FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 19 kwietnia 2024, 15:38 - pt

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 308 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 grudnia 2020, 10:27 - wt 

Rejestracja: 23 października 2007, 18:57 - wt
Posty: 1216
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Tak ? Jak by się okazało , ze to całkowita prawda to co zrobić z osobami co zakazały tego leku stosować. Czy są odpowiedzialne za śmierć wielu chorych i co wtenczas ?Norymberga?I tak pytanie zasadne : kto winien śmierci paru tysięcy obywateli co zmarli nie na Covida w listopadzie , październiku.Każdy zdrowo myślący człowiek przewidywał taki rozwój wypadków widząc co robią rządzący , była kwestia czasu i skumulowania.A pan wiceminister z rozbrajającą szczerością opowiada , że przecież hasła i polecenia ,, zostań w domu" nie dotyczyły wyjść do lekarza , trza było chodzić.
Angielscy uczeni coś tam , coś tam stwierdzili , ze amantadyna to dużo prawdy , nasi uczeni jeszcze nie dostali grantu na badania albo nie mają czasu bo opiniują szczepionkę :oczko:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 grudnia 2020, 11:27 - wt 

Rejestracja: 18 stycznia 2017, 12:19 - śr
Posty: 809
Lokalizacja: Kostarowce/Sanok
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Kostarowce
baru0 pisze:
Trochę za późno wielkie media się zajęły tą sprawą ale są efekty.
Ruszyły podobno badania i została znów dopuszczona do leczenia covida.
https://przychodnia-przemysl.pl/chlorowodorek-amantadyny-ponownie-dostepny-w-leczeniu/

baru0, Problem w tym że według mojej szwagierki, która ma własną aptekę (Ona i jej pracownicy leczyli się Viregyt K) nigdzie nie można dostać VIREGYT K i jego zamiennika AMANTIX

_________________
gendzi@interia.pl
Pozdrawiam Tomek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 grudnia 2020, 12:13 - wt 

Rejestracja: 23 października 2007, 18:57 - wt
Posty: 1216
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
tomaszgenda pisze:
baru0, Problem w tym że według mojej szwagierki, która ma własną aptekę (Ona i jej pracownicy leczyli się Viregyt K) nigdzie nie można dostać VIREGYT K i jego zamiennika AMANTIX

Bo w pierwszej kolejności wykupiła służba zdrowia .Zaocznie lekarze przyznają , że to pomaga , a i rodziny swoje trzeba ratować czym się da, nie tylko maseczkami , już nie mówiąc o chorych ministrach .Chwała jednemu , że miał odwagę publicznie ujawnić czym się leczył i zaapelować o sprawdzenie .Pewnie Go ruszyło sumienie , że może niepotrzebnie tyle osób umiera i sprawdźmy to czy by się nie dało coś z nich uratować. Co go za to spotkał , to większość mogła usłyszeć .
Recepta, Słowacja!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 grudnia 2020, 07:50 - śr 

Rejestracja: 20 sierpnia 2017, 17:40 - ndz
Posty: 775
Ule na jakich gospodaruję: Dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Łódzki-wschodni
:thank:
https://nczas.com/2020/12/22/juz-ponad- ... -covid-19/

_________________
Pozdrawiam
Marek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 grudnia 2020, 10:47 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 grudnia 2007, 10:08 - ndz
Posty: 810
Lokalizacja: Krosno
Ule na jakich gospodaruję: Wkp, LN.
Miejscowość z jakiej piszesz: Krosno
tomaszgenda pisze:
baru0 pisze:
Trochę za późno wielkie media się zajęły tą sprawą ale są efekty.
Ruszyły podobno badania i została znów dopuszczona do leczenia covida.
https://przychodnia-przemysl.pl/chlorowodorek-amantadyny-ponownie-dostepny-w-leczeniu/

baru0, Problem w tym że według mojej szwagierki, która ma własną aptekę (Ona i jej pracownicy leczyli się Viregyt K) nigdzie nie można dostać VIREGYT K i jego zamiennika AMANTIX


Amantix jest dostępny bez problemu:

https://www.gdziepolek.pl/produkty/4352/amantix-tabletki-powlekane/apteki

W zakładce powyżej lokalizujecie aptekę posiadającą dany lek. Jeżeli nie ma go w waszej miejscowości, to można poprosić kolegę z forum o wykupienie i przesłanie podając mu kod e-recepty.

_________________
Nawet najgłupsza pasja jest lepsza, niż tracenie energii na interesowanie się cudzymi sprawami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 grudnia 2020, 16:09 - śr 

Rejestracja: 21 grudnia 2016, 16:38 - śr
Posty: 2469
Ule na jakich gospodaruję: wz, 1/2 dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Puławy
wojciech_p,

A jak kolega z forum odpisze tak :
wojciech_p pisze:
Ja nie pośredniczę w obrocie lekami- zbyt dobrze znam prawo.


:haha: :haha:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 grudnia 2020, 17:02 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 grudnia 2007, 10:08 - ndz
Posty: 810
Lokalizacja: Krosno
Ule na jakich gospodaruję: Wkp, LN.
Miejscowość z jakiej piszesz: Krosno
Bartek.pl Wykupienie recepty dla chorego to nie pośrednictwo w obrocie.
Jest różnica pomóc komuś kogo życie jest zagrożone, tym bardziej jak zagrożony ma receptę od lekarza.

_________________
Nawet najgłupsza pasja jest lepsza, niż tracenie energii na interesowanie się cudzymi sprawami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 grudnia 2020, 17:39 - śr 

Rejestracja: 21 grudnia 2016, 16:38 - śr
Posty: 2469
Ule na jakich gospodaruję: wz, 1/2 dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Puławy
wojciech_p pisze:
Bartek.pl Wykupienie recepty dla chorego to nie pośrednictwo w obrocie.
Jest różnica pomóc komuś kogo życie jest zagrożone, tym bardziej jak zagrożony ma receptę od lekarza.


:mrgreen: :okok:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 stycznia 2021, 19:12 - ndz 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 grudnia 2019, 11:03 - ndz
Posty: 517
Lokalizacja: Równe k.Kościerzyny
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: TrzyMiasto
Za namową Kolegi baru0 i ja swoje 3 grosze tu dołożę... że będę może zbyt bezpośredni - w jednym z pierwszych postów tego wątku rozmówcyKam1l raczyli stwierdzić, iż:
Cytuj:
Prędzej słyszę ,, po moim trupie "

Oby to nie było prędzej jak później. Ja przeszedłem przez to dziadostwo w miarę łagodnie. 12 grudnia zaczęło się od bólu mięśni. Ferwex przez trzy dni i niby poprawa. Po kolejnych dwu dniach "trzęsiawka", bóle mięśni klatki i pod łopatkami. Bóle oczodołów. Znośny acz "upierdliwy" kaszel. Nie skojarzyłem na początku objawów. 18 grudnia w pracy dalsze bóle mięśni i ból głowy(bez temperatury). Pobiegłem do apteki po magnez w "szotach" oraz Elektrolity musujące podejrzewając niedobory. Nic nie dało. Po nocce w pracy telefon następnego dnia do przychodni - diagnoza - Koronavirus. Od razu skierowanie na wymaz - po dwu godzinach załatwione. No i oczywiście kwarantanna. 19 grudnia o 20:00 wynik na profilu pacjenta - POZYTYWNY. Zmiana statusu z kwarantanny na Izolacja domowa. Powtórny telefon na Nocną pomoc medyczną - dodatkowe leki p.bólowe i "państwowy" pulsoxymetr, który dotarł pocztą po dwu dniach. Izolacja domowa po wywiadzie zdjęta 29 grudnia po ustąpieniu większości dolegliwości. Pozostały znaczne dolegliwości gastryczne i neurologiczne.
W rozmowie z lekarzem doszliśmy do konkluzji takiej, iż gdyby nie szczepionka p.grypie przyjęta przeze mnie we wrześniu(a przyjmowana rokrocznie przez 20 ostatnich lat) oraz szczepionka na pneumokoki(dawka przypominająca trzy lata temu) - to przebieg Covida u mnie na pewno byłby z innym nasileniem/rezultatem. Na pewno wykazane wyżej szczepienia u mnie stworzyły barierę dla zaatakowania płuc, co nie uchroniło mnie jednak do końca, przed atakami choroby w innych kierunkach.
Co do merituma - nie życzę a może z premedytacją nie po chrześcijańsku jednak życzę - aby wszyscy niedowiarkowie co do skuteczności szczepień - doznali zaszczytu kontaktu I stopnia z tym wirusem. Oby jednak nie doznali wątpliwego zaszczytu znalezienia się w gronie tych, co tworzą obecnie niemałe już "miasto duchów".
Ja swoje przeszedłem - jestem na dalszym zwolnieniu(rehabilitacyjnym). Polecono mi i mojej żonie zarejestrować się w jedynej przychodni "po Covidowej" w woj. Pomorskim, która znajduje się w Gdyni.
Tyle z mojej strony odnośnie szczepienia - bezwzględnie TAK.
Pozdrawiam ... Leszek

_________________
"... Egzaminy napełniają lękiem każdego, nawet dobrze przygotowanego, ponieważ najgłupszy może zapytać o więcej, niż najmądrzejszy jest w stanie odpowiedzieć..." Charles Caleb Colton.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 stycznia 2021, 20:59 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 czerwca 2019, 17:27 - ndz
Posty: 433
Ule na jakich gospodaruję: Dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Białystok
ldawid,
Gdybyś nie zrobił wymazu , to samo byś przeszedł . :wink:
A tak jesteś ozdrowieńcem .
Miałem to już w marcu 2 tygodnie z temperaturą , bólem , kaszlem. :x
Nikt nie narzucał i nie kazał robić testów.
Przeżyłem , czuje się dobrze , pszczoły też.
Kiedyś jak ktoś kichnął mówiło się na ZDROWIE, teraz spierd.....
Ot tak.
Szczepieniom zdecydowanie , odwrotnie jak Ty --NIE

_________________
"Jeśli chcesz coś, czego nie miałeś wcześniej, musisz zrobić to, czego nigdy nie robiłeś."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 stycznia 2021, 21:23 - ndz 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 grudnia 2019, 11:03 - ndz
Posty: 517
Lokalizacja: Równe k.Kościerzyny
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: TrzyMiasto
Nie wierzę własnym oczom
@Bagisek.
Cytuj:
Gdybyś nie zrobił wymazu , to samo byś przeszed

To znaczy, że Jesteś nawet przeciw pobieraniu wymazów? :bezradny: Kompania z Górniakową.

_________________
"... Egzaminy napełniają lękiem każdego, nawet dobrze przygotowanego, ponieważ najgłupszy może zapytać o więcej, niż najmądrzejszy jest w stanie odpowiedzieć..." Charles Caleb Colton.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 stycznia 2021, 22:08 - ndz 

Rejestracja: 24 sierpnia 2011, 23:35 - śr
Posty: 4140
Lokalizacja: Ełk
Ule na jakich gospodaruję: 1/2D
Bagisek. pisze:
Nikt nie narzucał i nie kazał robić testów.

Ja w tym czasie jeździłem na wielkie konferencje szkoleniowe :mrgreen:
dzisiaj też nikt nie nakazuje robić testów , a nawet telefonować do lekarza. Problem w tym ,że jedni przechodzą lekko , inni ciężko , a niektórzy z tego nie wychodzą wcale. Niekoniecznie mają inne schorzenia. Warto pogadać z kimś kto pracuje w szpitalu z pacjentami covidowymi. To najlepsza recenzja czy to realne zagrożenie. Umierają nie tylko staruszkowie z prostatą , ale i młodzi 30 latkowie, u których z nieznanych przyczyn choroba spowodowała gwałtowne pogorszenie , zgon i pochówek w dubeltowym worku. Tak jak go śmierć zastała bez garnituru i fryzjera.
Nie każdy zgłasza się do lekarza , ani nie robi testu . Ale czy to jakieś bohaterstwo czy postawa godna upowszechnienia i pochwały ?
Zdrowia życzę, ja czekam na pierwszą okazję szczepienia i nie będę zwlekał. Mam dla kogo żyć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 stycznia 2021, 18:35 - pn 
MODERATOR

Rejestracja: 07 stycznia 2017, 10:28 - sob
Posty: 3960
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: ok.Kalisza
https://twitter.com/i/status/1345486388368728065


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 stycznia 2021, 19:04 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 czerwca 2019, 17:27 - ndz
Posty: 433
Ule na jakich gospodaruję: Dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Białystok
manio, a daj Boże , życzę zdrówka.
Nie oczekuje pochwał , bo to było za komuny Manio , sam wiesz. :D
Twój wybór , jesteś dorosły.
ldawid, oczywiście , że tak .
Ty możesz zrobić inaczej i Górniak nie jest mi potrzebna , by samodzielnie podejmować decyzje :roll:

_________________
"Jeśli chcesz coś, czego nie miałeś wcześniej, musisz zrobić to, czego nigdy nie robiłeś."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 stycznia 2021, 19:22 - pn 

Rejestracja: 24 sierpnia 2011, 23:35 - śr
Posty: 4140
Lokalizacja: Ełk
Ule na jakich gospodaruję: 1/2D
Bagisek. pisze:
manio, a daj Boże , życzę zdrówka.

masz inne spojrzenie bo już to przeszedłeś i jeśli faktycznie tak jest to szczepienie nie ma sensu. Sprawdź z ciekawości czy masz przeciwciała , może będziesz mógł pomóc komuś z najbliższych.
Ja pracuję z dużą ilością ludzi i często wyjeżdżam, muszę się jakoś zabezpieczyć , tyle że szczepionki będą różne i różnej jakości , więc i skuteczność nieprzewidywalna.
https://portal.abczdrowie.pl/do-polski- ... eda-roznic


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 stycznia 2021, 20:09 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 czerwca 2019, 17:27 - ndz
Posty: 433
Ule na jakich gospodaruję: Dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Białystok
manio, Właśnie Manio wybieram się do Stacji Krwiodawstwa by to zrobić :)
A odnośnie szczepionek , to już Ty
wyjaśniłeś :thank:

_________________
"Jeśli chcesz coś, czego nie miałeś wcześniej, musisz zrobić to, czego nigdy nie robiłeś."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 stycznia 2021, 22:00 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lutego 2017, 17:00 - wt
Posty: 1113
Ule na jakich gospodaruję: D17
Miejscowość z jakiej piszesz: Sucha Beskidzka
ldawid pisze:
W rozmowie z lekarzem doszliśmy do konkluzji
Pewnie lekarz też nocki robi, niewygnodnych publikacji na PubMed z zakresu wpływu pracy zmianowej i cyklu okołodobowego, niet.

_________________
--
Najlepszy czas na zasadzenie drzewa był 20 lat temu. Następny najlepszy czas jest teraz.

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2uXs/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 stycznia 2021, 12:28 - wt 
Nowo zarejestrowani użytkownicy

Rejestracja: 30 grudnia 2020, 15:14 - śr
Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
Ule na jakich gospodaruję: drewniaie
Miejscowość z jakiej piszesz: Warszawa
Nie znam jak dotąd nikogo czy to w pracy czy prywatnie kto by chciał się szczepić
Prędzej słyszę ,, po moim trupie "
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 stycznia 2021, 13:37 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 listopada 2014, 19:36 - sob
Posty: 2205
Lokalizacja: Janów Lubelski
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Zamosc
Trupów nie szczepią

_________________
Pasieka Knieja .https://www.youtube.com/channel/UCZZuAq ... subscriber


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 stycznia 2021, 19:10 - wt 

Rejestracja: 14 stycznia 2011, 12:35 - pt
Posty: 647
Lokalizacja: płońsk
mariasud pisze:
Nie znam jak dotąd nikogo czy to w pracy czy prywatnie kto by chciał się szczepić
Prędzej słyszę ,, po moim trupie "
Pozdrawiam
Zastanawiam się, co się dzieje,lub co się stało.że w 21 wieku wykształceni ludzie są przeciwnikami szczepień.Jaka jest przyczyna powrotu do wiary w zabobon i absurdalne wymysły nawiedzonych,a odrzucanie nauki, postępu i osiągnięć medycyny w zwalczaniu chorób.Z jednej strony wybitni ludzie w instytutach pracują nad wynalazkami,aby ludziom pomagać,a z drugiej szarlatani i pseudo naukowcy mówią,że wymyślone szczepionki na ospę,cholerę i inne choroby,które dziesiątkowały ludzkość są zagrożeniem dla zdrowia i co najgorsze znajdują zwolenników.Jak ktoś się nie chce szczepić mówiąc,że ma do tego prawo,to powinien ponosić konsekwencje tej decyzji,nie mieć prawa do leczenia w wypadku zachorowania na chorobę przeciwko której odmówił szczepienia,oraz nosić w widocznym miejscu informację o tym,by inni wiedzieli ,że stanowi dla nich zagrożenie.

_________________
godzięba


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 stycznia 2021, 20:17 - wt 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 grudnia 2019, 11:03 - ndz
Posty: 517
Lokalizacja: Równe k.Kościerzyny
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: TrzyMiasto
Godziemba pisze:
Zastanawiam się, co się dzieje,lub co się stało.że w 21 wieku wykształceni ludzie są przeciwnikami szczepień.

Będąc dalekim od obrażania kogokolwiek tym bardziej - wybitnych z Tego grona powiem, że powiedzieć "Ciemnogród" to w tym przypadku obrazić tenże.
Jak powiedział Kolega wyżej
Godziemba pisze:
przyczyna powrotu do wiary w zabobon
to jest wynik celowej dezinformacji wprowadzanej jako gra polityczna prowadzona przez mocarstwo ze wschodu. Nie tylko zresztą prowadzonej na tym kierunku. Założę nasze złotówki przeciwko Reichmarkom ... że nie mijam się z prawdą. Proszę prześledzić na spokojnie publikacje pojawiające się w obiegu - publikacje niewiadomego pochodzenia poparte niby jakimiś badaniami. Zawsze pojawiają się w tym czy innym temacie w momencie/lub go wyprzedzając ... przesileń politycznych czy to u nas czy na styku My - UE.
Skutek jaki mają przynieść, nie jest dla nas korzystny. Gdzie takie ziarno ma dobrą pożywkę? U populacji, której udało się zamącić w głowach. Tak wygrywało się kiedyś wojny - najpierw u oblężonych zasiano zwątpienie potem niskim kosztem ich obezwładniano. To się dzieje u nas.
Godziemba pisze:
Jak ktoś się nie chce szczepić mówiąc,że ma do tego prawo,to powinien ponosić konsekwencje tej decyzji

Popieram w całej rozciągłości.

_________________
"... Egzaminy napełniają lękiem każdego, nawet dobrze przygotowanego, ponieważ najgłupszy może zapytać o więcej, niż najmądrzejszy jest w stanie odpowiedzieć..." Charles Caleb Colton.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 stycznia 2021, 20:21 - wt 

Rejestracja: 23 października 2007, 18:57 - wt
Posty: 1216
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Godziemba pisze:
nie mieć prawa do leczenia w wypadku zachorowania na chorobę przeciwko której odmówił szczepienia


W przypadku Covida zakaz leczenia mało wnosi, bo oficjalnie nie ma lekarstwa, tylko czas i ,, wola życia"

Zastanawiam się co się dzieje , lub co się stało.że w 21 wieku ludzie są
gotowi nie udzielać pomocy potrzebującym(i apelują o to), skazując w wielu przypadkach chorych na śmierć . Jaka jest przyczyna takiego zw..........a.

Godziemba pisze:
oraz nosić w widocznym miejscu informację o tym,by inni wiedzieli ,że stanowi dla nich zagrożenie.

Coś mi się przypomina z historii , czy numer na ręce wystarczy ?
:thank: :thank: Bez odbioru.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 stycznia 2021, 20:35 - wt 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 grudnia 2019, 11:03 - ndz
Posty: 517
Lokalizacja: Równe k.Kościerzyny
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: TrzyMiasto
lalux5 pisze:
Coś mi się przypomina z historii , czy numer na ręce wystarczy ?

To chyba zbyt cyniczne i co do zasady niepotrzebne nawiązanie.
Powiem tak - jeśli to Twój wyraz zapatrywania na świat, to ja sobie życzę tak jak Ty wolności nieskrępowanej w twoich sprawach - także i wolności dla siebie w odseparowaniu swojej osoby, od ludzi nieodpowiedzialnych i zadufanych w wierze, iż nie muszą się troszczyć o innych. Chce taki i godzi się na ryzyko - niech ponosi wszelkie konsekwencje tego, a nie naraża innych na utratę zdrowia.
Na przyszłość takich sformułowań jak zacytowałem na wstępie - nie będę tolerował.

_________________
"... Egzaminy napełniają lękiem każdego, nawet dobrze przygotowanego, ponieważ najgłupszy może zapytać o więcej, niż najmądrzejszy jest w stanie odpowiedzieć..." Charles Caleb Colton.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 stycznia 2021, 21:29 - wt 

Rejestracja: 02 stycznia 2014, 22:47 - czw
Posty: 474
Lokalizacja: okolice Piły
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Płytnica
mariasud, to tak samo jak z wyborami . Większość społeczeństwa jest przeciw PIS a PIS wygrywa . Przestań słuchać tych bredni -prędzej po ich trupach inni się zaszczepią .

_________________
Dla przyjaciół Zdzisiek,dla pszczółek wielbiciel.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 stycznia 2021, 22:34 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwietnia 2009, 22:30 - czw
Posty: 751
Lokalizacja: Wieluń
Ule na jakich gospodaruję: dadan.wlkp
Ciemnogród i coś na oczach, tak a wydawało by się że teraz ludzie wykształceni. Śmieszą mnie testy na civid przeprowadzane na coli, kiwi itd. To tak jakby testerem do akumulatorów sprawdził przed ugotowaniem ziemniaka. Wyjdzie że niedoładowany i ma uszkodzoną cele. Coca cole glikometrem i wyjdzie że ma cukrzycę.
Całkowicie się zgadzam z Godziembą o czym już kiedyś pisałem.
Na ile zmieni się nastawienie do szczepienia po na hura szczepieniu pewnych celebrytów?

_________________
firefighter


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2021, 00:58 - śr 

Rejestracja: 14 stycznia 2011, 12:35 - pt
Posty: 647
Lokalizacja: płońsk
[quote="lalux5"]Coś mi się przypomina z historii , czy numer na ręce wystarczy ?[/quote Tak myślałem,że zaraz pojawi się tego typu porównanie,jeśli uważasz,że są to sytuacje porównywalne,to gratuluję bystrości umysłu.Ja w każdym razie jeżeli tylko zostanę zaszczepiony,to z dumą i ogromną satysfakcją będę nosił w widocznym miejscu informację o tym fakcie.Nareszcie też będę mógł spotkać się z dziećmi i wnuczką,których nie widziałem od kilku miesięcy, wiedząc, że spotkanie takie jest bezpieczne dla nich i dla mnie.To tyle w tym temacie. Dziś na ulicy spotkałem kilka osób paradujących bez maseczek,a co ,wolność Tomku.

_________________
godzięba


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2021, 12:19 - śr 

Rejestracja: 25 grudnia 2013, 20:29 - śr
Posty: 2539
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: opole
Godziemba, nie rozumiem dla czego nie widzisz się z wnuczkami ?
Co się stało?
Jakie są powody?
Pozdrawiam :pl:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2021, 12:32 - śr 

Rejestracja: 25 grudnia 2013, 20:29 - śr
Posty: 2539
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: opole
zegaj, tak sobie myślę co z Tobą.
,,Czasami świadomość przychodzi powoli; po drodze myli się zastraszanie ze sprawowaniem władzy, a otwarcie pewnych możliwości z równością praw.''
Pozdrawiam :pl:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2021, 13:01 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 stycznia 2011, 17:54 - śr
Posty: 3365
Lokalizacja: Lubelskie.51°10'51.50"N 22°35'32.23"E
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski DanLan 435/170
Śmieszni ci co ufają bezgranicznie w intencje pewnych grup ludzi i ślepo patrzą na naukę która ciągle jest jeszcze zlepkiem teorii .
Pewne jest jedno ziemia jest przeludniona i od dawna trwa walka z tym problemem pewne grupy nadludzi ciągle eksperymentują przykładów są dziesiątki sztucznie wywoływane schłodzenia gospodarki , nie wyjaśniony problem ejds , wystarczy trochę poczytać gdzie jest największy problem . Najgorsze w tym że to właśnie VHO oraz oboje Ghandi byli w to zaangarzowani o czym w internecie przktyczne nic nie można znaleźć !!!!
Sterylizacja w Indiach!
https://www.pch24.pl/raport-o-steryliza ... 342,i.html
takich działań jest mnóstwo .
Nie twierdzę że się nie zaszczepię zaczekam jednak na takich bohaterów jak
Godziemba, ldawid, i wielu innych .

_________________
Wiesiek33

TANKUJĘ TYLKO NA-PKN ORLEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2021, 13:35 - śr 

Rejestracja: 24 sierpnia 2011, 23:35 - śr
Posty: 4140
Lokalizacja: Ełk
Ule na jakich gospodaruję: 1/2D
wiesiek33 pisze:
Nie twierdzę że się nie zaszczepię zaczekam jednak na takich bohaterów

nic Ci ten eksperyment na żywych organizmach forumowiczów nie da , bo nasz cudowny narodowy żont kupił 6 najróżniejszych szczepionek , różnych producentów i różnych sposobów działania. Prawdopodobnie nie będzie to obecnie wszczepiana mRNA. Może trafisz akurat te na małpim wirusie ? :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2021, 14:08 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 stycznia 2011, 17:54 - śr
Posty: 3365
Lokalizacja: Lubelskie.51°10'51.50"N 22°35'32.23"E
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski DanLan 435/170
manio, Włosi trafili jesienią 2019 roku na szczepionkę przeciw grypie składającą się z 5 wirusów hodowaną na psie i skutki tego można było obserwować już od grudnia kiedy korona wirus uderzył w nich z całą siłą ale skąd się wziął tak naprawdę tego nie wiemy skoro już w październiku 2019 mieli pacjenta 0 w wieku 4 lat ?
Mam świadomość że tych szczepionek będzie 5 i jak poszczególne działają
Jeżeli będę miał prawo wyboru to pewnie się zaszczepię tak czy siak moja kolej to początek przyszłego roku więc mamy czas co wcale nie znaczy że problemy i skutki będą już widoczne bo to może trwać latami , ja już jestem w tym wieku ,, przedpoborowym " że pewne zagrożenia mnie nie dotyczą
ale moje dzieci i przyszłe mam nadzieję wnuki mogą na tym ucierpieć .
Wiem że problem wirusa mógł zostać rozwiązany już wcześniej za parę marnych zł. Niestety kasa rządzi światem i nikt na to nie ma wpływu .

_________________
Wiesiek33

TANKUJĘ TYLKO NA-PKN ORLEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2021, 14:18 - śr 

Rejestracja: 24 sierpnia 2011, 23:35 - śr
Posty: 4140
Lokalizacja: Ełk
Ule na jakich gospodaruję: 1/2D
wiesiek33 pisze:
szczepionek będzie 5

co najmniej 6 : poczytaj tu ile i ile kosztują
TU
Ja się pchałem w kolejkę , ale czytam że właśnie minister zdrowia zmienił zdani i pognał mnie z kolejki. Widać potrzebują swoich szczepić bo elektorat wymiera. Poczekam spokojnie bom drugi sort. Moja już się zaszczepiła wczoraj to mnie nie zarazi. :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2021, 14:38 - śr 

Rejestracja: 14 stycznia 2011, 12:35 - pt
Posty: 647
Lokalizacja: płońsk
andrzejkowalski100 pisze:
Godziemba, nie rozumiem dla czego nie widzisz się z wnuczkami ?
Co się stało?
Jakie są powody?
Powody są bardzo proste,dzieci pracują,mają kontakty z bardzo wieloma osobami i nigdy nie mają 100% pewności,że nie zostali zainfekowani.Najzwyczajniej chcą mnie ochronić przed ewentualnym zakażeniem.Znają mój stan zdrowia i wiedzą co mi grozi w wypadku zachorowania.Tyle i tylko tyle.

_________________
godzięba


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2021, 18:47 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8668
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Godziemba pisze:
mariasud pisze:
Nie znam jak dotąd nikogo czy to w pracy czy prywatnie kto by chciał się szczepić
Prędzej słyszę ,, po moim trupie "
Pozdrawiam
Zastanawiam się, co się dzieje,lub co się stało.że w 21 wieku wykształceni ludzie są przeciwnikami szczepień.Jaka jest przyczyna powrotu do wiary w zabobon i absurdalne wymysły nawiedzonych,a odrzucanie nauki, postępu i osiągnięć medycyny w zwalczaniu chorób.Z jednej strony wybitni ludzie w instytutach pracują nad wynalazkami,aby ludziom pomagać,a z drugiej szarlatani i pseudo naukowcy mówią,że wymyślone szczepionki na ospę,cholerę i inne choroby,które dziesiątkowały ludzkość są zagrożeniem dla zdrowia i co najgorsze znajdują zwolenników.Jak ktoś się nie chce szczepić mówiąc,że ma do tego prawo,to powinien ponosić konsekwencje tej decyzji,nie mieć prawa do leczenia w wypadku zachorowania na chorobę przeciwko której odmówił szczepienia,oraz nosić w widocznym miejscu informację o tym,by inni wiedzieli ,że stanowi dla nich zagrożenie.


tak naprawdę nie wiadomo nic o tych szczepionkach, okoliczności podpisania umów na zakupy u danych producentów są przynajmniej zastanawiające nie mówiąc już o kulisach dopuszczania ich w biegu na zasadzie ocen jak w tańcu z gwiazdami, wiadomo tylko ze szczepienia są dobrowolne z założenia oczywiście. O tym koncernie na P jest bardzo wiele zwłaszcza jeśli chodzi o przegrane sprawy sądowe w USA z odszkodowaniami, ugodami, nawet nie w milionach dolarów liczonymi a miliardach i ten koncern jest już recydywistą po raz N-ty więc wierzyć to można sobie a nie koncernowi który jest nastawiony wyłącznie na zarobek i ma wliczone w ryzyko koszty kar które jeśli już zapłacą tylko w usa zupełnie jak to miało miejsce z aferą z dieslami niemieckimi bo tylko tam otrzymali odszkodowania
Nie są to też tradycyjne znane już nam szczepionki tylko jest to nowa i jeszcze niesprawdzona technologia i testy będą się odbywały nie na setkach tysięcy tylko setkach milionów ludzi :roll: Oczywiscie koncern jak to koncern nie odpowiada za wpadki i te będą finansowane z kieszeni podatnika konkretnego kraju i to wszystko w temacie.

Każda szczepionka ma okres przez jaki chroni zaszczepionego i większość naszych szczepień z dzieciństwa nie jest już aktualna i aby mówić o ochronie trzeba by było je odnawiać czego sie nie robi a mimo tego nikt nie choruje... Kolejna sprawa większość dawnych chorób wynikała z fatalnych warunków życia i braku higieny i dlatego są rzadkością w cywilizowanym świecie a nie tylko zasługą powszechnych szczepień

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2021, 19:06 - śr 

Rejestracja: 14 stycznia 2011, 12:35 - pt
Posty: 647
Lokalizacja: płońsk
kudlaty pisze:
Każda szczepionka ma okres przez jaki chroni zaszczepionego i większość naszych szczepień z dzieciństwa nie jest już aktualna i aby mówić o ochronie trzeba by było je odnawiać czego sie nie robi a mimo tego nikt nie choruje... Kolejna sprawa większość dawnych chorób wynikała z fatalnych warunków życia i braku higieny i dlatego są rzadkością w cywilizowanym świecie a nie tylko zasługą powszechnych szczepień
Jak na flagowego malkontenta tego forum,to przytoczone zastrzeżenia bardzo dobrze rokują akcji szczepień.A skoro nikt nie choruje na choroby przeciwko którym zaszczepiono nas w dzieciństwie,to może wolno domniemywać,że szczepionki były skuteczne i przeciwciała dalej w niewielkim,ale wystarczającym stopniu działają.Ale pewnie nie mam racji i jest to tylko zwykły przypadek ,że nie chorujemy.Pozdrawiam przeciwników szczepień i zachęcam do przemyślenia swoich decyzji.

_________________
godzięba


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2021, 21:08 - śr 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 grudnia 2019, 11:03 - ndz
Posty: 517
Lokalizacja: Równe k.Kościerzyny
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: TrzyMiasto
kudlaty pisze:
większość dawnych chorób wynikała z fatalnych warunków życia i braku higieny i dlatego są rzadkością w cywilizowanym świecie a nie tylko zasługą powszechnych szczepień

Pierwszy z brzegu przykład - oczywistą zasługą braku zachorowań jest higiena osobista i niekorzystne warunki życia zgodnie z twierdzeniem
kudlaty pisze:
wynikała z fatalnych warunków życia i braku higieny

Oczywiście na potwierdzenie tej tezy przytoczymy zapewne drastyczny wzrost w ostatnich latach zachorowań na odrę przypisując to temu, iż ... przestajemy używać wody i przenosimy się do ziemianek.
Panowie - przytaczane argumenty "przeciw" - prowadzą naszą dyskusję na manowce i do absurdu.
Echchchch ... :załamka:

_________________
"... Egzaminy napełniają lękiem każdego, nawet dobrze przygotowanego, ponieważ najgłupszy może zapytać o więcej, niż najmądrzejszy jest w stanie odpowiedzieć..." Charles Caleb Colton.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2021, 22:24 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8668
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Godziemba pisze:
kudlaty pisze:
Każda szczepionka ma okres przez jaki chroni zaszczepionego i większość naszych szczepień z dzieciństwa nie jest już aktualna i aby mówić o ochronie trzeba by było je odnawiać czego sie nie robi a mimo tego nikt nie choruje... Kolejna sprawa większość dawnych chorób wynikała z fatalnych warunków życia i braku higieny i dlatego są rzadkością w cywilizowanym świecie a nie tylko zasługą powszechnych szczepień
Jak na flagowego malkontenta tego forum,to przytoczone zastrzeżenia bardzo dobrze rokują akcji szczepień.A skoro nikt nie choruje na choroby przeciwko którym zaszczepiono nas w dzieciństwie,to może wolno domniemywać,że szczepionki były skuteczne i przeciwciała dalej w niewielkim,ale wystarczającym stopniu działają.Ale pewnie nie mam racji i jest to tylko zwykły przypadek ,że nie chorujemy.Pozdrawiam przeciwników szczepień i zachęcam do przemyślenia swoich decyzji.



w roku 19 była u nas "epidemia" odry to było zanim korona zrobił się modny. Jak to możliwe skoro to szczepienie obowiązkowe, skoro odporność uzyskuje się na całe zycie. Dlaczego w zakładach pracy gdzie pracowali głównie ukraińcy (nie ma u nich zwyczaju szczepień na tą chorobę) z polakami (szczepionymi) szczepiono jednych i drugich, bo chorowali wszyscy?
Dlaczego szczepienia na grypę powtarza się co roku skoro odporność twoim zdaniem uzyskujesz na całe życie? Dlaczego szczepów grypy jest kilkaset a w składzie jest ich kilka.
Powiedz to też mojemu biednemu psu którego co roku prowadzę na szczepienie przeciwko wściekliźnie ze raz wystarczy...

tu masz link do gov pl czyli chyba może to być jakieś zródło informacji, słupki też masz, to dotyczy większości chorób poszukaj
https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/jak- ... rztuscowi/

Koronawirus ma już nowe mutacje, czy szczepionka chroni przeciwko nim :?: Jak się ma sprawa naturalnej odporności organizmu który już przeżył chorobę i ma własne przeciwciała do szczepienia jakąś tam szczepionką byle tylko sztuki się zgadzały? Ostatnie pytanie: na jak długo po zaszczepieniu mamy "spokój" z corona?

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2021, 22:56 - śr 

Rejestracja: 14 stycznia 2011, 12:35 - pt
Posty: 647
Lokalizacja: płońsk
kudlaty pisze:
w roku 19 była u nas "epidemia" odry to było zanim korona zrobił się modny. Jak to możliwe skoro to szczepienie obowiązkowe, skoro odporność uzyskuje się na całe zycie. Dlaczego w zakładach pracy gdzie pracowali głównie ukraińcy (nie ma u nich zwyczaju szczepień na tą chorobę) z polakami (szczepionymi) szczepiono jednych i drugich, bo chorowali wszyscy?
Dlaczego szczepienia na grypę powtarza się co roku skoro odporność twoim zdaniem uzyskujesz na całe życie? Dlaczego szczepów grypy jest kilkaset a w składzie jest ich kilka.
Powiedz to też mojemu biednemu psu którego co roku prowadzę na szczepienie przeciwko wściekliźnie ze raz wystarczy...

tu masz link do gov pl czyli chyba może to być jakieś zródło informacji, słupki też masz, to dotyczy większości chorób poszukaj
https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/jak- ... rztuscowi/

Koronawirus ma już nowe mutacje, czy szczepionka chroni przeciwko nim Jak się ma sprawa naturalnej odporności organizmu który już przeżył chorobę i ma własne przeciwciała do szczepienia jakąś tam szczepionką byle tylko sztuki się zgadzały? Ostatnie pytanie: na jak długo po zaszczepieniu mamy "spokój" z corona?
Nigdy i nigdzie nie twierdziłem,że szczepionki zabezpieczają nas od wszelkich chorób na całe życie.Gdyby tak było to żyli byśmy bardzo długo w pełnej szczęśliwości. Tak nie jest i pewnie nigdy nie będzie.Ale nikt mnie nie przekona,że szczepionki są szkodliwe i bardziej niebezpieczne dla zdrowia, niż choroby przeciwko którym zostały wymyślone.Nie wiem i pewnie Ty też tego nie wiesz, jakie skutki uboczne może wywołać szczepionka przeciwko temu wirusowi,ale jak mam wybierać, między ewentualnymi powikłaniami poszczepiennymi,a wystąpieniem choroby, to wolę to pierwsze.Przy pierwszych mam jakieś szanse w drugim wypadku żadnych.

_________________
godzięba


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2021, 23:40 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8668
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Godziemba pisze:
Nigdy i nigdzie nie twierdziłem,że szczepionki zabezpieczają nas od wszelkich chorób na całe życie.Gdyby tak było to żyli byśmy bardzo długo w pełnej szczęśliwości. Tak nie jest i pewnie nigdy nie będzie.Ale nikt mnie nie przekona,że szczepionki są szkodliwe i bardziej niebezpieczne dla zdrowia, niż choroby przeciwko którym zostały wymyślone.Nie wiem i pewnie Ty też tego nie wiesz, jakie skutki uboczne może wywołać szczepionka przeciwko temu wirusowi,ale jak mam wybierać, między ewentualnymi powikłaniami poszczepiennymi,a wystąpieniem choroby, to wolę to pierwsze.Przy pierwszych mam jakieś szanse w drugim wypadku żadnych.


Gdybyś był jeszcze tak uprzejmy wskazać w moich wypowiedziach w którym miejscu przekonywałem kogokolwiek do tego że szczepionki są szkodliwe do tego bardziej niż same wirusy.
Temat dotyczy konkretnego wirusa i braku jakichkolwiek informacji przeciwko czemu konkretnie jest szczepionka (sprawa o tyle istotna ze są kolejne mutacje i może sie okazać ze szczepionka działa w czasie przeszłym i będzie to co już mamy), jak długo utrzymuje się odporność organizmu i czy wgl taka jest (osoby które chorowały powinny mieć sami w sobie odporność na wirusa a skoro nie mają to tym bardziej nie będą mieli jej po szczepionce). Sprawa jest bardzo śmierdząca biorąc pod uwagę brak czasu na obserwowanie skutków. Nie są to też tradycyjne szczepionki które znamy tylko nowa jeszcze nie przetestowana w należyty sposób technologia. Wskazałem też że polityka firmy produkującej owe specyfiki już wielokrotnie została ukarana karami finansowymi przez sądy liczonymi w miliardach dolarów własnie za naciąganie ludzi i dalej to robią bo co kilka lat pojawiają sie kolejne sprawy i odszkodowania. Z drugiej strony oszust jest osobą godną zaufania bo przynajmniej wiemy czego się po nim spodziewać

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 stycznia 2021, 00:00 - czw 

Rejestracja: 24 sierpnia 2011, 23:35 - śr
Posty: 4140
Lokalizacja: Ełk
Ule na jakich gospodaruję: 1/2D
Zaskakujesz jak zawsze akademicką wiedzą medyczną , prawną i ogólnie góralską erudycją , stając w jednym szeregu z panią wokalistką Górniak czy Panem Prezydentem Narodu Dudą Andrzejem , którzy też się szczepionkom się kłaniają . Jak widać ciemnogród trzyma się mocno i używa nawet argumentów , których nikt , nawet oni sami nie rozumieją . Czy nie rozumią jak to się mawia w Krakowie.
Martwię się tylko ,że to doprowadzić może do wymarcia dużej części narodowego elektoratu przewodniej siły narodu , jakby jednak był jakiś sens szczepienia , a bakterie i wirusy faktycznie istniały. Ja się poświęcę dla kolegów z forum i zaszczepię się bez wahania. Moja już zaszczepiona i prowadzę jej obserwację pseudonaukową. Jakby coś z Nią było nie tak to na forum o tym natychmiast zamelduję ,żeby nie było ,że manio wiedział nie powiedział .
pozdrawiam chorych , zdrowych i ozdrowieńców .
Ślepy , stary i głupi fanatyk szczepionek manio


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 stycznia 2021, 09:44 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8668
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
manio, tradycyjnie muszę cię zmartwić/rozczarować bo nie należę do tego elektoratu co myślisz. Natomiast ja wiem do którego ty należysz. Wobec zaistniałej sytuacji nie wiem co gorsze partia w którą ty ślepo wierzysz, czy ciemnogrodzianie o odmiennych od twoich poglądów politycznych, grupy której nie jestem członkiem bez żalu. Jedni i drudzy są nastawiani przeciwko sobie bo wodzom partii o to chodzi.
Manio ty jako nasza ambrozjańska elita zasługujesz jak nikt na to aby doznać zaszczytu bycia naszym królikiem doświadczalnym nie gorszym od celebrytów.
Każdy na coś zejdzie z tego swiata, równie dobrze może cie auto p...ć na pasach jak będziesz wracał ze szczepienia.

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 stycznia 2021, 10:28 - czw 

Rejestracja: 24 sierpnia 2011, 23:35 - śr
Posty: 4140
Lokalizacja: Ełk
Ule na jakich gospodaruję: 1/2D
kudlaty pisze:
Każdy na coś zejdzie z tego swiata, równie dobrze może cie auto p...ć na pasach jak będziesz wracał ze szczepienia.

dziękuję, za te szczere , chrześcijańskie co do zasady życzenia. Będę uważał na przejściu , szczególnie jakbyś Ty jechał na szczepienie. Zaliczenie mnie do elity forumowej zupełnie nietrafione bo jestem wielokrotnie ostrzegany przez modów i na progu wyrzucenia , co mnie najmniej boli. Pewnie niedługo zniknę . Co do zaliczenia mnie ( domyślnie) do wielbicieli pożal się Panie Boże opozycji też pudło - ja po prostu jestem normalny , czego z żalem nie mogę powiedzieć o Tobie , żeby już nie wspominać innych , bliski Ci mentalnie i geograficznie .
zdrowia życzę i dutków
normalny manio


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 stycznia 2021, 10:40 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8668
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
manio,

To nie były życzenia noworoczne tylko smutna prawda, jest dużo więcej opcji na zejście z tego świata niż ta jedyna i słuszna, podałem tylko przykład. Dobrze że sprostowałeś że nie należysz do opozycji :haha:

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 stycznia 2021, 10:54 - czw 

Rejestracja: 24 sierpnia 2011, 23:35 - śr
Posty: 4140
Lokalizacja: Ełk
Ule na jakich gospodaruję: 1/2D
kudlaty pisze:
obrze że sprostowałeś że nie należysz do opozycji

nigdy nigdzie nie należałem , może z tytułu niewyparzonej gęby, a może zwyczajnie cenię niezależność , albo nigdzie mnie nie chcieli ? :haha:
Czuwajcie więc bo nie znacie dnia ani godziny ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 stycznia 2021, 14:14 - czw 

Rejestracja: 25 grudnia 2013, 20:29 - śr
Posty: 2539
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: opole
W nawiązaniu do dyskusji.
W oparach samochwalstwa marnieje jakość życia.
W wolności najcenniejsza jest jej świadomość.
Tadeusz Kotarbiński

Swoją drogą jak jest tyle zastrzeżeń co do szczepionek na covid -19 to czy nie powinno być tak ,że każdy decyduje za siebie .
Pozdrawiam :pl:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 stycznia 2021, 15:30 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 czerwca 2019, 17:27 - ndz
Posty: 433
Ule na jakich gospodaruję: Dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Białystok
manio, dla mnie się nie poświęcaj ze szczepieniem, please :cry:
Ale jak by brakowało szczepionek , to moją masz free :D

_________________
"Jeśli chcesz coś, czego nie miałeś wcześniej, musisz zrobić to, czego nigdy nie robiłeś."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 stycznia 2021, 16:39 - czw 

Rejestracja: 14 stycznia 2011, 12:35 - pt
Posty: 647
Lokalizacja: płońsk
andrzejkowalski100 pisze:
Swoją drogą jak jest tyle zastrzeżeń co do szczepionek na covid -19 to czy nie powinno być tak ,że każdy decyduje za siebie .
Pozdrawiam
Tak też jest,szczepienia są dobrowolne,ale nadal twierdzę,że wszyscy Ci co odmówili szczepień, w wypadku zachorowania,czego im nie życzę, powinni za pobyt w szpitalu i leczenie płacić.Wtedy ponosili by konsekwencje swojego wyboru,a szpitale posiadały by środki na leczenie tych z powikłaniami poszczepiennymi.Staszku,to do Kudłatego,mam dla Ciebie życzenia na Nowy Rok,ożeń się,to czasem pomaga.

_________________
godzięba


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 stycznia 2021, 17:13 - czw 

Rejestracja: 24 sierpnia 2011, 23:35 - śr
Posty: 4140
Lokalizacja: Ełk
Ule na jakich gospodaruję: 1/2D
Bagisek. pisze:
Ale jak by brakowało szczepionek , to moją masz free :D

nie ma takiej opcji , ale dzięki . Sprawdziłeś czy masz przeciwciała ? Bo jak nie to w każdej chwili możesz ponownie zachorować , choć akurat podlaskie w dobrej sytuacji. U nas w przeliczeniu na mieszkańca byliśmy w czubie stawki krajowej. Chyba to jedyna klasyfikacja gdzie wygrywamy , no może jeszcze w ilości bezrobotnych:(
Godziemba pisze:
powinni za pobyt w szpitalu i leczenie płacić

to przesada i konstytucja na to nie pozwala bo ponoć leczenie w Polsce jest bezpłatne. To chyba pisał ktoś zupełnie oderwany od rzeczywistości. Za wszystko powyżej pryszcza na doopie trzeba zapłacić lub chociaż wesprzeć się prywatną wizytą, która otwiera drzwi do lepszego szpitala. Zębów też nigdy nie leczyłem za darmo.
Nieszczepieńcy będą i tak szykanowani , z pewnością nie przyjmą takich do szpitala bo już dziś wymagają różnych szczepień przed zabiegiem, a pewnie i linie lotnicze będą takich szykanowały wymagając choćby testów . Dziś nawet na Słowacji robią testy po 10 euro pod wyciągiem , bez testu nie sprzedają karnetu. Kudłaty zamiast zarobić dutki na tym interesie głosi teorie spiskowe . Chyba jest gorolem , a nie góralem
manio gorol


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 stycznia 2021, 17:16 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 stycznia 2011, 17:54 - śr
Posty: 3365
Lokalizacja: Lubelskie.51°10'51.50"N 22°35'32.23"E
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski DanLan 435/170
Godziemba, Staszek dawno temu się ożenił!
i ma nawet bliźniaczki . :pl:

_________________
Wiesiek33

TANKUJĘ TYLKO NA-PKN ORLEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 stycznia 2021, 17:22 - czw 

Rejestracja: 24 sierpnia 2011, 23:35 - śr
Posty: 4140
Lokalizacja: Ełk
Ule na jakich gospodaruję: 1/2D
wiesiek33 pisze:
Staszek dawno temu się ożenił!

a to gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To tłumaczy też jego marudzenie na forum. W chałupie musi się filmowo uśmiechać prawić komplementy babie to się na nas wyżywa :pala:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 308 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji