających stodół :shock: .

_________________
Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2015, 13:37 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 stycznia 2011, 09:09 - pn
Posty: 1276
Lokalizacja: Busko-Zdrój woj.świętokrzyskie
Ule na jakich gospodaruję: 40 uli 360x300 plus 3x 1/2 WLP
jędruś pisze:
ostatnich zdobyczy podcinający dążenie do budowy silnego i sprawnego państwa.A pierwszy cios zadał ten kto ogłosił wojnę na górze czym zapoczątkował upadek społecznej solidarności i odpowiedzialności za to dobro


Szanowny Kolego.
Czy ty czasami nie jesteś rzecznikiem PO ?.
Znacznie lepiej od Ciebie to czyni np. poseł Niesiołowski, więc nie odbieraj mu chleba.
Nie dalej jak wczoraj u Lisa był Adam Michnik. On twierdzi, że PiS -to denaturat a PO to herbata. Lis (nieskrywany miłośnik PO) dalej drążył temat ostatnich wpadek marszałka czyli tzw. kilometrówka, wywiad w Polityko i 250 tys. na pisanie przemówień i wtedy Michnik Go wyśmiał, twierdząc,że to są duperele a Sikorski to jest herbata z koniakiem.
Mamy więc do czynienia z taka oto sytuacją, że są dwa światy. Świat realny, który opisują dotąd bardzo przychylne media PO i świat zaczadzonych i niepotrafiących realnie ocenić sytuację sympatyków tej partii do których jak widać ty też należysz.
Chyba nie zaliczasz się już do młodzieży, która po chwilowym zachwycie PO już przejrzała na oczy a czego i tobie Kolego w rozpoczynającym się 2015 roku życzę.


pozdrawiam

_________________
sklep internetowy ModneButy.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2015, 13:45 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sierpnia 2007, 09:21 - pn
Posty: 1610
Lokalizacja: Wawa
A którzy nam coś dadzą ????????/ ale pięknie obiecują przed wyborami , a później nam szczena opada.....i tak to leciało i będzie... :pala:

.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2015, 13:57 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 listopada 2007, 19:39 - śr
Posty: 1622
Lokalizacja: Polska
Ule na jakich gospodaruję: 1/2 Dadanta
jędruś pisze:
chciałbym zwrócić uwagę na różnicę pomiędzy słowikiem a wróblem


Nie, nie - ja nie o polityce, bo na tym się nie znam, tylko o tych ptaszkach.
Otóż pewni ludzie - też eksperymentatorzy, wpadli na pomysł, żeby nauczyć wróbla śpiewać tak, jak śpiewa słowik, albo kanarek.
I co ...? Wsadzili wróbla do klatki z ...kanarkiem (niech będzie) i tak trzymali te ptaki ponad rok.
Rezultat: Wróbel nie nauczył się śpiewać, a ...kanarek przestał.

Też coś w tym jest, ale ja nie o polityce, tylko dlatego, że jest zima i nie mogę w ulach grzebać, zresztą mam daleko, bo aż 120 km!
A nuuuuudzę sięęęęę!!!!! :załamka: :blee:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2015, 14:13 - wt 

Rejestracja: 25 września 2012, 16:47 - wt
Posty: 1286
Lokalizacja: Łódż
Ule na jakich gospodaruję: wlk
Z tej miłości do grzebania, grzebię w internecie, ale ile można?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2015, 14:20 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8679
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
komeg pisze:
PiS -to denaturat a PO to herbata


pis=po przed spodzeiwaną klęską wyborczą uciekli z jednej parti jak szczury z tonącego okrętu, troche inaczej mówią bo muszą żeby wyborcy "mysleli" ze sie czyms od siebie rózną, od przeszło 20 lat obserwujemy te same twarze to jak ma się coś zmieniać na "+"
ja jesli ide na wybory głosuje na każdą partie która nie nazywa sie po, pis, sld, psl
polityka to bagno które wciąga więc lepiej odpuśćmy ten śliski temat :?

_________________
sprzedam korpusy wielkopolskie i dadant produkcja babik nowe i używane 724227381


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2015, 14:22 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 listopada 2007, 19:39 - śr
Posty: 1622
Lokalizacja: Polska
Ule na jakich gospodaruję: 1/2 Dadanta
jędruś pisze:
Z tej miłości do grzebania, grzebię w internecie, ale ile można?!


No własnie, a ja zapomniałem, żeby tak napisać. :haha:
Tylko, że to nie to samo, co grzebanie w ulu. :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2015, 14:37 - wt 

Rejestracja: 16 marca 2014, 10:25 - ndz
Posty: 41
Lokalizacja: LUBOMIA śląskie
Ule na jakich gospodaruję: wkp
Miejscowość z jakiej piszesz: lubomia
waldwielki41 pisze:
leslen pisze:
Nawiasem stryj był więżniem Oświęcimia po wyzwoleniu od 1945 do 1952 był więziony we Wronkach za AK
Warszawiak pisze:
Mieszkam w domu zbudowanym w 1936 przez mojego dziadka, warszawskiego tramwajarza.

A mój dziadek służył w wermachcie bo mieszkał na terenach należących do Niemiec. I co ? Mam sobie w łeb palnąć z tego powodu?
Jeden z moich dziadkow też był w wermachcie-takie to byly czasy-z dziada pradzida mieszkamy na Sląsku


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2015, 14:45 - wt 

Rejestracja: 16 marca 2014, 10:25 - ndz
Posty: 41
Lokalizacja: LUBOMIA śląskie
Ule na jakich gospodaruję: wkp
Miejscowość z jakiej piszesz: lubomia
Warszawiak pisze:
No to powolutku odpowiem:)
Zdzisław. pisze:
Warszawiak, kandydatów na marsz z pochodniami na tym forum szukasz ?

Tu już jeden kolega Bolkonski, podrzucił wątek, zarówno marsz z pochodniami (2004), jak i marsz po władzę PO już zrobiło. Wtedy nikt nie mówił o podpalaniu Państwa i zamachu na demokrację. Pamięć szwankuje?
Jerzy pisze:
Warszawiak, rozchmurz się, wg nie ma o co się spierać.
. Hm, to samo mówiła V kolumna w 1918, w 1939, 1947, 1989. 2014.
Mówiła "siedź cicho, polityka wszystko za Ciebie załatwi".
Rob pisze:
W tym naszym nieszczęściu ja jednak obstawiam na nasze narodowe cechy czyli brak organizacji i "jakośtobędyzm"...Na co dzień widzę ten służbowy "wysiłek decyzyjny" w sprawie o duperele i kompletny brak decyzyjności w sprawach poważnych...Ci ze wschodu maja to samo...A co mogło wyjść z dwóch bajzli dodanych do siebie?

Nie było nigdy bajzlu w polskim lotnictwie wojskowym. Łokuciewski, Skalski, Urbanowicz, Król itd, to min. piloci, którzy po Bitwie o Anglię (dywizjony 302-307), wrócili do Polski i stanowili przez długi czas kadrę szkolącą najlepszych na świecie pilotów.
Z całym szacunkiem kolego Rob, nie mów o bajzlu w polskim lotnictwie. Zobacz kim są mistrzowie świata w szybownictwie i jakich mamy pilotów w lotnictwie pasażerskim. Ci wojskowi to gruba światowa (no, już niektórzy to zaświatowa) elita. Myślisz, że KASA, to rozbiła się na zasadzie "pijany rolnik wjechał rowerem na drzewo"? :)
Zdzisław. pisze:
Nie zaśmiecajmy forum fachowego a dotyczacego pszczół Swojmi fobiami z pogranicza psychiatri

Zdzisław. pisze:
To tylko tematy dyżurne wywołane nudą .

Kolego Zdzisław., forum jak najbardziej fachowe, ale temat "po godzinach" i Hyde Park" - coś tu chcesz ocenzurować? Chyba zacznij od swojej polszczyzny:)
Jerzy pisze:
Zdzisław, a dużo znasz takich, którym nie jest potrzebny psychiatryk?
To skąd te tematy? Czym uzasadnić ich pojawianie się tutaj na forum pszczelarskim? Od dawna nad tym się zastanawiam i żadne delikatne dygresje nie pomagają, to nie dociera, a więc musi to "coś" w tym być i masz odpowiedź na swoje wątpliwości. To odbiera chęć do pisania, rzeczowego pisania. Tu tylko jaja z takich można robić i to wszystko, chociaż większych jaj, jak oni robią z siebie to chyba już się nie da.

Brawo kolegoJerzy, w pewnym stopniu musnąłeś powierzchnię zjawiska, z tym, że cały czas podkreślam - jesteśmy w temacie "po godzinach" i Hyde Park"
"To odbiera chęć do pisania, rzeczowego pisania". Przecież nikt nie zmusza do pisania w dziale "Hyde Park". Nawet do zaglądania do niego.
Tak jest Panie Komendancie! Zaglądających tu uhonorować, piszących - zamknąć w psychiatryku.
Zdzisław. pisze:
takie pisanie o d..pie marynie powinno trafiac do odpowiedniej "półki" na forum ,gdy tylko sie pojawi .

Rozumiem, że tą półką powinien być śmietnik. Najlepiej śmietnik na Syberii. Pozdrawiam i życzę w 2015 roku pszczelarskich i terapeutycznych sukcesów, ale oczywiście najbardziej tych osobistych...
Jesteś gościu Warszawiak


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2015, 16:16 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Gra na emocjach ma tę przewagę nad przestarzałym logicznym podziale na madrych i głupich ,że nie wymaga myślenia za siebie ,a za nich .I hejże na Tatara

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2015, 16:29 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 października 2011, 19:38 - wt
Posty: 753
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Jerzy pisze:
jędruś pisze:
Z tej miłości do grzebania, grzebię w internecie, ale ile można?!


No właśnie, a ja zapomniałem, żeby tak napisać. :haha:
Tylko, że to nie to samo, co grzebanie w ulu. :roll:
Jerzy,
Skoro jest już gra internetowa w której można łowić ryby (duże ryby) myszką komputerową to kto wie ? Czy ktoś z nas nie napisze gry o grzebaniu w ulu, jak najbardziej elegancko właśnie myszką ,a nie dłutem. :mrgreen:
Czy zdajesz sobie sprawę jak by to wpłynęło na ochłodę gorących dyskusji na tym forum? Zamiast pisać głupoty przechodziło by się do kolejnych poziomów : I - opanowywanie nastroju rojowego. II - zdejmowanie rójki z 10 metrowej lipy ......itd. Internet to fajna rzecz.Chociaż nie wszyscy umieją z niego korzystać :oczko:

_________________
kulka96


"Nie wszystko, co jest oczywiste dla Ciebie, jest równie oczywiste dla innych"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2015, 16:51 - wt 
leslen pisze:
Jesteś gościu Warszawiak
Co Ty wystarczy że się urodził w Warszawie (bo akurat matkę bule wzięły jak jajami w stolicy handlowała) mieszka w Otwocku,Wołominie albo innej dziurze po wschodniej stronie Wisły w bliskiej okolicy Warszawy a jest bardziej Warszawski od tego co całe pokolenia mieszkały w Warszawie na Marszałkowskiej.


Na górę
  
 
Post: 06 stycznia 2015, 19:39 - wt 

Rejestracja: 25 września 2012, 16:47 - wt
Posty: 1286
Lokalizacja: Łódż
Ule na jakich gospodaruję: wlk
komeg pisze:
Szanowny Kolego.
Czy ty czasami nie jesteś rzecznikiem PO ?

Jestem...rozczarowany brakiem reform gdyż gospodarczo drepczemy w miejscu mając ponad półmilionową armię urzędników[drogie państwo] którzy nie potrafią od ćwierć wieku uzdrowić Służby Zdrowia lecz dzielić pieniądze na jej podtrzymanie,finansując za pieniądze z naszych rosnących podatków jadące na stratach kopalnie,PKP i inne państwowe molochy.Gdzie tu miejsce na wychwalanie jakiejkolwiek partii?To są fakty.Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2015, 20:32 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sierpnia 2007, 09:21 - pn
Posty: 1610
Lokalizacja: Wawa
Ja-lec. Chłopie chyba za bardzo się rozbrykałeś. Widzisz trzeba mieć te jaja żeby przyjechać z nimi do miasta...
Czy ktoś ci pisze z jakiej dzi....ry ty pochodzisz....to daj sobie na ......i poluzuj .....Napisz coś konkretnego a nie jedno i to samo w koło.....

:nonono: :nonono:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2015, 21:27 - wt 
wtrepiak, Ale ja nigdy nie ukrywałem że pochodzę z dziury i nie dowartościowywałem się udając kogoś kim nie jestem. Przepraszam jeżeli poczułeś się urażony, pisząc swój post nie miałem nikogo konkretnego na myśli, jako Warszawiak dobrze wiesz że tak jest trochę czasu tam spędziłem.


Na górę
  
 
Post: 06 stycznia 2015, 21:48 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sierpnia 2007, 09:21 - pn
Posty: 1610
Lokalizacja: Wawa
Mnie nie obraziłeś ...bo ja pochodzę ze wsi z ..pięknej Zamojszczyzny. Ja tylko tu mieszkam . Ale jest to nie smaczne dla niektórych..i mogą się poczuć urażeni..... Bo znam i warszawiaków ..rodowitych ..którzy są pszczelarzami, i porządnymi ludźmi ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2015, 22:02 - wt 

Rejestracja: 16 marca 2014, 10:25 - ndz
Posty: 41
Lokalizacja: LUBOMIA śląskie
Ule na jakich gospodaruję: wkp
Miejscowość z jakiej piszesz: lubomia
ja-lec pisze:
leslen pisze:
Jesteś gościu Warszawiak
Co Ty wystarczy że się urodził w Warszawie (bo akurat matkę bule wzięły jak jajami w stolicy handlowała) mieszka w Otwocku,Wołominie albo innej dziurze po wschodniej stronie Wisły w bliskiej okolicy Warszawy a jest bardziej Warszawski od tego co całe pokolenia mieszkały w Warszawie na Marszałkowskiej.


Ty ja-lec też jesteś GOŚCIU :) :pl:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 stycznia 2015, 00:46 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2014, 21:13 - śr
Posty: 1424
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Warszawa
ja-lec pisze:
Co Ty wystarczy że się urodził w Warszawie (bo akurat matkę bule wzięły jak jajami w stolicy handlowała) mieszka w w bliskiej okolicy Warszawy a jest bardziej Warszawski od tego co całe pokolenia mieszkały w Warszawie na Marszałkowskiej.

Ja-lec mam duży sentyment, do nicka jakim się posługujesz (S.J.Lec).
Bule jak ładnie napisałeś (cytując Bredzisława), to musiałyby dopaść prababkę, bo mama całe życie przepracowała w szpitalu Wolskim, babka byłą buchalterką od 1923 roku.
Co do " Otwocku,Wołominie albo innej dziurze po wschodniej stronie Wisły", to koledzy z tych miejscowości mogą mieć ciut pretensji do Ciebie. Ja też trochę mam (zwłaszcza Otwock się wycierpiał), szanuję bezwzględnie KAŻDE miejsce w Polsce, nie używam słów: wiocha, wieśniak, dziura, słoik itp.
Bo tam jest cały czas Polska. A nie na Marszałkowskiej.
I ostatnie - piszemy warszawski. Pisanie "Warszawski" oznaczać może nie tylko słabą znajomość polskiego, ale uzależnienie (mentalne i leksykalne)
od pewnych niepolskich gazet. Pozdrawiam.
Ps. napisz piękną albo po protu jakąś opowieść o stronach, z których się wywodzisz. Ja chętnie posłucham. Zwłaszcza, że trzeba się śpieszyć. V rozbiór RP już blisko. Pozdrawiam.

_________________
Życie jest poszukiwaniem właściwego konserwanta...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 stycznia 2015, 10:18 - czw 
Warszawiak pisze:
Ja-lec mam duży sentyment, do nicka jakim się posługujesz (S.J.Lec).

Jeżeli Ty w ten sposób kojarzysz fakty, to współczuje tym którzy słuchają Twojej wyroczni.


Na górę
  
 
Post: 08 stycznia 2015, 17:28 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sierpnia 2007, 09:21 - pn
Posty: 1610
Lokalizacja: Wawa
Ja-lec ty zaczołeś ten temat .....więc widzisz ....że Warszawiak. ...jest rodowitym...z dziada pradziada ,,Warszawiakiem"i szacun takim ludziom...
I naprawdę nie wnikajmy skąd kto jest,.... oby był ,,,,człowiekiem"""i pszczelarzem z zamiłowania i podpowiedział drugiemu młodemu ...pszczelarzowi......Nie obraź się ..!!!!!!!!!!
Myślę że jesteś chyba laikiem w pszczelarstwie ....dlatego zadajesz tyle pytań ,i krytyki z twojej strony.... Jeżeli wybierasz się do Pszczelej Woli ...chętnie bym z tobą porozmawiał na ten temat bo myślę że masz jakieś brali w pszczelarstwie .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 stycznia 2015, 17:34 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sierpnia 2007, 09:21 - pn
Posty: 1610
Lokalizacja: Wawa
Przepraszam ...braki ..
.piszę z telefonu i tu takie byki jak to kiedyś zwracał mi uwagę Pan kolopik.....
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 stycznia 2015, 17:41 - czw 
Oj wtrepiak, masz już swoje lata w telewizji wystąpiłeś a nie wiesz że papier wszystko przyjmie. Nie obrażam się z byle powodu a krytykuję i zadaję pytania jeżeli ktoś pisze bezsensu. W pierwszym poście jaki napisałem na tym forum to się przedstawiłem tak że żadna tajemnica.


Na górę
  
 
Post: 09 stycznia 2015, 00:27 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2014, 21:13 - śr
Posty: 1424
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Warszawa
ja-lec pisze:
Warszawiak pisze:
Ja-lec mam duży sentyment, do nicka jakim się posługujesz (S.J.Lec).

Jeżeli Ty w ten sposób kojarzysz fakty, to współczuje tym którzy słuchają Twojej wyroczni.

No to ja Cię kolego chyba przestałem rozumieć. Czy Stanisław Jerzy Lec Cię oburza? Poczytaj, to trafne i sensowne fraszki. Poducz się. Potem pogadamy. Pozdrawiam.

_________________
Życie jest poszukiwaniem właściwego konserwanta...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 stycznia 2015, 09:29 - pt 
Warszawiak pisze:
Czy Stanisław Jerzy Lec Cię oburza?

Ale nadal nie wiem jaki to ma związek z moim nickiem. O ile fraszki może ma niektóre trafne o tyle życiorys już nie za bardzo to cytat z wikipedii;
W okresie międzywojennym związany z ruchem lewicowym. W latach 1939-1941 przebywał we Lwowie, gdzie wstąpił do Związku Radzieckich Pisarzy Ukrainy. 19 listopada 1939 roku podpisał oświadczenie pisarzy polskich witające przyłączenie Zachodniej Ukrainy do Ukrainy Radzieckiej[1].
Warszawiak, Jako zawzięty prawicowiec dziwię się że go w ogóle czytujesz.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji