FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 28 marca 2024, 23:32 - czw

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 czerwca 2010, 22:31 - wt 
Skoro juz tu jestem na tym forum to naszła mnie taka myśl żeby usprawnić to forum co myslicie nad takimi rozwiązaniami ?

-mozliwość edycji postu w ciągu 7 dni ( aktualnie 10 min.)

Zapobiegnie to pisaniu post pod postem , w przypadku założenia tematu bedzie możliwośc jego edycji i dopisanie ważnych notatek czy też wklejenie screenów bądź linków .

-zablokowanie możliwości pisania post pod postem jednego usera

odpowiedzi będa bardziej czytelne forum stanie sie bardziej czytelne

-szukajka coś nawala po wpisaniu danej frazy pojawia sie multum tematów niekoniecznie dotyczących tej informacj

-o powtarzających się tematach juz nie wspomnę ,ale rozumiem to forum stało sie tak bardzo popularne ,że jest to nieunikniona sprawa

To tak na szybko napisałem co myslicie i w ogóle czy takie opcje posiada to forum w panelu administracyjnym (dawno nie miałem do czynienia z tego typu forum wiec moge wprowadzać w błąd ,ale ogólnie jak sobie coś przypomnę jeszcze to dopisze :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 22 czerwca 2010, 22:46 - wt 
pszczelarzyk pisze:
Skoro juz tu jestem na tym forum to naszła mnie taka myśl żeby usprawnić to forum co myslicie nad takimi rozwiązaniami ?

-mozliwość edycji postu w ciągu 7 dni ( aktualnie 10 min.)

Zapobiegnie to pisaniu post pod postem , w przypadku założenia tematu bedzie możliwośc jego edycji i dopisanie ważnych notatek czy też wklejenie screenów bądź linków .

-zablokowanie możliwości pisania post pod postem jednego usera

odpowiedzi będa bardziej czytelne forum stanie sie bardziej czytelne

-szukajka coś nawala po wpisaniu danej frazy pojawia sie multum tematów niekoniecznie dotyczących tej informacj

-o powtarzających się tematach juz nie wspomnę ,ale rozumiem to forum stało sie tak bardzo popularne ,że jest to nieunikniona sprawa

To tak na szybko napisałem co myslicie i w ogóle czy takie opcje posiada to forum w panelu administracyjnym (dawno nie miałem do czynienia z tego typu forum wiec moge wprowadzać w błąd ,ale ogólnie jak sobie coś przypomnę jeszcze to dopisze :mrgreen:


Kolego tak jest ustawione i tak pozostanie
Funkcja Szukaj działa poprawnie trzeba odpowiednio tylko zadać pytanie i wprowadzić przybliżony Dział tematyczny lub wpisać Nick potencjalnego użytkownika
Nie ma sensu łączyć zbyt długich tematów gdyż powstaną ciągi niezrozumiale gdyż każdy temat jest pisany z inną datą a po połączeniu posty się ustawią pod daty i powstanie chaos


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 22 czerwca 2010, 22:51 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 października 2009, 14:50 - sob
Posty: 241
Lokalizacja: Górny Śląsk, Krosno
ale fakt co do edycji postów mógłby byc dłuzszy okres czasu na poprawki lub dodawanie tekstu lub innych gadżetów


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 czerwca 2010, 22:54 - wt 
bedzie dłuższy to juz ktos da odpowiedziec czy komentarz a własciciel zmieni sens i wszystko bedzie do czesci ciała ponizej pleców


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 22 czerwca 2010, 23:09 - wt 
birkut pisze:
bedzie dłuższy to juz ktos da odpowiedziec czy komentarz a własciciel zmieni sens i wszystko bedzie do czesci ciała ponizej pleców


Własnie to jest wada tego systemu ,ale przeciez nie bedziesz zmieniał całego postu tylko coś dopiszesz jak zapomniałeś także to nie bedzie miało znaczenia dla cytowanej wiadomości ani nie zmieni to sensu zresztą nikt nie patrzy na cytowane wiadomosci przynajmniej ja staram sie tylko "zauważać " odpowiedź do cytowanej wiadomości .


Na górę
  
 
Post: 22 czerwca 2010, 23:15 - wt 
BoCiAnK pisze:

Kolego tak jest ustawione i tak pozostanie
Funkcja Szukaj działa poprawnie trzeba odpowiednio tylko zadać pytanie i wprowadzić przybliżony Dział tematyczny lub wpisać Nick potencjalnego użytkownika
Nie ma sensu łączyć zbyt długich tematów gdyż powstaną ciągi niezrozumiale gdyż każdy temat jest pisany z inną datą a po połączeniu posty się ustawią pod daty i powstanie chaos


To wpisuje cieplarka np. wyskakuje mi 11 tematów które nie dotyczą cieplarki juz nie wspomnę jakbym wpisał inne słowo bardziej popularne wtedy szukajka pokazuje z 20 tematów no ale okej


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 22 czerwca 2010, 23:19 - wt 
10 minut na edycje wpisu to zupełnie wystarczająco. ta funkcja jest tylko po to by dokonać malej poprawki, błędu itp.
Jeśli robisz wpis na forum a inni użytkownicy się do tego odnoszą, a ty zmienisz zdanie i korzystasz z prawa edycji przez 7 dni ( absurd ) i dokonujesz zmian w swoim wpisie, to zaburzysz cały łańcuch wypowiedzi, i następne osoby które po czasie zaczną czytać ten watek będą miały problem w zrozumieniu. Skrypt na którym działa te forum ma już kilka ładnych lat i jest starannie przemyślany, a my lepiej zostańmy przy pszczelarstwie. Nie chce się mądrzyć ale chyba tak jest. Pozdrawiam


Na górę
  
 
Post: 22 czerwca 2010, 23:26 - wt 
pszczelarzyk pisze:

To wpisuje cieplarka np. wyskakuje mi 11 tematów które nie dotyczą cieplarki juz nie wspomnę jakbym wpisał inne słowo bardziej popularne wtedy szukajka pokazuje z 20 tematów no ale okej


HHe bo mówiłem
Po wpisaniu " Cieplarka " - Trzeba ustawić temat pod który może pasować
A takie tematy masz tylko dwa
1 Budowa ula /urządzenia
2 Sprzęt Pasieczny i nie tylko
i wtedy naciskasz Szukaj

Ten Skrypt forum jest trochę stary i ma wiele wad Trudno może kiedyś przeniosę to wszystko na najnowszy ale to wymaga czasu w sezonie go nie ma
Ale ja mam lepszą metodę szukania jak na tym Szukaj
Wpisujesz co Cię interesuje
np " Cieplarka forum Ambrozja " --- tylko że w google :google: do sekundy masz


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 22 czerwca 2010, 23:29 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 października 2009, 14:50 - sob
Posty: 241
Lokalizacja: Górny Śląsk, Krosno
:thank:

:mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 czerwca 2010, 23:30 - wt 
Tomekmiodek pisze:
10 minut na edycje wpisu to zupełnie wystarczająco. ta funkcja jest tylko po to by dokonać malej poprawki, błędu itp.
Jeśli robisz wpis na forum a inni użytkownicy się do tego odnoszą, a ty zmienisz zdanie i korzystasz z prawa edycji przez 7 dni ( absurd ) i dokonujesz zmian w swoim wpisie, to zaburzysz cały łańcuch wypowiedzi, i następne osoby które po czasie zaczną czytać ten watek będą miały problem w zrozumieniu. Skrypt na którym działa te forum ma już kilka ładnych lat i jest starannie przemyślany, a my lepiej zostańmy przy pszczelarstwie. Nie chce się mądrzyć ale chyba tak jest. Pozdrawiam


Napisałem miodek jak to z tym jest 10 min. to za mało bo jak przeglądasz za 15 min.temat a chcesz coś dopisać to dupa ,a po co dopisywać w kolejnym poscie ? Zeby sobie licznik postów nabijać ?

To samo w temacie piszesz fajny temat długi itd. pracochłonny i czasochłonny ,a nie masz czasu żeby go dokończyć, chcesz wstawić zdjęcia czy linki po jakimś czasie mozesz edytowac temat i dopisać nie w kilku postach tylko w jednym dla mnie takie rozwiazanie jest bardziej czytelne bo nie musze przeglądać 4 strony tematu tylko np. 3 no ale spox jak sie nie podoba to okej przeciez nie bede na siłe ciągnął tematu dla mnie temat zamknięty chciałem poznac wasze opinie
zdrów


Na górę
  
 
Post: 22 czerwca 2010, 23:33 - wt 
BoCiAnK pisze:
pszczelarzyk pisze:

To wpisuje cieplarka np. wyskakuje mi 11 tematów które nie dotyczą cieplarki juz nie wspomnę jakbym wpisał inne słowo bardziej popularne wtedy szukajka pokazuje z 20 tematów no ale okej


HHe bo mówiłem
Po wpisaniu " Cieplarka " - Trzeba ustawić temat pod który może pasować
A takie tematy masz tylko dwa
1 Budowa ula /urządzenia
2 Sprzęt Pasieczny i nie tylko
i wtedy naciskasz Szukaj

Ten Skrypt forum jest trochę stary i ma wiele wad Trudno może kiedyś przeniosę to wszystko na najnowszy ale to wymaga czasu w sezonie go nie ma
Ale ja mam lepszą metodę szukania jak na tym Szukaj
Wpisujesz co Cię interesuje
np " Cieplarka forum Ambrozja " --- tylko że w google :google: do sekundy masz


ale zrozum nie zawsze dany temat znajduje się w danym dziale jest kilka podobnych dotyczących np. słowa cieplarka w kilku działach przeciez nie bede klikał na każdy dział i sprawdzał szyukajka ma działać ,a nie stwarzać problemy ,a ja lubię jak jest porządek i nie muszę długo szukać , a ta opcja powinna działać :mrgreen:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 23 czerwca 2010, 12:17 - śr 
Tomekmiodek pisze:
10 minut na edycje wpisu to zupełnie wystarczająco. ta funkcja jest tylko po to by dokonać malej poprawki, błędu itp.
Jeśli robisz wpis na forum a inni użytkownicy się do tego odnoszą, a ty zmienisz zdanie i korzystasz z prawa edycji przez 7 dni ( absurd ) i dokonujesz zmian w swoim wpisie, to zaburzysz cały łańcuch wypowiedzi, i następne osoby które po czasie zaczną czytać ten watek będą miały problem w zrozumieniu. Skrypt na którym działa te forum ma już kilka ładnych lat i jest starannie przemyślany, a my lepiej zostańmy przy pszczelarstwie. Nie chce się mądrzyć ale chyba tak jest. Pozdrawiam


Tomek ma Rację
Oczywiście edycja wystarcza na zmiany drobne jeżeli ktoś wstawi link czy coś nie zadziała to od tego są Admini i ja by poprawić

pszczelarzyk pisze:
słowa cieplarka w kilku działach przeciez nie bede klikał na każdy dział i sprawdzał szyukajka ma działać ,a nie stwarzać problemy ,a ja lubię jak jest porządek i nie muszę długo szukać , a ta opcja powinna działać :mrgreen:


Przyjacielu przykro mi ale nikt Ci nie będzie szukał jak sam se nie poszukasz w cierpliwości
Opcja działa doskonale tylko trzeba cierpliwości i czytać


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 23 czerwca 2010, 19:58 - śr 
Dyskusje na forum - trzeba traktować jak normalne gatki z kolegami po fachu, oczywiście przekaz jest pisemny, wiec lepiej się troszkę zastanowić co się pisze, bo jak napiszesz to inni będą czytać nawet za rok, wiec lepiej nie klikać jak małolaty na czacie :haha:
Ale do forum można by było doinstalować bloga, i każdy by miał tam swoje miejsce na większe posty/artykuły/opracowania/pomysły itp. a każdy inny użytkownik forum by mógł komentować na dole. wtedy użytkownik by miał możliwość edycji dozgonnej. I to by było usprawnienie. Odważę się powiedzieć ze to jest nieodzowne, jak ja był bym właścicielem tego forum to bym zainstalował taki skrypt bloga na forum. Oczywiście nie wszyscy będą z tego korzystać, ale znajd się tacy co docenia ta opcje i będą pisać bloga


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 23 czerwca 2010, 20:28 - śr 
ile roboty zrobic swoje forum i wstawic tam co sie zywnie podoba, nawet kącik łgarza


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 23 czerwca 2010, 20:37 - śr 
birkut pisze:
ile roboty zrobic swoje forum i wstawic tam co sie zywnie podoba, nawet kącik łgarza

:haha: Birkut ty już widziałeś swój kącik, prawda? :haha:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 23 czerwca 2010, 21:28 - śr 
Tomekmiodek pisze:
Ale do forum można by było doinstalować bloga, i każdy by miał tam swoje miejsce na większe posty/artykuły/opracowania/pomysły itp. a każdy inny użytkownik forum by mógł komentować na dole. wtedy użytkownik by miał możliwość edycji dozgonnej. I to by było usprawnienie. Odważę się powiedzieć ze to jest nieodzowne, jak ja był bym właścicielem tego forum to bym zainstalował taki skrypt bloga na forum. Oczywiście nie wszyscy będą z tego korzystać, ale znajd się tacy co docenia ta opcje i będą pisać bloga


Tomek Nie znam się na informatyce ale pomyśl
Ile tych blogów musiał bym zainstalować - to nie realne
moim zdaniem mogę założyć Taki Temat i każdy Będzie miał swój Temat /pomysł o ile se go napisze a inni go będą komentować Ale czy warto ??? bo to wychodzi na to samo co teraz się pisze :wink:
Jak Poprowadzisz taki dział to Będzie OK dostaniesz stosowne uprawnienia a bloga już masz to będzie przykład :wink:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 23 czerwca 2010, 21:31 - śr 
tomek miodek , mozna by z tobą prowadzic dyskusje gdyby, czasem zgrywasz fachmana a za chwile pada pytanie tak głupie lub tak proste ze poczatkujący na ten temat wie wiecej , wiec przychylam sie do tematu kolegów baw sie synku baw piasku ci dowiozą ,


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 23 czerwca 2010, 22:05 - śr 
BoCiAnK pisze:


Przyjacielu przykro mi ale nikt Ci nie będzie szukał jak sam se nie poszukasz w cierpliwości
Opcja działa doskonale tylko trzeba cierpliwości i czytać


Jak ta opcja działa doskonale to ja jestem ksiądz


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 23 czerwca 2010, 22:13 - śr 
BoCiAnK pisze:
Tomekmiodek pisze:
Ale do forum można by było doinstalować bloga, i każdy by miał tam swoje miejsce na większe posty/artykuły/opracowania/pomysły itp. a każdy inny użytkownik forum by mógł komentować na dole. wtedy użytkownik by miał możliwość edycji dozgonnej. I to by było usprawnienie. Odważę się powiedzieć ze to jest nieodzowne, jak ja był bym właścicielem tego forum to bym zainstalował taki skrypt bloga na forum. Oczywiście nie wszyscy będą z tego korzystać, ale znajd się tacy co docenia ta opcje i będą pisać bloga


Tomek Nie znam się na informatyce ale pomyśl
Ile tych blogów musiał bym zainstalować - to nie realne
moim zdaniem mogę założyć Taki Temat i każdy Będzie miał swój Temat /pomysł o ile se go napisze a inni go będą komentować Ale czy warto ??? bo to wychodzi na to samo co teraz się pisze :wink:
Jak Poprowadzisz taki dział to Będzie OK dostaniesz stosowne uprawnienia a bloga już masz to będzie przykład :wink:

Ja tylko się odwołuje do kolegi co rozpoczol ten watek, w sprawie usprawnienia forum, edycje i tp... sam czytałeś. i odniosłem wrażenie ze ten użytkownik oczekuje pewnych zmian które jego zdaniem pomogły by mu w korzystaniu z tego miejsca "ambrozja".. tak? i ma racje. Blog jest następnym narzędziem ( ci co wymyślili bloga to nie byli kretyni) tym bardzie ze blog pięknie by uzupełniał forum. wzbogacając je o nowe opcje. Nie chce się rozpisywać ale chyba muszę. Wielu z pszczelarzy chciało by mieć własną stronę internetowa, prawda?... ale nie wiedza jak się za to zabrać. instalując skrypt bloga na forum, mieli by taka możliwość, za darmo stali by się posiadaczami strony internetowe, i na przykład mój nick jest Tomekmiodek, i wtedy moim adresem URL by było http://www.pasiekaambrozja.pl/Tomekmiodek . a Birkuta http://www.pasiekaambrozja.pl/birkut itp...
Ale jaka płynie korzyść z tego??
A mianowicie. nawet jak ktoś posiada stronę internetowa, to i co z tego.. Strona musi być widziana w google dopiero wtedy będzie można robić jakiś biznes, sprzedawać miód/matki pszczele/ule itp... na co dzień spotykam wielu właścicieli stron www. i nic google ich nie widzi na ich słowa kluczowe. np. strona www.tomekmiodek.pl jest na 3 stronie w google na słowo miód ( to trochę za daleko :haha: ale będzie pierwsza tylko trochę czasu mi brakuje) Ale do rzeczy, montując bloga na Ambrozji będzie łatwiej to uzyskać. Piszaczy bloga będą generowali treść dla strony. blog się łatwo indeksuje itd..itd..
SKRYPT
Blog to tylko jeden skrypt, jak forum nie trzeba zakładać forum dla każdego użytkownika. instalacja takiego skryptu to 10 minut. każdy się będzie mógł zalogować, tak samo jak to robi do tej pory z forum.
I np. robię teraz filmik o Nicocie. wtedy cały dokument + artykuł umieszczę na swoim blogu. a jak ktoś rozpocznie dyskusje na ten temat na forum to będzie się mógł odwołać do mojego bloga linkiem + normalna uzupełniająca dyskusja jak to zazwyczaj na forum.
A co to będzie oznaczać dla właściciela Ambrozji???
Użytkownicy będą Ci generować treść a twoja strona będzie dalej się rozwijać w dobrym kierunku
Pozdrawiam


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 23 czerwca 2010, 22:15 - śr 
birkut pisze:
tomek miodek , mozna by z tobą prowadzic dyskusje gdyby, czasem zgrywasz fachmana a za chwile pada pytanie tak głupie lub tak proste ze poczatkujący na ten temat wie wiecej , wiec przychylam sie do tematu kolegów baw sie synku baw piasku ci dowiozą ,


Birkutku - bo ja do ciebie z kamera przyjadę koteczku :haha: i wszystkiego mnie nauczysz. calusy :haha:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 23 czerwca 2010, 22:37 - śr 
Tomekmiodek pisze:
Blog to tylko jeden skrypt, jak forum nie trzeba zakładać forum dla każdego użytkownika. instalacja takiego skryptu to 10 minut.


Tomek nie miałem na myśli forum -dla każdego tylko Dział -w którym każdy mógłby mieć swój temat
Np
Tomek Miodek szalone pomysły
i tak kto by chciał - sam by sobie napisał
Bloga na forum to nie wiem jak się instaluje tak aby zalogowani na forum mogli dodawać wpisy a inaczej sobie tego nie wyobrażam


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 26 czerwca 2010, 06:17 - sob 
Jak wam się koledzy podobają nowe ikony postów?, dodałem też nowe emikoty emocji. Chciałbym znać opinię forumowiczów i ewentualne zmiany jakie chcielibyście by były wprowadzone o ile będą realne i w moich możliwościach. :wink:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 26 czerwca 2010, 09:32 - sob 

Rejestracja: 17 stycznia 2009, 09:59 - sob
Posty: 493
Lokalizacja: Mazańcowice
Klasa! :brawo:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 czerwca 2010, 11:44 - sob 
Czarodziej, jeszcze ikony działów np : jak masz Rok w pasiece to z lewej jest ikonka :D może nowy styl ?


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 26 czerwca 2010, 12:21 - sob 
Sorki za nabijanie postów po nie mogłem edytować i nie miałem czasu czekać po musiałem iść na przegląd . pomyliłem się nie ikonki tylko może nowy styl ? po zapomniałem odświeżyć stronki i nie było new ikonek .


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 26 czerwca 2010, 12:52 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 stycznia 2010, 11:09 - pn
Posty: 486
Lokalizacja: Warszawa
Ule na jakich gospodaruję: l/n
Mniej kolorów niektóre działy są słabo czytelne np. żółty Ogłoszenia, biały Hady Park- Rozmowy w Toku. Zrobić jeden czytelny. Skórka może zostać jest fajna tylko te kolory tematów na stronie głównej pozamieniać na bardziej czytelne.

_________________
Jestem misiem o bardzo małym rozumku i długie słowa sprawiają mi wielką trudność.
Pozdrawiam bialymis :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 czerwca 2010, 21:43 - sob 
Czadowe :idea:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 26 czerwca 2010, 21:48 - sob 
mam probłem z otwieraniem niektórych tematów na forum i pojawia się komunikat że takiego postu niema i pisać też tylko tu mogę co jest grane :thank: :thank:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 26 czerwca 2010, 22:00 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 kwietnia 2009, 21:53 - sob
Posty: 99
Lokalizacja: kuj-pom
Ule na jakich gospodaruję: wlkp. 10-cio ramkowe
też mam taki problem, a dodatkowo posty przeczytane już przeze mnie pojawiły się ponownie na liście nieczytanych :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 czerwca 2010, 23:06 - sob 
to są prawdopodobnie jeszcze przed renowacją forum posty, poprostu kliknij co takie odznacz wszystkie posty przeczytane i bedzie spoko


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 26 czerwca 2010, 23:46 - sob 

Rejestracja: 15 września 2009, 23:27 - wt
Posty: 6074
Lokalizacja: Stara Słupia
Ule na jakich gospodaruję: Langstroth 3/4
Miejscowość z jakiej piszesz: Słupia
Juz to napisałem na tym nowym czacie.
Dla mnie to forum jest Ok i nie ma co poprawiac.
Byłem do tej pory na bardzo wielu forach na całym swiecie.
Forum Ambrozja plasuje sie w scisłej czołowce swiatowej zarówno pod wzgledem merytorycznym jak i technicznym.
Zawsze mozna cos ulepszyc to prawda.
Trzeba tylko uwazac zeby nie posuć.
Ja bym nic nie kombinowal.
Nie ma potrzeby.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 czerwca 2010, 07:56 - ndz 
Koledzy nowy styl będzie również zainstalowany, będziecie mieli wybór, komu się będzie podobał nowy styl zostanie sobie na nowym bo będzie on ustawiony jako główny, kto będzie chciał zostać na obecnym stylu zmieni go sobie z nowego na ten jaki jest do tej pory. :wink:

lukaszmik pisze:
też mam taki problem, a dodatkowo posty przeczytane już przeze mnie pojawiły się ponownie na liście nieczytanych :D


Jak napisał birkut wystarczy taki temat oznaczyć jako przeczytany i pokażą się wszystkie posty napisane w nim oraz cały temat. To że pojawiły ci się ponownie posty, które już czytałeś jako nieprzeczytane spowodowane jest poprawkami w systemie jakie miały miejsce w piątek. :wink:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 27 czerwca 2010, 20:05 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 kwietnia 2009, 21:53 - sob
Posty: 99
Lokalizacja: kuj-pom
Ule na jakich gospodaruję: wlkp. 10-cio ramkowe
a dlaczego w mozilli firefoksie nie działa szybkie cytowanie selektywne po zaznaczeniu fragmentu tekstu?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 czerwca 2010, 23:04 - ndz 
Strona forum jest w trakcie zmian aktualizacyjnych, z czasem wszystko będzie działało prawidłowo, proszę uzbroić się w cierpliwość. Jedynie mogę przeprosić za utrudnienia ale wszelkie zmiany jakie są wprowadzane na forum są robione z myślą o użytkownikach.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 28 czerwca 2010, 11:25 - pn 
Trwają zmiany systemowe i aktualizacja forum, z tego powodu mogą wystąpić problemy z logowaniem się i przeglądaniem forum, proszę o cierpliwość i wyrozumiałość, dzisiaj popołudniu powinno wszystko być już prawidłowo a jutro prace nad forum powinny się zakończyć. :wink:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2010, 01:42 - wt 

Rejestracja: 15 września 2008, 20:33 - pn
Posty: 284
Lokalizacja: Kraków
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Czarodziej pisze:
[size=18][color=red][b]Trwają zmiany systemowe i aktualizacja forum,


Czy oprócz większej ilości emotikonów i zmiany kolorystyki na bardziej kakofoniczną (oczy bolą) na czym polegają zmiany systemowe?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2010, 06:49 - wt 
Zmieniony został min. skryp forum i przyspieszona praca forum. Co do kolorystyki nie sądzę by te kolory były az tak żywe by raziły w oczy. ;-)


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2010, 07:37 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lipca 2008, 11:02 - pt
Posty: 5589
Lokalizacja: Łaziska Górne
Ule na jakich gospodaruję: wlkp.
Pozwolę sobie wyrazić swoje zdanie,
niestety dalej pozostały napisy na głównej stronie w kolorystyce żółty na żółtym, koledzy już sygnalizowali że jest to mało czytelne. Dotychczasowy wystrój (kolorystyka) była miodowo stonowana, obecna poszła w kierunku pstrokacizny i kolorystycznego "disco-polo".

Pozdrawiam

_________________
"Zawsze spodziewaj się niespodziewanego..."

https://www.youtube.com/channel/UCosWos ... OWqAAL66fg
https://www.facebook.com/tomek.kasiak.5


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2010, 08:45 - wt 

Rejestracja: 25 września 2008, 11:18 - czw
Posty: 590
Lokalizacja: Wymysłów
ileż to prawdy jest w powiedzeniu że lepsze jest wrogiem dobrego
Pozdrawiam Mariusz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2010, 11:12 - wt 
mi sie to nowe podoba i kolorki super az miło patrzec , bedziesz musiał czarodzieju pozostawic dla niektórych załobny kolor, rok ponury w zbiory to i forum niech tez bedzie, rozmawiam z kolegami z koła i chwalą to forum ze widac ze ktoś dba no ale kazdy ma swoje zdanie


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2010, 11:38 - wt 
Również dużo bardziej podoba mi się nowa szata strony, good job admin :]. Oby więcej takich dobrych pomysłów.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2010, 12:26 - wt 
Dodałem opcję wklejania zdjęć przez zewnętrzny hosting, można sobie popróbować jak fajnie to działa: wystarczy kliknąć na napis pod oknem odpowiedzi, następnie jak pokaże sie okienko dodać zdjęcie poprzez naciśnięcie przycisku przegladaj i tyle, samoczynnie wrzuci nam się w okienko odpowiedzi link do miniatury zdjecia, w którą jak klikniemy przeniesie nas do pełnego rozmiaru tego zdjęcia. Można sobie poćwiczyć tutaj. Jeśli chce się dodać kilka zdjęć koło siebie trzeba kazde zdjęcie dodać za każdym razem naciskając w link dodawania zdjęć, po dodaniu zdjęć będa one fajnie koło siebie z małymi przerwami ustawione jak te poniżej.

Obrazek Obrazek


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2010, 13:08 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 marca 2009, 15:15 - ndz
Posty: 632
Lokalizacja: Mazury Orzysz
Ule na jakich gospodaruję: Warsz-posz, Dadant
Obrazek Obrazek

Opcja wklejania zdjęć przez zewnętrzny hosting działa super.W ramach próby pozwalam sobie wrzucić dwie foty.
Pozdrawiam mardrak


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2010, 13:32 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 października 2009, 12:44 - czw
Posty: 3145
Lokalizacja: Olsztyn
Ule na jakich gospodaruję: KLASYCZNY WIELKOPOLSKI
Cytuj:
ggggg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2010, 13:44 - wt 
mendalinho pisze:
Cytuj:
ggggg


A to niby co ma znaczyć, uczysz się mówić? :śmieję się z ciebie:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2010, 14:00 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 października 2009, 12:44 - czw
Posty: 3145
Lokalizacja: Olsztyn
Ule na jakich gospodaruję: KLASYCZNY WIELKOPOLSKI
sory cos mi nie poszło


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2010, 14:01 - wt 
Spoko żartowałem przecież nie masz za co przepraszać każdemu może coś się nie udać. :oczko:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2010, 17:16 - wt 
mendalinho pisze:
Cytuj:
ggggg


ano prowda ino jedno ale jest i kazdy o tym dobrze wie, jest opcja edytuj wiec mozna te pare ggg wykasowac i wstawic post jaki się chce

jest też opcja usun,


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2010, 20:12 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 października 2009, 12:44 - czw
Posty: 3145
Lokalizacja: Olsztyn
Ule na jakich gospodaruję: KLASYCZNY WIELKOPOLSKI
ano birkut może i tak ino jak sie pisze w robocie nie na wszystko jest czas


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lipca 2010, 20:00 - czw 
[shadow=darkred]Zgodnie z sugestiami koledzy macie podpięty nowy chat. Jest to chat dla użytkowników zalogowanych na forum, oczywiście chat jest w miejscu starego na górze strony forum. Miłych pogawędek życzę. By z chatu wrócić na forum wystarczy w przeglądarce cofnąć stronę.[/shadow] :oczko:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji