FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 27 kwietnia 2024, 11:14 - sob

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 320 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
Post: 18 lutego 2023, 08:30 - sob 

Rejestracja: 16 stycznia 2019, 19:04 - śr
Posty: 254
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Dębowiec
Pisiorek pisze:
Ale jak przepuscić agresora ? i na kim on się zatrzyma ?

A no na tych coby nie chcieli żyć pod butem ruskich i niech wyzwalają europę.
Myśmy się bili w II wojnie na wszystkich frontach świata , broniliśmy Anglii i w podzięce musieliśmy im zapłacić naszym złotem nie wspominając niezaproszenia na marsz zwycięstwa.W 1920 roku zatrzymaliśmy ruskich bo
zawojowaliby całą europę i co mieliśmy w zamian za wywijanie szabelką zniszczony kraj, gospodarkę i tak jak wspomniał Hieronim ruskich przez 45 lat.Może czas coś zmienić ale trzeba by honor schować do kieszeni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lutego 2023, 08:23 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 marca 2020, 10:55 - ndz
Posty: 799
Ule na jakich gospodaruję: wlp
Miejscowość z jakiej piszesz: małopolska
W rosyjskiej telewizji pokazali wywiad z jakimś byłym wojskowym ,facet długo opowiadał o sukcesach na froncie :) ,stwierdził że zajęcie Polski zajmie im 1 dzień :wink: .ogladając ruską tv można zwariować , szpital psychiatryczny .Jest tam taki SOŁOWIOW to taki propagandysta kremlowski ,Ja pierniczę ten to dopiero ma z głową .On oficjalnie nawoluje do mordowania kobiet i dzieci ! i oni to wszystko puszczają w telewizji .
Mam cztery konta na yt ,pozmieniałem ustawienia w systemie i piszę im komentarze po rosyjsku ,daję im tam ostro popalić :haha: Można się posikać ze śmiechu :thank:

_________________
Specjalista, ekspert pszczelarski majster fachowa rynka ,pozdrawiam ;-))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lutego 2023, 08:39 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 marca 2020, 10:55 - ndz
Posty: 799
Ule na jakich gospodaruję: wlp
Miejscowość z jakiej piszesz: małopolska
Tutaj jest kanał ,dziewczyna tłumaczy filmy z rasiji ,wielkiej bogatej rasiji :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=MRm50Mf08_0

_________________
Specjalista, ekspert pszczelarski majster fachowa rynka ,pozdrawiam ;-))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lutego 2023, 19:45 - pn 

Rejestracja: 14 stycznia 2011, 12:35 - pt
Posty: 647
Lokalizacja: płońsk
Wiech pisze:
Ja i inni Polacy, których znam,
Czy nie są to przypadkiem ci, którzy biegają po ulicach Białegostoku z takimi kijkami?.

_________________
godzięba


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lutego 2023, 18:37 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 listopada 2014, 19:36 - sob
Posty: 2205
Lokalizacja: Janów Lubelski
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Zamosc
Jak czytam te wpisy mondralińskich , to zastanawiam się co oni , albo ich tatyśie robili przed 1989 r. W każdym społeczeństwie jest kilka procent obywateli co im żle patrzy z oczu , tak było i będzie zawsze .

_________________
Pasieka Knieja .https://www.youtube.com/channel/UCZZuAq ... subscriber


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lutego 2023, 17:58 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 marca 2020, 10:55 - ndz
Posty: 799
Ule na jakich gospodaruję: wlp
Miejscowość z jakiej piszesz: małopolska
O kurka ale się zrobiła dyskusja , a ja cały czas mogę się zalogować :wink: to trochę dziwne :roll:

_________________
Specjalista, ekspert pszczelarski majster fachowa rynka ,pozdrawiam ;-))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lutego 2023, 18:21 - czw 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 grudnia 2019, 11:03 - ndz
Posty: 517
Lokalizacja: Równe k.Kościerzyny
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: TrzyMiasto
Temat przewietrzony.
Co ciekawsze kąski - zarchiwizowane dla potomnych.
Dalsza dyskusja zgodnie z tematem wątku.
Pisiorek zaklęcie wielokrotnie powtarzane - w końcu może się spełnić :śmieję się z ciebie:
Do wszystkich - dalsze zdecydowane odbieganie od tematu, nie będzie mile widziane. Proszę o uszanowanie autora wątku.

_________________
"... Egzaminy napełniają lękiem każdego, nawet dobrze przygotowanego, ponieważ najgłupszy może zapytać o więcej, niż najmądrzejszy jest w stanie odpowiedzieć..." Charles Caleb Colton.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lutego 2023, 18:41 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 listopada 2014, 19:36 - sob
Posty: 2205
Lokalizacja: Janów Lubelski
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Zamosc
Inny wątek tematu . https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... 9,79cfc278

_________________
Pasieka Knieja .https://www.youtube.com/channel/UCZZuAq ... subscriber


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lutego 2023, 19:28 - czw 

Rejestracja: 28 września 2010, 23:18 - wt
Posty: 59
Lokalizacja: Pomorskie
Ule na jakich gospodaruję: Wlkp korpusowy jednościenny
Holenderskie F 35 startują kilka razy dziennie kierunek Zalew Wiślany lub poł.wschód, i to niezależnie od pogody. Nasze migi jeszcze są przynajmniej kilka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lutego 2023, 00:15 - pt 

Rejestracja: 05 lutego 2010, 16:10 - pt
Posty: 776
Lokalizacja: Warszawa i Płońsk
Ule na jakich gospodaruję: Warszawki posz. i wielkopolski
Na forum byłem kilkanaście lat.
Podobnie jak Pisiorek rezygnuję z logowania się, jeśli moje wypowiedzi poddawane są cenzurze. Myślałem, że te czasy mamy za sobą.
Pozdrawiam kolegów pszczelarzy.

_________________
kamyk


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lutego 2023, 07:13 - pt 

Rejestracja: 18 marca 2013, 21:12 - pn
Posty: 1245
Lokalizacja: woj. kujawsko-pomorski
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Też jestem zdziwiony usunięciem wielu wpisów przez Moderatora. Być może spowodowane jest to , że wpisy były nie na temat , ale jak by nie było jest to temat w dziale Hyde Park i to piszący /jeżeli nikomu nie ubliżają/ powinni decydować jak toczy się dyskusja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lutego 2023, 08:26 - pt 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6444
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Tak, też się dałem wkręcić w "owocną" dyskusje.
Myślę że pszczelarskie forum dużo straci na braku tych wpisów :wink: :D

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lutego 2023, 08:48 - pt 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 grudnia 2019, 11:03 - ndz
Posty: 517
Lokalizacja: Równe k.Kościerzyny
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: TrzyMiasto
glazek7777 pisze:
...rezygnuję z logowania się, jeśli moje wypowiedzi poddawane są cenzurze.

Na Forum tym, nie ma cenzury wypowiedzi.
- Zawsze moderacja prosi, o trzymanie się zgrubsza ram, nakreślonych tematem wątku.
- Brak zgody Właściciela Forum na dyskusję stricte polityczne. To że Moderacja na własny rachunek przeważnie "nagina" ten zakaz dopuszczając do rozwinięcia ... jest nieraz z pożytkiem w innym przypadku - niedopuszczalnym.
- Jest brak zgody tego Forum, na rozwijanie dyskusji o treściach światopoglądowych nawet ... w Hyde Park
- Pozostałe tematy dyskusji każdy dyskutant może tworzyć dowolnie z zastrzeżeniem ... iżby powstawały one w stosownych działach tematycznych.
I na koniec, powtarzane do znudzenia - nie jest trendy zaśmiecanie każdego tematu dowolnymi treściami. O tym też stanowi Regulamin Forum. Jest taka przypowiastka o domowym zwierzęciu i przepełnionym korycie oraz - póki dzban wodę nosi ...
I powtarzam - trzymamy się w dyskusjach linii nakreślonych tematem wątku. Dalsze wyraźne odbieganie od tej linii, zaskutkuje przeniesieniem określonych postów lub "zainfekowanych" tematów - do kosza tym samym ... uszczupli licznik postów tak potraktowanych publikujących.
Pozdrawiam ... Leszek

_________________
"... Egzaminy napełniają lękiem każdego, nawet dobrze przygotowanego, ponieważ najgłupszy może zapytać o więcej, niż najmądrzejszy jest w stanie odpowiedzieć..." Charles Caleb Colton.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lutego 2023, 09:20 - pt 

Rejestracja: 20 sierpnia 2017, 17:40 - ndz
Posty: 775
Ule na jakich gospodaruję: Dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Łódzki-wschodni
No cóż.
Roma locuta, causa finita .

_________________
Pozdrawiam
Marek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lutego 2023, 14:54 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 września 2022, 23:22 - pt
Posty: 95
Ule na jakich gospodaruję: 1/2 wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Śląskie
ldawid pisze:
- Brak zgody Właściciela Forum na dyskusję stricte polityczne. To że Moderacja na własny rachunek przeważnie "nagina" ten zakaz dopuszczając do rozwinięcia ... jest nieraz z pożytkiem w innym przypadku - niedopuszczalnym.
- Jest brak zgody tego Forum, na rozwijanie dyskusji o treściach światopoglądowych nawet ... w Hyde Park

Po doświadczeniach z innych forów uważam że to są bardzo dobre i potrzebne zasady. To jest forum pszczelarskie i dyskusja powinna dotyczyć w jak największym stopniu tej tematyki.
Gdy po kliknięciu "Nieprzeczytane posty" widzę głównie posty z działu "Hyde Park- Rozmowy w Toku" to mam wrażenie że para idzie w gwizdek. Trzeba się wtedy wykazywać silną wolą żeby nie dać się wciągnąć w niekonstruktywną dyskusję i nie zmarnować energii, którą można by wykorzystać w znacznie lepszy sposób. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lutego 2023, 18:09 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8680
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
ldawid pisze:
glazek7777 pisze:
...rezygnuję z logowania się, jeśli moje wypowiedzi poddawane są cenzurze.

Na Forum tym, nie ma cenzury wypowiedzi.
- Zawsze moderacja prosi, o trzymanie się zgrubsza ram, nakreślonych tematem wątku.
- Brak zgody Właściciela Forum na dyskusję stricte polityczne. To że Moderacja na własny rachunek przeważnie "nagina" ten zakaz dopuszczając do rozwinięcia ... jest nieraz z pożytkiem w innym przypadku - niedopuszczalnym.
- Jest brak zgody tego Forum, na rozwijanie dyskusji o treściach światopoglądowych nawet ... w Hyde Park
- Pozostałe tematy dyskusji każdy dyskutant może tworzyć dowolnie z zastrzeżeniem ... iżby powstawały one w stosownych działach tematycznych.
I na koniec, powtarzane do znudzenia - nie jest trendy zaśmiecanie każdego tematu dowolnymi treściami. O tym też stanowi Regulamin Forum. Jest taka przypowiastka o domowym zwierzęciu i przepełnionym korycie oraz - póki dzban wodę nosi ...
I powtarzam - trzymamy się w dyskusjach linii nakreślonych tematem wątku. Dalsze wyraźne odbieganie od tej linii, zaskutkuje przeniesieniem określonych postów lub "zainfekowanych" tematów - do kosza tym samym ... uszczupli licznik postów tak potraktowanych publikujących.
Pozdrawiam ... Leszek

Od kilku tygodni zamiast odpalać ambrozje jak siedzę na WC odpalałem inne ciekawsze treści. No ale widzę że bardzo dużo działo się w tym wątku nawet roiły się wam myśli o zbanowaniu mojej skromnej osoby za pisanie prawdy. A że to prawda inna od prawdy ogólnie akceptowalnej i niezgodnej z aktualna linia partii to cóż poradzę. Nikogo z piszących tutaj nie obrażam, czytam ich komentarze i się do nich Odnoszę w sposób kulturalny. Każdy ma prawo do zaprezentowania własnego punktu widzenia. To że ty czy tobie podobni oddali by ostatnia parę gaci za friko tylko po to żeby Cie ktoś inny poklepał po ramieniu to tylko świadczy jakie masz dobre serce. Świat byłby piękniejszy gdyby wszyscy wszystkim oddawali, suszyli do siebie ząbki, wąchali swoje bąki i gdyby te pachniały różami.
No ale niestety żyjemy w czasach gdzie jak masz miękkie serce to musisz mieć twarde siedzenie. Interesy jednych krajów załatwia się rękami innych im podległych marionetkowych rządów. Dla tych rządów i stojących za nimi korporacji liczą się tylko ich prywatne interesy, strefy wpływów. Setki tysięcy czy miliony zabitych to tylko anonimowe ofiary na które są a i na tym idzie zarobić czy zbić jakiś polityczny kapitał. Politycy politykują w ciepłych domach z pełnymi brzuchami i decydują za co aktualnie mają umierać rodacy. Mają to kompletnie gdzieś, zwykli ludzie cierpią czy umierają jeszcze inni giną albo zabijają drugich w imię konkretnej ideologi. No i jeszcze te podwójne standardy. Tak jakoś wychodzi ze jak jedno państwo prowadzi " operacje specjalna" to jedt bunt i oburzenie, a jak drugie prowadzi wojny pt "obrona demokracji i walka z terroryzmem" to jest już cacy. No i można też otrzymać pokojową nagrodę Nobla prowadząc 2 wojny w imię demokracji.
Ludzie są cały czas oglupiani przez tgz media i niezależnych dziennikarzy na każdym kroku i dają się szczuć jedni na drugich. Dziel i rządź caly czas aktualne

jak poszedł król na wojnę,
Grały jemu surmy zbrojne,
Grały jemu surmy złote,
Na zwycięstwo, na ochotę…

A jak poszedł Stach na boje,
Zaszumiały jasne zdroje,
Zaszumiało kłosów pole,
Na tęsknotę, na niedolę…

A na wojnie świszczą kule,
Lud się wali jako snopy,
A najdzielniej biją króle.
A najgęściej giną chłopy.

Szumią orły chorągwiane,
Skrzypi kędyś krzyż wioskowy…
Stach śmiertelną dostał ranę,
Król na zamek wracał zdrowy…

A jak wjeżdżał w jasne wrota,
Wyszła przeciw zorza złota
I zagrały wszystkie dzwony
Na słoneczne świata strony.

A jak chłopu dół kopali,
Zaszumiały drzewa w dali,
Dzwoniły mu przez dąbrowę
Te dzwoneczki, le liliowe…

_________________
sprzedam korpusy wielkopolskie i dadant produkcja babik nowe i używane 724227381


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lutego 2023, 19:11 - pt 

Rejestracja: 13 listopada 2007, 15:14 - wt
Posty: 68
Lokalizacja: dolnyśląsk /Niemcza
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
kudlaty pisze:
No i jeszcze te podwójne standardy. Tak jakoś wychodzi ze jak jedno państwo prowadzi " operacje specjalna" to jedt bunt i oburzenie, a jak drugie prowadzi wojny pt "obrona demokracji i walka z terroryzmem" to jest już cacy. No i można też otrzymać pokojową nagrodę Nobla prowadząc 2 wojny w imię demokracji.
Ludzie są cały czas oglupiani przez tgz media i niezależnych dziennikarzy na każdym kroku i dają się szczuć jedni na drugich. Dziel i rządź caly czas aktualne

Nic dodać nic ująć, chyba że -
CHWAŁA POLEGŁYM BOCHATEROM.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lutego 2023, 14:57 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 września 2022, 23:22 - pt
Posty: 95
Ule na jakich gospodaruję: 1/2 wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Śląskie
Pisiorek pisze:
Napisz coś o pszczołach coś komuś podpowiedz ,podziel się swoją wiedzą ?

Jak przejrzysz moje posty to zobaczysz że głównie tego dotyczą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lutego 2023, 15:17 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 września 2022, 23:22 - pt
Posty: 95
Ule na jakich gospodaruję: 1/2 wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Śląskie
Pisiorek pisze:
Świetnie ,będziemy się uczyć ? ...

Nie wiem co masz na myśli. W każdym razie podtrzymuję moją opinię na temat tego co napisał ldawid. Ty oczywiście możesz mieć inne zdanie na ten temat. W każdym razie nie za bardzo mam ochotę wdawać się w dyskusje na ten temat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2023, 22:26 - czw 

Rejestracja: 18 marca 2013, 21:12 - pn
Posty: 1245
Lokalizacja: woj. kujawsko-pomorski
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Według rosyjskich blogierów wojskowych Ukraina dzisiaj wieczorem rozpoczęła kontrofensywę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 320 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji