FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 28 marca 2024, 11:57 - czw

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 marca 2013, 14:58 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sierpnia 2010, 16:54 - pn
Posty: 293
Lokalizacja: Rudka k.Szczytna
Ule na jakich gospodaruję: ul Leciejewskiego
BoCiAnK, a nie myślałeś, żeby zrobić z tego stowarzyszenie, lub coś podobnego, żeby można było np. 1% podatku raz w roku przekazać? formalności początkowe wcale nie są takie skomplikowane, sprawozdania i sprawy księgowe to też nie jest jakiś wielki problem, bo na forum znajdą się specjaliści różnych dziedzin, a i z tego co mi świta to i te "słoiczki" przelane na rzecz funkcjonowania forum można od podatku odpisać :)
jak istnieją stowarzyszenia typu "fanatycy - nazwa klubu piłkarskiego ( nie podaję celowo) to czemu nie utworzyć stowarzyszenia na rzecz rozwoju pszczelarstwa?
Od dłuższego czasu mi to po głowie chodzi, bo 1% np. w moim przypadku to jakieś 70 zł. Pozdrawiam Marcin,

Edit: Drugą sprawą jest to, że Urząd Skarbowy może za jakiś czas zadać ci pytanie odnośnie tych "słoiczków" na funkcjonowanie forum, bo to pieniążki nieopodatkowanie.
Nie zrozum mnie źle, jestem daleki od podejrzewania o jakieś niecne poczynania związane z obrotem pieniędzmi. Chodzi mi tylko o to, że informacje, ile osób w jakim okresie czasu przelały pieniążki są jawne, bo każdy się wpisuje i to może zostać zauważone.
byłoby nieprzyjemnie jakby się do ciebie czepnęli tak jak do tego piekarza, który niesprzedany chleb oddawał za darmo potrzebującym, a potem mu karę nałożyli. Prawo podatkowe jest skomplikowane, a działania Urzędów Skarbowych często zakrawają na absurd, co bulwersuje sporo ludzi, ale zrobić z tym nie mają za bardzo co.
Jest jeszcze parę rzeczy ale nie będę tu pisał, żeby nie wstawiać zbyt wielu słów kluczowych prostych do wyłapania przez przeglądarkę.
Pozdrawiam Marcin. Jeżeli mogę pomóc to pisz na priv. Pozdrawiam Marcin


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 marca 2013, 10:10 - ndz 

Rejestracja: 25 września 2008, 11:18 - czw
Posty: 590
Lokalizacja: Wymysłów
kolopik, większość którzy wpłacili przysłowiowy "słoiczek miodu "nie zrobili tego z myślą, aby być w jakiś sposób hołubieni ,po prostu dlaczego Bogdan ma ponosić ogromne koszty utrzymania forum, jeżeli korzystamy z tego wszyscy, ja przynajmniej takimi kierowałem się przesłankami.Zarządzający forum chcieli nas w jakiś sposób za to nagrodzić tworząc grupę assistans vip, ale nie wymagajmy więcej robiliśmy to przecież bezinteresownie,nie dla zaszczytów.
Pozdrawiam Mariusz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 marca 2013, 10:22 - ndz 
mariuszm, Nie chcę być hołubiony tylko miałem problem bo ręcznie musiałem malować "niebieskich", teraz mnie oświecono. Co do kosztów to pamiętaj, że pierwszy wystąpiłem z propozycją "ściepy".
Pozdrawiam.


Na górę
  
 
Post: 10 marca 2013, 10:33 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 czerwca 2008, 11:35 - pn
Posty: 1851
Lokalizacja: Opolskie
ubuff pisze:
Edit: Drugą sprawą jest to, że Urząd Skarbowy może za jakiś czas zadać ci pytanie odnośnie tych "słoiczków" na funkcjonowanie forum, bo to pieniążki nieopodatkowanie.
(...)

Nie dotyczy to Bogdana. Przecież wpłaty były na konto małżonki.
"Kłania się" ustawa o podatku od spadków i darowizn.
Lub trzeba wszystko "podciągnąć" pod działalność gospodarczą.

_________________
Obrazek Staram się pisać poprawnie po polsku


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 marca 2013, 10:39 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 grudnia 2010, 23:05 - sob
Posty: 3002
Lokalizacja: Łódź
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Było mineło ,zostawmy ten temat bo rzeczywiście trafi do wyszukiwarki filtrującej jakieś słowo -klucz 8)

_________________
Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 marca 2013, 16:56 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 18:10 - czw
Posty: 937
Lokalizacja: Poznań
Ule na jakich gospodaruję: Dadant
Proponuję w jednym temacie zebrać linki do wszystkich aktywnych producentów ulii w polsce. (zarówno linki do stron jak i tematów na forum w których się ogłaszają). Jeśli ktoś budzi się rano z myślą- kupuje ule!!!! będzie mu łatwiej znaleźć w jednym miejscu wszystkie opcje i wybrać najlepszą.

Co Wy na to?

_________________
Pura Vida


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 marca 2013, 19:30 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lipca 2008, 11:02 - pt
Posty: 5589
Lokalizacja: Łaziska Górne
Ule na jakich gospodaruję: wlkp.
_barti_, powstanie tasiemiec równie ciężki do ogarnięcia jak obecnie wyszukanie tematu.
Forumowa szukajka działa na tyle dobrze, że nie ma co kombinować, moim zdaniem.

_________________
"Zawsze spodziewaj się niespodziewanego..."

https://www.youtube.com/channel/UCosWos ... OWqAAL66fg
https://www.facebook.com/tomek.kasiak.5


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 marca 2013, 20:47 - pt 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6405
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
CYNIG pisze:
barti_, powstanie tasiemiec równie ciężki do ogarnięcia jak obecnie wyszukanie tematu.
Forumowa szukajka działa na tyle dobrze, że nie ma co kombinować, moim zdanie


Mam inne zdanie ,z racji tego że lubię coś podłubać, nie raz szukam wiedzy na rożnych forach to powiem że bardzo mi się podoba .Jak ktoś pozbiera esencje jakichś wiadomości i umieści w jednym temacie ,super sprawa .
Przyklejony pod ręką .Co nie zwalnia innych uczestników od zakładania nowych .

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 czerwca 2013, 09:15 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 kwietnia 2013, 21:10 - pn
Posty: 143
Lokalizacja: Długołęka/Wrocław
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski/drewniany
Czasówka w pisanych postach by się przydała, bo teraz ktoś pisze temat, załóżmy ze 2-3 wpisy są w temacie a później 10 stron nie związanych z tym. Moderować dział giełda. Niech odpowiedź chętnego do kupna będzie akceptowana przez moda lub chętny na zakup odpisuje ogłoszeniodawcy na PW, Sms, Mail itp.
Co na to szefostwo??

_________________
http://bykomstop.avx.pl/img/logo.png


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 czerwca 2013, 09:23 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lipca 2008, 11:02 - pt
Posty: 5589
Lokalizacja: Łaziska Górne
Ule na jakich gospodaruję: wlkp.
Proponuję przeanalizować możliwość przywrócenia (była w pierwotnej formie forum) opcji wyświetlania postów "ostatnio dodanych". Czyli wyświetlania postów chronologicznie za ostatnią dobę czy dwie.
Zyskają na tym głównie osoby pytające, często np: ja mam tak, że czytam forum a nie mam możliwości odpowiedzieć "od ręki". Niestety na drugi dzień odnalezienie pytania wśród postów jest bardzo utrudnione i czasochłonne.

P.S w/w funkcja wyświetlania była wyłączona jako że zbyt obciążała stary serwer, może teraz serwer wydoli z jej obsługą.

_________________
"Zawsze spodziewaj się niespodziewanego..."

https://www.youtube.com/channel/UCosWos ... OWqAAL66fg
https://www.facebook.com/tomek.kasiak.5


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 czerwca 2013, 09:28 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 kwietnia 2013, 21:10 - pn
Posty: 143
Lokalizacja: Długołęka/Wrocław
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski/drewniany
Jestem za tym również.

_________________
http://bykomstop.avx.pl/img/logo.png


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sierpnia 2013, 11:46 - śr 
W piątek 09.08.2013 od godz. 21.00 do soboty do godz. 6.00 forum będzie wyłączone. Nastąpi generalne porządkowanie forum pod względem zarówno tematycznym jak i właściwym usytuowaniu tematów w odpowiednich ku temu działach. Przepraszamy za brak dostępu do forum w tym czasie.

Na swoje stanowisko Administratora powrócił również kolega Cordovan i to on w głównej mierze zajmie się porządkami na forum. Jakiekolwiek komentarze negujące powyższe są niewskazane. Pozdrawiam.


Na górę
  
 
Post: 07 sierpnia 2013, 12:07 - śr 

Rejestracja: 23 lipca 2012, 12:21 - pn
Posty: 736
Lokalizacja: południowe mazowsze
Ule na jakich gospodaruję: WL,WP,WZ,LN3/4,D,LZ:)
Moja nieśmiała propozycja to zwinięcie "Czasopisma Pasieka" do jednej linijki bo zainteresowanie niewielkie a strona główna przedłużona niepotrzebnie.

Pozdrawiam
Przemek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sierpnia 2013, 12:55 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 stycznia 2012, 23:46 - czw
Posty: 189
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Admin pisze:
[...]Na swoje stanowisko Administratora powrócił również kolega Cordovan i to on w głównej mierze zajmie się porządkami na forum. [...]

:bosie: przecież temu Panu już podziękowaliśmy za jego trudy cenzury, to znowu będzie mącenie, kryptoreklama, znikanie postów, pisanie ostrzeżeń na pw i zakulisowe układy. :bezradny: :załamka:

_________________
Pasieka Maszewo

_________________
www.pasieka.krabik.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sierpnia 2013, 13:47 - śr 

Rejestracja: 14 marca 2009, 16:53 - sob
Posty: 979
Ule na jakich gospodaruję: brak
Admin pisze:
Na swoje stanowisko Administratora powrócił również kolega Cordovan i to on w głównej mierze zajmie się porządkami na forum. Jakiekolwiek komentarze negujące powyższe są niewskazane. Pozdrawiam.

To może od razu zbanować połowę forum :mrgreen:
Cordovan myślisz że jak będziesz "miał władzę" to będą się bać i już nikt złego słowa nie napisze ? :haha: :haha: :haha:

_________________
Internetowy pszczelarz z kilkoma wirtualnymi rodzinami + kolejne cztery w pokrzywach za stodołą


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sierpnia 2013, 15:12 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2011, 19:55 - pt
Posty: 1540
Lokalizacja: Tomice
Ule na jakich gospodaruję: klasyczny wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Tomice/Wadowice
elvis pisze:
Admin pisze:
[...]Na swoje stanowisko Administratora powrócił również kolega Cordovan i to on w głównej mierze zajmie się porządkami na forum. [...]

:bosie: przecież temu Panu już podziękowaliśmy za jego trudy cenzury, to znowu będzie mącenie, kryptoreklama, znikanie postów, pisanie ostrzeżeń na pw i zakulisowe układy. :bezradny: :załamka:

_________________
Pasieka Maszewo


Będzie dobrze.

_________________
Pozdrawiam! Krzysztof


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sierpnia 2013, 15:34 - śr 
Admin pisze:
Na swoje stanowisko Administratora powrócił również kolega Cordovan i to on w głównej mierze zajmie się porządkami na forum. Jakiekolwiek komentarze negujące powyższe są niewskazane. Pozdrawiam.

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: To długo nie wytrzymałeś w swoim postanowieniu.
Znudziło Ci się być SuportAdminem? Czy teraz będziesz Cordovanem,Adminem i SuperAdminem ? :haha: :haha: :haha: :haha:
To sobie teraz poużywasz :haha:
A tak na marginesie to kolor niebieski chroni przed banami? :haha: :haha: :haha: :haha:


Na górę
  
 
Post: 07 sierpnia 2013, 16:38 - śr 
elvis pisze:
Admin pisze:
[...]Na swoje stanowisko Administratora powrócił również kolega Cordovan i to on w głównej mierze zajmie się porządkami na forum. [...]

:bosie: przecież temu Panu już podziękowaliśmy za jego trudy cenzury, to znowu będzie mącenie, kryptoreklama, znikanie postów, pisanie ostrzeżeń na pw i zakulisowe układy. :bezradny: :załamka:


Po co dwa razy wchodzić do tej samej wody , dobrze było i spokój był a teraz się znowu zacznie rządzenie :pala:


Na górę
  
 
Post: 07 sierpnia 2013, 16:41 - śr 
juljan pisze:
dobrze było i spokój był a teraz się znowu zacznie rządzenie :pala:


Nikt Nikim Nie Rządzi a Porządek Być Musi
Jak I Merytoryczny Tak I Tematyczny
I na tym Dyskusję Uważam za zakończoną :wink:


Na górę
  
 
Post: 07 sierpnia 2013, 17:04 - śr 

Rejestracja: 06 czerwca 2008, 23:01 - pt
Posty: 1139
Lokalizacja: Stargard Szczec.
Ule na jakich gospodaruję: wlkp/wlkp 18cm
Napiszę mały wniosek po paru latach bycia na forum (Staż sporo dłuższy niż nasz "nowy" admin).
"żeby coś uporządkować samemu trzeba być..." Oczywiście bez złośliwości


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sierpnia 2013, 17:12 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lipca 2008, 11:02 - pt
Posty: 5589
Lokalizacja: Łaziska Górne
Ule na jakich gospodaruję: wlkp.
BoCiAnK,
Bogdan, obsadą personalną nawiązujesz do jednego z najtrudniejszych okresów forum. Nie dziw się więc reakcjom ludzi którym zależy na rozwoju i poziomie relacji międzyludzkich w tym miejscu.

_________________
"Zawsze spodziewaj się niespodziewanego..."

https://www.youtube.com/channel/UCosWos ... OWqAAL66fg
https://www.facebook.com/tomek.kasiak.5


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sierpnia 2013, 20:09 - śr 
CYNIG pisze:
Bogdan, obsadą personalną nawiązujesz do jednego z najtrudniejszych okresów forum. Nie dziw się więc reakcjom ludzi którym zależy na rozwoju i poziomie relacji międzyludzkich w tym miejscu.

Tomek
Nie ma Obawy
Forum musi być czyste i przejrzyste Tu nie ma miejsca na ubliżanie i ja już mam więcej czasu na wgląd i moderowanie nawet postów Administracyjnych
Ja nie mam czasu na przenoszenie i cackanie się
Lubię humor sam nieraz zaśmieciłem temat ale ...
Zbyt Dużo użytkowników do mnie dzwoniło pisało że robi się B....l a na to pozwolić nie mogę do reszty nie po to płacimy ciężka kasę za serwer aby był Bu...l
Po za tym zbyt Dużo Czasu wraz w Przemkiem poświęciliśmy na jego zmodernizowanie i utrzymanie
To że Przemek jest kontrowersyjny to mnie nie obchodzi każdy ma prawo mieć swoje zdanie a ja z nim nie muszę się zgadzać :wink:
Ale to że to forum hula i jest w Dużej zawdzięczamy Przemkowi jako dobremu Technikowi Informatyki
A Pszczelarstwo pozostawmy w innym dziale


Na górę
  
 
Post: 07 sierpnia 2013, 20:10 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 21:44 - pn
Posty: 1593
Lokalizacja: północna wielkopolska
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Amen :)

_________________
Niniejszym oświadczam, że powyższy post wyraża mój osobisty punkt widzenia.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów w dowolnej chwili i bez podania przyczyny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sierpnia 2013, 00:27 - czw 

Rejestracja: 29 marca 2013, 21:08 - pt
Posty: 504
Ule na jakich gospodaruję: Ostrowski wlkp
GÓRAL pisze:
Moja nieśmiała propozycja to zwinięcie "Czasopisma Pasieka" do jednej linijki bo zainteresowanie niewielkie a strona główna przedłużona niepotrzebnie.

Pozdrawiam
Przemek


:brawo:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sierpnia 2013, 23:00 - sob 
BoCiAnK pisze:
To że Przemek jest kontrowersyjny to mnie nie obchodzi każdy ma prawo mieć swoje zdanie a ja z nim nie muszę się zgadzać :wink:


No pożyjemy zobaczymy czy do końca tak jest jak piszesz :pl:


Na górę
  
 
Post: 01 listopada 2013, 08:31 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 marca 2012, 21:04 - czw
Posty: 3637
Lokalizacja: Góry Sowie
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie
Mam problem z zamieszczaniem postów pisząc ze smartfonu połączonego z WIFI z netii. Po napisaniu wyskakuje błąd bodajże 503. Rząda odświeżania strony, a i tak potem dalej dupa. Trochę jest to frapujące a komp nowy złożą mi w tygodniu. Czemu tak się dzieje?

_________________
"Mała jest pszczoła wśród latających stworzeń, lecz owoc jej ma pierwszeństwo pośród słodyczy." (Syr 11, 3);


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 listopada 2013, 09:36 - sob 
adriannos, to błąd przetwarzanych danych, tj. dodany załącznik, albo post, który zawiesza proces PHP. Prawdopodobnie za słaba wydajność łącza i wina leży po stronie usługodawcy internetowego. :wink:


Na górę
  
 
Post: 02 listopada 2013, 12:02 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 marca 2012, 21:04 - czw
Posty: 3637
Lokalizacja: Góry Sowie
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie
Cordovan, doszedłem do sedna, co się działo. Emotikony graficzne - buźki- powodują ten błąd, przynajmniej te niestandardowe.
pozdrawiam

_________________
"Mała jest pszczoła wśród latających stworzeń, lecz owoc jej ma pierwszeństwo pośród słodyczy." (Syr 11, 3);


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 marca 2018, 17:22 - wt 

Rejestracja: 21 grudnia 2016, 16:38 - śr
Posty: 2462
Ule na jakich gospodaruję: wz, 1/2 dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Puławy
która godzina jest na forum ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 marca 2018, 17:39 - wt 
masz nad chat pszczelarski razem z datą


Na górę
  
 
Post: 13 marca 2018, 17:45 - wt 

Rejestracja: 21 grudnia 2016, 16:38 - śr
Posty: 2462
Ule na jakich gospodaruję: wz, 1/2 dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Puławy
no jest ale chyba zła,


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 marca 2018, 17:49 - wt 
dobra 16:49


Na górę
  
 
Post: 13 marca 2018, 18:07 - wt 

Rejestracja: 21 grudnia 2016, 16:38 - śr
Posty: 2462
Ule na jakich gospodaruję: wz, 1/2 dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Puławy
to pewnie jakieś ustawienie z czasem mam inne bo u mnie jest teraz 18:06

tak, sorki
czas letni już miałem ustawiony.
:wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 marca 2018, 09:18 - śr 
a jaką masz ustawioną strefę czasowa można zmienić w zakładce twoje konto


Na górę
  
 
Post: 04 lutego 2019, 21:57 - pn 

Rejestracja: 23 listopada 2018, 20:03 - pt
Posty: 95
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Roztocze
nie wiem w czym problem ale w rubryce (nieprzeczytane posty) wyświetla mi się zero gdy tymczasem widzę że od wczoraj doszły nowe posty na forum


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lutego 2019, 22:50 - pn 
Bollkonski pisze:
nie wiem w czym problem ale w rubryce (nieprzeczytane posty) wyświetla mi się zero gdy tymczasem widzę że od wczoraj doszły nowe posty na forum
Zresetuj komputer i


Na górę
  
 
Post: 31 grudnia 2019, 18:13 - wt 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 grudnia 2019, 11:03 - ndz
Posty: 512
Lokalizacja: Równe k.Kościerzyny
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: TrzyMiasto
Witam. W starym roku jeszcze proponuję nieśmiało :mrgreen: małą modyfikację strony głównej Forum. I tak:
Proponuję do strony głównej na samej górze, utworzyć podforum => Społeczność Forum.
Do tego podforum wrzucilibyśmy istniejący już dział / Regulamin forum + nowo utworzone działy => Przywitaj się oraz dział => Ambrozjaforum.pl
I teraz jazda :rolf: poszczególne działy w/g mojej koncepcji, powinny zawierać tematy już istniejące jak i nowe i tak:
Regulamin Forum =>/Regulamin Forum(w obecnym kształcie)/Regulamin Ogłoszeń działu Sprzedam/ + w przyszłości, inne tematy pokrewne
Przywitaj się =>/Kim jesteśmy(przeniesiony z Pszczelarstwo nasze hobby)/na jakim sprzęcie pracujemy(nowy temat - propozycja + inne w/g potrzeby)
Ambrozjaforum.pl => /Ogłoszenia Administracji/Pierwsze kroki na forum/ Forum
W /Ogłoszenia Administracji - wrzucilibyśmy wszystkie tematy nie związane z regulaminami, a umiejscowione dotychczas w // Regulamin forum + tematy z działu Ogłoszenia i Śmietnik
Ponadto w tym dziale swoje miejsce mogłyby znaleźć miejsce takie tematy jak: Ekipa Forum/ Zostałeś oszukany na Forum.
Dział Pierwsze kroki na Forum => / wiadomo co to
Dział Forum => wg. mojej propozycji, zawierać mógłby wszystkie luźne tematy, związane z bieżącym funkcjonowaniem Forum/związane z propozycjami co do wprowadzania ew. zmian w funkcjonowaniu forum/itp. np.... Problemy z poprawnym logowaniem/ Brakuje Ci jakiegoś działu/ Reklamy na Forum.
To na początek i pod dyskusję Adminom na Nowy Rok podsyłam.
Jakby co - mogę te propozycje ująć w formie graficznej.

Co proponowane przeze mnie zmiany, miałyby poprawić?
Czytelność Forum/ Bardziej intuicyjne pogrupowanie działów przynajmniej tych bardzo newralgicznych dla istoty Forum w sposób taki, aby łatwo można było do tych informacji dotrzeć.
Pozdrawiam ... Leszek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 stycznia 2020, 15:45 - śr 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 grudnia 2019, 11:03 - ndz
Posty: 512
Lokalizacja: Równe k.Kościerzyny
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: TrzyMiasto
Chciałbym zwrócić i uwagę na jeden szczegół - Strona główna Forum - otwieramy ją i widzimy w pełnej krasie :uśmiech:
I teraz "paczając" na nią widzimy poszczególne podfora wraz z ze znajdującymi się tam tematami. Do "merituma" proszę :śmieję się z ciebie: ... dlaczego nie może być tak, że w poszczególnych "podforumach" :-P wypowiedzi(tematy z wypowiedziami) najnowsze - nie są pozycjonowane na samej górze takiego "podforum" a są ustawione ... niekoniecznie chronologicznie chociażby - pod względem daty publikacji ostatniego posta w nim?
To taka mała "upierdliwość" może dla kogoś nieistotna nie mniej uważam - że w tej chwili - nie ułatwiająca "nawigowania" :kapelan: :bosie:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 stycznia 2020, 11:05 - czw 
ldawid pisze:
Witam. W starym roku jeszcze proponuję nieśmiało :mrgreen: małą modyfikację strony głównej Forum. I tak:
Proponuję do strony głównej na samej górze, utworzyć podforum => Społeczność Forum.
Do tego podforum wrzucilibyśmy istniejący już dział / Regulamin forum + nowo utworzone działy => Przywitaj się oraz dział => Ambrozjaforum.pl
I teraz jazda :rolf: poszczególne działy w/g mojej koncepcji, powinny zawierać tematy już istniejące jak i nowe i tak:
Regulamin Forum =>/Regulamin Forum(w obecnym kształcie)/Regulamin Ogłoszeń działu Sprzedam/ + w przyszłości, inne tematy pokrewne
Przywitaj się =>/Kim jesteśmy(przeniesiony z Pszczelarstwo nasze hobby)/na jakim sprzęcie pracujemy(nowy temat - propozycja + inne w/g potrzeby)
Ambrozjaforum.pl => /Ogłoszenia Administracji/Pierwsze kroki na forum/ Forum
W /Ogłoszenia Administracji - wrzucilibyśmy wszystkie tematy nie związane z regulaminami, a umiejscowione dotychczas w // Regulamin forum + tematy z działu Ogłoszenia i Śmietnik
Ponadto w tym dziale swoje miejsce mogłyby znaleźć miejsce takie tematy jak: Ekipa Forum/ Zostałeś oszukany na Forum.
Dział Pierwsze kroki na Forum => / wiadomo co to
Dział Forum => wg. mojej propozycji, zawierać mógłby wszystkie luźne tematy, związane z bieżącym funkcjonowaniem Forum/związane z propozycjami co do wprowadzania ew. zmian w funkcjonowaniu forum/itp. np.... Problemy z poprawnym logowaniem/ Brakuje Ci jakiegoś działu/ Reklamy na Forum.
To na początek i pod dyskusję Adminom na Nowy Rok podsyłam.
Jakby co - mogę te propozycje ująć w formie graficznej.

Co proponowane przeze mnie zmiany, miałyby poprawić?
Czytelność Forum/ Bardziej intuicyjne pogrupowanie działów przynajmniej tych bardzo newralgicznych dla istoty Forum w sposób taki, aby łatwo można było do tych informacji dotrzeć.
Pozdrawiam ... Leszek


Raczej nie przewidujemy zmian w stronie głównej forum, każdy się odnajduje przy układzie takim jak jest, a jest czytelny i dla wielu stałych użytkowników na tyle dobry że każdy wie gdzie czego szukać. Nowi użytkownicy muszą zapoznać się z układem forum.


Na górę
  
 
Post: 02 stycznia 2020, 11:06 - czw 
ldawid pisze:
Chciałbym zwrócić i uwagę na jeden szczegół - Strona główna Forum - otwieramy ją i widzimy w pełnej krasie :uśmiech:
I teraz "paczając" na nią widzimy poszczególne podfora wraz z ze znajdującymi się tam tematami. Do "merituma" proszę :śmieję się z ciebie: ... dlaczego nie może być tak, że w poszczególnych "podforumach" :-P wypowiedzi(tematy z wypowiedziami) najnowsze - nie są pozycjonowane na samej górze takiego "podforum" a są ustawione ... niekoniecznie chronologicznie chociażby - pod względem daty publikacji ostatniego posta w nim?
To taka mała "upierdliwość" może dla kogoś nieistotna nie mniej uważam - że w tej chwili - nie ułatwiająca "nawigowania" :kapelan: :bosie:


Po dopisaniu posta w jakimś temacie jest on automatycznie przenoszony na górę danego Forum czy podforum.


Na górę
  
 
Post: 02 stycznia 2020, 18:29 - czw 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 grudnia 2019, 11:03 - ndz
Posty: 512
Lokalizacja: Równe k.Kościerzyny
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: TrzyMiasto
Pasieka-Ambrozja pisze:
Po dopisaniu posta w jakimś temacie jest on automatycznie przenoszony na górę danego Forum czy podforum.

Nnno tak nie do końca - spójżmy np. na podforum http://forum.pasiekaambrozja.pl/viewforum.php?f=77
Mamy tam na godz. 17:11 siedem tematów(wątków)
pierwszy od góry z 8 listopada 2019
drugi z 13 października 2019
trzeci już z 01 stycznia 2020
.....
piąty z 02 stycznia 2020
A tematy które wyłamują się ze schematu - nie są tematami podpiętymi coby mogło tłumaczyć ...
Taki obraz mamy i w większości podforum :chytry:

Tym wystąpieniem w żaden sposób nie chciałbym udowodnić - iż jajo jest mądrzejsze od kury bo ... tak oczywiście i nie jest co nie znaczy wcale, o wadzie wzroku zgłaszającego :całusy:

Co do wcześniejszej wypowiedzi - ja tu świeży jestem tylko może dlatego takie fanaberie mi po makówce chodzą ... :oczko:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 stycznia 2020, 18:52 - czw 
ldawid pisze:
Nnno tak nie do końca - spójżmy np. na podforum http://forum.pasiekaambrozja.pl/viewforum.php?f=77
Mamy tam na godz. 17:11 siedem tematów(wątków)
pierwszy od góry z 8 listopada 2019
drugi z 13 października 2019
trzeci już z 01 stycznia 2020
.....
piąty z 02 stycznia 2020
A tematy które wyłamują się ze schematu - nie są tematami podpiętymi coby mogło tłumaczyć ...
Taki obraz mamy i w większości podforum :chytry:

Tym wystąpieniem w żaden sposób nie chciałbym udowodnić - iż jajo jest mądrzejsze od kury bo ... tak oczywiście i nie jest co nie znaczy wcale, o wadzie wzroku zgłaszającego :całusy:

Co do wcześniejszej wypowiedzi - ja tu świeży jestem tylko może dlatego takie fanaberie mi po makówce chodzą ... :oczko:


Nie zmieniają pozycji podfora po napisaniu postu tylko tematy w podforach zmieniają swoją kolejność przesuwając sie do góry.


Na górę
  
 
Post: 13 maja 2020, 11:51 - śr 
Opcja dodawania zdjęć przez Fotosik czyli napis "Dodaj zdjęcie przez Fotosik" z mały aparacikiem obok widoczny pod oknem każdej odpowiedzi została naprawiona. Dodając więcej zdjęć niż jedno proszę wybierać w oknie fotosika wersję miniatura 150 px bo po kliknięciu w nią i tak się zdjęcie powiększy, dodając jedno zdjęcie można wybrać wersję 500 px w oknie fotosika, pełnego rozmiaru proszę nie dodawać bo będzie rozciągał forum.
Dodając zdjęcie w wersji 150 px po linku który wskoczy w okno odpowiedzi postwić należy spację i ponownie kliknąć na napis pod oknem odpowiedzi by dodać kolejne zdjęcie. Przykłady poniżej

Obrazek Obrazek

Klikając w miniaturę otworzy się okno do pełnego rozmiaru zdjęcia

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 13 maja 2020, 11:57 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
no to elegancko bo były problemy i kombinowanie ze zmniejszaniem zdjec aby miesciły sie jako załącznik

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2020, 22:31 - śr 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6405
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Ale dalej z fotosika są malutkie w sumie .
Jak zapodaję zdjęcie ze swojej strony daje miniaturkę a później link do pełnego zdjęcia które można naprawdę powiększyć ,a zdjęcie z fotosika są malutkie i nie dają się powiększyć .
Tutaj widzę pole do poprawy ,może inny serwer.
Albo wykupić miejsce na zdjęcia ?

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 czerwca 2020, 19:07 - pn 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 grudnia 2019, 11:03 - ndz
Posty: 512
Lokalizacja: Równe k.Kościerzyny
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: TrzyMiasto
Ooooo - widzę, że Forum przyspieszyło :brawo:

_________________
"... Egzaminy napełniają lękiem każdego, nawet dobrze przygotowanego, ponieważ najgłupszy może zapytać o więcej, niż najmądrzejszy jest w stanie odpowiedzieć..." Charles Caleb Colton.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 czerwca 2020, 21:01 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
W profilu nie da się zmienić danych wyskakuje taki komunikat


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 czerwca 2020, 22:14 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
trza wpisać nr tel do siebie taki wymóg przy rejestracji i pewno uzupełniają w ten sposób u użytkowników którzy są zarejestrowani aby zmniejszyć ryzyko dublowania kont

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 czerwca 2020, 17:48 - pn 
kudlaty pisze:
trza wpisać nr tel do siebie taki wymóg przy rejestracji i pewno uzupełniają w ten sposób u użytkowników którzy są zarejestrowani aby zmniejszyć ryzyko dublowania kont
Dokładnie tak, to zarządzenie nowych Administratorów, właśnie po to by nie powstawały zdublowane konta i ukryci ludzie, którym zablokowano lub ograniczono dostęp z uwagi na niewłaściwe zachowanie. Mało tego musi być to poprawny numer bo jest weryfikacja osoby na podany numer telefonu i wpisanie niepoprawnego, wymyślonego wiąże się z blokadą konta.


Na górę
  
 
Post: 15 czerwca 2020, 22:01 - pn 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6405
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Informatyk pisze:
Dokładnie tak, to zarządzenie nowych Administratorów, właśnie po to by nie powstawały zdublowane konta i ukryci ludzie, którym zablokowano lub ograniczono dostęp z uwagi na niewłaściwe zachowanie. Mało tego musi być to poprawny numer bo jest weryfikacja osoby na podany numer telefonu i wpisanie niepoprawnego, wymyślonego wiąże się z blokadą konta.

Nareszcie . :okok: :okok:

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji