FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 28 marca 2024, 11:18 - czw

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Post: 27 maja 2016, 11:55 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 stycznia 2011, 17:54 - śr
Posty: 3365
Lokalizacja: Lubelskie.51°10'51.50"N 22°35'32.23"E
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski DanLan 435/170
Dzisiaj dostałem przesyłkę której nie zamawiałem !
Sklep Pasieka 24 . Klecza Dolna dostarczył mnie przesyłkę której nigdy nie zamawiałem są to etykiety na słoiki zwykłe bez kleju , oraz prenumerata półroczna czasopisma pasieka .
Przesyłkę przyjąłem bez otwierania bo żona oderwała mnie od otwartego ula a spodziewałem się innej przesyłki więc nawet dokładnie nie spojrzałem od kogo to jest koszt 112.zł szlag mnie trafia w tym momencie !!!!!!!!!!!!
Czy ktoś z kolegów miał podobny przypadek z tym sklepem ? Jeszcze nie wiem co z tym zrobię muszę trochę ochłonąć ! Telefonów oczywiście nie odbierają .!!!!!!!!!!

_________________
Wiesiek33

TANKUJĘ TYLKO NA-PKN ORLEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2016, 12:24 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 stycznia 2010, 00:15 - pt
Posty: 1133
Lokalizacja: Tczew ---- GPS N: 54° 5' 33" E: 18° 47' 18"
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski leżak kombinowany
Napisz przez kontakt ze strony https://sklep.pasieka24.pl/kontakt. Termin odbioru 2 tygodnie - oczywiście na ich koszt i z domu (nie Ty musisz biegać po pocztach), jak nie to śmietnik :)
Pozdrawiam tczkast


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2016, 12:49 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 stycznia 2011, 17:54 - śr
Posty: 3365
Lokalizacja: Lubelskie.51°10'51.50"N 22°35'32.23"E
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski DanLan 435/170
Udało się dodzwonić i pani twierdzi że ktoś zamówił telefonicznie 25 maja , oczywiście pani nie zna numeru z jakiego było zamówienie i nie jest w stanie go zlokalizować , a na przesyłce nie było żadnego numeru telefonu . Może ktoś czeka na tą przesyłkę ? Moje ostatnie zamówienie było w ubiegłym roku . Tak więc kto zamawiał na mój adres ?????????? nie będę bił niech tylko się przyzna . W poniedziałek mają podesłać kuriera .

_________________
Wiesiek33

TANKUJĘ TYLKO NA-PKN ORLEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2016, 17:40 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 kwietnia 2015, 18:14 - pt
Posty: 15
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Łódź
ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta:
Art. 5. 1. Spełnienie świadczenia niezamówionego przez konsumenta, o którym mowa w art. 9 pkt 6 ustawy z dnia 23 sierpnia 2007 r. o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym, następuje na ryzyko przedsiębiorcy i nie nakłada na konsumenta żadnych zobowiązań.

ustawa z dnia 23 sierpnia 2007 r. o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym:
art. 9 pkt 6) żądanie natychmiastowej lub odroczonej zapłaty za produkty bądź zwrotu lub przechowania produktów, które zostały dostarczone przez przedsiębiorcę, ale nie zostały zamówione przez konsumenta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2016, 22:33 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
wiesiek33,

ładne jaja żeby tak jeszcze opłacona była to by nie było problemu :mrgreen:
ciekawi mnie co oni tam biorą w tym sklepie, bo co tam jestem to odstawiają jakieś cyrki, np przyjechałem po miodarkę która miała na mnie czekać a tu ani miodarki ani faktury, po jakiejś godzinie miodarka się znalazła natomiast z fakturą były jaja bo wystawiają w innym budynku a internetu nie mieli.... ale jakoś szczęśliwie po kolejnej godzinie dostarczyli i fakturę, pomijam już fakt że jednocześnie dzwoniły do mnie 2 osoby od nich gościu i babka jedno o drugim nic nie wiedziało i to samo musiałem tłumaczyć po dwa razy a i tak nic z tego nie wynikło

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2016, 00:08 - sob 

Rejestracja: 12 października 2015, 05:42 - pn
Posty: 118
Ule na jakich gospodaruję: LN 3/4
Miejscowość z jakiej piszesz: Nowa Sarzyna
Panowie, z racji tego, że często oglądam Pingwiny z madagaskaru, taką bajkę dla dzieci, napiszę tak. ehh Kudłaty, jak Ty nic nie wiesz, to wszystko dla Twojego dobra, ....podwójne zabezpieczenie transakcji.

Popatrz na to z drugiej strony, pomyłki się zdarzają, a ludzie pracę chcą mieć :) Masz miodarkę to się nie chwal :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2016, 00:14 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
air1234 pisze:
Masz miodarkę to się nie chwal


poprawka mam 3 :mrgreen: na duże miodbrania, mniejsze i w plener trzecią :wink:

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2016, 14:34 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2011, 19:55 - pt
Posty: 1540
Lokalizacja: Tomice
Ule na jakich gospodaruję: klasyczny wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Tomice/Wadowice
kudlaty pisze:
wiesiek33, <br abp="506"><br abp="507">ładne jaja żeby tak jeszcze opłacona była to by nie było problemu :mrgreen: <br abp="508">ciekawi mnie co oni tam biorą w tym sklepie, bo co tam jestem to odstawiają jakieś cyrki, np przyjechałem po miodarkę która miała na mnie czekać a tu ani miodarki ani faktury, po jakiejś godzinie miodarka się znalazła natomiast z fakturą były jaja bo wystawiają w innym budynku a internetu nie mieli.... ale jakoś szczęśliwie po kolejnej godzinie dostarczyli i fakturę, pomijam już fakt że jednocześnie dzwoniły do mnie 2 osoby od nich gościu i babka jedno o drugim nic nie wiedziało i to samo musiałem tłumaczyć po dwa razy a i tak nic z tego nie wynikło


Kto nie pracuje Ten się nie myli. :wink:

_________________
Pozdrawiam! Krzysztof


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji