FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 28 marca 2024, 13:24 - czw

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 września 2012, 20:54 - śr 
Koledzy wyczyśćcie każdy cache wyszukiwarek może nawarstwiło się tego i dlatego, jeśli to nie pomoże będziemy interweniować u usługodawcy hostingu gdyż błąd o jakim piszecie to przeciążenie procesora czyli jego za słaba wydajność a ta powinna być teraz ok bo forum śmiga na osobnym serwerze o pojemności 30GB i sporym zapasie możliwości procesora względem jego wykorzystania przez skrypt forum. :wink:


Na górę
  
 
Post: 19 września 2012, 20:57 - śr 

Rejestracja: 14 marca 2009, 16:53 - sob
Posty: 979
Ule na jakich gospodaruję: brak
dedykowany czy wirtualny ?
Taka liczba osób jaka jest teraz zalogowana zwykły darmowy powinien dać rade. Coś jest nie tak :?

_________________
Internetowy pszczelarz z kilkoma wirtualnymi rodzinami + kolejne cztery w pokrzywach za stodołą


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 września 2012, 21:01 - śr 
Na dedykowanym nie było by takich problemów wogóle tyle że by wykupić serwer dedykowany trzeba się liczyć z kosztami od 300 zł miesięcznie a na takie utrzymanie forum Bodziu sobie nie pozwoli bo to za duże koszty.


Na górę
  
 
Post: 19 września 2012, 21:04 - śr 
I znowu ten sam błąd. To już dziś 3ci bądź 4ty raz. Nie wiem czy czyszczenie cache-u pomoże.


Na górę
  
 
Post: 19 września 2012, 21:07 - śr 
Nie umiem nic na to poradzić, jest to niezależne ode mnie, jutro pogadam jeszcze z usługodawcą. :wink:


Na górę
  
 
Post: 11 października 2012, 08:55 - czw 

Rejestracja: 24 marca 2011, 09:32 - czw
Posty: 43
Lokalizacja: Szczecin
Czołem!
Niby drobiazg. Szukajka forum nie odnajduje niektórych słów.
Rzecz dotyczy na przykład słów żuczek i szkodnik, mimo, że występują w wielu postach, choćby w temacie "Amerykański szkodnik czy zawita do nas?? Oby nie!!"
Co ciekawe, można znaleźć słowo "żuczka".
Nie zawracałbym głowy, gdyby nie przypuszczenie, że takich słów może być więcej.
0wad.

Teraz się okazuje, że znajduje tylko nowe. Nie grzebie w starych postach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 października 2012, 10:17 - pt 
0wad, Szczerze - nie wiem dlaczego? najprawdopodobniej albo katalog słów nie zna tych wyrazów albo w danej odmianie "kto,co?" nie znajduje niektórych wyrazów. :wink:


Na górę
  
 
Post: 29 października 2012, 22:32 - pn 
Jak u Was działa strona ? Wydaje mi się, że nowy serwer ciut szwankuje bo, co rusz wyskakuje mi "Error server", co rusz gdy cofam albo odświerzam stronę zostaję wylogowany. A najbardziej mnie wqrwia jak napiszę post i klikam "wyślij" a tu d.a -zaloguj się.
U Was też tak się dzieje ? Nie powiem, sprzęt mam z uw ale inne strony internetu radzą se bez problemu.


Na górę
  
 
Post: 29 października 2012, 22:39 - pn 

Rejestracja: 18 grudnia 2011, 08:52 - ndz
Posty: 1881
Lokalizacja: dolny slask
Ule na jakich gospodaruję: 360x210
Juz kiedys pisalem mam podobny problem juz od dluzszego czasu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 października 2012, 22:40 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2012, 20:51 - pn
Posty: 2203
Lokalizacja: Lubelskie
Ule na jakich gospodaruję: warszawski, ostrowskiej
kolopik, ja jak korzystam w domu jest ok. Tzn error wyskakuje ale to jest do przyjecie - sporadycznie. A to że cię wylogowuje to nie do końca wina strony - bardziej internetu z jakiego korzystasz. Pewnie masz z jakiejś sieci telefonicznej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 października 2012, 22:43 - pn 
kolopik, przy każdym zalogowaniu się zaznacz w okienku ptaszka przy napisie :Loguj mnie automatycznie nad Ukryj mnie, zniknie problem wylogowywania, co do Error server czasami się tak i mnie zdarza bo to przesilenie procesora spowodowane zbyt wielką aktywnością na przeglądanie forum nie tylko przez użytkowników zalogowanych al i niezalogowanych oraz przez różnego typu przeglądarki - boty internetowe - nie mam na to wpływu. :wink:


Na górę
  
 
Post: 29 października 2012, 22:48 - pn 
dudi pisze:
kolopik, ja jak korzystam w domu jest ok. Tzn error wyskakuje ale to jest do przyjecie - sporadycznie. A to że cię wylogowuje to nie do końca wina strony - bardziej internetu z jakiego korzystasz. Pewnie masz z jakiejś sieci telefonicznej.

Nie telefonicznej tylko radiowej. Ch wie, może i to, ale dlaczego wszystko inne działa a Ambrozja nie ? Działało elegancko i napisałem post wychwalający Cordiego za wyjaśnienie ceny uczciwego odkładu, klikam "wyślij" a tu "zaloguj się" i ch, strzelił, psa, łańcuch i 10 merty nowej budy. :haha: :haha: :haha:


Na górę
  
 
Post: 29 października 2012, 22:51 - pn 
Cordovan pisze:
przy każdym zalogowaniu się zaznacz w okienku ptaszka przy napisie :Loguj mnie automatycznie nad Ukryj mnie

Czynię to a problem nie znika.


Na górę
  
 
Post: 29 października 2012, 22:52 - pn 
kolopik pisze:
klikam "wyślij" a tu "zaloguj się" i ch, strzelił, psa, łańcuch i 10 merty nowej budy.


:haha: :haha: :haha: toś mnie teraz rozbawił do łez prawie swoim humorem. napisałem wyżej o tym byś zawsze jak się logujesz zaznaczał opcje"loguj mnie automatycznie" do 7200 minut będąc na forum bez odświeżania strony nie ma prawa cię wylogować bo tak jest ustawione przeze mnie w opcjach logowania i zapamiętania logowania danego użytkownika. :wink:


Na górę
  
 
Post: 29 października 2012, 22:54 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 stycznia 2010, 00:15 - pt
Posty: 1133
Lokalizacja: Tczew ---- GPS N: 54° 5' 33" E: 18° 47' 18"
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski leżak kombinowany
Cordovan, a czy istnieje możliwość dodania sprawdzania pisowni przed wysłaniem posta?
Pozdr tczkast


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 października 2012, 22:55 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2012, 20:51 - pn
Posty: 2203
Lokalizacja: Lubelskie
Ule na jakich gospodaruję: warszawski, ostrowskiej
Kolopik wiesz co ja mam w domu radiówkę i śmiga ok. Fakt że nie najgorsza bo i telefon stacjonarny po niej śmiga. Ale ten sam problem mam w laptopie. Myślałem że to zależy od neta bo jak w domu korzystam z laptopa jest ok a jak pojadę w Polske i mem troche gorszy zasięg to robi sie to samo. Zrobiłem to co napisał Cordovan - Zobaczę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 października 2012, 22:56 - pn 
kolopik pisze:
Cordovan pisze:
przy każdym zalogowaniu się zaznacz w okienku ptaszka przy napisie :Loguj mnie automatycznie nad Ukryj mnie

Czynię to a problem nie znika.


Więc jeśli masz ta opcję zaznaczoną jak się logujesz to jedynie twój dostawca internetu może rwać ci połączenie np. przez zbyt mały transfer jaki masz wykupiony albo masz zawalone cache przeglądarki. Narzędzia - wyczyść historie przeglądania- opcja wszystko - tylko musisz mieć zapamiętane lub pamiętać hasła do stron na jakich się logujesz. :wink:


Na górę
  
 
Post: 29 października 2012, 22:58 - pn 
tczkast pisze:
Cordovan, a czy istnieje możliwość dodania sprawdzania pisowni przed wysłaniem posta
na skrypcie forum nie, jeśli korzystasz z przeglądarki np Mozilla Firefox to ona ma wbudowany słownik i podkreśla ci źle napisane w poście słowa na czerwono, jak korzystasz z innej przeglądarki trudno mi powiedzieć czy jest w niej wbudowany słownik. :wink:


Na górę
  
 
Post: 29 października 2012, 23:14 - pn 
Cordovan pisze:
- tylko musisz mieć zapamiętane lub pamiętać hasła do stron na jakich się logujesz.

Mam, pamiętam, wypróbuję i odpowiem.


Na górę
  
 
Post: 21 listopada 2012, 18:41 - śr 
Przywróciłem dodawanie zdjęć przez załącznik forum, gdyż nie ma to żadnego wpływu na błąd jaki się pokazuje. W piątek w godzinach popołudniowych forum będzie wyłączone, skrypt zaktualizowany, zrobiona optymalizacja i wyczyszczone zbędne indeksy forum co powinno usunąć całkowicie pojawianie się błędu server error.


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Na górę
  
 
Post: 21 listopada 2012, 21:18 - śr 

Rejestracja: 15 września 2009, 23:27 - wt
Posty: 6074
Lokalizacja: Stara Słupia
Ule na jakich gospodaruję: Langstroth 3/4
Miejscowość z jakiej piszesz: Słupia
Dzięki.
Pozdrawiam,
polbart

_________________
http://www.polbart.company/matki-pszczele


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 listopada 2012, 21:39 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 stycznia 2010, 00:15 - pt
Posty: 1133
Lokalizacja: Tczew ---- GPS N: 54° 5' 33" E: 18° 47' 18"
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski leżak kombinowany
Fajne, - jakiej wielkosci foty mozna dodawać? - czy podczas dodawania samo zmieni rozmiar na prawidłowy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 listopada 2012, 21:40 - śr 
Maksymalny rozmiar zamieszczanego zdjęcia z tego co kojarzę to chyba max 1024x768 i samo się na miniaturę zmieni.


Na górę
  
 
Post: 05 grudnia 2012, 18:23 - śr 
Przepraszam za wyrażenie, ale już zaczyna się tak pier...ć, że po odświerzeniu mnie po prostu wylogowuje. Server error, mogłem przeżyć, ale to co się teraz zaczyna dziać to po prostu jest nie do zniesienia.
Czy u Was Koledy też tak się dzieje, czy mój PC jest do :kapelan: ?


Na górę
  
 
Post: 05 grudnia 2012, 18:25 - śr 

Rejestracja: 12 grudnia 2011, 21:12 - pn
Posty: 273
Lokalizacja: podkarpackie
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
u mnie wszystko jest dobrze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 grudnia 2012, 18:36 - śr 

Rejestracja: 23 października 2007, 18:57 - wt
Posty: 1213
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Kolopik cały czas tak jest , więc się nie denerwuj bo Mikołaj nie zawita . A nawet jak Ci przyniesie najnowszy Pc to nic nie zmieni , bo to nie zależy od kom. Posiedź na innych forach niekoniecznie pszczelarskich , raczej nigdzie nie spotkałem się z takimi problemami ( no może z taką ilością ).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 grudnia 2012, 19:14 - śr 

Rejestracja: 06 czerwca 2008, 23:01 - pt
Posty: 1139
Lokalizacja: Stargard Szczec.
Ule na jakich gospodaruję: wlkp/wlkp 18cm
Nie wiem co wy macie za sprzęty i jak są bardzo zasyfione ale u mnie jak wyskoczy serwer error to jest naprawdę święto... a o jakimś wylogowywaniu w ogóle nie ma mowy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 grudnia 2012, 19:45 - śr 

Rejestracja: 14 marca 2009, 16:53 - sob
Posty: 979
Ule na jakich gospodaruję: brak
swiwojtek, sprzęt użytkowników nic nie ma do serwer error i do wylogowania.
serwer to serwer, a problem wylogowania może być spowodowany tym, ze u niektórych usługodawców internetu zmienia sie IP jakie dostaje nasz komputer i dla tego forum reaguje wylogowaniem

_________________
Internetowy pszczelarz z kilkoma wirtualnymi rodzinami + kolejne cztery w pokrzywach za stodołą


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 grudnia 2012, 20:20 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 października 2012, 17:46 - wt
Posty: 2279
Lokalizacja: Poznań- Trzek Mały
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie korp i 1/2
Swoją drogą o kompa trzeba dbać by miał miejsce na dysku czysty rejestr, dobry anty wirus itd.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 grudnia 2012, 20:23 - śr 

Rejestracja: 06 czerwca 2008, 23:01 - pt
Posty: 1139
Lokalizacja: Stargard Szczec.
Ule na jakich gospodaruję: wlkp/wlkp 18cm
Jednak skądś chyba są te różnice w częstotliwości, przeglądarkę też nie tak trudno zmęczyć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 grudnia 2012, 20:25 - śr 
robert-a pisze:
o kompa trzeba dbać by miał miejsce na dysku czysty rejestr, dobry anty wirus

Anty ma niezły (Avast) z miejscem jest gorzej, 10 G dla partycji systemowej a cały dysk 30.


Na górę
  
 
Post: 05 grudnia 2012, 20:54 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 października 2012, 17:46 - wt
Posty: 2279
Lokalizacja: Poznań- Trzek Mały
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie korp i 1/2
Mi Avast swego czasu wpuścił parę wirusów od tego czasu mam AVG fre i mam spokój.

Dysk po kilku latach też może nie być taki szybki jak kiedyś nie to co dyski przeszłości teraz wart co jakiś czas wymienić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 grudnia 2012, 21:01 - śr 
robert-a pisze:
Dysk po kilku latach też może nie być taki szybki

:haha: :haha: :haha: kilku ? mój jest rocznik 1999. Ale. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. A czy warto wymieniać dysk jak jednostka jest rupieć ? Ale łazi jako tako i mnie to wystarcza.


Na górę
  
 
Post: 05 grudnia 2012, 21:19 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 października 2012, 17:46 - wt
Posty: 2279
Lokalizacja: Poznań- Trzek Mały
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie korp i 1/2
kolopik pisze:
robert-a pisze:
Dysk po kilku latach też może nie być taki szybki

:haha: :haha: :haha: kilku ? mój jest rocznik 1999. Ale. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. A czy warto wymieniać dysk jak jednostka jest rupieć ? Ale łazi jako tako i mnie to wystarcza.


To masz dysk z dobrych lat i pociągnie długo dłużej nią niejeden 2 3 latek :pala:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lutego 2013, 08:17 - śr 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6405
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
A mnie brakuje "przycisku obserwuj temat" ułatwiało mi to życie bardzo .
Nie musiałem przewalać za każdym razem całej listy .
Czyżby on był problemem w funkcjonowaniu ? -szybkości .
Nie wiem czy był ten temat poruszany po przeprowadzce .
Mam zaznaczone "informuj o odpowiedziach ale nie przychodzi powiadomienie .
Pozdrawiam.

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lutego 2013, 08:52 - śr 
baru0, nie włączone to było po przeniesieniu na nowy serwer, podobnie jak funkcja wysyłania powiadomień na email, ponownie działa, można sobie ustawić w profilu by otrzymywać powiadomienia. Obie opcje dla Państwa włączyłem. Pozdrawiam SuportAdmin.


Na górę
  
 
Post: 27 lutego 2013, 22:51 - śr 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6405
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Rzeczywiście działa ,dziś otrzymałem pierwsze trzy powiadomienia ,od czasu przeprowadzki .
Już mi zaczynało ich brakować .
Dzięki i Pozdrawiam

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lutego 2013, 16:52 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 stycznia 2010, 00:15 - pt
Posty: 1133
Lokalizacja: Tczew ---- GPS N: 54° 5' 33" E: 18° 47' 18"
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski leżak kombinowany
Może głupie pytanie, ale nie mogę tego przycisku nigdzie znaleźć - Gdzie on jest?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lutego 2013, 17:07 - czw 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6405
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Na tym pasku u góry pod "nowy temat" "odpowiedz"

Tło tego paska jest "plaster miodu" i przez to nie rzuca się od razu w oczy .
Pozdrawiam

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lutego 2013, 18:30 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 stycznia 2010, 00:15 - pt
Posty: 1133
Lokalizacja: Tczew ---- GPS N: 54° 5' 33" E: 18° 47' 18"
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski leżak kombinowany
Dzięki baru0, fajne to jest powinno moim zdaniem być bardziej widoczne. Gdybym to wcześniej wiedział/zauważył napewno korzystał :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lutego 2013, 18:40 - czw 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6405
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
tczkast pisze:
Dzięki baru0, fajne to jest powinno moim zdaniem być bardziej widoczne. Gdybym to wcześniej wiedział/zauważył napewno korzystał :D


Ja "jadę na tym " od początku ,pozwala trzymać się wątków .
Ale taka moja uwaga przeznacz na te powiadomienia drugi adres e-mail bo niedługo będzie pełna skrzynka :wink:

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lutego 2013, 18:59 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 października 2011, 19:38 - wt
Posty: 751
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Ja też wtrącę swoje trzy grosze .Chodzi o tematy nie przeczytane,lub których nie chce się czytać. Czy istnieje możliwość ich pojedynczego usuwania tak jak jest to w przypadku prywatnych wiadomości odznaczasz i usuwasz pojedynczo .

_________________
kulka96


"Nie wszystko, co jest oczywiste dla Ciebie, jest równie oczywiste dla innych"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 marca 2013, 22:29 - pt 
kolopik pisze:
Mam taką propozycję do szeryfów.
Zróbcie coś aby przy cytowaniu "niebieskich"


Nie Da się Twojej Prośby Spełnić
Ale następnym razem spróbuj wpierw kliknąć na Nick po lewej
Gegon pisze:
Nie powinno Cię to kolego interesować czy ktoś zapłacił czy nie zapłacił ,w regulaminie ani przy aktywacji konta nie ma zapisków o jakichkolwiek opłatach

I Nigdy Nie Będzie
Przyjaciół Poznaje się z Biedzie :wink: Gegon,
Powiem Ci na ucho Działasz Mi Na wrzody


Na górę
  
 
Post: 08 marca 2013, 22:37 - pt 
baru0 pisze:
Widzisz Bogdan sponsorował Forum od 2007roku i nie słyszałem przez ten czas takich tekstów ,a na pewno nie jeden słoik dołożył .

Tak i podziwiam Bogdana za bezinteresowność.
Ale sam wiesz bo zapewne czytałeś.
Kwestia istnienia Forum Pasieki Ambrozja została postawiona na ostrzu noża.
Bogdan sam zwrócił się do Forumowiczów z prośbą bo sam nie wydoli.
Jeśli jesteś uważnym czytelnikiem tego Forum to zważ, że ja jako pierwszy zaproponowałem "ściepę" na nowy serwer jak zaczęło nam dokuczać "server error".
I w konsekwencji to Bogdan postanowił wyróżnić "ratowników" na niebiesko i nadać im tytuł " Assistant Vip" za, tak prawdę mówiąc pomoć nie jemu a forumowiczom. Aby mieli gdzie się spotykac, wymieniać doświadczenia, nabywać wiedzę a i pożartować.
To, że teraz wszyscy do tych przyjemności mają dzisiaj dostęp, to właśnie niebieskich zasługa.
Jeśli ktokolwiek jest odmiennego zdania to "piersi" mi opadają.
Pozdrawiam.
I nic innego nie chcę od Moderatorów ino tego aby nick assistanta pojawiał się we właściwym kolorze w każdym miejscu.


Na górę
  
 
Post: 08 marca 2013, 23:11 - pt 
Interesuje mnie przyczyna wyp..........nia dzisiejszych postów do śmietnika.
Co Admini znależli w nich takiego co ich w d uwiera ? Nie sądzę, że prawda i uczciwość.


Na górę
  
 
Post: 08 marca 2013, 23:14 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lutego 2010, 16:16 - sob
Posty: 3884
Lokalizacja: Małopolska
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
prawda i uczciwość może w nich były ale oprócz tego były nerwy, które są niepotrzebne na forum. Można dyskutować w bardziej przyjazny sposób tym bardziej, że różni ludzie to forum czytają. :wink:
Najważniejsze to chyba to że odpowiedź od Bogdana otrzymałeś.
A druga sprawa. Dyskusja prowadziła w złym kierunku. Mogło dojść do podziału na lepszych i gorszych. A nie o to chodzi. Czy ktoś jest niebieski czy innego koloru jest tak samo ważny dla forum jak reszta. Jeśli za rok będzie znowu taka potrzeba to myślę, że osoby które w tym roku nie wpłaciły pieniędzy a przez rok uzyskają wsparcie od reszty i na forum skorzystają to na pewno zrehabilitują się i swój słoiczek miodu do całości dorzucą. Pamiętajmy że nie zawsze chytrość jest powodem braku zaangażowania. Jest wiele innych przyczyn które mogły być tego powodem. Także nie wrzucajmy wszystkich od razu do jednego wora. A to że zdarzają się ci pierwsi to trudno. Nic na to nie poradzimy. Patrzmy na samych siebie to jest podstawowa zasada.

_________________
Matki pszczele oraz odkłady Carnica Celle, AGT, Buckfast, Elgon z Pasieki Górskie Miody
http://www.gorskie-miody.pl/matki-pszczele/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 marca 2013, 09:19 - sob 
kolopik,
kolopik pisze:
Mam taką propozycję do szeryfów.
Zróbcie coś aby przy cytowaniu "niebieskich"
jedynie jest taka opcja, czyli najpierw klika Pan na nick osoby której wypowiedź chce Pan zacytować, nick okodowany kolorystycznie wkleja się w okno odpowiedzi automatycznie, potem wrócić trzeba do danej wypowiedzi przesuwając stronę w górę, kliknąć na ikonę cytuj jeśli chce Pan zacytować całą wypowiedź lub zaznaczyć należy tekst by zacytować fragment wypowiedzi i klika Pan na ikonę cytuj. Efekt będzie taki jak widzi Pan moją odpowiedź do Pana. Grupa AsistantVip wyróżniona jest kolorystycznie natomiast cytowany tekst zostanie jak do tej pory z nickiem kolorystycznie jednakowym dla każdego użytkownika niezależnie od grypy do jakiej jest przydzielony. Idąc tokiem Pańskiego podejścia musiałbym dla każdej grupy ustawić by kolorowało nick w cytacie zgodnie z grupą do jakiej użytkownik należy, technicznie nie da się przypisać cytowanego tekstu do określonej grupy forumowiczów by wyróżniało kolorystycznie nick w cytacie i jeszcze zaklasyfikowało go zgodnie z grupą do jakiej użytkownik należy. Kolor nadawany na nick to inne ustawienia a ustawienie kolorystyczne, globalne dla nicku w cytatach to inne. Mam nadzieje że sprawę lekko rozjaśniłem. Pozdrawiam SuportAdmin.


Na górę
  
 
Post: 09 marca 2013, 10:58 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 czerwca 2011, 11:55 - pn
Posty: 83
Lokalizacja: Agatówka - kotlina Sandomierska
Ule na jakich gospodaruję: Warszawski Zwykły
kolopik, dokładnie tak jak SuportAdmin, opisał- chcąc zwrócić się do Ciebie klikam w Twój nick i automatycznie dodaje mi go do pisanego tekstu i wszystko jest super szybko i kolorowo.

_________________
Co nie jest użyteczne dla roju, nie jest też z pożytkiem dla pszczoły. Marek Aureliusz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 marca 2013, 11:06 - sob 
goral_mlody,
Dzięki. O to mi chodziło. Proste a dla mnie czarna magia. :haha:


Na górę
  
 
Post: 09 marca 2013, 11:43 - sob 
kolopik,
kolopik pisze:
Tak i podziwiam Bogdana za bezinteresowność


Tak robiłem to i robił bym dalej ale koszt przerósł mój hobbystyczny portfel Szkoda było utracić 6 lat forum
Panowie nie kłucie się bo nie ma o co jest dobrze i myśle że będzie Bardzo Długo niech czytają i piszą wszyscy co mają chęć


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji