FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 28 marca 2024, 14:11 - czw

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 lutego 2020, 09:13 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
....a gdyby jeszcze pójść dalej i zestawić firmy ze 100%-wym kapitałem rozlokowane w innych częściach świata w ucieczce między innymi właśnie na brak regulacji klimatycznych,to się robi jeszcze ciekawiej .Nie jestem jakim radykalnym "ekologicznym talibem" lecz dwulicowości i hipokryzji nie zniesę.

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lutego 2020, 10:16 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
bo lubię pisze:
....a gdyby jeszcze pójść dalej i zestawić firmy ze 100%-wym kapitałem rozlokowane w innych częściach świata w ucieczce między innymi właśnie na brak regulacji klimatycznych,to się robi jeszcze ciekawiej .Nie jestem jakim radykalnym "ekologicznym talibem" lecz dwulicowości i hipokryzji nie zniesę.



co jak co ale niemcy się znają na propagandzie, w tym są mistrzami, przed 2 wojną światową wykupywali masowo francuskie gazety aby mieć wpływ na to co się pisze i jak się pisze w tym kraju, obecnie to samo się dzieje tylko na większą skale w całej europie a zwłaszcza w takiej Polsce gdzie praktycznie całe media są w rękach obcego kapitału,
u nas była walka pseudo ekologów o dziki wraz z mediami głównego ścieku a w niemcach w tym samym czasie zabijano ich 2x więcej niż nasi mieli w planie, nie mówiąc już o strefach buforowych gdzie na kilkudziesięciu kilometrach od granicy nie miało być prawa nawet 1 dzika i tam ekologów nie było :roll: dlaczego nie trąbią że niemcy stawiają na zieloną energię i wydobywają oraz spalają najwiecej węgla brunatnego na świecie :?: i wciąż wydobycie i konsumpcja rośnie, o kamiennym nie będę pisał bo praktycznie wyczerpali swoje złoza, otwiera sie tam kolejne kopalnie węgla oraz elektrownie węglowe nie patrząc na nic a w naszym cudnym kraju kilka nor chomika europejskiego potrafi skutecznie zablokować jakąś strategiczną inwestycje, ciekawe dlaczego się nikt nie rozpisuje ile niemcy produkują odpadów radioaktywnych związanych z produkcją ogniw energetycznych (jest tylko kilka na swiecie zakładów które je produkują 1 lub 2 takie zakłady sa w niemcach) do elektrowni atomowych i co z tymi odpadami jest robione taka to zielona energia a odpady oficjalnie składuje sie w jakichś kopalniach, nieoficjalnie wrzuca się do morza przy krajach słabo rozwiniętych typu Somalia bo od czasu do czasu morze wyrzuca jakieś znaleziska na plaże, ajest i podejrzenie że u nas już są ich śmieci radiokatywne i nie tylko, w 2010 planowali u nas stworzenie centralnego śmietniska unijnego dla tego co powstaje jako odpad w produkcji zielonej energi atomowej
odsyłam do artykułu

https://polskatimes.pl/unijne-odpady-nu ... /ar/222933

po to im byliśmy potrzebni w unii rynek zbytu, tania siła robocza, źródło surowców i miejsce do skladowania śmieci które od czasu do czasu płoną w liczbie kilkuset składowisk rocznie a co w ziemi czy gdzieś upchane tego nikt już się nie dowie

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lutego 2020, 11:05 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 stycznia 2011, 17:54 - śr
Posty: 3365
Lokalizacja: Lubelskie.51°10'51.50"N 22°35'32.23"E
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski DanLan 435/170
kudlaty pisze:
po to im byliśmy potrzebni w unii rynek zbytu, tania siła robocza, źródło surowców i miejsce do skladowania śmieci które od czasu do czasu płoną w liczbie kilkuset składowisk rocznie a co w ziemi czy gdzieś upchane tego nikt już się nie dowie

Wcześniej czy później pomarańcz zawsze wypłynie .
Przecież po to nas przygarnęli do UNI abyśmy nie musieli płacić cła za ich produkty no i po to aby biedny polak jadąc do pracy nie wykosztował się
na paszport . Powinniśmy mieć wyrzuty sumienia bo zawiedliśmy naszych sąsiadów . Ja osobiście źle się z tym czuję :oczko: nie wspomnę o tuskau
ten biedak postarzał się sposępniał i zmizerniał ! pewnie już nie podnosi nawet wzroku w obecności ciotki Merkel .
Ale jak to powiedziała kopaczowa wszystkich nas to czeka

_________________
Wiesiek33

TANKUJĘ TYLKO NA-PKN ORLEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lutego 2020, 10:23 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Późno ale jest raport NIKu na temat glifosatów ,emulatorów i wszelakiej maści dodatków do żywności typu "E".
https://www.youtube.com/watch?v=wewqOrw9Lss
.Ale paździerz milczy,tak jak najwiekszy emigrant Rudyj Donaldinio w poprzednich latach gdy raporty trafiały do resortów i rolnictwa.Ponad dwa kilo w ciągu roku zjadamy ,no niby cyjanek też nie szkodliwy zjadany systematycznie w małych ilościach.Ciekawe czy się pochylą nad tym tematem poczynając od glifosatu.

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lutego 2020, 17:41 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
bo lubię,
dobra świnia wszystko zje ważne żeby bylo tanio, dlatego tak marketom w naszym kraju dobrze sie wiedzie, jesteśmy tak dobrze zakonserwowani że podobno u nieboszczyków po roku czasu leżakowania w ziemi nie ma śladu rozkładu :roll: te same koncerny co trują później nas leczą, nasze rządy marionetkowe nie mają nic do gadania, oni mają tylko być dla picu żeby pozostałym wydawało się że mają wpływ na to co sie dzieje w kraju, bardzo mi się spodobało określenie na to gotowanie żaby :P jak wrzuci sie żabe do wrzącej wody to wyskoczy aby się ratować a jak będzie się podgrzewało zimną wodę stopniowo to ta żabka będzie się tam spokojnie gotowała do końca swojego życia, każdy leje na to bo sie mu wydaje że to go nie dotyczy

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lutego 2020, 20:15 - czw 

Rejestracja: 14 stycznia 2011, 12:35 - pt
Posty: 647
Lokalizacja: płońsk
wiesiek33 pisze:
Powinniśmy mieć wyrzuty sumienia bo zawiedliśmy naszych sąsiadów . Ja osobiście źle się z tym czuję nie wspomnę o tuskau
ten biedak postarzał się sposępniał i zmizerniał ! pewnie już nie podnosi nawet wzroku w obecności ciotki Merkel .
Ale jak to powiedziała kopaczowa wszystkich nas to czeka
Zapomniałeś na końcu zamieścić swój znak partyjny, środkowy palec.

_________________
godzięba


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lutego 2020, 21:31 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 stycznia 2011, 17:54 - śr
Posty: 3365
Lokalizacja: Lubelskie.51°10'51.50"N 22°35'32.23"E
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski DanLan 435/170
Godziemba pisze:
Zapomniałeś na końcu zamieścić swój znak partyjny, środkowy palec.
:haha: Środkowego nie używam nigdy ! :okok:

_________________
Wiesiek33

TANKUJĘ TYLKO NA-PKN ORLEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lutego 2020, 22:40 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 listopada 2009, 02:01 - czw
Posty: 3699
Lokalizacja: mad górną Mierzawą
Ule na jakich gospodaruję: 1/2 D
Godziemba pisze:
Zapomniałeś na końcu zamieścić swój znak partyjny, środkowy palec.
A cóż innego pospolity kmiotek, taki jak ja, ubrany w moherowy berecik, miałby takim dobrodziejom pokazać?

_________________
Pozdrawiam, dziadek Józef


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lutego 2020, 00:51 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
wiesiek33 pisze:
Środkowego nie używam nigdy !
a szkoda jest bardzo przydatny, np mój nauczyciel fizyki z technikum często poprawiał nim okulary zwłaszcza jeśli
Godziemba pisze:
wiesiek33 pisze:
Powinniśmy mieć wyrzuty sumienia bo zawiedliśmy naszych sąsiadów . Ja osobiście źle się z tym czuję nie wspomnę o tuskau
ten biedak postarzał się sposępniał i zmizerniał ! pewnie już nie podnosi nawet wzroku w obecności ciotki Merkel .
Ale jak to powiedziała kopaczowa wszystkich nas to czeka
Zapomniałeś na końcu zamieścić swój znak partyjny, środkowy palec.


donald pokazał już środkowy palec wcześniej swoim wyborcom, kiedy nasze słońce peru uciekło przed wyborami które wiedział że przebuchają, opuścił zieloną wyspę i uciekł na ciepłą dobrze płatną posadkę do cioci angelii która była jego promotorem a której był wierny jak pies przez 8 lat swoich nierządów
tylko mi nie pisz ze jestem pisior bo tak nie jest, nie głosowałem ani na jednych ani na drugich, głosowałem na tych o których trąbili w tvp i tvn że głos stracony bo i tak się nie dostaną nigdzie, dlatego lepiej zagłosować na po lub pis :haha: jakby tylko dwie partie istniały, zresztą nawet w sondażach ich nie pokazywali, tak samo solidarnie we wszystkich mediach polskojęzycznych traktowali ich jak powietrze, ale się dostali i po swoich działaniach widać że jest jeszcze nadzieja, bo to jedyna merytoryczna i prawdziwa opozycja od lat tylko musi trochę wody we wiśle upłynąć, wchodza młodsze pokolenia które tak łatwo się w konia nie dają robić

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lutego 2020, 08:30 - pt 

Rejestracja: 14 czerwca 2016, 08:15 - wt
Posty: 842
Ule na jakich gospodaruję: dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Białystok
kudlaty, Zazdroszczę ci optymizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lutego 2020, 09:02 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lutego 2017, 17:00 - wt
Posty: 1113
Ule na jakich gospodaruję: D17
Miejscowość z jakiej piszesz: Sucha Beskidzka
kudlaty pisze:
dobra świnia wszystko zje ważne żeby bylo tanio

nie jeść, to jedyna skuteczna metoda zabezpieczenia się przez glifosadem, środkami konsewującymi, czy też wyższymi cenami żywności.
https://www.youtube.com/watch?v=6i-6KhWSlCk&t=17s

_________________
--
Najlepszy czas na zasadzenie drzewa był 20 lat temu. Następny najlepszy czas jest teraz.

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2uXs/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lutego 2020, 19:03 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Maxik pisze:
kudlaty pisze:
dobra świnia wszystko zje ważne żeby bylo tanio

nie jeść, to jedyna skuteczna metoda zabezpieczenia się przez glifosadem, środkami konsewującymi, czy też wyższymi cenami żywności.
https://www.youtube.com/watch?v=6i-6KhWSlCk&t=17s


dobra żywność nigdy nie będzie tania trzeba się przyzwyczajać a podobnie sprawa ma się do śmieciowego żarcia z marketów ona będzie zawsze droższa niż w kraju którym jest produkowana bo samo się do nas nie przywiezie no i niemiec za bóg zapłać tego nie zrobi to cena wysoka w porównaniu do cen u nich i oczywiście na eksport najniższa jakość, a że u nas się tylko importuje bo nie potrafimy sami, nie mamy technologi produkcji nawet srajpapieru to taka jest cena postępu :mrgreen: trzeba bulić :haha: obowiązkowo taki papier musi być miękki pachnący ze wzmianką ze sam faraon się nim podcierał :haha:
nawet na głupim proszku do prania nas niemcy strzygą, ten niemiecki sprzedawany do nas z Polskimi napisami jest gorszy od produktu tego samego producenta sprzedającego na własny rynek niemiecki, dlatego takie wzięcie na chemie niemiecką, problem w tym że jedno i drugie jest z niemiec

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lutego 2020, 21:37 - pt 

Rejestracja: 02 listopada 2014, 10:14 - ndz
Posty: 18
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolskie
Miejscowość z jakiej piszesz: Lesko
Tak , winny Niemiec i inne nacje . Na każdym kroku ktoś nas Polaków obrabia i oszukuje .
A może to nie jest tak do końca prawdą . Może należy nabrać do tego wszystkiego dystansu , popatrzeć na własne podwórko . Na każdym kroku zawiść , zazdrość i szczucie . Zastanawiam się jak ktoś ma nas szanować , jeżeli my sami tego nie robimy .
Pracowałem w firmie produkującej sztalugi , podobrazia . Większość produkcji była eksportowana do Niemiec , Holandii , Francji , reszta na rynek krajowy . Jakościowo wyroby robione na zachód były bez zarzutu , te na Polskę to odrzuty , tragiczna jakość ale i tu dochodzimy do sedna , za lepsze pieniądze . I tak to Polak Polaka szanuje . I nie jest to przykład odosobniony


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lutego 2020, 22:06 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
emil42,

no bo tak zawsze było u nas eksportowało się najlepszy towar aby rynki zdobywać a na rynek krajowy inna jakość bo ma być tanio żeby być w jakikolwiek sposób konkurencyjny do tego co jest importowane i z założenia ma mieć niską cenę,
niestety nikomu nie ukradliśmy aby mieć na start tak jak naród niemiecki podczas wojen oraz nie mieliśmy własnych koloni jak wszystkie najbogatsze zachodnie kraje które wyzyskiwały ludność i surowce z podbitych terenów aby to im żyło się lepiej, za to byliśmy pod rozbiorami ponad sto lat przez nasz kraj przechodził kilka razy front zarówno pierwszej jak i drugiej wojny światowej czego nie zniszczyli to rozkradli, wymordowano około połowę naszego narodu, praktycznie całą inteligencję, później ruscy przywieźli swoją inteligencje wagonami od siebie, jak już nie mogli utrzymać władzy urządzili teatrzyk pt obalenie komuny gdzie za czapkę gruszek wyprzedano i zniszczono majątek narodowy Polaków, potomkowie albo ci sami bronią niezależnych sądów i demokracji ale ich sądów i ich wersji demokracji :haha: to się pytam w takim razie jak to ma u nas wyglądać skoro o zgodę na cokolwiek trzeba jechać do berlina albo brukseli na kolanach prosić? nam nic nie wolno, niedługo nawet oddychać bo limity CO2 nie będą pozwalały, im w tym samym czasie wolno wszystko własny węgiel i zanieczyszczenia które produkuje ich przemysł nie śmierdzi tylko nasze i jest ok, jedna wielka obłuda, przemysłu praktycznie nie mamy za to zachodnie wiatry to skąd u nas takie zanieczyszczenie do tego jeszcze substancjami radioaktywnymi jak nie mamy elektrowni atomowych itp
jak to jest że polski przedsiębiorca jak chce założyć jakiś biznes to go cisną na każdym kroku a jak przychodzi zachodnia sieć handlowa albo korporacja to dostają strefy ekonomiczne, dotacje, wieloletnie zwolnienia od podatków choć nawet w kraju się nie rozliczają, taka to uczciwa konkurencja

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lutego 2020, 23:03 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
kudlaty, sok z brzozy już nie pamietasz smaku,rusz gdzieś w teren bo ty się zamęczysz :haha: :haha:

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lutego 2020, 23:48 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
bo lubię,
no tak się martwię o was wszystkich, taki jestem dobry :haha:
jak coś można mi jakiś słoiczek podesłać konto podam na pw będzie na lekarza :haha: a zdrowie przeca najważniejsze :P

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lutego 2020, 00:12 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 stycznia 2011, 17:54 - śr
Posty: 3365
Lokalizacja: Lubelskie.51°10'51.50"N 22°35'32.23"E
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski DanLan 435/170
emil42 pisze:
Zastanawiam się jak ktoś ma nas szanować , jeżeli my sami tego nie robimy .
Mieszkałem u Niemców w domu i pracowałem i jadłem z nimi przy jednym stole i omal nie zostałem na stałe :cmok: i to co mogę powiedzieć to to że niczym od nas się nie różnią !
a za trzy palce też pójdą na kosy!!! :haha: kudlaty, Odnośnie proszku to przywoziłem z niemiec bo był lepszy nasz polski z niemiec był 2 razy oszukany raz przez
niemca drugi raz przez polaka bo polsce był konfekcjonowany :haha:

_________________
Wiesiek33

TANKUJĘ TYLKO NA-PKN ORLEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 marca 2020, 22:29 - czw 

Rejestracja: 18 września 2016, 19:02 - ndz
Posty: 1737
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 10
Miejscowość z jakiej piszesz: podkarpacie
https://www.nestle-cereals.com/pl/pl/ra ... lsrc=aw.ds
fajna akcja


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 marca 2020, 23:18 - czw 

Rejestracja: 26 września 2013, 16:43 - czw
Posty: 142
Lokalizacja: Trzebień k/Magnuszewa
Ule na jakich gospodaruję: Wz
w regulaminie jest napisane:
kup produkt nestle, wypełnij zgłoszenie i dostaniesz 2 g nasion
fajne - tylko dla kogo :))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 marca 2020, 08:38 - pt 

Rejestracja: 18 września 2016, 19:02 - ndz
Posty: 1737
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 10
Miejscowość z jakiej piszesz: podkarpacie
dla świadomości ludzi że są pszczoły i one potrzebują roślin kwitnących


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 marca 2020, 10:55 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Pajej pisze:
https://www.nestle-cereals.com/pl/pl/ratujpszczoly?gclid=CjwKCAiA44LzBRB-EiwA-jJipGSug4eXWL4XnRF9IQGoRnmkQx0hM37YZNMzbCEmY0Qb1SD9EonArhoCk9QQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
fajna akcja
...a wystarczyło wpisać " wyślij a dostaniesz nasiona kwiatów i konopi "media zrobiłyby resztę :D :D

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 marca 2020, 13:07 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Odkryto jak pestycydy powodują wymieranie pszczół ,no ale nie ma linku do źródła tych badań https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/odkr ... ie-pszczol
W linku powyżej również kilka innych ciekawych spostrzeżeń na temat pszczół i nie tylko.

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 marca 2020, 13:43 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 stycznia 2011, 17:54 - śr
Posty: 3365
Lokalizacja: Lubelskie.51°10'51.50"N 22°35'32.23"E
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski DanLan 435/170
bo lubię pisze:
Odkryto jak pestycydy powodują wymieranie pszczół ,no ale nie ma linku do źródła tych badań https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/odkr ... ie-pszczol
W linku powyżej również kilka innych ciekawych spostrzeżeń na temat pszczół i nie tylko.

Cytat z linku : Mózg młodych nie mógł prawidłowo się rozwinąć. ?????????????
być może że zaburzenia neurologiczne mają na to wpływ bo pszczoła nie posiada jako takiego mózgu lecz pojedyncze neurony i jest ich w sumie niewiele . Ja bardziej bym stawiał na ogólne zatrucie organizmu i krótki czas życia .

_________________
Wiesiek33

TANKUJĘ TYLKO NA-PKN ORLEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 marca 2020, 21:57 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Ciekawe czy zapomina wszelkich czynności i tych w ulu ,lub wykonują ,ale w niepełnym cyklu czasowym jak np karmienie larw .

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 kwietnia 2020, 17:28 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Jak Jarosłąw kaczyński obiecał żydom oddać pieniądze zanim ustawa 447 była modna.Poufna rozmowa Jarosława kaczyńskiego z ambasadorem USA.
Te źródło nie kłamie https://wikileaks.org/plusd/cables/09WARSAW33_a.html

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 kwietnia 2020, 20:26 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
bo lubię,
problem polega na tym że każda władza w naszym kraju jeżdzi na kolanach do usa oraz izraela teraz lepsza zmiana poprzednio donald i ten od bulu i nadzieji , mówią przy tym bardzo wiele o czym się rozpisują głównie żymiańske gazety natomiast w naszym kraju i wszystkich "niezależnych" mediach cisza bez względu czy tvp czy kochany tefałen i gazeta wybiórcza, nikt sie nie chwali gdzie jedzie i co obiecuje, gdyby nie internet świadoma część społeczeństwa o niczym by nie wiedziała bo i skąd?
a o ustawie 447 też by było cicho gdyby nie została odgrzebana przez posła konfederacji podczas poprzednich wyborów, to i polskojęzyczni musieli się pochylić żeby utrzymać pozory przed wyborami

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwietnia 2020, 00:25 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Domy pomocy społecznej DPS i zgrozo państwowe, zatrudniają pielęgniarki na umowę-zlenie np 1/4 etatu jest to zawsze druga dodatkowa praca zazwyczaj pracuje kilka wymiennie co daje pełną obsadę papierkową .Wybucha epidemia, państwo zakazuje pracy na dodatkowych etatach i raptownie tworzy się olbrzymi problem .Mieszkańcy DPS-ów zostają pozbawieni opieki w majestacie prawa.w telewizji zapodają że personel opuszcza podopiecznych ,nie ma kto się nimi zająć ,ale nie powiedzą że tę patologię etatową stworzyło samo państwo .I teraz ciekawostka(nie wiem czy to reguła w całym kraju) bo z pewnością tego nie wiecie. DPS ma np 50 (ok 40 tys sztuka) podopiecznych zgodnie ze stanem miejsc ,ale pacjetów ma 60-65 ,tych 10-ciu 15-stu z nadwyżki robi kasę dla DPS poza ośrodkiem ,jak ? najczęściej tacy starsi z demencją starczą rozwożeni są po zakładach psychiatrycznych i zawsze nie dłużej jak miesiąc ponieważ pieniądze idą na DPS za stan miesięczny ,więc taki staruszek,staruszka wraca po miesiącu i pakowany następny pacjent na te miejsce, i przez prawie miesiąc państwo utrzymuje na koszt szpitala (NFZ) ,ale czysta gotówka zostaje w DPS najlepiej jak płatnikiem za osoby w takich placówkach jest gmina nikt nie widzi,nikt nie słyszy ,ale to też nie reguła .
"Przez ostatnie osiem lat ..................bla,bla ............................wina Tuska ",to powszechnie wszystkim wiadomo,ale na Tusku ciągłość państwa się nie kończy.
5.2 pielegniarek przypada na 1000 mieszkańców.Średnia wieku przez ostatnie pięć lat wzrosła z 50 lat na ponad 52 lata ,za 10 lat średnia wieku będzie około 60 lat ,zaplecza w dalszym ciągu brak i nie zostanie odbudowane ,nie ma takiej opcji .Ale państwo wie jak zaradzić w brakach personelu oto przykład http://ozzpip.pl/skandaliczne-zapisy-w- ... c4jD19d4-k nie nagroda ,wsparcie,ale bat. Tak się uzupełnia braki kadrowe w sumie to nie nowość już Dorn pakował lekarzy w kamasze .Ze dwa tygodnie temu czytałem że w niemieckiej służbie zdrowia pracuje około 300 tys personelu medycznego z Polski,olbrzymia ilość ,aż niewiarygodne .Koronawirus to taki rodzaj bolesnej i zakamuflowanej eutanazji na zasadzie"nie chcem ,ale muszem",koronowirus mówi sprawdzam,a państwo ?,a państwo sru ustawę.W tvp płynie samo mleko i miód jak za Peło skazani bylismy na same sukcesy tak i za pisiorków sukcesów nie ma końca,chociaż to pocieszające.

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwietnia 2020, 07:36 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
bo lubię,
jest więcej takich wałków z jaką instytucją publiczną bym się nie spotkał wszystko jest na odwrót niż powinno być, tam dalej komuna i rządzą układy jaka by władza nie była układy te same bo jedni są ponad drugimi i nie mieszaja się do swoich interesów, a im większy bajzel tym lepiej dla nich
mam przykład z kilku dni kolizja z dzikiem wyskoczył z głębokiej fosy prosto przed maskę nie dał sobie szansy, wystarczyło postawić 2km wcześniej znak i już dzik nie ma właściciela a co za tym idzie odszkodowania brak a auto do kasacji , gdybym tego samego dzika który mi ryje przed domem chciał do tego skutecznie zniechęcić okazało by się że dzik państwowy oraz koła łowieckiego i poszedłbym siedzieć na długie lata, nie mówiąc o ekopo..bach bo jakoś ich nie ma w miejscach gdzie wypadało by wybudować jakieś przejścia dla zwierzyny aby mogła swobodnie się przemieszczać co by było z korzyścią i faktycznego bezpieczeństwa dla obydwu stron, bo już wypadki śmiertelne były jak sarenka wpadła do środka i przebiła racicami pasażera samochodu na wylot
co do lekarzy wypadało by skończyć z fikcją literacją jakimi są kilkudziesięcio godzinne dyżury po skończeniu których pracownicy medyczni idą w pełni wypoczęci pracować do swoich prywatnych gabinetów, a że kolejki są dla nich tym lepiej bo skasują i na fundusz i prywatnie. Państwo z dykty przy obecnym układzie gdzie medycy mają zakładników w postaci pacjentów niewiele może zrobić w sposób demokratyczny :roll: znieść limity przyjęc na studia medyczne, zmusić starych lekarzy do wyszkolenia określonej ilości swoich następców, a po skończeniu studiów powinny one być spłacone albo odrobione i dopiero po tym czasie dopiero mogli by pracować prywatnie czy za granicą, a przede wszystkim otworzyć zawód i zagwarantować drogę zawodową bez konieczności posiadania pleców bo tak się dzieje jak są limity na każdym kroku kariery zawodowej

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwietnia 2020, 08:19 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwietnia 2009, 22:30 - czw
Posty: 751
Lokalizacja: Wieluń
Ule na jakich gospodaruję: dadan.wlkp
kudłaty trochę masz racji tylko dlaczego lekarze mają płacić za studia lub je odrabiać a inni nie? Państwo kartonowe woli zatrudnić lekarzy z ukrainy bez nostryfikowanego dyplomu jak znieść limity. Na 100 lekarzy z ukrainy LEP zdaje 3.
Rozwiązanie jest proste lecz długoterminowe. Znieść limity na studia tylko nie progi. Znieść limity na specjalizację. Podnieść zarobki, tak tak zarobki w państwowych etatach. Wprowadzić niewielką odpłatność za porady lub uzależnić od ubezpieczenia rodzaj porad. Musi być prywatna służba zdrowia bo nigdzie na świecie państwowa nie zaspokoi potrzeb. Trzeba zadbać by ta państwowa była konkurencyjna dla prywatnej jeśli nie płacą to możliwością rozwoju i kształcenia.
Co ciekawe tyczy się to nie tylko lekarzy ale całego personelu medycznego. Zarobki "państwowe" zmuszają do pracy prywatnie.
Np. magister fizjoterapii z kursami specjalistycznymi przy pracy na oddziale dziecięcym szpitala z dziećmi po zabiegach np kręgosłupa zarabia 2200zł na rękę. Bez dodatków trzynastek itd. Jak żyć gdy za pokój trzeba zapłacić 1200zł.

_________________
firefighter


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwietnia 2020, 08:52 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
zegaj,

dlatego że wykształcenie lekarza kosztuje podatnika około miliona złotych, to tak jakbym zimował rodziny ponosił w związku z tym koszty a na wiosnę dawał za darmo lokalnym pszczelarzom a sobie zostawiał te których nikt nie chciał, daleko bym na takim wózku nie zajechał,
zresztą jeśli chodzi o inne kierunki mogło by być podobnie, produkuje sie na koszt państwa setki tysiecy magistrów rocznie, kulturoznawców animatorów wolnego czasu itp a po skończeniu studiów które mają niewiele wspolnego z rzeczywistym życiem na rynku pracy olbrzymia część i tak jedzie zbierać szparagi czy truskawki do niemca, ew do pracy w kauflandzie czy lidlu na kasie w naszym pięknym kraju,
nie każdy musi mieć skończone studia bo to w większości i tak nie jest potrzebne biorąc pod uwagę dalszą ścieżkę zawodową, powinniśmy skupić się na jakości kształcenia a nie ilości, prawnika czy lekarza stać posłać dziecko na studia o takim samym kierunku dla reszty kredyty udzielane przez państwo które by były umarzane po przepracowaniu określonego czasu w kraju,
do tego czasu lepszy lekarz z ukrainy niż żaden, do wypisywania skierowań czy recept nie potrzeba wielkich kwalifikacji a przewietrzenie trochę środowiska lekarskiego pozwoli przystopować niektóre zapędy,
gdybym miał tylko narzędzia sam zostałbym lekarzem stomatologiem :haha: ostatnio musiałem odkryć swój kolejny talent bo wypadła mi pląba z zęba a w związku z obecną sytuacją jest otwartych tylko kilka gabinetów na województwo wiec dostanie sie gdziekolwiek graniczy z cudem zresztą przy normalnych układach na termin prywatnie czeka sie minimum miesiąc :oops: dodam jeszcze że za pieniądze które kosztowała by wizyta gdyby sie dało iść, wyleczył bym zęby połowie mojej wioski a jest ok 400 numerów :roll:

kolejna sprawa pieniądze powinny iść za pacjentem czy uczniem w ten sposób każdy z klientów ma oręż we własnej ręce bo nikt normalny nie pójdzie do instytucji która słabo leczy czy uczy

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwietnia 2020, 13:42 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 stycznia 2011, 17:54 - śr
Posty: 3365
Lokalizacja: Lubelskie.51°10'51.50"N 22°35'32.23"E
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski DanLan 435/170
kudlaty pisze:
kauflandzie czy lidlu

W biedronce płacą lepiej! Kraje które wprowadziły płatne studia daleko na tym nie zajadą poczytaj sobie .
zegaj pisze:
Np. magister fizjoterapii z kursami specjalistycznymi przy pracy na oddziale dziecięcym szpitala z dziećmi po zabiegach np kręgosłupa zarabia 2200zł na rękę. Bez dodatków trzynastek itd.
Ciekawy jestem dlaczego moja kuzynka będąc pielęgniarką oddziałową ma 8 tysięcy ?
zegaj pisze:
Wprowadzić niewielką odpłatność za porady lub uzależnić od ubezpieczenia rodzaj porad.

Dzisiaj złotówkę jutro 10 . Za parę lat będziemy mieli hamerykę !!!!!!!!!

_________________
Wiesiek33

TANKUJĘ TYLKO NA-PKN ORLEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwietnia 2020, 14:51 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
wiesiek33 pisze:
Ciekawy jestem dlaczego moja kuzynka będąc pielęgniarką oddziałową ma 8 tysięcy ?
Bo jest po studiach (musi być,lub naleciałość koneksyjna) i ma dodatek funkcyjny,a do tego musi być zajebiście dobrą by utrzymać i przekonać pozostałe pielęgniarki do pracy właśnie w tym szpitalu przy tej minimalnej obsadzie.Dwie odchodzi,idzie na urlop,macierzyński itp i robi się armagedon na oddziale,ale te 8 tys to jest wyjatek w NFZ nie dotyczy pozostałych.Kto tam chętny do pracy za np 8 tys w DPS przy osobach starszych nie trzymajacych moczu ,kału ,których trzeba karmić ,ubierać ,myć ,z wszelkimi chorobami ,demencją starczą ,i tak dzień w dzień,miesiąc ,w miesiąc,oczywiście są wyjątki zdrowi,świadomi.No dobra 10 tyś kto chętny ? do DPSu lub psychiatryka ?

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwietnia 2020, 19:03 - pt 

Rejestracja: 14 czerwca 2016, 08:15 - wt
Posty: 842
Ule na jakich gospodaruję: dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Białystok
bo lubię,
wszystkie pielęgniarki są po studiach :). Chyba teoretyzujesz. Większość ludzi nie chciałaby być żądlona przez pszczoły za te 8 tys miesięcznie a na tym forum jest cała gromada takich którzy jeszcze do tego dopłacają. Proste rozwiązania skomplikowanych problemów, są prawie zawsze nieskuteczne. Wbrew powszechnym poglądom, że niby jest inaczej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwietnia 2020, 19:55 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Wiech pisze:
wszystkie pielęgniarki są po studiach
Nie są po studiach ,jak sama średnia wieku pielęgniarek wskazuje są po liceach medycznych ,które zostały skasowane na początku lat dziewięćdziesiątych ,potem było studium podyplomowe dwuletnie i roczne ,ale tego drugiego nie jestem pewien, czy to nie było tylko podniesienie kwalifikacji .po studiach procentowo jest niewiele .W PDSach ,jak to młody minister określił ludzie pracują za wymarzone 4 tys miesięcznie brutto + nocki.Wiech, ale gdyby Cię niemce gonili ,co byś wybrał 8 tys za żądło ,czy 8 tys w DPSie ?.Osobiście wybrałbym żądło z dopłatą z mojej strony.

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwietnia 2020, 20:21 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwietnia 2009, 22:30 - czw
Posty: 751
Lokalizacja: Wieluń
Ule na jakich gospodaruję: dadan.wlkp
Płatne studia lekarskie to koszt chyba 12 tysięcy za semestr. 12 semestrów to jakieś 144 tysiące. Do miliona ile jeszcze brakuje? Pielęgniarki dostały od ostatniego prawdziwego ministra (P. Zębali) podwyżkę i dzięki temu wiele z nich ma około 5 tysi na rękę. Nie porównujmy pracę pielęgniarek. Co innego w oddziałach szpitalnych, co innego w DPS i jeszcze co innego w ośrodku zdrowia na wsi.
Tak lekarza i prawnika stać na wykształcenie dzieci. Reszta niech się nie stara tylko w kolejkę po kolejne jakieś tam 500++. Mobilizacja do nauki na czasie zgodnie z dyrektywami tego tam. Jak ktoś uważa że lekarz potrzebny mu do wypisywania recept i skierowań niech korzysta z ukraińców. Nikt nikogo nie zmusza do leczenia w prywatnych gabinetach jest państwowa służba zdrowia. A i nikt nie każe płacić prywatnie za wizytę tak jak nikt nikogo nie zmusza do kupowania miodu, matek czy przezimowanych rodzin.
Nie każdy musi skończyć studia. Nie każdy musi być jak Lewandowski z całym szacunkiem i uznaniem dla niego.
Wszystkim życzę doczekania w zdrowiu 100lat.

_________________
firefighter


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwietnia 2020, 21:58 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
zegaj, myślisz że jak szkoła prywatna to nie biorą subwencji z budżetu na każdą głowę którą mają na uczelni?
studia medyczne to dopiero początek wydatków a ppo ich ukończeniu nie stajesz sie lekarzem z automatu,
co do recept i skierowań są osoby przewlekle chore np na nadciśnienie to dostajesz cały czas te same leki a żeby je kupić musisz mieć recepte umawiasz sie na termin i bez żadnego badania lekarz wypisuje recepty do tej czynności trzeba jedynie posiadać umiejętność czytania i pisania, i tym powinien zajmować się personel pomocniczy a nie że lekarze toną w papierach zamiast leczyć,
nigdy nikomu nie liczę ani nie zaglądam do kieszeni kto ile zarabia jego sprawa, czasami tylko odnoszę wrażenie że w naszym pięknym kraju pracują tylko 3-4 grupy zawodowe które są sponiewierane życiem że ciągle muszą protestować gdzie często ich rok ma 13 albo 14 miesięcy a były i takie grupy zawodowe gdzie rok trwał 16 miesięcy, pozostała część grup zawodowych leży i nic nie robi a kasa im sama z nieba leci na konta no ale ich rok ma tylko 12 miesięcy

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 kwietnia 2020, 19:02 - sob 

Rejestracja: 23 listopada 2018, 20:03 - pt
Posty: 95
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Roztocze
zegaj
Czy myślisz że Ci tak pogardliwie nazywani przez ciebie "ukraińcami" nie potrafią leczyć? Powiedz no może gdzie w prywatnych klinikach leczy się obecnie chorych na covid 19.?
czy myślisz że spółdzielnia lekarska w której medyk wysyła chorego do szpitala państwowego w którym sam pracuje to twoim zdaniem jest "medycyna prywatna"..? jak widzisz nie każdy powtarzający jak mantrę agitki polskojęzycznych mediów dla Polaków staje się "ekspertem"
ps:
Czy Zębala był ministrem zdrowia po 2015-tym roku? bo twoje dane o zarobkach pielęgniarek mijają się z prawdą?:https://www.pielegniarki.info.pl/article/view/id/10582


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 kwietnia 2020, 19:30 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwietnia 2009, 22:30 - czw
Posty: 751
Lokalizacja: Wieluń
Ule na jakich gospodaruję: dadan.wlkp
Nazywam ich ukraińcami tak jak polaków nazywa się polakami. Nie ma w tym nic pogardliwego. Znam wielu ukraińców i mam o nich bardzo dobre zdanie. Wiem też jak wygląda u nich kształcenie lekarzy.
Cytat z treści strony z linku "- od 2015 r. wprowadzono podwyżki dla pielęgniarek i położnych (tzw.4 x 400" to właśnie im załatwił na odchodne P. Zembala. Miały to zapisane w ustawie i musiały dostać. Np nauczyciele nie mieli nic zapisane i po 2015 dostali co dostali.
Zdziwił byś się co w prywatnych klinikach robią i na jakim sprzęcie. Wiele szpitali zleca badania np rezonans czy tomografie w prywatnej przychodni bo tak mają zakontraktowane i im się opłaca,sam to przechodziłem. Poczytaj co robi np klinika Rechasport i ile się czeka na staw np łokciowy? Czasy się zmieniają.
Tak specjalista po poradzie wysyła pacjenta do państwowego szpitala bo gdzie go ma wysłać do prywatnej kliniki jak go nie stać.
Nie jestem ekspertem po prostu w mojej najbliższej rodzinie są pielęgniarki, fizjoterapeuci, lekarze, stomatolodzy, nauczyciele. Tak tylko ja wolałem do straży.
Covid 19 też leczą prywatnie tych lżej chorych tylko się o tym nie mówi, nie ma prywatnych szpitali zakaźnych chyba.

_________________
firefighter


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 kwietnia 2020, 19:05 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Rzuciło mi się w oczy ,panowie o co chodzi bo nie kumam Polska jako podmiot :shock: zarejestrowana w Amerykańskiej komisji papierów wartościowych :shock: ,rejestracji dokonało polskie ministerstwo finansów :shock: traktując kraj jako firmę,korporację.Obywatel skarżący przytacza pierwszy punkt konstytucji-art. 1 Konstytucji głosi, iż Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli. Co oni chcą zrobić z krajem ? nie rozumiem ,będziemy w akcjach sprzedawani ?
https://www.rpo.gov.pl/pl/content/polsk ... o-pyta-msz

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2020, 22:59 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Taka tam ciekawostka na czasie ,ale z 2014 roku w uproszczeniu to się nazywa wytyczne do biznesplanu.
https://www.bitchute.com/video/pxoG3L7Vadfo/

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2020, 23:15 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
bo lubię,
pare lat temu by powiedzieli że gość ma coś z głową i żeby przestał brać to co bierze a jednak :roll: wielki brat coś kombinuje i usiłuje zrzucić całą winę na chińczyków, pytanie skąd my to już znamy i ile konfliktów zostało wywołanych na podstawie ataku na samych siebie służb specjalnych których posiadają bez liku bo to jest państwo policyjne,, w latach chyba siedemdziesiątych czy osiemdziesiątych ćwiczyli już na wypadek ataków terrorystycznych z użyciem samolotów oraz kontrolowanym wyburzeniem ci to mają nosa że zawsze wiedzą na co się szykować :haha:

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2020, 23:27 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 stycznia 2011, 17:54 - śr
Posty: 3365
Lokalizacja: Lubelskie.51°10'51.50"N 22°35'32.23"E
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski DanLan 435/170
kudlaty, Tu sobie poczytajcie !
https://nczas.com/2020/04/17/tajemnicze ... nej-wojny/

_________________
Wiesiek33

TANKUJĘ TYLKO NA-PKN ORLEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 maja 2020, 08:25 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
przecież tak samo amerykanscy wirusolodzy tam pracowali i wcale bym sie nie zdziwił gdyby robili na dwa etaty czyli dla tych skąd wyjechali i dla tych gdzie przyjechali a lokalizacja sprzyjała wszystkim ze stron,
zresztą o czym my mówimy jak w ubiegłym roku robili symulacje na wypadek swiatowego ataku bronią biologiczną i wpływu na gospodarkę, te wszystkie wcześniejsze "epidemie" swińska, ptasia też nie pojawiały się z przypadku tylko opierały się na wirusach opracowanych w latach 80, świetna okazja dokręcić śrubę jeszcze bardziej obywatelom, kolejne narzędzia do inwigilacji pojawiają się, dobry sposób aby sterować globalną gospodarką zarobili ci co wiedzieli a reszta straci a że ktoś tam przy okazji zejdzie to co za problem :roll: no i przy okazji sprzeda się jeszcze kilkaset milionów szczepionek przeciw jak już będzie po wszystkim, wcześniej umierali na starość teraz na covid :roll: ciekawe gdzie ci biedni emeryci głównie leżący się szlajali skoro główne ogniska to domy opieki dla starszych ludzi na całym świecie, do takich instytucji oddają ludzi aby sie pozbyć problemu a co za tym jest pole do popisu jeśli chodzi o wszelkiego typu eksperymenty na nich

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 czerwca 2020, 19:19 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Pierwsza część to zabawa ptaszkami miedzy sobą ,jak lubią niech się bawią oby z własnej nie przymuszonej woli,i dzieci się nie czepiali.Druga natomiast to o pieniążkach i sposobach jak fundacje "dobrowolnie" przekazują peci,peci na przykładzie Moraweckiego Korneliusza i syna jednego.
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... e=emb_logo

.......i co tu robi Baksik :shock: :shock:

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 czerwca 2020, 19:51 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
bo lubię pisze:
Druga natomiast to o pieniążkach i sposobach jak fundacje "dobrowolnie" przekazują peci,peci na przykładzie Moraweckiego Korneliusza i syna jednego.


faktycznie dobre, połamali babcie 94 letnią :roll: przecież morawiecki robił w bankach to trudno żeby nie reprezentował ich interesów a druga sprawa to były doradca tuska ten od za...rdalania za miskę ryżu jak go nagrali jedna wielka obłuda nic więcej ale nie ma sie co dziwić jak to pół żymianin,
koledzy tuska stworzyli system wyciągania pieniędzy za pomocą zorganizowanych grup przestępczych a obecni poszli krok dalej bo sami się zorganizowali, za kilka czy kilkanaście lat jak zmienią barwy będą wyciągali jakie teraz się wałki robi bo to co wypływa to nawet nie wierzchołek góry lodowej, ludzi przekupili ich własnymi pieniędzmi to mają pewne głosy, niedługo mamona będzie tyle warta co papier toaletowy taka infalacja

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 czerwca 2020, 09:10 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 stycznia 2011, 17:54 - śr
Posty: 3365
Lokalizacja: Lubelskie.51°10'51.50"N 22°35'32.23"E
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski DanLan 435/170
bo lubię, Prawda czy nie ! :haha: Ten pan ksiądz to zwykła ciota dawał dupska za profity i teraz się użala , ciekawe jakie profity tym razem otrzyma i od kogo bo pewnie będzie jakaś odsiadka .
Nie wieże takim typom ciekaw jestem dlaczego ten film nie pojawiło się w TVN ?

_________________
Wiesiek33

TANKUJĘ TYLKO NA-PKN ORLEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 czerwca 2020, 13:27 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
wiesiek33,
obejrzałem 5 przez 10 od połowy i bardzo ciekawych ma znajomych ta "ciota" nie sądzisz? no bo przecież nie każdy zna sie z ministrami czy ma telefon do macierewicza inna sprawa że chyba sie też pierwszy raz nie widzieli skoro sie kojarzyli po tylu latach, ja to nie pamiętam kto stał u mnie pod bramą miesiąc temu a co dopiero 4 lata wcześniej :roll: a ci na komisjach jak zeznawali to nie pamiętali co robili rok wcześniej z kim i o czym mówili, gość ma też papiery zdjęcia filmy i nagrania na potwierdzenie tego co mówi, więc coś mi się wydaje że odwiedzi go w najbliższym czasie jakiś przypadkowy seryjny samobójca inna opcja zrobią do tego legende że sam jest pedofilem itp puszcża w tvp i innych swoich zależnych mediach z trwam na czele, jak było z Lepperem jak zaczął z mównicy sejmowej opowiadać kto ile wziął w łapę gdzie i kiedy z ekipy donalda, że im aż oczy na wierzch wyszły aż marszałek kilka razy mu przerywał czy jest świadomy tego co mówi, jakoś sie pozwy nie posypały za "pomówienia"... chłopa tylko zawinęli w piątek bo wiedzieli że nikt do poniedziałku i tak nie przyjedzie :mrgreen: niemal równocześnie cisnęli że samobójstwo bo chłop miał 100tys pożyczki na wiosnę gdzie pewno na placu stało sprzętu x naście razy niż miał pożyczkę,
polecam serial służby specjalne taka tam opowieść z motywami fantastyki ze zbieżnością osób i nazwisk czy wydarzeń :roll:

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 czerwca 2020, 13:40 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
wiesiek33 pisze:
dlaczego ten film nie pojawiło się w TVN ?


no bo to niby konkurencja no ale mimo wszystko sami swoi ludzie z układu my sobie trochę pokradniemy później wy i tak na zmiane, bo ciemny lud i tak wszystko kupi, wy będziecie chronili naszych a my waszych, a oficjalnie będziemy walczyć jak bolek z komunistami :roll: tyle już było afer od szopki w 89, jakoś winnych nie ma i nie będzie, nie licząc kelnerów którzy podobno nagrywali sobie u sowy polityków, dalej starych komuchów się chowie na powązkach z honorami a ci co walczyli z układem umierają w biedzie po cichu, tvn i polsat podobno :wink: założyli ludzie którzy byli agentami sb, z bankami podobna sytuacja, jeden wielki przekręt, sprzedali po pieniądzach swoim co tylko sie dało a reszta której sie nie udało to żłóbek dla swoich którzy oblepiają państwowe spółki jak warroza nasze pszczoły, co 4 lata leczenie apiwarolem na refundacje i zaczyna sie to samo od początku

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 czerwca 2020, 13:46 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
kudlaty pisze:
ta "ciota"
No tak to wyglada ogladanie piąte przez dziesiąte ,obejrzyj całość a potem skrobnij SORRY .

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 czerwca 2020, 14:02 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
bo lubię pisze:
kudlaty pisze:
ta "ciota"
No tak to wyglada ogladanie piąte przez dziesiąte ,obejrzyj całość a potem skrobnij SORRY .



wcale nie mam takiego zdania o tym człowieku widzę ze mówi prawdę albo jest naprawdę dobrym aktorem, do tego to co mówi zgrywa się w logiczną całość, zacytowałem tylko słowo którego sie doczepiłeś od Wieśka dlatego dołączyłem cudzysłów

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji