FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 29 marca 2024, 16:57 - pt

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 12:22 - czw 
Pszczelarz Roku 2019
Pszczelarz Roku 2019
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 listopada 2008, 23:00 - pn
Posty: 4558
Lokalizacja: stare polichno
Marsz "Patriotów Narodowych" w dobie covidu .
https://oko.press/marsz-niepodleglosci-2020/
No Comment .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 12:29 - czw 

Rejestracja: 23 października 2007, 18:57 - wt
Posty: 1213
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Rozumiem , że państwo w którym obywatele są jakiegoś wyznania , nie może być praworządne i silne , a broń boże gdyby była to religia katolicka, jeszcze judaizm by obleciał.
jędruś pisze:
Za osłabienie państwa i podporządkowanie go temu Kościołowi zapłaciliśmy cenę straszliwą, najwyższą w Europie.

Pewnie 2 wojna i 1 pierwsza , która była też bardzo okrutna to wina tego, że obywatele nie byli ateistami i wyznawali , protestantyzm , prawosławie , katolicyzm i wiele innych kultów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 12:54 - czw 

Rejestracja: 05 listopada 2015, 22:47 - czw
Posty: 266
Ule na jakich gospodaruję: Dadanta
Miejscowość z jakiej piszesz: Opole
Na podstawie tego tematu widać jak bardzo jesteśmy podzieleni. Widać jak media nami sterują, ogłupiają i eskalują konflikt. Kraj w konflikcie to łatwy cel i nie mówię nawet tutaj o podboju militarnym ale o przepychaniu cudzych interesów i wywieraniu wpływu. Niech łączy nas to co pierwotnie nas sprowadziło czyli pszczelarstwo bo jak tak dalej pójdzie to zamiast porad pasiecznych będziemy mieli obraz naszego społeczeństwa czyli szczucie i chroniczny konflikt.

_________________
Pasieka "Nie ma lipy" z Borów Niemodlińskich :)
https://www.youtube.com/channel/UCdQDqBU3PxPE2FvzoK_svuA/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 13:03 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
paraglider pisze:
Marsz "Patriotów Narodowych" w dobie covidu .
https://oko.press/marsz-niepodleglosci-2020/
No Comment .


wiedziałem ze tak będzie, jak coś złego to faszyści i narodowcy, pytanie tylko jedno czy była jakaś selekcja czy przyszedł kto chciał jedni szukać zaczepki inni wiedzieli po co przyszli, najlepiej policzki nadstawiać biedroniow i jego kolegom od kupy :oops: chłopaki sobie przyszli bo stadiony im pozamykali i nie mają się gdzie pozbyć negatywnych emocji :roll: znawcom piłki kopanej nie jestem ale te kominiarki to w barwach legi warszawa to co znaczy ze wszyscy ich "kibice" tacy są? inna sprawa ze można ubrać kominiarkę jaką kto chce a zeby robić syf nie trzeba okazji, tak czy inaczej czekam na film jakie sie pojawią w sieci w ciągu najbliższych dni, bo co roku pokazują w telewizji tylko to co im pasuje nie mówiąc już o przypadku z przed kilku lat jak pokazywali nagranie gościa jak kopał po głowie na marszu drugiego kolesia po paru dniach sie okazało ze kopiący był policjantem po cywilu na służbie, więc to nie takie 0 1 jakby sie niektórym wydawało, w tym roku chyba tvp pis i tvn jednym głosem komentują, nareszcie mają wspólnego wroga który im zabiera procenty w sondażach i trzeba coś z tym zrobić bo dwie partie nam w kraju wystarczą :tasak:

są też plusy bo wszyscy w maseczkach albo w kominiarkach znaczy że sie dostosowali do zalecen premiera :pl:

tutaj masz troche inną wersje niż tego co pokazuja w tv scieżki zdrowia nawet wróciły do łask oni zawsze tacy mądrzy jak ich więcej a druga strona nie jest aż tak rozrywkowa jak ci z filmów tv
https://www.youtube.com/watch?v=IiKw7B465ik

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 13:59 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 czerwca 2012, 06:19 - ndz
Posty: 571
Lokalizacja: Łódź
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
paraglider pisze:
Marsz "Patriotów Narodowych" w dobie covidu .
https://oko.press/marsz-niepodleglosci-2020/
No Comment .

Okopress to klon Wyborczej . Ogólnie jest bardzo mozliwe ze za zamieszkami stoja prowokatorzy. Nie przez przypadek ekipa TVN była na balkonie obok mieszkania ,które zostało spalone :mrgreen:
https://zyciestolicy.com.pl/dzialacze-a ... zegalismy/

Ostatnio firma Pfizer ogłosila ze ma szczepionke na Covida co spowodowało euforie na całym świecie. Prezes tej firmy korzystajac z tego ( i z wysokiej ceny) sprzedal pakiet akcji swojej firmy ,ktory posiadal. Skoro prezes nie wierzy w firme której jest szefem to znaczy że nie wierzy w skutecznosc szczepionki bo gdyby wierzył to poczekałby az cena akcji jeszcze wzrosnie na skutek olbrzymich zyskow z jej sprzedazy.
https://businessinsider.com.pl/wiadomos ... ka/y1ccgzn
Garsc info o tej firmie.
https://www.youtube.com/watch?v=Mtzq43v ... e=youtu.be

W USA sa pogłoski że Trump wszystkie karty do glosowania kazał poznaczyc znakiem wodnym i dlatego moze po kolei posprawdzac wszystkie oddane głosy i wychwycic fałszywki. Zobaczymy co mu z tego wyjdzie.

https://m.cda.pl/video/6071843bc


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 14:02 - czw 

Rejestracja: 11 stycznia 2010, 01:33 - pn
Posty: 2667
Lokalizacja: Śląsk...ale Dolny ;)
Cytuj:
Wyobraź sobie, że urodziłeś się w 1900 roku.
Kiedy masz 14 lat
Rozpoczyna się I wojna światowa
i kończy się, gdy masz 18 lat
z 22 milionami zabitych.

Wkrótce potem światowa pandemia
grypa zwana „hiszpańską”,
zabija 50 milionów ludzi.
Wychodzisz żywy i bez szwanku,
masz 20 lat

W wieku 29 lat przetrwasz globalny kryzys gospodarczy, który rozpoczął się wraz z upadkiem giełdy nowojorskiej, powodującym inflację, bezrobocie i głód.

W wieku 33 lat do władzy doszli naziści.
Masz 39 lat, gdy zaczyna się II wojna światowa
i kończy się, gdy masz 45 lat
3 miliony Żydów zginęło podczas Holokaustu (Shoah).
W sumie ponad 60 milionów zabitych.

Kiedy masz 52 lata, zaczyna się wojna koreańska.

Kiedy masz 64 lata, wojna w Wietnamie zaczyna się i kończy, gdy masz 75 lat

Dziecko urodzone w 1985 roku myśli, że jego dziadkowie nie mają pojęcia, jak ciężkie jest życie,
choć ocaleli z różnych wojen i katastrof.

Chłopiec urodzony w 1995 r., Który ma teraz 25 lat, myśli, że to koniec świata, gdy jego paczka z Amazon idzie dłużej niż trzy dni lub gdy nie dostanie więcej niż 15 „Lubię to” za publikowanie zdjęć na Facebooku lub Instagramie. .

W 2020 roku wielu z nas żyje w komforcie, ma dostęp do różnych źródeł rozrywki w domu i często ma więcej, niż potrzebujemy.

Ale ludzie narzekają na wszystko.
Mimo to mają prąd, telefon, jedzenie, ciepłą wodę i dach nad głową.

Nic z tego nie istniało w przeszłości.
Ale ludzkość przetrwała znacznie poważniejsze okoliczności i nigdy nie straciła radości życia.

Może czas być mniej samolubnym ?
przestać narzekać i płakać.

(Anonimowy)

Jak Was czytam to przypominam sobie opisy politycznego polskiego międzywojnia. Jesteście tak samo zacietrzewieni.

_________________
https://t.me/pump_upp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 14:46 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lipca 2010, 10:15 - sob
Posty: 2911
Lokalizacja: Pogórze Izerskie
Ule na jakich gospodaruję: 1/2 dadanta
Rob pisze:
Jesteście tak samo zacietrzewieni.


No tak ,Ty nie jesteś zacietrzewiony, tylko masz swoje głęboko przemyślane poglądy i ich bronisz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 15:18 - czw 

Rejestracja: 20 sierpnia 2015, 22:28 - czw
Posty: 73
Lokalizacja: Ziemia Sieradzka
Ule na jakich gospodaruję: Dadant 1/2, Wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Łubna Jakusy
Remiz pisze:
Na podstawie tego tematu widać jak bardzo jesteśmy podzieleni. Widać jak media nami sterują, ogłupiają i eskalują konflikt. Kraj w konflikcie to łatwy cel i nie mówię nawet tutaj o podboju militarnym ale o przepychaniu cudzych interesów i wywieraniu wpływu. Niech łączy nas to co pierwotnie nas sprowadziło czyli pszczelarstwo bo jak tak dalej pójdzie to zamiast porad pasiecznych będziemy mieli obraz naszego społeczeństwa czyli szczucie i chroniczny konflikt.

Nic dodać, nic ująć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 15:35 - czw 

Rejestracja: 11 stycznia 2010, 01:33 - pn
Posty: 2667
Lokalizacja: Śląsk...ale Dolny ;)
emka24 pisze:
Rob pisze:
Jesteście tak samo zacietrzewieni.


No tak ,Ty nie jesteś zacietrzewiony, tylko masz swoje głęboko przemyślane poglądy i ich bronisz.

Tak, mam poglądy a nie teorie spiskowe i nie gloryfikuję bandyterki ani lewackiej ani prawackiej.

_________________
https://t.me/pump_upp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 16:01 - czw 
Pszczelarz Roku 2019
Pszczelarz Roku 2019
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 listopada 2008, 23:00 - pn
Posty: 4558
Lokalizacja: stare polichno
Rob pisze:
W wieku 33 lat do władzy doszli naziści.
Masz 39 lat, gdy zaczyna się II wojna światowa
i kończy się, gdy masz 45 lat
3 miliony Żydów zginęło podczas Holokaustu (Shoah).
W sumie ponad 60 milionów zabitych.

1. Ja się łapię dopiero od roku 1934 - wtedy się urodziłem a mimo to pamiętam nazizm – Hitlera , bezlitosną wojnę , Holokaust Żydów , Kokota z SS z nieodłącznym , tresowanym wilczurem , który wywąchiwał Żyda z daleka . Gdy pojawiał się z nim na Grunwaldzkiej - ulica pustoszała .Widziałem na własne oczy jak pies skoczył mojemu starszemu żydowskiemu przyjacielowi prosto do gardła i rozszarpał a esesman dobił go strzałem między oczy . W końcu dopadli go „ Nasi Chłopcy „ i powiesili razem z psem na żydowskim cmentarzu . Z obrazów okropności tej wojny nie sposób się otrząsnąć – dlatego między innymi , nienawidzę nazizmu . Rzygać mi się chciało jak oglądałem nagrane obrazki „łysych”, polskich , bez mózgowych neonazistów , obchodzących w lesie urodziny Hitlera . Z ręką podniesioną w geście haj ….. , na ustach słowa : „ Bóg Honor i Ojczyzna „ . Boże – widzisz i nie grzmisz ? Ich przywódcy teraz idą -jadą na czele pochodu i udają wariata : To nie oni rzucają racami na balkony , kamieniami w policję , pałkami teleskopowymi okładają każdego , komu z nimi nie po drodze – to nie oni . Tęczowa flaga działa na nich jak " płachta na byka " Jak tu nie być zacietrzewionym i przejść spokojnie do porządku dziennego ?
A tak na marginesie : Jak Twoje zdrówko ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 16:48 - czw 

Rejestracja: 11 stycznia 2010, 01:33 - pn
Posty: 2667
Lokalizacja: Śląsk...ale Dolny ;)
Szanowny Nestorze tego forum. Ty z uwagi na wiek pamiętasz wiele i z własnego doświadczenia wiesz jak złe są wszelkie ekstremizmu. Ja znam te historie z opowieści dziadków. Mojej babci Bronisławie Niemiec w podziękowaniu za obiad zostawił dla dzieci granat do zabawy. To było Świętokrzyskie, mocna partyzantka... Pewnie nie uwierzył, że dziadek w piekarni a nie w lesie.
Mojemu dziadkowi Andrzejowi Ukraińcy dwa razy spalili dom dwa razy miał farta i przeżył. Za żonę po tym wszystkim wziął sobie Anastazję, Ukrainkę z krwi i kości... Najlepszą babcię na świecie, kobietę szanowaną przez wszystkich którzy ją znali.
Rodzina to katolicy, prawosławni, ateiści, synowa protestantka, mąż chrześnicy co jest jak córka rdzenny Niemiec, jest i Kura z Petersburga... Gdzie tu miejsce na ekstremizmy?
Polska to DOM i centrum wszystkiego i jest Ona dla wszystkich którzy rozumieją ją jako dom o który trzeba dbać.... Czy to bydło, hołota i odpady które wczoraj budowały Warszawę zasługują na ten dom? I żeby było jasne, nie piszę o tych co po prostu szli i świętowali.
A co do zdrowia to już jest dobrze, jeszcze jest osłabienie, ale od soboty wracam do służby. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

_________________
https://t.me/pump_upp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 18:03 - czw 
Pszczelarz Roku 2019
Pszczelarz Roku 2019
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 listopada 2008, 23:00 - pn
Posty: 4558
Lokalizacja: stare polichno
Rob pisze:
I żeby było jasne, nie piszę o tych co po prostu szli i świętowali.

Jestem takiego samego zdania . Cieszę się , ze stajesz na nogi i wracasz do pracy , choć ci nie zazdroszczę . Nadchodzą trudne czasy i potrzebni będą ludzie o zdrowym rozsądku , którzy nie dadzą się wpuszczać politykom w maliny . Zresztą , co to za politycy co sami nie wiedzą co robią .
Ostatnio Sejm uchwalił ustawę covidową , prezydent ją podpisał . Aby weszła w życie premier jest zobowiązany niezwłocznie opublikować ustawę w dzienniku urzędowym , a tego nie robi - choć nie ma takiego prawa .
Czy wiecie dlaczego nie publikuje ? Przez „niedopatrzenie”. Kilku posłów PIS-u zagłosowało tak jak chciał Senat : Podwyżki nie tylko dla lekarzy , ale dla [b]wszystkich pracowników walczących z covidem – pilegniarek , pracowników medycznych itp. [/b]
Dzisiaj wierchuszka PIS-u na Nowogrodzkiej głowiła się „co z tym fantem zrobić ?” . Ciekaw jestem co wymyślili ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 18:12 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
paraglider pisze:
Rzygać mi się chciało jak oglądałem nagrane obrazki „łysych”, polskich , bez mózgowych neonazistów , obchodzących w lesie urodziny Hitlera . Z ręką podniesioną w geście haj ….. , na ustach słowa : „ Bóg Honor i Ojczyzna „ . Boże – widzisz i nie grzmisz ? Ich przywódcy teraz idą -jadą na czele pochodu i udają wariata : To nie oni rzucają racami na balkony , kamieniami w policję , pałkami teleskopowymi okładają każdego , komu z nimi nie po drodze – to nie oni . Tęczowa flaga działa na nich jak " płachta na byka " Jak tu nie być zacietrzewionym i przejść spokojnie do porządku dziennego ?
A tak na marginesie : Jak Twoje zdrówko ?


coś chyba ci umkneło ze to z tymi urodzinami adolfa to była ustawka gości z tvn zresztą dobrze opłacona, w internetach są nawet zdjęcia pani dziennikarki jak łoiła z nimi wspólnie browary po skończeniu nagrywania

https://www.bibula.com/?p=105172

u nas takie rzeczy trzeba aranżować i opłacać w austri i niemcach nie mają takich kompleksów i szanują swoich bohaterów narodowych a i mein kampf jest bestsellerem

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 18:44 - czw 

Rejestracja: 24 sierpnia 2011, 23:35 - śr
Posty: 4140
Lokalizacja: Ełk
Ule na jakich gospodaruję: 1/2D
kudlaty pisze:
u nas takie rzeczy trzeba aranżować i opłacać w austri i niemcach nie mają takich kompleksów i szanują swoich bohaterów narodowych a i mein kampf jest bestsellerem

Widać tęsknisz za swoimi "bohaterami" z Goralenvolk. Jako jedyni próbowali się sprzedać szkopom , zawsze dutki były najważniejsze.
To nie bohaterowie tylko bandyci z piekła rodem i tam ich miejsce.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 18:58 - czw 

Rejestracja: 18 marca 2013, 21:12 - pn
Posty: 1225
Lokalizacja: woj. kujawsko-pomorski
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Z wypowiedzi kolegów paraglidera i Roba wynika , że ich korzenie są z kresów wschodnich i przewija się w nich wątek ukraiński. Moja i żony rodziny od pokoleń zamieszkują ziemie , które po rozbiorach trafiły niemcom. Dlatego też w trakcie wojny mój dziadek został wezwany do urzędu i zapytano go czy chce jechać do Oświęcimia czy do Essen. I tak dziadek trafił "na ochotnika "do armii niemieckiej. W trakcie wojny zmarła babcia mojej żony. Po "wyzwoleniu "w styczniu 1945 roku kiedy przeszedł front do naszego miasta przyjechała komunistyczna Milicja oraz NKWD. Robili oni wtedy na naszych ziemiach łapanki ludności na ulicach jak w trakcie wojny w Warszawie. Tak schwytali też dziadka mojej żony z strony mamy. Fakt , że sam wychowuje sześcioro dzieci nie był powodem , aby go uwolnić. Trafił 250 km na wschód od Moskwy do wycinki lasów. Rosjanie wymagali ciężkiej pracy , ale zapominali o wyżywieniu Polaków. Z naszego miasta z około 200 porwanych mieszkańców wróciło kilka osób , a reszta zginęła w tym pierwszy dziadek mojej żony / przeżył tam jeden tydzień/. Całe szczęście , że najstarszy brat mojej teściowej miał 18 lat. Dzięki temu rodzeństwo bez mamy i taty nie trafiło do domu dziecka. Kiedy zostali sami poszli na parafię z prośbą o pomoc bo są głodni. Ksiądz zaproponował im tylko modlitwę za nich. Szczęścia nie miał również drugi dziadek żony. Po schwytaniu trafił do kopalni boksytu na Ukrainie. Przeżył tam dość długo bo trzy miesiące. Z rodziny taki sam los spotkał brata mojego dziadka i ojca mojego chrzestnego. Chrzestny mój w latach pięćdziesiątych za próbę wysadzenia w powietrze pomnika przyjaźni polsko-radzieckiej został skazany na dwa lata więzienia.
Teściowa moja ma prawie 90 lat , ale jak by trzeba było otworzyć kurek z gazem do pomieszczenia , gdzie są zamknięci rosjanie i komuniści to by to zrobiła . Do dziś pamięta krzywdy jaki zrobili jej rosjanie i komuniści. W 1977 roku dwaj Milicjanci zabili mojego 22 letniego brata. W tamtych czasach sprawiedliwości nie było co się domagać. Jednego z nich chyba dosięgła ręka boża bo po dwóch latach pomimo młodego wieku zmarł w męczarniach na raka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 20:50 - czw 

Rejestracja: 11 stycznia 2010, 01:33 - pn
Posty: 2667
Lokalizacja: Śląsk...ale Dolny ;)
Nie mogłem się powstrzymać, tacy tam patrioci.
https://www.facebook.com/10000796422829 ... /?sfnsn=mo

_________________
https://t.me/pump_upp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 21:35 - czw 

Rejestracja: 25 września 2012, 16:47 - wt
Posty: 1286
Lokalizacja: Łódż
Ule na jakich gospodaruję: wlk
Długo i dużo można by jeszcze przypominać krzywd których doznaliśmy. Ale najwyższa pora aby patrzeć w przyszłość i budować wspólnotę potrafiącą się porozumieć i przeciwstawić złu. Jest to możliwe o ile zgodzimy się co do zasad funkcjonowania społeczeństwa. Kiedy te zasady będą fundamentem działania i jednocześnie płaszczyzną odniesienia do oceny postępowania każdego obywatela. Kiedy potrafimy jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie czy konkretne działanie jest dobre czy złe. Wszyscy oglądaliśmy marsz niepodległości. Czy zatem był to "piękny marsz" jak ocenił to koordynator służb specjalnych p. Mariusz Kamiński czy też zwykła bijatyka rozwydrzonych łobuzów? Czy ktoś z kolegów poszedłby na taki marsz razem ze swoimi bliskimi a nawet z dziećmi ? Przecież odzyskanie niepodległości to powinno być świętem nas wszystkich, tak radosnym jak obserwowane parady narodowe w USA. Więc dlaczego nie jest ?
Czy wznoszenie pozdrowień hitlerowskich , nawet ustawionych jak pisze się w anonimowej Bibule Kudłatego jest dobrem czy złem? Czy pedofilia księży jest dobrem [ boskim dotykiem ] czy złem? Straciliśmy zdolność jednoznacznej oceny, podjudzani przez różne anonimowe źródła informacji, przez silnie emocjonalne zaangażowanie się po stronach politycznego sporu. A przecież to my jako obywatele tego kraju, wybieramy polityków aby nas reprezentowali w sejmie i parlamencie. Wybieramy ich jakby to był konkurs piękności czy też festiwal obietnic bez pokrycia, nie oceniając ich poglądów i osiągnięć. Dopóki nie zdobędziemy umiejętności rozróżniania dobra od zła dopóty będziemy manipulowani i skłóceni ze sobą.Takimi najłatwiej rządzić. I niech zap... za miskę ryżu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 21:57 - czw 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6405
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Marsz jest super inicjatywą, może jedyna taka spontaniczna.
Wystarczy tylko o niego zadbać.
Pamiętam marsz, z przed dwuch lat, musiało wrogów Polski boleć i bolało.

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 22:10 - czw 

Rejestracja: 14 czerwca 2016, 08:15 - wt
Posty: 842
Ule na jakich gospodaruję: dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Białystok
baru0 pisze:
Marsz jest super inicjatywą, może jedyna taka spontaniczna.
Wystarczy tylko o niego zadbać.
Pamiętam marsz, z przed dwuch lat, musiało wrogów Polski boleć i bolało.

Przed "epoką marszu" flaga biało-czerwona dla wielu polityków była wstydliwym symbolem a dla jednej poślicy nawet faszystowskim. Dziś jest inaczej.
Zadziwiająca jest korelacja burd na marszach ze stosunkiem rządzących do Ruchu Narodowego. Za PO coroczne zadymy, do puki PiS podlizywał się prawicy było spokojnie. Jak tylko PiS poczuł zagrożenie polityczne z prawej strony znowu burdy.
Polecam stary film na YT "Historia jednego marszu".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 22:13 - czw 

Rejestracja: 18 stycznia 2012, 01:22 - śr
Posty: 413
Lokalizacja: wlkp.
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
paraglider pisze:
Rzygać mi się chciało jak oglądałem nagrane obrazki „łysych”, polskich , bez mózgowych neonazistów , obchodzących w lesie urodziny Hitlera . Z ręką podniesioną w geście haj ….. , na ustach słowa : „ Bóg Honor i Ojczyzna „ . Boże – widzisz i nie grzmisz

Masz na myśli oczywiście reportaż TVNu.
Ekipa TVNu chodziła sobie po lasach w okolicy Wodzisławia, szukając ciekawych sensacyjnych tematów, wiadomo jak to w lesie. I zupełnie przypadkiem trafiła na imprezę z okazji urodzin Adolfa Hitlera i je nagrała swoimi ukrytymi kamerami. Impreza odbyła się w maju, tymczasem AH urodził się 20 kwietnia.

Taki news i nie wyemitowali tego natychmiast tylko ponad siedem miesięcy później. Nie tylko u nas to pokazali, pokazały to telewizje na całym świecie, zwłaszcza w USA. Pokazali jakim to jesteśmy faszystowskim krajem. Dlaczego tak? Ano dlatego, bo krótko po pokazie tego materiału w Kongresie Stanów Zjednoczonych odbyło się głosowanie ws ustawy 447
https://gac.dorzeczy.pl/kraj/62609/Ustawa-447-w-Kongresie-USA-Ameryko-dlaczego-chcesz-zniszczyc-swego-sojusznika.html
Chodzi o roszczenia różnych, głównie amerykańskich organizacji żydowskich względem tzw. mienia bezdziedzicznego. Określa się to "przemysłem holokaust". Żądają od nas ponad 300 miliardów dolarów.
https://www.youtube.com/watch?v=sjgQ4PoTQpI
https://www.youtube.com/watch?v=l6C0Tb7OWn4
Ustawa 447 zobowiązuje rząd USA do wywierania nacisków na Polskę, gdybyśmy nie chcieli tych żądań spełnić. Mienie bezdziedziczne to takie, którego właściciele zmarli/zginęli nie pozostawiając spadkobierców lub testamentu w którym zapisali by swój majątek na jakikolwiek cel. Została przyjęta w sposób skandaliczny, przez aklamację, jedynymi przemawiającymi były "ofiary holokaustu"

Po emisji organizatorzy urodzin zostali zatrzymani. Jeden z organizatorów Mateusz S. zeznał, że cała impreza była maskaradą, organizację miało zlecić dwóch mężczyzn którzy mu wręczyli 20 tys zł w torbie tzw. reklamówce. Warunkiem był udział w "urodzinach" Anny Sokołowskiej, w rzeczywistości współautorki reportażu Anny Sobolewskiej.
Prokuratura zwróciła się również do stacji TVN o udostępnienie tzw surówki, czyli całości nagrań z których zmontowano reportaż. TVN najpierw odpowiedziała, że ze względu na okres ferii ma trudności z odszukaniem nagrań, w następnym już po feriach stwierdziła, że nagrania zaginęły...
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-jest-akt-oskarzenia-przeciwko-organizatorom-urodzin-hitlera,nId,2787855

cdn.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 22:19 - czw 

Rejestracja: 21 grudnia 2016, 16:38 - śr
Posty: 2462
Ule na jakich gospodaruję: wz, 1/2 dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Puławy
Falco, a najgorsze to, że niektórzy na złość i szkodę własnemu narodowi dalej rozsiewają kłamliwe i oszczercze sensacje.
Tak jak napisał Kowalski (tu przenośnia :haha: :haha: ) paraglider jesteś nagi, nie widzisz tego ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 22:21 - czw 

Rejestracja: 16 stycznia 2019, 19:04 - śr
Posty: 254
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Dębowiec
roman2 pisze:
jenek pisze:
Ale to przecież nie przyszedł do nas rządzić nikt obcy tylko polak.Polacy (My)nie wyciągamy wniosków z historii.Jesteśmy narodem który nie umie o siebie zadbać, mamy zrywy jak już nóż na gardle.Nie na darmo powiedziano jak chcesz zniszczyć polaków to daj im się rządzić zrobią to za ciebie sami. Przykre to ale historia i rzeczywistość to potwierdzają

Radzę pouczyć się trochę historii Polski i ościennych państw, to nie napisze Pan takich kłamstw, którymi karmi się polskie społeczeństwo.


Niestety ale taka jest rzeczywistość.To nie my rozgrywamy naszych sąsiadów ale oni nas , a najgorsze to to, że od środka i naszymi "rękami"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 22:37 - czw 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6405
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
To wróćmy do covida .
Jeszcze nie wiem jak podejść do tego i ocenić .Ale na pewno bez echa nie będzie.
Córka złapała anginę ,widoczne "zajęte migdały" antybiotyk z pierwszej teleporady nie pomaga ,dziś decyzja dzwonimy i domagamy się wizyty.Pani doktor stwierdza że bez badania na covid nie przyjmie .
Bo w razie gdyby jednak córka miała covida to ją uziemi na ileś dni .
tak mi później dopiero wpadło ,przecież teleporady by mogła dalej udzielać :evil: :pala:

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 22:49 - czw 

Rejestracja: 22 lutego 2016, 21:31 - pn
Posty: 104
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Boruszyn
U mnie na fabryce 40 zakażonych 2 zmarło 1 pod respiratorem 111 osób na kwarantannie bądź samo izolacji.

_________________
Pszczoły to jest chyba jakiś narkotyk
Wciągają jak chodzenie po bagnach
Jestem juz uzależniony


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 12 listopada 2020, 22:58 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 listopada 2009, 02:01 - czw
Posty: 3699
Lokalizacja: mad górną Mierzawą
Ule na jakich gospodaruję: 1/2 D
Tak sięgam pamięcią wstecz i odkąd tylko pamiętam, zawsze reakcją środowiska medycznego na prośby o jakiekolwiek zdalne porady w mediach było: "proszę obowiązkowo zgłosić się osobiście do lekarza, gdyż tylko bezpośredni kontakt lekarza z pacjentem daje możliwość zbadania i zdiagnozowania, natomiast zdalne udzielenie jakiejkolwiek porady jest niemożliwe."
Teraz okazuje się, że niemożliwe jest możliwe, a nawet jedynie możliwe.
Teraz lekarze skłonni są leczyć, ale tylko zdrowych. No bo jak inaczej nazwać sytuację gdy wizytę uzależnia się od przedłożenia zaświadczenia o zdrowotności?

_________________
Pozdrawiam, dziadek Józef


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 13 listopada 2020, 08:18 - pt 

Rejestracja: 25 września 2012, 16:47 - wt
Posty: 1286
Lokalizacja: Łódż
Ule na jakich gospodaruję: wlk
kudlaty pisze:
coś chyba ci umkneło ze to z tymi urodzinami adolfa to była ustawka gości z tvn zresztą dobrze opłacona, w internetach są nawet zdjęcia pani dziennikarki jak łoiła z nimi wspólnie browary po skończeniu nagrywania

https://www.bibula.com/?p=105172

u nas takie rzeczy trzeba aranżować i opłacać w austri i niemcach nie mają takich kompleksów i szanują swoich bohaterów narodowych a i mein kampf jest bestsellerem

Lubisz spiskowe teorie dziejów. Naiwnie dajesz wiarę wszystkiemu co pisze manipulujący Tobą jakiś "Niezależny", "Ukryta Prawda" "Bibuła " itp. I jesteś zmanipulowany ,głosisz prawdy tak jak oni chcą. Jesteś po prostu "pożytecznym idiotą". W przyszłości jeśli będziesz chciał głosić takie mądrości sprawdź je u innych źródeł które to potwierdzą. Ale nie w takich które nie posiadają adresu, nazwiska autora ale jedynie adres mailowy niewiadomo gdzie rejestrowanej domeny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 13 listopada 2020, 09:08 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 czerwca 2012, 06:19 - ndz
Posty: 571
Lokalizacja: Łódź
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Remiz pisze:
Na podstawie tego tematu widać jak bardzo jesteśmy podzieleni. Widać jak media nami sterują, ogłupiają i eskalują konflikt. Kraj w konflikcie to łatwy cel i nie mówię nawet tutaj o podboju militarnym ale o przepychaniu cudzych interesów i wywieraniu wpływu. Niech łączy nas to co pierwotnie nas sprowadziło czyli pszczelarstwo bo jak tak dalej pójdzie to zamiast porad pasiecznych będziemy mieli obraz naszego społeczeństwa czyli szczucie i chroniczny konflikt.

jędruś pisze:
kudlaty pisze:
u nas takie rzeczy trzeba aranżować i opłacać w austri i niemcach nie mają takich kompleksów i szanują swoich bohaterów narodowych a i mein kampf jest bestsellerem

Lubisz spiskowe teorie dziejów. Naiwnie dajesz wiarę wszystkiemu co pisze manipulujący Tobą jakiś "Niezależny", "Ukryta Prawda" "Bibuła " itp. I jesteś zmanipulowany ,głosisz prawdy tak jak oni chcą. Jesteś po prostu "pożytecznym idiotą". W przyszłości jeśli będziesz chciał głosić takie mądrości sprawdź je u innych źródeł które to potwierdzą. Ale nie w takich które nie posiadają adresu, nazwiska autora ale jedynie adres mailowy niewiadomo gdzie rejestrowanej domeny.


Na tym przykładzie widac to co pisał Remiz. Po co "Jedrus" miałby poszukac na necie materiałów które być moze zburzyłyby jego lewacki swiat w jakim sobie od lat zyje skoro można obrzucic człowieka gównem? Po co sie zastanawiać ,wyciagnąć jakies wnioski skoro mozna napisać wprost to co mu na tacy podało TVN i nie zaprzatac sobie głowy myśleniem?
Ktos wczesniej pisał ze ta sprawa jest powiązana z ustawa 447 poprzez która zydzi chcą od nas wyłudzic wydumane odszkodowania i w tym celu potrzebuja żeby Polakow postrzegac jako nazistów pomagających Hitlerowi. Stacja TVN jest własnoscia amerykanskiego funduszu na czele którego stoja osoby własnie tej narodowosci. A cała sprawa była szyta grubymi nićmi i rozdmuchana na cały świat. W samych Niemczech pochody neonazistów nie sa niczym szczególnym i nikt z tego nie robi afery .
https://dzieje.pl/aktualnosci/niemcy-ma ... olfa-hessa
https://www.dw.com/pl/w-niemczech-znowu ... v-48824933
https://niezalezna.pl/233586-ulicami-be ... ka-hitlera
https://www.fronda.pl/a/w-niemczech-zno ... 27276.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 13 listopada 2020, 09:48 - pt 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6405
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
https://www.facebook.com/11146547019799 ... 779161424/
Ktoś się martwił czy dostanie szczepionkę pierwszy.
W filmiku lista. :wink:
Na FC są już zdjęcia z produkcji opakowań szczepionki, w Angli.

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 13 listopada 2020, 09:53 - pt 

Rejestracja: 05 listopada 2015, 22:47 - czw
Posty: 266
Ule na jakich gospodaruję: Dadanta
Miejscowość z jakiej piszesz: Opole
Dlatego postuluje abyśmy wrócili do dawnych standardów cywilizowanych rozmów czyli, że nie traktujemy nikogo z góry a odmienne poglądy traktujemy jako weryfikacje naszych własnych. Tylko wtedy jest szansa, że dialog poprowadzi do rozwoju a nie betonowania mózgu. Wydaje mi się, że wszyscy jesteśmy ofiarą tego chamstwa, które wylewa się w mediach, sejmie i ogólnie w polityce. Popatrzcie jak są przeprowadzane np. wywiady w mediach, byle doj*bać i pokazać, że rozmówca jest debilem. W polityce '"moja racja jest najmojsza i ch*j". Przez takie coś ustawy, które mogły by coś zmienić nie są weryfikowane bo np. ktoś z opozycji coś proponuje więc nie możemy przyznać mu racji. Narzekać można ale zasada głosi: chcesz zmienić świat, zacznij od siebie:).

_________________
Pasieka "Nie ma lipy" z Borów Niemodlińskich :)
https://www.youtube.com/channel/UCdQDqBU3PxPE2FvzoK_svuA/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 13 listopada 2020, 10:39 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 czerwca 2012, 06:19 - ndz
Posty: 571
Lokalizacja: Łódź
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
paraglider pisze:
Marsz "Patriotów Narodowych" w dobie covidu .
https://oko.press/marsz-niepodleglosci-2020/
No Comment .


Nagrania policyjnych prowokatorów na MN .
https://nczas.com/2020/11/13/policyjne- ... nku-wideo/

Komentarz Ziemkiewicza.
https://nczas.com/2020/11/12/ziemkiewic ... ych-wideo/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 13 listopada 2020, 11:32 - pt 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6405
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Remiz pisze:
Dlatego postuluje abyśmy wrócili do dawnych standardów cywilizowanych rozmów czyli, że nie traktujemy nikogo z góry a odmienne poglądy traktujemy jako weryfikacje naszych własnych. Tylko wtedy jest szansa, że dialog poprowadzi do rozwoju a nie betonowania mózgu. Wydaje mi się, że wszyscy jesteśmy ofiarą tego chamstwa, które wylewa się w mediach, sejmie i ogólnie w polityce. Popatrzcie jak są przeprowadzane np. wywiady w mediach, byle doj*bać i pokazać, że rozmówca jest debilem. W polityce '"moja racja jest najmojsza i ch*j". Przez takie coś ustawy, które mogły by coś zmienić nie są weryfikowane bo np. ktoś z opozycji coś proponuje więc nie możemy przyznać mu racji. Narzekać można ale zasada głosi: chcesz zmienić świat, zacznij od siebie:).

To głos rozsądku. Ja przyjmuje.

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 13 listopada 2020, 13:40 - pt 
Pszczelarz Roku 2019
Pszczelarz Roku 2019
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 listopada 2008, 23:00 - pn
Posty: 4558
Lokalizacja: stare polichno
Bartek.pl pisze:
Tak jak napisał Kowalski (tu przenośnia :haha: :haha: ) paraglider jesteś nagi, nie widzisz tego ?

Wolę być nagi i bosy , byle nie z takimi " patriotami " .
Cytat : "Ta siła, która dziś została pokazana, siła polskiego społeczeństwa, polskiego narodu, a zwłaszcza młodzieży polskiej, ta wielka siła jest zdolna do zjednoczenia polskiej prawicy, do wyciągnięcia konsekwencji ze wszystkiego, co się stało, ale przede wszystkim stworzenia takiego układu politycznego, który będzie zdolny przeciwstawić się wszystkim zagrożeniom, które stoją przed Polską. Pamiętajmy o tym - zaznaczył Macierewicz, dziękując przy okazji szefowi Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robertowi Bąkiewiczowi." - koniec cytatu .
Gdy Wodzowi pali się grunt pod nogami a co rozsądniejsi towarzysze partyjni odmawiają posłuszeństwa , Macierewicz i jemu podobni starają się dorwać dla siebie jakiś prawicowy ochłap , gromadząc go wokół siebie . A tak mu się marzyła jego własna , prywatna armia . Pozostały mu już tylko społeczne męty i poparcie Radia Maryja .
Czy z nami leci pilot ? Pytają szeregowi członkowie jedynej słusznej partii , bo nie wiedzą kto tym krajem rządzi i która to fala pandemii .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 13 listopada 2020, 14:01 - pt 

Rejestracja: 27 listopada 2010, 00:02 - sob
Posty: 1909
Lokalizacja: Szprotawa
Ule na jakich gospodaruję: WP leżak i WP korpus
paraglider, :brawo: :okok:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 13 listopada 2020, 15:45 - pt 
Pszczelarz Roku 2019
Pszczelarz Roku 2019
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 listopada 2008, 23:00 - pn
Posty: 4558
Lokalizacja: stare polichno
paraglider pisze:
Czy z nami leci pilot ?

Kto rządzi moim krajem , mą Ojczyzną w tych trudnych czasach ?
10 listopad 2020 r .
https://www.youtube.com/watch?v=EJLszX_xbaU
Dzień później
Pani Katarzyna, współzałożycielka grupy opozycji ulicznej "Polskie Babcie" - stąd ten przydomek - o 8.00 szła Nowym Światem w kierunku Pałacu Prezydenckiego. Udało jej się przejść nie więcej niż 300 metrów i została otoczona przez policjantów.
https://www.youtube.com/watch?v=L6az8ZK_ymY
Oskarżona o naruszenie nietykalności policjanta - żal mi tych chłopców ! Babci też , ale ona w odróżnieniu od nich sobie poradzi .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 13 listopada 2020, 16:15 - pt 

Rejestracja: 14 czerwca 2016, 08:15 - wt
Posty: 842
Ule na jakich gospodaruję: dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Białystok
paraglider, Ten drugi filmik wstawiłeś żeby pokazać, że "strajk kobiet" to patologiczne środowiska?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 13 listopada 2020, 17:20 - pt 

Rejestracja: 21 grudnia 2016, 16:38 - śr
Posty: 2462
Ule na jakich gospodaruję: wz, 1/2 dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Puławy
paraglider, bliższa ciału koszula,
https://youtu.be/4yewJ8xCnQ8?t=53
Nie da się rządzić krajem, w którym- pieniądze, znajomości i układy mają nadal kasty i ludzie, którzy brali udział np. w takich wydarzeniach.
Nie da się, bo najzwyczajniej w świecie kasty i układy na to nie pozwolą, każdy rząd się wyłoży mając za plecami takich patriotów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 13 listopada 2020, 17:23 - pt 

Rejestracja: 21 grudnia 2016, 16:38 - śr
Posty: 2462
Ule na jakich gospodaruję: wz, 1/2 dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Puławy
Demokracja ;
https://youtu.be/T-5vHe6ICnQ


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 13 listopada 2020, 19:30 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 listopada 2009, 02:01 - czw
Posty: 3699
Lokalizacja: mad górną Mierzawą
Ule na jakich gospodaruję: 1/2 D
paraglider pisze:
...żal mi tych chłopców ! Babci też , ale ona w odróżnieniu od nich sobie poradzi .
Otóż to... sobie poradzi, pewnie podobnie jako i dotychczas sobie radziła.
Moja żona, nawet już prababcia, tak jakoś się składa, że przechodzi obok policji bez żadnych problemów.
Niestety, bywało w tej Twojej ojczyźnie tak, że w przeciwieństwie do tej tak bardzo teraz krzywdzonej "babci" nie była w stanie sobie poradzić.

_________________
Pozdrawiam, dziadek Józef


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 13 listopada 2020, 19:36 - pt 

Rejestracja: 02 stycznia 2014, 22:47 - czw
Posty: 473
Lokalizacja: okolice Piły
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Płytnica
Bartek.pl, :okok: :brawo:

_________________
Dla przyjaciół Zdzisiek,dla pszczółek wielbiciel.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 13 listopada 2020, 21:01 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwietnia 2009, 22:30 - czw
Posty: 751
Lokalizacja: Wieluń
Ule na jakich gospodaruję: dadan.wlkp
Kto w dobie kryzysu gospodarczego zabiera ludziom chleb i pracę wprowadzając jakąś swoją piątkę? Kto manipuluje TK i w dobie pandemii wyprowadza masy ludzi na ulicę widząc jak to się skończy. Kto odpowiedzialny za bezpieczeństwo 11.11 schował się a może spał. Nie tędy droga walki z opozycją kosztem innych. Mając taki ogromny kredyt zaufania po pięciu latach doprowadzili tylko do kłótni i nienawiści. Dług publiczny podwojony pieniądze rozdane nierobom i nieudacznikom, a prezes dalej rządzi pełen pogardy do wszystkich. Nie ma już komu zaufać, PO się spsiła idąc do wyborów z komuchami wspólnie lżąc na Polskę w UE, Kukiz przylepił się do fałszywych przyjaciół z PSLu, Lewica promuje wartości na które polska nie jest gotowa a konfederacja szuka tylko zadymy aby było o nich głośno. Dopóki nie zabiorą finansowania partii z naszych pieniędzy to tak będzie. Zawodowi wieczni posłowie i senatorowie przy korytku zawsze.

_________________
firefighter


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 13 listopada 2020, 21:25 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 czerwca 2012, 06:19 - ndz
Posty: 571
Lokalizacja: Łódź
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
zegaj pisze:
Kto w dobie kryzysu gospodarczego zabiera ludziom chleb i pracę wprowadzając jakąś swoją piątkę?

1.Teraz twierdza że norki roznosza zmutowanego wirusa a za moment powiedza że wszystkie trzeba wybic bo szczepionka nie zadziała :haha: . Tak czy siak norki bedą zapewne likwidowac. Jak nie kijem to pałą.

2.Poniżej post p.dr Bodnara któremu zabronili leczyc Amantydyna mimo tego że ma 100% skuteczność . Po co leczyc jakimś tanim lekiem jak można pod pretekstem wirusa wydawac miliardy i przy okazji wziąć ludzi za mordę?

Przychodnia Lekarska Optima Przemyśl

AKTUALIZACJA 13.11.2020
W związku z ciągle negatywnym nastawieniem do mojego, w 100% skutecznego sposobu leczenia COVID-19, od dzisiaj nie będę udzielać żadnych konsultacji ani tele porad dla nowych osób bez badania pacjentów na miejscu. Będę dalej skutecznie leczył, ale tylko pacjentów, których będę badać osobiście i nadzorować leczenie w Przychodni Lekarskiej Optima. Nadal będę udzielać porad dla lekarzy, którzy chcą skutecznie leczyć pacjentów chorych na COVID-19.
Niestety, moje działanie jest niewygodne dla wielu osób zarządzających sytuacją kryzysową w Polsce. Zostałem publicznie poinformowany przez doktora Grzesiowskiego, ekspert Naczelnej Izby Lekarskiej do walki z COVID-19, że w przypadku śmierci choć jednej osoby, której podjąłem się leczenia (nawet jeśli ten zgon nie jest związany z COVID-19, czy podawaniem amatadyny), zostanę pociągnięty do odpowiedzialności.
Dziękuję za Państwa ogromne wsparcie, bezinteresowność i życzliwość. Niestety Wasze Apele nadal nie wzbudzają zainteresowania. Wasze petycje, listy pozostają bez odpowiedzi. Nie przynoszą żadnego efektu. Wokół idei zatrzymania pandemii skutecznym, przebadanym i tanim lekiem wytworzyła się ogromna społeczność, która chce przebić ten mur obojętności. Proszę o dalsze działanie i wsparcie, bo dalej będę leczyć, ale wyłącznie w placówce. Bardzo proszę o uszanowanie tej decyzji. Zachęcam jednocześnie do ciągłego śledzenia naszej strony, fanpage, by być na bieżąco, co się dzieje w tej słusznej sprawie.
Zachęcam do dalszego udostępniania i komentowania.
Z poważaniem,
Lekarz Włodzimierz Bodnar, specjalista chorób płuc, pediatra w NZOZ “Optima” w Przemyślu


3.Co się dzieje w Kanadzie- https://www.youtube.com/watch?v=iho2dUK ... ture=share


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 13 listopada 2020, 21:39 - pt 

Rejestracja: 03 listopada 2013, 18:49 - ndz
Posty: 67
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie,dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Cisownica
https://www.facebook.com/28505464859412 ... 385660506/
Tutaj są tzw. Polscy Patrioci.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 13 listopada 2020, 21:46 - pt 

Rejestracja: 03 listopada 2013, 18:49 - ndz
Posty: 67
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie,dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Cisownica
https://www.facebook.com/oko.press/vide ... 048499533/
A tutaj kolejny film pokazujący jak podobno
Policja była agresywna. Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 13 listopada 2020, 23:21 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwietnia 2009, 22:30 - czw
Posty: 751
Lokalizacja: Wieluń
Ule na jakich gospodaruję: dadan.wlkp
mfedyk78 Teraz złapali ich i to tylko kibole pod wpływem alkoholu. Będą skarżyć policjantów że postrzelili dziadka 74 lata zasłużonego fotoreportera Solidarności, która niezależność, samorządność ma tylko w nazwie tak jak prawo i sprawiedliwość PIS. Gdzie dziadzio miał kamizelkę odblaskową z napisem media, reporter itp

_________________
firefighter


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 13 listopada 2020, 23:28 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwietnia 2009, 22:30 - czw
Posty: 751
Lokalizacja: Wieluń
Ule na jakich gospodaruję: dadan.wlkp
Przeszedłem covida i tylko dzięki szybkiej reakcji moich znajomych lekarzy i leczenia lekami nie trafiłem do szpitala. Wielu lekarzy wie jak go leczyć tylko o tym nie mówią. Też mam zakaz mówienia co brałem. Dla niedowiarków to nie jest przeziębienie,dzisiaj nie mam pewności czy covid nic nie spustoszył. Został kaszel ból głowy i totalny brak kondycji.

_________________
firefighter


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 14 listopada 2020, 00:17 - sob 

Rejestracja: 11 stycznia 2010, 01:33 - pn
Posty: 2667
Lokalizacja: Śląsk...ale Dolny ;)
U mnie brak kondycji po tym cholerstwem. Kolega który miał problemy z oddychaniem wyszedł ze szpitala ale ledwo chodzi. Czeka na tomograf, lekarz mu powiedział, żeby szykował się na pożegnanie ze służbą.

_________________
https://t.me/pump_upp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 14 listopada 2020, 01:08 - sob 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6405
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Napiszcie coś o objawach ,jeżeli zechcecie ,kaszel-suchy ,mokry , ,gorączka ,bóle ?
Instrukcje z neta są ale dopiero teraz ludzie zaczynają mówić co i jak w rzeczywistości , .
Wcześniej to temat tabu i najwięcej mieli do powiedzenia ci niewierzący w niego. .
Widziałem filmik lekarza pokazującego płuca faceta 49 lat po cowidzie zajęte około90% płuc,to masakra.

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 14 listopada 2020, 03:39 - sob 

Rejestracja: 11 stycznia 2010, 01:33 - pn
Posty: 2667
Lokalizacja: Śląsk...ale Dolny ;)
baru0, Na początku przez jakieś trzy dni miałem stan podgorączkowy i bóle głowy. Tylko w nocy. Budziłem się i po pewnym czasie wszystko przechodziło z wyjątkiem zmęczenia. Do lekarza zadzwoniłem bo mnie żona sterroryzowała. Lekarz stwierdził, że żona jest mądrzejsza ode mnie i dał skierowanie na badanie. Przez jakieś 4 dni nic się dalej nie działo (nabijałem się z żony panikary) no a potem zadziało się niemal wszystko. W kolejnych dniach gorączka pod 39 i kompletny brak siły. Potem bóle wszystkiego, totalne wykończenie, rozwolnienie, wymioty i tak półtorej tygodnia. I nic z tym nie zrobisz, musi przejść właściwie samo. Trzeba się nawadniać a waga i tak leci w dół. Lekarz wypisał mi stos leków i witamin, na wszelki wypadek nawet antybiotyk który kazał po czterech dniach odstawić bo nie było poprawy i stwierdził że to nie jest bakteryjne. Nie miałem na szczęście problemu z oddychaniem . Po wszystkim zostało mi osłabienie organizmu i nerwobóle w lewej ręce których nigdy wcześniej nie miałem jak potrwają dłużej trzeba będzie to skonsultować z jakimś lekarzem. Ot i cała historia. Jak większość chorowałem nie jeden raz, bywałem w szpitalu, ale czegoś takiego co tak wykańcza fizycznie i psychicznie nie przechodziłem . Jak połamałem nogę to wiedziałem co trzeba robić, z zapaleniem nerek to samo... A tu nie wiesz nic, ludzie przechodzą to na 100 sposobów, leczenie właściwie tylko objawowe bo prawdziwe leki na wirusy to tylko szpital. Uważajcie na siebie i nie lekceważcie zagrożenia. Nie słuchajcie pustych łbów dla których maska to kaganiec a dezynfekcja to głupota. Jedno czego mi żal to że mam cukrzycę i nie mogę niestety zdać osocza. Pozdrawiam

_________________
https://t.me/pump_upp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 14 listopada 2020, 07:57 - sob 

Rejestracja: 05 listopada 2015, 22:47 - czw
Posty: 266
Ule na jakich gospodaruję: Dadanta
Miejscowość z jakiej piszesz: Opole
U mnie w pracy u koleżanki zachorowali rodzice oboje 60+. Objawy: katar i stan podgorączkowy. Zaraziła się od nich babcia 88 lat z demencją, cukrzycą, miażdżycą, leżąca w pampersie i dializowana. Wezwali lekarza bo miała ciśnienie 90/40, wzięli ja do szpitala i powiedzieli, że jeśli chcą się z nią pożegnać to proponują śpiączkę farmakologiczną bo do rana nie wytrzyma. Rodzice stwierdzili, że nie ma co przedłużacz jej cierpienia i zostawili. Babka obudziła się rano i poprosiła o sniadanie. Za dwa tygodnie wróciła do do domu i zyje do dzisiaj. Nie wiem więc czy to różne szczepy wirusa czy coś ale przecież objawy są totalnie różne i nie ma w tym logiki. Ciężko coś stwierdzić bo relacje ludzi różnią się o 180 st.

_________________
Pasieka "Nie ma lipy" z Borów Niemodlińskich :)
https://www.youtube.com/channel/UCdQDqBU3PxPE2FvzoK_svuA/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Covid 19
Post: 14 listopada 2020, 08:44 - sob 

Rejestracja: 03 listopada 2013, 18:49 - ndz
Posty: 67
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie,dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Cisownica
baru0, Mam 42 lata początkiem czerwca żona przyniosła ze szpitala dwa prezenty- śliczną córeczkę i Covida. Akurat w tym czasie zbiegło się,że miałem dużo prac na pasiece, która liczy ok 80 uli.Po około 5 dniach w czasie przeglądów dostałem około 20 użądleń na następny dzień- zaczął się stan podgorączkowy,bóle mięśni,głowy- myślałem,że to jest forma uczulenia.Następny dzień gorączka która dochodziła do 39 i ogromne zmęczenie i niesamowity ból głowy. Człowiek rano się budzi( przy grypie środki przeciwbólowe pomagają i sen), a tu jest wyczerpany jak po największym dniu pracy. Walka z gorączką,która cały czas skacze- dreszcze, bóle mięśni, przekrwione oczy, wysypka brak chęci do życia. Waga leci w dół- później się dowiedziałem,że inni Covidowcy zażywają witaminę D. Następne dni zaczyna się kaszel w moim przypadku ( astma i podwyższony cukier ) mogły wpłynąć na przebieg choroby, oczywiście utrata smaku i węchu,a w przypadku mojej żony jeden dzień stan podgorączkowy utrata smaku i zapachu . Łącznie gorączka mnie trzymała 10 dni przy czym w okolicach dnia 7 zaczęły się duszności i ogromny wzmożony kaszel. Z żoną rozmawiałem w jednym dniu,żeby mnie pilnowała jak by trzeba było wezwać karetkę. Przy 10 dniu nastąpiła poprawa ALE gdy wyszedłem z domu przeszedłem 20 metrów to czułem jak bym przebiegł maraton, cały mokry jak szczur i dalej zmęczenie i nie przerwane bóle głowy. Dwa trzy tygodnie trzymało zmęczenie psychiczne i ogólne wyczerpanie organizmu. Dużo osób opowiada,że to zwykła grypa ale do grypy to nie można porównać. Żona mi bardzo pomogła nakręcała na prace przy pasiekach i powoli kondycja wracała. W sumie wyszedł z tego jeden plus,że bardziej jest zaznajomiona w arkana pszczelarstwa. Ale ogólna poprawa zdrowia i kondycji trwała parę miesięcy. Ostatnio bylem na wyjeżdzie i pisałem z kolega z pracy, który myśłał,że to przeszedł w marcu (3 dni gorączki). On na choroby nigdy nie narzekał i jeszcze nie pamiętam kiedy by brał l-4. Teraz leży rozłożony jak placek ma stwierdzonego Covida i ostrzega przed tym dziadostwem, bo przechodzi go w sposób ciężki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji