FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 28 kwietnia 2024, 16:41 - ndz

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 23 sierpnia 2011, 21:04 - wt 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6444
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Cytuj:
Ja z zawodu jestem informatykiem i realizowałem duże projekty informatyczne warte od kilkuset tyś do kilku mln ale to nie jest istotne bo już tego nie robię :oczko:


Witamina pier...nij tym pszczelarstwem jak masz taki fach w rekach, ty se mleczka pszczelego nakupisz na litry,za te umiejętności .czy ty rozum postradał albo do mormon·ów się zapisał (sorry) :szok: :szok: :zeby:

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sierpnia 2011, 21:14 - wt 

Rejestracja: 15 września 2009, 11:54 - wt
Posty: 1305
Lokalizacja: Olsztyn
Ule na jakich gospodaruję: Wlkp i Dadant
baru0 pisze:
Witamina pier...nij tym pszczelarstwem jak masz taki fach w rekach, ty se mleczka pszczelego nakupisz na litry,za te umiejętności .czy ty rozum postradał albo do mormon·ów się zapisał (sorry):szok: :zeby

Też jestem z zawodu informatykiem - można tak powiedzieć bo tylko technikiem, po technikum zmieniłem fach a moja praca jest zupełnie nie związana z informatyką a tym zajmuję się hobbystycznie ;)

_________________
Pozdrowienia z Warmii


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sierpnia 2011, 23:22 - czw 
KOBER pisze:
ale miodu spadziowego nie mają , a to co mają stoi i idzie słabo :oczko:
Po drugie moze i w tym miodzie http://www.sklep.ekomiode...ge/4/1/14_5.jpg jest domieszka spadzi iglastej ,ale tylko domieszka , nektarowo-spadziowy ze swierka czy tez z jodły ma całkiem inny odcień


No Mój Wielokwiat jest ciemniejszy :leży_uśmiech: z początku czerwca

Obrazek

Choć Kolorystycznie mój N_S z końca czerwca jest tylko Ciut ciemniejszy od mojego
Wielokwiatu Ale przewodność miał 9,2 - wiec ochrzciłem go Nektaro -Spadzią

Obrazek


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 25 sierpnia 2011, 23:32 - czw 
Bogdan masz racje zdjecia tez trzeba umiec pykac :oczko: , zdjęcie zdjęciu nie równe wszystko zalezy od światła(słońca)


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 03 października 2011, 22:01 - pn 
Ostatnio trochę popracowałem, poprawiłem stronę na słowo miód - sprawdźcie. Myślę ze się opłaca - u mnie pracuje dobrze.
Ale zawsze jest jakiś minus - mianowicie, musiałem zejść z ceną do 25 - bo tak chciał rynek. ale paczki śle tu i tam - podoba mi się.
Jak ktoś ma stronę to chętnie pomogę w pozycjonowaniu - tani jestem i 100% skuteczny :jupi:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 03 października 2011, 22:11 - pn 
Tomekmiodek pisze:
Ostatnio trochę popracowałem, poprawiłem stronę na słowo miód - sprawdźcie. Myślę ze się opłaca - u mnie pracuje dobrze.


Ja też na słowa miód wielokwiatowy leśny pierwsze pozycje na pierwszej stronie w google, można sprawdzić.

Tomekmiodek pisze:
tani jestem i 100% skuteczny


Tak, skutecznie usunąłeś z sieci kiedyś stronę W. Pelczara bo coś tam wam nie zagrało a była na twoim serwerze. Dzięki za taką skuteczność, nie polecam. A czy tak tanio ją prowadziłeś? za 20 matek jednodniowych i reproduktorkę to chyba taniością nie błyszczysz. :oczko:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 03 października 2011, 22:19 - pn 
no dobra bez emocji :leży_uśmiech:
na frazę miód wielokwiatowy leśny mogę być na pierwszym miejscu za 30 minut - bo tam nie ma żadnej konkurencji.

Teraz wkręcam się na miód lipowy i rzepakowy - tylko muszę pomału bo mi miodu braknie


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 03 października 2011, 22:23 - pn 
Cytuj:
na frazę miód wielokwiatowy leśny mogę być na pierwszym miejscu za 30 minut - bo tam nie ma żadnej konkurencji.
:leży_uśmiech: :leży_uśmiech: :leży_uśmiech:

Położyłeś mnie do łez dzisiejszymi wszystkimi swoimi wpisami, tym też. Dawno nie miałem takiego ubawu. Powinieneś zbieraninę swoich uli z paździerzy nazwać Kabaret Miodko-Śmiechu. :leży_uśmiech: :leży_uśmiech: :leży_uśmiech:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 03 października 2011, 22:26 - pn 
to co robimy jakiś zakład?
Ile stawiasz?

tylko co mi to da, nie mam takiego miodu


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 03 października 2011, 22:32 - pn 
Po co ci zakład - udowodnij to jak jesteś taki orzeł, ja mam czas od kiedy zacząć odliczanie? - jak mówi wierszyk Brzechwy

Samochwała w kącie stała
I wciąż tak opowiadała:

"Zdolna jestem niesłychanie,
Najpiękniejsze mam ubranie,
Moja buzia tryska zdrowiem,
Jak coś powiem, to już powiem,
Jak odpowiem, to roztropnie,
W szkole mam najlepsze stopnie,
Śpiewam lepiej niż w operze,
Świetnie jeżdżę na rowerze,
Znakomicie muchy łapię,
Wiem, gdzie Wisła jest na mapie,
Jestem mądra, jestem zgrabna,
Wiotka, słodka i powabna,
A w dodatku, daję słowo,
Mam rodzinę wyjątkową:
Tato mój do pieca sięga,
Moja mama - taka tęga
Moja siostra - taka mała,
A ja jestem - samochwała!"

Identycznie TomekMiodek. :śmieję się z ciebie:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 03 października 2011, 22:38 - pn 
dobra
szkoda czasu na tą frazę, bo nie ma takich wyszukiwań, zobacz zdjęcie - podkreśliłem
na miód leśny jest tylko 390 wyszukiwań miesięcznie, zresztą proszę zerknąć na zdjęcie


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 03 października 2011, 22:41 - pn 
Tomekmiodek pisze:
Jak ktoś ma stronę to chętnie pomogę w pozycjonowaniu - tani jestem i 100% skuteczny :jupi:


Ile bierzesz? Wypozycjonował bys mi strone , cukierki, i takie tam ogólnie branza spozywcza .

Cytuj:
no dobra bez emocji :leży_uśmiech:
na frazę miód wielokwiatowy leśny mogę być na pierwszym miejscu za 30 minut - bo tam nie ma żadnej konkurencji.


Nie ma rzeczy niemozliwych
Szukam własnie takiego fachowca.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 03 października 2011, 22:45 - pn 
Proszę bardzo masz odpowiedz - miód wielokwiatowy - sam podkreśliłeś ilość wyszukań, obecnie trzecia strona w google, druga pozycja, twojego nie znalazłem do 20-stej strony dalej nie chce mi się przewijać. Na słowo pasieka też możesz sprawdzić dalej jak z pierwszej strony nie zejdziesz widząc wypozycjonowane strony. :oczko:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 03 października 2011, 22:50 - pn 
Cordovan pisze:
Proszę bardzo masz odpowiedz - miód wielokwiatowy - sam podkreśliłeś ilość wyszukań, obecnie trzecia strona w google, druga pozycja, twojego nie znalazłem do 20-stej strony dalej nie chce mi się przewijać. :oczko:

To prawda - zmienię to w następnym tygodniu. najpierw zrobię lipowy i rzepakowy a w następnym tygodniu wielokwiatowy,



Jak ktoś chce bym zrobił jego stronę to na PW proszę


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 03 października 2011, 22:54 - pn 
Tomekmiodek pisze:
ale twojej nie ma nawet na 1 stronie na miód wielokwiatowy


Pewnie że nie ma na pierwszej , jest na trzeciej stronie. Na pierwszej na słowo pasieka zobacz przy jakiej ilości wyszukiwań za to są strony. Wszystko po kolei. Ja mam czas. :oczko:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 05 października 2011, 21:30 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 18:10 - czw
Posty: 944
Lokalizacja: Poznań
Ule na jakich gospodaruję: Dadant
BoCiAnK pisze:
Artur pisze:
A może by tak Bogdan z Administratorami opowiedzieli po krótce jak sie narodziła idea powstania Froum Ambrozja :oczko:
Jak się poznaliście bo widzę, że daleko od siebie mieszkacie
Co Wami powodowało, zainspirowało itp.
Na pewno wiekszość z nas byłaby ciekawa usłyszeć/przeczytać jak rodziła się taka wspaniała inicjatywa :oczko:


Nie chciał bym Tą odpowiedzią wstawić Potężnego Kija w Mrowisko :leży_uśmiech:
Ale jak kupiłem pierwszego kompa od zaraz poszukałem stron pszczelarskich a zarazem for
na których spędzałem wiele czasu efekty były różne są fora gdzie kultura treści bierze górę nad treścią przekazu
Wstawiając kiedyś kilka zdjęć na jedno z forum pszczelarskich właściciel forum sam zaproponował mi małą ale ładną wizytówkę był nim Marek Pogorzelec za co byłem mu wdzięczny
Po Czym znalazł się inny informatyk ( Starsi uczestnicy tego forum pamiętają osobę pod pseudonimem Haker który założył mi pierwszą stronę internetową jako moją domenę gdzie wszystkie teksty i zdjęcia były moje , (tylko że jako wykonawca był jej właścicielem )
a w lipcu 2007 podpiął forum gdzie można było bez obciachu pisać o wszystkim byle z kulturą i tu zaczęła się Wielka Draka gdyż zareklamowałem się na jednym z For pszczelarskich i dostałem Brutalnie Zbanowany po dzień dzisiejszy :leży_uśmiech: na dodatek Mój Były Administrator dostał wręcz poproszony na pewnym spotkaniu o zlikwidowanie tegoż forum :rolf: gdyż było ono nie wygodne dla kilku znanych wszystkim działaczy bo tu się pisało jak można samemu wiele rzeczy zrobić aby nie bulić na rzecz handlarzy .
Lecz Dzięki pewnemu Koledze i obecnemu tu uczestnikowi forum który był świadkiem rozmowy o zlikwidowaniu tego forum wraz z moją Domeną która widniała na nie moim serwerku .Dostałem o tym poinformowany gdzie w przeciągu 24 godzin zakupiłem Serwer Podstępem wyegzekwowałem przekazanie domeny na moje nazwisko poprosiłem o zakotwiczenie ostatniej kopii na już moim serwerze i z Dumą czekałem rana na miny tych którzy chcieli jej likwidacji i na minę Byłego Administratora Technicznego Hakera który już nie miał dostępu do niczego :leży_uśmiech:
forum się powiększało i powiększało od trzech lat jest reklamowane na łamach Pszczelarstwa
i nadal się powiększa i oby tak nadal
A że na informatyce się nie znam a przy pamiętnym ataku spamu zaproponował kolega Czarodziej obecny teraz Cordovan pomoc
po nie długim namyśle dostał on Administratorem pozmieniał grafiki nie tylko forum ale i mojej strony www.pasiekaambrozja.pl dodał wiele podstron ,zakładek które są nadal rozbudowywane Okazał się uczciwym kolegą jak na pszczelarza przystało za co jestem mu wdzięczny forum to będzie trwać nadal a ja niebawem będę się pewno musiał zastanowić nad zwiększeniem pojemności serwera
Tomekmiodek pisze:
to po ile te wasze strony?

i jeszcze jedno po co pszczelarzom strona internetowa, jakie ma znaczenie dla naszego biznesu, jest ktoś kto potrafi na to odpowiedzieć?


Skoro Sam Nie potrafisz se odpowiedzieć to przyjmij tą odpowiedź
zamiast sprzedawać miód po 25zeta można sprzedać po 40 zeta ;-)
Na informatyce jak już napisałem się nie znam ale coś tam coś tam umie
:leży_uśmiech: http://miodpasiekaambrozja.dibu.pl/ może ją kiedyś skończę ;-) <- to właśnie jest darmowy blog


Swoją drogą , wiadomo co się teraz dzieje z Hakerem?
Zachował się jak zachował, jednak to on uczył mnie grafiki i tworzenia stron internetowych, za co mam do niego wielki szacunek i wdzięczność, poświęcił mi bardzo wiele czasu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 października 2011, 21:40 - śr 
_barti_ pisze:
Swoją drogą , wiadomo co się teraz dzieje z Hakerem?

z tego co mi wiadomo gdzieś w Krakowie siedzi ule sprzedał za bardzo mnie nie interesuje co z nim się dzieje ;-)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji