FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 28 marca 2024, 20:58 - czw

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 446 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 21 maja 2020, 20:30 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
milicja kaczora morawieckiego i dudy co sie ładnie uśmiecha i za chwilę z lodówki wyskoczy i masełko poda bo taki uprzejmy dla wszystkich bo sie ubiega o drugą erekcje :roll: , taką mamy w kraju wolność jak na filmie. ciekawe dlaczego tak nie pacyfikowali kodowców jak naszych krajowych przedsiębiorców czy rolników podczas pokojowych protestów, ręce opadają w jakim kraju przyszło nam żyć, w mediach głównego ścieku pewno cisza o tym
https://www.youtube.com/watch?v=q8UY00dqgIA

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 21 maja 2020, 21:18 - czw 

Rejestracja: 02 stycznia 2014, 22:47 - czw
Posty: 473
Lokalizacja: okolice Piły
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Płytnica
:pl: Przy wjeżdzie do Polski jest kwarantanna , ale wyjechać można w każdej chwili .Najlepiej do Paryża albo chociaż za Odrę na stałe . :pl:

_________________
Dla przyjaciół Zdzisiek,dla pszczółek wielbiciel.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 21 maja 2020, 21:20 - czw 

Rejestracja: 21 grudnia 2016, 16:38 - śr
Posty: 2462
Ule na jakich gospodaruję: wz, 1/2 dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Puławy
ZRoko pisze:
:pl: Przy wjeżdzie do Polski jest kwarantanna , ale wyjechać można w każdej chwili .Najlepiej do Paryża albo chociaż za Odrę na stałe . :pl:

A co ciebie trzyma ??
Prosta droga, tanimi autostradami :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 21 maja 2020, 21:58 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
ZRoko pisze:
:pl: Przy wjeżdzie do Polski jest kwarantanna , ale wyjechać można w każdej chwili .Najlepiej do Paryża albo chociaż za Odrę na stałe . :pl:


no jasna sprawa a na miejsce Polaków sprowadzić naród wybrany z izraela któremu to ostatnimi laty wydaje się nasze obywatelstwa w ilościach hurtowych nie trzeba nawet po naszemu mówić ważne żeby pejsy mieć, jak prezes podnosimy się z kolan padamy na twarz, u niemca ktoś przecież musi zbierać szparagi w błocie po kolana a przecież nie będzie robiła tego rasa panów

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 22 maja 2020, 22:23 - pt 

Rejestracja: 19 marca 2020, 22:03 - czw
Posty: 46
Ule na jakich gospodaruję: wp
Miejscowość z jakiej piszesz: małopolska
kudlaty pisze:
ZRoko pisze:
:pl: Przy wjeżdzie do Polski jest kwarantanna , ale wyjechać można w każdej chwili .Najlepiej do Paryża albo chociaż za Odrę na stałe . :pl:


no jasna sprawa a na miejsce Polaków sprowadzić naród wybrany z izraela któremu to ostatnimi laty wydaje się nasze obywatelstwa w ilościach hurtowych nie trzeba nawet po naszemu mówić ważne żeby pejsy mieć, jak prezes podnosimy się z kolan padamy na twarz, u niemca ktoś przecież musi zbierać szparagi w błocie po kolana a przecież nie będzie robiła tego rasa panów


A kto mówił że sprowadzimy naród wybrany?
Czy nie twoi chcieli sprowadzić Ciapatych i dać im socjal taki o którym możemy tylko pomarzyć ?
Co Ty jesteś za człowiek co tylko narzekasz, a najgorsze jest to że pewno narzekasz a dodatki bierzesz i czy to nie jest Hipokryzja ?
Jak Cię lubię i szanuję jako pszczelarza to proszę przestań narzekać albo opuść ten chory kraj dla ciebie, granicę już otwierają.
A siedzięć i narzekać, szkoda zdrowia.
Pozdrawiam Marek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 22 maja 2020, 22:50 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
marekl pisze:
kudlaty pisze:
ZRoko pisze:
:pl: Przy wjeżdzie do Polski jest kwarantanna , ale wyjechać można w każdej chwili .Najlepiej do Paryża albo chociaż za Odrę na stałe . :pl:


no jasna sprawa a na miejsce Polaków sprowadzić naród wybrany z izraela któremu to ostatnimi laty wydaje się nasze obywatelstwa w ilościach hurtowych nie trzeba nawet po naszemu mówić ważne żeby pejsy mieć, jak prezes podnosimy się z kolan padamy na twarz, u niemca ktoś przecież musi zbierać szparagi w błocie po kolana a przecież nie będzie robiła tego rasa panów


A kto mówił że sprowadzimy naród wybrany?
Czy nie twoi chcieli sprowadzić Ciapatych i dać im socjal taki o którym możemy tylko pomarzyć ?
Co Ty jesteś za człowiek co tylko narzekasz, a najgorsze jest to że pewno narzekasz a dodatki bierzesz i czy to nie jest Hipokryzja ?
Jak Cię lubię i szanuję jako pszczelarza to proszę przestań narzekać albo opuść ten chory kraj dla ciebie, granicę już otwierają.
A siedzięć i narzekać, szkoda zdrowia.
Pozdrawiam Marek


wystarczy prześledzić ilość wydawanych obywatelstw Polskich dla obywateli izraela na przestrzeni kilku ostatnich lat nic więcej nie trzeba dodawać,
nie wiem skąd pomysł że jestem zwolennikiem poprzedniej ekipy bo wg mnie jedni i drudzy są siebie warci tamci robili co chcieli a obecni robią co innego niż mówią, bierze mnie na wymioty tak teraz jak oglądam czasami propagandę jak i za poprzedniej zmiany nic sie nie zmieniło, jak jest tak cudownie to dlaczego opozycyjny kandydat na prezydenta dostał po oczach gazem od milicjantów podczas próby pokojowego przemarszu osób które nie zgadzają sie z główną linią partii ze wszystko jest super, bo widocznie nie jest skoro z dnia na dzień ludzie stracili możliwość zarobkowania bo odgórnie wszystko zostało zamknięte, a pomoc jest ale w telewizji i głównie dla sektora bankowego nie dla rodzimych przedsiębiorców którzy płacą podatki w kraju a nie jak wielkie koncerny czy firmy za granicą tam gdzie firmy matki,
co do brania to w życiu tylko raz dostałem coś za darmo dodam że nie dostałem nic od polityka :roll: nie narzekam ciągle tylko trzeźwo patrzę w jakim świecie żyjemy,
dzisiaj się dowiedziałem że w ciemnogrodzie mają zamiar wybudować maszt telefoni 5G to bardzo zdrowe dla wszystkich w pobliżu a to zasługa obecnego rządu bo zwiększyli limity dopuszczalne promieniowania szkodliwego 100 krotnie tak aby 5g przeszło w zamian dostali albo mają obiecane jakieś srebrniki od amerykanów którzy za tym stoją, o szkodliwości dla ludzi i zwierząt oczywiście cisza

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 22 maja 2020, 23:10 - pt 

Rejestracja: 19 marca 2020, 22:03 - czw
Posty: 46
Ule na jakich gospodaruję: wp
Miejscowość z jakiej piszesz: małopolska
My jesteśmy za mali na to wszystko i też nie chwalę ich za , ale chociaż nie słysze cały czas że to sie nie opłaci na to nie ma pieniedzy i to trzeba sprywatyzować . Wiadomą rzeczą jest że my na to wszystko się składamy, ale ocenimy ich po wszystkim. I życzę Ci wiecej optymizmu.
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 22 maja 2020, 23:41 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 stycznia 2011, 17:54 - śr
Posty: 3365
Lokalizacja: Lubelskie.51°10'51.50"N 22°35'32.23"E
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski DanLan 435/170
kudlaty, Staszku w całym świecie ludzie stracili pracę i możliwość zarobku w polsce wygląda to nie najgorzej na tle świata a nawet lepiej niż by można oczekiwać w porównaniu do innych krajów unii , pomoc rządu jest naprawdę na wysokim poziomie oczywiście biorąc pod uwagę produkt krajowy brutto , a co do pieniędzy to zobacz sobie chociaż
dzisiejsze wiadomości to dowiesz się gdzie utknęły pieniądze , jak myślisz dlaczego tak się dzieje ? komu na tym zależy aby było tak jak było !
Brutalność milicji a policji to dwie różne rzeczy ci pierwsi mieli szturmówki pewnie nie dostałeś taką po nogach albo po głowie więc nie bardzo wiesz o czym piszesz .
Pomijając fakt że ta demonstracja nie powinna mieć miejsca to na tym filmiku nie dopatrzyłem się żadnego okrucieństwa ze stromy policji a nawet powściągliwość .
Dla rozładowania nastroju opiszę tobie jak to drzewiej bywało mając naście lat a było to w latach siedemdziesiątych szedłem sobie ulicą paląc papierosa :haha: było już po zmroku no i zatrzymała się warszawa wyskoczył z niej milicjant i :pala: :pala: ja ci gnoju popalę ! nogi miałem zdrowe ale kilka zaliczyłem :haha: pech chciał ale tym razem to ich pech że wracając znowu paliłem no i oni wracali ! strzeliłem im petem w przednią szybę efekt był imponujący :haha: jak rozbłysk racy , oczywiście dałem dyla w polną drogę oni za mnę ale daleko nie ujechali bo było po deszczu a kałuże były głębokie :haha: :haha: z daleka się przyglądałem jak po długim czasie ojciec mojego kolegi wyciągał ich koniem .

_________________
Wiesiek33

TANKUJĘ TYLKO NA-PKN ORLEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 23 maja 2020, 09:52 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
wiesiek33,
a no wiem ze czekają na akceptacje z brukselki, tej samej do której pojechali prosić o to aby podnieść 3 podatki które już chyba zostały przepchnięte w pakietach razem z tarczami antykryzysowymi :roll: co ciekawe dwie największe amerykańskie firmy które posiadają 70% rynku reklamowego nie zapłacą jednego z podatków o którym mowa a firmy to pejsbuk oraz google przez zapis podobny jak "lub czasopisma" jak to miało miejsce przy szumnej aferze Rywina gdzie nikogo nie osądzono,
do czasu aż będzie może kiedyś normalnie jak wejdą ludzie nie powiązani układami „brać, co dają i upominać się o wszystko”

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 23 maja 2020, 12:46 - sob 

Rejestracja: 14 stycznia 2011, 12:35 - pt
Posty: 647
Lokalizacja: płońsk
wiesiek33 pisze:
Dla rozładowania nastroju opiszę tobie jak to drzewiej bywało mając naście lat a było to w latach siedemdziesiątych szedłem sobie ulicą paląc papierosa było już po zmroku no i zatrzymała się warszawa wyskoczył z niej milicjant i ja ci gnoju popalę ! nogi miałem zdrowe ale kilka zaliczyłem pech chciał ale tym razem to ich pech że wracając znowu paliłem no i oni wracali ! strzeliłem im petem w przednią szybę efekt był imponujący jak rozbłysk racy , oczywiście dałem dyla w polną drogę oni za mnę ale daleko nie ujechali bo było po deszczu a kałuże były głębokie z daleka się przyglądałem jak po długim czasie ojciec mojego kolegi wyciągał ich koniem

_________________
godzięba


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 24 maja 2020, 22:48 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Chińskie G 5 jest be ,ale amerykańskie już cacy i nie szkodzi ,aa a tego nie wiedzieliście,jeżeli amerykanie drą ryja ,że chiny będą śledzić to bądź pewny że oni tak dwa razy. https://www.youtube.com/watch?v=1EW2uBCUA7M
G 5 to tylko pokłosie "pandemii" główny cel to osłabić puki jest jeszcze możliwość konkurenta ,skonsolidować w okół siebie kraje znaczące ekonomicznie .Chiny dostały wirusa w prezencie (2012-2015 )było kwestią czasu jak im się "przypadkiem " wydostanie wykorzystując fakt ,że z technologii kradną co się da.Program nad wirusem w stanach trwał kilka lat i został zamkniety i łaskawie chiny były dopuszczone do niego.Zwróćcie sobie uwagę ,że nie zwracają uwagi na kraje mało znaczące,biedne .No militarnie już się nie da puknąć chinczyków ,ale gospodarczo jak najbardziej ,ale tylko pod warunkiem że przeciwstawi się znaczących importerów i wmówi że chińczyk be,może on jest be dlatego że po za kontrolą .

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 25 maja 2020, 22:16 - pn 

Rejestracja: 23 listopada 2018, 20:03 - pt
Posty: 95
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Roztocze
kudłaty
a gdzie ty widziałeś tam przedsiębiorców? zwykli zadymiarze ..powinni ich potraktować tak jak tusk traktował górników ....ale wtedy jakoś nie piszczałeś o tym na forum... ich zadymy nie pomogą wam w niczym. przywilejów emerytalnych z powrotem nie będzie .... :pl: :pl: :pl:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 25 maja 2020, 22:42 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Bollkonski,

widzisz tylko dwie opcje ja widzę ich o wiele więcej choć nareszcie po latach mam na kogo głosować bo jest merytoryczna opozycja choć jej nie pokazują solidarnie w mediach głównego ścieku no ale jest jeszcze internet, ziarno zostało zasiane i coraz więcej ludzi przegląda na oczy jak nas robią w konia ci u góry tamtym właśnie o to chodzi żeby dzielić naród im tak długo jak będziemy zajęci walczeniem ze sobą tak długo nikt nie będzie im patrzył na ręce, twoje przywileje emerytalne mnie nie interesują bo moje pokolenie i tak nie dożyje do emerytury a zus jest bankrutem który kilka lat temu wypłacał górnikom po 10tys ekwiwalentu za to co im zabrała ekipa donalda, a cała szopka z odbieraniem emerytur jest dawno po czasie jak już większość śmietanki zdążyła sie nimi nacieszyć nim pochowali ich z honorami gdzie w tym czasie ich ofiary klepały biedę jeśli wgl przeżyli

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 25 maja 2020, 23:42 - pn 

Rejestracja: 23 listopada 2018, 20:03 - pt
Posty: 95
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Roztocze
kudłaty
jak zaczniesz w końcu kiedyś pisać coś merytorycznie to daj znać.bo dotychczas to tylko kopiujesz i wklejasz jakieś naiwne agitki prosto ze Sputnika. brakuje ci tylko pozdrowień religijnych na początku każdego postu i będziemy mieli całość :pl: :pl: :pl:

ps: przypomnę tylko że ta twoja ekipa głosuje zgodnie ramię w ramię z Frontem Jedności Narodu....gratulacje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 25 maja 2020, 23:43 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
kudlaty, musisz zrozumieć że pisiorstwo to była biedna partia ,oni się muszą teraz nachapać jeden minister kilka miesiecy ,wyprawka i nastepny ,jeden prezes spółki skarbu państwa ,i wyprawka bo już czekają następni i tak kilkunastu w ciągu roku razy kilkadziesiat spółek i kilkaset ministrów i wiceministrów ,brat brata szwagier szwagra ,a cała rodzina czarnackiego to baza geniuszy są tak wybitnie uzdolnieni ,że mogą pracować tylko w budżetówce i są niezastapieni ,taka inteligęcja
To była kwestia czasu jak powstaną wierzący komuniści ,doczekasz czasów jak jarek wyciągnie kopyta to takiego sobie cielca wystrugają ,że chrześcijaństwo padnie. Na twoich oczach się tworzy talibanizm środkowoeuropejski.

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 25 maja 2020, 23:51 - pn 

Rejestracja: 23 listopada 2018, 20:03 - pt
Posty: 95
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Roztocze
bo lubię..
ty znasz już kolejność wyciągania kopyt..? uwzględniłeś też swoje kopyta ?..
..a emeryturek nie wrócimy... :pl: :pl: :pl:
słychać wycie..znakomicie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 26 maja 2020, 00:04 - wt 

Rejestracja: 25 grudnia 2013, 20:29 - śr
Posty: 2539
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: opole
Bollkonski :brawo:
Pozdrawiam :pl:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 26 maja 2020, 00:25 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 stycznia 2013, 01:03 - ndz
Posty: 3409
Lokalizacja: dolnośląskie/ Lubomierz
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski korpusowy
bo lubię pisze:
bo lubię
tyle ile było przekrętów i zamykania wszystkiego co Polskie. Rwania szmaty na wiele kawałków za POckich rządów, nie patrzenia na interesy własnych obywateli. Nikt ich nie przebije afera za aferą. Bankowe, paliwowe, zbożowe itd. Dzieci wykastrować lub na pedałów przerobić po co mają się rozmnażać a wszystko szumne LGBT.
Ważne były interesy: Ruskich kopalni, wydobywców gazu i ropy , zlecenia przeglądów rządowych samolotów po których cały kwiat polskiego rządu ginie . Niemieckich lotnisk, stoczni, fabryk samochodów. Francuskich pendolino, śmigłowców i innego sprzętu bojowego.
Polski przemysł rozwiązać, zadeptać ,doprowadzić do ruiny. Nic się nie opłacało w państwowych rękach. W prywatnych owszem. Targowica na całego. Ważny kawałek szmaty dla siebie, do kieszeni, nie ważne czy od ruskiego za jego okupacji, za pałowanie i skazywanie AKowców, czy od niemca w Brukseli za sranie we własne gniazdo. Zgroza.
Najważniejszy cel osłabić, sponiewierać, opluć Polskę. Sposób nie ważny. Tylko teraz ludzie widzą i wyciągają wnioski, nie da się zatuszować, kto we własne gniazdo kloca postawił.

_________________
Ewa
Nie sztuką jest leczyć. Sztuką jest zdrowych przy zdrowiu utrzymać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 26 maja 2020, 00:28 - wt 

Rejestracja: 21 grudnia 2016, 16:38 - śr
Posty: 2462
Ule na jakich gospodaruję: wz, 1/2 dadant
Miejscowość z jakiej piszesz: Puławy
idzia12, :brawo: :brawo: :róża: :róża:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 26 maja 2020, 00:57 - wt 

Rejestracja: 23 listopada 2018, 20:03 - pt
Posty: 95
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Roztocze
Idzia 12 ...
:thank:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 26 maja 2020, 08:43 - wt 

Rejestracja: 31 sierpnia 2007, 21:56 - pt
Posty: 959
Lokalizacja: Małopolska
Ule na jakich gospodaruję: dadant
Teraz to dokładnie widać kto ma tylko 2 kanały TV :haha: :haha: :haha:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 26 maja 2020, 09:17 - wt 

Rejestracja: 02 stycznia 2014, 22:47 - czw
Posty: 473
Lokalizacja: okolice Piły
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Płytnica
:pl:
kudlaty pisze:
bo jest merytoryczna opozycja choć jej nie pokazują solidarnie w mediach głównego ścieku {czyżby chodziło Ci kolego o ściek " Czajki ' } no ale jest jeszcze internet, ziarno zostało zasiane i coraz więcej ludzi przegląda na oczy jak nas robią w konia ci u góry tamtym właśnie o to chodzi żeby dzielić naród im tak długo jak będziemy zajęci walczeniem ze sobą tak długo nikt nie będzie im patrzył na ręce, twoje przywileje emerytalne mnie nie interesują bo moje pokolenie i tak nie dożyje do emerytury a zus jest bankrutem który kilka lat temu wypłacał górnikom po 10tys ekwiwalentu za to co im zabrała ekipa donalda, { to widocznie jeszcze mało POwaleńcy zabrali ludziom z FE - bo to nie pracowników pieniądze }
Bollkonski pisze:
.a emeryturek nie wrócimy... :pl: :pl: :pl:
słychać wycie..znakomicie
idzia12 pisze:
Dzieci wykastrować
Hola, hola nie wszystkie - a skąd będą dzieci dla naczelnego małżeństwa w Warszawie :pl:

_________________
Dla przyjaciół Zdzisiek,dla pszczółek wielbiciel.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 26 maja 2020, 09:39 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
idzia12 pisze:
tyle ile było przekrętów i zamykania wszystkiego co Polskie. Rwania szmaty na wiele kawałków za POckich rządów, nie patrzenia na interesy własnych obywateli. Nikt ich nie przebije afera za aferą. Bankowe, paliwowe, zbożowe itd. Dzieci wykastrować lub na pedałów przerobić po co mają się rozmnażać a wszystko szumne LGBT.
Ważne były interesy: Ruskich kopalni, wydobywców gazu i ropy , zlecenia przeglądów rządowych samolotów po których cały kwiat polskiego rządu ginie . Niemieckich lotnisk, stoczni, fabryk samochodów. Francuskich pendolino, śmigłowców i innego sprzętu bojowego.
Polski przemysł rozwiązać, zadeptać ,doprowadzić do ruiny. Nic się nie opłacało w państwowych rękach. W prywatnych owszem. Targowica na całego. Ważny kawałek szmaty dla siebie, do kieszeni, nie ważne czy od ruskiego za jego okupacji, za pałowanie i skazywanie AKowców, czy od niemca w Brukseli za sranie we własne gniazdo. Zgroza.
Najważniejszy cel osłabić, sponiewierać, opluć Polskę. Sposób nie ważny. Tylko teraz ludzie widzą i wyciągają wnioski, nie da się zatuszować, kto we własne gniazdo kloca postawił.
Doili i doją obywateli jak się da i gdzie się da ,socjaliści ,komuniści,demokraci ,no i właśnie teraz tworzy się nowa baza pod układy,układziki,lecz w dalszym ciągu nie zmienia się prawo dotyczące tych na wierchu zawsze pozostają w osłonie partyjnej .Poczekaj bo kręci się nastepna afera .Ustawa 447(nie zablokowana do dzisiaj) o zwrocie mienia Polskich żydów dla żydowskich żydów ,i jak wyprowadzić tak olbrzymią sumę by wyborcy się nie połapali,ano najlepiej poprzez przetargi zwolnienia podatkowe dla stanów, się głupi wyborca nie połapie .Pisiorki zrobili wiele bardzo dobrych zmian i ból jest ogromny dla tych poprzedników szczególnie dla ich kieszeni,ale kieszenie się nie zmieniają ,pozostają tylko w innych spodniach ,tzw nepotyzm został zastąpiony naszym sprawiedliwym nepotyzmem dzieląc się z wyborcami dając 500+ na to,500+ na tamto.Rozdawanie pieniędzy ma bardzo krótkie nóżki co widać po inflacji gdzie wpompowane miliardy pompują inflację z roku na rok,już był w historii król ,który rozdawał złoto gdzie się nie pojawił ,i w krótkim czasie złoto miało wartość czapki gruszek .

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 26 maja 2020, 11:07 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
bo lubię pisze:
Doili i doją obywateli jak się da i gdzie się da ,socjaliści ,komuniści,demokraci ,no i właśnie teraz tworzy się nowa baza pod układy,układziki,lecz w dalszym ciągu nie zmienia się prawo dotyczące tych na wierchu zawsze pozostają w osłonie partyjnej .Poczekaj bo kręci się nastepna afera .Ustawa 447(nie zablokowana do dzisiaj) o zwrocie mienia Polskich żydów dla żydowskich żydów ,i jak wyprowadzić tak olbrzymią sumę by wyborcy się nie połapali,ano najlepiej poprzez przetargi zwolnienia podatkowe dla stanów, się głupi wyborca nie połapie .Pisiorki zrobili wiele bardzo dobrych zmian i ból jest ogromny dla tych poprzedników szczególnie dla ich kieszeni,ale kieszenie się nie zmieniają ,pozostają tylko w innych spodniach ,tzw nepotyzm został zastąpiony naszym sprawiedliwym nepotyzmem dzieląc się z wyborcami dając 500+ na to,500+ na tamto.Rozdawanie pieniędzy ma bardzo krótkie nóżki co widać po inflacji gdzie wpompowane miliardy pompują inflację z roku na rok,już był w historii król ,który rozdawał złoto gdzie się nie pojawił ,i w krótkim czasie złoto miało wartość czapki gruszek .


o to właśnie chodzi, wydawało się że będzie jakaś zmiana na plus mimo że mam sympatie prawicowe :P a pisiorki farbowana prawica, mamią stare babki w kościołach prawicowym programem z którego jak dotąd nic nie ruszyli i tak pozostanie bo sobie to dawno przekalkulowali, a faktycznie centrum lub nawet lewica, dla mnie przegięli pałe jak się wycofali z ustawy o ściganiu głównie żydowskich gadzinówek i autorów wypocin plujących od lat na nas i nasz kraj swoimi urojeniami które był wielokrotnie ujawniane , niech zaczną pisać w tych gadzinówkach ile set tysięcy ich braci służyło w wermahcie kto to byli ci mishilingowie, kapo i jakiej narodowości byli czołowi niemeccy zbrodniarze i dowódcy, jak mordowali swoich i Polaków bez wyjątku, jakiej narodowości byli najsłynniejsi tropiciele żydów jedna z nich była tak oddana ze odstawiła własnych rodziców na transport do gazu, co robił ksiądz katolicki w geccie warszawskim i co to miało wspólnego z żydowską skrupulatnością wobec okupanta która po księgach doszukiwała się żydowskich korzeni u ludzi którzy sami nie byli świadomi swojego pochodzenia a byli ochrzczonymi katolikami, jak to ich elity kolaborowały z każdym jednym okupantem czy zaborcą, niech znajdą choć 1 żyda który by kogoś uratował w czasie wojny bo do 41 roku zabijano i prześladowano tylko Polaków i wtedy było gut, a tylko aj waj jak za nich sie zabrały ich własne elity itd by można było wymieniać jaki ten naród jest zakłamany i jak robią do dzisiaj pieniądze i politykę na grobach żeby było ciekawiej potomkowie oprawców na grobach ich ofiar równocześnie przedstawiając sie jako krystalicznie czystych, tylko oni umierali i cierpieli bo goje to ich zdaniem gorzej jak bydło, zresztą ruscy w czasie wojny i zaraz po też przywieźli ze sobą najbardziej oddanych dla matki rosji którzy w katowniach nkwd czy ub niszczyli wszelkie oznaki Polskości a niemcy przy nich to byli aniołowie, nie bez powodu pojawił sie termin żydokomuna, mieszkam blisko Oświęcimia to wiem co tam pejsaci teraz odwalają, przy okazji tego wszystkiego wyszło gdzie pisze sie nasze ustawy tj w izraelu na kolanach albo w ambasadzie amerykańskiej leżąc na twarzy, tak by można było wymieniać bez końca bo sobie nagrabili ale to co odstawiają z płezydentem :roll: teraz to mistrzostwo świata jego boskie oblicze w kwietniu pokazywano 500minut w państwowej telewizji a mają jeszcze radio itp gdzie innemu opozycyjnemu kandydatowi poświęcono 45sekund takie wszyscy mają równe szanse żeby się nie zdziwili jak z bronkiem komoruskim co miał wygrać w pierwszej turze tak przynajmniej trąbiono zgodnie we wszystkich reżimowych z gazetą wybiórczą michnika na czele :roll: przyjdzie rafałek i taśma wszystko naprawi :blee:

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 26 maja 2020, 12:07 - wt 

Rejestracja: 02 stycznia 2014, 22:47 - czw
Posty: 473
Lokalizacja: okolice Piły
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Płytnica
Jaka radocha , nareszcie coś się dzieje ,[quote="bo lubię"].Poczekaj bo kręci się nastepna afera .Ustawa 447(nie zablokowana do dzisiaj) o zwrocie mienia Polskich żydów dla żydowskich żydów ,i jak wyprowadzić tak olbrzymią sumę by wyborcy się nie połapali,ano najlepiej poprzez przetargi zwolnienia podatkowe dla stanów, się głupi wyborca nie połapie .Pisiorki zrobili wiele bardzo dobrych zmian i ból jest ogromny dla tych poprzedników szczególnie dla ich kieszeni,ale kieszenie się nie zmieniają ,pozostają tylko w innych spodniach , Lepiej rozdać tysiące milionom niż zajumać miliony przez nielicznych .

_________________
Dla przyjaciół Zdzisiek,dla pszczółek wielbiciel.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 26 maja 2020, 13:50 - wt 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6405
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
idzia12, :róża: :róża: Tyle mi wolno :) Nie korzystam z 500+,trzynastki,tarczy i czegoś tam . Rozdają nie swoje też racja.
Ale wole jak rozdają kasę swoim ,niż ma ginąc w Bankach szwajcarskich.
A kryzys spowodowany rządami PiS najlepiej widać po nowych budowach . :D

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 26 maja 2020, 16:00 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
baru0 pisze:
Ale wole jak rozdają kasę swoim ,niż ma ginąc w Bankach szwajcarskich.
rozbawiłeś mnie, PKB wskazuje że w tych samych procentach płynie powiększone o 500+.Zrozumiał bym Ciebie i twój tok myślenia gdyby te pieniądze pochodziły z wyeksportowanego polskiego towaru i usług ,a nie z wewnętrznego uzyskanego podatku .Po takich zachowaniach https://www.wiesci24.pl/2020/05/25/jaro ... zm-kwitna/ i pis padnie ,kwestia czasu ,zostanie wystrugany cielec,ale winnych będzie szukał w przeciwnikach .W 2015 roku byłem pewien że będzie tak https://m.gpcodziennie.pl/122195-straci ... niaki.html.

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 26 maja 2020, 17:11 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 stycznia 2013, 01:03 - ndz
Posty: 3409
Lokalizacja: dolnośląskie/ Lubomierz
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski korpusowy
Odnowiciel pisze:
Teraz to dokładnie widać kto ma tylko 2 kanały TV :haha: :haha: :haha:
Raczej kto ma mózg by przebrać wiadomości serwowane ze wszystkich stacji + internetu. Naganiaczy wszędzie pełno, widać nawet tu.
Dwa razy wchodzenie do tego samego bagna to szukanie guza. Widziałam te same gęby przefarbowane z czerwonego na Po. Latające holendry na usługach czerwonego brata. Donalda na usługach i w koligacjach, z Niemcami. Pierwszą rękę Merkelowej. Sztamę nad głowami Polaków ,przy ropociągu i nie tylko, Niemców z Ruskimi. Co to wam przypomina ? Ile razy już tak było. Polska powinna być dla Polaków i nasze interesy powinny być najważniejsze. Nasza gospodarka, nasze dzieci i nasi obywatele. Wreszcie mamy rząd co myśli o obywatelach. Nie mówi,, ...piniędzy nie ma i nie będzie...,, tylko dają co mogą. Na miarę możliwości oczywiście i ja to widzę.

bo lubię a co do podatku to ty byś go oddał, w ręce tych co z mafiami przepuszczali tę kasę. PO te wszystkie podatki pod stołem upłynniały, nawet ich na oczy nie widziałeś. I to było dobre według Ciebie?

A to taka ciekawostka dla chcących wiedzieć więcej.
https://www.wsensie.pl/polska/8181-merk ... t-w-oczach

_________________
Ewa
Nie sztuką jest leczyć. Sztuką jest zdrowych przy zdrowiu utrzymać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 26 maja 2020, 17:52 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
No dobra,poszczekaliśmy trochę wróćmy do wirusa .Szwecja olała wytyczne i poszła swoją drogą dane do czystej analizy https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... owodu.html niech was nie przeraża 12 % ,to jest wyjściowe do zdiagnozowanych ,faktyczna liczba nie jest znana różnie różni korzystają z różnych wzorów ,ale jakby brać najbardziej pesymistyczny przelicznik wyjdzie na poziomie grypy.

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 26 maja 2020, 18:17 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Dopiszę ,ze to był (jest)kraj na który wszelakie instytucje naciskały by rozłożyli zgrozę sytuacji w czasie.

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 26 maja 2020, 18:18 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 stycznia 2013, 01:03 - ndz
Posty: 3409
Lokalizacja: dolnośląskie/ Lubomierz
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski korpusowy
Szczerze? Nie wieżę. Uważam że dane są zaniżane. Powody są różne. Za dużo pisania. Polecam jednak wnikliwe przyjrzenie się tematowi z kosmosu. :mrgreen:
https://www.google.com/search?client=fi ... z+satelity
https://www.google.com/search?client=fi ... z+satelity
https://www.google.com/search?client=fi ... CwQ4dUDCAs
Wpiszcie sobie państwa wiele widać.

_________________
Ewa
Nie sztuką jest leczyć. Sztuką jest zdrowych przy zdrowiu utrzymać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 26 maja 2020, 18:22 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
https://www.zerohedge.com/health/cdc-co ... -realities
idzia12 pisze:
Szczerze? Nie wieżę. Uważam że dane są zaniżane. Powody są różne. Za dużo pisania. Polecam jednak wnikliwe przyjrzenie się tematowi z kosmosu.
https://www.google.com/search?client=fi ... z+satelity
W Teheranie mieszka wiecej ludzi jak w całej Szwecji, więc ta liczba grobów przygotowanych nie robi zadnego wrażenia.

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 26 maja 2020, 18:45 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 stycznia 2013, 01:03 - ndz
Posty: 3409
Lokalizacja: dolnośląskie/ Lubomierz
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski korpusowy
To zobacz tu teraz Brazylia i USA. Wcześniej były lepsze zdjęcia z innych krajów. Teraz nie wszystko jestem w stanie znaleźć. Powiem tak. Obyś miał rację....obyś miał.
https://www.google.com/search?client=fi ... ronawirusa
Najgorzej będzie w Afryce. Brak sprzętu i środków dezynfekcyjnych a nawet wody. Lekarzy i szpitali na lekarstwo. Po za tym, z badań wynika, że Afrykanie nawet w USA gorzej go przechodzą.

_________________
Ewa
Nie sztuką jest leczyć. Sztuką jest zdrowych przy zdrowiu utrzymać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 26 maja 2020, 19:19 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 stycznia 2013, 01:03 - ndz
Posty: 3409
Lokalizacja: dolnośląskie/ Lubomierz
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski korpusowy
WHO Statystyki. Trzeba wziąć namiar na niezbadanych, tych którzy przeszli w domu bezobjawowo lub lekko, tych których inaczej sklasyfikowano na początku i później. Teraz Włosi się dopatrzyli, że Koronowirus był u nich wcześniej a ludzie umierali i byli klasyfikowani na zapalenie płuc. Po za tym mówiono że dzieci nie chorują, teraz wiadomo że niektóre chorowały, na zespół zatruwający organizm podobny do sepsy i sporo umarło itd. Weryfikacja będzie jeśli będzie komu weryfikować i będą chęci. Pokazywanie nieudolności rządzących, stoi kością nie jednemu.
https://stronazdrowia.pl/koronawirus-na ... 1-19934811

_________________
Ewa
Nie sztuką jest leczyć. Sztuką jest zdrowych przy zdrowiu utrzymać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 26 maja 2020, 21:29 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Dobrym źródłem informacyjnym o zjadliwości wirusa są ośrodki emigracyjne w stanach, jednostki wojskowe, marynarka wojenna ,więzienia,domy opieki społecznej ,ogólnie środowiska zamkniete.Ból jest taki(na obecną chwilę) ze nie ma wentyla bezpieczeństwa w postaci leku,gdy już będzie dostepny nikt sobie nie bedzie zawracał głowy covid-19,bo bedzie się mieścił w akceptacji przez ludność oraz nabyte oswojenie poprzez upływ czasu.Powrót wirusa jest tak pewny jak to, że jutro będzie dzień w mniejszym ,większym stopniu dalej uczestniczył w życiu każdego z nas ,to co uczynił w domach pomocy w Szwecji uczyni to samo u nas i w innych częściach świata w tej właśnie grupie ryzyka ,tylko u nas bedzie to rozłożone w czasie a w Szwecji odfajkowali to hurtem.Tak prawdę mówiąc jako kraj postkomunistyczny jak i inne post sowieckie ,odporność na wirusa mamy podwyższoną ,a wiążą to z obowiązkowymi szczepieniami w naszym byłym układzie ,badań nie robiono ,ale nas to wyróżnia i że mogło mieć to wpływ na stronę genetyczną ,dokładniejszy przykład to RFN a druga część kraju NRD.Zbieg okoliczności odpada ,bo podano poważne różnice.

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 26 maja 2020, 22:27 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Lekarz wprawdzie emocjonalnie ,ale mogła go Merkel ponieść https://www.youtube.com/watch?time_cont ... e=emb_logo

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 26 maja 2020, 22:54 - wt 

Rejestracja: 19 marca 2020, 22:03 - czw
Posty: 46
Ule na jakich gospodaruję: wp
Miejscowość z jakiej piszesz: małopolska
bo lubię, a wie kolega kto prowadzi tą stronę https://www.wiesci24.pl ? proszę sobie posłuchac wypowiedzi redaktora Mazurka z radia RMF https://www.youtube.com/watch?v=gjSBs_tACM4
tak proponuję od 13 minuty jak kol. nie chce całej wypowiedzi słuchać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 26 maja 2020, 23:14 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
złapałem pierwszy z brzegu co dotyczył Lubelszczyzny ,przecież o takich rzeczach nie napiszą w prorządowych i odwrotnie o przydupasach pełowców nie przeczytam u Michnika ,widzę że nie zrozumiałeś przekazu wyborczego z 2015 roku.

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 30 maja 2020, 21:57 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Statystyki śmiertelności w Szwecji nie robią wrażenia w zestawieniu z poprzednich lat ,jedyna zmiana to praktycznie wyrok śmierci dla 80 latków w górę.https://www.scb.se/en/About-us/news-and ... in-sweden/
PIs otwiera kościoły po niedzieli w których dominują ludzie starsi,mają ruszyć domy seniora i to wszystko w szczycie zachorowań w Polsce.Mam mieszane uczucia patrząc na tę grupę społeczną.

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 30 maja 2020, 22:20 - sob 

Rejestracja: 11 stycznia 2010, 01:33 - pn
Posty: 2667
Lokalizacja: Śląsk...ale Dolny ;)
Czym się martwisz? Starcami? Przecież epidemii nie ma, gdzie się nie obejrzę tam oburzenie na ograniczenia i zakazy związane z wymyśloną epidemią...

_________________
https://t.me/pump_upp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 31 maja 2020, 08:40 - ndz 

Rejestracja: 02 stycznia 2014, 22:47 - czw
Posty: 473
Lokalizacja: okolice Piły
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Płytnica
bo lubię pisze:
PIs otwiera kościoły po niedzieli w których dominują ludzie starsi,mają ruszyć domy seniora i to wszystko w szczycie zachorowań w Polsce.Mam mieszane uczucia patrząc na tę grupę społeczną.
Tylko zauważ , że to ci Starcy noszą przeważnie maseczki , młodzi jak w każdej sprawie lepiej wszystko wiedzą . Tak jak pisze Rob, zakazy nakazy nieraz to się nie chce na to towarzystwo patrzeć .

_________________
Dla przyjaciół Zdzisiek,dla pszczółek wielbiciel.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 31 maja 2020, 09:23 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
ZRoko pisze:
bo lubię pisze:
PIs otwiera kościoły po niedzieli w których dominują ludzie starsi,mają ruszyć domy seniora i to wszystko w szczycie zachorowań w Polsce.Mam mieszane uczucia patrząc na tę grupę społeczną.
Tylko zauważ , że to ci Starcy noszą przeważnie maseczki , młodzi jak w każdej sprawie lepiej wszystko wiedzą . Tak jak pisze Rob, zakazy nakazy nieraz to się nie chce na to towarzystwo patrzeć .


tylko jeszcze dowiedz sie jakiej wielkości są wirusy i czy są w stanie przeniknąć przez materiał to jest pi x oko tak jakbyś chciał zatrzymać wodę w sieci rybackiej, druga sprawa znaczna cześć ludzi nosi maseczki budowlane a one mają zaworek przez które jest wypuszczane bez oporu wydychane powietrze a właśnie przed nim teoretecznie powinna zabezpieczać maseczka aby na niej gromadziło sie to co wydychamy, kolejna sprawa zobacz sobie jak ludzie noszą maseczki tj na ustach z odsłoniętym nosem którym oddychają z pominieciem maseczki :roll:
rzekomego wirusa można otrzymać też za pośrednictwem oczu i żeby sie przed nim uchronić trzeba by było nosić gogle takie jak na narty albo do pływania,

przy obecnych układach jedyne czego się można nabawić to grzybicy płuc i niedotlenienia organizmu bo taka maska która powinna być jednoczęściowa powinna być wymieniana co kilka godzin, gdybyśmy mieli do czynienia z epidemią już dawno byśmy wąchali trawkę od spodu przy obecnych "obostrzeniach"

zatanawia mnie tylko jedno dlaczego w kopalniach jest tyle przypadków zachorowań skoro oni cały czas w maseczkach robią i głównie we własnym zamkniętym gronie, natomiast nie odnotowano żadnego przypadku zachorowania czy zamknięcia sklepu sieci zachodnich i kwarantanny pracowników gdzie tych sklepów na terenie kraju są dziesiątki tysięcy a zatrudniają setki tysięcy którzy w domach mają do czynienia z tą liczbą ludzi minimum x3..... nie mówiąc już o klientach
matematyka ich nie obowiązuje?

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 31 maja 2020, 09:54 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Zaprawdę powiadam wam rozłożenie wirusa w czasie jest słuszne i zbawienne,ale, ale znoszenie obostrzeń w szczycie zachorowań nie ma logiki można domniemać że były naciski najbardziej zainteresowanych "sezonem ogórkowym "ludziska już mają dość widocznym zachowaniom że jednym można więcej a innym mniej ,a jakby doszła jeszcze jedna grupa wyjeta z pod prawa odbiłoby się mocno na następnych wyborach (ale i tak się odbije) .Jeżeli już się państwo zdecydowało na rozsunięcie wirusa w czasie to nie widać sensu znoszenia restrykcji teraz w szczycie , a tylko w momencie spadkowym ,to by było uczciwe do tego wszystkiego co zrobiono do obecnej chwili.
Rob pisze:
Czym się martwisz? Starcami?
Rob, to jest te pokolenie co miało strasznie spierniczne dzieciństwo ,a do tego upokorzone u schyłku życia roszczeniowym pokoleniem 500+ .nie ludzmi ,ale przez systemowe jałmużne państwa

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 31 maja 2020, 10:06 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 czerwca 2009, 23:59 - czw
Posty: 8665
Lokalizacja: Ciemnogród 724227381
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
bo lubię,

no właśnie mieli kilka przypadków dziennie i wszystko pozamykali teraz mają 400 na dobę i juz wszystko ok :haha: budżet pusty dlatego trzeba luzować, nie bez powodu leczą obywateli na ich własny koszt w domach bo doba w szpitalu kosztuje i to wcale nie tak mało biorąc pod uwagę to co sie w zamian dostaje :haha:

_________________
xyz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 01 czerwca 2020, 23:12 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 listopada 2013, 21:57 - czw
Posty: 2450
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski 12 ramkowy 5x1/2
Miejscowość z jakiej piszesz: lubelskie
Wyciekł raport stworzony dla niemieckiego rządu i na zlecenie niemieckiego rządu.Widać "niezależność"czołowych mediów wspópracujących z rządem ,ta beztronność powala jak u nas. https://www.zerohedge.com/markets/germa ... alse-alarm

_________________
Dzisiaj spojrzałem na swój nick ,potem na awatar.To nie jest tak jak myślisz się uśmiałem,ale i tak jestem za legalizacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 02 kwietnia 2021, 11:33 - pt 
Nie dajmy się zwariować.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 16 kwietnia 2021, 07:12 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 marca 2020, 10:55 - ndz
Posty: 799
Ule na jakich gospodaruję: wlp
Miejscowość z jakiej piszesz: małopolska
https://www.youtube.com/watch?app=deskt ... A6-PPns3jc

_________________
Specjalista, ekspert pszczelarski majster fachowa rynka ,pozdrawiam ;-))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 16 kwietnia 2021, 11:15 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sierpnia 2019, 14:10 - wt
Posty: 72
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Miejscowość z jakiej piszesz: Nowy Targ
Jeżeli ktoś ubiera bluzę ratownika nie znaczy że jest ratownikiem. Trolle podszywają się pod różne osoby, niektórzy używają 4 nicków, tworzą wiele kont żeby udowodnić swoje mongolskie teorie, żeby zaistnieć w necie.
Jak się walczy o jakieś wartości i jest się bohaterem to trzeba wystąpić jawnie, podać dowody i przykłady.
Inaczej jest się zwykłym trollem internetowym, a ja trolli nie oglądam.
Pracuje w zakładzie około 800 osób, sam też ciężko chorowałem i wiem co to covid nie potrzebuję oglądać anonimowych trolli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 16 kwietnia 2021, 12:07 - pt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 marca 2020, 10:55 - ndz
Posty: 799
Ule na jakich gospodaruję: wlp
Miejscowość z jakiej piszesz: małopolska
Żeby była jasność, ja w tym temacie jestem zupełnie neutralny, nie wypowiadam się nie znam się na tym, facet w filmie wcale nie twierdzi że problemu z covid nie ma i że ta choroba nie istnieje. Znalazłem film wkleiłem, każdy ma własny rozum i każdy ocenia według tego co ma w głowie.

_________________
Specjalista, ekspert pszczelarski majster fachowa rynka ,pozdrawiam ;-))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus
Post: 16 kwietnia 2021, 21:39 - pt 
MODERATOR
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2008, 22:09 - śr
Posty: 6405
Lokalizacja: Rzepiennik Biskupi
Ule na jakich gospodaruję: wlkp
Grzesiek to typowa ściema zmarnowałem całe 5 minut ,czyli mam 1/6 wiedzy o tym co facet gadał ;) .
,

_________________
W wolnej chwili-Pasieka Bajorek
Dążyć do ideału nie znaczy nim być ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 446 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji