FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 28 kwietnia 2024, 16:46 - ndz

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ] 
Autor Wiadomość
Post: 01 listopada 2011, 00:41 - wt 
Witam.

Jeszcze kilka kosmetycznych poprawek i chciałbym podpiąć nową stronę do sieci, chętnie jednak zobaczę opinię o niej czy jest lepsza od starej wersji, która aktualnie jest w sieci, czy coś powinienem zmienić itd....

stara strona

nowa strona

sklepik


Wykonawcą strony i sklepiku jest nasz admin Przemek, trochę się chłopak napracował, dzięki "Cordovan", moim zdaniem naprawdę dobrze wykonana robota - tak trzymaj :)


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 00:57 - wt 

Rejestracja: 16 października 2011, 22:24 - ndz
Posty: 1453
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Witaj
Nie znam się kompletnie w tych sprawach dlatego raczej powstrzymam się od komentarzy bo po prostu nie wiem jak powinna wyglądać dobra strona, moim zdaniem jest bardzo ładna i dobrze wiedzieć ,ze Pan Cordovan specjalizuje się w stronach .
pozdrawiam Tomek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 01:00 - wt 
Miodomir pisze:
ze Pan Cordovan


Po prostu Cordovan lub Przemek, na Pana trzeba mieć wygląd i pieniądze. :oczko:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 01:05 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 stycznia 2009, 13:34 - sob
Posty: 79
Lokalizacja: Częstochowa
Ule na jakich gospodaruję: Dadant, Wielkopolski
Witam.
Moje gratulacje Przemek. Bardzo ładna strona.
Pozdrawiam

_________________
Es geht kein Weg zurük!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 08:48 - wt 

Rejestracja: 14 marca 2009, 16:53 - sob
Posty: 979
Ule na jakich gospodaruję: brak
Na stronie zrobił bym tak, ze to menu po lewej jest cały czas w takiej postaci jak na stronie głównej - czyli ze wszystkimi linkami. Albo przynajmniej ten link "Powrót" nazwać "Strona glówna" i umieścić na górze a nie na dole. Poza tym jest OK.Na sklepie się nie znam więc się nie wypowiadam.

No i już wiem skąd Cordovan, ma certyfikat Mariusza

_________________
Internetowy pszczelarz z kilkoma wirtualnymi rodzinami + kolejne cztery w pokrzywach za stodołą


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 listopada 2011, 10:15 - wt 
polskipszczelarz pisze:
Witam.

Jeszcze kilka kosmetycznych poprawek i chciałbym podpiąć nową stronę do sieci, chętnie jednak zobaczę opinię o


:brawo: Super To wygląda
Zawsze powtarzałem że Przemeka wysłać po śmierć to by człowiek jeszcze pożył ładne lata :leży_uśmiech: ale warto czekać
No to teraz biedak .... on już wie co ma zrobić :jupi:

Ale jak otwarłem sklepik to ja bym Ci :tasak: a nawet dwa w plecy za te ceny wy to się boicie chyba sprzedawać drożej a to naprawdę nie gryzie


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 10:32 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8680
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Cordovan pisze:
Po prostu Cordovan lub Przemek, na Pana trzeba mieć wygląd i pieniądze.


no i to jest to czego mogę ci pogratulować :oczko: świetna robota, piękna strona :brawo:

_________________
sprzedam korpusy wielkopolskie i dadant produkcja babik nowe i używane 724227381


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 10:36 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lipca 2008, 11:02 - pt
Posty: 5589
Lokalizacja: Łaziska Górne
Ule na jakich gospodaruję: wlkp.
polskipszczelarz,

jak, że o robieniu stron nie mam pojęcia to skupię się na czytelności i estetyce.

Kolory według mnie dobrane dobrze, nie są agresywne i kojarzą się z tematyką miodową.
Dużym mankamentem dla mnie jest jednak nadmiar informacji zawartych na stronie (piszę o e-sklepiku). Zamiast prowadzić klienta po prostej drodze to dajesz mu przed oczy mnóstwo napisów ze zbędnymi informacjami.
Samo logo z wieloma napisami "polski pszczelarz" ściąga niepotrzebnie wzrok - nadmiar tych powtarzających się napisów.

Następne, "twoje konto" i "koszyk" są tej samej wielkości co "kontakt", "mapa strony" i "dodaj do ulubionych" a przecież ranga tych elementów jest inna, moje konto i zwłaszcza koszyk (jako użytkownik) widziałbym większe i łatwiej wpadające w oko.

Następnie, na stronie z ofertą miodów już się robi discopolo z kolorami, jest ich za dużo i są za agresywne, te "fiolety" tła i czerwone ceny i żółte tła pod nimi rażą, czy nie lepiej trzymać się jednak tonacji bardziej miodowej i normalnej np czarnej czcionki a czerwień zachować na jakąś szczególną informację na którą chcesz zwrócić uwagę klienta? Białe tło pod zdjęciami wygląda źle, tak jak i kawałki białych pasków pod szarymi literami a już białe litery na żółtym tle są zupełnie nieczytelne. Szereg napisów "promocja, nowe produkty ... itd" na samym dole strony jest zupełnie nieczytelny (białe litery).

Na sam koniec, po co klientowi który już wszedł do e-sklepiku link do "polecane strony"?? Moim zdaniem zbędne a wprowadza niepotrzebne lekkie zamieszanie.

To tyle moich uwag z poziomu użytkownika :)

_________________
"Zawsze spodziewaj się niespodziewanego..."

https://www.youtube.com/channel/UCosWos ... OWqAAL66fg
https://www.facebook.com/tomek.kasiak.5


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 11:33 - wt 
CYNIG pisze:
Białe tło pod zdjęciami wygląda źle, tak jak i kawałki białych pasków pod szarymi literami a już białe litery na żółtym tle są zupełnie nieczytelne


Jeszcze nie wszystko jest pozmieniane ale to się dopracuje.


Na górę
  
 
Post: 01 listopada 2011, 11:54 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 grudnia 2007, 10:08 - ndz
Posty: 810
Lokalizacja: Krosno
Ule na jakich gospodaruję: Wkp, LN.
Miejscowość z jakiej piszesz: Krosno
polskipszczelarz pisze:
Witam.

Jeszcze kilka kosmetycznych poprawek i chciałbym podpiąć nową stronę do sieci, chętnie jednak zobaczę opinię o niej czy jest lepsza od starej wersji, która aktualnie jest w sieci, czy coś powinienem zmienić itd....

Wykonawcą strony i sklepiku jest nasz admin Przemek, trochę się chłopak napracował, dzięki "Cordovan", moim zdaniem naprawdę dobrze wykonana robota - tak trzymaj :)

Ładna strona,gratuluję pomysłu.Teraz pozostaje pozycjonowanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 13:13 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lutego 2011, 23:26 - ndz
Posty: 334
Lokalizacja: opolszczyzna
Ule na jakich gospodaruję: wlkp. jednościenny i wlkp. 18
Bardzo ładna ta stronka po zmianach. Jak dla mnie ładniejsza w swym wyglądzie, a oto przecież chyba chodzi ;-) .

_________________
Pozdrawiam
novara


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 19:21 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 grudnia 2010, 13:04 - pn
Posty: 1015
Lokalizacja: olsztyn
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
ja wypowiem się z pozycji kupującego miód w opisie brakuje jakiej wielkości jest słoik lub waga netto oraz kiedy ten miód był rozlewany przynajmniej rok
na stronie trochę za dużo treści różnych napisów

_________________
Ule Langstroth, Dadant stanowią 90% uli używanych w pszczelarstwie światowym pozostałe 10%stanowią tysiące modeli i form ozdobnych. J.Guth


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 19:39 - wt 
6Cichy pisze:
ja wypowiem się z pozycji kupującego miód oraz kiedy ten miód był rozlewany przynajmniej rok

A przypadkiem nie chciał byś jeszcze wiedzieć z którego ula był brany i jakie pszczoły go przynosiły
Wybacz ale ubawiłem się do łez :leży_uśmiech: :leży_uśmiech: :leży_uśmiech:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 19:44 - wt 
6Cichy, jak widać na załączonych zdjęciach słoiki są tylko 0,9 l co do miodu to nie sądzisz chyba że ktoś mojego pokroju i z wypracowaną renomą będzie przez sklepik pchał miód z poprzedniego roku?

A swoją drogą ma ktoś jeszcze miód z 2010 roku, bo ja go już nie miałem zanim na dobre rozpocząłem sprzedaż.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 19:52 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 stycznia 2010, 12:21 - pt
Posty: 3523
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Bydgoszcz
ta strona będzie twoją wizytówką i to ty kolego musisz wszystko dobrać do tej strony życze dobrego pomysłu pawel


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 20:06 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 października 2009, 12:44 - czw
Posty: 3145
Lokalizacja: Olsztyn
Ule na jakich gospodaruję: KLASYCZNY WIELKOPOLSKI
BoCiAnK pisze:
6Cichy napisał/a:
ja wypowiem się z pozycji kupującego miód oraz kiedy ten miód był rozlewany przynajmniej rok

A przypadkiem nie chciał byś jeszcze wiedzieć z którego ula był brany i jakie pszczoły go przynosiły
Wybacz ale ubawiłem się do łez :leży_uśmiech: :leży_uśmiech: :leży_uśmiech:


Takie informacje każdy szanujący sie pszczelarz powinien zamieścić stronę często odwiedzają początkujący i może będą chcieli wiedzieć jaki to jest słoik i ile waży miód za który płacą. Sam wiesz że PZP sprzedaje słoiki ze swoim logo.Cholery wyglądaja jak 0,9 a są 0,7.Dopiero jak się go ma w ręce to jest różnica a na zdjęciu praktycznie nie do poznania.

polskipszczelarz pisze:
6Cichy, jak widać na załączonych zdjęciach słoiki są tylko 0,9 l co do miodu to nie sądzisz chyba że ktoś mojego pokroju i z wypracowaną renomą będzie przez sklepik pchał miód z poprzedniego roku?


Stronę będą odwiedzać również osoby którę nie znają Ciebie i twojej RENOMY także takie informacje będa pomocne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 20:09 - wt 

Rejestracja: 14 marca 2009, 16:53 - sob
Posty: 979
Ule na jakich gospodaruję: brak
mendalinho, a nie pomyliłeś czasem 2010 z 2011 ??
Są tacy co mają wszystkie rodzaje miodów przez cały rok. Jeśli na początku sierpnia mają miód wrzosowy i nawłociowy to jak sądzicie czy we wrześniu sprzedają tegoroczny ?

_________________
Internetowy pszczelarz z kilkoma wirtualnymi rodzinami + kolejne cztery w pokrzywach za stodołą


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 20:17 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 października 2009, 12:44 - czw
Posty: 3145
Lokalizacja: Olsztyn
Ule na jakich gospodaruję: KLASYCZNY WIELKOPOLSKI
pewex pisze:
mendalinho, a nie pomyliłeś czasem 2010 z 2011 ??

Masz racje Już poprawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 20:32 - wt 
mendalinho pisze:
często odwiedzają początkujący i może będą chcieli wiedzieć jaki to jest słoik i ile waży miód za który płacą.

Tu się zgodzę waga lub pojemność ma być
http://www.pasiekaambrozja.pl/nsklep/23 ... ziowy.html
mendalinho pisze:
Sam wiesz że PZP sprzedaje słoiki ze swoim logo.Cholery wyglądaja jak 0,9 a są 0,7

Nie korzystam ;-)


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 20:38 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 grudnia 2007, 01:11 - ndz
Posty: 643
Lokalizacja: Tarnów
BoCiAnK pisze:
6Cichy napisał/a:
ja wypowiem się z pozycji kupującego miód oraz kiedy ten miód był rozlewany przynajmniej rok

A przypadkiem nie chciał byś jeszcze wiedzieć z którego ula był brany i jakie pszczoły go przynosiły
Wybacz ale ubawiłem się do łez


Ten cytat Cichego jakis niekompletny
6Cichy pisze:
ja wypowiem się z pozycji kupującego miód w opisie brakuje jakiej wielkości jest słoik lub waga netto oraz kiedy ten miód był rozlewany przynajmniej rok

chyba to tak powinno wygladac wtedy to ma sens a nie nasmiewanie sie :do bani:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 20:53 - wt 
makak pisze:
BoCiAnK pisze:
6Cichy napisał/a:
ja wypowiem się z pozycji kupującego miód oraz kiedy ten miód był rozlewany przynajmniej rok

A przypadkiem nie chciał byś jeszcze wiedzieć z którego ula był brany i jakie pszczoły go przynosiły
Wybacz ale ubawiłem się do łez


Ten cytat Cichego jakis niekompletny
6Cichy pisze:
ja wypowiem się z pozycji kupującego miód w opisie brakuje jakiej wielkości jest słoik lub waga netto oraz kiedy ten miód był rozlewany przynajmniej rok

chyba to tak powinno wygladac wtedy to ma sens a nie nasmiewanie sie :do bani:


KOlego Ja się z nikogo nie śmieję
Śmieszy mnie tylko jedno
Niech każdy kto ocenia innych wpierw pokaże swoje a potem doradzimy sobie na wzajem co powinno być na stronie w informacjach o miodzie
Uważam za śmieszne szukanie informacji o dacie rozlewu czy nawet spożycia
bo takie informacje ma zawierać ale etykieta
a nie opis produktu
Jestem tylko ciekaw czy gdybym przeciętnemu pszczelarzowi nawet z b dużą wiedzą na temat produktow pszczelich pokazał miód miszkowy z 2011 roku i miód mniszkowy z 2012 roku tylko po 10 czerwca ciekawe czy rozpoznał by który z którego roku
http://www.pasiekaambrozja.pl/nsklep/23 ... ziowy.html
popatrz na to zdjęcie dziś ten miód już krystalizuje
gdy robiłem zdjęcie był płynny
kupujący klient miód umnie dostaje miód skrystalizowany
lepiej w informacjach dodać jedno
Kiedy dany miód ulega krystalizacji i mieć to podpięte pod każdy przedstawiony
a nie czepiać się pierdoł


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 21:00 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lipca 2008, 11:02 - pt
Posty: 5589
Lokalizacja: Łaziska Górne
Ule na jakich gospodaruję: wlkp.
BoCiAnK pisze:

KOlego Ja się z nikogo nie śmieję
Śmieszy mnie tylko jedno
Niech każdy kto ocenia innych wpierw pokaże swoje a potem doradzimy sobie na wzajem co powinno być na stronie w informacjach o miodzie...


Bogdan, zastanów się do czego prowadzi takie postawienie sprawy.

Ale OK, sorry, nie mam swojej strony-sklepu wiec przepraszam, że wypowiedziałem się na temat jej wyglądu.

Ale z drugiej strony to może i dobrze, nikt nie będzie krytykował moich zdjęć jeśli nie będzie miał minimum 2 wystaw autorskich i zaliczonych min 3 konkursów na poziomie europejskim.
To już taki sarkastyczny przytyk :)

_________________
"Zawsze spodziewaj się niespodziewanego..."

https://www.youtube.com/channel/UCosWos ... OWqAAL66fg
https://www.facebook.com/tomek.kasiak.5


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 21:12 - wt 
Witam.

Wy tu się kłócicie, a biedny Przemek nie może nadążyć za Waszymi uwagami :), dziękuje za wszystkie opinie, nie żałujcie sobie chłopaki każda uwaga jest na wagę złota.

Pozdrawiam.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 21:26 - wt 
CYNIG pisze:
Ale z drugiej strony to może i dobrze, nikt nie będzie krytykował moich zdjęć jeśli nie będzie miał minimum 2 wystaw autorskich i zaliczonych min 3 konkursów na poziomie europejskim.
To już taki sarkastyczny przytyk :)

Tomek doskonale wiesz że nie chodzi o zdjęcia ani konkursy to każdego prywatna sprawa
opis ma być zwięzły krótki i na temat ale bez pierdoł
bo jak tak zaczniemy opisywać produkty to klientowi przejdzie chęć na cokolwiek
zamiast opisywania dat rozlewu faktycznie lepiej napisać lub wstawić coś co zachęci klienta do zakupu danego produktu gdy tylko będę miał oryginał to go zamieszczę
Obrazek

Właśnie Tu http://www.pasiekaambrozja.pl/nsklep/mi ... 00-ml.html bo to jest reklama produktu o którą każdy z nas zabiega a nie jakieś opisy niczego nie dające ;-)


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 21:29 - wt 
Więcej zmian w grafice nie robię, zostaje tak jak jest teraz, uważam że dość ładnie jak na sklep internetowy, może nie jest to szczyt klasyki bo ze mnie żadne profesjonalne studio zajmujące się tylko tym ale mnie się podoba z punktu widzenia wykonawcy jak i przyszłego klienta. :oczko:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 21:33 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lipca 2008, 11:02 - pt
Posty: 5589
Lokalizacja: Łaziska Górne
Ule na jakich gospodaruję: wlkp.
Bogdan, nie o to chodzi. Jeśli używasz argumentu: "Niech każdy kto ocenia innych wpierw pokaże swoje..." to tak na prawdę ucinasz jakąkolwiek dyskusję.

PolskiPszczelarz spytał nas wszystkich o opinię więc każdy może się wypowiedzieć a co z tego On z Cordovanem wykorzystają to już inna sprawa.
Moim zdaniem KAŻDY kto poświęcił swój czas i postarał się pomóc, zasługuje na "dziękuję" ot i tyle.
Dla jednego data rozlewu jest istotna dla innego kolor czcionki a dla jeszcze innego inny szczegół. Wszystko to daje jakieś informacje twórcom strony i tego się trzymajmy.

_________________
"Zawsze spodziewaj się niespodziewanego..."

https://www.youtube.com/channel/UCosWos ... OWqAAL66fg
https://www.facebook.com/tomek.kasiak.5


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 21:54 - wt 
CYNIG pisze:
PolskiPszczelarz spytał nas wszystkich o opinię więc każdy może się wypowiedzieć a co z tego

Nie ma sprawy
W Mariusza sklepiku brakuje mi tylko wielkości pojemnika z miodem lub wagi za którą klient płaci ;-)
i nic więcej


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 21:57 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 grudnia 2010, 13:04 - pn
Posty: 1015
Lokalizacja: olsztyn
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
polskipszczelarz ja wiem że masz dobry miód i moja uwaga nie poto była aby negować jego jakość
na stronie o sprzedaży miodu masz opis miodów wartości zdrowotne i ok mi zabrakło tych podstawowych które wyszczególniłem wagi produktu i daty ,,produkcji,, te informacje muszą się znleść na etykiecie a kupując przez internet nie mogę ich przeczytać na etykiecie więc uważam powinny być w opisie
jako przykład podam kupywałem samochód dla dziecka na zdjęciach wydawał się duży nie było opisu przyszła jakaś miniaturka
pozdrawiam i życzę powodzenia w sprzedarzy internetowej[/b]

_________________
Ule Langstroth, Dadant stanowią 90% uli używanych w pszczelarstwie światowym pozostałe 10%stanowią tysiące modeli i form ozdobnych. J.Guth


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2011, 22:28 - wt 
Dzięki za uwagi, pojemność już jest :), hm....co jeszcze?


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 13 listopada 2011, 20:56 - ndz 
Obecnie pod stałym, dotychczasowym adresem www.polskipszczelarz.pl jest już osadzona nowa strona natomiast sklep jest pod adresem www.polskipszczelarz.pl/e-sklep .


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji