FORUM PSZCZELARSKIE "AMBROZJA" WITA MIŁOŚNIKÓW

Miód Pasieka Ule Matki - Pszczelarstwo to Nasza pasja.
baner czasopisma Pasieka Portal Pszczelarski
Dzisiaj jest 19 marca 2024, 09:19 - wt

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 października 2010, 11:55 - sob 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Witam wszystkich pszczelarzy. Jestem z Jastrzębie Zdroju woj. Śląskie moją pasją są pszczoły. Przygodę z pszczelarzeniem zaczołem już gdy chodziłem do 8-ej klasy szkoły podstawowej. Ojca namówił znajomy od którego zakupił 3 ule słowiany i roje. Ja stojąc z boku słuchałem i podpatrywałem. Tak bardzo mi się to spodabo że zaczołem coraz bardziej się interesować pszczołami aż ojcic zszedł na drugi plan i to ja wziąłem pszczoły w swoje ręce. Przez długie lata miałem te 3pnie które przerobiłem na ramke wielkoposką. I tak przez wiele lat gospodarzyłem z różnym skutkiem mając miód na własny użytek. Obecnie mam 8 rodzin w ulach na ramce wielkopolskiej oraz wielkie ambicje kariery Dadanta. Nauczyły mnie pszczółki co nieco i dalej chciałbym dostkonalić wiedze i wskoczyć na wyższy poziom dlatego zapisałem się na te forum.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 października 2010, 13:24 - sob 
Witaj na forum, znajdziesz tu skarbnicę wiedzy i doświadczenia opisywane przez wielu pszczelarzy. Z pewnością masz co czytać na długie jesienno-zimowe wieczory. :oczko:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 17 października 2010, 19:47 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sierpnia 2008, 23:08 - pn
Posty: 305
Lokalizacja: lubsko
Ja myśle, że Małydadant przy swoim jak pisze wieloletnim doświadczeniu będzie miał wiele do powiedzenia na tym forum. Pewnie będzie więcej pisał niż czytał. Ja chętnie skorzystam z jego doświadczen. Witam na forum. wojtek.

_________________
A wy , pszczółki pracowite ,
Robotniczki boże ,
Zbierajcie wy miody z kwiatów ,
Ledwo błysną zorze !A wy , pszczółki , robotniczki ,
Chciałbym ja wam sprostać ,
Rano wstawać i pracować ,
Byle miodu dostać !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 października 2010, 20:50 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
dewu pisze:
Ja myśle, że Małydadant przy swoim jak pisze wieloletnim doświadczeniu będzie miał wiele do powiedzenia na tym forum. Pewnie będzie więcej pisał niż czytał. Ja chętnie skorzystam z jego doświadczen. Witam na forum. wojtek.
Witam również. Troszeczke przesadziłeś z tym niby moim doświadczeniem cały czas się ucze. Coś już tam wiem ale do celu jeszcze daleka droga. Doświadczony to ten co ma setki i więcej pni. A ja mam tyle "co kot napłakał".Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 października 2010, 22:00 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sierpnia 2008, 23:08 - pn
Posty: 305
Lokalizacja: lubsko
Myśle, że doświadczenie i praktykę w zakresie hodowli pszczół nabywa się niezależnie od ilości uli.

_________________
A wy , pszczółki pracowite ,
Robotniczki boże ,
Zbierajcie wy miody z kwiatów ,
Ledwo błysną zorze !A wy , pszczółki , robotniczki ,
Chciałbym ja wam sprostać ,
Rano wstawać i pracować ,
Byle miodu dostać !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 października 2010, 23:17 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
dewu pisze:
Myśle, że doświadczenie i praktykę w zakresie hodowli pszczół nabywa się niezależnie od ilości uli.
To jest twoje zdanie nie będe polemizował ja mam inne ale nie o to tu chodzi. Pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 października 2010, 23:48 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Do "starszych trutni" z całym szacunkiem starsi stażem praktycy i miłośnicy pszczół chciałbym powiedzieć żebyście jak najwięcej na tym forum i nie tylko dzielili się swoją wiedzą w zakresie prowadzenia pasieki a nie trzymali tego do przysłowiowej "grobowej deski". (oczywiście nie wszystcy) I żeby pokazywać tłumaczyć swoim wnukom co to jest pszczoła i jaką rolę pełni w przyrodzie. Dzieci spytane skąd bieże się miód? Większość odpowie że z supermarketu bo tam mama go kupuje. I tu jest "pies pogrzebany" że tak mało młodych chce się pszczołami zajmować. Proszę to wziąsć pod rozwagę. Z poważaniem "młody truteń".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 października 2010, 10:03 - pn 
Małydadant pisze:
Do "starszych trutni" z całym szacunkiem starsi stażem praktycy i miłośnicy pszczół chciałbym powiedzieć żebyście jak najwięcej na tym forum i nie tylko dzielili się swoją wiedzą w zakresie prowadzenia pasieki a nie trzymali tego do przysłowiowej "grobowej deski". .


I tu masz Rację
Czasami spotykam się z twierdzeniem " Niech się nauczy to doceni " - pomarańcz prawda
Nie dość że się zrazi porażkami to jeszcze zaszkodzi brakiem wiedzy tym co już wiedzą
Wiedza na temat pszczelarstwa nigdy do końca nie zostanie odkryta ,pszczoły potrafią zaskoczyć w każdej kwestii nawet gdy się tego najmniej spodziewamy
Dlatego dzielmy się tym co mamy
A tym co się nie chcą dzielić niech kij ma jeden koniec gdyż chytry traci dwa razy


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 19 października 2010, 16:56 - wt 

Rejestracja: 06 lipca 2010, 09:24 - wt
Posty: 5
Lokalizacja: Mękarzowice
. I tu jest "pies pogrzebany" że tak mało młodych chce się pszczołami zajmować.

Szczeże zgadzam się z tobą lecz ja sam mam 15 lat i pszczoły mnie zafascynowały mam 2 ule na początek wystarczy :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 października 2010, 17:03 - wt 

Rejestracja: 06 czerwca 2008, 23:01 - pt
Posty: 1139
Lokalizacja: Stargard Szczec.
Ule na jakich gospodaruję: wlkp/wlkp 18cm
Wg mnie minimum 70 % młodych ludzi którzy interesują się pszczołami jest tutaj na forum, ponieważ prawie każdy człowiek w takim wieku ma dostęp do neta i potrafi z niego odpowiednio korzystać więc wejdzie na to forum. Te 30 % to zsumowane 10 % nie udziela się pewnie na forum tylko czyta choć nie wierzę żeby nie mieli pytań więc pewnie i tak jest mniej nie piszących a 20 % powiedzmy że nie trafiła na forum.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 października 2010, 19:14 - wt 

Rejestracja: 06 lipca 2010, 09:24 - wt
Posty: 5
Lokalizacja: Mękarzowice
Szczeże powiem że nie każdy na tym forum jest z pokolenia "komputerowców" teraz to nawet starsi ucza sie obsługgi komp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 października 2010, 19:22 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Ja się bardzo ciesze z tego że jest jakieś młodsze pokolenie pszczelarzy. Oby coraz więcej. Bo mamy szanse wiele osiągnąć poprzez chociaż takie wspaniałe narzędzie jakim jest internet przez co mamy ułatwione zadanie do zdobywania wiedzy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 października 2010, 19:26 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
maeuszno pisze:
Szczeże powiem że nie każdy na tym forum jest z pokolenia "komputerowców" teraz to nawet starsi ucza sie obsługgi komp
Może by tak tych starszych poduczyć na komputerze a oni nas jak obchodzić się z pszczołami???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 października 2010, 22:27 - wt 
Małydadant pisze:
maeuszno pisze:
Szczeże powiem że nie każdy na tym forum jest z pokolenia "komputerowców" teraz to nawet starsi ucza sie obsługgi komp
Może by tak tych starszych poduczyć na komputerze a oni nas jak obchodzić się z pszczołami???


Wszystkiego idzie się poduczyć czy nauczyć nawet w podeszłym wieku
teraz kompa to ma chyba każdy z młodszych czy wnuków starszych pszczelarzy
wystarczy rozpropagować /poszukać w swojej okolicy pszczelarzy zachęcić do kompa poprosić wnuki aby pomogli w pisaniu i już jest super
Starsi pszczelarze mają potężną wiedzę i doświadczenie są tacy co by godzinami rozmawiali o pszczółkach i przygodach z nimi i z chęcią podzielą się spostrzeżeniami
Niech każdy zaprosi Jednego a urlop dziekański od pracy będzie można wziąć na zimowe długie wieczory ;-)
To Wasze forum i jak je poprowadzicie to takię będzie ;-)


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 19 października 2010, 23:47 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 czerwca 2008, 11:35 - pn
Posty: 1851
Lokalizacja: Opolskie
BoCiAnK pisze:
(...)
Starsi pszczelarze mają potężną wiedzę i doświadczenie są tacy co by godzinami rozmawiali o pszczółkach i przygodach z nimi i z chęcią podzielą się spostrzeżeniami
(...)

Ale tego nie napiszą.
A młodzi nawet jak posłuchają, a nie są obyci nawet ze "słownictwem" pszczelarskim, to choćby chcieli coś napisać, zapytać, to i tak nie wiedzą jak to sformułować.

Ale zawsze zachęcam do dzielenia się wiedzą. Choćby przekaz ustny. Nie każdy jest biegły w pisaniu, opisywaniu nawet na papierze, a co dopiero na komputerze.

Starszych mających dar opowiadania i przekazywania wiedzy - zachęcam do odwiedzania przedszkoli, szkół i różnego rodzaju kółek przyrodniczych. Tam są nasi przyszli pszczelarze.
Ta wiedza przekazywana najmłodszym, zaowocuje na pewno. Nawet jak co setny słuchacz zapamięta cokolwiek z życia pszczół, może coś o produktach pszczelich - to i tak warto poświęcić na to swój czas.
Zachęcajmy dzieciaki do ekologii, dbania o środowisko, sadzenie drzew i krzewów (może nie koniecznie iglaków czy tui). Tłumaczmy, że te co kwitną - dają pożywienie owadom (zapylaczom), a i my wszyscy również będziemy mieli z tego korzyść.
Popatrzcie ile drzew wycina się w ostatnim okresie. A ile się sadzi ? A jak się sadzi to co ?
Te piękne stare już aleje lipowe są wycinane pod pretekstem bezpieczeństwa na drodze.
Ale nic w zamian się nie sadzi. Przecież można tak przebudować drogi, że drzewa w odpowiedniej odległości ulokować od jezdni.
Przyroda sama upomni się o swoje.
Już przy obfitych opadach deszczu mamy problemy z gwałtownymi spływami wód z pól.
Gwałtownym przybieraniem rzek.
Gdzie widać aleje drzew wśród polnych ? Drzewa przy drogach polnych są likwidowane. Scalane są działki. Drogi polne są zaorywane. Brak melioracji (rowów melioracyjnych).
Brak nawet krzaków wśród polnych. Gdzie ma się schronić zwierzyna ?
Nawet dziki bez, czy głogi, dzika róża, których owoce mogły by służyć za pokarm dla ptactwa są karczowane.
Już nie wspomnę, że i dzika róża i głóg kwitnąc dają pożywienie wszelkiego rodzaju zapylaczom (również pszczółkom).

ps. Ale się rozpisałem. Ale to tylko dla dobra Tych młodych pszczelarzy. Może przeczytają, pomyślą, przemyślą ? A i dla starszych nie zaszkodzi przypomnieć, że nie tylko mamy korzystać z tego dobrodziejstwa, które może nasz dziad, czy pradziad, a może jeszcze odleglejszy przodek posadził. Trzeba zadbać o pożytki dla pszczół jak nas już tu nie będzie, dla naszych wnuków, prawnuków i praprawnuków. Lipy czy inne drzewa miododajne nie wyrosną, żeby obficie nektarować "za naszego żywota". Zróbmy to dla przyszłych pokoleń.

_________________
Obrazek Staram się pisać poprawnie po polsku


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 października 2010, 17:27 - ndz 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Właśnie od tego zamierzam zacząć powiększenie pasieki a mianowicie od zagospodarowania nieużytków w pobliżu pasieki. Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 października 2010, 19:16 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 stycznia 2010, 12:21 - pt
Posty: 3523
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Miejscowość z jakiej piszesz: Bydgoszcz
witam znajdziesz tu dużo ćiekawych tematów


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 października 2010, 19:58 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
pawel pisze:
witam znajdziesz tu dużo ćiekawych tematów
No pewnie i coraz bardziej mnie wciąga. :uśmiech:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2010, 11:15 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Chciałem przedstawić moją malutką pasiekę. Wstawiłem pare fotek i w chwili obecnej tak to wygląda. Jak na razie to nic szczególnego ale w przyszłości jak powiększe może będzie na co popatrzeć. Z pszczelarskim pozdrowieniem. Krzysztof


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2010, 11:23 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Ule w których zaczynałem przygodę z pszczołami.


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2010, 11:33 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
A tu inne ujęcie.


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 listopada 2010, 16:49 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
MSVD (mission subvert varroa d.) Jest to mój nowy projekt walki z pasożytem. Motywacją jest moja 1,5 roczna ciężko chora córeczka która wymaga stałej opieki i rechabilitacji. :załamka:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 listopada 2010, 11:36 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 marca 2009, 15:15 - ndz
Posty: 632
Lokalizacja: Mazury Orzysz
Ule na jakich gospodaruję: Warsz-posz, Dadant
Małydadant pisze:
MSVD (mission subvert varroa d.) Jest to mój nowy projekt walki z pasożytem. Motywacją jest moja 1,5 roczna ciężko chora córeczka która wymaga stałej opieki i rechabilitacji. :załamka:

Życzę sukcesów i wytrwałości.Możesz napisać coś więcej o swoim projekcie :?:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 listopada 2010, 15:48 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
mardrak, Wszystko będzie w swoim czasie. Narazie moja uwaga koncentruje się na zbieraniu materiałów aby posiadać jak największy zasób wiedzy. Buduję również specjalistyczy ul doświadczalny abym miał na bieżąco wgląd co się dzieje zapisując i analizując wyniki. Teoria nie zawsze sprawdza się w praktyce więc najpierw trzeba to sprawdzić a potem udowodnić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 listopada 2010, 16:06 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 marca 2009, 15:15 - ndz
Posty: 632
Lokalizacja: Mazury Orzysz
Ule na jakich gospodaruję: Warsz-posz, Dadant
Małydadant Czekam z niecierpliwościom na relację. ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 listopada 2010, 14:24 - śr 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
MSVD 1etap- przygotowawczy gromadzenie materiałów dydaktycznych - prace w toku 2etap- przygotowawczy zbieranie matriałów do budowy speciał ula- prace w toku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 listopada 2010, 17:00 - czw 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Mój mały warsztacik gdzie będą wykonywane drewniane elementy spec ula. :oczko:


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 listopada 2010, 06:02 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Proszę wszystkich Pszczelarzy dobrej woli za wstawiennictwem Patrona Św.Ambrożego o modlitwę za powodzenie mojej misji którą otrzmałem z góry. Celem jej jest utworzenie Fundacji Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym. BÓG ZAPŁAĆ


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 listopada 2010, 11:10 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 października 2009, 17:52 - sob
Posty: 2566
Lokalizacja: Szczecin okolice
Ule na jakich gospodaruję: Wlkp
Małydadant, masz moje poparcie. Swoją drogą nic się nie martw, dzieci niepełnosprawne potrafią zaskoczyć i być bardziej szczęśliwe od zdrowych. Mam też synka z rozsczepem kręgosłupa- nigdy nie będzie chodził. Ale za to jaki ma słuch muzyczny, jakie poczucie humoru, jaki optymizm w najcięższych sytuacjach życiowych. Nie jeden dorosły mógłby się załamać, a on jakoś nie. W szkole jest uwielbiany, na ulicy zaczepiany. Normalnie Joł ziom. Głowa do góry! www.adalus.pl to stronka Adasia, możesz popatrzyć :uśmiech: :uśmiech:

Od roku mam jeszcze córeczkę, na szczęście zdrową. Ona go uwielbia, tam gdzie jest on, tam ona idzie za nim. Zero dystansu czyy czegoś tam. Pozdrawiam

_________________
www.pszczolyimiod.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 listopada 2010, 17:05 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
adidar, Z moją jest znacznie gorzej ale jakoś ten ciężki krzyż z pokorą znoszę :załamka:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 grudnia 2010, 12:07 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
http://www.youtube.com/watch?v=j0xN6hNrTZk

Proszę o komentarz.

:czatownik:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 grudnia 2010, 19:52 - pn 
Kolego szczerze? jeśli marzysz by zatańczyć z pszczołami w teledysku to zwołaj sąsiadów jako publiczność, włącz sobie dobry sprzęt muzyczny na jesieni przed miodobraniem koło ula, rozbierz się do bielizny, otwórz ul, podkurwij pszczółki a zobaczysz jak z tobą zatańczą. Dawno nie widziałem takiego błazeństwa, kabaret Ani mru mru się do Ciebie nie umywa. :leży_uśmiech: :leży_uśmiech: :leży_uśmiech:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 27 grudnia 2010, 20:15 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 czerwca 2009, 08:23 - pt
Posty: 1940
Lokalizacja: Kraków / Maków Podhalaski
Ule na jakich gospodaruję: Wielkopolskie
Ale ogólnie mi się podoba show jest - ściągnie dużą publikę a za tym idzie rozgłos :)
ale jet niezłe :leży_uśmiech: :leży_uśmiech: :leży_uśmiech: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

_________________
Pasieka Majowa Pszczela manufaktura


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 grudnia 2010, 20:54 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Cordovan, Sorry kolego że Ci się nie podobało. Bywa i tak gdyż zawsze tak jest że znajdą się krytycy. Moim celem jest propagowanie pszczelarsta i dokonam tego. Że chcę zatańczyć z pszczołami to przecierz nie jest nic złego a jak to zbrobić nie musisz mi mówić. A tak na marginesie w teleledyskach występują gołe d.... to może być? Ja chcę to zrobić w moim stroju kulturalnie ponieważ jestem człowiekiem religijnym dobrego serca więc zrobie to ubrany ok. I nie za szatańskim wynalazkiem jakim są pieniądze. A jeżeli uda mi się coś zarobić chciałbym to przeznaczyć na dzieci niepełnosprawne. Chyba pojmujesz o co mi chodzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 grudnia 2010, 21:07 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
To jest nic z porównaniem do mojego projektu MSVD.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 grudnia 2010, 21:08 - pn 
Ja nie powiedziałem że mi się nie podobało, napisałem że jesteś lepszy niż kabaret a może nawet wszystkie razem. :brawo: Bez urazy kolego ale kto ci zrobi teledysk pajacującego kolesia, który nie śpiewa i wkoło tego latające pszczoły? :leży_uśmiech: Już widzę jak to w studiu ci nagrywają. :leży_uśmiech: Ciekawe czy widzieli to twoi rodzice? bo obawiałbym się czy nie każą ci iść do lekarza. :śmieję się z ciebie:

Pomimo że cel masz szczytny to pomysł istnie szatański właśnie. Jak chcesz przeznaczyć kasę na dzieci niepełnosprawne to sprzedawaj miodek i wykonuj przelewy do fundacji pomagających takim dzieciom. ;-)


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 27 grudnia 2010, 21:15 - pn 
Skąd ty się kolego urwałeś? - dopiero teraz Cię doszczegłem - video masz cool - serio, miły gość z Ciebie. Pozdrawiam TomekMiodek


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 27 grudnia 2010, 22:28 - pn 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 stycznia 2010, 23:00 - pn
Posty: 354
Lokalizacja: Podlasie
Ule na jakich gospodaruję: Dadant
Szkoda , ja niestety nie mogę otworzyć tego filmiku , wyświetla się tylko info:
Ten film wideo zawiera treść od partnera Sony Music Entertainment który zablokował go w Twoim kraju na mocy praw autorskich.
I o co tu chodzi? :wnerw:

_________________
PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA NIE JE MIODU , PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA ŻUJE PSZCZOŁY


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 grudnia 2010, 23:36 - pn 

Rejestracja: 12 września 2010, 20:06 - ndz
Posty: 175
Lokalizacja: Warszawa
You can dance :bosie: :leży_uśmiech: :leży_uśmiech: :leży_uśmiech:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 grudnia 2010, 00:00 - wt 

Rejestracja: 15 września 2009, 23:27 - wt
Posty: 6074
Lokalizacja: Stara Słupia
Ule na jakich gospodaruję: Langstroth 3/4
Miejscowość z jakiej piszesz: Słupia
Cordovan pisze:
Kolego szczerze? jeśli marzysz by zatańczyć z pszczołami w teledysku to zwołaj sąsiadów jako publiczność, włącz sobie dobry sprzęt muzyczny na jesieni przed miodobraniem koło ula, rozbierz się do bielizny, otwórz ul, podkurwij pszczółki a zobaczysz jak z tobą zatańczą. Dawno nie widziałem takiego błazeństwa, kabaret Ani mru mru się do Ciebie nie umywa. :leży_uśmiech: :leży_uśmiech: :leży_uśmiech:


Cordovan.
Ładny z Ciebie Administrator. :leży_uśmiech:
Masz nicka takiej łagodnej pszczoły a takiś cięty.Nie dość, że przeklinasz to chcesz na Forum pełnić rolę policjanta akurat nie w tym miejscu co trzeba. Chce chłopak tak pomagać dzieciom, niech pomaga. Znajdą się tacy, którzy nie boją się pszczół i zrobią teledysk.
Nawet za towarzysza Stalina nie zabraniali tańczyć. A może ty tańczyć nie umiesz? :załamka:
Troszkę dystansu i kultury by się przydało. Wyluzuj. Sylwester blisko.
pozdrawiam
polbart


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 grudnia 2010, 00:25 - wt 
Małydadant pisze:
Bywa i tak gdyż zawsze tak jest że znajdą się krytycy. Moim celem jest propagowanie pszczelarsta i dokonam tego. Że chcę zatańczyć z pszczołami to przecierz nie jest nic złego


Syrry Dadant ale to mi przypomina wyprawę na wojnę z szerszeniami ta maska na twarzy i skafandet to jeszcze weź Raid do ręki a nie podkurzacz
gdy ty tak ubrany chcesz propagować Pszczelarstwo to jasny gwint ludziska na widok pustego ula nogi połamią ze strachu a na widok pszczół nie powiem co zrobią
A Tyle się pisze o łagodności Pszczół jedni chodzą w majtkach do uli a Ty jak na wojnę Obrazek Obrazek
Zamiast latać po chacie ubrany jak upiór to wejdź na pasiekę zrób coś na styl tych zdjęć na sobie ustaw kamerkę puść ten klip i tańcz wtedy zrobisz wrażenie
[center]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Tw5lgkC5tTA?fs=1&hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Tw5lgkC5tTA?fs=1&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/center]


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 28 grudnia 2010, 01:30 - wt 
cezarwedkarz pisze:
Szkoda , ja niestety nie mogę otworzyć tego filmiku , wyświetla się tylko info:
Ten film wideo zawiera treść od partnera Sony Music Entertainment który zablokował go w Twoim kraju na mocy praw autorskich.
I o co tu chodzi? :wnerw:

To zalezy przez co sie logujesz albo skąd :) Jak to jest Anglia np. to nie zobaczysz filmiku :)
Cordovan pisze:
Kolego szczerze? jeśli marzysz by zatańczyć z pszczołami w teledysku to zwołaj sąsiadów jako publiczność, włącz sobie dobry sprzęt muzyczny na jesieni przed miodobraniem koło ula, rozbierz się do bielizny, otwórz ul, podkurwij pszczółki a zobaczysz jak z tobą zatańczą. Dawno nie widziałem takiego błazeństwa, kabaret Ani mru mru się do Ciebie nie umywa. :leży_uśmiech: :leży_uśmiech: :leży_uśmiech:

Chłopino jak to jest sam wymagasz aby ludzie nie "krzyczeli" i ich pouczasz aby nie pisali z caps lockiem np. , a sam tej netykiety nie przestrzegasz , proponuję kolego troche wiecej ogłady.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 28 grudnia 2010, 03:42 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
BoCiAnK, Tak tymi szerszeniami są źli ludzie.

Oficjalnie nie można ich zlikwidować gdyż są pod ochroną takie info mam z OSP.

A mój strój pszczelarski mam dla własnej satysfakcji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 grudnia 2010, 03:46 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
polbart, Dziekuje bardzo i cieszę sie że Pan mnie popiera.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 grudnia 2010, 03:52 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Filmik który zrobiłem na szybko i nieświadomie (nie wiem jak mogłem o tym zaponieć) wstawiłem podkład muzyczny który jest chroniony prawami autorskimi został zablokowany.

Very very i sorry


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 grudnia 2010, 04:16 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 stycznia 2010, 23:00 - pn
Posty: 354
Lokalizacja: Podlasie
Ule na jakich gospodaruję: Dadant
Małydadant pisze:
Filmik który zrobiłem na szybko i nieświadomie (nie wiem jak mogłem o tym zaponieć) wstawiłem podkład muzyczny który jest chroniony prawami autorskimi został zablokowany.

Very very i sorry


To wstaw jeszcze raz z podkładem muzycznym który wstawił Bogdan :oczko:
morze Akcent nie zablokuje :brawo:

_________________
PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA NIE JE MIODU , PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA ŻUJE PSZCZOŁY


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 grudnia 2010, 06:22 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
Cordovan, Z tą sprzedażą miodu trafiłeś w samo sedno.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 grudnia 2010, 06:24 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 października 2010, 10:49 - sob
Posty: 465
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Ule na jakich gospodaruję: wielkopolski
cezarwedkarz, Coś z tym fantem zrobie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 grudnia 2010, 06:28 - wt 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 stycznia 2010, 23:00 - pn
Posty: 354
Lokalizacja: Podlasie
Ule na jakich gospodaruję: Dadant
Super :jupi:

_________________
PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA NIE JE MIODU , PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA ŻUJE PSZCZOŁY


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 grudnia 2010, 10:41 - wt 

Rejestracja: 06 czerwca 2008, 23:01 - pt
Posty: 1139
Lokalizacja: Stargard Szczec.
Ule na jakich gospodaruję: wlkp/wlkp 18cm
Małydadant pisze:
Cordovan, Sorry kolego że Ci się nie podobało. Bywa i tak gdyż zawsze tak jest że znajdą się krytycy. Moim celem jest propagowanie pszczelarsta i dokonam tego. Że chcę zatańczyć z pszczołami to przecierz nie jest nic złego a jak to zbrobić nie musisz mi mówić. A tak na marginesie w teleledyskach występują gołe d.... to może być? Ja chcę to zrobić w moim stroju kulturalnie ponieważ jestem człowiekiem religijnym dobrego serca więc zrobie to ubrany ok. I nie za szatańskim wynalazkiem jakim są pieniądze. A jeżeli uda mi się coś zarobić chciałbym to przeznaczyć na dzieci niepełnosprawne. Chyba pojmujesz o co mi chodzi.


Intencja bardzo dobra. Moim zdaniem musisz lepiej opisać to swoje dzieło bo nie do końca można się domyślić przesłania. Chodzi ci aby skłonić oglądających do przemyśleń na temat niepełnosprawności, pomocy innym itp, ja po obejrzeniu tego filmu jedynie domyślałem się tego bo kiedyś coś na forum wspominałeś o swoim dziecku ale jak zobaczy to osoba z zewnątrz może cię odebrać jak np. Gracjana Roztockiego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

   baner na stron                



Chcesz zareklamować swoją stronę na naszej skontaktuj sie z Administratorem


"Wszystkie prawa zastrzeżone"©. Zakaz powielania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć z forum bez zgody autora i Administracji