FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 19 marca 2024, 10:17 - wt

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ] 
Autor Wiadomość
Post: 29 sierpnia 2014, 15:17 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lutego 2013, 09:15 - czw
Posty: 78
Lokalizacja: Klecza Dolna
Ule na jakich gospodaruję: ---
Rozpoczęliśmy akcję wspierającą pszczelarstwo i promującą miód "Miód kupujesz - pszczoły ratujesz".

Tak jak informujemy na stronie internetowej akcji jej misja skupia się wokół tego, że:
- 84% żywności jest uzależnionych od zapylania
- w 1 ulu może mieszkać nawet 80 tys. pszczół
- pszczoły pracują przy zapylaniu przez cały sezon – od pierwszych dni wiosny dopóki nie nadejdzie zima
- natomiast to właśnie pszczelarz otacza je opieką
- w Polsce większość pasiek prowadzona jest hobbystycznie (na 55023 pszczelarzy tylko 316 prowadzi pasieki zawodowe)
- pszczelarze utrzymują swoje pasieki głównie ze sprzedaży miodu…
- … a więc kupując miód pośrednio zapewniasz zapylaczom dobrą opiekę
- dodatkowo kupując miód otrzymujesz naturalny produkt wysokiej jakości o niepowtarzalnych właściwościach.

Zachęcam wszystkich do wsparcia naszej kampanii, np. poprzez zamieszczenie logo lub baneru akcji na swojej stronie internetowej, do pobrania tutaj:
http://miodkupujeszpszczolyratujesz.pl/logo-akcji

Pszczelarzom oferujemy również gadżety z logo akcji - część dochodu ze sprzedaży zostanie przekazana na wsparcie akcji (np. druk ulotek kolportowanych potem bezpłatnie, być może uda nam się też zakupić drzewka miododajne i przekazać je pszczelarzom itp.).

Również firmy zapraszam do współpracy - proponujemy możliwość zamieszczenia logo firmy (np. sklepu pszczelarskiego) na plakacie reklamowym oraz stronie głównej akcji na bardzo atrakcyjnych warunkach.
W przypadku zainteresowania - proszę o kontakt na priv lub maila: teresa.kobialka@pasieka24.pl

Pozdrawiam
Teresa Kobiałka

_________________
Słowo jest jak pszczoła: posiada miód i żądło (przysłowie żydowskie)

Obrazek

Sklep internetowy Pasieki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 października 2014, 15:02 - pt 

Rejestracja: 23 lipca 2012, 12:21 - pn
Posty: 736
Lokalizacja: południowe mazowsze
Ule na jakich gospodaruję: WL,WP,WZ,LN3/4,D,LZ:)
Witam

Wraz z ostatnim numerem waszego czasopisma wpadł mi w ręce ten plakat:
http://pasieka24.pl/zobacz-wszystkie-no ... ujesz.html

Mam dwie uwagi.
Po pierwsze użycie diagramu kołowego(tortowego) opisującego skład miodu w proporcjach jaki to Państwo zrobiliście jest nadużyciem i wprowadza potencjalnych zjadaczy miodu w błąd. To samo jeśli chodzi o ulotkę U69.
Druga sprawa to zdjęcie pszczelarza sprzedającego miód. W pełnym rynsztunku, rękawicach, z zasłoniętą twarzą.
Zasłonięta twarz kojarzy się jednoznacznie, rękawice i poza jakby sprzedawał odpady radioaktywne...., czy my pszczelarze tak sprzedajemy miód??
Pszczelarz na zdjęciu powinien mieć przyjazny wizerunek tak by było widać że nie ma nic do ukrycia.

Pozdrawiam
Przemek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 października 2014, 16:28 - pt 
GÓRAL, może ta dziewczyna to pszczelarka. :haha: :haha: :haha:

Fakt jest kilka błędów ale tego ze mną nikt nie konsultował przed wydaniem plakatu a szkoda bo uniknęli byśmy tych błędów. :wink:


Na górę
  
 
Post: 31 października 2014, 16:41 - pt 

Rejestracja: 21 czerwca 2013, 15:47 - pt
Posty: 306
Lokalizacja: SZCZECIN
Ule na jakich gospodaruję: dadant
A co macie do pszczelarek że co gorsze :pala: :pala: :pala: :pala: :pala: :pala:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 października 2014, 17:02 - pt 
gabriela pisze:
A co macie do pszczelarek że co gorsze :pala: :pala: :pala: :pala: :pala: :pala:
Ależ skąd raczej miałem na myśli że wygląd tej kobiety bardziej przypomina pszczelarkę sprzedającą miód niż odwrotnie. :wink:


Na górę
  
 
Post: 31 października 2014, 17:16 - pt 

Rejestracja: 21 czerwca 2013, 15:47 - pt
Posty: 306
Lokalizacja: SZCZECIN
Ule na jakich gospodaruję: dadant
Zaraz sie przyjrze :pl:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 października 2014, 17:17 - pt 

Rejestracja: 21 czerwca 2013, 15:47 - pt
Posty: 306
Lokalizacja: SZCZECIN
Ule na jakich gospodaruję: dadant
Nie raczej to mężczyzna nie ta figura i te rękawice :mrgreen: :haha: takie to nawet ja nie ubieram :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 października 2014, 18:17 - pt 
PasiekaCordovan pisze:
Ależ skąd raczej miałem na myśli że wygląd tej kobiety

To co nie stać Was na wynajęcie modelki tylko jej kapelusz pszczelarski zakładacie? :D


Na górę
  
 
Post: 31 października 2014, 18:29 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 kwietnia 2011, 08:58 - śr
Posty: 3389
Lokalizacja: Dąbrowa pow Pajęczno
Ule na jakich gospodaruję: WLKP
Może i nawet w środku brak manekina a wypchane słomą


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 października 2014, 19:29 - pt 
ja-lec pisze:
To co nie stać Was na wynajęcie modelki tylko jej kapelusz pszczelarski zakładacie?
Przecież pisałem że nie miałem wpływu na plakat czy też zdjęcie jakie zostało zamieszczone na plakacie. :wink:


Na górę
  
 
Post: 31 października 2014, 19:44 - pt 
PasiekaCordovan, Z mojej strony to był żart, ale z drugiej strony jak przedstawić pszczelarza i że miód jest kupowany od pszczelarza może stolik na bazarze i faceta w czapce bejsbolówce :D. Plakat powinien być wymowny i prosty w odczycie to może przedyskutujmy jak powinien wyglądać?


Na górę
  
 
Post: 31 października 2014, 19:55 - pt 
Cóż moim zdaniem w takim kosmicznym stroju nie sprzedajesz miodu, ja też nie, jeśli już to owszem samo sitko na głowie niech by było by wiadomo było że to pszczelarz ale te rękawice i kombinezon to nieporozumienie. Myślę że motywem, było pokazanie iż kobieta kupuje miód od pszczelarza w pasiece stąd w tle ul. Lepiej było by może zrobić fotkę jakiegoś mężczyzny na tle pasieki dającego słoik miodu kobiecie. Nawet jak miałby samo sitko na głowie już wyglądało by to realniej i zaznaczało że to pszczelarz. Dłonie powinien mieć gołe, koszulka na krótki rękawek. Ot tyle ode mnie. :wink:


Na górę
  
 
Post: 31 października 2014, 20:06 - pt 
PasiekaCordovan, Ale w takim stroju jest dodatkowa reklama rękawic i kombinezonu :D bo to czasopismo dla pszczelarzy a przeciętny zjadacz miodu zwłaszcza ten z miasta nie wie jak się chodzi do pasieki, pszczelarza poznaje bo ma kapelusz z siatką.


Na górę
  
 
Post: 31 października 2014, 20:54 - pt 
ja-lec pisze:
pszczelarza poznaje bo ma kapelusz z siatką
i to by wystarczyło na zdjęcie, plakat nie jest dla tego by każdy kto go dostał kupił sobie kombinezon a by powiesił gdzieś gdzie przysporzy mu to zwiększonej sprzedaży miodu. Tym bardziej niepotrzebnie pokazany pszczelarz jest w całym kombinezonie i rękawicach bo działa to podświadomie na klienta że pszczoły to samo zło i należy się ich bać, dlatego pszczelarz tak się stroi, a to błędne założenie. :wink:


Na górę
  
 
Post: 31 października 2014, 21:13 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 czerwca 2014, 08:46 - pn
Posty: 162
Ule na jakich gospodaruję: LN 3/4
Miejscowość z jakiej piszesz: Zachodniopomorskie
Dla mnie , podstawowym błędem jest fakt ,że na tych ulotkach nie jest jasno powiedziane że kupując Polskie miody ratujesz pszczoły.
No chyba że kolegom z PZP jest zupełnie bez różnicy jakie miody Polacy kupują i czyje pszczoły ratują. A może mają już swoje mieszlnie miodów i
w takim wypadku.............................


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 października 2014, 21:27 - pt 

Rejestracja: 23 lipca 2012, 12:21 - pn
Posty: 736
Lokalizacja: południowe mazowsze
Ule na jakich gospodaruję: WL,WP,WZ,LN3/4,D,LZ:)
Ostoja, dycha kolego.
Kiedyś to pisałem, poprzednia akcja promocyjna powinna się nazywać: "Życie polskim miodem słodzone" a ta teraz "Polski albo dobry miód kupujesz - pszczoły ratujesz"
Tak to nakręcanie importu i kabzy mieszaczom.

Pozdrawiam
Przemek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 października 2014, 21:30 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 kwietnia 2011, 08:58 - śr
Posty: 3389
Lokalizacja: Dąbrowa pow Pajęczno
Ule na jakich gospodaruję: WLKP
płynny miód na czele ........


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 listopada 2014, 02:18 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2014, 21:13 - śr
Posty: 1424
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Warszawa
Wniosek jeden: pszczelarz boi się żądełek, panna o dziwo.... nie:)
Pozdrawiam.
Ps. akcja piękna, co do profesjonalizmu - amatorszczyzna. Bogdanie, nie jestem
profesjonalistą reklamowym, ale jako warszawiak pasający pszczoły i mający 15 lat pracy w marketingu za sobą, mogę zorganizować "stosowniejszą" jakość do tak szczytnej akcji.
Dygresja tylko. Żeby było jasne - za friko:)

_________________
Życie jest poszukiwaniem właściwego konserwanta...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 listopada 2014, 05:26 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 czerwca 2008, 11:35 - pn
Posty: 1851
Lokalizacja: Opolskie
Tej akcji w tej formie hasła NIE POPIERAM.

powinno być hasło:

Polski miód kupujesz - polskie pasieki ratujesz.

Polski miód kupujesz - polskie pszczoły ratujesz.

U pszczelarza miód kupujesz - pszczoły tego pszczelarza ratujesz.


W obecnej formie to "pic na wodę, fotomontaż".
Wiadomo komu kasę się napędza.

_________________
Obrazek Staram się pisać poprawnie po polsku


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 listopada 2014, 09:20 - sob 

Rejestracja: 18 marca 2010, 20:54 - czw
Posty: 247
Lokalizacja: zachpom
Ule na jakich gospodaruję: Ostrowskiej
Ostoja pisze:
Dla mnie , podstawowym błędem jest fakt ,że na tych ulotkach nie jest jasno powiedziane że kupując Polskie miody ratujesz pszczoły.
No chyba że kolegom z PZP jest zupełnie bez różnicy jakie miody Polacy kupują i czyje pszczoły ratują. A może mają już swoje mieszlnie miodów i
w takim wypadku.............................



Ja tego plakatu też bym nie pokazywał klientom. Dla niektórych może to wyglądać , żeby nie ul w tle, jakby ten sprzedający wyszedł ze skażonego terenu. Miód płynny też może zastanawiać klienta że tylko taki jest prawdziwym miodem.
Uważam że to plakat dla sprzedających sprzęt pszczelarski i mieszaczy miodów bo to oni w ostatnich czasach zarabiają najwięcej na pszczołach a nie my pszczelarze. Podobno Chińczycy nie mają pszczół i już zapylają pędzelkami plantacje gruszek a więc z czego ten ich miód który mieszają z naszym, a już nie wspomnę kto produkuje najwięcej tego sprzętu pszczelarskiego wątpliwej jakości.
Tam powinno być napisane:


krzysglo pisze:
Polski miód kupujesz - polskie pszczoły ratujesz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 listopada 2014, 10:14 - sob 

Rejestracja: 22 marca 2010, 22:34 - pn
Posty: 340
Lokalizacja: dolnośląskie
Akcja o miodzie i pszczołach jest PZP więc nie spodziewajcie się że, Polskie będzie tam ujęte, bo PZP by se strzeliło w stopy.
Hasła powyżej kolego krzysglo są jak najbardziej trafne.
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 listopada 2014, 11:56 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 kwietnia 2011, 08:58 - śr
Posty: 3389
Lokalizacja: Dąbrowa pow Pajęczno
Ule na jakich gospodaruję: WLKP
W związku z powyższym nie wykupię prenumeraty czasopisma na przyszły rok w tym wydawnictwie .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 listopada 2014, 17:05 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 czerwca 2012, 10:29 - pn
Posty: 1495
Lokalizacja: Toruń
Ule na jakich gospodaruję: LN3/4
Ja proponuję tak:

U pszczelarza miód kupujesz - polskie pszczoły ratujesz.

Pozdrawiam
Krzyżak


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 listopada 2014, 17:32 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8661
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
możecie sobie proponować co tylko chcecie a i tak zostanie po staremu

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 listopada 2014, 20:13 - sob 
krzysglo pisze:
Polski miód kupujesz - polskie pasieki ratujesz.

krzysglo pisze:
Polski miód kupujesz - polskie pszczoły ratujesz.

To są najbardziej trafne i jedyne słuszne hasła jakie powinny istnieć. Niestety PZP takich nie wypromuje bo ucięli by 90% sprzedaży Kasztelewiczowi a to mieszacz z pierwszych szeregów PZP. Jeszcze ma czelność swoje miody oznaczać banderolą że są pochodzenia krajowego. Może z 10% tych co rozlewa jest czysto polskie. Tfu.

Że też my mamy tak głupi rząd że nie wprowadzą zakazu importu jakichkolwiek miodów do Polski.

Krzyżak pisze:
Ja proponuję tak:

U pszczelarza miód kupujesz - polskie pszczoły ratujesz.

Pozdrawiam
Krzyżak


Tutaj strzelasz wszystkim dużym polskim pasiekom które sprzedają miód w hurcie a w kolano dystrybutorom, którzy skupują tylko polski miód i go rozlewają po czym wprowadzają do obrotu, zaznaczam nie mieszając z jakimikolwiek z poza Polski.


Na górę
  
 
Post: 01 listopada 2014, 20:24 - sob 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 września 2007, 18:41 - sob
Posty: 5356
Lokalizacja: Czaszyn /Londyn
Ule na jakich gospodaruję: ,wielkopolski i 435x250
Miejscowość z jakiej piszesz: Czaszyn
PasiekaCordovan, a tak na powaznie czy sa tacy co nie mieszaja a skupuja w hurcie chyba nie w PL


henry

_________________
https://www.facebook.com/10000202901431 ... zMQagKKAl/
henry


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 listopada 2014, 20:35 - sob 
henry650 pisze:
PasiekaCordovan, a tak na powaznie czy sa tacy co nie mieszaja a skupuja w hurcie chyba nie w PL
Zapewniam Cię że są. :wink:


Na górę
  
 
Post: 01 listopada 2014, 21:33 - sob 

Rejestracja: 10 stycznia 2011, 17:43 - pn
Posty: 764
Lokalizacja: łódzkie
Podając takie stwierdzenia jak to:
PasiekaCordovan pisze:
To są najbardziej trafne i jedyne słuszne hasła jakie powinny istnieć. Niestety PZP takich nie wypromuje bo ucięli by 90% sprzedaży Kasztelewiczowi a to mieszacz z pierwszych szeregów PZP. Jeszcze ma czelność swoje miody oznaczać banderolą że są pochodzenia krajowego. Może z 10% tych co rozlewa jest czysto polskie. Tfu.
[/b]

stajesz się kompletnie niewiarygodny.
Kasztelewicz już chyba od 10 lat nie należy do PZP i generalnie jest przeciwko PZP tak jak i ty. A pszczelarze z PZP też chyba za nim nie przepadają.
PasiekaCordovan pisze:

Że też my mamy tak głupi rząd że nie wprowadzą zakazu importu jakichkolwiek miodów do Polski.

Krzyżak pisze:
Ja proponuję tak:

U pszczelarza miód kupujesz - polskie pszczoły ratujesz.

Pozdrawiam
Krzyżak


Tutaj strzelasz wszystkim dużym polskim pasiekom które sprzedają miód w hurcie a w kolano dystrybutorom, którzy skupują tylko polski miód i go rozlewają po czym wprowadzają do obrotu, zaznaczam nie mieszając z jakimikolwiek z poza Polski.

Jak każdy będzie miał taką wydajność z ula jak ty to nikt miodu nie będzie z zagranicy sprowadzał a mieszacze będą zmuszeni skupować miód z rynku aby klienci od nich kupowali. A jak jeszcze każdy będzie miał takie zdolności handlowe jak ty to i miejsca dla mieszaczy nie będzie bo sprzedaż bezpośrednia będzie kwitła na całego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 listopada 2014, 22:01 - sob 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 września 2007, 18:41 - sob
Posty: 5356
Lokalizacja: Czaszyn /Londyn
Ule na jakich gospodaruję: ,wielkopolski i 435x250
Miejscowość z jakiej piszesz: Czaszyn
PasiekaCordovan, moze i sa ale tacy mali ze mimo to ze skupuja to smialo moga sprzedawac jako swoj mi chodzi o tych wielkich wszyscy wiemy ktorych



henry

_________________
https://www.facebook.com/10000202901431 ... zMQagKKAl/
henry


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 listopada 2014, 22:10 - sob 
DROBNY pisze:
stajesz się kompletnie niewiarygodny.
Kasztelewicz już chyba od 10 lat nie należy do PZP i generalnie jest przeciwko PZP tak jak i ty. A pszczelarze z PZP też chyba za nim nie przepadają.
Wybacz jest Prezesem Stowarzyszenia Pszczelarzy Zawodowych i też zachodzę w głowę dlaczego, chyba powinno być to Stowarzyszenie Mieszaczy Zawodowych. :haha:
DROBNY pisze:
Jak każdy będzie miał taką wydajność z ula jak ty to nikt miodu nie będzie z zagranicy sprowadzał a mieszacze będą zmuszeni skupować miód z rynku aby klienci od nich kupowali. A jak jeszcze każdy będzie miał takie zdolności handlowe jak ty to i miejsca dla mieszaczy nie będzie bo sprzedaż bezpośrednia będzie kwitła na całego.
Przestań pitolić, jak by w Polsce był zakaz importu miodu to pszczelarstwo by się rozwinęło i miodu by starczyło a rozwinęło by się dlatego że wymusił by to brak miodu na rynku. Skoro importują miód z zagranicy bo tani i mieszają z naszym albo nawet nie mieszają tylko leją to ścierwo w słoiki i sprzedają jako miód to Polskie pszczelarstwo nie jest opłacalne dla nikogo, bo ceny hurtowe miodu są nie na takim poziomie by opłaciło się prowadzić duże pasieki a mieszacz mając do wyboru miodopodobne badziewie z zagranicy za 3-6 zł kupi je i sprowadzi a nie da polskiemu pszczelarzowi 15-20 zł za kg miodu. :wink:

henry650 pisze:
PasiekaCordovan, moze i sa ale tacy mali ze mimo to ze skupuja to smialo moga sprzedawac jako swoj mi chodzi o tych wielkich wszyscy wiemy ktorych henry
O mieszaczach nie piszę, pisze o dystrybutorach co nawet swojej pasieki nie mają, są tacy co skupują tylko polski miód i tylko taki sprzedają. :wink:


Na górę
  
 
Post: 01 listopada 2014, 22:41 - sob 

Rejestracja: 10 stycznia 2011, 17:43 - pn
Posty: 764
Lokalizacja: łódzkie
PasiekaCordovan pisze:
Przestań pitolić, jak by w Polsce był zakaz importu miodu to pszczelarstwo by się rozwinęło i miodu by starczyło a rozwinęło by się dlatego że wymusił by to brak miodu na rynku. Skoro importują miód z zagranicy bo tani i mieszają z naszym albo nawet nie mieszają tylko leją to ścierwo w słoiki i sprzedają jako miód to Polskie pszczelarstwo nie jest opłacalne dla nikogo, bo ceny hurtowe miodu są nie na takim poziomie by opłaciło się prowadzić duże pasieki a mieszacz mając do wyboru miodopodobne badziewie z zagranicy za 3-6 zł kupi je i sprowadzi a nie da polskiemu pszczelarzowi 15-20 zł za kg miodu. :wink:

:
wiele branż w polskiej gospodarce chciało by zakazu importu w ich dziedzinach działalności aby móc sprzedawać to co produkują. Nieważna jakość . Problem tkwi w tym że na miodzie zamiast mieszanka miodów z UE i z poza powinno być napisane konkretnie z jakiego kraju pochodzi dany miód to by wiele spraw załatwiło. Tak jak na każdym inny produkcje!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 listopada 2014, 23:08 - sob 
DROBNY pisze:
Problem tkwi w tym że na miodzie zamiast mieszanka miodów z UE i z poza powinno być napisane konkretnie z jakiego kraju pochodzi dany miód to by wiele spraw załatwiło.
Nie załatwi bo są mieszacze co importują miód i mieszają go z naszym a na etykiecie można przeczytać - kraj pochodzenia Polska, co to za miód bo jak oglądam w sklepie taki rzepak w formie płynnej o tej porze roku z napisem że Polski? Kpina wielka i to miód Bartnika Sądeckiego, a co niech wszyscy wiedza że miesza miody Polskie z zagranicznymi i oznacza że pochodzą z Polski. To największe świństwo jakie można zrobić polskiemu społeczeństwu. :evil: :pala:


Na górę
  
 
Post: 02 listopada 2014, 00:44 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 czerwca 2008, 11:35 - pn
Posty: 1851
Lokalizacja: Opolskie
Nie wiem nad czym się tak rozwodzicie.

Kto wydał ulotkę ?
Kto to logo promuje na swoich książkach, czaopismach ?
itd.
Kto strzelił sobie w kolano ?
???

_________________
Obrazek Staram się pisać poprawnie po polsku


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 stycznia 2016, 12:10 - pn 

Rejestracja: 10 stycznia 2011, 17:43 - pn
Posty: 764
Lokalizacja: łódzkie
I chyba wasze uwagi podziałały.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji