FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 28 marca 2024, 21:58 - czw

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 grudnia 2011, 21:46 - sob 
Szanowni koledzy pszczelarze, forum przeszło kolejną reaktywację z wielkimi zmianami, które były konieczne i wykonane na zlecenie Bogdana. Jest trochę inaczej niż było jeśli chodzi o profil każdego z użytkowników i obsługę forum bo całkowicie zmieniliśmy skrypt forum, trzeba będzie się najpierw rozejrzeć co i jak bo obsługa jest trochę inna ale sądzę nie powinna sprawić nikomu kłopotów. Nie zmieniałem jeszcze kolorów tematów na głównej stronie na takie jak były wcześniej, bo pamiętam że kiedyś hałasowaliście, że jest choinka tematyczno-kolorystyczna, może tak jak teraz będzie mniej w oczki gryzło, to wtedy tak zostawimy. Zniosłem też ragi stopniujące pszczelarzy bo wielu z pośród Was to znakomici pszczelarze z wiedzą, a że mniej piszą to mieli np. rangę "Uczeń pszczelarza" - nie każdemu się to podobało. Nie ma jeszcze chatu- czyt. czatu na górze pod zdjęciem bo muszę go skonfigurować jeśli oczywiście go chcecie. Kolorystykę starałem się tak dobrać by było tak jak na starej wersji forum. Nie ma też jeszcze opcji dodawania zdjęć przez fotosika ale to na spokojnie jutro podepnę. W razie jakichś nieścisłości czy też pomysłów proszę śmiało pisać tutaj.


Na górę
  
 
Post: 17 grudnia 2011, 22:01 - sob 

Rejestracja: 04 grudnia 2009, 18:00 - pt
Posty: 677
Lokalizacja: Wrocław
Ule na jakich gospodaruję: ramka 36-18
Mądre posunięcie, podoba mi się ta forma.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 grudnia 2011, 22:18 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lipca 2007, 21:17 - sob
Posty: 1939
Lokalizacja: kraśnickie
Ule na jakich gospodaruję: Ostrowska + 1/2 wielk
zmiany są zawsze potrzebne, lecz przyzwyczaiłem się do kilku rzeczy w starej formie, między innymi do tego, że klikałem na nieprzeczytane i otwierały mi się posty nieprzeczytane a tutaj otworzyło mi się np w tym temacie pierwsza strona gdzie są już przeczytane posty a nie ostatni nieprzeczytany post, druga sprawa to czy będzie tak jak w staram cytowanie wybranego fragmentu

_________________
Choć człek ukuje ze stali ,
to i tak mu czas obali.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 grudnia 2011, 22:24 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lipca 2008, 11:02 - pt
Posty: 5589
Lokalizacja: Łaziska Górne
Ule na jakich gospodaruję: wlkp.
- brak możliwości wybrania opcji "zaznacz jako przeczytane" przy postach nowych, nieczytanych
- posty wybrane jako nowe, pozostają cały czas widoczne mimo ich przeczytania i odświeżenia strony a było to spore udogodnienie. aktualnie jest jak na forum Michałów :(

_________________
"Zawsze spodziewaj się niespodziewanego..."

https://www.youtube.com/channel/UCosWos ... OWqAAL66fg
https://www.facebook.com/tomek.kasiak.5


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 grudnia 2011, 22:30 - sob 
CYNIG pisze:
- brak możliwości wybrania opcji "zaznacz jako przeczytane" przy postach nowych, nieczytanych


Fakt nie ma tej opcji dla podfor , na główną jak wyjdziesz masz u góry po prawo napis "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane"ale jeśli się da doinstaluję oznaczanie tematów w podforach jako przeczytane.

CYNIG pisze:
- posty wybrane jako nowe, pozostają cały czas widoczne mimo ich przeczytania i odświeżenia strony a było to spore udogodnienie. aktualnie jest jak na forum Michałów :(


Posty wybrane jako nowe będziesz widział jakiś czas, potem same się likwidują, oznaczenie koloru koperty jednak sygnalizuje o przeczytaniu postu. :wink:

Nie ma też opcji cytowania selektywnego, jeśli znajdę doinstaluję.


Na górę
  
 
Post: 17 grudnia 2011, 22:35 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lipca 2008, 11:02 - pt
Posty: 5589
Lokalizacja: Łaziska Górne
Ule na jakich gospodaruję: wlkp.
to tak przy okazji:
Rozważcie z Bogdanem ewentualną zmianę zasad edycji swojego postu. Zamiast dawać tak jak było, sztywny rygor czasowy, może lepiej dać brak ograniczenia czasowego ale pod warunkiem że nikt nie napisał kolejnego posta w wątku. Wtedy automatycznie by była wykluczona edycja żeby nie wprowadzać chaosu i możliwości manipulacji.
Ale to takie luźne rozważania "przy okazji" :)

_________________
"Zawsze spodziewaj się niespodziewanego..."

https://www.youtube.com/channel/UCosWos ... OWqAAL66fg
https://www.facebook.com/tomek.kasiak.5


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 grudnia 2011, 22:39 - sob 
CYNIG pisze:
to tak przy okazji:
Rozważcie z Bogdanem ewentualną zmianę zasad edycji swojego postu. Zamiast dawać tak jak było, sztywny rygor czasowy, może lepiej dać brak ograniczenia czasowego ale pod warunkiem że nikt nie napisał kolejnego posta w wątku. Wtedy automatycznie by była wykluczona edycja żeby nie wprowadzać chaosu i możliwości manipulacji.
Ale to takie luźne rozważania "przy okazji" :)



Nie da rady kolego bo po pierwsze za szybko jedni drugim odpowiadają na tematy i musiał bym znów wydłużać czas przesłania postu przez kolejnego użytkownika w danym temacie po drugie jak ktoś wkurzony zechce usunąć swoje posty to wątki z jego usuniętymi odpowiedziami stracą merytorykę. :wink:


Na górę
  
 
Post: 17 grudnia 2011, 22:46 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 października 2008, 19:29 - śr
Posty: 2620
Lokalizacja: Stara Rudna
A czemu wchodząc w temat trzeba szukać postów nieczytanych :evil:
poprzednio otwierało mi sie na pierwszym nieczytanym i było ok

Pozdrawiam Szczupak :zeby:

_________________
Pozdrawiam Szczupak


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 grudnia 2011, 22:49 - sob 
Nie wszystko jeszcze poustawiałem, chciałem byście mogli wejść na forum jak najwcześniej. Od 10 rano do 21 siedziałem z ustawieniami i grafika by to zrobić, nie wszystko niestety zdążyłem. :wink:


Na górę
  
 
Post: 17 grudnia 2011, 22:50 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 maja 2011, 07:59 - pn
Posty: 904
Ule na jakich gospodaruję: w dziupli
kurcze to się źle czyta teraz takie rozwleczone z lewa do prawa nie dało się nieco zmniejszyć ramki - ech - dobra już nie narzekam ;(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 grudnia 2011, 22:53 - sob 
:haha: Sam się będę musiał przyzwyczaić do nowego skryptu
Mi stary wygląd forum się podobał było kolorowo jak na pasiece
Co do rang to
Moja Żona w tej chwili mi mówi że jak chodziła na studia gdzie średnia wielu była 35l życia to młodsi ale wiekiem szkolnym starsi uczniowie wołali na nich kocury i nikt się z tego powodu nie obrażał
Rangi były moim zdanie takim czymś co jest nie powtarzalne dla każdego forum tematycznego
resztę sam jeszcze nie wiem jakie tu są dodatkowe funkcje :wink:


Na górę
  
 
Post: 17 grudnia 2011, 22:58 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 maja 2011, 07:59 - pn
Posty: 904
Ule na jakich gospodaruję: w dziupli
a gdzie jest cytuj selektywnie ??

szkoda że jak się najedzie na dany temat nie wyświetla się pierwszy i ostatni wpis - to było duże udogodnienie !!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 grudnia 2011, 23:02 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 października 2008, 19:29 - śr
Posty: 2620
Lokalizacja: Stara Rudna
:oops: a jak usunąc post własnie ten ?

_________________
Pozdrawiam Szczupak


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 grudnia 2011, 23:04 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 października 2008, 19:29 - śr
Posty: 2620
Lokalizacja: Stara Rudna
BoCiAnK pisze:
Rangi były moim zdanie takim czymś co jest nie powtarzalne dla każdego forum tematycznego
:wink:


zgadzam sie z Tobą - mnie tez to pasowało :chytry:

_________________
Pozdrawiam Szczupak


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 grudnia 2011, 23:24 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 maja 2011, 07:59 - pn
Posty: 904
Ule na jakich gospodaruję: w dziupli
Jak już pisze co było w poprzednim forum a nie ma teraz a było fajnym udogodnieniem to dodam jeszcze że jak się temat otwiera - aby kierowało na ostatni wpis a nie na pierwszy - troche jest zabawy z przewijaniem - chyba ze to jest tylko nie zauważyłem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 grudnia 2011, 23:31 - sob 

Rejestracja: 22 maja 2011, 14:13 - ndz
Posty: 190
Lokalizacja: nysa
Ule na jakich gospodaruję: wz,wkl
harpia pisze:
Jak już pisze co było w poprzednim forum a nie ma teraz a było fajnym udogodnieniem to dodam jeszcze że jak się temat otwiera - aby kierowało na ostatni wpis a nie na pierwszy - troche jest zabawy z przewijaniem - chyba ze to jest tylko nie zauważyłem

Ja też przez chwilkę miałem problemy, z szukaniem pierwszego nieprzeczytanego postu, jednak jest taka możliwość nie dzieje się to automatycznie tylko trzeba nacisnąć przycisk Pierwszy nieprzeczytany post który od razu kieruje do takiego postu.

_________________
"Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 grudnia 2011, 23:57 - sob 

Rejestracja: 12 września 2010, 20:06 - ndz
Posty: 175
Lokalizacja: Warszawa
don.vito.leone pisze:
harpia pisze:
Jak już pisze co było w poprzednim forum a nie ma teraz a było fajnym udogodnieniem to dodam jeszcze że jak się temat otwiera - aby kierowało na ostatni wpis a nie na pierwszy - troche jest zabawy z przewijaniem - chyba ze to jest tylko nie zauważyłem

Ja też przez chwilkę miałem problemy, z szukaniem pierwszego nieprzeczytanego postu, jednak jest taka możliwość nie dzieje się to automatycznie tylko trzeba nacisnąć przycisk Pierwszy nieprzeczytany post który od razu kieruje do takiego postu.



Jest ta opcja ale dopiero jak się wejdzie w temat w którym mamy nieprzeczytane posty. W pierwszej chwili tego nie zobaczyłem :) To baaarrrdzzo przydatna funkcja ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 grudnia 2011, 00:09 - ndz 
Jak dla mnie ,to narazie kiepski wygląd.Nie krytykuję ,ale może człowiek się przyzwyczaił do poprzedniej szaty.Tylko ,jak usunąć posty przeczytane,bo ni w ząb nie wiem jak. A trzeba było zmieniać ?


Na górę
  
 
Post: 18 grudnia 2011, 00:23 - ndz 

Rejestracja: 17 kwietnia 2008, 18:41 - czw
Posty: 207
Lokalizacja: łódzkie
Ule na jakich gospodaruję: Dadant 435/17
Teraz jest świetnie!!! Rangi - nie potrzebne moim zdaniem były,niektórzy pisali posty na wyścigi aby więcej mieć.
Pozdrawiam
and777


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 grudnia 2011, 00:26 - ndz 
brakuje mi tego zielonego chipka przy osobie aktywnej w danym momencie


Na górę
  
 
Post: 18 grudnia 2011, 00:38 - ndz 
Brakuje
- Opisu ula w jakim gospodarujemy pod avatarem
- Ile razy kto komu pomógł
- Pszczółki z boku w Stylu
Zamiast tego Indeksu Witryny - starego napisu
- Ładnej ikony powrotu do góry
Mam dalej wymieniać hheeee :haha:

Ale jak na razie się cieszę bo forum śmiga i nie muli :wink:


Na górę
  
 
Post: 18 grudnia 2011, 00:47 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 stycznia 2010, 11:09 - pn
Posty: 486
Lokalizacja: Warszawa
Ule na jakich gospodaruję: l/n
ale się trochę pop... Mi brakuje opcji otwierania wszystkich nieprzeczytanych postów tzn. wchodzę teraz w --> "Nieprzeczytane posty" i powinna być opcja otwórz wszystkie nieprzeczytane posty. Jakby można tą opcję przywrócić byłbym b. wdzięczny. Nie ma też możliwość zignorowania wybranych tematów. Dlaczego w nieprzeczytanych postach mam wyświetlane tematy wcześniej ignorowane?

_________________
Jestem misiem o bardzo małym rozumku i długie słowa sprawiają mi wielką trudność.
Pozdrawiam bialymis :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 grudnia 2011, 01:47 - ndz 

Rejestracja: 21 sierpnia 2011, 21:19 - ndz
Posty: 205
Lokalizacja: mazury
Jeśli można :
widzę niepotrzebne dublowanie nagłówków na stronie głównej np:
Pożytki i baza pokarmowa - a w niżej:
Informacje o bazie pożytkowej.... ?? [po co?]

Zamiast tego nagłówka nr2 lepszy byłby temat ostatniego zamieszczonego postu (od razu widzisz o czym piszą i wiesz czy wchodzić, czy nie)

Pozdrawiam

_________________
Pozdrawiam Gabriel


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 grudnia 2011, 02:23 - ndz 
BoCiAnK pisze:
Brakuje
- Opisu ula w jakim gospodarujemy pod avatarem
- Ile razy kto komu pomógł
- Pszczółki z boku w Stylu
Zamiast tego Indeksu Witryny - starego napisu
- Ładnej ikony powrotu do góry
Mam dalej wymieniać hheeee :haha:

Ale jak na razie się cieszę bo forum śmiga i nie muli :wink:


Tego akurat mi nie brakuje :wink: A to że nie muli to masz racje i nie wylogowuje mnie za każdym razem bo z tym miałem problem i z pisaniem dłuższych postów też miałem problem i nie raz coś chciałem więcej napisać to po napisaniu dałem "wyślij" i zaraz byłem poza forum.A teraz jest ok


Na górę
  
 
Post: 18 grudnia 2011, 09:58 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 czerwca 2009, 08:23 - pt
Posty: 1940
Lokalizacja: Kraków / Maków Podhalaski
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie
JA czuję się jak rok temu gdy był paraliż na kolei , nie wiem co czytać , gdzie co jest i ta zmiana wyglądu......

_________________
Pasieka Majowa Pszczela manufaktura


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 grudnia 2011, 11:00 - ndz 

Rejestracja: 15 stycznia 2011, 21:23 - sob
Posty: 1178
Lokalizacja: Beskid Wyspowy
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
Ja tęż się kręcę ,ale pewnie da się przyzwyczaić. :D

_________________
http://www.beskidzkabarc.pl/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 grudnia 2011, 11:12 - ndz 
Ja sam jeszcze nie wszytko na tym skrypcie poznałem by wiedzieć gdzie co powłączać, wszystko powoli dostosuje byście mieli jak najbardziej zbliżone opcje do poprzedniej wersji forum, nie wszystko jednak da się zainstalować czy zmienić bo jak już pisałem niektóre rzeczy są wyeliminowane z skryptu bo zbyt obciążały serwer i już projektant skryptu je pousuwał, nie ja.


Na górę
  
 
Post: 18 grudnia 2011, 11:34 - ndz 
Powiedzcie mi jeszcze czy chcecie mieć te rangi jakie były czy zostawić tak jak jest teraz wszystkich na równi w jednym kolorze?


Na górę
  
 
Post: 18 grudnia 2011, 11:49 - ndz 

Rejestracja: 09 lipca 2010, 19:25 - pt
Posty: 589
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Ule na jakich gospodaruję: inny
Byłoby miło gdybyśmy sami mogli dobrać kolor zgodnie z upodobaniami , a rangi sobie odpuść. Co do benedyktyńskiej pracy którą wykonujesz w związku ze zmianami na forum :thank:

_________________
Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 grudnia 2011, 11:59 - ndz 
Cordovan pisze:
Powiedzcie mi jeszcze czy chcecie mieć te rangi jakie były czy zostawić tak jak jest teraz wszystkich na równi w jednym kolorze?


Niech zostaną rangi, będzie kolorowo.


Na górę
  
 
Post: 18 grudnia 2011, 12:07 - ndz 
Ja mam ponownie pytanie o usunięcie postów.nie chcę czytać np ,wszystkich postów ,lecz wybrane . W poprzedniej szacie można było usunąć wszystkie posty .Czy tutaj tez tak można zrobić .Jeśli ,tak to help me please :thank:


Na górę
  
 
Post: 18 grudnia 2011, 12:21 - ndz 
Marek Podlaskie pisze:
Ja mam ponownie pytanie o usunięcie postów.nie chcę czytać np ,wszystkich postów ,lecz wybrane . W poprzedniej szacie można było usunąć wszystkie posty .Czy tutaj tez tak można zrobić .Jeśli ,tak to help me please :thank:


Marku usunąć nie mogłeś, jedynie mogłeś oznaczyć jako przeczytane i tutaj też możesz - na górnej belce w każdym temacie po prawo masz napis Oznacz jako przeczytane. Wiadomości przeszły wszystkie jakie miałeś w skrzynce takie masz i teraz. :wink:


Na górę
  
 
Post: 18 grudnia 2011, 12:26 - ndz 
Obserwuj temat | Dodaj zakładkę | Podgląd wydruku | Powiadom znajomego o tym temacie Poprzedni temat | Pierwszy nieprzeczytany post | Następny temat
Sorry Przemek ,ale ,albo tępak ,albo nie ma u mnie takiej opcji ,jaka podałeś .OZNACZ JAKO PRZECZYTANE :roll:


Na górę
  
 
Post: 18 grudnia 2011, 12:41 - ndz 
Marku nie w danym temacie tylko w dziale po prawo na belce masz napis Oznacz jako przeczytane. :wink:


Na górę
  
 
Post: 18 grudnia 2011, 13:29 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 maja 2011, 07:59 - pn
Posty: 904
Ule na jakich gospodaruję: w dziupli
Dużo jest brakujących funkcji które były w poprzednim forum ale z biegiem czasu Nasz CORDOWAN pouzupełnia - bo jak narazie to zapewne ma mnóstwo zgłoszeń i nie śpi pewnie od 3 dni i wprowadza zmiany ku lepszemu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 grudnia 2011, 19:43 - ndz 
Pszczelarz Roku 2019
Pszczelarz Roku 2019
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 grudnia 2007, 15:35 - sob
Posty: 3496
Lokalizacja: ślonsk
A ja niemoge jesze sie popłapać gdzie szukać. Pozdrawiam miły_marian


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 grudnia 2011, 22:19 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 maja 2011, 07:59 - pn
Posty: 904
Ule na jakich gospodaruję: w dziupli
CORDOWAN da się wprowadzić spowrotem funkcję podglądu pierwszego i ostatniego postu (wpisu) na dany temat - podczas najechania na głównej stronie forum na dany temat ??
Jeśli się da to poproszę bardzo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 grudnia 2011, 22:40 - ndz 
Wgrałem kilka modyfikacji , muszę je jutro zainstalować i zobaczymy co się da. :wink:


Na górę
  
 
Post: 18 grudnia 2011, 23:09 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lipca 2007, 21:17 - sob
Posty: 1939
Lokalizacja: kraśnickie
Ule na jakich gospodaruję: Ostrowska + 1/2 wielk
Współczuję Ci Przemek tyle siedzieć przy kompie, musisz to lubić

zaczynam lubić tą nową szatę
odwaliłeś kawał dobrej roboty

_________________
Choć człek ukuje ze stali ,
to i tak mu czas obali.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 grudnia 2011, 23:36 - ndz 
SKapiko pisze:
Współczuję Ci Przemek tyle siedzieć przy kompie, musisz to lubić

zaczynam lubić tą nową szatę
odwaliłeś kawał dobrej roboty



Szczerze jak by to zależało odemnie to nawet bym nie zmieniał skryptu choć ten był faktycznie za słaby na nasze forum. Ten jest inny zupełnie, ma inne funkcje, wielu nie ma co tamten (wycięte są celowo) ale za to nie obciąża serwera tak jak wersja phpBB2. Robię to bo nie zostawię przecież kolegów na czystym szablonie jaki był po konwersacji forum do nowego skryptu bo wtedy byście się nie odnaleźli. :wink:


Na górę
  
 
Post: 19 grudnia 2011, 16:07 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 maja 2011, 07:59 - pn
Posty: 904
Ule na jakich gospodaruję: w dziupli
CORDOVAN kiedy mozna sie kolego spodziewac tego podgladu (pierwszy i ostatni wpis) jak sie najedzie na dany temat - peniw przynudzam ale fajne to było bo po co za każdym razem otwierac temat jak ktos daje krótkie odpowiedzi


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 grudnia 2011, 16:09 - pn 
harpia myślę że do końca tygodnia uda mi się powgrywać wszystkie możliwe modyfikacje, poinstalowac je i poustawiać. :wink:


Na górę
  
 
Post: 19 grudnia 2011, 16:15 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 maja 2011, 07:59 - pn
Posty: 904
Ule na jakich gospodaruję: w dziupli
CORDOWAN trzymam za słowo "pisane" hehe

to jeszcze wstaw by nick nad twoim avartarem był aktywny jak sie najedzie by w odpowiedzi nie trzeba było pisac za każdym razem nicka np jak ja twój pisze teraz w tej wiadomości a poprzednio klikłem i juz było :)
Masz chłopie roboty z tym forum ale to wyższemu celowi służy - by pszczoły przetrwały i Bogdan był zadowolony i na końcu My forumowicze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 grudnia 2011, 10:23 - wt 
Witam i mam pytanko. Czy jest jakaś opcja ,być może na swoim komputerze ,może przez Przemka żeby zawęzić otwierającą się stronę. 1/3 . Moim zdaniem skrócenie o 1/3 śmiało poprawiło by czytanie postów ,przeglądanie tematów. Myślę ,że w poprzedniej edycji było lepiej,łatwiej czytać. Może coś da się z tym zrobić? :(
Może na swoim komputerze i da się zrobić takie ustawienie.?


Na górę
  
 
Post: 20 grudnia 2011, 10:43 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 listopada 2008, 21:00 - ndz
Posty: 276
Lokalizacja: Mrągowo i okolice
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie 1x1+3x1/2
Marek Podlaskie pisze:
Witam i mam pytanko. Czy jest jakaś opcja ,być może na swoim komputerze ,może przez Przemka żeby zawęzić otwierającą się stronę. 1/3 . Moim zdaniem skrócenie o 1/3 śmiało poprawiło by czytanie postów ,przeglądanie tematów. Myślę ,że w poprzedniej edycji było lepiej,łatwiej czytać. Może coś da się z tym zrobić? :(
Może na swoim komputerze i da się zrobić takie ustawienie.?


Też już o tym pisałem do Przemka ale na razie zostało to pewnie wrzucone w odległą pozycję kolejki rzeczy do zrobienia. Ja radzę sobie tak, że nie ustawiam okna przeglądarki na całą szerokość ekranu tylko ręczne je zwężam do pożądanej szerokości.

_________________
Pensjonat na Mazurach
Mój blog pszczelarski - Pasieka w Lipowie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 grudnia 2011, 10:48 - wt 
Więc czekajmy cierpliwie ,może coś Przemek podpowie.Napisałem do Ciebie na P,w


Na górę
  
 
Post: 22 grudnia 2011, 10:15 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lipca 2008, 11:02 - pt
Posty: 5589
Lokalizacja: Łaziska Górne
Ule na jakich gospodaruję: wlkp.
Przemek , zmieniałeś coś z forum od wczoraj?
Przy wybraniu opcji "nieprzeczytane posty" pojawia się wykaz maili z kilku dni zawierający posty dawno przeczytane. Jest tego trochę a nie można ich zbiorczo odznaczyć jako "przeczytane".
Przestało działać przekierowanie na "pierwszy nieczytany w wątku" wybierane z prostokącika przy temacie.

_________________
"Zawsze spodziewaj się niespodziewanego..."

https://www.youtube.com/channel/UCosWos ... OWqAAL66fg
https://www.facebook.com/tomek.kasiak.5


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 grudnia 2011, 12:10 - czw 
Nic nie zmieniałem, u mnie działa normalnie wszystko pokazują się tylko posty nieprzeczytane faktycznie i normalnie przenosi mnie jak nacisnę na napis Pierwszy nieprzeczytany post. :wink:


Na górę
  
 
Post: 22 grudnia 2011, 12:16 - czw 

Rejestracja: 09 lipca 2009, 20:37 - czw
Posty: 198
Lokalizacja: Lubartów
Ule na jakich gospodaruję: Dadant
Potwierdzam. U mnie również dziwnie to wygląda. Wczoraj miałem wszystkie przeczytane. Dziś rano wchodzę i pokazuje mi jako nie przeczytane posty i tematy z przed 2 dni nawet. Po wciśnięciu "Pierwszy nieprzeczytany post" czy kliknięciu na "kwadracik" przenosi mnie na początek lub gdzieś w środek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 grudnia 2011, 12:20 - czw 
AndrzejW pisze:
Po wciśnięciu "Pierwszy nieprzeczytany post" czy kliknięciu na "kwadracik" przenosi mnie na początek lub gdzieś w środek.


Napis Pierwszy nieprzeczytany post ok rozumiem ale o jakim wy kwadraciku piszecie?

Edit. Już wiem chodzi o ikonkę przenoszącą do najnowszego napisanego postu. :wink:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji