FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 23 kwietnia 2024, 13:37 - wt

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ] 
Autor Wiadomość
Post: 15 grudnia 2015, 18:54 - wt 
Szanowni forumowicze.
Koniec oszustw i koniec wyciągania pieniędzy. Coraz częściej zaczynają się zgłaszać do mnie ludzie poszkodowani przez "Polski pszczelarz". Teraz już na allegro dał się poznać z najgorszej strony. Konto tej osoby zostało zablokowane. Sprawy zostają zgłoszone na Policję.
Jeśli Wam coś ten człowiek zalega- zgłaszajcie się na Policję w celu powiadomienia i dochodzenia swoich praw.

Obrazek


Jełsi gdziekolwiek się pokaże - dajcie mi znać na PW.

Dziękuję


Na górę
  
 
Post: 15 grudnia 2015, 19:13 - wt 
PS. Brzydzę się oszustwami i "oszustami". Mam jakąś alergię na takich delikwentów. To jeszcze nie koniec moich działań.

:pl:


Na górę
  
 
Post: 16 grudnia 2015, 11:07 - śr 

Rejestracja: 15 grudnia 2015, 14:34 - wt
Posty: 2
Lokalizacja: Dolnośląskie
Ule na jakich gospodaruję: warszawskie poszerzone
Miejscowość z jakiej piszesz: Strzelin
Witam, ja też dałem się oszukać, lecz o tyle bezpiecznie, że przez popularny portal aukcyjny. Sytuacja jest o tyle prosta, że pieniądze odzyskam. Sprawę zgłaszam na Policję gdyż jest to przestępstwo z art. 286 KK i tak to interpretuje Prokuratura . Jeżeli ktoś chce również udać się na Policję i zgłosić oszustwo, zachęcam. Jeżeli ktoś będzie potrzebował pomocy bo sprawa zostanie umorzona lub otrzyma odmowę wszczęcia chętnie zredaguję stosowne pismo całkiem gratis, w tej sprawie proszę pisać na PW


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 grudnia 2015, 12:46 - śr 
Ważnym jest aby po zakupie przez Allegro płacić systemem PayU. Gwarancja na odzyskanie pieniążków. System działa pieniążki wracają a PayU już dobiera się do skóry takiemu cwaniaczkowi. Mnie już oszukano i pieniążki wróciły do mnie. Dalej to już nie moje zmartwienie.

Warto zgłaszać sprawę do organów tropiących (na psiarnię :mrgreen: ) i nie dać sobie wmówić, że nic z tego nie będzie. Najpierw napisać pismo - 2-3 zdania i złożyć dyżurnemu na księgę. W ten sposób muszą się zająć sprawą.

Nie można sobie pozwolić aby cwaniaczek nas okradał, czy to 10 czy 300zł - to kradzież. Większość z oszukanych odpuszcza sprawę jednak w ten sposób dajecie przyzwolenie na dalsze okradanie innych.
Trzeba temu się przeciwstawić.

Jeśli nie macie co zrobić z pieniążkami - podam swoje konto i poproszę i wpłaty. :mrgreen: Przynajmniej wykorzystam je na zakup swojego ula. :D

Ja się zaparłem i będę tropił oszustów i nie mam zamiaru ich karmić. Każde zło będzie eliminowane.

Tak na marginesie to powiem, że z PP to dopiero początek. 8)


Na górę
  
 
Post: 16 grudnia 2015, 17:06 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 marca 2012, 11:28 - czw
Posty: 53
Lokalizacja: Swarzędz
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Witam wiem że nie na temat ale mnie przewalił
http://sklep1558588.home.pl/pl/promotions

http://sklep1558588.home.pl/

na jakieś 300zł

ktoś może ma namiary na nich.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 grudnia 2015, 18:22 - śr 
PasiekaMarcinkowscy,
dziwi mnie ze dajecie się tak rolować !
w Przypadku np tego sklepiku internetowego . przejrzałem go dokładnie i stwierdzam że założenie takiego sklepiku włącznie z emailem zajeło by mi noooo powiedzmy godzinę i kupujecie wirtualnie wpłacając mi na konto :haha:
Kol zauważ jedno nie ma tam nawet Imienia i Nazwiska właściciela uczciwy sprzedawca podaje cały adres aby tubylcy w tym przypadku Rabczanie mogli kupować równomiernie może tam widnieć adres
Kraków Krzemionki 24 - a czy takowy istnieje ???? Kto to wie ???


Na górę
  
 
Post: 16 grudnia 2015, 18:52 - śr 
BoCiAnK, są domowe sposoby na sprawdzenie - chociażby CEDiG https://prod.ceidg.gov.pl/ceidg/ceidg.p ... earch.aspx i wiele innych sposobów (oczywiście domowymi sposobami). Inne bardziej inwazyjne to już tylko przez odpowiednie organy.
Wracając do PP - on nawet nie figuruje w CEDiG, jednak miał renomę i jakość wykonywanych produktów. Dziwi mnie, że z takim potencjałem jaki posiada PP zaprzepaścić swoją szansę na rozwój i mocną pozycję na rynku. Jak to zawsze mi powtarzano: jeden klient zadowolony to i dziecięciu nowych pozyskanych natomiast jeden niezadowolony to tysiąc straconych. Bilans zawsze wychodzi ujemny więc warto być uczciwym i wywiązywać sie ze swoich obietnic. Jeśli zdarzy się nieszczęście trzeba też z podniesiona głową przyznać się do błędu i przeprosić, naprawić szkody. Szkoda, wielka szkoda - ja szukam dalej dobrego wykonawcy ula i jak na moje finanse - taniego. Ciekaw jestem czy jedno z drugim pójdzie w parze. :P A, jak mi się to uda to będę woził znaczek, emblemat na swoim samochodzie. :idea:


Na górę
  
 
Post: 16 grudnia 2015, 19:14 - śr 

Rejestracja: 16 stycznia 2015, 13:27 - pt
Posty: 324
Ule na jakich gospodaruję: WP-korpus, 1/2 WPL - nadstawka
Miejscowość z jakiej piszesz: świętokrzyskie
Jeśli pracujesz w mundurówce, i użyłeś nizgodnych z prawem metod, by komuś publicznie dołożyć, w taki sposób, jak to zrobiłeś, licz się z konsekwencjmi.
Mam nadzieję, że nie pracujesz w policji, czy w wojsku, mo chyba, że masz za zadanie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 grudnia 2015, 19:14 - śr 
Marcinek pisze:
ja szukam dalej dobrego wykonawcy ula i jak na moje finanse - taniego. Ciekaw jestem czy jedno z drugim pójdzie w parze. :P A, jak mi się to uda to będę woził znaczek, emblemat na swoim samochodzie.

Nie gniewaj się ale ten twój CEDiG możesz sobie w papucie wstawić widać jeszcze nie znasz rynku internetowego .

Co do wykonawcy uli dla Ciebie też się nie gniewaj Nie robił bym choć byś mi nie wiem ile płacił !
czytałem tylko Twoją wypowiedź na temat Ula Wielkopolskiego od Ekoule (sory jak przekręciłem ) gdybyś mi tak marudził jak tam nad tym ulem uwierz mi poszedł bym pewno siedzieć :mrgreen: Ale Ty Przebudził byś się jak ten co odśnieżał na tym filmiku z Karkonoszy dopiero w Maju czy lipcu :haha:


Na górę
  
 
Post: 16 grudnia 2015, 19:45 - śr 
BoCiAnK, - oj, no fakt - troszkę przewaliłem z ekoulami. Zadzwoniłem i przeprosiłem. Jednak już to pisałem - chciałem dobrze a nieźle - zostało to odebrane niestety fatalnie.
Może zeżarła mnie moje perfekcyjność - to z racji zawodu wyuczonego i wykonywanego. Sam się na tym czasem łapię. Za co cierpię.
Ale nie martw się - od Ciebie bym uli nie wziął - jesteś za drogi. :mrgreen:
Więc ten temat mamy załatwiony. :D
Ja swoje łoże szlifowałem do przesady perfekcyjnie - a i tak lakier mi to zepsuł :D

markus pisze:
Jeśli pracujesz w mundurówce, i użyłeś nizgodnych z prawem metod, by komuś publicznie dołożyć, w taki sposób, jak to zrobiłeś, licz się z konsekwencjmi.

A czy ja coś takiego gdzieś napisałem, ze użyłem czegoś niezgodnie z prawem?
NIE !!!
Odbieram twój wpis jako groźbę. :mrgreen:
Pragnę nadmienić, że najpierw trzeba coś udowodnić i przez odpowiednie władze wydać odpowiednie akty prawne a do tego czasu człowiek pozostaje niewinnym. Nie zapomnij jeszcze o jednym - o przedawnieniu. Jeśli 5 lat temu ukradłem koledze samochód i teraz się do tego przyznam - nic mi nie grozi - przedawnienie. Aby było ciekawiej mogę ten skradziony samochód legalnie zarejestrować na siebie. Siła prawa a Prawo siły. :haha:

markus pisze:
Mam nadzieję, że nie pracujesz w policji, czy w wojsku, mo chyba, że masz za zadanie...

Za stary jestem na ganianie za złodziejami. :mrgreen:

BoCiAnK - ja tylko podałem najprostsze rozwiązanie.
Czy kolego kupisz ode mnie Mercedesa klasy S za 300 zł?
Czy nie zastanowi Cię że coś tu nie jest tak?
Czy znasz przepis mówiący o paserstwie nieświadomym? Paragraf przypięty za ten czyn. Sąd Ci wytłumaczy, że kupienie samochodu wartego 80 000 zł za 300 zł - to paserstwo nieświadome. Potem w uzasadnieniu będziesz miał piękny wpis - "Sąd nie dał wiary oskarżonemu, że nie wiedział ....... że dobrowolnie sie zdecydował". O, rany - ile ja takich wymówek słyszałem - to głowa boli.


Na górę
  
 
Post: 16 grudnia 2015, 20:02 - śr 

Rejestracja: 07 czerwca 2012, 15:07 - czw
Posty: 65
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Marcinek
Gdyby Ty wszystkie swoje posty przeczytał to głowa dopiero by bolała.
A za to całe pisanie z 5 uli byś już zrobił, nie gniewaj się i do roboty.
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 grudnia 2015, 20:21 - śr 
Marcinek pisze:
Czy kolego kupisz ode mnie Mercedesa klasy S za 300 zł?

Pewnie że bym kupił :wink:
Jak Byłem w Anglii kobietka mi chciała sprzedać BMW X5 na polskich blachach za 3 tys funtów
w Polsce ten rocznik kosztował ok 65 tyś i doskonale wiedziałem dlaczego taka cena ? lecz to był sam Luksusowy a nie do wożenia uli wiec kupiłem sobie Kia Sorento :wink:
kyrneh pisze:
A za to całe pisanie z 5 uli byś już zrobił, nie gniewaj się i do roboty.

:haha: :haha: :haha: nawet szlifując by myślał jak tu coś napisać :haha:


Na górę
  
 
Post: 16 grudnia 2015, 20:34 - śr 
BoCiAnK pisze:
:haha: :haha: :haha: nawet szlifując by myślał jak tu coś napisać :haha:


A skąd wiesz? Właśnie szlifuję.

Podłogę :haha:


A Ty masz ule :idea: - pokarz, pochwal się - jak mnie nie zabijesz ceną to może kupię. Pozbieram i kupię. Ale najpierw małżonka obejrzy.
Zresztą ona chyba się zaloguje i wybierze dla mnie ul z forum. Ty nie znasz mojej żony - czuję,ze żaden by się nie nadawał. Jest gorsza ode mnie. :haha:
Kupię ale nie możesz powiedzieć, że mi sprzedałeś - musisz zawsze twierdzić, że wygrałem w konkursie, podarowałeś mi bo masz za dużo, przyniósł mi Mikołaj. Inaczej będzie po mnie. :haha: :haha: :haha: :haha:
Na szcżescie wierzy w takie bajki - jeszcze. :haha:


Na górę
  
 
Post: 16 grudnia 2015, 20:38 - śr 

Rejestracja: 17 listopada 2011, 01:05 - czw
Posty: 879
Lokalizacja: Dolny Sląsk
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Marcinek pisze:

A skąd wiesz? Właśnie szlifuję.

Podłogę :haha:

Widzę ze tobie kobieta pozwala na wszystko :haha: :haha: :haha:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 grudnia 2015, 20:58 - śr 

Rejestracja: 09 lipca 2010, 19:25 - pt
Posty: 589
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Ule na jakich gospodaruję: inny
:arrow: kobieta zawsze ma rację, a facet ma rację albo święty spokój


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 grudnia 2015, 21:01 - śr 
wojciechmoro pisze:
:arrow: kobieta zawsze ma rację, a facet ma rację albo święty spokój

Ja chyba to drugie.
Żebyś Ty wiedział co ona wymyśliła to załamka.
Kiedy ta wiosna - chcę postawić swoje ule i jeździć na wieś - te ule to dla mnie zbawienie. Dobrze wykombinowałem - co? :haha: :haha: :haha:

A, PP chciał mi to udaremnić - więc teraz wiadomo. Wyszło szydło z wora. :haha: :haha: :haha:


Na górę
  
 
Post: 16 grudnia 2015, 21:18 - śr 
Marcinek pisze:
A Ty masz ule :idea: - pokarz, pochwal się - jak mnie nie zabijesz ceną to może kupię. Pozbieram i kupię. Ale najpierw małżonka obejrzy.

Poszukaj Znajdziesz zdjęcia :wink:
Marcinek pisze:
Kupię ale nie możesz powiedzieć, że mi sprzedałeś - musisz zawsze twierdzić, że wygrałem w konkursie, podarowałeś mi bo masz za dużo, przyniósł mi Mikołaj. Inaczej będzie po mnie.

Wyślij ją do mnie pokaże jej ule :haha:
Marcinek pisze:
Ty nie znasz mojej żony

Raz Kozie śmierć zaryzykuję byleś potem nie :cry: za nią :haha:


Na górę
  
 
Post: 16 grudnia 2015, 21:27 - śr 

Rejestracja: 27 listopada 2010, 00:02 - sob
Posty: 1909
Lokalizacja: Szprotawa
Ule na jakich gospodaruję: WP leżak i WP korpus
Marcinek, chciałem coś jeszcze napisać ale jak przeczytałem te Twoje poprzednie posty to zrezygnowałem. Powodzenia Ci życzę w kupnie uli, których prawdopodobnie nie kupisz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 grudnia 2015, 22:59 - śr 
BoCiAnK pisze:
Wyślij ją do mnie pokaże jej ule :haha:
Raz Kozie śmierć zaryzykuję byleś potem nie :cry: za nią :haha:

Aaaaaaaaaaa tu Cię mam. Myślisz, że jeszcze dopłacę? :haha: Tym razem sie oszukasz - oddam za darmo a za rok to Ty będziesz pisał przy szlifowaniu podłogi. :mrgreen: :haha: :haha: :haha:
Żebyś wiedział w jakim lateksie i z jaki batem stoi nade mną i pilnuje. To czuję, że wsiądziesz w pociąg i zaraz będziesz. Tylko zabierz jakieś kropelki na serduszko. Może nie wytrzymać. :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Marian. pisze:
Marcinek, chciałem coś jeszcze napisać ale jak przeczytałem te Twoje poprzednie posty to zrezygnowałem. Powodzenia Ci życzę w kupnie uli, których prawdopodobnie nie kupisz.

Z pełnym szacunkiem ale wnioskuję, że nikt nie robi dobrych tanich uli?
No znam kilku którzy potrafią zrobić fantastyczne ule ale nie moja półka cenowa. Tak więc muszę dozbierać, do żebrać, wyskomleć o kilka złotych i kupić te ładne i dobre.
A swoją drogą to w ostatnim czasie obejrzałem kilka uli - niestety tragedia - chyba wytwórcy nie mają miarek bo wymiary się nie kleją a co gorsza to każdy korpus ma inne.
Wiesz Marian., mi naprawdę szkoda PP, jego ule widziałem i są dobre. Jednak martwi mnie, że jego ule nie zagrały z samym nim. Jednak to na własne życzenie.
Zaobserwowałem też dziwną tendencję oszukiwania wewnętrznego. Ten zamówił a nie dostał. Ten znowu zapłacił i przysłał coś uszkodzonego a tamten nie przyjmuje reklamacji. Inny znowu podmienia matki i twierdzi, że taką dostał. Jeden drugiemu kradnie ule lub je dewastuje.
Kurdę - co tu się dzieje?
O, co tu chodzi? :shock:
Czy tylko pszczelarstwo polega na tym aby oszukiwać, wykiwać, ograbić, ukraść itp?

Powiem wprost - bardzo specyficzne środowisko. Czasami zaczynam sie obawiać z kim ja się zadaję.
Tu naprawdę sobie zadaję pytanie - może przespałem lekcję gdzie uczono jak radzić sobie w życiu, kilka porad ekstremalnych.
Byłem wychowany na Warszawskiej Pradze Północ (Brzeska, Stalowa, Strzelecka itp.) i Ci ludzie z marginesu (bo taką etykietkę dostali) zawsze mnie bronili przed ich negatywnymi następstwami. Uczyli i pokazywali jak żyć i jak sobie radzić z uśmiechem na ustach. Jak pomagać słabszym, jak ich bronić przed naciskającym piętnem zła. Jak to zło wychwytywać i jak go eliminować. To też wykorzystywałem w swojej pracy zawodowej. Starałem się być obiektywny i szukałem kompromisu. Takim będę zawsze - takim pozostanę (starych drzew się nie przesadza). Mam swój kodeks którego będę się trzymał jak wierni "Biblii". Byłem uczciwy, będę uczciwy i żądam uczciwości.

Dobra bo mi kazanie wyszło a ja nie kościelny. :shock:

Ot, taki jestem dziwny człowieczek. Zawsze uwielbiałem mówić, że "król jest nagi". :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 16 grudnia 2015, 23:10 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8679
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Marcinek pisze:
Z pełnym szacunkiem ale wnioskuję, że nikt nie robi dobrych tanich uli?


dobrze tanio szybko te trzy określenia nie wiążą się ze sobą

_________________
sprzedam korpusy wielkopolskie i dadant produkcja babik nowe i używane 724227381


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 grudnia 2015, 23:39 - śr 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 września 2007, 18:41 - sob
Posty: 5356
Lokalizacja: Czaszyn /Londyn
Ule na jakich gospodaruję: ,wielkopolski i 435x250
Miejscowość z jakiej piszesz: Czaszyn
kudlaty, wiaza sie robic samemu i jest tanio dobrze i szybko


henry

_________________
https://www.facebook.com/10000202901431 ... zMQagKKAl/
henry


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 grudnia 2015, 23:41 - śr 

Rejestracja: 09 lipca 2010, 19:25 - pt
Posty: 589
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Ule na jakich gospodaruję: inny
albo dobrze albo tanio, a zwykle :arrow: źle drogo i nieterminowo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 grudnia 2015, 23:53 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Marcinek, Z tą swoją nienaganną perfekcją to mocno przesadzasz,wymieniając wady partnerki już po fakcie nabycia

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 grudnia 2015, 00:00 - czw 
bo lubię pisze:
Marcinek, Z tą swoją nienaganną perfekcją to mocno przesadzasz,wymieniając wady partnerki już po fakcie nabycia

Oj, to też moja wada i innych ludzi. Najwięcej błędów widzi się u innych. :P
Najgorzej wychodzi jak te błędy zaczynam wychwytywać u siebie.
Wstydzę się - ale cóż - taki już jestem. Jednak mam jedno wpojone - samokrytyka :mrgreen: ten nawyk wyrobiłem sobie w ZSMP (ciekawe czy wiecie co to było). :mrgreen: :haha: To dobra szkoła samokrytyki i wychowania. :wink:


Na górę
  
 
Post: 17 grudnia 2015, 00:19 - czw 
Marcinek pisze:
Myślisz, że jeszcze dopłacę? :haha:

No Kurka Ciekawa propozycja :) No niech stracę zrobię Ci tego ula byś nie gderał że za darmo :haha: przywłaszczyłem :mrgreen:
Marcinek pisze:
Żebyś wiedział w jakim lateksie i z jaki batem stoi nade mną

Hmmm trochę perwersji nie zaszkodzi też tak lubię :haha: wiesz że raz się jest na wozie a raz pod wozem :P
Marcinek pisze:
Tylko zabierz jakieś kropelki na serduszko. Może nie wytrzymać. :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Człowieku ja miodem i pyłkiem wychowany nie wiadomo kto by nie wytrzymał :haha: tylko co jak by się chciała wrócić do Ciebie a Ty dopiero ule chcesz kupować i miód i pyłek jeść :haha: :haha: :haha:
wiec lepiej kup te ule jakie Ci się trafią bo Cienko to widzę Padniesz przy szlifowaniu podłogi pod pręgierzem namiętności :haha: :haha: :haha:


Na górę
  
 
Post: 17 grudnia 2015, 00:45 - czw 

Rejestracja: 27 listopada 2010, 00:02 - sob
Posty: 1909
Lokalizacja: Szprotawa
Ule na jakich gospodaruję: WP leżak i WP korpus
Marcinek, ja do polskiegopszczelarza nie mam nic, z jego usług byłem bardzo zadowolony ,kupowałem odkłady,rodziny pszczele i ule, które mam i sam odbierałem , to jest moje zdanie, a Ty możesz mieć odmienne, kolega też brał odkłady i też był zadowolony, pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 grudnia 2015, 01:50 - czw 
Marian. pisze:
Marcinek, ja do polskiegopszczelarza nie mam nic, z jego usług byłem bardzo zadowolony ,kupowałem odkłady,rodziny pszczele i ule, które mam i sam odbierałem , to jest moje zdanie, a Ty możesz mieć odmienne, kolega też brał odkłady i też był zadowolony, pozdrawiam.

Ja Ciebie rozumiem jednak wyjaśnij mi dla czego i kto pisał posty, że zostali oszukani a z umów się nie wywiązywał? Nie tylko na tym forum ale i na innych. No, kto?
Uważam, że to właśnie Wy forumowicze powinniście przeciwdziałać takim zachowaniom jednak nikt i nic nie robił w tej kwestii. Odezwało się kilku którzy pojechali do niego i rozliczali po swojemu - to też naganne i powinno być napiętnowane.
Niestety trafiło na mnie. Czuję się oszukany - może bym to jakoś przełknął. Jednak moje dziecko pragnęło dać mi ten ul na mikołajki. Płakało i nawet dziś wspomina tę sytuację (choć przy niej nie mówiło się o tym co ten człowiek zrobił). Wiedziała tylko, że ul przyjedzie i będzie mogła dać tacie. Nie dała bo ktoś miał to w d..... choć w korespondencji było wyraźnie zaznaczone po co i w jakim celu zostało zamówione. Zostało to zamówione w tajemnicy przede mną. Zwodzenie za nos. Przeciąganie i ciągłe napięcie i niestety niewypał.
Wystarczyło tylko napisać prawdę - pogadać, uczciwie wyjaśnić, przeprosić. Jednak nie ! - brak jakiejkolwiek odpowiedzi na meile, telefon głuchy. Czułem, że w domu jest napięta sytuacja, coś wisiało w powietrzu. Coś się działo. Wreszcie się dowiedziałem.
Szkoda mi było dziecka które czekało na ul dla tatusia. Ona najwięcej to przeżyła nie wspominając o mojej połowicy.
Czy PP pomyślał o tym jaką krzywdę wyrządził? Czy wie ile osób sie zawiodło na nim i ilu nie oddał pieniędzy, żyjąc na kredyt a mając w d.... tych co mu zaufali.
To jest naganne i powinno zostać wyeliminowane, to są aspołeczne zachowania aby nie powiedzieć zachowania kryminalne.
Czy kolega Marian., zdaje sobie sprawę, ze komuś mogły paść rodziny pszczele bo nie dostarczył matki, czy też inne powody o których nie będę pisał. Czy zastanowiłeś się nad tym, że komuś mógł wyrządzić krzywdę?
Moja rodzina jest autonomiczna i niepodległa żadnym zasadom które są narzucane przez innych z zamiarem wyrządzenia krzywdy. Ktoś naruszył tę społeczną zasadę, ale nie tylko moją ale innych wykiwanych. Troszkę się ich zebrało. Ja tylko dopełnię dzieła.
Nie oczekuj ode mnie aby ktoś, kto traktuje mnie nie jak człowieka lecz jak zwierzę, abym nie zachowywał się jak zwierzę.
To wszystko na własne życzenie. Tu brak jakiejkolwiek zemsty - tu jedynie chęć wyeliminowania tego nikczemnego procederu.
Jak Bóg Kubie, tak Bóg Kubańczykom. :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 17 grudnia 2015, 12:10 - czw 

Rejestracja: 27 listopada 2010, 00:02 - sob
Posty: 1909
Lokalizacja: Szprotawa
Ule na jakich gospodaruję: WP leżak i WP korpus
Marcinek, nie wiem ilu zostało oszukanych ilu zawiedzionych, ja tego nie doświadczyłem i tych co znam a od niego kupowali również, również robiłem przedpłatę i odbierałem osobiście. Co do matek to wiem, że takowych nie robił więc nie wiem dlaczego w tej sprawie piszesz, może pomyliłeś dostawców. Jak pisałem jestem z jego usług zadowolony i włosów z głowy nie wyrywam i dlatego nie mogę nic złego na Mariusza powiedzieć i tyle w temacie.Mogę dodać, że ma ładną dużą pasiekę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 grudnia 2015, 12:39 - czw 
Marian. pisze:
Co do matek to wiem, że takowych nie robił więc nie wiem dlaczego w tej sprawie piszesz, może pomyliłeś dostawców.

Pojechałem hurtem.
Cieszy mnie to, że obstajesz za nimi. Jednak mleko się rozlało.
Marian. pisze:
Jak pisałem jestem z jego usług zadowolony i włosów z głowy nie wyrywam i dlatego nie mogę nic złego na Mariusza powiedzieć i tyle w temacie.

Ty nie. Ale inni może tak.
Marian. pisze:
Mogę dodać, że ma ładną dużą pasiekę.

Będzie z czego ściągać. Ta informacja jest mi przydatna. Dziękuję :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 02 lutego 2016, 09:16 - wt 

Rejestracja: 15 grudnia 2015, 14:34 - wt
Posty: 2
Lokalizacja: Dolnośląskie
Ule na jakich gospodaruję: warszawskie poszerzone
Miejscowość z jakiej piszesz: Strzelin
Witam, sprawa Polskiego Pszczelarza trafiła do organów ścigania, jeżeli są osoby pokrzywdzony chcące odzyskać stracone pieniądze i zakończyć to co robi ten "Człowiek" proszę o kontakt na pw .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lutego 2016, 13:36 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 stycznia 2010, 18:23 - pt
Posty: 318
Lokalizacja: Małopolska
PasiekaMarcinkowscy pisze:
Witam wiem że nie na temat ale mnie przewalił
http://sklep1558588.home.pl/pl/promotions

http://sklep1558588.home.pl/

na jakieś 300zł

ktoś może ma namiary na nich.


Jest to młody chłopak , który ma smykałkę do przekrętów lub nie pełno pod kopułą. Z tego co wiem wykiwał wiele osób na miód , ramki itd. Z drugiej ręki wiem że jego ojciec ma już dosyć spłacania jego długów . Mieszka w Ponicach 221 gmina Rabka - Zdrój obok starej siedziby Blachotrapezu , jak kogoś wyrolował wizyta w Rabce , lub najbliższy komisariat .

_________________
Starajmy się zrozumieć co pszczoły ''mówią'' do Nas , a pszczelarstwo stanie się łatwiejsze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lutego 2016, 14:22 - wt 

Rejestracja: 17 listopada 2011, 01:05 - czw
Posty: 879
Lokalizacja: Dolny Sląsk
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
jv2m, ty piszesz o innej osobie a marcin_początkujący, o innej :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lutego 2016, 14:37 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 stycznia 2010, 18:23 - pt
Posty: 318
Lokalizacja: Małopolska
Skuter pisze:
jv2m, ty piszesz o innej osobie a marcin_początkujący, o innej :D

Skuter wszystko pod kontrolą , jest to odpowiedz dla PasiekaMarcinkowscy
którzy zamieścili zapytanie w tym temacie , o innego d...ka , który robi przekręty jak Polski pszczelarz

_________________
Starajmy się zrozumieć co pszczoły ''mówią'' do Nas , a pszczelarstwo stanie się łatwiejsze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lutego 2016, 20:44 - wt 

Rejestracja: 17 listopada 2011, 01:05 - czw
Posty: 879
Lokalizacja: Dolny Sląsk
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
jv2m, Ok rozumie :oczko:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji