FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 28 marca 2024, 13:50 - czw

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szynowozy
Post: 09 stycznia 2018, 19:45 - wt 
takim sprzętem osiołek jezdzi :P
45 metrów długości ,65 ton wagi, 870 km :wink:


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Na górę
  
 
Post: 12 stycznia 2018, 17:00 - pt 
Dzisiaj Jutub zasugerował mi film ... https://www.youtube.com/watch?v=_uLpgrcLOZM


Na górę
  
 
Post: 12 stycznia 2018, 18:06 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 listopada 2014, 19:36 - sob
Posty: 2205
Lokalizacja: Janów Lubelski
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Zamosc
wajcek pisze:
Dzisiaj Jutub zasugerował mi film ... https://www.youtube.com/watch?v=_uLpgrcLOZM


Ojciec niczym , matka niczym , a córeczka motorniczym .

_________________
Pasieka Knieja .https://www.youtube.com/channel/UCZZuAq ... subscriber


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 stycznia 2018, 19:29 - pt 

Rejestracja: 12 czerwca 2017, 07:00 - pn
Posty: 202
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Poznań
Wygląda na to, że to codzienność dla motorniczych. Walą bez emocji... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 stycznia 2018, 20:17 - pt 

Rejestracja: 02 października 2012, 22:08 - wt
Posty: 478
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
jedrzej66 pisze:
Wygląda na to, że to codzienność dla motorniczych. Walą bez emocji... ;)

Trzeba uważać na Pisiora, jak w Krakowie pieron tak szaleje tymi tramwajami to strach tam jechać :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 stycznia 2018, 22:01 - pt 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6405
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
jedrzej66 pisze:
Wygląda na to, że to codzienność dla motorniczych. Walą bez emocji... ;)

Wygląda na to że mają przej...ne ,nie chciał bym się znaleźć w takich sytuacjach .
Pewnie przez to odreagowuje na forum ;) .

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 stycznia 2018, 22:40 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
jak książęta i królewny jeżdżą przez miasto a nie patrzą gdzie jadą to później "lakier porysowany" :haha: później to już wiedzą nawet kto ma pierwszeństwo i że tramwajowi czy pociągowi trzeba ustąpić bo ten w miejscu nie stanie jak osobówka,

PawelKS3,
do Krakowa lepiej nie jedź znam gościa z twoich stron co władował się na torowisko i chciał jechać jak tramwaj tylko jak na złość wzdłuż torowisk w większości miejsc są płoty metalowe z dwóch stron i tylko luki na przystankach i skrzyżowaniach :haha: jego pasażerowie się zarzekali że z chłopem już nigdy do auta nie wsiądą :roll:

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 stycznia 2018, 06:31 - sob 
baru0 pisze:
jedrzej66 pisze:
Wygląda na to, że to codzienność dla motorniczych. Walą bez emocji... ;)

Wygląda na to że mają przej...ne ,nie chciał bym się znaleźć w takich sytuacjach .
Pewnie przez to odreagowuje na forum ;)


droga hamowania tramwaju z 60km/h wynosi 115 metrów ,ktoś kto jezdzi autem nie ma pojęcia jak taki wagon się zachowuje :roll: .takich zdarzeń jak na filmie miałem kilka .idealnie na tych ujęciach widać jak ludzie jeżdzą samochodami i pózniej h...wyjdzie i twierdzi że to nie jego wina :twisted: :pala:
20 lat jeżdzę ,widziałem cuda ,ludzi z urwaną głową ,potrąconych przez auto latających w powietrzu jak manekin ,palił mi się tramwaj ,widziałem prawdziwą bombę itd itd .jeśli myślicie że ta praca jest lekka i przyjemna to sie grubo mylicie :|
miałem ze 20 kolizji i tylko raz zdarzyło się że facet wysiadł z auta przeprosił mnie i przyznał że to jego wina szacun dla niego a tak to każdy twierdzi że dobrze jechal a złosliwy osioł celowo rozbił mu auto ,kur....a :thank:
na szczęście policja takim gagatkom tłumaczy kto miał pierszęństwo :mrgreen: ale taka porada ich kosztuje 6 punktów i 500zl hehe :lol:


Na górę
  
 
Post: 13 stycznia 2018, 06:54 - sob 
miałem 21 lat jak zacząłem jeżdzić i wielu twierdziło że sobie nie poradzę :mrgreen: podobnie jak z pszczelarstwem :P
ojciec zmarł jak miałem 13 lat ,nie było wyjścia trza było się brać za życie ,syn mi się urodził miałem 20 lat :) .wybudowałem dom bez kredytow ,mam syna ,córkę i żonę którą kocham ,poznaliśmy się jak miałem 16 lat :D dałem sobie radę .z pszczołami też sobie radzę ,swobodnie i z uśmiechem :P
pzd bardzo głupiutki osiołek :lol:


Na górę
  
 
Post: 13 stycznia 2018, 09:18 - sob 

Rejestracja: 16 listopada 2007, 16:38 - pt
Posty: 900
Lokalizacja: bieszczady
Ule na jakich gospodaruję: WP
pisiorek pisze:
dałem sobie radę


Brawo! :pl:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 stycznia 2018, 10:35 - sob 
marian, dziękuję :wink:
ps. taki jest ten tramwaj https://www.youtube.com/watch?v=mGhOkfrfrmg


Na górę
  
 
Post: 13 stycznia 2018, 12:31 - sob 
to ty prawie pociągiem śmigasz:P
a tam droga hamowania około kilometra:P


Na górę
  
 
Post: 13 stycznia 2018, 13:37 - sob 

Rejestracja: 15 sierpnia 2013, 16:42 - czw
Posty: 403
Lokalizacja: Jestem Polakiem i jestem z tego dumny
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
A to nie jest czasem Pendolino?
:haha: :haha: :haha:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 stycznia 2018, 14:04 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 stycznia 2011, 09:09 - pn
Posty: 1276
Lokalizacja: Busko-Zdrój woj.świętokrzyskie
Ule na jakich gospodaruję: 40 uli 360x300 plus 3x 1/2 WLP
pisiorek pisze:
widziałem cuda ,ludzi z urwaną głową ,potrąconych przez auto latających w powietrzu jak manekin ,palił mi się tramwaj ,widziałem prawdziwą bombę itd itd .jeśli myślicie że ta praca jest lekka i przyjemna to sie grubo mylicie


Wiem wiem, że to nie jest łatwy kawałek chleba. Jestem przecież fanem "Miodowych lat" i widzę jakie męki przeżywa Karol Krawczyk.... :D :D :D

pozdrawiam

_________________
sklep internetowy ModneButy.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 stycznia 2018, 19:29 - śr 
vega, Tutaj możesz pisać wszystko co chcesz nawet możesz pisać o polityce tylko ciężko mi będzie się do tego odnieść bo ja nawet nie wiem kto teraz jest premierem :haha:


Na górę
  
 
Post: 17 stycznia 2018, 19:33 - śr 

Rejestracja: 15 sierpnia 2013, 16:42 - czw
Posty: 403
Lokalizacja: Jestem Polakiem i jestem z tego dumny
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
:haha: :haha: brawo, brawo pisioreczku, dziękuję tez łaskawco, że pozwoliłeś ale ośmielę się zauważyć, że tu nie chodzi o ciebie i twój temat ale o robienie bajzlu u innych. To, że pozwalasz a nawet zachęcasz nie oznacza nic po za tym co piszesz, hahahaa - dziękuję, że tak skutecznie poprawiłes mi humorek. Acha, i zapytam, bo jak wiesz pszczelarz ze mnie słaby jeszcze - podkarmiać już czy czekać? hahahaha :haha: :haha: :haha: Odpowiedz plisssss :pala:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 stycznia 2018, 19:36 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 stycznia 2010, 12:21 - pt
Posty: 3523
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Bydgoszcz
pawel. pisze:
pisiorek pisze:
vega, Tutaj możesz pisać wszystko co chcesz nawet możesz pisać o polityce tylko ciężko mi będzie się do tego odnieść bo ja nawet nie wiem kto teraz jest premierem :haha:
Jak to nie wieszpisiorek, jest sam sobie premierem ,pawel


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 stycznia 2018, 19:41 - śr 
vega, Oczywiście że trzeba podkarmiać i koniecznie usun ramki z czerwiem :haha:

pawel., Ja naprawdę nie wiem kto jest premierem wiem że jakiś facet ale jak się nazywa to nie wiem bardzo mało słucham radia mało też oglądam telewizji bo nic nie robią tylko pieprzą o jakimś smogu innych głupotach :wink:


Na górę
  
 
Post: 17 stycznia 2018, 19:45 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 stycznia 2010, 12:21 - pt
Posty: 3523
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Bydgoszcz
pisiorek pisze:
vega, Oczywiście że trzeba podkarmiać i koniecznie usun ramki z czerwiem :haha:

pawel., Ja naprawdę nie wiem kto jest premierem wiem że jakiś facet ale jak się nazywa to nie wiem bardzo mało dłucham radia mało też oglądam telewizji bo nic nie robią tylko pieprzą o jakimś smoku innych głupotach :wink:
I bardzo dobrze bo tam następują szybkie zmiany


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 18 stycznia 2018, 10:21 - czw 

Rejestracja: 15 sierpnia 2013, 16:42 - czw
Posty: 403
Lokalizacja: Jestem Polakiem i jestem z tego dumny
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolski
pisiorek pisze:
bardzo mało słucham radia mało też oglądam telewizji bo nic nie robią tylko pieprzą o jakimś smogu innych głupotach
Pieknie - to się chwali. Ważne jest by umieć samemu dotrzeć do informacji. Informacje podawane "na tacy" nie zawsze są prawdziwe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 18 stycznia 2018, 10:46 - czw 
widzę że administrator przeniósł te posty do działu lużnych dyskusji .dziękuję :wink:
ps ci krórzy chcą sie mnie pozbyć z forum muszą jeszcze poczekać :wink:
nie dam wam skurczybyki powodu do satysfakcji :P


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 20 stycznia 2018, 17:26 - sob 
pisiorek pisze:
takim sprzętem osiołek jezdzi :P
45 metrów długości ,65 ton wagi, 870 km :wink:


https://kwejk.pl/obrazek/2424191/tramwajarz.html :papa: :papa:


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 04 lipca 2018, 13:48 - śr 
Zuccie okiem ,kur... strach jezdzic :roll:

https://niezaleznytransportowy.blogspot ... oju-w.html


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 04 lipca 2018, 15:09 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 stycznia 2010, 12:21 - pt
Posty: 3523
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Bydgoszcz
szymek1 pisze:
Zuccie okiem ,kur... strach jezdzic :roll:

https://niezaleznytransportowy.blogspot ... oju-w.html
Kierownice mu ukradli och ci Chuligani .pawel


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 12 grudnia 2018, 14:25 - śr 
Film nie dotyczy co prawda tramwaju ale wszyscy jezdzimy samochdami ,he zuc cie okiem na cwaniaka ,skurczybyk :pala: niektorym powinno sie zabierac prawko za takie cos

https://m.youtube.com/watch?v=7UzmA2bLkBk


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 12 grudnia 2018, 15:49 - śr 

Rejestracja: 21 grudnia 2016, 16:38 - śr
Posty: 2462
Ule na jakich gospodaruję: wz, 1/2 dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Puławy
Idiotów i debili nie brakowało nigdy, jednak nasze niezawisłe sądy :thank:
jak pisałem wcześniej ŚMIEJĄ SIĘ NAM W TWARZ"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 12 grudnia 2018, 17:28 - śr 

Rejestracja: 28 sierpnia 2016, 10:47 - ndz
Posty: 176
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Zachodniopomorskie
Po samochodach widać kto tu ma kasę,i kto będzie go bronił. Zawsze można stwierdzić że miał pomroczność jasną.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 12 grudnia 2018, 17:41 - śr 
Bartek.pl, Strzelec66,

w najnowszym komentarzu pod filmem jest wpis ,polsat pokazał ten film w wiadomościach ,zmienili kolesiowi zarzuty ,dostał 400. 1000 ma wpłacić na rzecz gościa z golfa i na 3 lata zabrali mu prawko ,z tym że on zeznawał fałszywie a za składanie fałszywych zeznań jest paragraf :?
Rob .co TY na to ?
ps.miałem kiedyś przypadek ,gość mi wjechał pod tramwaj ,wymuszenie pierwszeństwa ,załatwił lewych światków i podał mnie na kolegium :shock: dobrze że miałem 2 świadków z tramwaju bo by mnie udupili :pala:


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 12 grudnia 2018, 17:46 - śr 

Rejestracja: 28 sierpnia 2016, 10:47 - ndz
Posty: 176
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Zachodniopomorskie
W tramwajach to już chyba kamerki wam wstawiają ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 12 grudnia 2018, 17:54 - śr 
Strzelec66 pisze:
W tramwajach to już chyba kamerki wam wstawiają ?


tak mamy ,jakość hd , często pomagają , ludzie nie mają swiadomości że 50 ton w miejscu nie stanie ... 21 lat jeżdzę ,widziałem już cuda na kiju ,ta robota jest bardzo odpowiedzialna


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 12 grudnia 2018, 19:34 - śr 

Rejestracja: 11 stycznia 2010, 01:33 - pn
Posty: 2667
Lokalizacja: Śląsk...ale Dolny ;)
szymek1 pisze:
,z tym że on zeznawał fałszywie a za składanie fałszywych zeznań jest paragraf
Rob .co TY na to ?
ps.miałem kiedyś przypadek ,gość mi wjechał pod tramwaj ,wymuszenie pierwszeństwa ,załatwił lewych światków i podał mnie na kolegium dobrze że miałem 2 świadków z tramwaju bo by mnie udupili

No nie jest tak jak piszesz. Podejrzany o dokonanie czynu zabronionego może powiedzieć jak było, może odmówić składania zeznań a może też kłamać jak z nut i nic mu za to nie grozi, to znaczy grozi ale po udowodnieniu winy. Współpraca, jej brak czy też utrudnianie postępowania teoretycznie powinny mieć wpływ na wymiar kary, jak jest to już sprawa sądów nie niebieskich ludków(chyba, że chodzi o wypisanie mandatu).
Za składanie fałszywych zeznań ukarany może być świadek.
A co do sądów no cóż, są niezawisłe co często oznacza bezkarność, nie takie cuda widziałem i słyszałem... W mojej firmie też, z tym, że u niebieskich przegięcie pały jednak może mieć konkretne konsekwencje czego niejeden doświadczył. Podopieczni pani z wagą w ręce i opaską na oczach żadnych konsekwencji za swoje decyzje nie ponoszą.

_________________
https://t.me/pump_upp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 12 grudnia 2018, 20:01 - śr 
Rob, policjanci maja prze..bane ,co by nie zrobili jak tylko cos pojdzie nie tak placa najwieksza cene ...a pozniej psy sie po nich wiesza ,najwiecej krytykuja ludzie co pojecia o odpowiedzialnej pracy nie maja...

https://m.youtube.com/watch?v=uAAxTPFlEE8


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 12 grudnia 2018, 20:33 - śr 

Rejestracja: 11 stycznia 2010, 01:33 - pn
Posty: 2667
Lokalizacja: Śląsk...ale Dolny ;)
No cóż, jesteśmy oceniani i widziani przez pryzmat wypisanego mandatu i sprawy nie załatwionej jak należy. To co robimy dobrze najczęściej zostaje w cieniu. Dwa przykłady:
1) TVN na cały kraj zrobił zadymę pokazując zdjęcie policjanta któremu się przysnęło w czasie COP w Katowicach. Popełnił zaj...e "przestępstwo" i zabrzmiało hasło "za nasze podatki"... No fakt, żyje z podatków ale czy to naprawdę powód do afery na cały kraj?
2) Wczoraj policjanci z mojego plutonu narażając życie zdjęli pijaną kobietę spod kół pociągu. Mogli nie zauważyć, mogli wolniej biec, mogli się zawahać... mogli wiele rzeczy nie zrobić. Przed nimi stało ze cztery samochody przy zamkniętym szlabanie i nikt nawet szyby nie uchylił, że o ratowaniu nie wspomnę... TVN-u nie było, pies z kulawą nogą się nie zainteresował tematem... Taki kraj, to nie Ameryka z kultem munduru i tych co w mundurach chodzą. Pozdrawiam

_________________
https://t.me/pump_upp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 12 grudnia 2018, 20:58 - śr 

Rejestracja: 21 grudnia 2016, 16:38 - śr
Posty: 2462
Ule na jakich gospodaruję: wz, 1/2 dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Puławy
Rob pisze:
Taki kraj, to nie Ameryka z kultem munduru i tych co w mundurach chodzą. Pozdrawiam

Rob doskonale wiesz, że w dużej mierze Twoi "koledzy" począwszy od milicjantów sami się do tego przyczynili. Zmienia się zachowanie policji ale również zmienia się podejście do munduru.
Zasada akcja - reakcja :wink:
Rob pisze:
To co robimy dobrze najczęściej zostaje w cieniu.

"Praca" w policji to powinno być powołanie i służba.

Policjant przyrzeka :
"Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia. Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy i polecenia przełożonych. Ślubuję strzec tajemnic związanych ze służbą, honoru, godności i dobrego imienia służby oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej."

Wszystko co robi dobrze, jest jego obowiązkiem i nie powinien oczekiwać nagród jedynie konsekwencji, w niekonsekwencji przy wypełnianiu przyrzeczenia :mrgreen:

PS. mam stety czy niestety bardzo częsty kontakt z policją na różnych stopach i zaręczam, że jeszcze wiele wody upłynie zanim nasi mundurowi "doczekają się" :haha: takiego szacunku jak nasi zachodni sąsiedzi np.
:oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 12 grudnia 2018, 22:23 - śr 

Rejestracja: 11 stycznia 2010, 01:33 - pn
Posty: 2667
Lokalizacja: Śląsk...ale Dolny ;)
Bartek.pl, nie bierz tego do siebie ale często ludzie wymachują mi przed oczami słowami roty ślubowania i o ile lepsza połowa w nerwach przycina że to ślubowanie jest dla mnie ważniejsze od ślubu w kościele, to reszta najczęściej wali teksty typu
Bartek.pl pisze:
Wszystko co robi dobrze, jest jego obowiązkiem i nie powinien oczekiwać nagród jedynie konsekwencji, w niekonsekwencji przy wypełnianiu przyrzeczenia
Przy czym ten tekst jest w zasadzie OK i jak najbardziej na miejscu. Tylko widzisz, ja pracuję w nieco specyficznej formacji policyjnej i na klatę przyjmuję znacznie więcej niż taki w sumie spoko tekst jak Twój. Nie żebym się jakoś chwalił bo to nie o to chodzi, ja bardzo poważnie traktuję wszelkiego rodzaju deklaracje które składam, a to Ślubowanie było dla mnie szczególnie istotne, w jego imię ryzykowałem,ryzykuję i będę ryzykował własne zdrowie i nie tylko.
Tyle, że w ramach ślubowania nie deklarowałem
-nieomylności i zbawienia całego świata
-zgody na "skakanie po pagonach"
-że będę pracował za miskę ryżu i nie domagał się dwóch
- i wielu innych rzeczy....
Co do szacunku dla policji na tzw zachodzie. Mam kontakt z polskojęzycznymi policjantami z Niemiec (strefa nadgraniczna) i oni twierdzą, że u nich lekko nie jest zwłaszcza teraz, ale przy postawie Polaków w Polsce w życiu by policjantami nie byli.
Tak na marginesie, obserwuje to co się dzieje na zachód od nas bardzo uważnie (zwłaszcza jeśli chodzi o protesty uliczne bo to moje klimaty zawodowe) i powiem Ci Bartku, że dziwi mnie ten szacunek (mówię o europejczykach oczywiście), nawet nie wyobrażam sobie stosowania takich metod pacyfikacji tłumu jakie tam są w codziennym użytku. TVN-y by się zadławiły gdybyśmy wykazali 10% agresji francuskich oddziałów. dlatego na stwierdzenie:
Bartek.pl pisze:
mam stety czy niestety bardzo częsty kontakt z policją na różnych stopach i zaręczam, że jeszcze wiele wody upłynie zanim nasi mundurowi "doczekają się" takiego szacunku jak nasi zachodni sąsiedzi np.
Mogę powiedzieć tylko: Zaręczasz,bo nie masz bezpośredniego kontaktu z tamtymi. Pozdrawiam :D

_________________
https://t.me/pump_upp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 13 grudnia 2018, 11:59 - czw 
Ten film też jest dobry pokojowo nastawieni imigranci


https://m.youtube.com/watch?v=5c9MR_dFros


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 13 grudnia 2018, 15:44 - czw 

Rejestracja: 21 grudnia 2016, 16:38 - śr
Posty: 2462
Ule na jakich gospodaruję: wz, 1/2 dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Puławy
Rob,
to było troszkę z :wink: ale i tak się cieszę, że znowu "znam prawdziwego" policjanta :mrgreen:
Ostatni z powołania i zasadami, wykruszył mi się w zeszłym roku :haha:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 13 grudnia 2018, 17:37 - czw 

Rejestracja: 11 stycznia 2010, 01:33 - pn
Posty: 2667
Lokalizacja: Śląsk...ale Dolny ;)
Bartek.pl pisze:
Rob,
to było troszkę z :wink: ale i tak się cieszę, że znowu "znam prawdziwego" policjanta :mrgreen:
Ostatni z powołania i zasadami, wykruszył mi się w zeszłym roku :haha:

Wiem, że to z :wink: , ale jak to często u mnie, znowu się rozpisałem :mrgreen: . Pozdrawiam

_________________
https://t.me/pump_upp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 13 grudnia 2018, 21:15 - czw 

Rejestracja: 25 grudnia 2013, 20:29 - śr
Posty: 2539
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: opole
Ja tam do policjantów nic nie mam ale jak przed 11 listopada 20 tysiecy poszło na zwolnienie lekarskie to pytam kto popełnił porzestepstwo lekarz czy policjant. To są wymierne pieniądze . Przy okazji wymuszone kolejne podwyżki podatnik zapłaci. Czy wam koledzy w głowach się poprzewracało.
Piszcie bajki opowiadajcie dyrdymały a w rzeczywistości procedury macie tak
poukładane aby garściami brać jak najwiecej. Jak żyję 65 lat to w moich losowych przypadkach kiedy policja powinna się wykazać i stanąć na wysokości zadania nie mialo to miejsca. Na wizerunek trzeba sbie zapracować a nie tylko dmuchiwać balon rzekomych sukcesów. Ręce opadają :blee: :szok:
Pozdrawiam :pl:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 13 grudnia 2018, 22:07 - czw 

Rejestracja: 11 stycznia 2010, 01:33 - pn
Posty: 2667
Lokalizacja: Śląsk...ale Dolny ;)
A gdzie ja ten balon napełniam? :shock: Przecież nie jeden raz pisałem ze i u niebieskich nie mało jest spraw za które trzeba sypać głowę popiołem.
Zmień Andrzeju telewizję bo ta która oglądasz kłamie. Podawała, że w proteście w Warszawie brało udział nieco ponad 15 tysięcy mundurowych a było ich około 30 tysięcy i nie są to przypuszczenia ale cyfry wynikające z liczby wynajętych autobusów i list mundurowych jadących tymi autobusami.
To samo z liczbą będących na l4. W TV mówili o około 20 tysiącach a ostrożne szacunki związkowców mówią o 40 tysiącach.
I wiesz co? nie mam z tego tytułu żadnego poczucia dyskomfortu. Jest taka jednostka chorobowa jak przemęczenie i z tego tytułu można skorzystać l4. Od lat wszyscy rządzący olewali postulaty mundurowych tylko dlatego, że przepisy zabraniają im strajkować. To była jedyna przyczyna kompletnego braku prawdziwego dialogu... nie ma groźby strajku to sp...e frajerzy... takie było myślenie wszystkich rządów, nie tylko obecnego. No to sie w końcu gliniarze odwinęli i już wiedzą, że się da. Pomyśl jakie musiało być ciśnienie w formacji skoro ludzie poszli na L$ płatne 80% rezygnując z części pensji.
andrzejkowalski100 pisze:
Piszcie bajki opowiadajcie dyrdymały a w rzeczywistości procedury macie tak
poukładane aby garściami brać jak najwiecej

Bierzemy takie pełne garście, że nawet jakby chcieli to nie zatrudnią Ukraińców bo za te pieniądze do takiej roboty oni nie przyjdą :haha:

_________________
https://t.me/pump_upp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 13 grudnia 2018, 23:34 - czw 

Rejestracja: 25 grudnia 2013, 20:29 - śr
Posty: 2539
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: opole
Dla mnie draństwo i nic więcej a popiołem możecie sobie grządki posypać.
Znależli się przemęczeni ,zapracowani do granic możliwości ale jak jesteście potrzebni to was praktycznie nie ma . Opanowaliście sztukę uników do perfekcji a ,,wyniki" macie jedynie w filmach i serialach telewizji ,którymi bombardujecie umysły zwykłych ludzi. Szkoda gadać jesteście niereformowalni a ty kolego jeszcze masz czelność podbijać liczby biorących udział funkcjonariuszy w proteście . Za ta umyślną nieobecność w pracy zabrał bym wam 100% wynagrodzenia i dodatkowo obłożył karami, kolegów lekarzy wypisujących zwolnienia hurtowo tak samo bym potraktował .
Państwo w państwie .
Pozdrawiam :pl:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 14 grudnia 2018, 00:18 - pt 

Rejestracja: 11 stycznia 2010, 01:33 - pn
Posty: 2667
Lokalizacja: Śląsk...ale Dolny ;)
Po pierwsze nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Po drugie protestować i walczyć o lepszy byt ma prawo każdy a sposób tej walki jest determinowany przez możliwości jakie daje prawo. Po trzecie nic nie podbijam tylko stwierdzam fakty, a że Ty jak widać oglądasz tych co zaniżają to już Twój problem, ja tylko tymi cyframi oddałem skalę frustracji. Po czwarte nie ubliżaj mi sugerując uniki. Jak Ci się zdarzy np zasłonić własnym ciałem kobietę z dziećmi na którą leci szkło i kamienie w pociągu obrzuconym przez debili kamieniami to wtedy mi napisz o unikach i konmbinatorstwie. Nie jeden raz ryzykowałem nie tylko zdrowiem stając w obronie różnych ludzi, w tym i takich którym policja nigdy wcześniej nie pomogła. Jestem weteranem misji policyjnych na których też sie nie opi...em, bo nie mam takiego obyczaju i zapewniam, że takich jest większość. Pisząc o wszystkich piszesz o nikim a draństwem jest dopuszczenie do sytuacji w której np liczba wakatów powoduje brak możliwości prawidłowego działania, zgadnij dlaczego te wakaty rosną.... Żyj dalej w świecie utopii i ułudy i wierz TV... komuś wierzyć trzeba.

_________________
https://t.me/pump_upp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 14 grudnia 2018, 12:30 - pt 

Rejestracja: 25 grudnia 2013, 20:29 - śr
Posty: 2539
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: opole
Lepszy byt piszesz, determinacja, frustracja a kto za to zapłaci.
Pierwsi ustawiacie się aby wyrwać coś dla siebie i rzeczywiście w tych sprawach jesteście zorganizowani perfekcyjnie.
Nawet lekarzy potraficie ogłupić ,wciągnąć w waszą nieczystą grę .
A co do tych zasług to nie przesadzaj bo wpadniesz w samouwielbienie.
Odstrzelili wam swego czasu komendanta to do tej pory szukacie zbrodniarza.
Frustrację to powoduje w waszym fachu ślepa zależność funkcyjna oraz polityczne uwarunkowania.
Marzy mi sie policjant, który postepuje z zasadą "pomóż temu, kto Twej pomocy potrzebuje i obchodź się ze wszystkimi tak, jak byś chciał, by się z Tobą obchodzono'' i to tylko tyle .
Pozdrawiam :pl:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 14 grudnia 2018, 13:51 - pt 

Rejestracja: 11 stycznia 2010, 01:33 - pn
Posty: 2667
Lokalizacja: Śląsk...ale Dolny ;)
No tak się składa, że miedzy innymi Ty bo są takie sfery działania Państwa za które bez względu na ustrój płacą podatnicy. Czy to oznacza, że moi koledzy mają kiepsko zarabiać? Nie sądzę. To kiepskie zarobki są jedną z podstawowych przyczyn bylejakości Państwa które nie jest w stanie do swoich struktur przyciągnąć ludzi z potencjałem. Silne państwa zawsze miały sprawny i dobrze opłacany personel i od tego dobrego opłacania zaczynały bo dzięki temu mogły wymagać wiele i dokonywać selekcji pracowników pod katem ich jakości. Niskie płace zawsze = bylejakość.
Kiepsko z nami, piszesz, że pierwsi ustawiamy się profity, tylko jakoś tak dziwnie się układa, że jak coś dostajemy to na końcu, zmusiłeś mnie do lekkiego podsumowania i wiesz co? Zwyczajnie kłamiesz w tej sprawie, przez ostatnie kilkanaście lat to nam cały czas coś wyrywano w imię dobra wspólnego. Wychodzi na to (idąc tokiem Twojego myślenia), że nieczystą grę prowadzą: lekarze, pielęgniarki, kolejarze, nauczyciele i wszyscy inni walczący o swoje...Sami dranie... Ty jeden draniem nie jesteś, bo droga twoja świetlista a czyny warte złota... Tak o sobie z reguły myśli wszelka....
Daleko mi do samouwielbienia, bardzo rzadko zakładam, że mam 100% racji, bo stanu wszechwiedzy nigdy nie osiągnę (muszą mi wystarczyć własne przekonania i zaufanie do autorytetów). O mnie samym świadczą raczej czyny i opinia a te są nie najgorszej próby Ty za to piszesz jak prawdziwy demiurg, zawsze pewny, zawsze doskonały, zawsze 100% racji jest Twoje... wszyscy tyrani tego świata tak mieli.
andrzejkowalski100 pisze:
Marzy mi sie policjant, który postepuje z zasadą "pomóż temu, kto Twej pomocy potrzebuje i obchodź się ze wszystkimi tak, jak byś chciał, by się z Tobą obchodzono'' i to tylko tyle .

Mi się marzy obywatel z podobnym podejściem i wiesz, ja na co dzień spotykam takich ludzi - przyjaznych, pomocnych z otwartą głową i pozytywnymi emocjami takich zwyczajnych obywateli tego kraju. Serdecznie Ci współczuję, że ty takich nie znajdujesz (pewnie nie tylko wśród niebieskich), może to kwestia podejścia, ja staram się podchodzić do ludzi z pozytywnymi emocjami, nie określam z reguły draństwem ich reakcji i zachowań... zaczynam rozumieć dlaczego antropomorfizujesz pszczoły... czasem człowiek się przydaje... nawet jak ma skrzydła.

_________________
https://t.me/pump_upp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 14 grudnia 2018, 14:00 - pt 

Rejestracja: 11 stycznia 2010, 01:33 - pn
Posty: 2667
Lokalizacja: Śląsk...ale Dolny ;)
andrzejkowalski100, Tak z ciekawości zapytam. Teraz jesteś emerytem, lub zaraz emerytem będziesz... co Ty właściwie robisz w swoim życiu zawodowym?

_________________
https://t.me/pump_upp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 14 grudnia 2018, 14:10 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lipca 2010, 10:15 - sob
Posty: 2911
Lokalizacja: Pogórze Izerskie
Ule na jakich gospodaruję: 1/2 dadanta
Rob,
a może niektórym o to chodzi
https://wiadomosci.wp.pl/staneli-na-dro ... 987709569a

Jednym z waszych postulatów przy grypie było wykorzystywanie policji do celów politycznych,ale druga miska ryżu(jak to ująłeś)załatwiła pozostałe postulaty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 14 grudnia 2018, 19:15 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwietnia 2009, 22:30 - czw
Posty: 751
Lokalizacja: Wieluń
Ule na jakich gospodaruję: dadan.wlkp
andrzejkowalski100 czy Ty byłeś w PZPR, a może znajomy Mazguły?

_________________
firefighter


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 14 grudnia 2018, 20:13 - pt 

Rejestracja: 11 stycznia 2010, 01:33 - pn
Posty: 2667
Lokalizacja: Śląsk...ale Dolny ;)
emka24, z tą polityką w tej sprawie i podonbnych to nie tak do końca, zgodnie z przepisami o zgromadzeniach policjanci muszą je zabezpieczać i bedą to robić chyba, że zmienią się przepisy. Zdaję sobie sprawe, że przeciwnicy obecnie rządzących nazwą to upolitycznianiem. Co jednak gdy za rok nastąpi zmiana i obecna opozycja zacznie swoje rządy a ich przeciwnicy przyjdą malować ściany sejmu lub będą kogoś blokować w imię swojego widzenia demokracji? Czy wtedy też ja i moi koledzy mielibyśmy nie reagować? No takie mamy dylematy stojąc między jednymi a drugimi. Staramy sie w tym wszystkim być bezstronni ale mamy świadomość, że i tak od kogoś oberwiemy... np od andrzejkowalski100, :wink:
Natomiast co do tekstu który wrzuciłeś do poczytania to nie wiem jak jest. Jeśli doszło do popełnienia czynów zabronionych to sądy są od oceny ich wagi i stopnia zawinienia a nie policjanci. My mamy ujawnić, od decydowania co dalej jest sąd i prokuratura. To jest to czego wielu nie rozumie albo nie chce zrozumieć. Tu może oprę się o przykład skądinąd szanowanego przeze mnie za piekną przeszłość Pana Frasyniuka. Był podejrzewany o określone czyny zabronione, konsekwencją tego była wizyta policjantów w jego domu i przejazd na koszt podatnika gdzieś tam na przesłuchanie. No i dym bo poszły w ruch kajdanki a on bohaterem jest przecież... Ja myślałem, że jest takim obywatelem jak Ty, ja, andrzejkowalski100, itd... każdemu z nas obrączki by założono przy doprowadzeniu, a gdybyśmy byli bokserami jak Frasyniuk to na bank do tyłu... to nie kwestia wyboru, to kwestia przepisu... i tym się różnimy od tych na zachodzie, tam sąd sprawdza czy postępowanie było zgodne z procedurą i przepisami, u nas sprawdza czy ktoś był bohaterem.
Jeszcze o tych podsłuchach, ręki za to nie oddam, ale nie sądzę by ktoś inwigilował tyle osób. Poza tym gdyby zwracać uwagę na trzaski, zakłócenia, pogłosy itp to chyba mnie też podsłuchują.
Jednego jestem pewien, jak się sytuacja odwróci to obecnie rzadzacy też będą mówić o nagonce, upolitycznieniu itp.

_________________
https://t.me/pump_upp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 14 grudnia 2018, 20:27 - pt 

Rejestracja: 14 czerwca 2016, 08:15 - wt
Posty: 842
Ule na jakich gospodaruję: dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Białystok
Nigdy nie wiem kto w polityce ma rację, ale jak ktoś twierdzi, że "słyszy podsłuch" w swojej słuchawce jako jakieś trzaski czy szumy to w moich oczach kompromituje się intelektualnie i nie nadaje się do niczego poważnego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Szynowozy
Post: 14 grudnia 2018, 20:35 - pt 

Rejestracja: 14 stycznia 2011, 12:35 - pt
Posty: 647
Lokalizacja: płońsk
Rob pisze:
co Ty właściwie robisz w swoim życiu zawodowym?
Ja stawiam na nauczyciela.

_________________
godzięba


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji