FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 28 marca 2024, 16:57 - czw

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 29 lipca 2011, 22:03 - pt 
skorpion pisze:
polbart, kolego ty na temat bf coś więcej możesz powiedzieć a i na przyszły sezon się przełamie jeszcze raz na bf od ciebie !!!!!!!!!


Polbart nie unasienia sztucznie :oczko: Po uzytkowych to nawet nie ma sensu ciagnąc dalej bo to przeciez juz mądre głowy sprawdzały zreszta ja tez sie juz przekonałem szerszenie to mało powiedziane dobrze ,ze tylko mam kilka takich sztuk w pasiece :leży_uśmiech: Znowu będzie co kasowac na przyszły rok :bosie: albo i we wrzesniu zobaczymy ile mi zostanie zapasowych matul :bosie:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 29 lipca 2011, 22:10 - pt 

Rejestracja: 15 września 2009, 23:27 - wt
Posty: 6074
Lokalizacja: Stara Słupia
Ule na jakich gospodaruję: Langstroth 3/4
Miejscowość z jakiej piszesz: Słupia
skorpion pisze:

polbart, kolego ty na temat bf coś więcej możesz powiedzieć a i na przyszły sezon się przełamie jeszcze raz na bf od ciebie !!!!!!!!!




W każdej pszczole znajdziesz bardzo dobre i tę reszte. :oczko:
Niestety, u mnie Bucfasta nie znajdziesz.
Jeśli już, to 3 linie Primorskich.

Przy okazji chciałem napisać co zrobiły Primorskie w pierwszych dniach dwutygodniowej deszczowej pogody. Może bym tego nie zauwazył, ale dla własnej i pszczół wygody, wsuwam wkładki denicowe z białego PCV, kilka centymetrów od przodu w dennice, po to by trawa nie zasłaniała wylotków, jako że ule stoją na paletach.
Otóż pszczoły te, wypedziły chyba prawie wszystkie trutnie na zewnątrz, gdzie na deszczu, na wkładkach, zginęły śmiercią głodową. Niesamowity widok. Co ciekawsze, w ulach było dosyć sporo nieodebranego gryczanego miodu.
Rosija, Rosija... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 lipca 2011, 22:26 - pt 

Rejestracja: 15 września 2009, 23:27 - wt
Posty: 6074
Lokalizacja: Stara Słupia
Ule na jakich gospodaruję: Langstroth 3/4
Miejscowość z jakiej piszesz: Słupia
KOBER pisze:
skorpion pisze:
polbart, kolego ty na temat bf coś więcej możesz powiedzieć a i na przyszły sezon się przełamie jeszcze raz na bf od ciebie !!!!!!!!!


Polbart nie unasienia sztucznie :oczko: Po uzytkowych to nawet nie ma sensu ciagnąc dalej bo to przeciez juz mądre głowy sprawdzały zreszta ja tez sie juz przekonałem szerszenie to mało powiedziane dobrze ,ze tylko mam kilka takich sztuk w pasiece :leży_uśmiech: Znowu będzie co kasowac na przyszły rok :bosie: albo i we wrzesniu zobaczymy ile mi zostanie zapasowych matul :bosie:


I nie będzie unasienniał..
Jest dużo przyjemniejsze unasiennianie dajace te same efekty. - Wieczorne, naturalne.

Matki użytkowe, unasienniane sztucznie, mają siłą narzuconych przez człowieka partnerów.
Unasienniając się w powietrzu, kierują sie uczuciami. :oczko:


Matki po bardzo dobrych reproduktorkach Buckfasta, unasiennione z wolnego lotu, , tworzą bardzo dobre rodziny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji