FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 29 marca 2024, 15:10 - pt

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 08 listopada 2020, 21:27 - ndz 

Rejestracja: 24 sierpnia 2011, 23:35 - śr
Posty: 4140
Lokalizacja: Ełk
Ule na jakich gospodaruję: 1/2D
Szkoda ,że na naszym forum nie widać kto kasuje posty bo jakby stare wraca ? Szkoda bo przecież warto się pochwalić ,że jest kolejny sukces dobrego rządu. Mamy najwięcej pozytywnych wyników testów na covid19 , osiągając 40% wśród wykonanych prób. Przecież nie należy ukrywać nagiej prawdy. Sukces wyborów w USA i nasza radość jakby przerosła wytrzymałość moderatorów . Można pisać tylko w jednym tonie współczując cudownemu rządowi ? Nie na temat ? A co jest dziś ważniejsze niż covid 19 ? Wstydź się moderatorze kasatorze !!!!

Po sprawdzeniu panelu widać że ostatnio nic nie zostało skasowane. Zdarzają się owszem przeniesienia postów, ale moderatorzy wiedzą co robią


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 08 listopada 2020, 22:13 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 czerwca 2012, 06:19 - ndz
Posty: 571
Lokalizacja: Łódź
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Relacja chorego u którego wykryto Covid z oddziału zakaznego szpitala.

https://www.youtube.com/watch?v=9bD845_ ... ture=share


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 08 listopada 2020, 22:46 - ndz 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6405
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
atomek0 pisze:
Relacja chorego u którego wykryto Covid z oddziału zakaznego szpitala.

https://www.youtube.com/watch?v=9bD845_ ... ture=share

Panu tylko współczuć ,trzustki nie leczą a kolega piwko popija.
Przed chwilą skończyłem gadać ze znajomym lekarki z Rzeszowskiego szpitala .
Masakryczne braki kadrowe,bo lekarze chorzy, brakuje też dużo rzeczy potrzebnych w codziennym funkcjonowaniu . Mają jechać jutro na sklepy i ze znajomymi coś od siebie dać .
Tak się mi przypomniało ,ileś lat temu byłem operowany w jednym z warszawskich szpitali , trzeba było tysiaka wyłożyć na Ablację ,nawet papier toaletowy trzeba było mieć swój, a covida nie było .Czyli wszystko już było.

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 08 listopada 2020, 23:44 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 czerwca 2012, 06:19 - ndz
Posty: 571
Lokalizacja: Łódź
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
baru0 pisze:
Panu tylko współczuć ,trzustki nie leczą a kolega piwko popija.
Przed chwilą skończyłem gadać ze znajomym lekarki z Rzeszowskiego szpitala .
Masakryczne braki kadrowe,bo lekarze chorzy, brakuje też dużo rzeczy potrzebnych w codziennym funkcjonowaniu . Mają jechać jutro na sklepy i ze znajomymi coś od siebie dać .
Tak się mi przypomniało ,ileś lat temu byłem operowany w jednym z warszawskich szpitali , trzeba było tysiaka wyłożyć na Ablację ,nawet papier toaletowy trzeba było mieć swój, a covida nie było .Czyli wszystko już było.

Kolega ma guza na płucu więc nie widzę przeciwskazan do picia piwa.Co innego jakby sobie popalał.

Żona jest pielegniarka więc mam jakby info z pierwszej reki. Braki kadrowe są bo wystarczy że któras ma pozytywny wynik Covida i zamykaja cały oddział i wszystkich wysyłaja na kwarantanne. Na wiosne kolezanka z oddziału miała pozytywny ,zamkneli oddział i wszystkich wysłali na kwarantanne ( w tym i mnie uziemili jako męża i domownika).Po czym chyba po tygodniu zrobili test powtórny i okazalo sie ze kolezance wyszedł ujemny.Ciekawe z jakiego powodu nie mogli powtórnego zrobic nastepnego dnia ,wtedy nikt by całego oddziału nie musiał zamykac. Moja pracuje na oddziale laryngologicznym jak mieli kogos z Covidem to wysyłali do szpitala jednoimiennego ale teraz dyr. kazał zlikwidowac oddziały leczące inne choroby i zrobic wszedzie łózka dla Covidowców. Lepsza kasa jest z tego. Druga sprawa to wygoda lekarzy.Sa tacy co sa na zwolnieniach od kilku tygodni , co tydzien przychodza sobie robic test i mimo tego ze wychodzi ujemny to dalej idą na zwolnienie. No bo po co ma sie narażać a jak ma prywatna praktyke to podniósł ceny i kase trzepie. Były wczesniej sytuacje jak przychodził pacjent i z testów miał pozytywny to wysyłali od razu do szpitala jednoimiennego ,tam robili mu powtornie test i wychodzil mu ujemny wiec odsyłali go do nich z powrotem.Dlatego wierze tym ludziom że testy sa niewiele warte.

Ogólnie sytuacja robi się taka że przestaja juz powoli leczyc ludzi na inne choroby ,planowe zabiegi sa odwoływane. Ludzie w domach czekaja jak długo mogą ale z rakiem za długo nie daja rady więc umieraja. Tak jak powiedział ten człowiek na filmie takie osoby tuz przed smiercia przywożą do szpitala zeby umarł i jak sie da to wpisuja mu Covid zeby szpital zarobil. Ostatnio czytałem ogłoszenie chyba wojewody warminsko-mazurskiego ze zatrudni lekarzy do wypisywania aktów zgonu z powodu Covida ,płacił cos koło 750 zł za jeden dokument. Jesli sa tak duże gratyfikacje finansowe dla szpitali i lekarzy za Covida to normalne że ilosc przypadkow bedzie rosła bo kazdy chce zarobic.


Rzad zlecił UW badania na podstawie których bedzie podejmowal decyzje o lockdownie . Problem w tym że nie udostepnil naukowcom żadnych baz danych, więc ci korzystaja z danych gromadzonych hobbystycznie przez jakiegoś nastolatka.
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosc ... ja/bjbnb6b

Ludzie jednak zaczeli sie zastanawiac z jakiego powodu rzad nie chce udostepnic tych danych w koncu jest to w interesie całego społeczenstwa i wyslali oficjlne zapytanie o dostep do informacji publicznej na podstawie ustawy. I rząd kolejny raz odmówił takich informacji.

https://prawy.pl/111264-rzad-z-gory-zap ... nformacje/

Co do braków materiałowych to u niej w szpitalu raczej wszystko jest .Przynajmniej nie słyszałem żeby narzekała ze nie ma srodków ochrony.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 09 listopada 2020, 12:59 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 czerwca 2012, 06:19 - ndz
Posty: 571
Lokalizacja: Łódź
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Prezydenci, burmistrzowie i starostowie na Mazowszu otrzymali tajne pismo, w którym wojewoda zaleca wstrzymanie niemal wszystkich świadczeń opieki zdrowotnej innych niż leczenie COVID-19.
https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7 ... zymac.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 09 listopada 2020, 20:29 - pn 

Rejestracja: 23 listopada 2018, 20:03 - pt
Posty: 95
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Roztocze
atomet
Noo aleś sobie znalazł żródełko..przecież oni prawdę napiszą tylko wtedy jak się pomylą...i jakie one tajne jak ty je znasz...? :haha: :haha: :haha:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 09 listopada 2020, 21:14 - pn 

Rejestracja: 02 stycznia 2014, 22:47 - czw
Posty: 473
Lokalizacja: okolice Piły
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Płytnica
No ale jeszcze ktoś to czyta . Tylko szczera prawda .Ktoś jeszcze ?

_________________
Dla przyjaciół Zdzisiek,dla pszczółek wielbiciel.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 09 listopada 2020, 21:59 - pn 

Rejestracja: 28 lutego 2010, 20:12 - ndz
Posty: 381
Lokalizacja: Warszawa
ZRoko pisze:
No ale jeszcze ktoś to czyta . Tylko szczera prawda .Ktoś jeszcze ?


A skąd mają pieniądze może dostają od rządu 2 miliardy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 09 listopada 2020, 22:35 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Bollkonski pisze:
atomet
Noo aleś sobie znalazł żródełko..przecież oni prawdę napiszą tylko wtedy jak się pomylą...i jakie one tajne jak ty je znasz...? :haha: :haha: :haha:


będzie ci tak do śmichu jak będziesz potrzebował iść do tych konowałów i pocałujesz klamkę bo kasa pusta selekcja jak na rampie w oświęcimiu , ja jestem młody to se poradze a z wami pojadą :kapelan: pójdziecie prosto do nieba :pl:

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 09 listopada 2020, 22:49 - pn 

Rejestracja: 23 października 2007, 18:57 - wt
Posty: 1213
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
kudlaty pisze:
będzie ci tak do śmichu jak będziesz potrzebował iść do tych konowałów i pocałujesz klamkę bo kasa pusta selekcja jak na rampie w oświęcimiu , ja jestem młody to se poradze a z wami pojadą :kapelan: pójdziecie prosto do nieba

Nie bądź taki pewien ,choroba moze nie brać pod uwagę pesela.
Z jednym zgoda , selekcja i znieczulica jak w oświęcimiu .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 09 listopada 2020, 22:59 - pn 

Rejestracja: 23 listopada 2018, 20:03 - pt
Posty: 95
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Roztocze
kudlaty pisze:
Bollkonski pisze:
atomet
Noo aleś sobie znalazł żródełko..przecież oni prawdę napiszą tylko wtedy jak się pomylą...i jakie one tajne jak ty je znasz...? :haha: :haha: :haha:


będzie ci tak do śmichu jak będziesz potrzebował iść do tych konowałów i pocałujesz klamkę bo kasa pusta selekcja jak na rampie w oświęcimiu , ja jestem młody to se poradze a z wami pojadą :kapelan: pójdziecie prosto do nieba :pl:

nooo proszę "młody" na dodatek nieśmiertelny tolerancyjny i dobrze życzący ludziom... że nie pszczelarz to chyba jasne...pomylił fora... i "se poradzi" czyli "wykształcony"...

i


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 10 listopada 2020, 02:05 - wt 

Rejestracja: 05 października 2012, 01:48 - pt
Posty: 355
Ule na jakich gospodaruję: 435x170, WLKP12
A tak do poczytania....
https://nczas.com/2020/11/08/targi-dzie ... -lub-oczu/

https://f7td5.app.goo.gl/k3yNdb

https://samoswiadomi.pl/ludobojstwo-cov ... 09aVoyn0z0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 10 listopada 2020, 08:34 - wt 

Rejestracja: 25 września 2012, 16:47 - wt
Posty: 1286
Lokalizacja: Łódż
Ule na jakich gospodaruję: wlk
robik pisze:
A tak do poczytania....
https://nczas.com/2020/11/08/targi-dzie ... -lub-oczu/
Z artykułu w linku j. w. kliknąłem nazwę targów „Men Having Babies”.Strona została automatycznie przetłumaczona i nie znalazłem oferty na kupno dzieciaka a tylko tematykę wsparcia finansowego dla par gejowskich mających lub chcących mieć dzieci. Poszukaj może znajdziesz taką ofertę. Na razie wygląda mi to na fejk.

https://f7td5.app.goo.gl/k3yNdb "Premier Morawiecki: Chcemy mieć 20-kilka milionów szczepionek" kto by nie chciał. Ale do wiosny [ 22 marca ] to jeszcze prawie 5 miesięcy a i tak producent nie dostarczy nam jednego dnia takiej ilości a pewnie i rząd już takiej kasy mieć nie będzie. Swego czasu 2015 roku mówił też że nie chcemy aby Polska była montownią dla zachodu.

https://samoswiadomi.pl/ludobojstwo-cov ... 09aVoyn0z0

Autorzy tej konferencji to m.in.
Claire Edwards, była redaktor ONZ ds. Kosmosu. Próbowała zatrzymać 5G w ONZ. Sekretarz generalny odmówił.
STEVEN WHYBROW jest młodym brytyjsko-austriackim dziennikarzem śledczym, badaczem prawdy i konspiracji, wykładowcą i aktywistą 5G z Wiednia w Austrii.
Studiował globalną sieć konspiracyjną i może prowadzić wykłady w języku angielskim i niemieckim.
W jaki sposób 5G jest połączone z demonicznymi międzywymiarowymi bytami znanymi również jako Archony / Jinn, którzy według gnostyków mogą posiadać ludzi, a także prawdopodobnie Obce istoty pozaziemskie, takie jak Gady i Szaraki, żeby wymienić tylko kilka.
Nie uważam aby byli wiarygodni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 10 listopada 2020, 10:17 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 czerwca 2012, 06:19 - ndz
Posty: 571
Lokalizacja: Łódź
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
ZRoko pisze:
No ale jeszcze ktoś to czyta . Tylko szczera prawda .Ktoś jeszcze ?

Ja nie czytam , ale jak to mówia "język wroga trzeba znac" :mrgreen:

lalux5 pisze:
Z jednym zgoda , selekcja i znieczulica jak w oświęcimiu .


Dokładnie.Teraz strach chorowac a juz z wypadku to pozamiatane. Noo chyba ze masz Covida. Lekarze mogą pacjentów zwyczajnie olać i zgodnie z przyjęta ostatnio ustawą nikt nic im nie zrobi. Zreszta rządowi też.
https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/ ... 78002.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 10 listopada 2020, 12:19 - wt 

Rejestracja: 18 marca 2013, 21:12 - pn
Posty: 1225
Lokalizacja: woj. kujawsko-pomorski
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Wczoraj ogłoszono , że jest gotowa szczepionka na koronawirusa. Będzie pewnie podobnie jak w tym roku z szczepionką na grypę t.j. jak z Yeti o którym wszyscy słyszeli , ale nikt go nie widział. Najpierw pewnie urzędnicy PIS z rodzinami , potem księża z partnerkami a na końcu resztki dla takich jak my.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 10 listopada 2020, 12:42 - wt 
Pszczelarz Roku 2019
Pszczelarz Roku 2019
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 listopada 2008, 23:00 - pn
Posty: 4558
Lokalizacja: stare polichno
kudlaty pisze:
będzie ci tak do śmichu jak będziesz potrzebował iść do tych konowałów i pocałujesz klamkę bo kasa pusta selekcja jak na rampie w oświęcimiu , ja jestem młody to se poradze a z wami pojadą :kapelan: pójdziecie prosto do nieba :pl:

Nie strasz nas !!!
Z racji swojego wieku , szalejącego wokół covidu z trzęsącymi się nogami ze strachu stoję już przed tą klamką i boję się ją nacisnąć . Nie wiem co mnie za nią czeka . Mówisz : "..... prosto do nieba " ???
Po obejrzeniu wczorajszego reportażu Marcina Gutowskiego , pt ;
"[b]Don Stanislao. Druga twarz kardynała Dziwisza[/b]" - mam pewne wątpliwości - włos mi się na głowie jeży .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 10 listopada 2020, 13:16 - wt 

Rejestracja: 28 lutego 2010, 20:12 - ndz
Posty: 381
Lokalizacja: Warszawa
paraglider pisze:
kudlaty pisze:
będzie ci tak do śmichu jak będziesz potrzebował iść do tych konowałów i pocałujesz klamkę bo kasa pusta selekcja jak na rampie w oświęcimiu , ja jestem młody to se poradze a z wami pojadą :kapelan: pójdziecie prosto do nieba :pl:

Nie strasz nas !!!
Z racji swojego wieku , szalejącego wokół covidu z trzęsącymi się nogami ze strachu stoję już przed tą klamką i boję się ją nacisnąć . Nie wiem co mnie za nią czeka . Mówisz : "..... prosto do nieba " ???
Po obejrzeniu wczorajszego reportażu Marcina Gutowskiego , pt ;
"[b]Don Stanislao. Druga twarz kardynała Dziwisza[/b]" - mam pewne wątpliwości - włos mi się na głowie jeży .


Co nie masz koperty z napisem ;5 ''


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 10 listopada 2020, 13:34 - wt 

Rejestracja: 25 grudnia 2013, 20:29 - śr
Posty: 2539
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: opole
Żadnych szczepionek wymyślonych na kolanie tylko po to by kasa się zgadzała. Wygląda na to ,że w moim wydaniu Covid 19 został, pokonany i nie stało się to za sprawą medyków tylko kochanej troskliwej żony.
GDYBYM TRAFIŁ DO SZPITALA JEDNOIMIENNEGO BYŁO BY POZAMIATANE.
Za wszelką cenę chrońcie swoich bliskich i nie umieszczajcie ich w szpitalnym odosobnieniu. Jak widać na moim przykładzie covid19 jest do opanowania chociaż byłem spisany na straty. Człowiek nie maszyna pozostawiony bez pomocy rodziny podlega załamaniu psychicznemu i kieruje się w otchłań.
Dbajmy więc całym sercem o swoich najbliższych a będzie tylko dobrze.
Pozdrawiam :pl:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 10 listopada 2020, 14:30 - wt 

Rejestracja: 23 października 2007, 18:57 - wt
Posty: 1213
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Podziękowania dla twojej kochanej żony , która nie mając tytułów medycznych( tego nie wiem i mogę się mylić- jak tak to sory)podjęła trud utrzymania Cię w śród żywych i nie zastosowała się do zaleceń, aby taką osobę izolować , unikać i trzymać się zdala , gdyż jest to niebezpieczne.
Nie próbować leczyć bo i tak na to nie ma lekarstwa.
Pamiętaj o dodatku Covidowym dla Żony :pl:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 10 listopada 2020, 16:42 - wt 

Rejestracja: 18 marca 2013, 21:12 - pn
Posty: 1225
Lokalizacja: woj. kujawsko-pomorski
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
andrzejkowalski100 pisze:
Żadnych szczepionek wymyślonych na kolanie tylko po to by kasa się zgadzała. Wygląda na to ,że w moim wydaniu Covid 19 został, pokonany i nie stało się to za sprawą medyków tylko kochanej troskliwej żony.
GDYBYM TRAFIŁ DO SZPITALA JEDNOIMIENNEGO BYŁO BY POZAMIATANE.
Za wszelką cenę chrońcie swoich bliskich i nie umieszczajcie ich w szpitalnym odosobnieniu. Jak widać na moim przykładzie covid19 jest do opanowania chociaż byłem spisany na straty. Człowiek nie maszyna pozostawiony bez pomocy rodziny podlega załamaniu psychicznemu i kieruje się w otchłań.
Dbajmy więc całym sercem o swoich najbliższych a będzie tylko dobrze.
Pozdrawiam :pl:

Pamiętaj , że taka żona to skarb.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 10 listopada 2020, 18:15 - wt 
MODERATOR

Rejestracja: 07 stycznia 2017, 10:28 - sob
Posty: 3954
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: ok.Kalisza
kudlaty pisze:
ja jestem młody

I do tego zdrowy i bogaty , dlatego świat do mnie należy. :haha:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 10 listopada 2020, 18:37 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Hieronim pisze:
kudlaty pisze:
ja jestem młody

I do tego zdrowy i bogaty , dlatego świat do mnie należy. :haha:


dokładnie :mrgreen: ale nie jest źle bo w telewizji mówią ze sobie radzimy całkiem nieźle a nasza gospodarka dalej kwitnie, podnosimy się z kolan, jeszcze z dwie kadencje władzy i może jeszcze odbudujemy się z kraju który był w ruinie po poprzednikach :oops: :haha: :haha: :haha:

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 10 listopada 2020, 22:06 - wt 

Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 23:57 - wt
Posty: 173
Ule na jakich gospodaruję: warszawskie komb.
Miejscowość z jakiej piszesz: Lublin
lech pisze:
Wczoraj ogłoszono , że jest gotowa szczepionka na koronawirusa...a na końcu resztki dla takich jak my.

lech, a ty chcesz te resztki bo ja nawet jak by mi płacili to tego nie chce. Coś szybko na rynek wypuszczają a paru ponoć mądrych słyszałem jak mówili że szczepionka nie będzie tak szybko bo testy długo trwają a tu puff i jest i jaka podobno skuteczna że ho ho


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 10 listopada 2020, 22:28 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 grudnia 2007, 10:08 - ndz
Posty: 810
Lokalizacja: Krosno
Ule na jakich gospodaruję: Wkp, LN.
Miejscowość z jakiej piszesz: Krosno
Miłej lektury w temacie:
https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/a ... 30510.html

_________________
Nawet najgłupsza pasja jest lepsza, niż tracenie energii na interesowanie się cudzymi sprawami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 10 listopada 2020, 23:19 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Tobiasz pisze:
lech pisze:
Wczoraj ogłoszono , że jest gotowa szczepionka na koronawirusa...a na końcu resztki dla takich jak my.

lech, a ty chcesz te resztki bo ja nawet jak by mi płacili to tego nie chce. Coś szybko na rynek wypuszczają a paru ponoć mądrych słyszałem jak mówili że szczepionka nie będzie tak szybko bo testy długo trwają a tu puff i jest i jaka podobno skuteczna że ho ho


a jaki to będzie złoty interes już zapowiedzieli że rocznie sa w stanie wyprodukować miliard trzysta milionów szczepionek x pare dolarów to sie uzbiera na jakieś waciki czy wakacje na karaibach :haha: :haha: , to czy będą działały na coś czy nie to już mniejsza ważne że zbyt będzie koncern przypadkowo amerykańsko niemiecki, powtarzać pewno też co roku trzeba bedzie dla bezpieczeństwa jak z grypą,
dziwne tylko jest to ze sporo osób które chorowało na wiosnę na koronkę teraz zachorowało ponownie czyli nie wytwarza organizm odporności jak ze zwykłą grypą więc ciekawe jak ze szczepieniami, szczepić niby nie ttzeba sie będzie ale legenda głosi ze jak chce sie chodzić do pracy to i swistek o szczepieniu potrzebny 8)


przypadkiem sojusznicy z za ocenanu go kropnęli dyktatora jednego niedobrego :oops:

Obrazek

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 11 listopada 2020, 08:20 - śr 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6405
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
wojciech_p pisze:

Jeżeli są udokumentowane przypadki wyleczenia ,to albo lekarze są zastraszani przez koncerny ,bo to większa siła niż PiS ;) . I jeżeli by działał ten lek to lekarze opozycji by to wykorzystali ;) .
Albo większość sceptycznie podchodzi do tego . Na naszym podwórku pszczelarskim jest też wiele podobnych sytuacji .

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 11 listopada 2020, 09:00 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 stycznia 2016, 20:17 - sob
Posty: 875
Ule na jakich gospodaruję: Wlkp Dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: ok. Łukowa
To i lekarzy dzielimy już na tych prawdziwych i na tych z opozycji? Baru puknij sie w......... Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 11 listopada 2020, 09:55 - śr 

Rejestracja: 25 grudnia 2013, 20:29 - śr
Posty: 2539
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: opole
Kosut, wyjątkowo lekarze należą do najbardziej skorumpowanych grup społecznych. Są na usługach firm farmaceutycznych a życie i zdrowie pacjenta nie ma większego wymiaru.
Widać to wyrażnie w czasach pandemii, pouciekali na zwolnienia a porada przez telefon to jedyne co pozostało . :haha:
Pozdrawiam :pl:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 11 listopada 2020, 10:15 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 marca 2020, 10:55 - ndz
Posty: 799
Ule na jakich gospodaruję: wlp
Miejscowość z jakiej piszesz: małopolska
andrzejkowalski100, Zamiast pisać głupoty i farmazony doceń wysiłki lekarzy . psioczyć każdy potrafi ,to w naszym społeczeństwie jest norma . Ubierz strój lekarski i popracuj kilka lat w zawodzie to się dowiesz jak to wygląda ! każdy widzi to co mu pasuje i jedzie po innych z grubej rury nie mając pojęcie co i jak faktycznie wygląda ech ...My Polacy psioczenie wyssaliśmy z mlekiem matki ? :roll:

_________________
Specjalista, ekspert pszczelarski majster fachowa rynka ,pozdrawiam ;-))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 11 listopada 2020, 10:30 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lutego 2017, 17:00 - wt
Posty: 1113
Ule na jakich gospodaruję: D17
Miejscowość z jakiej piszesz: Sucha Beskidzka
Pisiorek pisze:
Zamiast pisać głupoty i farmazony doceń wysiłki lekarzy
to prawda, chodzenie cały dzień w kombinezonie, dyżury nocne, które bardzo osłabiają system imunologiczny - no cóż chwała im za to.
andrzejkowalski100'iemu pewnie chodziło o powszechne zjawisko teleporad oraz wizyt prywatnych u tegoż samego lekarza.

_________________
--
Najlepszy czas na zasadzenie drzewa był 20 lat temu. Następny najlepszy czas jest teraz.

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2uXs/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 11 listopada 2020, 10:54 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Kosut pisze:
To i lekarzy dzielimy już na tych prawdziwych i na tych z opozycji? Baru puknij sie w......... Pozdrawiam.


a nie? :mrgreen: już dawno powinien być w tym sektorze klucz partyjny jeśli chodzi o powoływanie na stanowiska a nawet sprzątaczka powinna się określic politycznie aby była pewność że nie sabotuje nam system "opieki zdrowotnej" :wink: , podobnie z przyjmowaniem do szpitala albo jesteś z nami albo przeciwko nam i radź sobie sam :mrgreen:

baru0, jest coś takiego jak izba lekarska i to ona się zajmuje zwalczaniem tych którzy wyłamują się z szeregu przy okazji dają cenną lekcje tym którzy również chcieli by zboczyć z obranej już drogi, nie chodzi o to żeby kogoś wyleczyć bo na tym nie ma zarobku, chodzi o to zeby leczyć długotrwale to każdy zarobi

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 11 listopada 2020, 11:20 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 stycznia 2016, 20:17 - sob
Posty: 875
Ule na jakich gospodaruję: Wlkp Dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: ok. Łukowa
Co robił Kowalski za komuny to tylko on wie, zapewne był w opozycji jak wszyscy teraz, ale takie dzielenie Polaków to moim zdaniem metody gomułki, które przejął kaczyński, zresztą nie tylko te, jeśli boicie się korony to pooglądajcie kurwizje, tam widać jak doskonale sobie radzimy z pandemią.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 11 listopada 2020, 11:52 - śr 

Rejestracja: 20 sierpnia 2017, 17:40 - ndz
Posty: 774
Ule na jakich gospodaruję: Dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Łódzki-wschodni
wojciech_p pisze:

Wirus rzekomo nowy ( może tak jest), a naukowcy już z góry ustawieni sceptycznie. Skoro wirus nowy to i do sposobów na niego należałoby podchodzić z pokorą i nie negować wszystkiego z góry. Panie, cały świat na kolanach, a tu jakiś "frajer" za 30 zł chce go podźwignąć, a tu można z tego , żyć i żyć i żyć. :wink:

_________________
Pozdrawiam
Marek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 11 listopada 2020, 12:54 - śr 
Pszczelarz Roku 2019
Pszczelarz Roku 2019
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 listopada 2008, 23:00 - pn
Posty: 4558
Lokalizacja: stare polichno
Rzad twierdzi :
Jest dobrze , sytuacja epidemiologiczna pod kontrolą . Dowodem tego są " wypłaszczenia " dziennych zachorowań do około 25000 . Kontrolę tą uzyskał przez zmniejszenie ilości przeprowadzanych dobowych testów o całe 30 000 . "Chylę czapkę" przed bystrością umysłów decydentów . "Już na wiosnę będziemy mieli amerykańską szczepionkę w ilości 20-tu paru milionów dawek " - mówi premier / przecież Trump nam obiecał / . Tymczasem Biden twierdzi : Hola , hola - nie tak prędko ! Na wiosnę to dla nas - Amerykanów , a jest nas grubo ponad 300 000 000 do zaszczepienia .
Zaczynam wątpić czy doczekam tej szczepionki .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 11 listopada 2020, 13:44 - śr 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6405
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Kosut, no bo skoro reżim PiS, owski nie chce leczyć Polaków a taka narracja stronami. To taki argument w dyskusji ma sens. : :wink:
. Ja nie dzielę,

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 11 listopada 2020, 14:12 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 czerwca 2012, 06:19 - ndz
Posty: 571
Lokalizacja: Łódź
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
paraglider pisze:
Zaczynam wątpić czy doczekam tej szczepionki .

Ja bym tak nie przebierał nogami z tęsknoty za nią bo szczepionka ta miała jakby zbyt mało czasu żeby dokładnie zostać przetestowaną na wszystkie skutki uboczne jej podawania. Testowanie szczepionek zazwyczaj trwało kilka lat a nie tygodni czy m-cy. Poza tym wirus strasznie szybko mutuje (podobnie jak wirus grypy) więc nie wiadomo czy i na jak długo będzie ona nas zabezpieczać. Biorąc pod uwagę możliwe skutki uboczne (rząd zgodził się żeby za skutki uboczne firma która stworzy szczepionkę nie odpowiadala) i relatywnie krótki czas działania to ryzyko jej przyjęcia może przewyższac korzyści .

Na filmie poniżej wywiad z lekarzami ,część z nich wchodzi w skład Rady Konsultacyjnej ds. Covida o której ostatnio mówił premier. Rada zebrała się 3 razy i lekarze wprost mówią że rząd nie realizuje ich wytycznych a jego działania sa dla nich niezrozumiale.

https://www.youtube.com/watch?v=VttRShS ... e=youtu.be

Ponizej wklejam post Sławomira Mentzena ,który moim zdaniem dobrze oddaje obecna sytuację zarówno polityczną jak i epidemiologiczną.

Sławomir Mentzen

Gdy w 2018 roku rząd PiS próbował siłowo przejąć Marsz Niepodległości, ponieważ sam nic swojego na stulecie odzyskania niepodległości nie przygotował, myślałem, że gorzej już być z tym dniem nie może. Myliłem się. W tym roku rząd przeszedł samego siebie i stworzył atmosferę, w której w ogóle nie chce się już nic świętować. W ostatnich latach bardziej niż kiedykolwiek widać, że w zasadzie wszystko, co się nam Polakom udało, osiągnęliśmy pomimo naszych rządów, a nie dzięki nim. Wszystko co piękne, wszystko co sprawne i odnoszące sukcesy, powstaje w Polsce oddolnie, nie dzięki władzom, a wbrew nim.
Oddolnie powstał Marsz Niepodległości, który co roku gromadzi nieprzeliczone tłumy na ulicach Warszawy. Państwo od lat walczy z Marszem jak może. Za czasów Platformy policja próbowała rozbijać Marsz, władza nasyłała prowokatorów, a prezydent Komorowski próbował tworzyć nową, świecką tradycję i ośmieszał Święto Niepodległości głupkowatą akcją z orłem z czekolady. Za PiS prowokacje się skończyły, za to władza próbowała w 2018 roku siłowo przejąć Marsz, grożąc nawet użyciem wojska. Nie może być przecież tak, że obywatele sami świętują po swojemu, bez rządowego certyfikat, pieczątki i pozwolenia. Również władze Warszawy, co roku za punkt honoru stawiają sobie zakazanie lub jak najszybsze rozwiązanie Marszu.
Dwa lata temu nasze władze zostały zaskoczone stuleciem odzyskania niepodległości. W tym roku zaskoczyło ich stulecie Bitwy Warszawskiej. Znowu nic nie zrobili. Nie ma muzeum Bitwy, nie ma zapowiadanego łuku triumfalnego, nic nie ma. Politycy myślą na miesiąc do przodu, a w miesiąc się łuku nie zbuduje. Gdy politycy biorą się za media, powstaje potworek w kształcie TVP, która dostała 2 mld zł po to by, skomplikowaną sytuację z wyborami w USA tłumaczyli nam wielcy amerykaniści i geopolitycy po podstawówce - Marcin Najman i Marian Kowalski. Gdy politycy wzięli się za pobudzanie inwestycji, inwestycje w Polsce od razu drastycznie spadły, a zapowiadanych samochodów elektrycznych, szybkich polskich pociągów i dronów jak nie ma, tak nie będzie. Sprawność naszego państwa najlepiej widać na przykładzie Polskiej Fundacji Narodowej, która miała w teorii robić Polsce na świecie dobry PR, a stała się tylko nieprzebraną kopalnią beki, kosztującej nas wiele milionów złotych.
A jak działa nasz system ochrony zdrowia? Nie ma lepszej ilustracji niż ten słynny już kij z Tarnobrzegu, którym trzeba było walić w parapet na zapleczu przychodni, by odebrać skierowanie do lekarza specjalisty. W 2020 roku, gdy na świecie powstają autonomiczne samochody, chmary bojowych dronów i organizowane są prywatne loty w kosmos, my mamy kij do walenia w okno. XXI wiek i cyfryzacja po polsku. Wiosną z wielką pompą Antonowem przyleciały bezużyteczne maseczki, witane na lotnisku przez premiera Morawieckiego. Z kolei jesienią prezydent Duda otwierał Szpital Narodowy, do którego kryteria przyjęcia są takie same jak kryteria wypisu do domu. Ta władza wyspecjalizowała się w robieniu teatru i cyrku, w budowaniu wiosek potiomkinowskich i malowaniu trawy na zielono. Oczywiście taka patologia jest tylko w publicznej części naszej gospodarki. Biznes świetnie się do warunków współczesności adaptuje, rozumie wyzwania i za nimi nadąża. Ale blokuje go państwo ze swoim kijem do walenia w parapet.
Państwo stało się aparatem represji względem obywateli, a jego instytucje służą jako paśniki. Wiceministrami zostają eksperci w rodzaju Adama Andruszkiewicza czy Piotra Patkowskiego, a na mniej eksponowane stanowiska idą żony, kochanki i krewni polityków. Politycy zupełnie otwartym tekstem przyznają, że w trakcie negocjacji koalicyjnych kluczowymi argumentami są miejsca pracy w spółkach Skarbu Państwa. Groźba ich utraty ma być spoiwem pomiędzy partiami tworzącymi koalicję rządową.
Oprócz zapaści instytucjonalnej trwa też zapaść prawna. Od wiosny polskie władze działają w zasadzie bezprawnie. Wprowadzono bez stanu nadzwyczajnego ograniczenia wolności dopuszczalne tylko w stanach nadzwyczajnych. Rząd za pomocą rozporządzeń zupełnie nielegalnie próbuje zamykać całe branże, zamykać miliony ludzi w domach, a dla odwrócenia uwagi zamyka jeszcze Giertycha. Często te ograniczenia wprowadzane są bez żadnego ostrzeżenia, w ostatniej chwili. Tak było z zamknięciem cmentarzy czy sklepów meblowych. Teraz ten bandycki proces przyspiesza.
Prezydent Andrzej Duda podpisał już dawno temu kolejną ustawę covidową, ale do tej pory nie została ona opublikowana w Dzienniku Ustaw, ponieważ, jak przyznał rzecznik rządu Piotr Muller, została ona przyjęta przez pomyłkę. Dlatego jej nie opublikowali. Czy w naszym porządku prawnym jest możliwość niepublikowania dowolnie wybieranych ustaw lub wyroków TK? No nie ma. Ale nikt się tym nie przejmuje, nasz rząd działa zupełnie na rympał. W tym nowym ustroju prawnym, ustawa wchodzi w życie, jeżeli przejdzie przez Sejm, Senat, zostanie podpisana przez Prezydenta i na końcu uzyska akceptację Pana Krzysztofa, prezesa Rządowego Centrum Legislacji. Nie wiecie, kim jest Pan Krzysztof? To dziwne. Przecież to człowiek, który ma uprawnienia większe od tych Prezydenta. Może zupełnie dowolnie wstrzymywać wejście w życie dowolnej ustawy, a jego decyzje nie są w ogóle zaskarżalne. To prawdziwa szara eminencja.
Mało? Nikt nie wie, czemu nie siedzą Szumowski z Sasinem. Dane na podstawie których rząd zamyka gospodarkę, zbiera dla nas prywatnie i po godzinach 19 latek z Torunia, a rząd uparł się, że nie będzie udostępniał danych liczbowych w normalnej formie, tylko jako infografiki. O koncepcji otwartych danych oczywiście nikt u nas w 2020 roku nie słyszał. Tak zwani eksperci, z pełną powagą twierdzą, że masowe protesty po wyroku TK są zupełnie bezpieczne, ale Marsz Niepodległości jest śmiertelnym zagrożeniem epidemicznym. Lockdown ma być wprowadzony w oparciu o liczbę testów pozytywnych, które w obecnych warunkach zależą już tylko od liczby testów wykonanych. Policja prowadzi poszukiwania osób, które powinny być na kwarantannie, a znajdują się w szpitalu, a urzędnicy grożą, że będą wlepiali kary do 30 tysięcy złotych za nieodebranie telefonu z obcego numeru stacjonarnego. Polskie prawo jest wierszem idioty odbitym na powielaczu, a stosujący je urzędnicy mają wielką szansę stać się archetypami dla przyszłych komedii lub grotesek.
Nic tu nie działa. Mamy państwo z kartonu reformowane trytytkami. To jest naprawdę bardzo smutne. Przykro się patrzy na państwa, gdzie coś działa, gdzie urzędnicy wykonują swoją pracę, a politycy chociaż sprawiają wrażenie, że zależy im na dobru kraju. Chciałoby się chociaż raz poczuć dumę z własnego państwa, ale po prostu się nie da. Nie ma z czego.
To, że możemy jeszcze świętować niepodległość, wydaje się jakimś spektakularnym fartem. Mamy olbrzymie szczęście, że przez ostatnie 30 lat żaden z naszych sąsiadów nie wpadł na pomysł sprawdzenia, na jak solidnych fundamentach osadzone jest nasze państwo. Rządy tych ludzi w dowolnym innym momencie historii doprowadziłyby nas do upadku. Nie wiem, ile jeszcze czasu ta szczęśliwa koniunktura się utrzyma. Historia, wbrew niektórym pięknoduchom wcale się nie skończyła, a nawet zaczęła ostatnio mocno przyspieszać. Niestety nie robimy nic, by ten do tej pory spokojny okres wykorzystać do budowy silnego, zapewniającego nam wszystkim bezpieczeństwo państwa.
Mam nadzieję, że nikt nie myśli, że Wojsko Polskie jest w lepszym stanie niż system ochrony zdrowia. Bardzo bym nie chciał, żebyśmy musieli się o tym przekonywać, ale jeżeli ktoś kiedyś postanowi sprawdzić zdolność naszej armii do obrony Polski, to będziemy świadkami tak spektakularnej klęski, że kampania wrześniowa będzie przy niej niedoścignionym pokazem sprawności działania.
Mamy zastraszani świętować odzyskanie wolności, czekając na wprowadzenie tzw Narodowej kwarantanny, która zamknie nas w domach i doprowadzi do ruiny. Przepraszam bardzo, ale nie mam w tych okolicznościach nastroju do wielkiej celebry. To co Ci ludzie zrobili z naszym państwem, jest po prostu przygnębiające. Na świętowanie przyjdzie czas, gdy wiatr historii zmiecie ich z powierzchni, a nasze państwo zacznie nam służyć, zamiast na nas pasożytować.
Jak wielką rację miał Churchill mówiąc, że Polacy to najdzielniejsi z dzielnych, rządzeni przez najpodlejszych z podłych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 11 listopada 2020, 16:30 - śr 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6405
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
A Pan Mentzen z Korwinem po 100 tys. Z dotacji partyjnej sobie dali, taki to społecznik :mrgreen:
Jednak PiS to samo zło?
. Zawsze lepiej jak prezydent "toruje" drogę marszowi niż go bojkotuje :wink:

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 11 listopada 2020, 16:32 - śr 

Rejestracja: 16 stycznia 2019, 19:04 - śr
Posty: 254
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Dębowiec
Ale to przecież nie przyszedł do nas rządzić nikt obcy tylko polak.Polacy (My)nie wyciągamy wniosków z historii.Jesteśmy narodem który nie umie o siebie zadbać, mamy zrywy jak już nóż na gardle.Nie na darmo powiedziano jak chcesz zniszczyć polaków to daj im się rządzić zrobią to za ciebie sami. Przykre to ale historia i rzeczywistość to potwierdzają


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 11 listopada 2020, 17:09 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 marca 2020, 10:55 - ndz
Posty: 799
Ule na jakich gospodaruję: wlp
Miejscowość z jakiej piszesz: małopolska
W każdej profesji "zawodzie" trafiają się ludzie bez ambicji i godności, zwykłe "świnie" nie można generalizować i wrzucać wszystkich do jednego worka .Lekarze mają trudny zawód ,bardzo odpowiedzialny .byłem kiedys świadkiem jak dziewczyna miała atak padaczki .przyjechała karetka a grupa mocherów jechała po lekarzu jak po jakimś recydywiście .Wszyscy oczywiście specjaliści po studiach medycznych :haha: :haha: :haha:
Lekarz przyjął te obelgi bez słowa .Szacunek dla niego .Ja bym chyba nie wyrobił i przylutował któremuś z główki :D
kudlaty pisze:
a nie? :mrgreen: już dawno powinien być w tym sektorze klucz partyjny jeśli chodzi o powoływanie na stanowiska a nawet sprzątaczka powinna się określic politycznie aby była pewność że nie sabotuje nam system "opieki zdrowotnej" :wink: , podobnie z przyjmowaniem do szpitala albo jesteś z nami albo przeciwko nam i radź sobie sam :mrgreen:

Staszek ,sugerujesz że w śród lekarzy są "agęci" :wink: ktorzy są po to by przeprowadzić niektórych gładko przez tunel do stwórcy :lol:

_________________
Specjalista, ekspert pszczelarski majster fachowa rynka ,pozdrawiam ;-))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 11 listopada 2020, 18:11 - śr 

Rejestracja: 21 grudnia 2016, 16:38 - śr
Posty: 2462
Ule na jakich gospodaruję: wz, 1/2 dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Puławy
jenek pisze:
Ale to przecież nie przyszedł do nas rządzić nikt obcy tylko polak.Polacy (My)nie wyciągamy wniosków z historii.Jesteśmy narodem który nie umie o siebie zadbać, mamy zrywy jak już nóż na gardle.Nie na darmo powiedziano jak chcesz zniszczyć polaków to daj im się rządzić zrobią to za ciebie sami. Przykre to ale historia i rzeczywistość to potwierdzają


No nie da się nie skomentować :|
I właśnie tak nam dają rządzić :haha: :haha: :haha:
Po co nam port lotniczy jak mamy go już u Niemców ???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 11 listopada 2020, 18:12 - śr 
MODERATOR

Rejestracja: 07 stycznia 2017, 10:28 - sob
Posty: 3954
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: ok.Kalisza
paraglider pisze:
Zaczynam wątpić czy doczekam tej szczepionki .

paraglider, nie narzekaj , zobacz co się dzieje w "nowoczesnej " Szwecji. :thank:
https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-sz ... 371171712a


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 11 listopada 2020, 18:36 - śr 

Rejestracja: 23 października 2007, 18:57 - wt
Posty: 1213
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Pisiorek pisze:
grupa mocherów jechała po lekarzu jak po jakimś recydywiście

Następny piękny i młody .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 11 listopada 2020, 20:27 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwietnia 2009, 22:30 - czw
Posty: 751
Lokalizacja: Wieluń
Ule na jakich gospodaruję: dadan.wlkp
Podobno są trzy szczepionki w tym rosyjska stosowana od dłuższego czasu i wszystkie są inne od dotychczasowych np na grypę bo oparte na kodzie genetycznym. Dlaczego?

_________________
firefighter


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 11 listopada 2020, 20:58 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 stycznia 2011, 23:55 - śr
Posty: 116
Lokalizacja: bochnia
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
.[/quote]
paraglider, nie narzekaj , zobacz co się dzieje w "nowoczesnej " Szwecji. :thank:
https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-sz ... 371171712a[/quote] Hieronim masz rację .Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Kolega pracuje w Austrii od lat legalnie,poszedł do lekarza z powodu zawrotów głowy.Lekarz postawił diagnozę na prośbę o powtórzenie stwierdził arogancko ,że dwa razy nie będzie powtarzał.pożegnały go jeszcze pielęgniarki równie niegrzecznie

_________________
kri


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 11 listopada 2020, 21:11 - śr 

Rejestracja: 24 sierpnia 2011, 23:35 - śr
Posty: 4140
Lokalizacja: Ełk
Ule na jakich gospodaruję: 1/2D
zegaj pisze:
Podobno są trzy szczepionki w tym rosyjska stosowana od dłuższego czasu

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 11 listopada 2020, 22:08 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
baru0 pisze:
A Pan Mentzen z Korwinem po 100 tys. Z dotacji partyjnej sobie dali, taki to społecznik :mrgreen:
Jednak PiS to samo zło?
. Zawsze lepiej jak prezydent "toruje" drogę marszowi niż go bojkotuje :wink:


nie będę sie produkował bo i tak nie zrozumiesz ten twój Pan Mentzen ma tytuł doktora a tych chyba nie rozdają na ulicy od lat na własnej działalności do tego zatrudnia ludzi i prowadzi firmę zajmującą sie doradztwem podatkowym, jak sprawy podatkowe w naszym kraju takie proste i oczywiste to panie szanowny prosze reklamować usługi choć przypuszczam ze samodzielnie nawet pita nie potrafisz rozliczyć
co do korwina to vice mistrz Polski w brydżu a tam się myśli a nie kopie piłkę byle przed siebie,może i chłop kontrowersyjny ale od lat te samoe poglądy a nie jak mu zawieje czy sondaże pokazują
to se jeszcze zobacz
https://www.youtube.com/watch?v=CDflaHAfRog

co do dotacji to jest jedyna partia jaka weszła do parlamentu własnie bez dotacji jedynie ze składek jakie zebrali od ludzi którzy ich popierali zrobili wynik mimo ze ich nigdzie nie pokazywali w telewizjach reżimowych ja tę reszte pookrągłostołowej hołoty

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 11 listopada 2020, 22:40 - śr 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6405
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
kudlaty pisze:
nie będę sie produkował

A jednak ;) . Pozazdrościć kultury i pewności siebie .

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 11 listopada 2020, 22:49 - śr 

Rejestracja: 20 kwietnia 2012, 22:00 - pt
Posty: 250
Lokalizacja: nad Pilicą
Ule na jakich gospodaruję: dadan
jenek pisze:
Ale to przecież nie przyszedł do nas rządzić nikt obcy tylko polak.Polacy (My)nie wyciągamy wniosków z historii.Jesteśmy narodem który nie umie o siebie zadbać, mamy zrywy jak już nóż na gardle.Nie na darmo powiedziano jak chcesz zniszczyć polaków to daj im się rządzić zrobią to za ciebie sami. Przykre to ale historia i rzeczywistość to potwierdzają

Radzę pouczyć się trochę historii Polski i ościennych państw, to nie napisze Pan takich kłamstw, którymi karmi się polskie społeczeństwo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 06:42 - czw 

Rejestracja: 25 września 2012, 16:47 - wt
Posty: 1286
Lokalizacja: Łódż
Ule na jakich gospodaruję: wlk
Takie rządy jacy wyborcy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 08:16 - czw 

Rejestracja: 25 września 2012, 16:47 - wt
Posty: 1286
Lokalizacja: Łódż
Ule na jakich gospodaruję: wlk
jenek pisze:
Ale to przecież nie przyszedł do nas rządzić nikt obcy tylko polak.Polacy (My)nie wyciągamy wniosków z historii.Jesteśmy narodem który nie umie o siebie zadbać, mamy zrywy jak już nóż na gardle.Nie na darmo powiedziano jak chcesz zniszczyć polaków to daj im się rządzić zrobią to za ciebie sami. Przykre to ale historia i rzeczywistość to potwierdzają

To kk manipulując nami doprowadza do upadku Polski.Nie pierwszy raz.
https://jarek-kefir.com/2013/02/18/zaka ... ry-polski/
"Od zarania dziejów Kościół dążył do supremacji władzy religijnej nad świecką. Cel był prosty: podporządkować władzę świecką Kościołowi by objąć niepodzielnie rządy dusz i wyłudzać kasę. Kościół zawsze będzie zwalczał silną władzę, bo od słabych, zmuszonych do szukania poparcia z ambony da się wyłudzić więcej. Polska była areną, poligonem tej walki. Niestety, w naszym przypadku wygrał ten Kościół. Za osłabienie państwa i podporządkowanie go temu Kościołowi zapłaciliśmy cenę straszliwą, najwyższą w Europie.

W roku 1079 Bolesław Śmiały odbudował potęgę Chrobrego. Z powodzeniem interweniował na Węgrzech i na Rusi, zdobył Kijów,..."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji