FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 24 kwietnia 2024, 19:59 - śr

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 25 maja 2020, 12:02 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lipca 2015, 17:01 - śr
Posty: 2289
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Ule na jakich gospodaruję: wlkp.10r+wlkp-18tka=60uli prod
Miejscowość z jakiej piszesz: Warszawa
Witam...

z racji, że temat został zamknięty to daję "nowe ogłoszenie" z dodatkowymi informacjami ws. tego ogłoszenia viewtopic.php?f=8&t=23374:

W sytuacji pytania o matki "na ostatnią chwilę" b. proszę o podanie w mailu nr telefonu - ogólnie zawsze powinien on być - łatwo wówczas o kontakt - swojego tel. nie podaję w ogłoszeniu bo często i tak nie mogę go odebrać - stad wolę oddzwonić.

Maila pasiekamioduszka@wp.pl spr codziennie - w weekendy zamówienia przesłane na tego "maila" tylko odczytuje z racji ilości prac w pasiece natomiast odpisuje w miarę możliwości w tygodniu - przy czym jak odpisałem tzn. że już jest wypisany list przewozowy i zamówienie jest na liście....ale gdybym zwlekał z potwierdzeniem 3 dni wówczas proszę o przypomnienie - nie ma tego dużo ale wiadomo, że czasami można coś przeoczyć bo i reklamy przychodzą...

do wysyłki na termin 01-06-2020 jest jeszcze trochę wolnych matek:


Celle
Nieska

B625
S105
S113
El26

Nie ma na ten termin P72 (kolejne P72 będą do wysłki na następny termin tj. 08-06-2020, nie będzie wówczas EL26).

Pozdrawiam i zapraszam
Tomek

PS
Panie Piotrze Sz. z Warszawy - w zamówieniu na 3 Nieski nie podał pan nr tel. oraz Nicku z tego forum ani też terminu na jaki mają być wysłane - nie dostałem też przez prawie cały tydzień odp. na maila w tej sprawie ALE domyślam się, że chodzi o dzisiejszy termin wysyłki - matki zostały wysłane - także mam nadzieję że Pan to przeczyta zanim przyjdą - bo szkoda aby się zmarnowały takie ładne mateczki - mogą dojść nie we wtorek a w środę z racji tego że "Warszawa to koniec świata" - (matki często "odpoczywają" 1 dzień w "WER Warszawa" a np. z Bydgoszczy do Krakowa dochodzą bez problemu na wtorek...)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 czerwca 2020, 23:26 - pn 

Rejestracja: 14 stycznia 2011, 20:07 - pt
Posty: 87
Lokalizacja: Beskid Żywiecki,Milówka
Ule na jakich gospodaruję: WL
Witam,czy jest możliwość wysyłki 4 matek( 2 celle 2 kartówki)na już.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 czerwca 2020, 15:04 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lipca 2015, 17:01 - śr
Posty: 2289
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Ule na jakich gospodaruję: wlkp.10r+wlkp-18tka=60uli prod
Miejscowość z jakiej piszesz: Warszawa
luteks77,
przepraszam ze dopiero teraz odpisuje na 8 czerwca mogłoby coś być do wysyłki dla Ciebie ...ale masz bliżej do "górskiego pszczelarza" ode mnie matki dość długo idą do Milówki ale chyba ostatnio jak brałeś to doszły na drugi dzień (wtorek) z tego co pamiętam...

na termin 08-06 Cellek już praktycznie nie ma bo musze sobie w końcu coś z nich zostawić... za to zostały do wysyłki na 8 czerwca wolne:

Krainki:
Nieska

Buckfasty:
B625
S105TG (nie będzie ich do wysiłki na 15-06)
P72 (kilka szt tylko)
S113 (tez kilka szt tylko)

na 15-06 do wysyłki będą Celle/Nieska a z Buckfasta: będą B625 S113 i P72...

PS dawajcie znać jak tam z unasiennieniami - właśnie znajomy zadzwonił "się pochwalić" na 23 zakupione osobiście (nie z forum/nie pocztą) matki z serii 10-05-2020 - 22 "trafione" i czerwią już ładnie - u mnie na razie 9/10 się unasiennia - "ale szewc bez butów chodzi" - muszę sobie więcej zostawiać matek - teraz kilka odkładów czeka tydzień na nową serię...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 czerwca 2020, 14:37 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lipca 2015, 17:01 - śr
Posty: 2289
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Ule na jakich gospodaruję: wlkp.10r+wlkp-18tka=60uli prod
Miejscowość z jakiej piszesz: Warszawa
z racji że mam problem z dodawaniem zdjęć na Forum to tutaj można sobie zobaczyć
katulane ogłoszenie ze zdjęciami...

https://www.olx.pl/oferta/matki-pszczel ... F8nOO.html

PS
dla administracji - nie jest to całoroczna "oferta handlowa" - a stawka 500 zł + VAT za ogłoszenie totalnie mi się nie opłaci - w zasadzie na OLX to dużo lepiej idzie praktycznie "za darmo"... przemyślcie wiec możne ten temat bo wg mnie stawka jest zaporowa w stosunku do zasięgu co do potencjalnych odbiorców... a jeżeli jest problem z finansami to Forum możne warto utrzymywać poprzez portal zrzutka.pl lub podobny - podać ile trzeba na cały rok i każdy możne wpłacić - będzie wiadomo jakie są koszty i ile zebrano - czysto, prosto i transparentnie ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji