FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 28 marca 2024, 15:28 - czw

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 01 grudnia 2018, 10:18 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lipca 2011, 16:47 - pt
Posty: 4332
Lokalizacja: Mrozy/mazowieckie
Ule na jakich gospodaruję: WLKP 18cm
Pakowanie jest znacząco mocniejsze.. kiedyś jak wysyłałem obiektywy, to pakowałem tak, żeby można było paczką grac w piłkę i aby nie została zawartość przy tym uszkodzona.. to podstawa, czy tam, czy u nas..

_________________
Węza z własnego wosku.
511 110 110


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 grudnia 2018, 11:21 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 czerwca 2012, 10:29 - pn
Posty: 1495
Lokalizacja: Toruń
Ule na jakich gospodaruję: LN3/4
kudlaty pisze:
..przerabiałem już wszelkie reklamacje odnośnie uszkodzonych przez kurierów przesyłek i jeszcze ani razu nie rozpatrzono pozytywnie reklamacji a szkody pokrywałem ze swojej kieszeni, kolejna sprawa to też wina klientów którzy nie patrzą co podpisują na protokołach podsuwanych przez kurierów a oni piszą tak zeby byli czyści, albo niszczą opakowanie w którym paczka przychodzi a później dzwonią ze coś nie tak, bez opakowania z listem przewozowym nikt reklamacji nigdy nie uzna,
jeśli pojawia się zapis brak uszkodzenia zewnętrznego i/lub paczka nie opisana ostrożnie lub coś w tym stylu to można zapomnieć o pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji,...


Ostatnio wysłałem dwa wiadra miodu FedExem. Dostałem info, że nastąpił wyciek i że paczki zutylizowano. Pakuję tak, że nie powinno się nic wydarzyć. Napisałem reklamację i została pozytywnie rozpatrzona. Więc nie jest tak, że zawsze nie uznają. Kurier wypłaca "ustawowo" 80% wartości więc w naszym interesie jest żeby "dobrze" rozpisać wartość paczki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 grudnia 2018, 11:28 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lutego 2013, 13:57 - pn
Posty: 378
Lokalizacja: Mazowieckie
Ule na jakich gospodaruję: Wlp z ramką 18 cm
Cytat : " Chamstwu należy się przeciwstawić siłą i godnością osobistą " :D
Masz adres , więc jechać i :pala: i "odebrać" oczywiście należność. :mrgreen:
No bo cóż innego można zrobić ? Napisać do terenowego ZPP i narobić wstydu ?? A jak nie należy nigdzie ? do sądu chyba za błaha sprawa ?
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 grudnia 2018, 16:46 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Krzyżak, fedex nic nie wysyłałem dopiero teraz mój pośrednik wprowadził tą firmę, obecnie wysyłam inpost drugi rok i szkody jeszcze nie bylo, wcześniejsze problemy miałem z dpd i ups dlatego nic tą firmą nie wysyłam, ale na dpd wszyscy narzekaja i sporo się naczytałem o tej firmie na necie

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 grudnia 2018, 17:45 - sob 

Rejestracja: 01 września 2013, 10:18 - ndz
Posty: 5353
Lokalizacja: woj. Śląskie, Beskid Żywiecki
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Żywiec
kudlaty, z dpd ja też miałem trochę kłopotów ale przy odbiorze, a nie przy wysyłaniu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 grudnia 2018, 21:05 - sob 
A czy to jest temat o kurierach , przewoźnikach ??? Czy o kolesiu , który okradł StanleyaK :?: :?:


Na górę
  
 
Post: 01 grudnia 2018, 21:07 - sob 
A czy to jest temat o kurierach , przewoźnikach ??? Czy o kolesiu , który okradł StanleyaK :?: :?:
Bo jeśli o kurierach , to można zamykać , podobny już temat jest

viewtopic.php?f=23&t=8632&hilit=JAKI+KURIER


Na górę
  
 
Post: 03 grudnia 2018, 21:11 - pn 
bagisek1, 5 dni jesteś na forum po zbanowaniu już zaczynasz rządzić i mówić wszystkim co mają robić ,wychodzi prawdziwy kocur z ciebie :haha:


Na górę
  
 
Post: 03 grudnia 2018, 22:09 - pn 
Osioł zawsze będzie osłem :o
Szkoda tylko Szymka .ze ma ojca błazna .
Tyle co mogę odpisać na twój post.
A nie zmieniam o takich jak ty zdania
Nie karmić TROLLA :haha: Bye bye


Na górę
  
 
Post: 04 grudnia 2018, 15:42 - wt 

Rejestracja: 07 listopada 2007, 17:39 - śr
Posty: 223
Lokalizacja: Jarocin
BARciak pisze:
StanleyK, napisałem do gościa pw żeby się natychmiast wytłumaczył publicznie .



BARciak, no i z wytłumaczenia się nic nie wyszło ze strony nikczemnika zbrozło czyli że ma nas jak i nasze publiczne wpisy na jego temat w głębokim poważaniu. Tacy forumowicze jak zbozło powinni być usuwani z naszego Forum bo swym postępowaniem je psują dając świadectwo innym że można w ten sposób robić i włos im z głowy nie spadnie. Ostatnie jego wejście na to Forum to 30.11.2018r. czyli że zagląda tutaj i z pewnością czyta to co o nim piszemy i w nos nam się śmieje.

Pozdrawiam
Stanley


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 grudnia 2018, 23:07 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 czerwca 2008, 22:30 - śr
Posty: 1152
Lokalizacja: Kwidzyn
Ule na jakich gospodaruję: leżak wielkopolski z nads 1/2D
StanleyK, Kiedyś pamiętam Ciebie trochę ochrzaniłem za ..... no ale nie to temat. Dorzucę Swoje 3 grosze co do nieuczciwosci , gdyż Mam również kilka Osób co są dłużni mi pieniądze kilka lat i cisza m/i Kozdrowski ze Słońska (500 zł) , Brzeziński z Myśliborza (410 zł) i również nijakiego odzewu czy że jakakolwiek sytuacja losowa niepozwala ,dlatego po części Tobie Stanleyu też współczuję gdyż zawsze to niszczy niektóre plany jak Mi czy innym w takich przypadkach.ale cóz , takim ludziom to tylko życzyć : aby każdy kawałek chleba który wezmą był gorzki i mód jaki do ust wezmą dziegdziem smakował .



Ps dla obecne panującego " RODO" imiona i nazwiska mogąbyć przypadkowe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji