FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 07 czerwca 2024, 06:00 - pt

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Post: 09 marca 2011, 20:48 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 października 2009, 17:52 - sob
Posty: 2566
Lokalizacja: Szczecin okolice
Ule na jakich gospodaruję: Wlkp
Dziś przeczytałem w marcowym numerze Pszczelarstwa, że powstała firma, która ma za zadanie obsłużyć pszczelarzy przy wysyłce matek. Szybkość, staranność i wysoki standard usług ma zapewnić wygodną dla hodowców alternatywe wobec niechlujstwa poczty. Jest to o tyle dobre ,że jak zapewniał szef tej firmy spedycyjnej- każdy kurier będzie odpowiednio przeszkolony w transporcie pszczół, przyjedzie po i do nas po matki. Nie ważne jaka ilość. Stanie w kolejkach na poczcie oraz strata czasu odejdą do lamusa, jeśli korzystających z tej formy przesyłek będzie dużo.
http://www.twojapaczuszka.pl/pszczoly.htm na stronie tej jest specjalna zakładka, co już pokazuję, że nareszcie w Polsce będzie firma która profesjonalnie podejdzie do problemu przesyłek pszczół. Cena jak na razie ma być 15 zł, która może ulec zniżce, jeśli klient będzie prenumeratorem pszczelarstwa. Serdecznie polecam, sprawa godna uwagi
W razie pytań tel do konsultanta: 530-999-250


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

_________________
www.pszczolyimiod.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 marca 2011, 21:51 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 listopada 2010, 16:52 - ndz
Posty: 161
Lokalizacja: -Proszowice
Ule na jakich gospodaruję: wkp wz
Oby tak było :czatownik: :czatownik:

_________________
http://www.pszczeli-raj.pl/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 marca 2011, 00:05 - czw 
Pszczelarz Roku 2019
Pszczelarz Roku 2019
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 grudnia 2007, 15:35 - sob
Posty: 3496
Lokalizacja: ślonsk
A dlaczego trzeba prenumerować pszczelarstwo zeby mieć zniżkie. Pozdrawiam miły_marian


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 marca 2011, 09:14 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 października 2009, 12:44 - czw
Posty: 3148
Lokalizacja: Olsztyn
Ule na jakich gospodaruję: KLASYCZNY WIELKOPOLSKI
Ten temat był już wałkowany na forum Pszczelarstwa. Zadałem to samo pytanie co Marian . a oto odpowieć


Cytuj:
mendalinho napisał/a:
avico, byłoby super bo kurier zawsze jest pod telefonem i możesz w każdym momencie zorientować się gdzie są twoje matki.Poza tym mysle ze takie firmy decydując się na przewóz produktów pszczelich dokładnie bedą zorientowane jak i gdzie należy przewozić matki czy węze żeby nie uległa zniszczeniu. Zatanawia mnie tylko ten punkt 3

Cytat:
prenumerować "Pszczelarstwo"

Dlaczego?
Pozdrawiam


To biznes i siła perswazji, bo w tym przypadku nie może być mowy o peswazji siły.
Ja jestem za cienki, ale redakcja już coś znaczy podczas negocjacji ze spedytorem.

Sami czytacie fachowe pisma i nie muszę paluchem pokazywać, że "Pszczelarstwo" jest najlepsze i dąży do ułatwiania życia pszczelarzom. Spedytor obniża cenę dla pszczelarzy, a redakcja obniża cenę reklamy dla spedytora. Jeden i drugi płaci mniej, to i redakcja też musi odnieść korzyść, a jest nią prenumerata, którą opłaca pszczelarz. Tak czy inaczej, najwięcej skorzystają pszczelarze.


Link do całego tematu
http://www.miesiecznik-pszczelarstwo.pl ... php?t=2128


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 marca 2011, 10:20 - czw 

Rejestracja: 23 października 2007, 18:57 - wt
Posty: 1222
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Miałem kontakt z firmami spedycyjnymi .Każda firma przy podpisywaniu umowy gwarantowała :
adidar pisze:
Szybkość, staranność i wysoki standard usług

adidar pisze:
każdy kurier będzie odpowiednio przeszkolony w transporcie

Niektóre już po pół roku świadczenia usług wylatywały.Dokonując kilkaset przesyłek dziennie w każdy rejon naszego kraju ma się możliwość sprawdzenia wiarygodności wyżej przytoczonych stwierdzeń. Proszę mi nie mówić o ,, szczególnej dbałości " o towar ze strony przysłowiowego Staszka , który tyra do wieczora za ,, duże pieniądze" - opinia jego szefów i właśnie odchodzi z firmy z tego powodu . Dla mnie jako odbiorcy matek pewniejszy jest listonosz Władek , który wie gdzie mieszkam, informuje mnie o nadejściu przesyłki , wie jak z nią postępować , ma mi ją natychmiast dostarczyć do mnie lub do moich znajomych . Jeszcze się na nim nie zawiodłem i nigdy nie miałem problemu.
Dobrze że powstaje konkurencja w tym segmencie przesyłek !!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 marca 2011, 11:22 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lutego 2011, 23:40 - śr
Posty: 1088
Lokalizacja: Chełm- lubelskie
lalux5 pisze:
Dobrze że powstaje konkurencja w tym segmencie przesyłek !!

Zgadzam się z Tobą całkowicie. Im więcej konkurencji tym bardziej będą dbać o klienta i przesyłki!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 stycznia 2012, 12:42 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 grudnia 2007, 10:08 - ndz
Posty: 810
Lokalizacja: Krosno
Ule na jakich gospodaruję: Wkp, LN.
Miejscowość z jakiej piszesz: Krosno
Próbowałem.Kurier KEX nie odebrał matek w dniu nadania.Zrezygnowałem,bo matki i klient nie będą czekać.

_________________
Nawet najgłupsza pasja jest lepsza, niż tracenie energii na interesowanie się cudzymi sprawami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 stycznia 2012, 16:21 - czw 
Ja próbowałem przesyłka w 24h :D


Na górę
  
 
Post: 26 stycznia 2012, 16:47 - czw 

Rejestracja: 19 grudnia 2008, 21:44 - pt
Posty: 571
Lokalizacja: Kuj-pomorskie
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
wojciech_p pisze:
Próbowałem.Kurier KEX nie odebrał matek w dniu nadania.Zrezygnowałem,bo matki i klient nie będą czekać.


Fakt, u mnie też nie pojawili się w wyznaczonym dniu ale za to następnego dnia byli u mnie o 8 rano. Kurier z którego korzystałem za pośrednictwem firmy twojapaczuszka to UPS.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lutego 2012, 18:07 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 grudnia 2007, 10:08 - ndz
Posty: 810
Lokalizacja: Krosno
Ule na jakich gospodaruję: Wkp, LN.
Miejscowość z jakiej piszesz: Krosno
Podczas wysyłki jednodniówek,taka dowolność jest niedopuszczalna.
Za te pieniądze muszę mieć 100% gwarancję, że kurier odbierze matki w dniu nadania i doręczy je w dniu następnym.
Z UPS korzystam w trakcie innych przesyłek,to dobra firma,może już faktycznie wozi pszczoły.

_________________
Nawet najgłupsza pasja jest lepsza, niż tracenie energii na interesowanie się cudzymi sprawami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lutego 2012, 18:58 - pt 

Rejestracja: 08 grudnia 2010, 12:44 - śr
Posty: 178
Lokalizacja: mazowiecki
Zgadzam się z tobą lalux5. Ja też się nie zwiodłam na listonosza a raczej poczcie bo na drugi dzień rano pomiędzy 7 a 9 jest samochodem wożącym paczki tylko że klateczki trzyma w szoferce by było cieplej. Co do konkurencji to oby tak nie było jak to w Polsce powstanie korporacja i będzie dyktować ceny


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lutego 2012, 00:42 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sierpnia 2007, 09:21 - pn
Posty: 1610
Lokalizacja: Wawa
Poczta Polska zawsze dzwoni jak ma przesyłkę :pl: i dostarcza szybko.Kierowca dostaje słoiczek miodu mały......I gościu już drugi rok dowozi ten sam , i mówi dzwoniąc..... pana mamusie przywiozłem ......Ale i podrzucił nawet na działkę ....zbaczając z kursu, bo wie że coś dostanie ......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji